Új privát üzeneted érkezett!

Ja iwiw-en engem is jelölhettek, Dunai Cecília néven vagyok.
Most asszem benyomok egy Sport szeletet.... 8)

Kép

Kép
dcili81
 
 


Cili: Látod, ez az! Tessék a jó oldalát nézni! :D

Én csak annak nem örülök, hogy így, hogy csúsztunk pár napot, bent kell töltenünk hétvégét is és van egy olyan sejtésem, hogy majd csak hétfőn engednek haza, hiába jöhetnénk el esetleg előbb.... :cry: :cry:
De remélem, hogy ez lesz majd a legnagyobb bajom!
bébic
 
 


Bébic:persze már írom is!

Csaki:mennek a drukkok,de bizti minden okés lesz.

solya051020
Káld
 
 
 

 
 

Cili, jelöltelek!

Apa mindjárt hazaér, jupppiiiiii! :lol:
bébic
 
 


Bébic:ment az üzi :lol:

solya051020
Káld
 
 
 


Bébic! Köszi már jól vagyok, csak azért kérdeztem, mert én még ilyet sohasem tapasztaltam! Tényleg, aki szült már az egész méh fáj az összehúzódáskor (egészen fent is)?

Solya! Szerintem az a rossz tartás miatt van, az izmok szoktak a gerinc mellett fájni. Vannak izomlazító krémek, azzal próbáld meg finoman masszíroztatni. Néha nekem is szokott ilyen lenni.

Sahli! Örülök, hogy jobban vagy!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Bébic, amint jó lesz az iwiw visszajelöllek!
Azért jó, hogy nem csak én fogk bent sinylődni...

Kép

Kép
dcili81
 
 


IWIW-en engem is bejelölhettek! Karda Enikő néven futok. Nekem a keresés nem igazán megy.

Sina! Rám vagy Mushra gondolsz?

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Solya: válasz ment! :)

Enikő: Örülök, hogy már jól vagy! Akérdésedre a válasz engem is érdekelne, főleg, hogy még a jóslófájásokkal is csak néhány napja ismerkedem.... :roll:

Cili: Látom, megjavult az iwiw! :lol:

Na, megyek kicsit Apázni... :wink:
bébic
 
 


Na megjöttem az eredménnyel. Sajna streptococcus agalactiae lett az eredmény. Kaptam lórúgás antibiotikumot.

Csakegy: köszi, én is szólni fogok. Te is kaptál előtte antibogyót vagy csak szülésnél valamit?

Alapítványi szoba: hát itt olyan nincsen. Egyedül annyi van, ha nem egyből a gyerekágyasra kerülök, akkor a cégem a "főszponozor" a kórháznál és a dolgozóknak van külön szoba, de csak a patológián. De azért előbb nem akarok menni. Igaz az sem extra szoba, csak kicsit szebbek a bútorok, meg van külön hűtő és tv.

Engem is jelölhettek az iwiwen: Pupp Zsuzsanna (a férjemmel közös az iwiw)

Cili: kitartást, hidd el jó lesz ott neked! Én már erre meg is nyugodnék.
Vendég
 


hahó!

cili:

jajj de izgi, szoritok! ne félj, ez a javatokat szolgálja! biztos lesz baba ha ők mondják:)


csaki:

nekem is kicsit sárgult Regi, de csak a szemén látszik, nektek vissza is kellett vinni? Eszik rendesen? Nekem azt mondták egyen-igyon sokat ugy ürül ki a cucc. Most (ma) már egész jól eszik, de a szeme állitolag még két hétig is sárgás lehet.
Nekem negativ lett a strepto de Regi igy is kapott antibiót mert tul sokáig volt magzatviz nélkül szüléskor és megelőzésnek állitolag.


Na dobok fel pár uj képet aztán megyek pihizni.


Andy

ui: Farmosi Andrea néven vagyok iwiwen...nekem most biztos nem lesz időm jelölni, de ha ti tudtok, az jó lenne.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
andy30
 
 


Boci, Isarenikő bejelelölve!

