Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


megjott a szek!JEEEEEEE!Tony osszerakja este es holnap ar ringathatom magunkat. :lol: :lol: alig varom!

KépKép
KépKép
mush589
 
 


:oops: :oops: :oops: :oops: A gratuláció le maradt!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops: :oops:


Gratulálok Zöldi,Gaby,Vera!!!!!!!!!!!!

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 

 
 

Kati! Boldog névnapot!

Hemej! Szép ez a gondolat a képeslapon!

Szeles! Irigylésre méltó a hozzáállásod! Jó volt olvasni a hozzászólásod! Meg is nyugtatott kicsit! :D Bizonyára a tapasztalatod is segít, hogy ilyen kiegyensúlyozott vagy! Le a kalappal! :P

Manna! Ez jó! Jót nevettem rajta!

Mágnes! Az igazság az, hogy férjecském is itthon lesz velünk valszeg egész decemberben és néha kettőnknek is kicsi a lakás :lol: - most már hárman leszünk. Ahogy írtam, egy egyszobás lakásban lakunk, és azért sem hiányzik, hogy anyum beállítson, mert
ad1 Nem tud Pesten közlekedni, ezért valszeg nekünk kellene érte rohangálni az állomásra, ami nem igazán hiányzik. Itt aludni ugye nem tud, mert örülök, ha mi elférünk.
ad2 Dohányzik! Nem hiányzik, hogy félóránkét rányissa Manóra a bejárati ajtót, aztán pedig hozza be a bagószagot nekem.
ad3 Gyakran iszogat is... ezt már nem is részletezem...
ad4 Ő nevelt fel, és hát nem tudom, hogy hogyan tudnám elfogadni a tanácsait, amikor ... Na, mindegy! A lényeg, hogy ha rajta múlik, nem tartanék itt, ahol most....

És még folytathatnám! De nem akarok senkit a hülyeségeimmel traktálni! Bocsi!
sinaszi
 
 


sina:
nincs is ezzel semmi gond :) (én pl. Anyósom nál vagyok a mai napig ugyanígy. Iszonyatosan erős bagós, már a ruhájából is árad, és ahányszor jön, vagy mi megyünk, a gyerekből isárad a bagószag.. :evil: )
Annával mi is egy szobában laktunk hárman, így nem is tudott jönni Anyu sem segíteni, de most legalább van terünk, szobánk, ígyelfér, én pedig örülök neki, ő tényleg segíteni jön és nem kioktatni, ráadásul a nevelési elveink isazonosak (Anyu óvónő..) :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes! Akkor szerencsés vagy Anyuddal! Bár én anyum is pedagógus... Mindegy! Ez hosszú! Jó volt kicsit kiírni magamból ezeket a dolgokat! :oops:
sinaszi
 
 


Gabi, Vera!!
Gratulálok a babákhoz!!Jó egészséget kívánok Nektek!!!



Csatlakozom a nemvagyokjól táborához! :( Egész éjszaka görcsölt a hasam alul,meg a derekam fájt piszkosul. De nem rendszeres fájdalom volt, hanem 10-15 percig tartott kb egy alkalommal. Na ebböl gondoltam,hogy talán még nem szülünk... :) De aludni nem nagyon tudtam!
Nálam a hasmenés már egy hete megvan. Azt hittem csak én kínlódok,de látom másoknál is hasonló a helyzet. :( Valahogy engem csak felkelés után kínoz, olykor 4-5x is megyek wc-re,aztán délután,este már nincs gondom. Nem tom miért! :roll:

Cili!
Az én manóm is belassult az utóbbi pár napban! :shock:

Valahogy én se bánnám, ha esetleg jövöhéten már kikivánkozna a kis drága!!!!
susy75
 
 


Hát, csajok! Reggel óta egyre több a fájás! Egyelőre rendszertelen, de.... Megyek, mozgolódom egy kicsit a buci lábaimon! :shock:
sinaszi
 
 


Sina:panaszkodj csak, attól minsig jobb egy kicsit :)
fájások??? ez a front megőrjít minket. :)

Asszem megyek császármorzsát csinánli, másik topicban behülyítettek vele, bár még sosem csináltam :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sina nekem tegnap este óta vannak kisebb nagyobb fájásaim..., de egyszerűen nem tudom őket lemérni, mert olyan össze-vissza vannak, hogy képtelen vagyok követni.

