Új privát üzeneted érkezett!

Csuri! Ez az uh-os dolog nagyon durva!!!

A képet csak saját progival tudod lekicsinyíteni! Valamilyen képszerkesztőd van?
sinaszi
 
 


A párom a Picasa-t javasolja! Az tényleg jó! Le tudod tölteni a picasa.google.com oldalról....
sinaszi
 
 


Vagy ha gondolod, akkor mail-ben elküldöd a képeket nekem és lekicsinyítem Neked! De ehhez mondjuk megint nem mindegy, hogy milyen mail postafiókod van...
sinaszi
 
 

 
 

Sina!
Köszi, most segít nekem egy informatikus zseni.

Melyik uh-s dologra gondolsz?
csurimuri
 
 


Csuri! bocsi, az Habe-nek szólt! :oops:
sinaszi
 
 


Nekem is van egy "informatikus zsenim"! A kicsi férjem! Imádom is! :D
sinaszi
 
 


Habe!
Nekem is volt többször fehérje a pipiben! De nem foglalkoztak vele, azt mondta a dokim, hogy mivel ilyenkor több a folyás az is belemehetett! :? :?
susy75
 
 


Nos, én megpróbálom eltenni magam holnapra, mert ma már nem valószínű, hogy szülünk... :lol:

Jó éjt mindenkinek! Szépséges álmokkal!
sinaszi
 
 


meghulyultem mar a rengeteg mosogeptol. :?
en is megyek vacsizni, aztan vasalni, majd aludni.
reggel jon a baratnom Dublinbol a hetvegere, igy majd csak este leszek, amikor Tonyval Coldplay koncertre mennek. jo ejt!

KépKép
KépKép
mush589
 
 


javascript:void(0); Kép
csurimuri
 
 


Kép
csurimuri
 
 


Kép
csurimuri
 
 


Kép
csurimuri
 
 


Kép
csurimuri
 
 


Bocs, hogy ilyen sok képet raktam, a lányok szobája ilyen kis giccsekkel lesz tele!
Mindenkinek szép álmokat!
csurimuri
 
 


Szép jó reggelt!

Nézegettem a kismamikat, akik még 2in1 vannak és látom, hogy szorsolya Te már a 40. hétben vagy!! Nem semmi.

Hú és most nézem hogy mennyien vannak már a 39. hétben!! Jól kivárják azért ezek a babák a sorukat. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Van 1-2 kismami a táblában, akiről rég nem hallottam, bár lehet hogy nekem nem tűnt fel mint az sem hogy zsiraf császáros.

Hemej és azt hiszem Bellanita is régen volt!? Velük mizu?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Jó reggelt Csajok!

Megjött a melegfront, rám semmi hatással nem volt. Jól aludtam... Talán a kettősfront, amit mára várnak, ebben van minden reményem. :-D Valakinél történt valami az éjjel?

Cili!
Egyben vagytok még???

Manna!
Jobban vagy már?

Habe!
Vizeletben fehérje toxémia is lehet! Vérnyomid, vizesedésed hogy áll? Mindenképp beszélj dokiddal!

Csurimuri!
Helyesek a giccsek!

Mush!
Hirtelen azt hittem, te is mész koncertre. :-D Kicsit meglepődtem, milyen bevállalós vagy. :-D A labrador szerintem is baromi szép kutyus! Miért kell főként a házban lennie majd?

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Sziasztok, jó reggelt!!!

Még egyben (hogy máshogy...)!!!
Pedig front lehet, mert szakad az eső, és majd el akarja vinni a háztetőt! De Dani mintha be lenne betonozva az anyjába!!!! :lol: :lol:

Jaj ez az utsó napom veletek, valószínűleg, mint kismama...., olyan furcsa érzés. Most teljesen jól érzem magam, és azt hiszem ma nem csinálok semmit, csak pihenek, meg a párommal leszek! De néha bekukkantok azért!!!!!

Remélem mindenki jól van, és egyben, bár van aki nyugodtan szülhet már.... :wink:

Kép

Kép
dcili81
 
 


Jóreggelt!

Ez neméééér, ennyit írni, tudtam én, hogy nem kellene vasalásra pazarolnom az időt! :twisted: (pedig Bocika még el sem küldte az övéit!)