Bébic igen! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
dcili81
 
 


Andy ez a kislány nagyon nagyon szép!!!!!

Apát ma megkédeztem, hogy mit fog csinálni nélkülem itthon egyedül?
Hát pelenkázót..., mert nekünk az még nincs kész.... :shock:

Kép

Kép
dcili81
 
 


köszi cili. amugy az apukájára hasonlít:) csak a szája az enyém.

Kép
andy30
 
 


Enikő, Bocika, jelöltelek benneteket!

Sajna téves riasztás volt, Apa még nem jött meg....na, már hallucinálok is, marha jó.... :? :P

Bocika: Bacik, hess sunyiba! :twisted:
bébic
 
 


Hát erre tudod mit szoktak mondani???? Majd kinövi.... :wink:

Kép

Kép
dcili81
 
 


Isarenikő:én is gondoltam már erre h talán rossz a tartásom(amit be kell valljak tényleg nem a legjobb :? ),akkor lehet megpróbálok ilyen krémet hátha beválik.Ja jelöltelek iwiwen

Bocika:téged nem tallálak,sajna :( :( :(

solya051020
Káld
 
 
 


Na én nem tudom, hogy ez a sztrepo cucc, mi rákérdeztem de azt mondta a védőnő, hogy Pesten el tudják végezni. A kórházban esetleg kérhetek még?

Kép

Kép
dcili81
 
 


Bébic: visszajelölve. Remélem elhúznak a francba ezek a bacik!

Cili, Sinaszi: szintén vissza!

Andy: nagyon helyes kiscsaj. Majd ha végre hajlandó a kisfiam kibújni akkor megmutizom neki!!! :wink: :wink:
Vendég
 


Andy:még mindig gyönyörű Regi,és egyre gyönyörűbb lesz!!!!!!

solya051020
Káld
 
 
 


Andy! Gyönyörű a kiscsaj!

Az iwiw-en 2 képed van, az egyiken csak az arcod fele látszik, a másikon pedig a kutyitok van? Az a Farmsi Andrea vagy?

Bocika jelölve!!! :lol:
sinaszi
 
 


Cili! Az a fontos, hogy minden rendben van veletek. És ha jön a baba, akkor végre babázol, már nem lesz koraszülött és szép súlya is lesz!

Csakegy! Mennek a drukkok! Reméljük nem kell már visszavinni Lucát!

Mági! Nem talállak IWIW-en!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Bébic, Kati: Merényi Anna, Budapest vagyok a wiwen.

Keresgélem a többieket kisebb-nagyobb sikerrel.

manna
mannababoca
 
 


Enikő! Rád gondoltam! Mushival személyesen még nem találkoztam! Jelöltelek Téged is!
sinaszi
 
 


Solya: én viszont megtaláltalak!!! :lol: :lol:

Manna: téged is jelöltelek!
Vendég
 


Manna! Visszajelöltelek!
sinaszi
 
 


Cili: szerintem kérjél a kórházban tenyésztést. Szerintem Újvárosban is megcsinálják, ha itt Szekszárdon képesek rá!
Vendég
 


Na, most már megint nem tudom, hogy ki kicsoda!!!! :lol: Jó ez az iwiw!
sinaszi
 
 


Húúú, de pörgünk, lányok! :lol:
Manna, jelöltelek, Andy, mindjárt kereslek...
Solya, írtam!

Andy, valami tündériiiiiiii a kislányod! :lol: Istenem, ilyenkor belegondolok, hogy egy hét múlva már nekünk is lesz egy ilyen kis csomagunk Apával....na, most jól elbőgtem magam...Apa hazaérhetne már.... :cry:
bébic
 
 


Hát akkor mindenképpen beszélek a dokival a sztreptoról...

Ettől a hülye magzatvíz vizsgálattól olyan folyásom lett, nem győzök betétet cserélni... :shock: :?

