Új privát üzeneted érkezett!

katata, +++ Kép

boriska, jaj a sok kontár! Ott kell lihegni a nyakukon, különben... ismerőseink hasonlóan jártak, ők új burkolót hívtak, de ugye nagyon nehéz felszedni a lapokat, úgy hogy az ne sérüljön, aztán lepucolni. Szóval jobb lenne, ha ők javítanák, ki legyen övék a plusz munka! Semmiképp ne fizessetek!

reni, :D

mágnes, ne ijesztgess minket, takarítani fájós Bencével!
Nem segít a napi több teljesen nyitott ablakos (nem bukóra nyitott) szellőztetés a penészen? Barátainknál is körbe a plafon és fal találkozása penészedik (ytong ház), a szellőztetéssel sokat javult, br valami szigetelési hiba is van.
bbilona
 
 


Ilona:
sajnos semmit sem ér.. állandó bukón van az ablak, már az udvart fűtjük, amikor Annaalszik, akkor kereszthuzat, ha felébred, az ő szobája jön.. Hívtam a kivitelezőt, garanciában megcsinálják, de tetőt kell bontani, és azt csak tavasszal tudják.. Addig a gyerekeim éljenek penészes falak között, ráadásul festeni is kell utána, hová megyek 2 gyerekkel?? :shock: Mondjuk befizethetneegy wellnesre... :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


pandi hol van csajok... :?: :?: :?: :?:

Kép
Kép
piciboris
 
 

 
 

trin, köszi. most úgy döntöttünk, megvárjuk amíg a festő végez, viszakapjuk a kulcsot aztán közöljük velük a dolgokat :lol:

kata holnapra sok-sok++++++++++++++++++++

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boriska
Ha feketén megy a dolog nem tud mit tenni a lényeg az, hogy előre ne adjatok soha pénzt. Majd ha minden kész van úgy ahogy ti akartátok akkor adjátok csak oda a manit. Ha viszont le van papírozva akkor benne kell lennie a kezdési illetve befejezési határidőnek, ha ezt nem teljesíti akkor X ezer Ft/ nap a kötbér!
Mi kivitelezők vagyunk, társasházakat, iskolákat, sportcsarnok stb. építünk.

TRIN
Kb. 200 körül mondtam én is a páromnak, és még a fele sincs meg. De persze költekezés az van! Mármint a már meglévőre.
Tegnap pl. leesett baromkodás közepette a sulilépcsőn és ha egy ismi nem mondja hogy mankóval jár a gyerek, akkor nem is tudjuk meg, mert fel se hívtak. Mondom a páromnak, hogy híjja már fel az anyját, hogy mi van! Erre két szóban elintézte, és egyből a lóvéra tért rá. :twisted:
A múltkor is totál felment bennem a pumpa, mert rákérdeztünk, hogy mi ez a sok intő meg egyes a gyerek ellenőrzőjében erre azt válaszolta, hogy nyugodjunk bele hogy ilyen jegyei lesznek!
Na jó nem panaszkodom, mert úgy látszik vannak olyan nők akiknek a génjeikből hiányzik az ami bennünk meg többszörösen megvan! :roll:
Bezzeg neki nem kellett egy percet sem szenvednie! :x
Hol van itt az igazság! :?

KATA
Holnapra egy kalappal! +++++++++++++++++

RENI
A sógornő monnyon le, én visszaadtam volna azonnal neki!

Na látom azért mindenki meg van áldva néhány családtaggal. Anyós, sógórnő, stb...... :roll:

dita75
 
 


Vagyok, csak kicsit elmerültem a habok között ;) Köszönöm a hiányolást!

Boris,
Gyönyörű Borka!! Szerintem nagyon hasonlít rád!

Gyöngyi,
Boldog születésnapot kívánok Annának! Nagyon szép, ő már igazi mini nő :) Gratulálok a kis kukacoshoz ;)

Reni,
Miért adtok el mindent? Tesó nem lesz? Lehet írtad már, csak elkerülte a figyelmem... na visszaolvastam, egyenlőre nem tervezitek :) Kép??
Zel,
Már 25 hetes vagy? Hú, nagyon lemaradtam...

