Új privát üzeneted érkezett!

Szép estét mindenkinek!

Most ültem le, kis megszakításokkal egész nap pakoltam, mostam, takarítottam és palacsintát sütöttem. A derekam szétszakad...

Na, ahogy olvasom, nem lesz fáklyásmenet a babázás eleje... de erre valahogy számítottam is. Kitartás csajok!!!

Manna!
Hogy vagy? Volt ma valami fejlemény?

Sina!
Az én pocim is ilyen csíkos, sőt még jobban. Bár gondolom ez nem vígasztal... :-D

Andy!
Neked az a jó, hogy már tudod, hogy mikre kell a babánál figyelni, mi miatt kell a balhét kiverni. Én is megtenném majd, de amikor még tök tapasztalatlan az ember, akkor elég nehéz...

Kép
Kép
lbernuska
 
 


anyatejes babának nem illik normafloret adni,mert még nincsenek bélbaktériumaik, az a vegyes táplálásnál lesznek bélbacik.

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Sina: húú nem semmi poci!

Andy, Gabilány: kitartást, belejöttök ebbe az egészbe és minden remekül fog menni!

Itt semmi extra, kómás vagyok mert vagy 1/2 órát aludtam.
Vendég
 

 
 

én izgulok mert holnap megyünk uh-ra meg ctg-re is remélem minden rendben lesz
remélem nem lett túl nagy baba...
meg az az igazság, hogy az elmúlt 1 évben 6-an szültünk a kollegáim közül,és ebből 5-nek komplikáció adódott szülés közben.
és miért is ne egy egészségügyisnek legyen komplikált szülése....

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Orsi: nyugi, hidd el minden rendben lesz!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


csaki.
te hogy alszol Lucaval a hasadon? mivel takarozol? gondolom egy paplan tul vastag. vagy takaro nelkul nem fazol?nem felsz, hogy lecsuszik? esetleg hogy rafekszel?
en abrandozom errol, de felek.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


orsi. te leszel a kivetel! :wink:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


akkor most kicsit hangosabban is felteszem a kerdeseket. Help, please
[quote="mush589"]e írta:mush589leg 2 torulkozo a babanak? milyen gyakran valtjatok oket?
es milyen gyakran csereltek agynemut neki?


sina. nem semmi a pocakod!

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Sziasztok lányok!

Csak gyorsan benéztem hozzátok, hátha van új baba! És hurrám már december van... béerett a topic! Ma en ugy gondoltam, hogy setalok egyet. Másfél órát járkáltam és utána olyan rosszul lettem, hogy egész du. próbálta, lefeküdni. Hihetetlenül fájnak a csontjaim, ha megyek. Az ágyból a wc-ig alig tudok kimenni.

Ráadásul én is nagyon ideges vagyok, mert az én kincsem is nagyon be van lassulva. Úgy lesem, hogy mozogjon, de már ha megmoccan is, csak olyan komótosan lassan kidug valamit aztán vissza. szinte észrevétlenül.

Ráadásul a fiam ovijában megunták, hogy a gyerkőcömmel rohanni kell a wc-re ha szól és erre ráadták a pelust! Ja mert nem volt ott az ovónénije. Köszi, nehogy már sikerüljön stabilizálni a szobatisztaságot!


Igyekeztem gyorsan visszaolvasgatni, amire emlékszem válaszolgatok!

BB! Szuper, hogy hazamentek!
BB, Vera! Tündériek a babák, még mindig!

Sina! Niki! Szép pocik!

sina! Nekem is olyan a hasam, sot meg olyanabb! De szerencsére az elhaéványul...

Vera! Biztosan minden rendben lesz a vizsgálatoknál is!

Csaki! Agyon eteted azt a szegény gyerkőcöt :wink:

Mushi! Én amíg egy -kát hónapos volt én a törcsit csak egyszer használtam, ás három-négy naponta mostam ágyneműt. Utána ritkultak folyamatosan.

Most megyek, mert apa mindjárt hazaér... puszi mindenkinek!