No hétvégére kihalunk, mert mindenki szülni megy?????? :shock:

Ma egész nap sírhatnékom van...

Kép

Kép
dcili81
 
 


Lehet nem gyözöm majd a táblát frissíteni!!! :wink:


Tényleg! Csaki jelentkezz ha már otthon vagytok!!!!!!!!!!!!!! :P :P
susy75
 
 


BB! Alig vagyok utánad kiírva pár nappal! Lehet kicsit össze kellene kapjam magam, mert még semmit nem csináltam meg! A 2 éves kisfiad időre született? Majnem egyidősek a fiaink és még az indulási sulycsoportjuk is azonos volt! Ezért nem is bánnám, ha kicsit előbbjönne. Nem szeretném, ha az 5 kg-ot megközelítenénk!
Együtt lehetsz már a babával? Mikor engednek haza?

Niki! Próbálj meg hatni a rokonságra, hogy az első 6 hetet szeretnétek magatokban tölteni és senkit nem engedtek be. Feleslegesen ne menjenek oda!

Cili! Ma mi lesz a menű?

Ibernuska! Szivesen továbítok minden üzenetet!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Sziasztok!

Gratula BB-nek, Gabinak és Verának (akinek már igazán elkélt a szülés)! Jó egészséget és sok tejcit.

Én is még egyben. Bár tegnap azt hittem már indul valami, de még mindig itt tudok ülni veletek és irogatni.

Ma voltam NST-n minden rendben legalábbis papír szerint. Én nem igazán adok erre a ketyerére.

Tegnap sokat fájdogált a hasam, az eddigieknél jobban. Így most megfigyelek - már amennyire a pici fiam engedi, hogy kicsit magamra is figyeljek - hogy rendszeresek-e a fájások illetve vízelfolyást lesegetek. Nekem ebben még nem volt részem! Nyákdugót is próbálom figyelni, de a nagy pocómtól nem igazán látok semmit se, aztán az is lehet, hogy későn nézek utána a dolgoknak, már ha értitek mire gondolok.
Nagydolgozni most többet járok mint ezelőtt, ahogy új helyre költözik a babó, már mehetek is.
Tegnap a hüvelykujjamat is elvágtam jó hosszan és mélyen. Ez nem hiányzott mert most nagyon sete-suta lettem így.

Gabi
Kép
Kép
gabrielldaniell
 
 


Niki!

Dani fiam születésénél volt így a rokonság egy része, hogy délbe értünk haza és még aznap este 9-kor!!! feljöttek megnézni a gyereket. De volt aki igen is tiszteletben tartotta ezt az időszakot és kivárt. Ez így lenne rendjén, csak manapság mindenki mindent azonnal akar és sok a fontoskodó ember.

Gabi
Kép
Kép
gabrielldaniell
 
 


Gabi:
ti hogy oldjátok meg Dani felvigyázását, ha menni kell? Van erre tervetek?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Na erőt vettem magamon és kitakarítottam a földszintet. Holnap jön a tetőtér. Nekem ma is görcsölget a hasam, no meg a keresztcsontom környéke. És ma már eléggé lent éreztem Zsófi mocorgását.

Manna!
Annyira jót nevettem a hozzászólásodon!!! :lol: :lol:

Mush!
Hurrá szék! Majd tegyél fel róla képet, ha már összeraktátok!

