Új privát üzeneted érkezett!

Mushi! Rendelj egy frontot oda Angliásosba, hátha meghozza a hatását! :wink:

Én meg megyek, szülés előtt pihenek még néhány órát! Aztán megyek Bébic után! Jó éjt! Csók mindenkinek! :lol:
sinaszi
 
 


Enikő: köszi szépen! Azt még meg tudod mondani, hogy milyen méretűek lehetnek a csomók? :? Most állatira fáj a cicim belső oldala és keményebb is mint a külső, meg olyan, mintha piros lenne, de lehet, hogy csak mert folyton fogdosom? :? Védőnéni szerint csak tágul, azért :roll:

Ákos apuka: nem lehet, hogy a 600x600 pixel nagyobb méretre jön ki, mint 250 kB?

Nagyon nagy gratula minden új anyukának, sok boldogságot és tejcsit nektek!

Úgy látom, lassan beindul a babaeső :D :D :D

Kép

Kép
gabilany79
 
 


gabi. nincs gond a kepek meretevl. semmilyen kepet nem lehet feltolteni jelen pillanatban. :cry: :cry: :cry:
remelem hamar megoldodnak a cici gondok. azt olvastam, hogy teszel ra melegvizes torolkozot az is segit (marmint a csomokkal).

sina. jo ejt es megy a drukk, hogy tenyleg te legy a kovetkezo! ersze bocival es szorsival, mert ti harman egyutt szultok, ha jol emlkeszem. :wink:

KépKép
KépKép
mush589
 
 

 
 

Mushi! Köszi! Boci-, Szorsi-bébik! Aktivizáljátok magatokat! :wink:

Jó éjt!
sinaszi
 
 


Gabi! Méretet nem tudok mondani, de addig, amig lázz nem kiséri gyulladásra nem kell gyanakodni, viszont mielőbb ki kellene üríteni a csomókat vagy masszírozással, fejéssel, vagy szoptatással!

Sina! Ha mindenképp szülni akarsz holnap próbáld ki a bábakoktélt! Én ugyan nem próbáltam, de azt mondják ez beindítja.

Mindenkinek jó éjszakát!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Informatikus vagyok, ilyen hibát, azért nem szoktam.. :)
...ilyet nem....

:D
bébic
 
 


akos apukaja. hat nem a te hibadm hanem eze az oldale. :wink:

eniko. mi az a babakoktel???

na megyek malnateat csinalni.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Sziasztok!

sok sok gratula minden új babának és anyának és apának:))

mush: a két kezes császár, az azt jelenti, hogy nagy gond van.
nincs idő bemosakodásra, két orvos kesztyű felhúz lelocsolás betadinnal gyors alatatás, vágás kiemelés.
az volt a baj, hogy a köldökzsinór előre esett és minden egyes fájás alakalmával elszorította saját magát, ilyenkor nem várnak, hanem tolnak a mütőbe...
de ne ebből induljunk ki.....a mienk jól gyorsan és könnyen fog történni

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


ja nem is mush kérdezte bocsi

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


ha mindenki előbb szül mint én akkor én kinek fogok szólni, hogy megszületttünk?

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Orsimorsi! Nekem szólhatsz, én nem előzlek meg.

Mush! Bábakoktél: 2cl ricinusolaj, 2cl pálinka vagy vodka, és 2dl narancslé vagy sárgabaracklé.
erős hasmenést okoz, illetve akár hányni is lehet tőle, nagyon kell vele vigyázni.

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


na megyek, mert megérkezett a párom az esti fociból, jó éjt
holnap reggel uh meg ctg utána jelentkezem
sziasztok

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Nem ér! Sinanszi nem előzhetsz be!!! Én is, én is. :D :D
mannababoca
 
 


Jó reggelt!

Zöldi!

Nagyon édes Hannácska! Igazad van. A képek többet érnek mint a szavak.

Gratula Susy-nak és Bébicnek is! Jó egészséget, gyors felépülést és sok tejcit kívánok!!!!

