Új privát üzeneted érkezett!

reni:ok, köszi, nézegettem már teszveszen is, de nem döntöttem el melyik legyen :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


képek A TERMÉKRÓL!
a RELAX FOTEL ANNYIBA KÜLÖNBÖZIK,HOGY A FEHÉR RÉSZE NARANCS SÁRGA. 1XVOLT HASZNÁLVA.
hINTA 5XKB
A PELENKATARTÓ EGYSZER SE! Kép Kép Kép
m. reni
 
 


BOCSI BÉNA VAGYOK :oops: Kép
m. reni
 
 

 
 

reni:tetszik a szék, de meg kell beszélnem Apával, ő valahogy mindig más szempontot néz ,mint én :)
A hinta is nagyon tuti, de félnék, hogy Anna bele akarna ülni :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes!

Persze az én párom is ilyen!

Csajok kismamik!

A székbe biztonsági öv van,és kisbabáknak szűkitő betét.
m. reni
 
 


Tücsi, légyszi tegyél már rólatok egy képet, édi lehet a kicsi fiad :lol: remélem elmúlnak a pöttyei :!:

dita, elhiszem, hogy nagyon elfáradtál és erre még jött ez a hülye macera......tartsatok ki a pároddal, mert nagyon fontos, hogy az inszemeknél harmónia legyen :lol:

reni, szupcsi lesz a konyhád!! nálunk azért nem lehetett wenge, mert sötétbarna a laminált. de nagyon szeretem én is a wengét, majd tegyél képeket :lol: Nia már ilyen aktív manó? igaz Borka is akciózik, kúszik és már mászik is, csak szegényt mindig visszarakom a szőnyegre a hideg kőre nem engedem le...az új háziban tök jó lesz :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


zöldi!! ha esetleg olvasod!!! sok-sok boldogságot neked, annyira örülök!!!!!!!!!

kata, szép névnapozást neked!! remélem sok-sok bonbon landol :wink: hát mi idén nem nagyon ajándékozunk, a házunk magunknak az ajándék, rokonoknak meg Lujzink 1 szülinapja :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


kicsiboris!

Szegény Borka bizti nem jó neki,hogy nem tud barangolni :lol:
Igen egy percem sincs tőle :lol: A wc-re is jön utánam :lol:
Már várom a ház képeket :lol:
nekem sötét wenge lesz a járólap,és a közepébe pedig téglalap
hosszúan vanília rész.
m. reni
 
 


reni, hát igen...az új háziban le tudom majd rakni a parkettára+semmi csetreszt nem akarok, hogy elkerüljük a baleseteket :wink:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Reni,
nem vált be a pihenőszék, meg a hinta, vagy miért nem használtátok?
Jól néznekki!!!
katata
 
 


Kép Kép Kép

Kép
Kép
piciboris
 
 


Kicsiboris,
ez a csajszi!!!!! :lol: Istenem, milyen édes!!!!! :D
katata
 
 


Kép Kép
bgyöngyi
 
 


Sziasztok!
Ime a kép a tortáról és Annáról.
Boriska! Nagyon szépek vagytok a képen!
Zöldi! Gratulálok a kislányodhoz!
Ilona azt hiszem te kérdezted. A lábfájásra a doki semmit nem tudott mondani már Annánál sem.
Kata! Boldog Névnapot Kivánok Neked!!
Lányok és tegnap este óta olyan szarul vagyok. Az este megittam a banán turmixot és azóta. Egy picit már éhes is voltam és éhgyomorra ittam meg persze után ettem is.
Éjjel is nagyon rosszul aludtam. Bárhogy fordultam mindenhogy mindenem elzsibbadt. (kezem,lábam)
Reggel is rossz volt és ahogy a párom elment dolgozni hánytam.
Egész nap falatokat ettem és éppenhogy ittam. Semmi sem esett jól még a víz sem.
Aztán bal oldalon a hasam is fájni kezdett. El kellett menni postára és olyan nehezen tudtam a hóban,latyakban tolni a kocsit, hogy azt hittem haza sem érek már. Annát is fel kellett cipelnem a másodikra.
Még most is nagyon rossz a közérzetem.
Holnap 3/4 11-re megyek genetikai Uh-ra megint drukkoljatok hogy minden ok legyen.
bgyöngyi
 
 


Boriska:
Nagyn édes lánykád van!!! Olyan gyorsan nő...