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


mush:
nekem két fürdőlepedőm van, vastagabb féle pelenka anyagból.
Meg van egy füles türcsink, meg egy sima.
Nem hiszem, hogy több kéne ennél.
Ágynemű meg sztem igény szerint cserélendő,büfi, pisi, kaki.
stb.


ja képzeljétek el,ma voltam manikűröztetni és a parkolóba úgy rámálltak a kocsik, hogy se jobbról se balról nem tudtam beszállni, normálisan se ment volna, nem hogy így nagy pocakkal...kérnem kellett segítséget a közeli abc-be, hogy egy vékony ember bepattanjon a kocsiba és kitolasson, hogy betudjak szállni:)

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Andy, Gabilány!
Most látom és olvasom h nem lesz könnyű a babával?
De amiért irigy vagyok h van időtök netezni.
KITARTÁS!
Most már jöhet a 18 éven át tartó aggódás :wink:

Ma a párom bejelentette h bejön Ő velem a szülőszobára, vagy kit szeretnék?Anyukámat? Mondtam h inkább Ő jöjjön.

Lassan megyek alukálni ha tudok :shock: Mert mostanában nagyon nyomja a csipőmet, fordulás is nehezen megy.
Mindenkinek jó éjt!

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Orsi!
Ismerős a helyzet rám is rám állt egy új kocsi ráadásul.Hogy nem félti mert én nem vagyok szívbajos.De éppen befértem. A hasam és a kormány között már csak 2 cm van.Lassan be kell fejezni a vezetést. :shock:

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Sziasztok!

Köszi Ibernuska, megvagyok. Éjszaka veszettül fájt a hasam, de teljesen rendszertelenül, néha meg teljesen elmúlt. Nappal egész jó.... :D

Reggel voltam a kozmetikusomnál, úgyhogy jelentem, kész vagyok!!!! Jöhet Domi, ha kinéz, azt fogja látni amit szeretnénk! :D :D :D (Mondtam neki, hogy nem szúrhat ki velem annyira, hogy megvárja amíg újra kinő a szőröm!!) :D

Aztat vettem csomagolópapírt meg pár kreatívos dolgot és bejöttem a melóba, azóta itt teszek-veszek. :)

Kép
mannababoca
 
 


orsi:

a dokinéni meg a védőnéni mondta a normafloret...sőt espumisant is adtunk már neki vagy 4x azt os ők mondták még a szélgörcseire, az elég jó volt rá..

anita:

hát nem könnyű de nem adnám semmi pénzért az biztos..amugy holnap kéne megszületnie az én kis drágámnak és már két hetesek leszünk:) bár én azt mondom mindig h holnap leszünk 0 naposak:)

csaki: köszi az infókat


andy


ui.: most elvileg alszik, remélem ma már nygodtabb lesz szegénykém

Kép
andy30
 
 


Andy: de látták előtte a kakiját vagy csak bemondásra ajánlották?
Vendég
 


Sziasztóóóóóók!

Még se visszaolvasni, se írni nincs energiám, mert napi 12 órát lóg a cicimen Kismacska.
Nagyon szépen köszönöm a gratulációkat, esemeseket, telefonhívásokat és üdvözlőlapokat!

...és akkor szavak helyett:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
zölddisznó
 
 


annyira jó nekem az uram elvisz szerdán vacsorázni, azt mondta,még utoljára elvisz, hogy legyünk kettesbe egy vacsin:)

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


zöldi: gyönyörű......

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Zöldi:
nagyon, nagyon édes....
Még egyszer nagy-nagy gratula!!!!
Vendég
 


Zöldi!!!!! GRATULÁLOK!!!!!

Kép
mannababoca
 
 


zöldi: most olvastam el a kezdő oldalakat még régről a kezdetekről:)
milyen érdekes így visszaolvasni, hogy mindenki izgult a két csíkért....:D

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


megyek kicsit ledölök majd még visszanézek....

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 



Zöldi: MEGZABÁLOM OLYAN GYÖNYÖRŰ!!!!!

Mush: szerintem elég annyi. Az ágyneműt meg igény szerint! Én legalábbis így gondolom, bár tapasztalatom egyenlő a NULLÁVAL! :lol: :lol:
Vendég
 


Vera:IZA IS GYÖNYÖRŰ! Még jó hogy ennyi bátyja van, mert majd tudnak rá vigyázni a sok legyeskedő miatt!!! :lol: :lol:
Vendég
 


kaptam egy sms-t Susytól : :lol:
Ma reggel fél 9-kor világra jött a gyönyörűségünk:Vinzent. 2980 gramm és 47 cm. Jól vagyunk, bár én nem vagyok túl fitt!