Én is már kezdek kicsit izgulni.
Egyrészt, hogy látom sorba indulni a babákat a kifele vezető úton.
Másrészt, mert kisfiam ilyenkor már 1 napos volt. (10 nappal hamarabb jött)
Harmadrészt meg, most tényleg sokat fáj a derekam alul és mióta felkeltem férjuramhoz a hasam is nagyon fáj hozzá.
Kíváncsi leszek az NST-re. Reggel 9:30-ra megyek.

Hát lehet csajok, hogy én sem jövök már haza?????!!!!!

Ami jó akkor hogy én vihetem magamat szülni, mert párom reggeles és itthon hagyta nekem az autót, hogy kényelmesen el tudjak menni az NST-re. Ő meg majd csak valahogy bejut hozzám.

Gabi
Kép
Kép
gabrielldaniell
 
 


Bébic és Susy hatalmas gratula a csöppségekhez! Sok boldogságot, tejcit kívánok!

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 



Én meg közben ki gondolná megint problémába akadtam! :D :(

Szóval tegnap előtt vettem be az utolsó magnéziumot. Az utolsó héten már "csak" 500 mg volt a napi adagom az 1500 mg-hoz képest, azaz egy szem tabletta. Tegnap egy sem... Éjjel meg is volt a hatás. Fél 3-kor olyan vádligörcsre ébredtem, ami kb. 6 mp-ig tartott, de az olyan erősen, hogy még a könnyem is kicsordult. :cry: Most meg alig bírok lábra állni, fáj, húzódik.

Arra gondoltam, hogy éjszakára vennék még be MagneB6-ot csak több dologban is tanácstalan vagyok. 37. héten lehet-e még magnéziumot szedni!? Ha ezt inkább meg kéne konzultálnom valakivel akkor szüésznő vagy orvos? Azért gondoltam, hogy szülésznőt hívom mert őt pikk-pakk elérem. :roll:

Kérlek adjatok tanácsot, elég kellemetlen ez a váldijajj!

Bébic Ákosa pedig milyen hirtelen jött!! :shock: :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Jó reggelt Csajok!
Hát hiába pörögtem tegnap, éjszaka semmi, de semmi nem történt. Jól aludtam, ennyi. :evil: Ma töltöm a 39. hetet...

Susy!
Nagyon nagy gratula a kis Vinzent érkezéséhez! Gyors felépülést, jó egészséget és sok tejcit nektek!!!

Zöldi! Vera!
Elsírtam magam Hanna és Iza láttán… Egyik csaj gyönyörűbb, mint a másik!!!

Ákos Apuja és Bébic!
Nagyon nagy gratula nektek Ákos érkezéséhez!!! Gyönyörű méretek!!!

Trombi!
Basszus, mi, akik dec. elejére vagyunk kiírva, leszünk az utoljára szülők a végén. Mindenki beelőz…

Mai NST-sek: Mennek a drukkok!!!

Körkérdés: Festett hajú anyuk, ti szoptatás alatt festitek a hajatokat? Vagy ez felejetős???

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Jó reggelt!

Hát, akaratos ez a kiscsaj! Nem akkor jön, amikor anyukája akarja... :oops:

Enikő! Fúúúú! Ez a koktél nem semmi! :shock: Asszem inkább kivárom a sorom! :roll: :lol:

Gabi! Megy a drukk! Üzenj, ha esemény van! :D

Manna! Ha jól emlékszem, köztünk csak 1-2 nap van! De akkor átadom az elsőbbséget, csak szűjjjünk má'!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:
sinaszi
 
 


Szorsolya! Még egyben???? Asszem Neked kellene következni!

És még Boci, Hemej, Márti! Ti hogy bírjátok?