Gyöngyi:
Isten éltesse Annádat nagyon sokáig!!! Milyen szép ruhája van!!! A tortától a lányom elájulna...:) Ha nem lesz energiám már sütni, akkor én is rendelni fogok.. Ha van Elmos,akkor olyat, mert még mindig az a favorit :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ági! Köszönjük szépen!
Anna is imádja az Elmot. Mesecsatornán folyton azt nézte, de már megszüntették, de most hasonló mese van a Világjáró Glover és most azt nevezi Elmonak.
Ja és köszönöm mindenkinek a borotvás válaszokat.
bgyöngyi
 
 


Gyöngyi,
húúúúúú, hogy milyen csinos ez a lányka!! Az a harisnya nagyon király. :D
A torta is klassz, gondolom elájult tőle a lány.
Nem tudom mi lehetett ez a rosszullét, de el tudom képzelni, hogy a banánturmix most valamiért nem nyerő. Remélem javulsz!
Sok drukk holnapra!!
katata
 
 


Sziasztok Csajok!
De sokat tudtok ti csacsogni, és ki foglalkozik a gyerekekkel! :wink: :lol:

Na viccet félretéve:

KATATA
Nekünk tavaly óta műfenyőnk van. Baromi drága volt, de olyan szép mint az igazi. Én imádom a karit és el sem tudtam volna képzelni műfenyővel az ünnepet, de most már belátom a páromnak igaza volt, mert nincs vele sok gond, és megmenekül a vágott fenyő is! (legalábbis tőlünk)

TRINKY
Örülök, hogy jöttél végre, és hogy minden oké, gratu a kiscsajhoz!

ZEL
Bunog a kályha? Supppper! :lol: A Miki ajádnék dvd-ből mi is láthatunk részleteket?

TÜCSI
Örülök, hogy Csabi jobban van. Ez az ekcéma dolog nagyon misztikus! :wink:

MÁGNES
Ebben a hidegben nem csoda, hogy Bence a jó meleg húgyhólyagodon telepedett le! :wink:

ILONA
Sajnálom a pirit, de remélem Jézuska már külön meglepetést tartogat Neked..... esetleg egy + tesztet! ++++++++++
Köszi a BMC-s tippeket.

RENI
De szép holmik. Én lecsapnék mindre, de sajnos még nem aktuális. Abban a relaxszékben én is elrelaxálgatnék! :wink: :lol:

BORISKA
Annyira szépek vagytok, jó rátok nézni! Az avatarodat is mindig megcsodálom ha írsz! Szóval írj sokat! :lol:

GYÖNGYI
Boldog szülinapot Annának, nagyon tecc a torta, Anna meg még jobban. Bocsi fiús anyukák, de elfogult vgyok a a lányokkal szemben! :oops:
Drukk az uhu-hoz, és jobbulást neked!

Velem annyi van, hogy a tegnap kivételével egész héten orvosokat és nővéreket fogok látni. Megyek vv-re, meg hysterot megbeszélni, meg a háziorvoshoz..... jááááááájjjjjj de púp a hátamra!

dita75
 
 


gyöngyike, ha nem javulsz azért hívd fel a védőnőt vagy a dokidat, mert a hányás nem túl jó nektek most pláne a kevés folyadék :!:
de remélem jobban vagy :wink:
Anna annyira cuki! na és a torta!!!! az sem semmi! pont arra ondoltam, hogy milyen tortája legyen Borkának amiből enne is a drágám :wink: répatorta jó? vagy valami gyümölcsös? milyen volt Annáé?

kata, olyan ari amit írtál :lol:

dita, köszi! jövök persze, de sajna jövő héttől egy darabig nem lesz netünk :cry: tartsál még kiiiii :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!
Köszönjük a dicséreteket és a drukkokat.
Kicsiboris! Anna tortája most is és tavaly is gesztenyés volt és a külső része marcipános. Ette Anna rendesen.
Nem tudom, hogy most hol tartotok az evéssel, de meg lehet próbálni akár gesztenyéset, ha szeretitek, vagy valami gyümölcsöset.
Dita! Kitartás a dokikhoz!
Köszönöm már jól vagyok a lábamat kivéve. Ma már tudtam enni és inni is és jól is aludtam. A hasam még mindig fájdogál főleg ha sokat megyek mint pl. ma délelőtt.
A végére a jó HÍR: Úgynéz ki, hogy KISFIÚNK lesz. A doki rögtön rávágta és mutatta is a képen, de én igazán nem láttam semmit. És minden rendben van.
2 hét mulva megyünk mi is 4D-re ott majd rendesen lehet majd látni.
És most hazafelé megvettem a páromnak a borotvát (Phillips) is. Amit elsőre kinéztem, miért is lett volna belőle, ezért eggyel olcsóbbat vettem. Remélem tetszeni fog neki és jó is lesz.
bgyöngyi
 
 


GyöngyI.
gratulálok a kisifúhoz :) Na és örülök, hogy minden rendben van!!!