Hatalmas garula nektek Susy!!! :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Susy: gratula!!! Minden jót és sok-sok tejcsit!!!
Vendég
 


Zöldi:Vera:
A csajok valami zabálni valóak! :) Lesz a fiúknak kinek udvarolni :wink:

Én voltam ctg-n, miden ok, bár fájást nem tudtak nézni, mert elromlott a gép.. A csajszi megint beparáztatott, azt mondta, lehet, hogy megfordult Bence, mert nagyon fent találta a szívhangot...UH-n kiderült, hogy maradt fejvégű ..:)
2700 gramm.. :lol:
Dokim nem volt bent, így szerdán mehetünk plusz körre..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ákos baba ma 12:33 -kor, 4080 grammal, 58 cm -el megszületett.
Apa leteeeeeeeeem!!!!!!!
:D :D :D :D :D
bébic
 
 


Ákos baba Anyukájának és Apukájának nagy-nagy gratula! Hogy történt a dolog????
sinaszi
 
 


Susy! nektek is hatalmas gratula! Várjuk a híereket!
sinaszi
 
 


Ákos Apukája! Császáros szülés volt???
sinaszi
 
 


Sina! Szép nagy pocak! Szerintem is egész lent van! Azok meg tényleg csíkok!

Andy! Szorítok, hogy ne találjanak Reginánál semmi problémát és mielőbb visszazökkenjetek a régi kerékvágásba!

Orsimorsi! Milyen a kétkezes császár?

Gabi! Nekem is sebes volt a mellem, én használtam krémet, a Medela Purelán krémjét! Az a jó benne, hogy nem kell lemosni, mert semmi olyat nem tartalmaz és nekem nagyon hamar gyógyította. A baba nyála is sokat segít a gyógyulásban. Ha csak nem szív vért is, akkor mindenképp szoptasd és ne fejd. Ha csomók vannak a melledben, akkor azt a baba megfelelő mellre tételével tudod leginkább üríteni. A baba álla mindig a csomó irányábalegyen, úgy tudja a leghatékonyabban üríteni.

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Ma reggel még meló elődt bevittem NST -re ( vagy mire ) , oszt benn meg megkérdezték tőle, hogy milyen gyakoriak a fájások....
Erre Bébic: milyen fájások....?
Doki: nah irány a műtő...
Ilyedség....férj telefonon való felidegesítése.....
fél városon integetéssel, villogással való átközlekedés.
- Új rekord de. 10 -kor azé' nagy szám: Déli - Keleti kocsival 15 perc
:D

A rájöttünk, mindenkinek szóltunk, hogy mégse 1.-én lesz a szülés, kivéve a Főnököt

Főnök - lsd: 2-3 ember 24 órás melója, hogy minden rezdülésére, gőgicsélésére ugrik, csodálkozik, ámúl, és leginkább örül....

Tortellini
bébic
 
 


Ákos Apukája eltűnt! :roll: Ez meglepő hír! Ákos baba az eredeti tervhez tartotta magát! :lol: És milyen hatalmas méretekkel rendelkezik!

Enikő! Te miket nem írsz!? Remélem, hogy nekem is tudsz majd jó tanácsokat adni, ha kétségbeesve ideülök a géphez!
sinaszi
 
 


Mush! Elég két törölköző, főleg ha a legkissebb méretet veszed, mert pikk-pakk kinövi! Vagy vehetsz többet is, de akkor nagyobb méretet, legalább 120x120, vagy 140x140-est. Cserélni helyzettől függően kell, pl ha lepisili, vagy hetente.
Az ágyneműt az elején szinte csak a porosodás miatt kellett kicserélni (én 2 hetente cseréltem), mert a feje alatt mindig volt textilia, így nem lett máshol koszos az ágynemű.

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Ákos Apukája! :lol: Aranyos sztori! Nagy gratuláció még egyszer! Sok boldogságot Nektek!
sinaszi
 
 


Bébic mindenkit puszil!
sinaszi
 
 


Ákos Apukája! Ha van publikus kép, azt is szívesen vesszük! 8) :D
sinaszi
 
 


Mush! Elég két törölköző, főleg ha a legkissebb méretet veszed, mert pikk-pakk kinövi! Vagy vehetsz többet is, de akkor nagyobb méretet, legalább 120x120, vagy 140x140-est. Cserélni helyzettől függően kell, pl ha lepisili, vagy hetente.
Az ágyneműt az elején szinte csak a porosodás miatt kellett kicserélni (én 2 hetente cseréltem), mert a feje alatt mindig volt textilia, így nem lett máshol koszos az ágynemű.