Ciliről semmi hír?
sinaszi
 
 


Galzsuzsa! Veletek mi újság?
sinaszi
 
 


gratulálok minde ujdonsült babásunknak.-.

sina:látom már be vagy sózva rendesen..én is nehezen viselem ,bár nekem még 16 napom van.majd csak kijönnek.

ibernuska:én festettem a hajam..az elején féltem és vettem gyogynövény boltban hajfestéket..az nagyon jo mert természetes alapanyagokbol készül,aztán visszatértem a rendesre..mondjuk én most is festettem,.

valaki amugy rám is küldhetne egy hatalmas frontot...13 ker.......lécci lécci lécci

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Sina!
Nono!!! A sorrend Trombibébi 39+2 nappal, aztán én 39 héttel. Jelentkezzen, aki ennél előbb jár. Mostmár tessék betartani a sorrendet és nem beelőzni! Várjon mindenki szépen a sorára!!! :-D

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Oké Lányok! Megpróbálom visszafogni magam! Erős leszek és kitartok! De max. ezen a héten! :wink: :lol:
sinaszi
 
 


Niki! Akartam írni, hogy Nálad is jó nagy már a pocak! Csoda, hogy ilyen jól bírod és gondolom, hogy azért Hajni is sok energiát igényel, pláne, hogy most nincs oviban! Szóval le a kalappal!
sinaszi
 
 


Suzy és Bébic!!Gratulálok a kis csöppségekhez és jó egészséget kívánok!

KépKép
lyndee
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

El is felejtettem mondani, hogy tegnap megvolt az első CTG-m! Nagyon jó volt hallani a kicsi szévét!

Szerintem már több mint 3 kg-os és alig fér a pocakomban, ráadásul nekem a hasam egyáltalán nem ereszkedik le, az egész gyerek a mellkasomban van, éjszaka rendszeresen nyom valamit és iszonyú fájdalomra ébredek.

Sina! Én ha a 40-ik hétig nem szülök meg tuti kipróbálom ezt a koktélt. :D Veszíteni nem veszíthetek, de inkább ez, mint indítás, vagy császár!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Zöldi és Vera:Nagyon szépek a csajok!!!!!!Vigyázzatok rájuk :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Sziasztok!

Minden új babásnak nagy gratula!!!!
Most hallgatom az időjárásjelentést: MELEGFRONT-kiket fog kicsalogatni?? Huh, én már nem bánnám, kezdek félni a túlhordástól, mert akkor legjobb esetben is csak dec. 24-én érünk haza.

Niki: szép a pocak, igazi lánybabás, mert széles.
Sina: nem fáj? Kék-zöld és szerintem lent van.

Nagyon megható, ahogyan Hanna baba fogja az anyukája kezét a képen, főként úgy, hogy tudjuk az előzményeket...

Szoptatás, fejés: én rengeteget fejtem Lillánál, ennek eredményeként volt tejem bőven és 3 éves koráig szopott. Szerintem nagyon fontos, hogy jól kiürüljön a mell, egyrészt a mennnyiség , másrészt a komfortérzet miatt. Nálunk az AVENT kézi mellszívó vált be nagyon, bár baromi sok idő (elinte 20 perc is)alkalmanként.
csurimuri
 
 


Sziasztok!!

olyan jó itthon! köszi mindenkinek az üdvözléseket, bár tényleg jobb lett volna már babával a kézben és nem pocakban hazajönni.. :roll:

Gyönyörűek a babák! olyan jó látni őket!! Gratula! !
Bébic, Suzy nagy gratula! jó egészséget és sok sok tejcsit!

Itt féltem h én leszek az első aztán a kis drágám meg nem is akar kibújni... a tegnapi nst. m tök lapos lett fájásilag.. legközelebb péntken megyek, ha az is ok a jövőhéten fekszem be megint, de utána már tuti babával jövök!

