Új privát üzeneted érkezett!

Cili! Miért kell befeküdnöd?

zsebi_baba
 
 


iwiw-en en is vagyok... bartuskati neven

Cili! Mi van veled? Miért kell befeküdnöd?

Sina! Te milyen néven vagy iwiw-en?

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Cili! Ne ijesztgess! Miért kell befeküdnöd???
sinaszi
 
 

 
 

Kati! Éppen Téged is kérdezni akartalak!!! Majd én bejelöllek! Hátulról támadok!!! :twisted:
sinaszi
 
 


Solya, Kati, jelöltelek iwiwen!
bébic
 
 


ok Sina! Várom a támadást! :)

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Sina:köszi h visszajelöltél!!!

Bébic neked is köszi

solya051020
Káld
 
 
 


Remélem, hogy jó irányba támadtam!!! :lol:
sinaszi
 
 


Solya! Akartam írni, hogy angyali Réka! Az a kutzyás kép annyira tetszik!!!!!!
sinaszi
 
 


Kati! Ez gyors volt! :lol:
sinaszi
 
 


visszatámadtam! :)

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Kati! Téged teljesen máshogy képzeltelek el! Enikővel voltam még így!
sinaszi
 
 


Sina!
Szólj ha nem találsz, küldök nevet! 8)
susy75
 
 


Sahli! Kipróbáltam az F5-öt de sajna azzal is áll. be kell lépegetni... :roll:

Bébic! Úgy látszik az én ruháim meghallották a tieidet! Muszáj mennem vasalni! Pedig hogy utálom... és mire elfogy kezdhetem előlről... de azt még jobban utálom, ha halomban állnak... :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Sina:köszi szépen :)

Mági jelöltelek téged is!!

solya051020
Káld
 
 
 


Susy! Téged is jelöltelek!
sinaszi
 
 


Most látom,hogy megtaláltál! :lol: :lol:
susy75
 
 


Alapítványi szoba! Én már eldöntöttem, hogy ha olyanok lesznek a körülmények és nem lesz alapítványi szoba fogom a gyerekemet és hazajövök. Én nem fogom kitenni a látogatók bacikúltúrájának az biztos!
Egyébként nem is értem, hogy ezt miért nem lehet normálisan kezelni! Itt is hasi műtöttek vannak és újszülöttek, akiknek az immunrendszerük nulla, ráadásul az anyatej is csak az anya és a szük család által hordozott bacik ellen véd, mégsem tudnak egy kúlturált látogatási rendet kialakítani, mnt más osztályokon. No comment!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Susy! Remélem, hogy Téged jelöltelek! :shock:
sinaszi
 
 


Kati!
Bejelöltelek!
susy75
 
 


Na most meg megy az iwiwezés 1000-rel :lol: :lol: :lol:

solya051020
Káld
 
 
 


Enikő! Ne idegeskedj!!!! (Előre hergeljük magunkat! És néha egymást!) Nyugi!!!!
sinaszi
 
 


Susy: kérhetnék egy nevet?persze ha nem baj...

solya051020
Káld
 
 
 


Sziasztok!

Zsiráf, én nem értem, hogy hogy iszonyúan fájt? Mit vizsgál? Nem csak a méhszájat tapintja ki?

Laura: Ne izgulj, szerintem az nem jelent semmit, hogy nem nőtt a baba, lehet, hogy most vagy két héttel ezelőtt elmérték. Ezek a mérések soha nem 100% pontosak!

Ibernuska: Én meg úgy érzem magam amikor sétálok, mint egy birodalmi lépegető, tegnap megláttam magam a kirakatban és tisztára rosszul lettem. :?

Bébic, Sinanszi: Az alapítványi szobát én is megkérdeztem és nekem is ezt mondták, úgyhogy csak reménykedni tudok, hogy lesz üres….nálam a Tétényiben 7000 Ft/nap. Én is sokat gondolkoztam, hogy egy vagy kétágyas az igazi, aztán arra jutottam, hogy ha hülye szobatársat fogok ki, akkor megkeseríti a bent létet, ha pedig magányos lennék, majd chattelünk a folyosón. A külön WC, zuhi nekem is a legfontosabb szempont volt.

ENGEM MEG KIHYAGTOK AZ IWIWES PARTIBÓL???????? :D Én is akarok jelölni!!!!!!!!!!! Sinanszi, solya küldjetek privit, hogy megtaláljalak titeket.


Kép
mannababoca
 
 


Kati!
èdes a kicsi fiad!!! :)

Sina!
Igen engem! :lol: :lol:
susy75
 
 


Susy! Úgy látom, hogy nem szúrtam el!

