Új privát üzeneted érkezett!

bocsi, csak kicsit megijedtem... :cry:

Kép
Kép
piciboris
 
 


boriska:
ha nem adott számlát, akkor szerintem csak a szája nagy.
Tegyél egy próbát. Mondd neki, hogy rendben van, nemsokára felhívod,hogy megadd az ügyvédetek számát, és vele fel tudja venni a kapcsoltatot a továbbiakban...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Kicsit megint eltűntem, de még mindig a munka. Este keveredek haza, és hát már akkora a pocakom, hogy jól esik többet feküdni, és legalább este lustizni.

Kata, örülök, hogy minden jól alakul :lol: 8 tüsző remek, a szédülés úgyis elmúlik. Legyél továbbra is ilyen pozítiv, nagyon megérdemled, és nagyon szurkolok nektek :lol:
most akkor fagyasztott spera lesz, vagy párod itthon lesz?

Panda, Dóri továbbra is csodaszép, és mennyi játéka van! használja is ezeket? én a környezetemben azt tapasztaltam, hogy alig játszanak a játékokkal, jobban leköti őket egy üres doboz, vagy bármi más.

Reni, Nia tündéri, kis huncutnak tűnik :lol:

Györgyi, gratulálok a kisfiúhoz! Édes ez a kép :lol:

Trinky, akkor már abbahagytad a munkát? hogy álltok a vásárlással? mi még semmit nem vettünk, most a karácsony miatt tolódik januárra. De már így is tele a fejem az infókkal...

Tücsi, milyen mosolygós Csabika! Örülök, hogy elmúltak a pöttyei :lol:

Kép
domo
 
 

 
 

hát mágnes ari vagy!! az a gáz. hogy aláírtuk azt a rohadt papírt és ő erre hivatkozik, meg naplót is vezetett, úgy látszik már volt ilyen esete amikor szar munkát csinált...

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris,
de attól mert naplót vezet még szar munkát csinált és így nyugodtad pereskedjen csak, a szar munkáért senki nem fizet.

Domo,
kiváncsi vagyok a nagy pocidra. Teszel egy képet?
Fagyasztott sperma lesz, holnap visszük be. Sajnos nem lesz itt a drágám.

Még mindig vacakul vagyok.... :?
katata
 
 


kata, az is gond, hogy már elkezdték kijavítani a fugákat.. már sokkal szebb mint volt..igaz lefotóztuk az eredeti állapotot de az ügyvéd nagybátyám szerint az nem bizonyíték...nem tudom mit tegyünk..

Kép
Kép
piciboris
 
 


úgy értem: párom meg egy szaki javított rajta..
(ma tök hülye vagyok..)

Kép
Kép
piciboris
 
 


Kata, ma vagyok 27 hetes, ilyenkor mindig este készül fotó, úgyhogy majd holnap teszek :lol:
pihenj sokat, lehet, hogy a fura idő miatt is jobban szédülsz

Boris, én még sose voltam hasonló helyzetben, nem tudom, mi ilyenkor a teendő...

Kép
domo
 
 


boris:
hát lehe,t hogy kár volt javítani, bár azt nem értem, hogy egy dátummal ellátott fénykép miért nem bizonyíték....
Na és az, hogy aláírtatok bármit is... Ha nem adott számlát, ő jobban megütheti a bokáját egy perrel...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


kata, húúú nagyon szorítok holnapra!!
tényleg, rakjatok már pocakos+fejes fotókat kismamik!!!!

mágnes, nem adott számlát, most postán akarja elküldeni :shock:

Kép
Kép
piciboris
 
 


zel olyan régen jöttél... :cry:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok Leányok,

Tücsi, Csabi ennivaló baba. Olyan édesen mosolyog, látszik, hogy kiegyensúlyozott, jól érzi magát. A helyedben én is anyatejeznék.

Kata, remélem már nem szédülsz annyira. Szerintem az idő és a frontok miatt is lehet, na meg persze a hormonok. 8 tüsző nagyon jó termés. Sajnálom, hogy nem lesz ott a férjed. Komolyan mondom ha egy városban laknánk elmennék veled.

Pandi, Reni milyen nagyot nőttek a lányok!! Nagyon aranyosak.