A kórház iszonyú pocsék volt.. annyi előnye volt h kicsit tisztába jöttem az ottani viszonyokkal.. fogadtam szülésznőt, mert kissé csalódtam a dokimban is , szóval ha kitudom h ki lesz a nagy napon az ügyeletes lehet nem is szólok neki,

Várni kellett a meleg vízre, nem volt a wc ben villany.. elfelejtenek gyógyszert adni a magas vérnyomásosoknak 3 napig.. szóval nem semmi..
ja és szutyok.. a szobatársakkal zuhanyzót sikáltunk felváltva.. nem semmi volt.

Megyek gyorsan megfőzök összepakolom a babacuccokat és már nyugodtan várom a nagy napot! :D
már csak 8 nap!!!!!

Arra felétek hogy működik h ha a baba nem születik kiirt időre? van próbaindítás?
de ez tök vicces.. attól féltünk Apával h picike lesz a drága és tuti előbb jön majd,, most meg 3500 grammra becsülték tegnap és eszébe sincs kibújni :roll: ki érti ezt..

Kép
eszterke24
 
 


Sziasztok lányok!

Hát nem ér igy beelőzni!!! :lol: :lol: Erre mondják, hogy utolsókból lesznek az elsők?? :wink: :lol:

SUSY, BÉBIC CSALÁD:
HATALMAS GRATULA A CSÖPPSÉGEKHEZ!!!!sOK ÖRÖMÖT NEKTEK AZ ÉLETBEN A PICURIKKAL EGYÜTT!!!!


Zöldi, Vera:
nagyon édesek a kisasszonyok!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Halihó!
Bébic apu: Hatalmas gratula a szintén hatalmas Ákos babához!!!
Az én informatikus Apám megijesztett kicsit... Állunk a szülőszoba előtt, Annának magyaráz, hogy itt születtél, itt voltunk, stb. Aztán azt mondja: LEHET,hogy Bence születésénél is itt leszek majd.. Mondom mi az, hogy lehet??? Erre mondja, hogy gondoljak bele, ha úgy szülök, hogy éppen Salgótarjánban ,vagy Kecskeméten, Inárcson, mittoménhol szervizel, akkor lehet, be sem ér... És én erre eddig nem is gondoltam... :cry: lehet, hogy egyedül kell szüljek? :cry:

mush:
Még,hogy beelőzlek???? Olyan zárt vagyok, mint a börtönkapu!!!!

Aida:
Érdekes ez a Mg dolog... Velem végig szedették, a 40. hétig... Ráadásul napi 4*2-t... Kórházban voltam már mióta, és hozta a nővér a tablettákat, én pedig kérdeztem, hogy nem kellene-e már abbahagynom. Azt mondta, hogy semmi köze nincs ahhoz, hogy az ember elkezd -e fájást produkálni. Dokim is szedette velem.. Szerintem semi gond nem lesz, ha beszeded, inkább, mint a vádligörcs..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes:

Én is hasonló cipőben járok, mint Te-lehet, hogy nekem sem ér be, ma pl. Neszmélyen van, tök ellentétes irányban. Szegénykém kapja is érte a cikizést, mondtam neki, hogy mire megvan a gyerek majd odaér és megmutatja neki a nővérke egy "ötszázasért"-
Egyébként, ha Nálatok nincs otthon apa Te hogy mész? Ismerős, taxi, mentő?

Aida:
Magnézium: megkérdeztem a szülésznőt, Ő 37 hetet mondott, de szerintem Te végig szedheted (a Cvx miatt). A vádligörcs meg tényleg nagyon fájdalmas.
csurimuri
 
 


Eszterke - hát elég gáz a kórház, ahol voltál! A dokid mit művelt, hogy csalódtál? Vagy mit nem?
Az én dokim 1 hét túlhordás után fektet be, a többit nem részletezte, de gondolom akkor már hamarosan indítják.