Domo,
Te is már 26 hetes... tényleg lemaradtam.

Kata, Ilona?
Rólatok nem találtam most semmit... megkerestem a táblát, Kata decemberben lombik. Ilona?

Igyekszem újra bekapcsolódni, és nem eltűnni.

Rólunk: Dóri folyamatosan áll, 10 másodpercekre kapaszkodás nélkül is. Ha megfogjuk az egyik kezét, akkor szépen sétál. Minden tol, járássegítőt, játékokat, dobozokat. Egyedül lemászik az ágyról, ha alacsonyabb a bútor, akkor felmászik szintén egyedül. Tapsol, integet, sokat beszél. A motorra, ugráló zebrára egyedül felül, és leszáll, sokszor a motorra feláll, na ezt nézni is rossz. 6 foga van, de már jön a hetedik. Még szopizik napi 5-6 alkalommal, éjszaka is. Mutogat, pár dolgot magától megmutat. Az autót, vonatot szépen tolja mászás közben. Most elkezdett babázni, osztogatja nekik a pofonokat is, de megeteti, a rágókát a szájához teszi. :) Pakol, pakol és pakol. Zenére táncol.
Elkezdték a házunk építését is a napokban, elvileg július végén átadják.

Videók:
http://www.youtube.com/watch?v=2hrTO8GxC98
http://www.youtube.com/watch?v=MmPBdJydX1A
http://www.youtube.com/watch?v=s3WkvLy8Xfg
http://www.youtube.com/watch?v=0echkyzTQms

Képek:
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

Most bőven írtam magunkról, eldugulok.
Vendég
 


Kata,
Holnapra drukkolok, hogy elkezdhessed szúrni magad :wink:
Vendég
 


Pandus:annyira csípem a képeket Dóriról, mindig gyönyörködöm benne a blogodban :) Látszik ,hogy nagyon jól érzi magát ebben avilágban, nem hiába, jó helyre érkezett :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Bocs, de kicsit lemaradtam.

Katát és Annácskát utólag is Isten éltesse!!!!

Dóri és a legkisebbik Boriska pedig nagyon édes. Már egész jól haladunk a képfeltétel felé mi is, mert már le vannak töltve a számítógépre, csak arra kell rászednem apát, hogy kicsinyítsen. Szóval csak idő kérdése.
Csabim még mindig pöttyös, de tegnap azért megkapta az oltást. Pocifájásra vettem neki homeós bogyót, de csak tegnap csak egyszer kellett neki adni, mert az oltás miatt szinte egész nap aludt. Jövő héten kapja a második rota oltást, már előre rettegek, hogy úgy megviseli majd mint az első, de ha már egyszer belekezdtünk, akkor be kell fejezni.

Kata, egy kalappal!!!!!

Babások pedig vigyázzanak magukra!

Gyöngyi, gratula a kiskukachoz!

tücsökbogár
 
 


pandácska, nagyon tetszettek a videók, kicsit frászt kaptam a lemászós mutatványtól, de nagyon ügyes, és az a forgós izé az szenzációs. Jó nagy már a lány, és gyönyörű. A házépítés, remélhetőleg nem jár majd túl sok bosszúsággal!

katata, igen igen igen, hajrá ++++++, nagyon szurkolok.

tücsökbogár, már nagyon várom a kis hercegről a képeket! Kár, azok a fránya pöttyök, de mi a csuda lehet!

dita, nem érzem rajtad, hogy túl sokat változott volna otthon alégkör, a hozzáállás. Ugye rosszul látom?

mágnes, ha bukóra nyitod az ablakot, az nem jó mert kihűlnek a falak, viszont a légcsere nem megfelelő, ezért mondják, hogy inkább naponta többször ki kell tárni az ajtót, ablakokat, és egy gyors kereszthuzattal ki kell szellőztetni, így csak a levegő cserélődik ki és a falak nem hűlnek le, és nem fűtitek az utcát. Próbáld csak ki!
bbilona
 
 