Györgyi, gratulálok a pici fiúhoz.

Domo, még bejárok a munkahelyemre, mert van egy csomó munka amit nem tudtam átadni senkinek. Sajnos valami vírust is elkaptam, úgyhogy köhögök. :roll: :roll: Gyógyszer kizárva, csak sok c vitamin és tea. Pici lányom sokat mozgolódik, szegény a köhögéseimet biztos nem nagyon szereti.
Te jól vagy? Én néha rémísztően jól :D :D

Boris, szerintem ha nem adott számlát, akkor ő bukik nagyot. A szerződésben nincsen benne, hogy csak a megfelelő munkáért fizettek, vagy garancia? Amúgy ha nincs számla mégis mire fizetnétek? Ha-ha, nagyon furfangos akar lenni a fickó, de szerintem az Apeh is kíváncsi lenne az esetre. Ha ügyvéd a nagybátyád, akkor ne izgulj, nem lesz gond.

KépKép
trinky
 
 


Domo,
várom holnap a fotót!! :)

Trinky,
ha lehet, akkor tőled is!!! 8)
Nagyon aranyos vagy, jó lenne, ha eljönnél velem. :D Nem tudom még hogy megyek haza punkció után, na meg majd a transzfer után. Valószínű taxi lesz belőle!! :roll:
Egyébként most kevésbé szédülök, holnap megyek úgyis a dokihoz, majd rákérdezek erre a dologra.
katata
 
 


Boris!
Szerintem egyáltalán nem baj, hogy aláírtátok a papírt, az nektek is biztonságot ad, hiszen a papír nem arról hogy gagyi munkáért kell fizetnetek. Ha viszont mindent kijavít és meg fog felelni az elvárásaitoknak, akkor meg van oldva a dolog, bár akkor fizetni is kell. Ha nem javítja ki a dolgokat, akkor nyugodtan menjen csak ügyvédhez. Bár szerintem ezzel csak rátok akar ijeszteni, mert azt úgyis tudja, hogy az egyrészt sokba kerül neki, másrészt csak évek múlva fogja megkapni a pénzét. Szóval csak keményen!!!

tücsökbogár
 
 


Megjöttem, szombaton megint vérvétel + uh, tervek szerint kedden lesz a punkció.
Minden rendben, növögetnek szépen a tüszőcskék, 8 van versenyben továbbra is. 8)
A rosszullét a bromo miatt van,amit újból el kellett kezdenem szedni, és 2 napja meg is emelte a doki az adagot. Tulajdonképpen én csesztem el, mert este kell bevenni és akkor átalussza az ember a rosszulléteket. :? Na mindegy, mostantól este fogom szedni. :)
Képzeljétek, ma mindenkinek pozitív hcg tesztje volt. Ott örüldöztek a nővérkék ahogy kijöttek az eredmények! :D

Ditus,
ti kezditek alombikot valamikor? Vagy hol tartotok?
katata
 
 


Zel ?????????
katata
 
 


kata, jujujjj persze, hogy a bromo miatt :shock: nekem is annyira hányingerem volt.... iszonyúan, kb 2 hétig fokozatosan emeltük az adagot. és valóban jobb ha este veszed be, és asszem nem is kell végigszedni.
nagyon - nagyon örülök a tüszőcskéidnek :lol: :lol: :lol: húú mennyire fogok érted izgulni kedden :wink: :lol: :shock:

tücsi, nagyon kedves vagy, hogy így bátorítasz :!: :!: köszi :!: :!:
most írunk neki egy levelet, hogy beszéljük meg a dolgokat, legyen nyoma ha visszautasít.

Kép
Kép
piciboris
 
 


zeeelll?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Csajok!
Írjak zelnek sms-t?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


katata, mire kell az a bromo? Legalább már tudod mitől volt a rosszullét, és megnyugodhatsz kicsit. Hűha, már kedden leszívás :shock: :D azáldóját! Szorítok nagyon! Apácska helyett ott leszünk veled lélekben, bár tudom nem ugyanaz. De képzeld csak majd el az ágyban fekve, ahogy a munkahelyen, otthon a gyerkőccel, vagy éppen az orvosnál virtuális barátnéid mind neked szurkolnak. Annyira szeretném...., nagyon szorítok! :D

boriskám, kíváncsi vagyok mi lesz a csata vége. Szerintem se hagyjátok magatokat, de várjátok ki a végét, ad-e számlát, kijavítja-e a hibákat.stb. És igen legyen minden írásban, azzal lehet sokmindent bizonyítani. És még azt mondják, milyen jó a magyar szakember! Hová bujtak el?

trinky, és akkor most mikortól vagy otthon? Most már csak félgőzzel dolgozol, vag yugyanúgy pörögsz mint eddig?