Kép
trombibébi
 
 


csuri:
na ez az, amit nem tudok.. Mert Anna felügyeletét szépen megszerveztem, egész nörszláncom van, de az, hogy én hogyan jutok el a klinikára, még rejtély... mostmár kezdek kicsit aggódni, hogy még mindig nem tudom hogy megyek be, de ugye, ha mondjuk elfolyik a magzatvíz, ki az a taxis, aki megtűr a kocsijában?? Párom rokonaira nem lehet számítani, ismerős, barátnő Anna felvigyázásra van befogva, a mentő pedig, ha jól tudom, a legközelebbi, vagy az ügyeletes kórházba visz...
Szóval tényleg passz, reményekdem, hogy 2 ünnep közt szülök, de holnap azért megbeszélem adokimmal, hogy nem bánnám, ha befektetne , ha úgy látja, közeleg az idő... Félek, hogy itthon szülök meg.. :?

Te hogy mész be?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!
HurráHurrá!

Suzy! Gartulálok a kisbabához és neked mihamarabbi felépülést kívánok!

Bébic, Ákos apukája és Ákos! Nektek is gratulálok, és főként, hogy ilyen nagy baba született! De Bébic... nekünk egy napon kellett volna szülni .... ugye GabiDani meg Eszterke!

Zöldi, Vera! Még mindig gyönyörűek a lányok.... megmutatom Hannát és Izát a pocaklakómnak, hátha akkor ő is kibújik, Gondolja, ha ilyen szép csajszik vannak odakinn....már megéri venni a fáradságot...

Látom itt már mindenki be van sózva! Ne aggódjatok csajok! Állítólag annyi front megy arra felé, hogy időtök sem lesz észbe kapni! Mushi! Sajnos Angliába az elkövetkezendő 2 hétre nem mondanak erősebb frontot, minket meg egyenesen kikerül... úgyhogy asszem az én csemetém is szotyizik még odabenn egy darabig!

Aida! Szerintem a mg-ről dokival konzultálj, de véleményem szerint nem bizti, hogy szerencsés szedni a mg-t. Amikor elkezd göcsölni a lábad igyál egy pár korty szénsavas vizet. Nekem az is szokott segíteni... nekem sokat görcsölt a vádlim, főleg, ha éjjel ki akartam nyújtózni... na azt elkerülöm és azóta minden rendben....

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Ja, és Sina, Berni, még előttem van Szorsolya, aki 5-ére van kiírva, és Hemej, Márti, Bocika és Cili, akik min Mikulásra, aztán jövök én a 7-ével. :)

Kép
trombibébi
 
 


Enikő!
Ez a koktél elég brutálisan hangzik. Fúúúújjjj! Ha a szülést nem is indítja be, de egy bélfertőtlenítést elvégez, az tuti! :-D Barátnőmnek a doki azt ajánlotta, hogy használja a mellszívót, az is beindíthatja a folyamatot.

Niki!
Eddig én is festettem a hajam, most hogy már nem fogok bejárni Bp.-re fodrászhoz, tértem át az itthoni bemosóra. Gondolom első hónapokban nem a hajfestésen fog járni az eszem, inkább csak később, de érdekelne, hogy ebből az trutyiból mehet-e át bármi is az anyatejbe?

Csurimuri!
Valaki korábban azt írta, hogy a melegfront nincs hatással a szülésekre. Hidegfront meg a héten nem várható. :-(

Eszterke!
Én bele se merek gondolni a túlhordásba...

Márti!
Most látom, te vagy a rangidős 39+3 nappal!

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Trombibébi:
sajna tényleg gáz volt.. mikor szóltunk hogy nem ég a villany az volt a válasz hogy égni fog ha hozunk égőt..
A dokim meg ügyet sem vetett rám. Minden uh-t és nst- t más doki irt ki nekem, a 13 nap alatt 2x!!! találkoztam vele akkor is pont ügyeletes volt és vizitelt. meg sem nézte a papirjaimat. ha ezt megteszi 5 nap után jöhettem volna haza, mert minden eredményem jó volt.

No mindegy, csak igy nem tudom majd mire számithatok nála.