A tortát a horváth-nál rendeltétek? Mert néztem a képeket, de Fifiset nem láttam..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ági!
Köszönöm szépen! Igen a Horváthnál, de nincs benne a katalógusukban. Mi kimásoltuk a könyvből és elvittük neki, hogy megtudják-e csinálni. Mondták, hogy igen, mert már csináltak.
bgyöngyi
 
 


Akkor lehetesélyem egy Elmo tortára is.. :lol: Csak itthon legyek a szülinapján.... :?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


gyöngyöm drágám :lol: nagyon örültem a jó híreidnek, Annának lesz egy cuki öccse :P :P de jó!!! gratulálok én is!!!
és szupi, hogy jobban vagy :P :P

a horváth hol van a neten? én is megnézném :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


és kb mennyibe van egy ilyen torta?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Gyöngyi,
szuper hírek!! Gratulálok a kis fütyishez!! :lol:

Ajándékötletnek?
http://www.swarovski.com/Web_AA/en/9110 ... =900261838

Na jó ez csak vicc volt, hogy ajándéknak jó, de tényleg szépek!Meg persze iszonyatos áruk van!!
katata
 
 


Óó Kata ! Ezt azért linkelted be, hogy válasszak, melyiket küldöd nekem?? Nem kellett volna.. :wink:

boris:akkor megtaláltad az oldalt.. Hát ez az, amit én sem tudok, hogy mennyi lehet... Asszem múlt évben amit kinéztem, az olyan 3500 körül volt..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


De hát tényleg, szerinted ki az ki ezekért ennyi suskát??? :shock:
katata
 
 


Na már írni sem tudok.
helyesen:
"szerinted ki ad ki ezekért ennyi suskát???"
katata
 
 


GYÖNGYI
Gratula a pöcsishez! :)

KATATA
Én tavaly halálra nyaggattam a páromat hogy Swarovski köves nyakéket szeretnék karira, de nem talált sehol így kaptam egy vastag egyiptomi mintásat. Egyszer sem volt rajtam nem szeretem a hivalkodó vastag ékszereket. Egy diszkrét kis köves nyaklánc.... bezzeg ma is megnéztem az ékszerbolt kirakatát és annyi van mint a szemét, és 6-8 ezerért már tök jókat láttam!

MÁGNES
3500 egy ilyen figurás torta? Mi most a gyereknek hétvégén 9000-ért rendeltünk motorosat, majdnem elájultam amikor közölte a nő az árat, és fel is hívtam a páromat, hogy tök jó mikor a lombikra kell félretenni a pénzt ilyen baromságokat veszünk aminek a 3/4-ed részét amúgy is kidobjuk (na meg emellett még kapott tízezerét játékot, és 5e kp-t), mert én nem eszem édességet, a nagyszülők szintén, mert cukrosak, ők meg nem bírnak ketten egy egész tortával..... igazam is lett, mert azóta is itt porosodik a hűtőban, ma reggel bevittem és a munkatársak között osztottam szét! :twisted:

dita75
 
 


Köszönjük a gratulációkat!
Ági! Biztos tudnak csinálni Elmot is. Azért vigyetek nekik egy képet hátha könnyebb.
Boriska! Keresőbe ird be és kiadja. Mi a XV. Rákospalotaiba szoktuk rendelni.
Ár: 2000 forintot adtunk előlegbe és azt mondták, hogy kb. 8000 lesz a vége. A végét nem tudjuk mert Anyósék hozták el és nem kellett nekik kifizetnünk.
Még azt mondták, hogy kb.3000 körül van kilója az ilyen tortáknak és ez 2,8 kg lesz.
bgyöngyi
 
 


Uramatyám 3kiló torta? :shock:
Ötletes volt a torta és gyönyörűséges az ünnepelt :D A Jóisten éltesse egészségben sokáig!
Gratula kukacoshoz! Várjuk a 4D-s képeket, hogy mi is gyönyörködhessünk a tesóban!

dita, kitartás! Mi az a hisztero?
Remélem mindketten örömködhetünk karácsonykor!

katata, nagyon szépek, és biztosan nagyon sokan vesznek ilyesmit. Nem mindenhol van értéke a pénznek. Holnap kórház?