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Zöldi! Örülök, hogy újra itt vagy! Hanna tündéri! Látszik rajta, hogy megkapja, ami jár neki.

Susy! Gratulálok! Sok tejcit és gyors regenerálódást kívánok neked!

Bébic! Hatalmas gratula a szép nagy fiuhoz! Nektek is kívánok sok tejcit és gyors regenerálódást!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Nem megy vlmiért...
pedig 600x600-ra méreteztem át. ez meg csak annyit ír hiba
wazzze
nem valami felhasználóbarát...

szal péntek -en ha minden ok, bébic jön haza, s majd ő tesz fel
vagy adjatok tippet mi a .... gond
;)
bébic
 
 


Húha, egint felgyorsultak az események.

SUZY - GRATULÁLOK, BOLDOG BABÁZÁST ÉS MIELŐBBI FELÉPÜLÉST!



BÉBIC - HASONLÓ JÓKAT AZ EGÉSZ CSALÁDNAK! Köszönjük a villám beszámolót apának!


Zöldi, Vera - nagyon édesek a csajszik!

Andy - drukkolok, hogy ne legyen semmi komoly Regi pocijával!

Gabi - neked kitartást a szopihoz! (Miért van lyan érzésem, hogy ezt én sem fogom megúszni?!)

Berni - még korábban kérdezted, hogy érzek-e már valamit - neeem, még semmi "tünet" Néha, nagyon-nagyon ritkán, nagyon enyhe menzi szerű, és az is csak másodpercekig... Meg hát keményedések talán már gyakoribbak, mint mondjuk 1 héttel ezelőtt, de egyáltalán nem vészes. És nagyon jó az étvágyam.

Kép
trombibébi
 
 


Sina! Az első gyerekkel a szoptatást én is nagyon megszenvedtem! Ezek saját tapasztalataim, persze szakember tanácsaira! Ha bármiben tudok természetesen neked is szívesen segítek majd, de abban bízzunk, hogy nálad megy minden majd mint a karikacsapás!
Az nagyon sokat számít, hogy segítenek-e a babát mellre tenni (ezt mindenképp harcold majd ki), mert ha segítenek és helyesen kerü a baba mindig mellre, akkor nem sebesedik ki!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Hihetetlen! Apa elvitt hirtelen felidnulasbol moziba, es micsoda hirekre meg kepekre jovok haza.

Zoldi! Hanna eszmeletlenul szepseges! remelem apanak van mar puskaja!


Vera. Iza is nagyon szepseges, ot azert annyira nem feltem a 4 batyus mellett!:)

Suzy. Gratulalunk Vinzenthez! milyen picurka! remelem hamar tul voltal rajta es mihamarabbi felepulest kivanok! sok tejcit!

Bebic es Akos apukaja. Hatalmas gratula orias Akos babahoz! Latod Bebic igy kell ezt csinalni! Nagyon ugyi voltal, es Akos tartotta magat az eredeti utemtervhez! Gyors gyogyulast es egy tejcsardat nektek! :)

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Akos apuka. kuldd el nekem
enikobeki@yahoo.co.uk es majd en felteszem!

KépKép
KépKép
mush589
 
 


en leszek az utolso! :cry: :cry: lefogadom, hogy magnes is hamarabb kerul majd sorra, mint en. :roll:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


koszi a torolkozos es agynemus hozzaszolasokat.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Ákos Apukája! Én 480x480-ban szoktam feltölteni, de szerintem most az oldallal van a gond.... Hátha Mushi tud segíteni!

Zöldi! Hanna baba gyönyörű és valóban látszik, hogy mindent megkap! :lol:

Vera! Iza is még mindig gyönyörű és hát a hasonlóság a többi tesóval!!!! :D

Enikő! Köszi! Akkor majd szavadon foglak! (Bár remélem, hogy nem lesz rá szükség! :wink: )
sinaszi
 
 


sinanak igaza van. az oldallal van a baj! nem a keppel! azok meg picik is, nemhogy nagyok. meg probaltam masikat is es nem engedi.
majd probalom kesobb is igerem. koszi szepen.

KépKép
KépKép
mush589
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?