Kép
eszterke24
 
 


ebben a kórházban meg a kiirt időpontban "próbainditanak" 3 óra az nst-n és valami gyengébb oxitocin infúzió.. nézik h hogy reagálsz rá és a baba,,, ha semmi akkor hagynak tovább a 41 hétig... aztán élesben inditanak... de senki nem reagál rá valami jól.. 29-33 órás vajúdás árán jöttek a babák.. :shock:

Kép
eszterke24
 
 


Kép
Kép

na vegre sikerult! o Bebic Akosa!!! :lol: :lol:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Eszterke, ez elég húzosnak hangzik... a dokid is meg a próbaindítás is. A dokid az magándoki? Mert ha igen én tuti lepasszolnám... Reméljük, hogy a szüléssel gyorsan végzel és nem kell csak egy két kötelező napot bent tölteni...

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


szoval jo reggelt!

eszterke. az a korhaz nagyon durva! a 30 oras vajjudas egyenesen ebertelennek hangzik! a dokid sem semmi. es te meg akarsz neki penzt adni?
akkor tegyel be egy villanykortet a korhazi taskadba! :wink:

galzsuzsa es edoci mar ezer eve nem voltak! talan mar ok is babaznak...

eniko. hat ha nem szulok a 41. hetig akkor lehet kiprobalom ezt a koktelt, de nem hangzik tul nyalcsorgatoan.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Sziasztok,

Hamarosan megszületnek a babócák, sok szerencsét és kitartást kívánok mindenkinek.
Szeretném figyelmetekbe ajánlani a következőt:

"Kedves Érdeklődő!

Itt a december, a karácsonyra készülődés és az ajándékozás ideje!
Természetesen mi is készültünk, minden kategóriában új termékekkel
frissítettük kínálatunkat. Webáruházunkban kényelmesen, barátságos és
figyelmes kiszolgálás mellett intézheted a karácsonyi bevásárlást
saját gyermekeid vagy családod, barátaid gyermekei részére.

A következő hetekben folyamatosan megújuló akciós termékkínálattal
várunk. Érdemes gyakran benézni!

Vásárlásod értékétől függően most az alábbi kedvezményeket veheted igénybe:

- 10 000 Ft feletti vásárlásodból 5% kedvezményt adunk!
- 20 000 Ft feletti vásárlás esetén a szállítási költséget mi álljuk helyetted!
- Első 3000 Ft feletti vásárlásod után 10% kedvezményt adunk következő
vásárlásodból!
- Amennyiben vásárlásaid összértéke meghaladja a 40 000 Ft-ot, minden
későbbi megrendelésed után jár a 10%-os törzsvásárlói kedvezmény!

Ha a futárszolgálattal történő kézbesítést választod a megrendelt
termékeket akár 1-2 napon belül megkaphatod!

Ha van kedved és időd engedi nézz be hozzánk:

http://fischerfashion.com/

Felmerülő kérdéseddel, kérlek fordulj hozzánk bizalommal az oldalon
található chat-re kattintva, vagy a kapcsolat@fischerfashion.com
e-mail címen, illetve a megadott telefonszámokon: (21) 252-3578; (70)255-5555.

Üdvözlettel
Fischer Edit"

Kép
eperke25
 
 


Bébic Ákoskája nagyon cuki! Köszi Mushi a képeket!

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Sziasztok!

megjöttem
a ctg rendben,van még tartaléka a lepénynek,az uh szerint III érettségi fokban áll,ami jelentheti azt, hogy párom már ne egyen konyakos meggyet se:)
méretek:
BPD:96
THQ:107
FL:75
viszont elkeseredtem, mert magas lett a vérnyomásom,most mérni kell naponta 3x,pénteken újabb ctg-re kell mennem. ha marad ilyen magas gyógyszert kell szednem.
kérdezte a dokim mennyire vizesedem, mondtam, hogy a lábam nagyon, de az a 35 hét óta a kezem csak reggel.
remélem nem lesz gond.