Sina!
Bennünket traktálj nyugodtan. Az ilyesmit jó kiírnia az embernek magából. És nem ér beelőzni!!! Tessék kivárni a sorod!!! :lol:

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Mági! Én isvalami ilyet szeretnék! Aztánmég az is lehet, hogy éjjel-nappal egyedül leszek a két gyerekkel! :(

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


gabidani. vigyazz jobban magadra! a labujjad meggyogyult mar?

solya. van otthon dulux markaju festek? ha igen akkor meg tudom irni a szinek neveit.

vedono meg sehol. :shock: kivancsi vagyok mikor er ide, mivel majd el kell mennem.

en eppen kaposztastesztat eszem. isteni. kicsit tul sok borsot tettem ra, igy csip am.

sina. panaszkodj nyugodtan. azert is vagyunk! en mindig jobban erzem magam miutan ide leirtam, ami bant!

huha. lehet holnap is lesz 1-2 baba, ha ennyien fajtok?! :shock:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Mágnes!

Elsősorban anyósék lennének a gyerekvigyázók. Szemben laknak, ettől még nem könnyebb a helyzet, mert anyós dolgozik éjszakánként, após nappal a férjem pedig 3 szakban. De mivel közel laknak, így bármikor ha szólok és épp itthon vannak 1 perc és itt is van valamelyikük. Ők szerepelnek tervben, de ha nincsenek is épp itthon, van szomszéd, vagy épp akkor a férjem nem velem "vajúdik" a kórházban, hanem a fiunkkal marad itthon. Ezt mondjuk nem szeretném, azt szeretném ha velem lenne a nehéz órákban, de első a már meglévő gyerekünk és ha a helyzet így hozza......

Gabi
Kép
Kép
gabrielldaniell
 
 


Mush!

Köszi a kérdésed. Lábujj már nem fáj, nem színes meg egyebek, csak még duci és nyomják a csini cipők, de a sportcipővel nincs gondom.
Helyette van most hüvelyujj sérülés. Ilyen egy szerencsétlent mint én....

Nagyon szép lett a gyerekszoba. Igazán csecse. Ügyesek vagytok!

Gabi
Kép
Kép
gabrielldaniell
 
 


Nálunk is Anyós jöhet szóba, ha éjjel jön rám a szülhetnék, akkor megy neki a telefon. Ők fél órára laknak gyalog, de akkor Apa gyorsan elugrana Anyósért, amíg én hajat mosok, és ő vigyázna Annára. Nappal a szomszéd jöhet számításba, oda tviszem, és Anyósom eljön a munkahelyéről, és eljön érte.. de ez sem biztos, hogy megvalósítható, mert lehet, hogy aszomszéd éppen nincs itthon... Akkor viszont Anna jön velünk.. vagy nem tudom... Az, hogy én hogy jutok el a klinikára, még rejtély.... :roll:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Igen! Sajna (ez most nem abban az értelemben) hogy már van a gyerek, bizonytalanabb az egész. Nem nagyon lehet tervet felállítani, mert itt már nem csak rólunk kismamákról van szó, hanem már a világon levő gyermekünkről is. Valahogy érte jobban aggódom, hogy el tudjuk helyezni, illetve hogy jó helyen legyen, amíg én nem leszek.
Nehéz lesz itthon hagyni, mert nagyon anyás lett az utóbbi időben. Nem tudom hogy fog rá hatni ez az egész helyzet.

Gabi
Kép
Kép
gabrielldaniell
 
 


én i ettől félek... Mi még nem voltunk külön Annámmal 2-3 óránál többet... Valószínűleg ő jobban fogja viselni, mint én, mert sosem volt az a kétségbe esős, félénk gyerek. Lehet, hogy csak én aggódom túl, de nagyon fog hiányozni :cry:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Szerintem is ezt csak mi aggódjuk túl. A gyerekek nagyon alkalmazkodóak. Így van ez rendjén, hogy hiányzik az "otthon hagyott" gyerekünk.

