Új privát üzeneted érkezett!

Csaki előkeresem neked a papírkát amin rajta a neve pill.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


MEg is van, aláírásából soha nem derül ki remélem a neve meg alatt tényleg ő :D Itt Várkonyi Péter Dr. áll.
Amúgy nem volt vele gondom, mert megbeszéltünk mindent jól csak az zavart.. Meg a méhszáj vizsgálat sem olyan volt mint az én orvosomnál.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Télleg Csaki neked ki volt az orvosod?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 

 
 

Edoci! Sára dokinál jobbat nem tudok elképzelni! Ennyire emberséges, normális dokit még soha nem láttam. Én úgy éreztem mindig mikor hozzá mentem mintha egy jóbaráthoz mentem volna. Sajnos most a Moszkva téren rendel én meg nem tudtam megoldani a fiam felügyeletét, a 17 kerületből meg nem lett volna egyszerű a gyerekkel odajutni. Na meg a korház! Oda csak kizárolag miattam mentem volna vissza!
Kata! Vele nem voltam elégedett! Szülésig halálosan kedves volt, szülés alatt szinte semmi dolga nem volt velem, végül császár lett (alig volt mellettem), elég sok pénzt kapott és utána nem is törődött velem!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Lányok, tudom, hogy már többször leírtátok, de nem találom. A homeos bogyók listáját el tudná nekem valaki küldeni adagolással?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 



Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


húú köszi Aida :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


te jó ég! ki tudennyit beszedni vajúdás alatt? Az egész vajúdás bogyószopogatásról szól... :roll:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


:D Sztem nem fontos mindet bevenni, aminek a kismama szükségét érzi. Pl. a nyugtatós sem fontos, csak ha nagyon félne a szülő nő.. Gondolom. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


sina:szép méretek.bár eddig azt mondták nekem hogy általában ugy saccolják be a sulyát hogy bpd9,6:3-mal....eddig a legtöbb ismimnél bejött...meghát ugye a plussz ,minusz.....

télleg elis felejtettem irni hogy a szokásos átlátszo ill.fehér folyásomba tegnap halvány rozsaszin szint véltem felvedezni...ez lehet a dugo ???mármint hogy elkezdödött távozni?mert amugy nem volt semmi olyan ami okozhatott volna ilyet...

aida:hűű ez nem semmi hogy egy doki megnéz.bár nekem rossz tapasztalatom nem nagyon van a pasi dokikkal.én teljesen megbizom bennük.

BB:nem irtál..pénteken ctg...ha gondolod megnézlek ha kijössz a folyosora...fél 9-re megyek oda..

sikerült rendeznem a kérdést a látogatással kapcsolatban bár hallottam nagynéném hangján hogy nem tettszik neki.de közöltem vele hogy szarok mindenkire aki megsértődik,ha ők nem tisztelik a döntésem nem érdekel max kopognak és nem lesz senki aki kinyissa az ajtot.azt mondta hogy akkor várnak egy kis időd...micsoda megtiszteltetés. :shock: :P

manna:én is tökre bevagyok sozva és alig várom hogy itt legyen a kezemben Vivien.bár tudat alatt leirtam hogy decemberben lesz a szülinapunk mert novemberben én ünneplem. :wink: de ha jönne nem akadályozom meg.végülis holnaptol már nem minősül kora szülöttnek.

Cili:hogy vagy?vannak még fájásaid?remélem alakul,ha nem akkor előre sok sikert :roll: :wink:

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Niki azért lehet csak mi vagyunk a párommal a hülyék és odaképzeltük a helyzetet. :D De egy másik alkalom is volt, de az még régebben és az sokkal durvább volt meg feltünő...

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Annyira várom már a holnapi NST-t. :D Ez hogy történik? Háton fekve? Ülve? Kb. mennyi idő? 20 perc?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


NIki most egy kicsit gyengült, de továbbra is itt-ott görcsölgetek. De estig még várok apa akkor jön haza, addig nem szülünk, megígérte, hogy velem lesz! :lol:

Kép

Kép
dcili81
 
 


Cili kitartás akkor addig.. ;)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida köszi! Daninak is megmondtam!!!!!
Most egyébként nagyon belejött a mozgásba..., bezzeg amikor kell akkor nem mozog, és hozza az emberre a frászt!!!!!