reni, egyetértek ditával ezeket a cuccokat én is szívesen látnám a nappaliban, de ugye mágnesé az elsőbbség. Ő ár tuti befutó.
bbilona
 
 


csajok nem semmi mennyibekerül egy ilyen torta...nekem ez tetszene, de ami az aggályom, hogy közel sem ilyen szép mint a képen...vagy nektek gyöngyike, mágnes olyan lett mint a kép?
Kép

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boriska:
mi nem rendeltünk még ott, csak eljátszottunk a gondolattal, tavaly nem fér a büdzsébe, és sajnosszeirntem idén sem fog... :cry: De szerintem ők szépeket csinálnak, mindenki dícséri a cukrészdét. El kéne menned az egyik üzletükbe, ott biztosan van kész torta, és le tudod csekolni..

húú basszus kicsit görcsölgetek.. Asszem ez megint jósló..
Na jólvan megyek, kitakarítom Anna szobáját, holnap vendégek jönnek :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, köszi a tippet! te nem pihennél inkább egy kicsit???
nehogy hosszúra nyúljon a görcsölés...

Kép
Kép
piciboris
 
 


kiscsiboris!

Csoda szép a kislányod

:lol: Imádom a fotóidat nézegetni :lol: Szerintem is szép a torta,de nagyon drága!Én 3000ft -ért disney tortát vettem :lol:

Gyöngyi!
Én is gratulálok a kisfiúhoz.Tényleg szép a torta :lol:

Dita!
Nemsokára te is vásárolhatsz. :lol: majd meglátod,hogy az ISTEN
pénze se elég!

Katata!
Azért adom el mert a pihenőszékből és pelenka tartóból kettó van.
a hintát meg megunta.

Bbilona!
Neked is csak sz írhatom ,mint Ditának,hogy majd nemsokára lehet
vásárolnotok
m. reni
 
 


csajok, tök ideg vagyok...most van a párom a házunknál és kedden már készen kellett volna lenniük a köműveseknek, meg is fenyegettem őket ha nincs kész, anyagi szankciók lesznek. ehhez képest a kinti lépcső nincs kész, a másik csálé lett, a fugák rondák stb...
basszus nem fizetem ki őket...szerintetek?? beperelhet?

Kép
Kép
piciboris
 
 


kicsiboris!

jól csináltad :lol: ilyenek ezek az munkások :twisted:
Csinálja meg normálisan,és utána beszélhettek.
Mit tud csinálni,?Szar munkáért reklamálni kell,igazad van.
jut eszembe anyósék laktok :?:
rám is ez vár nemsokára :roll:

Mágnes!
Most láttam,hogy írtál privit,bocsi de nem vettem észre,
válaszoltam.
m. reni
 
 


Boriska,
szerintem ne fizess addig, amíg nincs kész rendesen a munka. Fotózzatok le mindent, ha beperelne, akkor tudjátok bizonyítani, hogy milyen munkát végeztek!
De először meg kell velük beszélni, hogy javítsák ki a hibákat és végezzék el, ami még nincs kész és utána ki fogtok nekik fizetni mindent.
Szerintem a pereskedés nekik sem hiányzik.

Ilonkám,
bizony, bizony, holnap megyek a Kaáliba. Hamarosan döfködhetem magamba a narkót! 8)

Lányok,
szerintem is szépek ezek a torták, valóban drágák, de jó nagyok is. 3 kiló!!! szerintem túl sok, persze, ha nagy a babazsúr, akkor kell ennyi.
katata
 
 


katata!

De jó! Holnap indul a poci szuri :lol:
Hamarosan meg lesz az eredménye 8)
Mióta próbálkoztok pontosan?
Nekünk 3,5 év kellett
m. reni
 
 


PICIBÉ
Én építőiparban dolgozom, és minket sem fizetnek ki ha car munkát végzünk, levonják a számlából és más vállalkozóval kijavíttatják, vagy nekünk kell kijavítani ingyen és bérmentve.
Szóval ne hagyd magad!

RENI
Azt elhiszem, hogy az Isten pénze se elég. Én már 3 lakást felújítottam, legutóbb egy házat, és kb. 2002 óta csak ezért dolgozom, egy-két göncön kívül szinte mindent csak a ház visz el. Most már végre "majdnem" kész vagyunk, úgyhogy gyűjthetünk a babaholmikra! Nekem annyiból szerencsém van, hogy ruhákból és játékokból a nővérem ellát. Most már csak drukkolni kell, hogy Bogyó lány legyen, mert a legutolsó gyerek náluk lány!