Gabi
Kép
Kép
gabrielldaniell
 
 


Sziasztok!

Remélem nem túl későn, de csatlakozhatnék én is? Sajna csak nemrég találtam a topikra.
Gratulálok a már megszületett babákhoz, mindenkinek sok egészséget kívánok.

Kép

Kép

Kép
habe
 
 


szia habe!
látom nálatok is szépen sorjában jönnek a gyerekek :)
Üdv itt :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Igen, lassan ott tartunk, hogy a férjem belép az ajtón, én meg rohanok tesztet csinálni :D
De inkább ez, mint az éveken át való kűzdelem egy babáért.

Kép

Kép

Kép
habe
 
 


Habe! Üdv köztünk!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Halihó!

Visszajöttem! Kicsit takarítgattam... Rámjött! :oops:

Elmúltak a fájások, így gondolom, hogy jóslók voltak "csak"...

Cili! Te írtad már vmelyik nap is, hogy ilyen folyamatos fájásokat érzel... És most is írod. Szóval ilyen enyhén nekem is van folyamatosan ez a görcsszerű... Dugód van még vagy már mind elhagytad???? :lol:

Köszi Lányok, hogy "meghallgattok"! Jól esik! :D

Bébic! Mi volt a kórházban? Ki szúrt meg? Eredmény??? Jelentkezz!

Üdv. köztünk, Habe! Jobb későn, mint soha! :D Jóó, ha jókedélyű topikolók csatlakoznak! Belőlük sosem elég! :lol:
sinaszi
 
 


Udv Habe!

KépKép
KépKép
mush589
 
 


üdv habe:)

Elmentem sétálni egy kicsit, kiváltottam a várandós csomagomat is közbe, hazafelé meg elmajszolgattam pár szem csokis pogit, de nem kellett volna, annyiszor rájöttem már hogy semmi édeset nem birok megenni, mert utána órákig küzdök a gyomorsavammal,pedig igazán jól esett.
megfőztem,elpakolgattam és most picit pihenek pedig még vasalnom is kéne.
Tényleg ha mindenki megszült, nyitunk új topikot?

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Sziasztok

Zölddi,Gabi,Vera:Gratulálok,jó egészséget és sok tejcsit nektek! :lol:


Jó sokat írtatok tegnap óta! :D Esélyem sincs visszaolvasni rendesen! :oops:

bkatalin
Boldog névnapot! :D

Habe
Üdv!

Jóslófájás:éjszaka nekem is görcsölgetett a hasam,szabályosnak még szabályos volt,kb 5 percenként,de nagyon enyhe volt.Aztán el is múlt,persze ezek után nem aludtam semmit. :roll:
Érdekes mert Mátéval nem volt ilyen,vele akkor sem fájt amikor már kellett volna! :wink:

Én is aggódom hogy a kisfiam hogy fogja viselni a távollétemet. :( Mostanában mintha érezné,mert sokkal ragaszkodóbb. :oops: :(

edoci
 
 


Mush:igen van ilyen márka itthon is,nagyon megköszönném ha leírnád a színeket. :)

Üdv köztünk Habe!!!!

Gabi,Mági:én is teljesen azt érzem mint ti...az egész terhesség alatt attól tartottam a legjobban(és most is)h előbb be kell feküdjek a kh-ba,és itthon kell hagynom Rékát,őt nem hiszem h megviselné ez az egész mert szeret mamánál,papánál lenni,hanem saját magamtól félek h velem mi lesz nélküle(lehet kicsit önző vok).Amúgy mi úgy tervezzük ha itthon jön rám a szülhetnék akkor telefon apumnak,ő itt lakik a másik utcába,és ő jön vigyázni Rékára,mert én mondtam apának h egyedül nagyon nem szeretnék szülni,és ő is bet akar velem lenni,mint Rékánál.
De hát amilyen balszerencsés vagyok tuti előbb be kell feküdnöm.Ezért is félek minden vizgsálat előtt....

solya051020
Káld
 
 
 


Habe!
Üdv köztünk! Nálatok a gyerekek, mint az orgonasípok. :-D Melyik kórházban fogsz szülni?