Kép

Kép
dcili81
 
 


Aida: itt kb. 25 perc az NST. Fekve végzik, de szólj ha úgy nem érzed jól magad és akkor elfordulhatsz oldalra. Nekem az elsőnél kb. 2 percig bírtam hanyatt (erről már írtam, hogy úgy állandóan rosszul vagyok) és utána elfordultam. Most már oldalt is tették fel a kütyüt. Két érzékelőt raknak fel és a kezedbe adnak egy ilyen nyomogatós kütyüt és ha moccan a gyerek akkor meg kell nyomni. Itt így megy! Amúgy javasolni tudom, hogy egyél előtte egy picivel csokit, nálam eddig bevált, mert a kisfiúnk arra beindul.
Vendég
 


De jó de jó de jó!

A párom hazafelé hoz nekem gyümölcsöt, úgy megkívántam!!!!

Kép

Kép
dcili81
 
 


Nálunk is ennyi az nst. Nekem eleve oldaltfordulva kell feküdnöm.

Kép

Kép
dcili81
 
 


Ezt leírhattam volna úgy is, hogy oldaltfekve... istenem nemhiába szőke vagyok, nagyon!!!!!

Kép

Kép
dcili81
 
 


[quote="habe"]N írta:habeekem a Kovács Réka. Én is gondolkodtam a Cseh Erikán is, de végül a Kovács Rékát értem el hamarabb. Eddig bejött. Remélem szülésnél sem csalódok benne


Mivel Cseh Erika szépen elvonul érdekelne a Te orvosod. Milyen idős, mennyi tapasztalata van stb. Esetleg meg tudnád e kérdezni h elvállal e még!?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


nekünk a ctg ülve van és kb 15-20 perc..közben vérnyomást mérnek...és ennyi....de nagyon jo érzés..én is alig várom a pénteket

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Enikő
Hú,Kata most eddig velem is nagyon kedves volt,de ezek szerint ne nagyon számítsak rá a szülés alatt? :shock:
Sára doki ott volt végig?

edoci
 
 


edoci! Mondhatjuk,hogy végig ott volt, de annyit biztos, mint Kata! Most mennyi nála a szülés?

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Enikő
Hát,majd alakul valahogy!Azért Katából többet néztem ki!Végül miért kellett császározni?Én Katától kérdeztem hogy mennyit kér,ő azt mondta hogy amit a dokinak adunk annak a fele.A doki nem mondott konkrét összeget!

edoci
 
 


Nem indult be a szülés a 42-ik hétig. Indítottak, de már első perctől nagyon ott lógott a császár a levegőben. Egyáltalán nem tágultam. Kata nekem végül azért volt nagy csalódás, mert azt láttam, hogy addig ilyen kedves, amig fizetsz neki. Voltak a patológián terheskismamik, akiknek ő volt a szülésznőig, rengetegszer felment hozzuk,stb, viszont aki már megszült éppen csak köszönt nekik. Amúgy, ha rendes szülés lett volna nem tudom, lehet pozitívabb lett volna.

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Na ez pont hiányzott nekem...

Anyós megcsörget, hogy vannak-e még görcseim, fájásaim. Mondom vannak. Mérjem nehogy kifussak az időből.... :shock: , basszus csak nem hagyom el a gyereket menet közben... :shock: :shock:

Kép

Kép
dcili81
 
 


Sziasztok!

Vera:úr isten!!remélem minden ok veletek,és mielőbbi jobbulást Iza babának.

Csaki:mégegyszer gratula a szüléshez,és jó gyorsan ment,irigy is vok egy picit.Nagyon szép neve lett a babádnak.

Aida,Sinaszi,Cili:csak nem ti lesztek a következők?

Aida:nálunk az nst 30percig tart,az elején megmérik a vérnyomit,két érzékelőt raknak fel a pockra,és ennyi.Nálunk nincs olyan nyomkodásos kütyü amit a többiek írnak,ja és nálunk is lehet oldalra fordulni,mondjuk én sem bírnám ki hanyatt fekve...

Mush:leírnád akkor nekem a festékek színét?köszi előre is.