Hú, ma jön a Mikulás! :D
bbilona
 
 


Sziasztok!
Kicsiboris! Kitatás! ezek szerint ha a számlát postázni akarja akkor Ő jobban meg van ijedve.
Köszönöm a képeslap oldalt amit irtál, de nem ilyenre gondoltam. Olyat akarok csinálni, hogy van egy szép karácsonyi lap és beleszerkeszteni Anna képét és karácsonykor kapják a rokonok. De már megoldódott sógornöm testvére fogja megcsinálni.
Kata! nagyon szoritok neked, hogy a jézuska kétcsikos tesztet hozzon nektek!!
Zel! Ugye minden rendben? Lehet, hogy csak szépitgeti a lakást az ünnepekre.
Mi ma megyünk Apa munkahelyére Mikulás ünnepségre. Kiváncsi vagyok Anna mit fog hozzá szólni.
Ja amugy köszönjük a kép dicséretet!
Trinky! Óvatosan azzal a munkával. És gyógyulj meg hamar!
bgyöngyi
 
 


mágnes, megkérdezed zelt?
már nagyon régen nem jött.......

köszi csajok mindenkinek a kedvességet!!

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boriskám,
köszi, aranyos vagy!:D

Ilonkám,
köszi neked is, jólesik nagyon.
a Bromo a magas prolaktilra kell. Ez egy hormon, ami alapesetben akkor magas, ha terhes valaki, azért, hogy ne essen újból teherbe. Szoptatás alatt is magas szokott lenni, ugyanezért. Nekem a normálérték felett van egy kicsivel, ezért kell ez a fránya gyógyszer. Ezzel alatta lehet tartani és így nyugodtan teherbe eshetek! :D

Ja, Zel már engem is aggaszt, ő szokott sűrűbben jönni, mint mostanság. :?
katata
 
 


csajok, írtam zelnek, jön már, csak rossz volt a netük :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Nem vesztem el, csak majdnem..

Kicsibé! Életem! Kiscsávónak átadtam üzeneted. Köszönöm. Nem akartalak megijeszteni. Megható az aggódásod.

Szóval netünk kicsit szórakozott. Volt, hogy olvasni legalább tudtam, mit írtatok, de válszolni már nem. Aztán netünk sem lett. Apa szétszedte, majd összerakta a csatlakozásokat, és jó lett. Csak akkor meg annyi dolgom volt, hogy örültem, ha végre leér a seggem..

Nem tudom, mikor voltam utoljára. Nagyjából sejtem csak, mi történt. Így próbálok csak hozzászólni!

Reni! Nia nagyon édes. Milyen nagy már! Tudnám összepuszilni!

Pandácska! Dóri egy kis tünemény. Nagyon szeretem a képeket, amiket teszel róla. Mindegyiken látszik az a hihetetlen szeretet, amivel körülveszitek egymást!

Tücsök! Csabika nagyon szép kisgyerek. gondolom ő a fő szerelmed! Rajta is látom, hogy nagyon jó szülei vannak! Az a mosoly?!

Gyöngyi! Olyan aranyosak vagytok ti hárman a képen! nagyott nőtt Annád, egyre szebb!

Katám! De jó, hogy belevágtatok!

Ilonám! Neked ma jön a mikulás? Nem csak holnap este, vagyis hatodikán hajnalban???

Domo! Neked minden héten készül pocakfotó? De jó!!! Én egy csomószor elfelejtem...

Trinky! Örülök, hogy rémisztően jól vagy. Mi is!!! Óvatosan a vírusokkal. Ha végzel a nem átadott melókal, otthon is maradsz pocakot növeszteni?