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Tavaly, amikor a lányom szültem én is aggódtam a fiam miatt, még csak 22 hónapos volt. Hát ezerszer jobban viselte a kórházi napokat mint én. Nagyon aranyos volt, állandóan becsempészte a játékait a holmim közé :D
Na a lányom miatt azért most megint aggódok, ő nem olyan megértő mint a fiam.

Kép

Kép

Kép
habe
 
 


Most Tarcsán. Harmadik gyereknél nem mertem messzebbit bevállalni.

Kép

Kép

Kép
habe
 
 


Üdv köztünk habe!

Nekem meg irdatlan hasfájásom van, inkább bél, mint méhgörcs és folyamatos, közben hasmenésem is van meg légszomjam. Hát tök jól érzem magam.. :( Gyorsan haza is rendeltem a páromat.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Kistarcsán szülsz Habe? :) Én is.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida, van fogadott orvosod?

Kép

Kép

Kép
habe
 
 


Van, Cseh Erika az. Neked?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Üdv Habe!

Olvasom, hogy majdnem egyforma korkülönbség lesz a gyermekeink között.

Gabi
Kép
Kép
gabrielldaniell
 
 


A vajúdás lehet szüntelen bélgröcsre emlékeztető fájdalom? Mindig azt mondják, hogy 10 percenként jön és 40 mp-es. Mi van ha nekem szüntelenül fáj a hasam? Hívnom kéne az orvost?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára aida 2008.11.25 16:12-kor.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Nekem a Kovács Réka. Én is gondolkodtam a Cseh Erikán is, de végül a Kovács Rékát értem el hamarabb. Eddig bejött. Remélem szülésnél sem csalódok benne

Kép

Kép

Kép
habe
 
 


Solya!

Én is ezért tartok a vizsgálatoktól, mert Daninál én is az egyikről már nem jöhettem haza. Na akkor ez nem volt nagy baj.
De most már itt van Dani és amíg lehet szeretnék vele lenni.

Gabi
Kép
Kép
gabrielldaniell
 
 


nah megcsináltam életem első császármorzsáját, és a felét be is faltuk Annával :)
Bencének annyira hiányzott a sárgabaraclekvár, hogy ahogy lenyeltem az első falatot ,máris rákezdett a műsorra odabent..:) Imádja.. :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Aida!

Nem tudom. Milyennek érzed? Be is keményedik ilyenkor a hasad??

Gabi
Kép
Kép
gabrielldaniell
 
 


Gabrielldaniell!
Tényleg! Te nem tartasz ettől?
Mert én mostanában folyton ezen parázok, hogy a lányom is nagyon kicsi még...

Kép

Kép

Kép
habe
 
 


Aida:
A vajúdás inkább mensi görcsre emlékeztet, plusz hozzá jön a derékfájás. Van szülésznőd? Ha igen, inkább őt hívd fel.. Az meg, hogy 10 percenként 40 mp-esek... mmfffha! Én kapásból 3 percesekkel kezdtem... :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Gabrielldaniell!
Tényleg! Te nem tartasz ettől?
Mert én mostanában folyton ezen parázok, hogy a lányom is nagyon kicsi még...

Kép

Kép

Kép
habe
 
 


Habe!

Kicsit tartok tőle! De látok hál istennek pozitív példákat, hogy ezt meg lehet csinálni, túl lehet vészelni. És még ami vígasztal, hogy lesz ez majd könnyebb. Persze nem most. Addig még mindenre (fürdés, evés, séta...) ki kell dolgozni terveket.

Gabi
Kép
Kép
gabrielldaniell
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?