Új privát üzeneted érkezett!

Zsiráf:
Gratulálunk Lajához!!! Sok boldogságot!!


magzatvíz elfolyásnál én is azt hallottam, hogy fekvő pózban kell még bemenni is.. :) Na de úgyis ilyenkor hívni fogom a szülésznőmet, és majd ő megmondja, hogy legyen..

Azért az nem egyértelmű, hogy szülés után rossz lenne a szex, van aki kimondottan megtáltosodik, sajnos mi nem ide tartoztunk, idő kellett...

viszketés:
na de most kenjem be az egész testem rázókeverékkel??? Mert mindenhol viszket!!! Így is olyan vagyok, mint a 2 lábon járó Domestos reklám, már csak egy rázókeverék hiányozna.. :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Manna: de jó neked! Irigy vagyok az egy ujjért, bár engem lassan 1,5 hete vizsgált meg a doki. Szép méretei vannak Dominak. Folyás: szerintem várj egypár órát, ha nem múlik hívd fel!!!
Vendég
 


Manna nekem is volt, de mára elmúlt..., remélem neked is el fog!
Ok, hogy minden rendben a babóval... :lol: :lol:

Kép

Kép
dcili81
 
 

 
 

[quote="zsebi_baba"]V írta:zsebi_babaízelfolyással kapcsolatban: érdekes, hogy mindenki mást mond. Nelkem mindhárom terhességemnél mindenki azt mondta, hogy ha elfolyik a víz, vízszintes, és mentő, mert előreeshet a köldökzsinór, és a baba feje elszorítja, azaz megfulladhat. Az első szülésem így kezdődött, és nem is engedtek fölkelni !


Ezzel értek egyet magzatvíz ügyben! Nekünk is ezt mondták a szülésfelkészítön!!!
susy75
 
 


Manna nekem az orvosom mindig külön felhívta a figyelmem, hogy barnázás lehet méhszáj vizsgálat után, ne izgulj!!

Az 1100as méhszájra nekem is ezt mondta, hogy ezt sem vajúdáskor kell már. :D A végén villámszülésem lesz, mint nővéremnek, aki 1 óra alatt megszült magzatvíz elfolyástól baba világrajöttéig.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


irjatok mar egy-ket nemet vagy sved markat legyszi, mert nekem halvany lila gozom sincs, hogy melyik marka milyen gyartmany. :oops: :oops: :roll: koszi

eniko.berni. el kezdett vizesedni meg nem is evett, nagyon lefogyott. aztan mar a tudeje is vizes volt. nem hasznaltak a gyogyszerek.nem sokkal az eskuvonk elott el kellett altatni. o anyukamnal volt otthon. nem hozhattam ki magammal, sajna.
anyumnak van egy nemetjuhasz kutyaja is.
nekunk meg itt most nincs kutyank, majd jovore. de Tony nem engedi a dan dogot (pedig nagyon jok a gyerekekkel), csak valami kisebbet.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Zsiráf:hatalmas nagy gratula,mielőbbi felépülést és sok sok tejcsit kívánok nektek!!!!!!

Köszönöm mindenkinek a magzatvizes és "szexes" segítséget!

Zsebi:köszönöm az oldalakat,át is nézem egyszerre.

Mush:holnap reggel megyünk megvenni a festéket,de telefonon érdeklődtünk,és azt mondták vannak ilyen festékek,annyira várom már :lol: :lol: A kutyusod nagyon szép ,sajnálom h már nem él,mi történt vele?
Nekem a spánielek a kedvenceim,van is egy :lol: :lol:

Aida:akkor a pocakos képek is gondolom eltűntek?ha lesz időm mindneképp pótolni fogom,nekem nagyon bejön az oldal

solya051020
Káld
 
 
 


Manna!
Tuti a vizsitöl van,mert ma voltam én is és nekem isvolt utánna barna folyásom!! :roll: Ja és én is egy ujjnyira vagyok nyitva! :wink:

Zsiráf!
Hatalmas gratula Nektek! Jó egészséget és sok-sok tejcit kívánok!




A magzatvízhez még annyit, hogy ez a vízszintesbe dolog csak akkor érvényes ha egyszerre zúdul az egész,mert akkor sodorhatja magával a zsinórt. Ha csak szivárog, vagy csepeg akkor nincs gáz ,mert a baba feje be van ékelödve és nem tud a köldökzsinór kicsusszanni!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára susy75 2008.11.28 20:21-kor.
susy75
 
 


Solya, igen sajnálom a pocakképek is odavesztek. :(:( Köszönöm, hogy pótolod!