Mágnes,
Köszönöm :D

Tücsök,
Még nem is gratuláltam, pedig olvastam ám a fantasztikus hírt :wink: Szerintem nagyon jó helyre került Csabi, óriási szeretettel írsz róla. Ha átküldöd az emailemre a képet Csabiról, egy perc alatt lekicsinyítem, és felteszem neked bármikor :wink: pandadorka@freemail.hu

Ilona,
Köszönöm! Veled most mi a helyzet? Ott maradtam le, hogy nem lesz több lombik :roll:

Kata,
++++
Vendég
 


Kép

pandi, na de jó újra látni errefelé téged és kicsi Dorkádat :lol:
eszméletlen mennyire fejlett a mozgása Dorkának! nem semmi, hogy már jár, lemászik az ágyról...a mi Borkánk nagyon kis lusti :lol:

tücsi, jajj szegény kicsi Csabika, remélem hamar eltűnnek már a pöttyei!!!! ezek az oltások...úgy úúútálom én is, annyira sajnálom mindig Borkánkat, mindegyiknél ordított..

kata, ezerrel szorítok!!!!! gyere hamahama :lol:

többiek?

Kép
Kép
piciboris
 
 


csajok köszi az építkezéses infókat! asszem megnyugodtam :wink:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Gyors pár sor....

Gyöngyi!
Ti is ügyesek vagytok! mit szólt a család a kisöcsihez? nevetek már van? Mázlisták vagytok Ágival!

Pboris!
Mindig van gond ezekkel a szakemberekkel, de csak határozottan, mert másképp nem lehet dűlőre jutni velük. Lánykád hogy van?

Panda!
Tényleg rég voltál.... gyere többször és tegyél a Dóriról képet, mert jó látni a vidám kis mosolyát és a szép szemeit!
Látom van zsiráfos játékotok. Stabil? Azért kérdem, mert gondolkodtunk mi is, hogy ezt venném a Dávidnak karácsonyra, de félek, hogy neki már nem lenne jó, mert 14 kg és nem látom olyan strapabírónak. A szék is nagyon jó, mi is imádjuk.

Kata!
Szorítok!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Pandus,
de jó, hogy jöttél!!! A Te kiscsajszid is tündérbogár!!! :lol:

Tücsi,
nagyon várom a fotókat!!! Sajnálom, hogy még mindig pöttyös a kis drága, reméljük hamarosan elmúlik.
katata
 
 


Megjöttem a Kaáliból, iszonyat, hogy mi volt ma. Százezren voltak.
De a lényeg, hogy velem minden rendben és az első adag szuri már landolt is a pocimban. :lol:
Ugyanúgy kezdtünk, mint a múltkorinál, az bejött, így nem változtatott a doki egyelőre semmin. Kedden kell mennem legközelebb vérvétel + uh. Na meg onnantól majd 2 naponta ugyanez. Addig is persze nyomkodni a Gonal F-et és a Decapeptylt.
Teljesen belelkesedtem megint!! 8)
katata
 
 


Kata ! Úgy örülök, hogy te sosem csüggedsz, hanem mindig fel tudsz állni! Nagyon drukkolok, és írni fogok a Jézuskának is! :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Köszönjük a gratulációkat! És reméljük, hogy tényleg jól látta a doki, hogy kisfiú.
13-án mi is megyünk 4D-re.
Pandácska! Nagyon édi nagylány már Dóri!
Odry! Te hogy vagy?
Mindenki örül a kisfiúnak. Főleg apósom, mert neki eddig 3 lányunokája van. Anyuék is örültek pedig nekik van már 2 fiú unokájuk.
Nevünk még nincs. Még úgy látom, hogy párommal küzdeni kell egy picit, mert mindenáron Ő szeretné, hogy vigyük tovább a László nevet (nagypapa, após és párom bátyja is László)
De én nem szeretném ezt a nevet, legfeljebb második lehet.
Már mondtam neki, hogy ugyan már nekem is had legyen beleszólásom hisz az én fiam is lesz. Nem igaz?
Kata! Hajrá!!! És ahogy Anna mondaná: Hajjá!!
Tücsökbogár! Sajnálom a kiütéseket. Nem lehet, hogy ahonnan a tejcsit hozzátok abban van valami amire allergiás lehet Csabika?
bgyöngyi
 
 


Pandácska!
Köszönöm a segítséget, élek a lehetőséggel, átküldtem 4 képet a Pöttömről.

tücsökbogár
 
 


Tücsi Csoda Csabija :D

Kép
Kép
Kép

Mosolygombóc :lol:

Kata,
Jó szúrkálást ;)

Odry,
Dóri még nem borult fel vele, szerintem stabil. Persze egy gyerek szinte bármit képes magára borítani, ha nagyon akarja :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 15:20-kor.
Vendég
 


Dita!