Orsi: Nagyon szép Réka az UHu képen, olyan kis békés az arca. :D

Örülök, hogy tetszett a vicc, lányok! :lol: :lol:

Berni:
[quote]B írta:ébic!
Apa biztos boldog lenne, ha egy csöppséget kapna névnapjára.

Aaaaaaz tuttti! Szegénykém úgyis úgy el volt kenődve, mikor mondtam neki, hogy elcseszte a doki, és ugrott a dec. 1...... :(

Susy: Szép méretek! :)

Erika: Jobban van már a pocid?

Orsi:
[quote]e írta:lég mókásan nézhettem ki tegnap a cba-ba, ahogy toltam a kocsit és elkezdett fájni meg a rákontrázott a hasam is bekeményedett, rádöltem a kocsira és bicegtem vásárlás közbe, meg meg álltam mint aki azt se tudja hova tart...

Akkor engem mindig bolondnak nézhetnek.... :P :D

Trombi:
[quote]A írta:zt mondta a házidoki is, hogy ilyenkor már nem néznek terhelést, mert nincs már jelentősége, esetleg csak ha az éhgyomrira rossz érték jön ki. Pedig anno nekem is határérték lett a terhelés (7.0)

Nekem a terhelés 7,8 lett, akkor lehet, hogy velem most azért ismételtette meg a 9,1 után.....? :roll:

Solya: Én sem tudom, ki az a csaj, mert én nem emlékszem, hogy ide írt volna ilyen nevű kismama....
Na, és végül mi lett/lesz a karajjal?

Kati: Hát, nekiálltam a vasalásnak, de méééééég mindig nem végeztem.... :oops:

Mági:
[quote]r írta:áadául választhatunk az MO-s, vagya Soroksári út között...

Mi dettó! :lol: (csak nekünk a 7. kerületbe kell beérni, a Keletihez)Amúgy tudtad, hogy "szomszédok" vagyunk? :lol:
bébic
 
 


Cili!
Ha ma már nem találkoznánk, akkor jó pihit mára és holnapra megy mennek a drukkok!!! Szorítok! És feltétlenül jelentkezz, ha vannak fejlemények!!!

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Szex: Az vajon miiii? :lol: Nálunk a múlt homályába vész..... :?

Mush: Nekünk 6 évig felültöltős Whirlpool volt, én nagyon szerettem, csak a régi lakásból ide nem tudtuk áthozni, mert itt már volt kialakított hely egy elöltöltősnek. Úgyhogy eladtuk, most is kifogástalanul működik (párom munkatársa vette meg, ezért tudom, hogy még műxik).
Most meg egy BOSCH elöltöltőst vettünk. Eddig nem volt vele gond, de ugye csak 3 hónapos.... mondjuk én egyszerűen nem bírom megszokni, hogy hajolgatnom kell.... :?

Zsiraf:
Na, így kell beelőzni, megadtad a módját! :lol: :lol:
Szívből gratulálunk és sok-sok tejcsit kívánunk! És kérünk képeket Laja babáról mielőbb! :lol:

Manna: Örülök a jó híreknek! :lol:
Barnázás már elmúlt?

Boniko: Köszi a Coca-híreket! Zöldi, gyógyuljatok meg hamar és várunk nagyon vissza!

Solya: Szüleimnél bernáthegyink volt, de nem evett sokat....és valami szemét állat megmérgezte azt a szegény, óriási jámbor jószágot.... :evil: :x
bébic
 
 


Sina:
[quote]B írta:oci, Szorsolya! Mi legyen az új szülésnap??????

Bár nem engem kérdeztél, de javaslom a dec. 4-et! :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép .
bébic
 
 


Jó reggelt!

Bébic! Köszi joban van, bár még görcsölget, de nme folyamatosan. Viszont átaludtam az éjszakát!
Úgy látszik még azért utoljára mindenki kap egy ilyen átalvós, pisimentes éjelt.

Cili! Pihenj sokat és drukkolok holnapra! Úgy néz ki tényleg te leszel a következő!

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Berni: Nálunk sem hatott a front, úgy tűnik....

Cili: Azért gyere még ma sokatsokat....úgy izgulok értetek, mintha legalább nekem kellen már ma befeküdnöm....lehet, hogy érzem, mi vár rám is pár nap múlva? :oops:
bébic
 
 


Erika: Ez jó hír! És most irigykedem az átaludt éjszaka miatt, nekem egyelőre a szokásos forgolódós-pisilős-gyerekrugdosós éjjel jutott....úgy tűnik, a szülés előtti utolsó nyugis éjjelemet nem most kapom meg.... :?
bébic
 
 


Csurimuri: Naaaaagyon jókat kreatívkodtál, nagyon ügyes vagy! :D (de miért lennének giccsek?!)

