Új privát üzeneted érkezett!

Bébic! Ne ijesztgess! Most ez komoly????
sinaszi
 
 


Sina: Szép álmokat! Én is épp egy banánt toltam le az előbb kismanónak. :D
Szerdán meg gyertek, foglalok ágyat! :lol: :lol:
bébic
 
 


Nehogy "eltejejj" nekem!!!!!! :o :shock: :lol:
sinaszi
 
 

 
 

bébic:
nekem elég rég óta időnként van előtejem, az első megdöbbenés az volt amikor néztem egy filmet az élet az anyaméhben és a vége egy szülés és ott amikor felsírt a baba, én is elbőgtem magam és elázott a polóm.
aztán ciki volt, mert ha vmi szomorú dolog történt a filmen akár egy reklámba én is meghatódtam, és máris polócsere:)

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Na! tényleg jó éjt!
sinaszi
 
 


mindenkinek nagy gratula aki megszült...
Csak gyors bekukkokra van időm.

A borotválástól lett 3 nagy dudor szőrtüszőgyulladásom az alsó fertályamon,ami lassan jobban fáj mint ahol felvágták a hasam.Épp egy hete műtöttek,vérzésem nulla...megmaradt 6 csomag betétem! :lol: és az a nagyon nagy óriási tena nem is kellett annyi sose volt,meg úgyis cseréltem minden pisinél.

Csak azért irom le hogy hátha tapasztalatszerzésnek valakinek jól jön.

Írisz még mindig nem nagyon van a fürdéssel megbékélve...végig orditja.

reggel megyek varratszedésre...jajj!

Puszi nektek.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sina: Oks :lol: , mindjárt megyek, és elkezdem zacskózni, mert ezt már kár lenne veszni hagyni, hehe! :lol:
És a hasam alja is fáááj.... Csak azt se tudom, hogy ez most olyan fájás-e....összevissza van....
bébic
 
 


Orsimorsi! Jelöltelek IWIW-en!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Szia Sarmi!
Nekem nagyon jól jön, köszi, én is császáros leszek. :D
Írisz gyönyörű baba!

Mondjuk mondta védőnő barinőm, hogy a császárosokat ált. elég rendesen "kipucolják", így vérzés sincs annyi meg olyan sokáig, mint annak, aki hüvelyi úton szült. (Én speciel TENA-t nem is vettem egyelőre, hanem a DM-nek van a Jessa saját márkás inkontinencia betétje, meg éjjeli óriásbetétje...max. a férjem majd hoz TENA-t ha ez nem lesz elég...)
bébic
 
 


bébic:
3 budapesti Lengyel Bernadett is van.....

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Orsi: köszi a tapasztalatot, nekem azért volt furi, mert azt hittem, legközelebb már csak a babánál lesz bármi is idefent. :P

No, jóéjt, szép álmokat, nekem valami nagyon nincs rendben odalent, muszáj elnyúlnom az ágyikóban....csak előbb pólócsere...
bébic
 
 


Orsi: ???
bébic
 
 


[quote="isarenikő"]O írta:isarenikőrsimorsi! Jelöltelek IWIW-en!


biztos, hogy engem? mert nálam nem látszik

Kolozsy Orsolya

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


bébic: asszem megtaláltalak a 2008. dec klubba, picit elfáradtam mára..

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Orsi - iwiwhez: Jakab Tünde Budakalász
és a Lengyel Bernadett az Berni, és Érd

A dec. 4-ével én is szemezgetek (nagyim névnapja) - úgy képzelem, hogy szerda délután (3-án) bemegyek amúgy is a dokimhoz, és már nem jönnék haza, és kicsit éjfél után meg is lenne Panka. :D

Kép
trombibébi
 
 


hú, köszönöm kezdtem magamba kavarodni egy kicsit itt a neveknél.....

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Márti!
Köszi a jelölést iwiw-en! :wink:

Bébic!
Nekem semmi elötejem nincs!! :roll:

Mush, Bernuska!
Okés, akkor néha feldobom ide a táblát!! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára susy75 2008.11.30 22:12-kor.
susy75
 
 


Bébic, nekem is hol van, hol nincs előtejem. Néha nagyon sok és mindkettőből, néha csak pici és csak az egyikből. :) Ez ilyen.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Bernuska!
Bejelöltelek én is! :lol:
susy75
 
 


mára elfáradtam nagyon, akit tudtam bejelöltem, még egyzser köszönöm a segítséget:)
a sok ide oda kattingatás közben, megkavartam magam....
tegnap nem aludtam túl jól, hátha ma menni fog, én azért még lenyomtam egy kis gesztenyepürét diéta képpen.