A sógornőm egy majom :twisted: Csak a családi béke ,és férjem kedvéért nem nyitom ki a szám :lol: Mert ha én egyszer kinytom.....
Annak nincs jó vége,és a sógoromat nagyon szeretem.
Neked jó a kapcsolatod a sogórnőddel?


Trinky!
De jó,hogy kijött a csajszi fogacskája :lol: Nagyon örülök,én is bízok ,
hogy Niának is lessz fogsora.A pelenka tárolót ha jó neked 3000ft.ba.?

Tücsökbogár!
Gyönyörű ez a Csabi fiú!!!!!!!
Tudod Nia is nagyon sokáig hasfájos volt,nekünk a GREEP WATER jött be. :wink:

Pandus!
Nagyon jó a blogod,szerintem díjat érdemelne.És te is,hogy milyen csinos,és szerető anyukája vagy Dórinak :lol:
Ja és egy kicsit beteges vásárló.
Képzeld a férjem is olvassa blogodat,és azt mondta
hogy össze kéne bennünket kötni,Már mint a vásárlással kapcs....
Dóra nagyon édes értelmes kislány
:lol:
Imádom :lol:
Na szóval a dolgokat azért adom el mert költözünk,és nem akarok
sok lomot vinni.
A pihiszékből is kettő van.
Így is rengetek lom van.
Tesó egyenlőre nem lessz :roll: Milyen színek lesznek az új lakásba??? :lol:
m. reni
 
 


Reni,
Van benne igazság, de már igyekszem leállni a vásárlásról, és egész jól haladok :lol: Színeket nem tudom, olyan messze van még, csak annyit, hogy az emelet sárga lesz, de a földszint kérdéses. (nekem tetszik a sötétebb fal szín, világos bútorokkal, vagy világosabb fal, valami erős színű kanapéval) mindent újra kell vásárolnunk, semmit nem viszünk magunkkal, csak a ruháinkat, meg Dóri játékait, ágyát, így lesz mit kitalálni, de már várom. A pihiszéket, P.P. babakocsit, meg körforgót, kengurut én is eladtam, nincs hol tárolni. Niáról teszel fel képet?
Vendég
 


Pandácska köszönöm!
Bocsánat, az első kép az véletlen, másikat akartam, de elkapkodtam a dolgot.

Reni, az lett volna a következő, amit megpróbálunk, de talán most a homeós bogyó bejött.

tücsökbogár
 
 


Mágnes,
aranyos vagy, köszi! :D

Gyöngyi,
hát akkor legyen hajjá! :lol: Köszi!

Tücsi,
jaj de jók a képek!! Nagyon huncut ez a fiú!! :lol:
katata
 
 


kata, azt kívánom neked, hogy így ahogy most vagy, így is maradj :P :P :P :P :P :P nagyon szuper vagy, mindenben melleted vagyok én is, a csajok is :!: :!: Kép

Kép
Kép
piciboris
 
 


katata!

Igaza van Borisnak hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!+++++
5év az tényleg sok idő ,de nemsokára elfelejted ezt a rengeteg
időt kétségek között!
m. reni
 
 


tücsökbogár!

Csabika anyatejet kap?
Egy tipp!Nia anyatejes volt egy darabig,amíg volt,de nem is ezt akarom,hanem neki is volt sokáig kiütése mire az én
drága 45évig szolgáló védőnénim rájött,hogy a csokoládé
fogyasztás amit,én megeszek az nem tesz jó,mert átkerülve
Niusnak gondot okoz a bőrén.
És ahogy abba hagytam a csokit a pöttyök is eltűntek.
m. reni
 
 


pandus!