A "néha egymást" alatt azt értem, hogy feldobunk egy témát és az azzal kapcsolatos aggodalmainkat, aztán ez szöget üt a másik fejében is! :roll:
sinaszi
 
 


Csaki, Te a vizsgálóban vagy az előkészítőben szültél? Mert ma említette a szülésznő, hogy a napokban szült ott valaki az előkészítőben, ahol normális esetben csak papírmunka és beöntés meg borotválás zajlik.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Manna! Én felvállalom magam! :lol:

Sinka Szilvia, Budapest. És ugyanaz a kép fent van iwiw-en, ami itt az avatarképem!
sinaszi
 
 


Solya!
Küldtem nevet! :wink:
susy75
 
 


Aida! Én úgy értettem, hogy Csaki valóban a vizsgálóban szült!
sinaszi
 
 


Tényleg Cili miért kell szombaton befeküdnöd?????? :roll: :roll: :roll: :?:
susy75
 
 


Suzy! Visszatámadtam :)! Sajnos a képek már régiecskék, de majd csereberélek :)

jó ez az iwiw, csak nehéz mindenkit beazonosítani! Manna, dehogy hagyunk ki! :)

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Mági! a sote II-őn tényleg nagyon vacakok az alapítványi szobák, minden szempontból. Én azt kértem 2 éve, de soha többé nem mennék oda. Ennél a korháznál az viszont pozitív dolog, hogy nem mehet senki látogató be a gyerekágyra!

Aida, Susy! Bocsi, hogy beleszólok, de nem lehetne a kettőből egy táblát csinálni oly modon, hogy a korábbi tábla csak kiegészülne a már megszületett babákkal. Szerintem az sokkal átláthatóbb lenne! Én a kicsi fiammellett nem tudom sajnos vállalni, hogy ezt összehozzam, persze ha mégis sikerül időt szánnom rá, akkor majd próbálkozom!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Cili! Ha itt vagy válaszolj, mert kezdünk idegesek lenni miattad! Ez kínzás, hogy szépen elhinted, hogy be kell feküdnöd, aztán no info, mi meg itt izgulunk ezerrel!!! :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Cili eltűnt! Jelentkezz!

Manna pedig búvárkodik! :lol:
sinaszi
 
 


na megyek én is vasalgatni, később benézek...

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Manna: Én nem tudom, hogy te "megvagy-e" már nekem iwiwen.... :oops: Heeeelp!
bébic
 
 


No vagyok, csak családom férfitagjai éhesek voltam, megetettem őket! :lol:

Szóval ma beértünk nst-re, minden okés, Dani ezerrel mozgott, ilyet még nem is produkált. Aztán jött a doki, és megnézett. Hát ledöbbentem mikor mondta, hogy elkezdett kinyílni a belső méhszáj is, így már 1111-nél vagyok. Kérdezte mennyit híztam, megnézte a bokám, és azt mondta menjünk vissza a ruháimért, felvesz az osztályra. Majdnem elbőgtem magam.

Utána megnézte a magzatvizet. Iszonyatosan fájt, azt hittem bepisilek. Ő meg azt mondja tudja, hogy szar érzés..., nem gondoltam magamban, te nem tudod ez milyen érzés..., ide mást kellene dugdosgatni, nem egy jéghideg műszert... Hála istennek a mazgatvíz tiszta.

Utána megnézett uh-n is. Minden rendben, azt mondta nemlesz kis baba... :shock: , mégis mit jelent ez? Hát simán lesz 3,5 kiló...

Aztán még vettek vért, meg pisit, és kiegyeztünk a szombatban. Így szombat este 7-kor jelenésem van.

A vizedesés nem tetszik neki, biztos akar lenni abban, hogy a kórházban megnézik a vérnyomást, meg pisit stb....