Ma voltam az nst-n és minden okés lett.Egy hét múlva kell megint menni.Egy kicsit paráztam a vérnyomim miatt,h magas lesz,de hála égnek normális.

solya051020
Káld
 
 
 


Cili:ez durva,de csak aggódik nem? :) Nálunk anyum ilyen aggódós,már ő van rágörcsölve h szülni fogok...minden telefonnál tiszta ideg h én hívom,hihetelen..... :roll: :lol:

solya051020
Káld
 
 
 


Solya aggódik, de nem kicsit, és ez még jobban feszélyez...., azon imádkozom, hogy a szülőszobán ne hívjon fel... :shock:
Végülis ki fog szülni, a szülők vagy mi?????? :roll:

Kép

Kép
dcili81
 
 


hello.
most nem tudok mindent visszaolvasni, mert apa ram bizott egy csomo papirmunkat, aminek hamar kesz kell lennie, mert megy a konyvelohoz.

irtam sms-t Sarmonnak. jol vannak, holnap mehetnek haza. majd ir ide. :lol: :lol: :lol:

volt konyhank, nincs konyhank. az egeszet szetvertek par ora alatt. december kozepere lesz kesz az uj. :shock: addig papirtanyer, muanyag evoszekoz, mert csak a zuhanyzoban tudnank mosogatni. :?
es eljenek a kesz es hideg etelek! :?
tegnap ki kellett uriteni az egesz konyhat, most minden az ebedloben van. erdekes lesz a kov 3 het.

ma elmentem bevasarolni. a penztarnal ugy neztek ram, mert nem ment valami gyorsan a pakolas. majd raszoltam a nore, hogy o se csinalna gyorsabban 8.5 honapos terhesen.
azt el is felejtettem irni, hogy mult heten a penztaros fiu nem volt 100%os, es megkerdezte, hogy terhes vagyok-e??? majdnem mondtam, hogy nem, csak jol bezabaltam. :lol:

sina. szep eredmenyek! jo husban van mesi.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


solya. meg kell keresnem. este vagy holnap reggel, igerem! :lol:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Úristen! Elmentem fodrászhoz, és közben annyit írtatok, hogy alig bírom visszaolvasni!

Sina! Nekem még soha nem fájt egyetlen vizsgálat sem. Még az előző terhességeim alatt az amnioszkópia sem. Azt most jövő hét végére tervezi a dokim, de remélem, azt már nem várom meg!
Jó méretei vannak a babádnak! Képzeld, ha még 3 hétig bent marad!

zsebi_baba
 
 


Cili:hát ez az,jó h aggódnak,de azért nem kell túlzásba vinni....elég ha mi parázunk :? :?

Mush:köszi szépen,ráér még,csak nem futok ki az időből.... :lol: :lol: :lol: :lol:

solya051020
Káld
 
 
 


Felébredtem! Eddig Apa őrizte én álmomat, most cseréltünk...

Lehet még tudnék aludni... Ráadásul tiszta üres a fejem. Elolvastam, amit írtatok, de mindent elfelejtettem. :oops: Na, összeszedem magam kicsit romjaimból és reagálok! :roll:
sinaszi
 
 


Mushi! Hát le a kalappal... ez elég necces időszak lesz idegileg... mamánál nem tudtok addig kajcizni?

Aida! Akkor most mi van a dokiüggyel? Maradsz tarcsán, de van valaki más dokid... : :roll:

Cili! Remélem jobban vagy! Ne félj nem fogod elhagyni a csemetédet!

Niki! Ügyi vagy! Csak határozottan! 8)

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Csaki! Azt akartam kérdezni, hogy Lillus hogy reagálta le a kistesót? Tetszett neki? Nem féltékeny?

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Kati én tudom, egyenlőre stabilan van bennem ez a baba...

Kép

Kép
dcili81
 
 


Cili! :) anyóspajtival meg ne törődj! :)

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Veráról és Izáról nem tudtok semmit?

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Sokkal lejjebb érzem, hogy Dani csuklik.... :lol:
Kati semmit, nem tudom kinek tudott üzenni Vera!