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


jó éjt,mindenkinek

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Mi is levetettük a köldökzsinórvért, havi 17 ezer Ft-ba kerül 2 éven át. Ja, egy havi kedvezményt kaptunk, mert ez már a 2. szerződésünk (két éve még 15 ezer pénz volt havonta).

Lábdagadás:
Nekem is volt, és sajnos van is. Szülés után 2 napig tök jó volt, aztán visszajött, hiába a sok folyadék miatt nem bír lemenni. Tejtermelődés miatt viszont legalább 3 litert inni kell. Emlékszem 2 éve is hetekig szenvedtem mire kigyógyultam, és sajnos csak a felpócolás és pihentetés segít, ill.segítene.

Én term.úton szültem, nekem szinte elfogyott egy csomag Tena betét, most, így egy hét elteltével szinte csak a szoptatás alatt kap el egy-egy vérzéshullám. Húzódik össze a méhem.

Aida:
miért olyan fontos az a légnedvességmérő?
Lehet, hogy néha igazuk van a férjeknek, hogy túl sok fölösleges dolgot szeretnénk megvenni a babának. (nekem is morog néha) Mi nagyon anyai szemmel vásárolnánk mindent, ami akárcsak kicsit is fontos lehet. Lehet, hogy ők mint "kívülállók" kicsit reálisabban látják ezt. Én is halmoztam fel sok-sok nemhasznált dolgot. Gondold át jobban, lehet, hogy ebben néha neki van igaza. Vagy próbáld használtan olcsóbban interneten beszerezni az általad szükségeseket, közben kihangsúlyozva, hogy mennyivel olcsóbb így.
Abban mondjuk tutti nincs igaza, hogy áll. a számítógép előtt ül és nem foglalkozik veled.

Brigitta

Kép
Kép
Kép
bb
 
 


nekem sincs egy csepp elotejem sem. :cry: :oops:

viszont vegre valahara sikerult apaval megszeretgetni egymast! :oops: :lol: 8) :oops: :wink:

en se birnam ki az almanapot. megyek is enni, mert meg nem vacsiztam.

orsi. visszajeloltelek!

KépKép
KépKép
mush589
 
 


bebic. de jo neked, hogy mar sak egy par nap van hatra!

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Azt hittem megúszom a lábdagadást, de sajna pár napja nekem is van. :cry:
Nem vészes csak fogalmam sincs hol a bokám. :roll:

Aida:
Mi panelben lakuk ahol eléggé száraz a levegő de mikor ilyenekről kérdeztem a védőnőt hogy légnedvességmérő, közölte hogy felesleges pénzkidobás.
Vendég
 


[quote="bb"]
írta:
bbAida:
miért olyan fontos az a légnedvességmérő?


Nem tudom.. :roll: Én azt olvastam egy orvosi cikkben, hogy a megfelelő hőmérséklettel és páratartalommal csökkenthetjük a bölcsőhalál esélyét. És mivel a légzésfigyelő már kilőve, mert párom szerint az is drága így legalább ezt szeretném..

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


[quote="szorsolya"]
írta:
szorsolyaAida:
Mi panelben lakuk ahol eléggé száraz a levegő de mikor ilyenekről kérdeztem a védőnőt hogy légnedvességmérő, közölte hogy felesleges pénzkidobás.


Ezt meglepődve olvasom. Elvileg azért inkább az orvosnak higgyünk ne a védőnőnek. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Najó, megyek pihenni, jóéjt!

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Mushi: ugye most szívatsz????!!!! :D :)

Két hónapja nem voltam "a férjem mellett", már rémálmaim vannak, úgy hiányzik, és most jön még a neheze, szülés és a varratok.... :?

KOCSONYAKOCSONYAKOCSONYA! :D Én is a fél karomat odaadnám egy tálért. Soha nem voltam kívánós, de most csülköt ennék káposztával és tepsis burgonyával, meg császármorzsát, vagy aranygaluskát, vagy isteni tárkonyos borjúlevest, vagy sült pisztrángot vagy......abbahagyom, mert elpusztulok!

Jó éjt mindenkinek. Jön az utcsó hét!!!

Kép
mannababoca
 
 


ja es vegre sikerult meginnom egy bogre malnalevel teat! hip-hip hurra. mar ket hete keszulok ra! az ize nem is olyan veszes.

aida. vki irta, hogy vettek egy homerot, ami a parat is meri, 3000ft ert. az nem olyan veszesen draga. szerintem is eleg egy homero. nekunk is az van, paramero nincsen.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Aida: vedd magad mellé éjjel a babát, azzal csökkented a legjobban a bölcsőhalál valószínűségét... ennyi :)

(nekem egyébként már az is fura volt, hogy a Brendonból rendeltetek mindent, nekem ez pl. elképzelhetetlen luxus lenne... na ehhez képest egy páratartalommérő bagatel tételnek tűnik...)