Szóval most nem tudom decemberi kismami maradok, de mindenki úgy beszélt (a doki is, meg a szólésznő is), hogy szombaton lehet lesz baba... :roll:

Kép

Kép
dcili81
 
 


Kati, hogy vetted rá magad a vasalásra, kérek tippeket! Én asszem ma csak a vasalást nem igénylő cuccok elpakolásáig fogok eljutni... :oops:
(ja, megfigyeltem, hogy mióta ilyen bálna vagyok, egyre több cuccot dobok az "ááá, nem kell ezt vasalni" kupacba....hmmm, vajon miért? :P :D :wink: )
bébic
 
 


Susy:azt hiszem megvagy,remélem tényleg te vagy :lol:

solya051020
Káld
 
 
 


Cili! Ne izgulj! Biztos, hogy minden rendben lesz! Igyál sok folyadékot és pihenj, amennyit csak tudsz! Nem lesz baj! És az lebegjen a szemed előtt, hogy akkor szombaton már a kezedben tarthatod Danit! Tuti nincs baj! Vérnyomid mérték???
sinaszi
 
 


Susy! Az a Madeirás kéép.......... húúúúúúúúúúúúúúú! Hát az nagyon durva! Ott voltatok nyaralni?
sinaszi
 
 


Cili: Jajdejó, hogy jöttél végre, már nagyon aggódtunk....
Hidd el, jobb is ez akkor így, ott legalább dokiszem előtt lesztek! Mi meg majd innen küldjük nektek az ERŐt, jó? És kitartás, gondolj arra, hogy mióta vártok erre a pillanatra és nemsokára itt lesz! :D
bébic
 
 


szasztok, gyors bejelentkezés (visszaolvasni elkezdtem de már mindent elfelejtettem...)

Aida: jaja, az előkészítőben szültem, a papírmunka kellős közepén :) (a többit ugye mind megúsztam:)))) (Bokor dokinál akit NAGYON nem ajánlok!!! Toldi volt egyébként a választott dokim -Lillát is nála szültem- de aznap továbbképzésn volt és azt nem hagyta ott... mondjuk gondban is vagyok most a hálapénz miatt, mert a terhesgondozásért nem kapott, a szüléssel együtt akartam neki adni érte mint Lillánál... így meg nem tudom mi legyen mert a 6 hetes kontrollra elvileg hozzá megyek majd... valami meg azért csak kellene... na de mi...????)

Egyébként meg légyszi szurkoljatok, ma voltunk Lucával kontrollon és este lesz meg a vérvétel eredménye és akkor dől el, vissza kell-e vinni még egy nap kékfényezésre vagy infúziót is kap majd a sárgasága miatt... (a főorvos volt bent és nem tetszett neki a színe, szerinte még mindig nagyon sárga).

Ja... és ami marha fontos!!!! Ha valaki sztrepto pozitív lett akkor foggal-körömmel ragaszkodjon hozzá, hogy a baba már az első naptól antibiotikumot kapjon. Most sikerült megszereznünk Luca eredményét (nem tudom mikor küldték volna ki maguktól!!!!) és pozitív lett. Hála a jó égnek, hogy az első napon kiharcoltam az antibiót, még belegondolni is rossz mi történhetett volna ha nem kapja... (agyhártyagyulladás, maradandó agykárosodás, tüdőgyulladás stb.)

Na majd még írok ha lesz egy kis időm...
Vendég
 


Bébic:ment privi!

Cili:ne izgulj,ott sokkal jobb helyen akkor,és ha tényleg szombaton baba lesz akkor meg pláne....Én azért szorítok neked.Kitartás!!!!!!!!!!!

solya051020
Káld
 
 
 


Na szép... ti írtok egy csomót, amíg mi a lánykámmal kénytelen kelletlen magamba erőltetünk pár túrós derelyét :)

iwiwen én is keresnék....De jobb lenne, ha megtalálnátok, mert lassan megyek is, játszunk egydoktor bácsisat Annámmal :)


Lászlóné Molnár Ágnes néven vagyok fent.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


csaki:
drukkolunk, remélem nem kell visszamenni Lucával!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Köszi mindenkinek! Nem aggódok, csak nem nagyon akarok befeküdni. Egész terhesség alatt bíztam benne, hogy nem kell előbb bemenni, de most mégis. A vérnyomást nem mértek, holnap megyek védőbe, ott nézik. A doki kérdezte, hogy egész eddig rendben volt-e, mondom igen...

Most már csak azon izgulok, tényleg legyen baba szombaton, és akkor mehetünk haza a hét közepén!

Kép

Kép
dcili81
 
 


Csaki! Mennek a drukkok! Remélem, hogy minden rendben lesz Veletek!
sinaszi
 
 


Csaki: Nagyon-nagyon drukkolok Nektek, hogy minden rendben legyen!
Én elvileg hétfőn tudom meg a sztrepto-eredményemet, de jó hogy ezt így mondtad, oda fogok figyelni rá nagyon!

Solya: El tudod küldeni még egyszer, most láttam, hogy megtelt a bejövő fiók, most pucoltam ki kicsit, és szerintem nem jött át az üzi...
bébic
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?