Kép

Kép
dcili81
 
 


Cili! Biztos, hogy nem a magzatvíz az??? Nincs fájás????
sinaszi
 
 


Bébic ment üzi

Bocika köszi :lol:

Manna engem megtaláltál?Küldtem privit,vagy megkeresselek én?Bár nem mintha olyan jól menne..... :lol:

solya051020
Káld
 
 
 


Cili! Szerintem csörögj rá a dokidra!
sinaszi
 
 


Andy, megvagy! :lol:
Tényleg, Regi szereti a fürdést?
bébic
 
 


Sina nem magzatvíz, mert kicsit véres cucc... ezt mondták, hogy lesz ilyen, fájás most nincs

Ja igen nekem azt is mondták, hogy az ilyen jellegű fájások, mint ami nekem van, folyamatos görcsök, az első szülő kismamáknál akár több napig is eltarthat..., hja csak győzd túlélni!

Kép

Kép
dcili81
 
 


Manna: én találtam egy Merényi Annát,két kép van az egyiken a kocsinál iszol?Ő te lennél?

solya051020
Káld
 
 
 


Holnap még pont arra lesz időm, hogy kitakarítsak...
Most mosok, mint egy őrült....

Kép

Kép
dcili81
 
 


Hát, Cili! Én azért csak beszélnék a dokimmal! Vagy védőnővel! A folyás nem alakul ki egy vizsgálattól és pláne nem úgy, hogy a betéted rövid idő alatt átnedvesedik! Nem akarlak ijesztgetni! Akik már szültek! Vélemény???
sinaszi
 
 


Ja! És ha még most nekiállsz dolgozni... Mondjuk attól beindulnak a fájások... Bízom benne, hogy nincs igazam!!!
sinaszi
 
 


Mióta hazajöttünk, csak egyet cseréltem...
Basszus lehet kipukkasztotta???

Kép

Kép
dcili81
 
 


Andy! Ngyon édes továbbra is Regina! És látom már elkezdett gyarapodni!

Köszi, hogy jelöltelek4 Mindenkit visszaigazoltam!

Solya! Vannak olyan krémek, amik melegítenek! nekem az szokott használni!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Cili: azért csak óvatosan!!! Aztán jelezz ha van valami!
Vendég
 


Most megyek egyet mamázni Rékával,este még jövök.
De aztán nem ám oldalakat írni :) :) :) sziasztok

solya051020
Káld
 
 
 


Cili! Nem akarok mumus lenni, de én legalább a kórházat felhívnám és ott megkérdezném!
sinaszi
 
 


Solya! Nem ígérhetek semmit! Én legalábbis elemében vagyok! :twisted:
sinaszi
 
 


Cili! Ezek szerint a dugó neked teljesen távozott? Lehet, hogy még a szombatot sem várod meg?

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Sina egy kicsit még várok, aztán majd meglátom, hogy mi van... Most nincs fájás, Dani nagyon csöndben van, lehet megszeppent a vizsgálattól...
És most néztem kicsit nyálkás cucc folyik (bocsi), talán a nyákdugó része...

Kép

Kép
dcili81
 
 


Enikő: bejelöltelek az iwiw-en.

Bébic: te nem akarsz vasalni, ugye? Nekem nagyon bejön, hogy keresek valamit a tv-ben vagy éppen Keresztapát nézek, és az alatt észre sem veszem, hogy mennyit vasaltam. Pont tegnap vasaltam egy adagot, de lassan megint kell. Amúgy nagyon-nagyon utálok vasalni! :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Cili! Én a helyedben nem gondolkodnék... irány a doki... aza helyzet, hogy nekem a magzatvizem tök tiszta volt, de az nem olyan állagú, mint a rendes víz. Kicsit olyan sikamlós szerű... szóval könnyen lehet, hogy - akár szándékosa is- megpiszkálta, hogy beinduljon a szülés...

Csaki! Drukkolok ezerrel! Erik is sárga volt, ő 4 napig szotyizott a kh-ban a kékfény alatt, és után amég négy hétig olyan sárgásvöröses volt

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Solya!
Igen, én vagyok!

Sina!
Nászúton voltunk Madeirán! :P Fantasztikus hely!!!!! :lol:
susy75
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?