Voltam az új doktor bácsinál. Nagyon szimpatikus.. Aztán uh-n is, Lukács egyik kezét a feje fölé, másikat a feje alá tette, így már csak a lábujja maradt amit be tudott kapni. Megtette.. akkor 60 deka és 30 cnti volt a kölyökmanó.
Farfekvéses, még van ideje megfordulni. Ugye???

Holnap megyünk a Genezis-hez 4D-re. Nagyon várom.

Ma pedig megkaptam a terheléses cukieredményemet. Az is nagyon jó lett...

Kicsit náthás vagyok, ezért sokszor bedugult az orrom, szájon át vettem levegőt, így az kiszáradt, erre nyalogattam, naná, hogy kicserepesedett, amit etrmészetesen lerágtam, ennek végeredménye kettő herpesz lett. Már csak kicsit bibis, de nagyon mérges voltam a saját hülyeségemre..

Lukács nagyon sokat mocorog. Jelzi az esőt. Előtte akkorákat rúg bennem, hogy szinte fáj. Éjjel keveset alszumk, rézsletekben, az alvások között meg simogatóst játszunk. Imádom..


Kicsi kiszólás: Edit! Ne aggódjatok ti sem, jól vagyunk. Puszika nektek!!! Ákosnak külön ezer pusszantás!

Hétvégén hozom az uh-s képeket!!!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Nem is 60, hanem 80 deka volt Lukács múlt héten szerdán...

Azt mondta a doki, szép nagy már. Mérete alapján jó egy héttel idősebb..

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


zelem, olyan szuperek a híreid :lol: és simán megfordulhat még Lukács, pihenjetek ma jól :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


rakom a megígért képet :lol:
Zel, minden szerdán készül pocakfotó, több irányból is. llyenkor mérlegre is állok, most értük el a +6 kilót :lol:
Milyen édes lehet, hogy bekapja a lábát :lol: az én pici lányom minden UH-t végigalszik, és utána kezd el rugdosodni. Viszont mindig fejjel lefelé van :lol:
a rugdosás tényleg nagyon nagy élmény, én is annyira élvezem :lol:
rakjál fotókat a mai 4D-ről!

Kata, olyan jól alakul minden és ráadásul még karácsony is lesz :lol: csak nem kiabálok el semmit...
jobban vagy már?

Györgyi milyen volt a Mikulás ünnepség?

Ilona, van valami változás, érzel valamit a kineziológustól? vagy nem is kell? minden héten menned kell? ígért valamit?


és a fotó Kép

Kép
domo
 
 


domo jajj de édi a pockód :lol: de én már nem nagyon szeretem a fej nélküli képeket, ne haragudj rám...megbántam, hogy nekem is az elején csak ilyenek készültek... :wink: én már úgy gondolom anyuci is legalább olyan fontos mint a kicsike babukája :lol: :lol: :lol: rakjál 'fejeset is :lol: :lol: :lol: léccilécciléccci :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy eddig nem jöttem,de sok a járkálás.

csajok!

Mindenkinek köszönöm a Nia dícséretett :lol:

Pandus!
Olyan szépet írtál,hogy én is elpirultam Nia nevében :lol:

Mágnes!
Miért haragudnék?Ne hülyéskedj :lol:

Kicsiboris!
Hajrá,ti fogtok győzni!!! :lol: Borkának mit hoz a mikulás???

Zel!
A náthára nekem a homeós bogyó az occiloccocilum volt jó!

Katata!

Szegénykém én is sokat szédültem a bromotól,,de elmúlik :lol:

Domo!

Nagyon szép a pocid :lol:
csinos vagy :lol:


Csajok már csak a pihenőszék van meg,ha valakit érdekel
mert ha jövőhéten viszem a bizományiba.

12.990-ft volt a BRENDONBA.
Nia kétszer ült bele.
7000-ft ért oda adom ha valakit érdekel :lol:
m. reni
 
 


Domo,
Igen használja a játékokat, ha nem tenné, nem is vennék neki :lol: Nagyon szép pocid van, és még mindig szemtelenül vékony vagy :wink:

Zel,
Köszönjük :) Szép mérete van Lukácsnak, pocakképet követelek :lol: Jó mozizást, hozzál sok sok képet!