Íme! :lol: Kép Kép Kép
m. reni
 
 


Boris, Reni,
nagyon aranyosak vagytok! Köszönöm! Olyan jólesik!!!

Reni,
ez a kiscsaj!! Tündéri!!! :lol: :lol: Az a túrkálás az első képen!!!! :lol: :lol: Haláli az a popsi!! 8)
katata
 
 


Reni!
Micsoda nagylány már Nia!
Tejet kap a Csabi, de sajnos nem ismerjük hogy kitől, így azt sem tudom megkérdezni tőle, hogy mit eszik. Bár neki is ennyi idős babája van, de lehet hogy az ő babája nem ilyen érzékeny. De lehet, hogy így pár pöttyel még mindig jobb, mintha csak tápszert kapna.

tücsökbogár
 
 


kata, nagyon szívesen és csak mindent bele :lol:

reni, annyira édes a kicsi kivillanó puncikás kép!!! na jó a 'bemászós se semmi :lol:

zel?

tücsi, nagyon édi Csabika!!! nekem azt mondta a gyerekorvos, hogy ha most lenne pici babája és nem tudná szoptatni, tápszert adna neki, mert nem lehet tudni milyen más anya anyateje és sokféle allergia kialakulhat, engem is lebeszélt, hypoallergén tápszerre váltottunk és onnan kezdve semmi pocigondja nem volt Lujzinak. gondold át ezt mert a tápszerben nincs semmi 'rossz anyag, más kismama meg ki tudja milyen zsíros kaját eszik, cigizik, kávézik.....stb...ezt nem ellenőrzik le..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Panda, Tücsi, Reni
Gyönyörűek a csemeték! Nagyon jók a képek és videok! :lol:

A nővérem 3. gyereke sem kapott anyatejet, mert kezdettől fogva vizes volt a tej és nem ízlett neki. Nagyon szép egészséges és okos 10 éves nagylány lett!

A párom más anyukától kapta az anyatejet, most hogy mondjátok lehet hogy ezért lett ennyire hülye??? :shock: :roll: ( :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )
Viccet félretéve ha tényleg nem lehet tudni kitől származik a tejci én sem adnám a babának, olyan felelőtlen kismamik vannak, a csoki egy ártatlan dolog, de valóban cigiznek, szinte azonnal visszaszoknak néhányan, ha egyáltalán abbahagyták a terhesség alatt! :x

KATA
Már nem tudom, hogy drukkoljak neked, hogy végre te is ilyen nagy boldogsággal hozhasd nekünk a kisbabád fényképeit! Kívánom, hogy 9 hónap múlva így legyen! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++

RENI
Hát igen sokszor jobb a családi béke........ a sógornőmmel nincs gáz. A párom családja részéről nekem kizárólag a gyerekkel és annak a jó anyjával van gondom! A szülei meg a hugicája tök jó fejek, szeretem őket!

ILONA
Hát igen nem látod rosszul, a gyereket még csak-csak, de a felnőtteket mond hogyan nevelhetném meg? Főleg a jó édesanyukáját! :twisted:
Neked januárban lesz az uccsó lombikod? :wink:
Csak azért kérdem, mert akkor nagy valószínűséggel együtt babásodunk! :lol:

dita75
 
 


Tücsi,
Ezek a pötyik csak az arcán vannak?

Reni,
Nia maga a csoda, gyönyörű, és díjnyertes a popsija :))

Anyatej: Én erősen anyatej párti vagyok de, ha nekem nem lenne, tápszert kapna Dóri. Más anyatejét nem fogadnám el, pontosan azért, amit Boris írt. Sajnos én nem egy szoptatós anyukát látok dohányozni :(
Vendég
 


ilonkám, hogy vagy :?: :wink: nem jössz gyakran :cry: puszika és tartsál ki :!:

hát ditu, ez a családi mizéria...igen nehéz ügy, én most, hogy lassan 3 hónapja vagyok anyósoméknál, most szoktam mag őket, az 1 hónap iszonyat volt...