MÁGNES
Azt hittem a mondatod végén az lesz, hogy lepihensz, mert fájdogálsz, erre azt hittem rosszul látok, mert írod nekiállsz takarítani! Nem nagyon tudsz megállni te sem, Zellel együtt sajtkukac van a feneketekben! :roll: Megy a dádá! :wink: :lol:

dita75
 
 


Reni:
privit olvastam, Apával beszélek este, ésírok ,köszi :) Nekem ok a dolog :)

Boriska:
A takarítás csodákra képes, elmúltak a jóslók. :wink: Közben agybajt kaptam, mert már Anna szobája is penészedik, ráadásul el sem érném, csak létráról, azt meg már nem vállalom be.. Apa jön este, és moshatja le..
Aztán a kazánunk is meg akar punnyadni, azokat is felhívtam, még egy hónap gari van rá, kedden jönnek megcsinálni.. A porszívó is kezdi bemondani az unalmast..Mi jön még??? :roll:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Csajok!

Nem megyünk pestre majd csak jövöre :cry: :cry: :cry:
Pedig Niusnak akartam venni mammutos ikeás bútort.

ismeritek?
m. reni
 
 


Kép Kép
m. reni
 
 


Mágnes!

Oké zsoké :lol:

Dita!

Fúúú erről én is mesélhetnék.Én sem veszel magamra ruhát,
mindent a Lakás meg a gyerek visz el :lol:
Én is kislányra vágytam mindig :lol:
Drukkolok, hogy kislányod legyen :lol:
Az tényleg jó,ha a családba tud segíteni valaki baba dolgokból.
Én a drága sógor nőmtől kaptam,avval az indokkal,ha bármi baja
lesz kifizetem.Így anyósoméknál vannak a zsákok bontatlanul.
m. reni
 
 


Reni,
5 éve, pont decemberben indult nekünk a projekt... Holnap kiderül, hogy kezdhetjük-e most a következő lombikot.
Nagyon arik ezek a bútorok!! :lol:
Jó kis sógórnőd van hallod!! :? Miért nem adtad neki vissza azonnal, hogy akkor köszi, rágja szét a moly nálatok! :lol:
katata
 
 


dita és (már bocsi hogy 'zaklatlak) beperelhet az építési vállalkozó ha elhajtom? milyen jellegű építőiparban dógzol?

jajj reni nagyon aranyosan írtad a dícséretet, köszike!!!
jaja anyóséknál de képzeld már úgy 'összeszoktunk, hogy nincs semmi probléma :roll: de azért iszonyúan szeretnék költözni mááááá, neked sok erőt anyóshoz, az eleje lesz kemény...

mágnes...na ez nálunk is mindig így van,ha egy valami vacakol lesz abból 2-3 is...

zel? odry? jucikám, sapé???? és persze a többiek??

Kép
Kép
piciboris
 
 


dita, nálam betelt a pohár, több mint egy hetes csúszás és még nincs is kész, ráadásul van amiről teljesen 'megfeledkezett a vállalkozóúraság...szóval elegem van..inkább nem lesz lépcső a többit meg kijavíttatjuk mással..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boriska:
na ugyanilyen bútot néztem ki Annának az Ikeában, most reménykedünk, hogy hoz a Jézuska egy kis pénzt, és akkor megvesszük neki. Na és ha már ott vagyunk, akkor muszáj lesz egy mandulatortát is ennem... :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Boris, nyugodj meg. Kötöttetek szerződést a vállalkozóval? Nincs benne esetleg valami késedelmi kötbér féle? Mert ha nincs szerződésetek akkor szerintem nem perelheted, vagy még téged is jól megbüntetnek. Szerintem még ne hajtsátok el őket, hanem addig egy fillért ne adj nekik míg meg nem csinálják úgy, ahogyan azt elvárjátok.

Reni, akkor jóban vagy a sógórnőddel. Milyen kedves asszony :shock: :shock: Képzeld kijött keresztlányom első foga, így 13 hónaposan. Tehát ez is azt bizonyítja, hogy nyugi Niának is lesz fogsora. :) :) :) A pelenkatartót mennyiért adod?

Dita, iszonyat drága volt az a torta. A menyasszonyi tortám volt kb. ennyi, jó már 7 éve :lol: :lol: Tudja a párod, hogy mennyi lesz a lombik? Én 230-nál álltam meg.

Gyöngyike, gratulálok a kicsi legényhez. Végre bejött az érzésem. :lol:

Kata, veled leszek holnap. Remélem most minden klappolni fog.

KépKép
trinky
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?