Kata,
Nem is tudtam, hogy most bromot szedsz. Attól bizony lehet rosszullét, rosszakat meséltek róla. Szép eredmény, csak így tovább, hajrá tüszők, ügyesen, ügyesen!!

Gyöngyi,
Nagyon szép pocakod van, és ez a fotó... megdobogtatta a szívemet!!

Reni,
Milyen kocsit használtok most? Én tegnap beszereztem egy Zappot. Imádom a Buzzt, szerintem nagyon jó kocsi, csak nem valami könnyű, és a buszra nem tudtam egyedül feltenni. Ha Apával vagyok maradok a Buzznál, de egyedül inkább a Zappot fogom használni. Kenguruzást befejezem, mert leszakad a hátam, derekam, lábam. Megakartam kérdezni előtte, hogy te mit ajánlasz, de végül gyorsan megvettük :D

Próbálkozik :D
Kép Kép
Vendég
 


reni, na jó, hogy jössz végre! Lujzi kap egy zörgős mikicsomagot (a tartalmát a szülők eldézsmálják..) meg egy zoknit aminek a végén van egy bocifej, na azt rághatja és még csörög is :lol: Niának mit hoz a Miki?

pandi, úgy irígykeden, hogy Dóri ilyen szépen áll már, nem tudom Borkánk miért ilyen kis lusti..bár talán jobb is, hogy a költözéskor nem fog 'lábatlankodni :lol: Dóri mit kap Mikire?
a Zapp nagyon szupi kocsi, szerintem jót vettetek :lol: :lol: :lol:

zelem gyere majd fotókkal!!!

kata?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Pandi, csini a csajszi a hatalmas copfjával :D

Reni, bocs, hogy a múltkor nem írtam, de a tesóm lebeszélt a pelenkatartóról.

Domo, lassan olyan nagy a pocid, mint a vonalzón. Nagyon szép.

Zel, várom az élményedet a 4D-vel kapcsolatban. Lukácsnak még tengernyi ideje van befordulni, van olyan baba aki az utolsó pillanatban fordul be. Szerintem beszélj vele, egy pár hét múlva én is azt teszem. :D :D

Ilonkám, most nem dolgozok, csak a jövő héten megyek még be. Utána nem hajtom magam. Marad a szakdoga, államvizsga, szakvizsga, de ezek is csak komótosan.

Gyöngyi, milyen volt a Mikulás ünnepség?

Mágnes, összepakoltad már a kórházi cuccod? Tényleg mikor kell összepakolni? Egy hónappal a szülés előtt, vagy hamarabb? Van valami olyan amit feltétlenül kell vinni, csak esetleg nem is gondolunk rá?

KépKép
trinky
 
 


Boris, nem lusti Borka, csak megfontolt :D Nemsokára nem győzöl utána rohangálni.

KépKép
trinky
 
 


trin, hát igen...borcsám tudja mikor kell lábraállnia :lol: megvárja az új házikót ezzel :lol: :lol:
trin, húú milyen furi, hogy a szülésre vivendő holmikról beszéltek :lol: nosztalgiám lett...

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!
Mikulás ünnepség jó volt. Először egy bohóc bohóckodott a gyerekekkel. Anna Apával ült a földön és nagyon érdeklődően nézte, majd jött a Mikulás. gyerekek énekeltek nekik és aztán megkapta mindenki a kis csomagját. Anna rögtön bontani akarta, de mondtuk, hogy csak itthon. Pláne hogy vacsi előtt volt, de utána Apával megették a Miki felét.
Holnap reggelre hoz neki egy csomagot amiben virgács is lesz. És van egy Mikulásos nagy kalendárium zsebekkel abba mindennap belecsempészek egy pici kocka Milka csokit neki. Nagyon tetszik neki folyton megy és nézi, hogy mi van benne.
Boriska! Addig örülj míg nem tud menni, utána aztán szaladgálhatsz a nyomában egyfolytába.
Trinky! Egy hónappal előtte elég ha összepakolod, de ha úgy érzed hamarabb is. Mi az utolsó hónapban/hetekbe már beraktuk a kocsi csomagtartójába és vittük magunkkal ha mentünk valahova. A biztonság kedvéért.
Mi kell bele: mindenféle iratod, kiskönyved, betét ill. hozzá bugyi, hálóing, inni való (szülés után, nekem innom kellett). Most hirtelen ennyi jut eszembe. Ja esetleg legyen kéznél a fényképezőgép, kamera.
Pandácsk! Nagyon édi Dóri!
Domo! Szép aranyos pocód van!
Zel! Még van ideje babónak megfordulni! Várjuk a képeket!
Ági! Hogy vagytok? Birod még?
bgyöngyi
 