mágnes, gyöngyi :?: hogy viselitek a pockót :?:

zelem? készülget a kéró :?:

odry, tegyél képet Dávidról :lol: :lol: köszi, jól van Borka, már mászik, olyan mint egy kiskutya, édi :lol: Dávidnak sok fogacskája van :?: miket csinál mostanság?

trin, minden okés :?:

jucmuc :?: :?: :?: :?: sapé :?: :?: :?:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Köszi lányok a tanácsokat. Az elején nekem is voltak ilyen félelmeim, és az első pár hétben csak módjával adtam a tejet, több volt a tápszer. Viszont az nálunk nagyon megviselte a Csabit és ő sokkal szívesebben fogadta a tejet, mint a tápszert, így egyre több tejet kapott. Mindig ugyanattól az anyukától kapjuk (ritka kivétellel) és anyukának ugyanekkora a babája. Bár nem ismerjük, de az anyatejgyűjtőben azt mondják róla, hogy nagyon rendes anyuka. Ne gondoljátok, hogy nem vagyok elég körültekintő én a legjobbat akarom a kisfiamnak, tudom hogy ez a tej nem teljesen olyan mintha az enyémet kaphatná és biztosan sokminden hiányzik is belőle a pasztőrözés miatt, de a tápszerünk meg tehéntejből van, annál biztosan jobban hasonlít a rendes anyatejhez. Nem volt könnyű döntés annak idején, de nála a születéskor felmerült már ez a kérdés, amikor a tápszer megemésztéséhez még nagyon fejletlen volt a pocija, nem pedig három hónapos korban kellett dönteni, mikor a saját tej elfogyott és ez szerintem nagy különbség és sajnos nem az én tejemről kellett más anyuka tejére váltanunk. (Remélem, hogy ettől nem lesz hülye, mint ahogy Dita tapasztalata mutatja)
Egyébként a pöttyeink sokat javultak, mióta kaptunk rá kencéket. A pocakján már semmi nincs, az arcán van még pár pötty, meg a karján és a combján, de nem újak.

tücsökbogár
 
 


Tücsi,
Nem hiszem, hogy nem vagy körültekintő, sőt tudom, hogy az vagy, és a legjobbat akarod Csabinak, pont ezért választottad az anyatejet, hiszen mindenhol azt hallani, hogy az a legjobb neki, és ez így is van!! Én csak leírtam a véleményem(remélem nem bántottalak meg vele), ahogyan a többiek is, de azt neked kell tudni, hogy a Te kisbabádnak mi a legjobb, mi maximum találgathatunk, meg saját tapasztalatokat mesélhetünk el. Dóri is nagyon pötyis volt, de neki csak az arcán jöttek ki. Pedig nagyon figyeltem az étkezésemre(még most is), de mégis olyan volt, mint a piros pöttyös túrórudi :)
Vendég
 


tücsike drága :lol: :lol: jajj nehogy megharagudj ám ránk :cry: :cry: tényleg csak jót akartunk....meg hát mi is páran átmentünk ezeken és én is értem, hogy miért állsz az anyatejci mellé, úgy is jól döntesz, mert eddig is így volt :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Csabika meg gyorsan fel fog nőni és 'nagysrác lesz belőle :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


zel? merre jársz?

mágnes, gyöngyi?

odry? sapé?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Tücsi Drága,
biztos, hogy jól döntöttél, valószínű én is anyatejet adnék Csabikának, még ha nem is az enyém. Ódákat regélnek az anyatej fontosságáról, biztos a hasznára válik a kis drágának. És szerintem azért bárkitől nem fogadják el és nem adják tovább az anyatejet. Nyugodj meg, az a lényeg, hogy Csabika hasa nem fáj és kiegyensúlyozott, mosolygós kisbaba, tehát tuti jól érzi magát!!! :D

Ditus,
neked mi van az eredményeiddel?
katata
 
 


Örömmel jelentem, hogy a tegnap esti kutatásaim alkalmával teljes pöttymentesedést tapasztaltam. Így arra a következtetésre jutottam, hogy a Manókámnak hiperérzékeny bőre van, aminek kell egy kis plusz ápolás, mivel a gyógyszertári testápoló 3 napos használata után eltűntek a makacs pöttyöcskék is.