hajfestés: én végig festettem, nem lesz tőle semmi baj, kérdeztem a fodrászomat, azt mondta, hogy ezek az új hajfestékek, nem szívódnak fel akkoramennyiségbe, hogy bármit is ártson.

enikő: elküldenéd a számod?
mert akkor rajtad keresztül értesítenélek benneteket,hogy megszülettünk.
mivel gyakorlatilag mindenki egyidős velem:)

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


lanyok. sokan vagytok soron ezen a heten. mennek a drukkok, hogy elinduljanak a babak a kifele vezeto uton!

bennem nagyon vegyes erzelmek vannak. minden ide feltett babafoton elbogom magam, hogy mar en is, en is. nagyon szeretnem mar megolelgetni, puszilgatni. a masik oldalrol meg nem akarom surgetni,es meg van mit csinalni mielott kibujik.
meg gyerekulesunk sincs! Tony szulei lassan ket honapja megrendeltek, de meg mindig nem erkezett meg! :evil:

berni. gratula a 39. hethez!

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Bébic: Ákos nagyon édes!

a doki sajna magándoki.. :evil: eszemben sincs pénzt adni neki, ezért is mondtam h ki akarom tudni h ki lesz az ügyeletes,, ( egy két telefon a nagy napon) és neki nem szólok. Emiatt fogadtam szülésznőt is.. vele nagyon meg vagyok elégedve szuper rendes. Ő intéz nekem másik szobát, igy nem kell villanykörte :wink:

A kórház elvileg bababarát.. :roll: de tök szar látni hogy mennek a dolgok.
Akinek orvosa sincs senki nem foglalkozik vele.. a szobatársam járt igy , még fájdalomcsillapítót sem kapott mert nem volt dokija.

De a babócákat tök jó volt látni! és hihetetlen súlyokkal születtek! volt egy kislány 4650 grammal... :shock:

Kép
eszterke24
 
 


Hello

Egy kis életjel rólam is, jól vagyok, még mindig 2in1, és még semmi jele, h ki akarna jönni a drágám. (Ami nem olyan nagy baj...)Tegnap rendeltük meg a matracot a kiságyba (nem siettük el, mi? 8) ), és a babakocsit is csak a héten hozzuk el. Még mindig nincs semmiféle fájásom - leszámitva a fogfájást, ami viszont tegnap este óta kinoz, és rémes :shock:

Vera, Zöldi: nagyon aranyosak a csajszik, tetszik Iza sérója :lol:

Susy, Bébic: millió gratula nektek, ügyesek voltatok, én is ma reggel kaptam üzit a barátnőmtől, szombaton töltötte a 40 hetet, az éjjel pedig meglett a kisfia 3750 grammal, 56 centivel

Eszter: nem semmik a kórházi élményeid...tusolót sikálni, ha tusolni akarsz :roll:

Sina: köszi a hiányolást. Mindig "eltolom" azzal, h hétvégén rengeteget tekergünk párocskámmal, be sincs kapcsolva a gép, aztán hétfőtől péntekig reggeltől késő délutánig egyedül vagyok, de kemény munkába kerül behozni a hétvégi termést, ma értem utol magam az olvasással, és pl tegnap délelőtt amit irtam volna a pénteki hozzászólásokhoz, már nem lett volna aktuális...

Nálunk közben már tavasz lett :roll: , igy igaz lett a vicc, miszerint az idei tél egy szép keddi napra esett... Na jó na, azért remélem még lesz hó, a párom már sizni akarja vinni a gyereket. Mondtam, h legalább azt várja meg, h kibujjon a pocakból :lol: 8)

Kép
galzsuzsa
 
 


Mushi! Szerintem az a 13 nap már amúgy sem sok...

tudjátok, pont most gondoltam bele, hogy karácsonykor majdnem mindannyiunk már babázni fog és mennyire eltörpülnek majd ezek az "alig várom, hogy kijöjjön" gondolatok... fura lesz... nekem most valahogy olyan távoli mág az egész...

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?