 


Kép Kép
Boriska! Tudom nincs fej, de majd ha Apa rászánja magát olyan is lesz. Annáról pedig ezt ma csináltam.
bgyöngyi
 
 


Sziasztok!
Mi is megjártuk ma a Mikulás ünnepséget, Annának a krampusz tetszett a legjobban... :) Kapott csomagot is, de az igazi Mikulás holnap reggel jön, feltéve, ha kipucolja a cipőjét..:)

trinky:
kórházi csomagot én a 32. hét körül tettem össze, már készen van, a szekrényben várakozik. A hálócuccokon és piperéken kívül benne van még melltartóbetét, bimbóvédő krém,eldobható bugyi, Jessa betét,extra puha wc papaír,szoptatós melltartó,textilpelus, hogy sterilezéskor legyen hová tenni a cuccokat, popsitörlő. Én tettem be eldobható pelenkázó alátétet is, amióta az egyik osztályon a pelenkázón kapták el a fertőzést a babák egymástól, inkább ilyet használok.
Ja! Tányér, evőeszköz, pohár, konyharuha..

gyöngyi:
Nagyon édes a kép Annáról! Irigyellek, hogy engedi, hogy összefogd a haját...
Még jól bírom, ma is Brendonoztunk, munkahely, Auchan, dm.. Aztán itthon főzőcske :) Éjjel már nem bírok aludni, de egyébként, mintha nem is lennék terhes :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


ja és trinky:
a telefontöltőt el ne felejtsd! :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


klassz lehet nekecsajok, kismamik, olyan jó olvasni benneteket, ez az egész babavárás és aztán a szülés/születés olyan csodálatos sőt nekem misztikus dolog :lol: :lol: :lol: :lol: főleg mágnes így karácsony előtt :lol: :lol:

trin, én tuti vinnék be a második babának ruhákat, Borkára mindig szakadt és foltos ruha jutott, olyan igazi kukára való, emiatt a fotókon olyan kis szerencsétlennek tűnik... :cry: és én vittem még masszázsolajat ezzel maszírozott a párom :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boriska.
hát ha választhatnék, a következőt is karácsony környékén szülném :) Olyan jó, hogy minden ünnepi, minden feldíszítve, és ez olyan érzés, mintha kicsit nekem szólna. Legalább is én így érzem. :) Dupla várakozás..:)
viszont ez a málnalevél tea valami rettenet... Még fél bögrével le kéne gyűrnöm... :?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


ja és a ruhák:
a legtöbb kórházba nem engednek bevinni saját babarucit,gondolom a higiénés szabályok miatt... Mondjuk én a textilpelussal megszegtem, mert nem bírtam elviselni, hogy egész napra egy textilpelus van, és ha bukik, akkor ott a folt.. Most kapásból beraktam négyet a csomagba..
Cérnasapit és kiskesztyűt is

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Na Csajok,
megjöttem a mai vizsgálatokról. Beturbózták magukat a skacok odabent, mára már 11 szép nagy tüszőm lett. Ezzel még nincs is baj, de a hormonértékem túl magas. :? Ma már nem kaptam stimulálós szurit, és holnap megint mennem kell vérvételre. Ha nem megy lejjebb a hormonértékem az gáz lesz, mert lehet, hogy le kell állítani az egészet. :roll: Most nagyon izgulok, hogy holnapra lefelé menjen. Sok vizet kell innom ma, hogy ürüljön belőlem a hormon, 3.5 litert minimum. Szóval iszom egyfolytában, majd szét durran a hasam a sok víztől, na meg a 11 tüszőtől. De amennyit csak tudok iszom, hogy holnapra rendben legyen minden.
katata
 