Kata!
Kíváncsian várom, hogy mekkorák azok a tüszőkék!

tücsökbogár
 
 


Sziasztok!
Megvagyunk, egyben, csak vendégeink voltak hétvégén :)
Holnap megyek dokihoz, tegnap CTG, uh volt, 2700 grammosak vagyunk :)

Tücsi, Reni:
Tündériek a gyerekek!!! :)

Reni:
Beszéltem Apával, és fájó szívvel le kell mondjam a széket, szabad a vásár a többieknek...
Ap más szögből világította meg a témát, és azt mondja, mi van, ha Anna is bele akar ülni, és emiatt lesz féltékeny az öccsére... Kinézettegy Fisher price széket, ami 18 kilóig jó, átalakítható, és minden áron azt akarja megvenni, hogy közös legyen Annával a szék... Végül is igaza van, nehéz dolog eza 2 gyerekes lét.... :wink:
Köszönjük szépen ,remélem nem haragszol...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, de jó!!! már elkezdtem megijedni :wink: még csak várjon Bence :D Borka pont ekkora volt amikor megszületett, nagyon picike volt :lol: :lol: :lol:

tücsi, szupper!!!

Kép
Kép
piciboris
 
 


Tücsi,
de jó!!!! :D Ügyi vagy!!!

Megvolt vérvétel + uh. Csütörtökön megint megyek. Jól beindultak a tüszőim, túl jól is, így a doki lejjebb vette a dózist. 4 +4 növöget szépen!! 8)

Ilonka,
???
katata
 
 


Sziasztok! Kép
bgyöngyi
 
 


Gyöngyi:
de éédes ez a kép!!! Megzabálom! :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


gyöngyi, tényleg aranyos a kép. Mosolyt csalt az arcomra.

Na nem másképp a kis Antónia, gyönyörűséges ő is.

dita, én most nagyon bízom a kineziológiában, de ha rásegít a lombikra az is jó, akkor január 10-e utáni enstruációmkor indul a 2. lombik, és igen remélem ha már lennie kell akkor az utolsó.
Így pandácska láthatod, nem állunk meg ha már elkezdtük.

katata, jön a Mikulás (pont most küldöm vissza a rendelt ruhát, jövőre már biztosan varratunk egyet, mert ez kicsi lett), 54 gyereknek kell a cégnél csomagot készíteni, műsort szervezni.
És kopogtat a karácsony is, ügyfeleknek minden mennyiségben ajándék. És a napi teendők. Szóval ez most úgy leköt, hogy a babanet a 2. helyre került. Néha jó ez is.
Amúgy figyellek, és nagyon szorítok, hogy a tesóravaló is meglegyen (mert 4+4 tüszőből bármi lehet), akár még, már ha az ikrek után szeretnétek még! :wink: :D

Puszi nektek csajok!
bbilona
 
 


tücsökbogár, Csabika is egy tündér, és nagyon örülök, hogy eltűntek a pöttyök!
Mondd vörös a kis haja?
bbilona
 
 


Gyöngyi,
csodálatos, megható, meghitt ez a fotó!!!

Ilonka,
na akkor nálatok is a szokásos évvégi hajrá... Reméljük lesz jó mikulás ruci hamarosan!

Képzeljétek szédülök. Nem tudom mi van. Mondta a doki, hogy elég magas a hormonszintem én arra tippelek, hogy azért. Ma már lejjebb vette az adagomat, így remélem holnapra rendben leszek. :roll:
Volt valakinek ilyen?
katata
 
 


Kata!
Én is szédültem, olyan voltam mint egy holdkóros.

Ilona!
Barna a haja a Csabinak, de bizonyos fényben van egy kis vörös beütése. Egyébként sötétbarnával született, azóta így kivilágosodott.

tücsökbogár
 
 


csajok, a vállalkozó jogi útra akarja terelni a dógot...nem akarjuk neki kifizetni a ganyé munkát és van egy vállalkozói szerződés is amit aláírtunk...szerintetek így, hogy semmiről nem adott számlát, be tud perelni?

Kép
Kép
piciboris
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?