(a párod tudja, miért akarod azt az izét? csak mert lehet, hogy nem érti mire kell... mondjuk én sem de az tök mindegy, nem nekem van rá szükségem:))))))
Vendég
 


manna. konyha hijjan en nem tudok ilyen finomakat fozni. :cry: nalam a csucs konyha nelkul a lekvaros kenyer. na de ez a kozelebe sem er az altalad irtaknak. kellett valami mas elvezeti forrast keresnem! :wink: :lol: :oops:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


aranygaluska... nyammmmmmmm...

(most azon filózok, hogy browniest kéne sütnöm karácsonykor... és jól bezabálni belőle:))))))) (Luca egész jól bírja a kajálásaimat... véletlenül ettem egy nagy adag bablevest -utána koppant le, hogy hiba volt- és karfiollevest is ettem és kutya baja nem volt tőle:))))) kopp-kopp)
Vendég
 


csaki. igazad van!

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Luca mar biztosan megedzodott odabent kaja ugyileg. :lol:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Luca egy zabagép.... duuurva amit művel. Ma este úgy döntöttem, mérek egyszer mert le akartam fejni a felesleget Lillának. Első körben benyomott 80g tejet (az jó sok:) kakilt egyet aztán kaját követelt. Második körben még 40g. A harmadik kört már nem is mértük... Most megint a mellemen lóg de szerintem már csak cumizik mert kizárt dolog, hogy akár egy csepp is beleférne még. (viszont ha lerakom üvölt).

Pont egy kis bableves tántorítaná el a zabálástól?:))))))))))
Vendég
 


Orsimorsi! Mostmár téged is! :D
Ibernuska, Aida téged is!
a 2008-as klubba nem tudok jelentkezni. :(

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Na jó, benyomtam egy fél tábla finom csokit... :D most jobb.. :D

Kép
mannababoca
 
 


Sziasztok!!

Gyors helyzet jelentés.Jól vagyok,még egyben,ma egész nap takarítottam,kb. egy órája végeztem.Az egész házat átsikáltam,holnapra már csak a gyerekszoba maradt.Majd dobok fel képeket a szobáról.Ja meg megcsináltam az adventi koszorút,meg főztem is,szóval tök kivagyok....ááááááá :roll: :roll:

Zsebi:Nagy nagy gratula Szabolcs babához,sok sok tejcsit kívánok!!!!

Ciliről tudtok vmit?

Vera:irigy vagyok nagyon,ügyesek voltatok.

Orsi:iwiwen ha gondolod engem is jelölhetsz Nagy Orsolya Káld

Sina:nem semmi a lábad...és fájnak is?(lehet hülye kérdés volt,bocsi :oops: )Nekem eddig (lekopogom)még nem dagadt be,de még messze a vég...

solya051020
Káld
 
 
 


Na most megint teljesen h*lyének érzem magam.. :roll: pedig nem is én találtam ki a páratartalommérőt, hanem az orvos. :D No mind1, lehet hinni fogok a tapasztalt anyukáknak és akkor hagyjuk a dolgot.

Egyébként reggelt! :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Ja a Brendon azért nekünk is luxus. :) Nem véletlen, hogy a 2. legolcsóbb kiságyat választottuk, a matrac amit vettem az olcsóbb volt mint bárhol ahol máshol néztük, ágynemű huzat szintén a legolcsóbb (Tescoban drágábbért láttunk) és minden egyéb cucc úgy került kiválasztásra, hogy a kategóriájában a legolcsóbb és utána néztem alaposan, hogy máshol mi mennyibe kerül. Mindent normál árban szereztünk be és még "pénzt" is kaptunk érte (pontokat írtak jóvá), amit múltkor "elköltöttünk" egy mellszívóra. Szóval erre még párom is aki nagy pénzmániás is azt mondta hogy jó vásár volt. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


reggelt.

ugy néz ki hogy aida és én vagyok az aki ilyen nagyon korán kelő..lányom a héten még nem megy oviba mert nem merek kockáztatni hogy visszaessen az usziban...

aida:télleg felesleges...csak mi nők vagyunk képesek mindent elhinni hogy szükséges...inkább tényleg rakd magad mellé a picit majd.

orsi:te mikor jössz ctg-re?én pénteken megyek 8-ra.aztán jövöhéten csütörtökön uh-ra.ja és engem is jelölhetsz iwiw-en.Marko Nikolett.