 


Mágnes,
ha ilyen fürge vagy, akkor vár még a kis Ugrifüles a kijövetellel. :D
Vicces lenne, ha ugyanazon a a napon születne, mint Anna. :lol:
katata
 
 


Ja tényleg Dita, Csajok,
mi az a hystero vagy mi ami neked kell Dita? Az milyen vizsgálat?
katata
 
 


kata, nagyon sokat igyál :lol: :lol: de vodkát :wink: húú nagyon gondolok rád holnap, majd írjál hamar-hamar :!:

mágnes, de szép nektek ez a december, meg milyen szép is lesz a január, Anna nemsokára simizheti a tesókát, de azért még várjon a kis csepp :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Pandus!

Nagyon jó választás a babakocsi :lol: Én a Buzzt már rég eladtam.
Nagyon szerettem,de dög nehéz.Nem tudtam vele menni sehová!
Nekem Peg Perego,és Jane van.Úristen annyi féle babakocsim volt,de közben rájöttem,hogy akár milyen Nia nem ül benne :twisted: :twisted:

Kicsiboris!

Borkának tök jó az ajándék!Őszinte leszek egy késégfejlesztő
játékot kapott Nia.Tényleg spórolok,mert nagyon sok minden
kell,az új kecóba :roll: Bizonyára ismerős a helyzet! :wink:

Katata!


Nagyon szorítok,hogy lentebb menjen az értéked!!!!!
:wink:

Gyöngyi!

Édi Anna :wink:

Trinky!
Nem baj,hogy nem szóltál a pelenkatartóval,utána rögtön el is adtam :lol:
m. reni
 
 


Reni,
Még mindig nem szereti a babakocsit? Mi így voltunk a Buzznál, megvettük, de Dóri nem akart babakocsizni. Végül megszokta, és most már szereti. Nekem ez a harmadik kocsim, de remélem itt már megállok :D A Peg Peregomat mondjuk sikeresen eladtam, így most csak kettő kocsit kell tárolni, de így is alig férünk el. Jane jó?

Kata,
Drukkolok, hogy jó legyen a hormonszinted. Érdekes, mert nekem egyáltalán nem volt vérvétel a leszívás előtt, és nem nézték a hormonokat, pedig rengeteg tüszőm volt. Mindenkinél más módszert alkalmaznak... Nagyon szép eredményt értél el, lesz leszívás, lesz leszívás, csak pozitívan!!! Remélem már annyit ittál, hogy béka nőt a hasadban :lol: A hormonokra a fehérje is jó, ha szereted a túrót, akkor tessék enni egy nagy tállal. Hús...

Gyöngyi,
A pocakodnál csak a kislányod szebb :wink: Te is milyen vékony vagy, csak azt nem tudom, hogy hányadik hétnél jársz :roll:

Boris,
Borka ráér még, hiszen még csak 11 hónapos. Lehet, hogy majd ő egyszerre fog egy akkorát ugrani a mozgásfejlődésben, hogy kapkodhatod utána a fejed, vagy a lábad :lol:

Esti kifárasztás Panda módra :lol: :

http://www.youtube.com/watch?v=UpXmnSdHIQk

Hallottátok a nagy hírt? :lol:

http://trl2.tv/View/?v=ea1c36f818fc4ad6a80316fe1bf68983

A kedvenc képem:
Kép

Na jó, elég is volt belőlem ennyi :wink: Eldugulok :oops:
Vendég
 


Megjöttem, nincsennek jó híreim. :? A hormonszintem az egekben, tovább emelkedett a szuri nélkül is. :roll: 3000 körül a jó, nekem tegnap 4300 volt, ma meg 6800. :roll: Durva nem? Holnap megint kell mennem, nagyon bízom benne, hogy végre átbillen a határon és elindul lefelé. Elkenődtem rendesen... :(
katata
 
 


Kata,
Van egy könyv, lombikos, Egyből ketten a címe. Ott is a nőnek először nagyon emelkedett, de végül az utolsó pillanatban jó lett a hormonszintje, és megcsinálták a leszívást. Csak azért írtam le, hogy még ez lehet jó érték is, egyél sok fehérjét, meg igyál sokat drukkolok nagyon!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?