Aida: Bellanitta azt hiszem éppen tegnap írt be egyet, hogy jólvannak, egyben vannak.
Meg Hemej is vagy tegnap vagy tegnap előtt írt be gratulációt valakinek....
Én ennyit tudtam segíteni.
bébic
 
 


Bébic - igen, lehet, hogy nálad azért nézték még a cukrot, mert magasabbak voltak az értékek, meg szerintem azért is, mert ez is nagyon dokifüggő. Már anno a terhelésnél is látszott, hogy a határérték is mást-mást jelent a különböző dokiknál.

Ja, a kórházba menetelnél, mi meg választhatunk az M0 meg a Hungária között...

Tapasztaltakhoz vagy aki tudja lenne egy kérdésem a majdani igénylésekkel kapcsolatban. Gondoltam, felkészülök előre, de rögtön el is akadtam ott, hogy mindenütt eredeti szül. anyakönyvit kérnek, és ugye különböző helyeken kell igényelni a különböző dolgokat. Szóval ezt hogy oldjátok meg? Főképp, ha esetleg nem is szeretnénk mindenhová személyesen menni, hanem postán intéznénk. Többet kell kikérni?

Kép
trombibébi
 
 


Sina: hát szerintem is kihúzzuk végig!!! Bár én először Mikulás nap akartam szülni - Aida táblázatában is ez van - mivel mi sejtjük melyik nap jött össze a bébi, és ha onnét számoljuk akkor dec. 6. a dátumom!!! :lol: :lol:

Amúgy hajnalban azt hittem menni kell. Bár biztos csak jósolgattam, elég rendesen fájt ott lent, de aztán elmúlt! :cry:

Csuri: jók a díszek!

Bébic: amúgy a dec. 4. is jó. Megkaptam a nagynéném beosztását és aznap ügyel!!! :wink: :wink:
Vendég
 


Trombi: visszajelöltelek. ja hát érdekes lesz ez a sok papírmunka, én sem tudom hogy oldjuk meg, főleg hogy apának kell menni ő meg ezeket utálja!!!

Én is kérdeznék egy technikait (bár lehet hülyeség, meg már volt): ti mikor és milyen formában adjátok oda a dokinak a lóvét????!!!!
Vendég
 


Gratula minden babához, nagyon ügyik vagytok.

Szerintem nem sokan maradtok igazi decemberi kismamik. Front van a hétvégén, bár úgy hallottam melegfront és a hidegnél szoktak sokan szülni. Ezzel csak azt akarom sugallani, hogy most a hétvégén a szex lehet, hogy többet segítene.

Vigyázzon mindenki magára és a babára.

Háztartási gép márkák:
Nekünk mindenünk AEG a konyhában, Miele a mosógép és van néhány Philips és Bosch termékünk. A férjem nem bízik csak a német márkákban. (Nem is kell sűrűn cserélgetnünk, ezt lekopogom) Ő mindig, ha vásárolunk, azt kérdezi az eladótól, hogy ha pl. ez a termék autó lenne, akkor az milyen márkájú lenne. Ezzel lövi be a minőséget. Persze ő pasi. VW alatti minőséget nem tart sokra. Ritkán vásárolunk, de akkor a rászánt pénzünkért a legjobb minőséget vesszük, ha nem tudjuk megvenni a nagyon jót, akkor várunk (ha lehet). És tapasztalatból mondom, hogy sokszor az olcsó a drága.

Brigitta

Kép
Kép
Kép
bb
 
 


Bocika:
Nekem holnap reggel lesz varratszedésem, én akkor adom oda borítékban. Eddig is így volt. Utálom ezt a részt - mármint a varratszedést és a pénzezést is. A szülésznőnek jobb lett volna, ha szülés után adom, de nem voltam felkészülve, annyira hirtelen jöttünk. Másnap megkerestem őt. Én 100-at adok a dokinak, 20-at adtam a szülésznőnek. Ez nehéz. Ennyi jutott.