és hurrá most már tuti decemberi kismamik vagyunk...és remélem hogy kismano időben kijön a pocakombol mert ha itt is kivárják a 42. hetet az már január...és nekem az ugy nem jo mert marha kevés lesz a tgyás-om...ugyhogy még ebben a honapban tuti ki kell jönnie.

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Jó reggelt,

Egyetértek Aidával Brendon ügyben. Én is sokmindent ott vásárolok, amit kuponért lehet venni, az szinte mind megéri, a pontok is sokat jelentenek, mi a hempergőt vettük kuponra és a pontok levásárlása után kb. harmadáron vittük haza. Ha jól körülnézel ott is vannak olcsóbb kategóriák. Pl imádom a bodykat ott venni, a saját brendonos terméket. Kb. 1000 pénz darabja (+-200), de a minősége miatt ennyiért megéri (ujjatlan, rövid és hosszú ujjas van 4 színben). Mi a Graco babakocsinkat is ott vettük 100-ról 70-re leakciózva (minden van hozzá), szóval néhány termék megéri.

Viszont felfedeztem a Matti boltot, amire (már írtam) azt hittem drága hely, de nem, olcsóbb a Brendonnál is és nagy a választék babafelszerelésekben. Mellette van egy Kenguru ami ruhában nyújt hasonlót (van olcsó és drága is), így itt is szinte egy helyen megveszem ami kell. (Budaörs)

Sajnos a reklámok kissé be tudnak hergelni mindenkit a vásárlásra, pláne ha a babáról van szó. Eleinte én is megvettem, vagy meg akartam venni mindent, de látva a néhány felesleges dolgot, megpróbálom higgadtan átgondolni tényleg kell-e. Nem egyszerű.
Egyszer vettem egy párásítót, nem tudtunk aludni tőle, mert van hangja. Hiába próbáltuk ki, az üzletben egy nappali zaj mellett ez nem tűnt fel. Szóval ha száraznak érzem a levegőt (orrnyálkahártyám és a bőröm jelzi, állandóan kiszárad - jó ez a víztől is lehet, kiterítek egy vizes törülközőt éjszakára és megold mindent. Ennél olcsóbb nincs.

Brigitta

Kép
Kép
Kép
bb
 
 


Niki:
Kijön az a kiscsaj ne aggódj. Minek várna januárig, tudja, hogy az anyucija decemberi kismama.

Brigitta

Kép
Kép
Kép
bb
 
 


Ja, mi is akartunk kiságyat venni, de nagyon olcsót, mert Dávid már úgyis csak néhány hónapig használja, azt megörökli a kistesó. Brendonban találtam nyersfa kiságyat 10ezerért. Máshol ennél több volt. Pedig ez nem is akciós.

Brigitta

Kép
Kép
Kép
bb
 
 


Jó reggelt Csajok!
Ismét tök jól aludtam. Zsófi érkezésének továbbra sincs jele, de mostmár csinálhat akármit, decemberi bébi lesz! :-D

Ma takarítok, meg mosok... talán segít egy kicsit abban, hogy Zsoff mielőbb meggondolja magát. :-D

Előtej: Nekem semmi, zéró, nuku!!!

Trombi!
Tök jó, hogy így eltervezted a szülést! :-D Én a tegnapi nappal voltam így (apukám névnapja), de a kiscsaj tojt a fejemre! :-(

Orsimorsi!
Én tegnap este 10-kor még sajtot majszoltam.

Mush!
Hajrá málnalevél tea!!! Én már több, mint egy hete iszom, meg a homeós bogyókat is szedem, remélem lesz hatásuk!!!

Csaki!
Ez csúcs, hogy Lucát ennyire hidegen hagyja, hogy mit eszel te! :-D

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Nah jöttem új babákat kukkolni, de örömmel látom, hogy még egyben, akinek egyben kell lennie..:)

Suhanok ctg-re, meg minden egyébre, majd jövök! Addig meg ne szüljön senki! :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


BB:hát nagyon remélem hogy tényleg kijön...bár te jol beelőztél :D :shock: most akkor meddig lesztek bent?vagy ez még bizonytalan?

Kép

Kép
nikianya21
 
 



dobok képet és várom véleményeket pocakrol...azt tudom hogy csikos vagyok mint a zebre :shock: :oops: és nem tul jo mert magamat fotoztam..az egyiket meg Hajnika...
télleg lent van?azt mondják. Kép 37 hetes pocak
Kép Hajnika a fotos pocak
Kép Kicsi Hajnim kutyusozik

Kép

Kép
nikianya21
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?