Kép

Kép
dcili81
 
 


en ma kuldtem neki sms-t, mert a barinom topikjaban valaki kolcson adna a legzesfigyelot, de sajnos azt nem irta, hogy hogy vannak. :cry:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Húúú én is elaludtam, erre a dokim telefonjára keltem. Vagyis az asszisztensnőjére, akit nem csípek. Szóval talált valamit a doki a kenetben, de vele nem tudtam beszélni a nőci meg nem tudta mit. Holnap leugrok a receptért, de sajna akkor nem lesz bent a doki. Szerintetek mi lehet? Volt itt valakinek pozitív sztreptoja?
Vendég
 


Sziasztok!

Nemrég értem haza,voltam ma ctg-n minden rendben volt,meg laborba is voltam az EDA miatt, meg újabb vcs3 ellenanyagszűrés is volt, aztán beugrottam apához a munkahelyére is.
Reggel nem tudom mi volt velem de ébredés után akkorát hánytam(már bocsánat),de olvastam, hogy többeknek is szokott lenni.
A vérnyomásom is rendben volt.

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Sziasztok!


Megjöttem én is CTg-ről. hát szokásához híven nem volt aktív megint a babám, dudával ébresztgetni kellett. Lehet hogy nagyon tudatlan vagyok, de miért kell ébren lenni a babának vizsgálat közben? Leírná valaki, hogy a szívhangnak milyen frekvencia között kell mozognia?

Ma megint rámjött a kórház fóbia: nálunk a ctg a vizsgálóban van, ma előttem repesztettek burkot egy csajnak, mivel már 3 ujjnyira nyitva volt-villámszülésre készültek.
Szülésznőm szerint csillapodott a front, nem volt teltház, mint egy hete, amikor leesett az első hó. A köv. babaesőt hétvégére várják, kicsit mennék már én-pont betöltött 38. hét lenne.

Veráról semmi hír?

Sina: ezek szerint semmi?

Mági: ez tök jó, sok a hasonlóság: lakhely, foglalkozás. Ja! Én másodiknak várok egy Annát, egy 4, 5 éves Lillám már van.
Sina:
csurimuri
 
 


Remélem rendben vannak...

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Anyukám teljesen be van sózva, tegnap mondja nekem, hogy mindenképp szóljak neki ha elkezdődött, mert bejönne velem a szülőszobára leváltani néha Balázst a vajúdás alatt. mondtam neki anyu, sztem épp elég ha Balázs ott van, meg most ha hajnali 2-kor indulunk el, akkor mit csinálsz kint a folyóson annyi ideig, hisz bent csak egy ember lehet.
Gondolta ő bejön mert izgul:))) akkor én mit szóljak?
Meg amikor hazajövünk szeretne itt lenni, mondom ha ti itt akartok lenni akkor anyósomék is én meg nem szeretném ha 6 tobzódnánk a gyerek feje felett.
Én szeretném ha 3 lennénk csak,az sokkal meghittebb.
Azért megkérdeztem miért szeretne átjönni aznap, hát gondolta segít a fürdetésnél, erre apukám(édes volt) ez a szakmája gyerekekkel foglakozik talán még nem felejtett el fürdetni:)
Meg ha ők jönnének akkor anyósomék is szegény gyereket lefárasztják, meg csinálnak róla 256 csilliárd képet, mert holnap már nem lesz meg visszadjuk....:D

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


[quote="mágnes"]L írta:mágnesányok, tudom, hogy már többször leírtátok, de nem találom. A homeos bogyók listáját el tudná nekem valaki küldeni adagolással?


mági: nekem a bnőm ezeket a homeosok j,ő ezeket javasolta:

A málnalevél teát is ittam. Abból napi kétszer ittam egy csészével. Hashajtó hatása van ami elősegíti a tisztulást és a tágulást.
Cimicifuga 5 vagy 9 CH. 3X5,
Caulophillium szintén 5 vagy 9 CH. 3X5bogyó
Szülés alatt pedig fél óránként 5-5 mindkettőből. Nagyon megnyomja a folyamatot.

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Sziasztok!

ime egy kép Hannáról..sajnos csak ilyen kis méret van, de látszik milyen hajas baba!

Kép
Vendég
 


BONIKO. KOSZI

KépKép
KépKép
mush589
 
 


csuri:ezt találtam neked:

http://timmermann.hu/index.php?m=nst_ctg

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?