Brigitta

Kép
Kép
Kép
bb
 
 


jo reggelt, csak egy gyors bekukk.

boci, ha jol remlik valaki irta, hogy a 6 hetes ellenorzesen.talan csaki.

berni. en nem megyek koncertre. pedig akar mehetnek is. Tony kapott 2 jegyet a szulinapjara. Coldplay nerm tartozik a kedvenceim koze (bezzeg ha Faithless lenne, akkor 10 lovasszekerrel se lehetne visszatartani), de nem is utalom oket. a legujabb cdjuket meg szeretem is. szoval elmentem volna Tonyval. de aztan meg szeptemberben a baratnom panaszkodott, hogy senki nem akart vele menni Coldplay koncertre otthon. mar ugyis tervbe volt veve, hogy jon hozzank, mondtuk, hogy jojjon most, es akkor elmehetnek egyutt. szerintem sokkal jobb olyan emberrel menni, aki ugyan olyan nagy rajongo, mint te. :lol: :lol: :lol:

itt a kutyakat igazi csaladtagkent kezelik, es senki sem tartja oket a kertben. persze sokat lesz kint (majd csinalunk neki kennelt), de bent fog aludni. meg azt is el tudnam kepzelni, hogy feljelentenenk, hogy nem jol banok a kutyammal, ha nem. de az emelet szigoruan tilos lesz neki (ez konnyu lenne egy dan doggal, nem merne fel jonni :) ). tegnap elszolta magat Tony, hogy nem a dan dog meretevel, hanem a nyaladzasaval van a problemaja. :cry: hat sajnos neha van cipofuzo a szajukban es ha olyankor megrazza a fejet az nem valami kellemes, ebben igaza van. jo lesz nekunk a labrador. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mush589 2008.11.29 10:21-kor.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


bb. sajnos a Miele, Bosch marka itt nagyon draga. azt hiszem, hogy Hotpoint markajut fogunk venni. allitolag az is nagyon jo.

mikor mentek haza?

KépKép
KépKép
mush589
 
 


na gyors leszek, vendégeink vannak, és ők főznek!! :lol:

habe:nekem volt a vizeletemben fehérje, ill. van is folyamatosan. Tul. képpen minden van benne, amit el lehet képzelni, nem lepődnék meg, ha sárgája is lenne egyszer.,.. :? Kúp, vagyantibigyó, de megnézik, hogy nem vagy-e toxémiás. Ennek mondjuk más jelei is vannak...

bébic:
Sori vagy Erzsébet?? Úgy emlékszem Sorin laktok ugye???

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mush: egyet kell értsek BB-el! Persze drágábbak, de sokkal tartósabbak. Az egyik ismerősöm 2 év után lecserélte a Fagor mosogatógépét mert egy s..r volt. Tőlem érdeklődött hogy milyen a BOSCH-om (tökéletes) és ő is azt vett. Ennek már 1 éve és mondta, hogy össze sem lehet hasonlítani a két gépet!!!

BB: én is varratszedésnél gondoltam, remélem a dokim is jön be. Nála az a "gond" hogy egy héten egy napot van a kórházba, meg néha ügyel. Bár remélem a varratszedésemre bejön. Nem tudom.

Mush: anyuméknak labradorjuk van. Készülj fel, hogy az első évben szétszed mindent, de aztán lenyugszik és tündéri. Nekem csak a méreteivel van gond, mert könnyen feldönthet egy kisgyereket! Ezért vannak nekünk kistestű kutyáink!
Vendég
 


Sziasztok! Én egész jól aludtam egészen 4-ig, amikor ki kellett mennem pisilni, és utána már alig bírtam visszaaludni. Egyébként folyamatosan keményedek, de csak fájdalmatlanul. Mondjuk nekem még legalább holnap délutánig ki kellene bírni, mert akkor jön haza a dokim. Én most a kedd éjszakát lőttem be magamnak :)

zsebi_baba
 
 


Mágnes! Ezek aztán a jó vendégek!!! :wink:

zsebi_baba
 
 


en megvennem, de nem sajnos nem en fizetek, es hiaba magyarazok. rakerestem a hotpointra a neten es eleg jokat irtak. altalaban 9/10-es volt a skalan.
varni meg nem nagyon tudunk, mert kezzel azert nem szeretnek mosni... :wink:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


magi. te aztan tudsz elni! :lol:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Kimosva, kivasalva, elpakolva, kitakarítva, összepakolva a kórházi pakk..., hosszú várakozásaal teli órák állnak előttem.... :cry:

Kép

Kép
dcili81
 
 


Mush, és eddig mivel mostatok? Eddig nem volt semmilyen mosógépetek?