No Zsiraf akkor hogy szült? Tenném fel a kismami netre.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


[quote="susy75"]
írta:
susy75A magzatvízhez még annyit, hogy ez a vízszintesbe dolog csak akkor érvényes ha egyszerre zúdul az egész,emrt akkor sodorhatja magával a zsinórt. Ha csak szivárog, vagy csepeg akkor nin csgáz ,mert a baba feje be van ékelödve és nem tud a köldökzsinór kicsusszanni!


Egyszerűen nem tudom elképzelni, honnan venném észre, hogy szivárog vagy csepeg a magzatvíz. Szinte folyamatosan van folyásom, ilyen vizes, de mégsem a magzatvíz az. Most még kúpot is fogok használni ez is rátesz. Ha csordogálna teljesen elveszne. Hogyan lehet felismerni? - kérdem a tapasztalt kismamiktól.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Manna!
Örülök, hogy minden ok Domival! No meg annak is, hogy a te gyerekednek is nagy a feje. :-D Bíztam benne, hogy Zsófi 97 mm-e nem egyedi eset. :-D És az egy ujjnyit meg külön irigylem!!! Nálam tuti 3000 értékről fog indulni a vajúdás... :-( Barnázás lehet a vizsgálattól, ha nem múlik, azért hívd a dokid.

Mush!
Szegény kutty!!! Idős volt? Bár nem úgy tűnt a képekről... Szerintem a nagytestű kutyák sokkal nyugisabbak, a kicsiknek kisebbségi komplexusuk van, szóval gyerek mellé is a nagyobbak valók. A miénk egy keverék, erős németjuhász vonásokkal. 9 hónapos és még iszonyatosan kölyökként viselkedik...

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Mush!
Bosch, AEG, Privileg, Miele, Siemens mind német! :wink: :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára susy75 2008.11.28 20:25-kor.
susy75
 
 


Köszönöm lányok, akkor még várok. Ha holnap reggelre nem múlik, felhívom.

Ibernuska: Köszike! Együtt szenvedünk majd a nagy fejecskével.

Kép
mannababoca
 
 


Mush:nekünk a mosógépünk BEKO márkájú,de sajna azt nem tudom és apa sem h milyen gyártmányú.Én nagyon meg vagyok vele elégedve.

solya051020
Káld
 
 
 


Aida!
Èn nem tom, de biztos több jönne egyszerre és csak feltünne. :roll: :roll:
susy75
 
 


Aida - te tényleg nagyon immel-ámmal nagyon olvasod a topicot...
Zsiráf császárral szült...

Kép
trombibébi
 
 


aida. csaszar volt! Erika irta korabban hogy az lesz, aztan meg valaki irta, hogy miharabbi felepulest kivan a csszarbol.
en topikozok, mosogepet keresek, plussz anyukamnak is irogatok, megis vagom, hogy mi van.... :roll:
esetleg vissza is olvashatnal...

berni. 8 eves volt. dan dogok nem elnek tul sokaig, sajnos. hat igen 9 honaposan meg nagyon kolykok a kutyak. :wink:
a tervem az, hogy majd jovo Karacsonyra veszunk egy kutyat. aztan meglatjuk, hogy mi lesz belole. Labradoron gondolkodtunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mush589 2008.11.28 20:31-kor.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


tudja valaki, hogy a Hotpoint es a Hoover milyen gyartmany? koszi

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Solya nekünk is BEKO van, és török, nekem is bevált...

Kép

Kép
dcili81
 
 


Sziasztok!

éppen most beszéltem Zöldivel és mivel tudom, hogy aggódtok ide írok először, nehogy megszüljetek mind ahányan vagytok novemberben :wink: :lol:


szóval a fertőzés miatt kapott antibiotikumot és belázasodott..de már jól van... persze kisasszony nem akarta kihagyni az ingyen szoláriumot, így fogta magát és kínait játszik 2 napja pedig nincs is farsang...
ma is bennt volt egész nap, talán most kijöhet és anyával lehet és talán már nem is sárga..és akkor holnap hazamehetnek...

Tejci a láz miatt nehezebben indul be, de alakul...

ha haza is megy nem nagyon tud gép elé jönni, de Nekem küld képeket meg hív és én továbbítom majd

Mindenkit puszil és minden nagyon gömbölyű még mindig!
Vendég
 


Mush:ez a picike kutyus sokat evett?bár ahogy ránézek a képre,hatalmas egy kutya....egyszer szeretnék ilyen hatalmas kutyát,de félek az etetésétől :? :?

solya051020
Káld
 
 
 


Cili:köszi,legalább ezt is tudom,komolyan mindenre gondoltam de pont a törökre nem :lol: ,nekem olyan németes hangzása van

boniko:köszi a híreket,és tök jó h ok velük minden,már nagyon kiváncsiak vagyunk a kisasszonyra :) :)

solya051020
Káld
 
 
 


Boniko!
Nagyon köszönjük a híreket és várjuk majd a képeket is Hannáról! Azért örülök, hogy a kezdeti nehézségek ellenére Zöldi még mindig kereknek látja a világot!!! :-D

Mush!
Tényleg, mennyit evett ez a helyes kis kutyus??? :shock: A miénk sokkal kisebb és még a kaját is úgy kell belekönyörögni (mert persze a játék sokkal fontosabb), de azért így is benne van pár ezer forintban havonta...

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Zsiráf! Hatalmas gratula! Épülj fel mihamarabb! Jó egészséget, sok tejcsit Nektek!

Mushi! Nagyon szép kutyi! De kár érte! Férjedurad nyugtatására mindjárt linkelek egyet egy dán dogról és egy babáról... Remélem, hogy megtalálom!

Manna, Susy! Irigykedem a méhszáj miatt! A lényeg, hogy minden rendben!

Boniko! Köszi a híreket Zöldiről! Gyógyulást, gyors felépülést nekik!
sinaszi
 
 


Manna!
Szerintem pihenj egyet. A vízszintes ilyenkor tuti jót tesz! Domi súlyát csak a fejkörfogatából határozta meg a dokid?

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Itt is van! Mushi! Ezt nézd meg: http://www.youtube.com/watch?v=v3yZRK-_LRw

És feltétlenül adj hangot hozzá!
sinaszi
 
 


Boci, Szorsolya! Mi legyen az új szülésnap?????? :lol:
sinaszi
 
 


Boniko. koszi a hireket. mihamarabbi gyogyulast kivanunk nekik, es remeljuk holnap tenyleg hazamehetnek. :lol: varjuk a kepeket es sokszor pusziljuk oket.

haat eleg sokat evett az biztos. szamszeru adatokat majd kerek anyukamtol, o etette az utobbi evekben.
ja es olyan lusta volt, hogy legtobbszor lefekudt es a ket melso laba koze kapta a kajas taljat. :lol:

sina. Tony nem fel toluk, csak szerinte tul nagy, plane hogy leginkabb bent kell majd tartani az ebet a hazban.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


sina. ez nagyon aranyos. milyen pici a gyerek a kutyahoz kepest! :lol:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Sina: passz!!! Szerinted???

Mush: igen ezek a tutik amit Susy írt + Electrolux! Gondolom amiket te írtál azok angolok.
Vendég
 


Csuri! A placenta még mindig fedi a méhszájat?

Zsiráf! Gratulálok! Sok tejcit és gyors felépülést kívánok!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Boci! 12 napot kibírsz még egyben? Mert kezd az az érzésem lenni, hogy mi percre pontosan tartjuk az ütemtervet... :lol: Pedig nekem még a Mikulás szimpatikus lenne!
sinaszi
 
 


Zsiráf: Gratulálok Lajához!!!

Ma megint rájöttem, hogy milyen hasznos is az én férjem! Szegény lányom visítva ébredt délután, szegény nem tudott kakilni, pelusban vércseppek. Nálam para ezerrel, lányom csak sírt és kapaszkodott belém, én hülye meg először nyugtatni akartam... Szerencsére megérkezett a férjem és tök higgadtan az egészet öt perc alatt megoldotta. Most azért már szeretnék megszülni, mert 1 in 1 nem voltam ilyen bepánikolós.