Kép
trombibébi
 
 


Mush:
Tegnap reggel óta kék fénnyel kezelik Ádámot, ma reggel is vettek tőle vért, du. mondják az eredményt. Holnap mehetünk legkorábban haza, ha minden ok. Jó lenne, nagyon. Már úgy hiányoznak az otthoniak.

Brigitta

Kép
Kép
Kép
bb
 
 


Hali csajok!

Próbálom felvenni a fonalat, dehát nem egyszerű :lol:
Annyira édesek vagytok, hogy aggódtatok, elsírtam magam, ahogy olvastam :oops:

Amennyire vissza tudtam olvasni, hatalmas gratula Zsiráfnak!

Vera kislánya jól van? Olvastam, hogy mi történt... :(

Mi jól vagyunk, tegnap jöttünk haza, kicsit nehezen bár, de kezdünk belejönni, a tejcsi is indulgat, bár a szopival kapcsolatban még vannak nehézségek (és a kórházban sem törték agyon magukat, hogy segítsenek)...
A szüléstörténet készül, csak egyben nincs időm megírni...
Kárpótlásul 2 kép:

Kép
"kicsi kobold"....

Kép
Gondolkodom, tehát alszom...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gabilany79 2008.11.29 10:54-kor.

Kép

Kép
gabilany79
 
 


cili. gyere at hozzank. fel oram van, hogy lezuhanyozzak, felporszivozzak es kitarkaritsam a furdot. szerinted menni fog?? szerintem nem! :wink:
fel a fejjel. kreativkodj valamit, vagy nezz meg egy jo filmet. ha elallt az eso, akkor setalj egy kicsit. tegyel fel valami jo kis zenet. itt most a limbo hinto megy. :)

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Sziasztok!

Én is jól aludtam ma.Kisasszonyom nagyon belustult!Alig akar mozogni.Ugylátszik az időjárás őt is megviseli...

Zsiráf:
HATATLMAS GRATULA LAJA BABÁHOZ!!! GYORS FELÉPÜLÉST és SOK BOLDOGSÁGOT NEKTEK!!!


Cili:
DRUKKOK MENNEK HOLNAPRA!


Zsebi:
én is a kedd éjjelt céloznám meg, akkor ügyel a dokim és egy héten egyszer van csak....

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Szia BB! Üdv újra itt! :lol:

Háztartási gépek téma: mi úgy vagyunk vele, hogy attól függ, milyen gépről van szó, aszerint lőjük be a szóba jöhető márkákat. Pl. Mosógépgyártók, amik már évtizedek óta bizonyítottak, szemben azokkal, akik bepróbálkoznak, gondolván, ha mást gyártanak, a mosógép sem lehet bonyolult....(nekem ilyen most pl. a Siemens, mikor kerestünk mosógépet, akkor láttam, hogy gyárt azt is, holott előtte életemben nem hallottam még Siemens mosógépről... :roll: )
Nekem is vannak a fejemben tipikus mosógépmárkák (pl. Bosch, Whirlpool), fagyasztóból, hűtőből egyből az AEG, Zanussi ugrik be, stbstb.
Mosogatógépből majd valszeg vagy Indesitet vagy Fagort, esetleg Boscht veszünk.

Mági: Soroksár, a HÉV Szent István utcai megállójánál, onnan kicsike séta. :lol:

Na, megyek, nem bírok a seggemen maradni itthon, kicsit megkocsikáztatja az Uram a bálnatestem, benézünk IKEA, Auchan, ezazamaz. :P

Majd jövök, pussz!
bébic
 
 


Boci: mi úgy készültünk, hogy varratszedésen, és akkor meg is kérdeztem, és még "jó volt", mert a doki is úgy gondolta :twisted:
Tudod, a 6 hetes kontroll kari után lenne, oszt köll a pénz kariajira... :twisted: :twisted: (na,de nem bunkózok, mert le a kalappal a dokim előtt)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Bocika - nekem is ugyanez a gondom boriték ügyben, hogy külsős a dokim, és nem tudom, hogy egyáltalán benn lesz-e még szülés után is, míg én benn vagyok...

Kép
trombibébi
 
 


Ó holnap nem szülünk csak este, ha apa hazér!!!!, Max a mai nap van még rá! Aztán jövő héttől megint lehet

Kép

Kép
dcili81
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?