Sina! Mi ez a pesszimizmus? Még van 3 órátok megszülni. Egy villámszüléshez még sok is :D

Kép

Kép

Kép
habe
 
 


Habe! Köszi! Igazad van! Megrázom magam és beszélek Mesivel! :lol: :lol:
sinaszi
 
 


Zsiráf hatalamas gratula nektek!!!sok tejcsit és mielöbbi felépülést kívanok nektek!!!!!!!!! :P :P :P :P

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


Ja! És Mush! A labrador is gyönyörű és borzasztóan okos is!
sinaszi
 
 


Egy gyors kérdés. Volt valakinek fehérje a vizeletében?
Ma kaptam meg a laboreredményem, és pozitív lett a fehérje és a keton is.

Kép

Kép

Kép
habe
 
 


sajnos az osszes nemet marka rohadt draga 400+ font. Tony nekem max 350-t engedelyezett

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Mush!
Megvagyok az iwiw-en?
susy75
 
 


Mushi! A márkák származási helyével kapcsolatban én sem vagyok képben. Anyumnak is és nekünk is Ignis márkájú mosógépe van. Az egyik felültöltős, a másik elöltöltős. Mindkettő nagyon megbízhtónak bizonyult, szépen mosnak. TAlán annyi, hogy a mienkben a szárító funkció már nem működik, de 12 éves körül van... Ez egyébként a Whirpool egy almárkája...
sinaszi
 
 


Habe! Volt vki, akinél találtak fehérjét... sőt, többen is, de sajna nem emlékszem, hogy kiknél! Tedd fel hangosabban a kérdést, hátha meghallják az érintettek! :wink: :lol:
sinaszi
 
 


Zsiráf: Hatalmas gratuláció Lajához! Gyors felépülést!!!!

Isarenikő:
Nem a placenta már a 28. héttől nem fedi a méhszájat, most mélyen tapad 3, 5 cm-re a méhszájtól, a doki szerint majd szülés közben derül ki hogy kell-e császározni.

Segítenétek, mert béna vagyok, hogyan kell képeket feltölteni, mert jönnék a gyerekszoba dekorációkkal.
38+0
csurimuri
 
 


suzy. igen

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Hello mindenki

Csak gyors bekukk, majd fekszem le, egész nap jöttem-mentem a városban, hulla vagyok. Ja, és még egyben 8)
Megvettük a csajszinknak a fülcsit, kaptam egy nagy zsák ruhát barátnőmtől, úgyhogy egész jó napom volt

Zsiráfnak milló gratuláció, és mielőbbi felépülést neki

Most csak a "szinesekre" futotta, holnap még jövök, jóéjt mindenkinek

Kép
galzsuzsa
 
 


Ja, és iwiwen visszajelöltem :wink:

Kép
galzsuzsa
 
 


Csuri! Én sem vagyok egy zseni ezekben a képfeltöltős dolgokban, de lehet, hogy korlátozva van a méret. De próbáld ki. Elvileg amikor látod az ablakot, amibe az üzenetet írod, alatta van egy "Melléklet feltöltése" ikon. Arra katt! Bejön egy ablak, amiben megadhatod a képaláírást is, de a lényeg, hogy betallózd a saját gépedről a mentett képet. Ugyanúgy kikeresed a megfelelő meghajtó megfelelő könyvtárából a tallózás gombra kattintva, mintha pl. total commanderben keresnél elő egy fájlt! Remélem érthetően írtam le...
sinaszi
 
 


Ja! És utána katt a feltöltés gombra és előnézetben tudod ellenőrizni, hogy feltölti-e...
sinaszi
 
 


Köszi Sina, azért nem akarom felzavarni az alvókat a kiabálásommal...
Holnap úgyis megyek ctg-re, uh-ra, dokihoz. Ha valami gáz lenne majd kiderül. De én az első baba óta,- amikor a 12hetes uh-n közölék, hogy nincs keze a gyereknek - nem vagyok hajlandó idegeskedni semmin.

Kép

Kép

Kép
habe
 
 


Mush! Az egy évet ahogy betöltötte (1 évig volt garanciális) a teteje elkezdett rohadni! Meg olyan vacakul oldották meg a szigetelését, hogy körben megáll a víz a gumiban és ott rohad, ha elfelejtem véletlenül kitörölni.
Sajnálom a kutyusodat! Jövőre mi is tervezünk családi házba költözni és szeretnénk kutyust bár még nem tudjuk milyet.

Manna Szép nagy baba Domi. Az utolsó vizsgálatkor én még véreztem is, de azt mondta a doki, hogy ez előfordul már így a vége felé.

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Sina!
Köszi, de nem sikerül, mert túl nagy a képek mérete.
csurimuri
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?