Új privát üzeneted érkezett!

Boriska! Kérek emil cimet, mert ahova küldtem az nem jó.
bgyöngyi
 
 


gyöngyike: diana_k@freemail.hu
gyöngyibaba, szerintem mindenképp szólj a dokidnak, biztosan az időváltozás miatt szendergősebb a babód, de azért jó ha elmondod neki, talán meg is nyugtat.

ilonka, köszi a dícséretet, tényleg nagy már Lujzi és már elkezdett mászni, úgyhogy nyugtom...., na az ami nincs :wink:
piciboris
 
 


gyöngyi:
szerintem simán megérezte a baba a frontot, és nyomja őt is ez az idő... Nem lesz semmi baj!

Én megvagyok, folyton takarítok, már az agyamra megyek..
Közben Beni olyan erőteljesen nyomkodja magát a hasfalamnak, hogy már tényleg fáj... :? :lol:
Hétfőn megyek CTG-re, és ettől kezdve készülhetek, hogybármikor bent tarthatnak. Ez csak azért lenne problémás, mert Annára nem tudom ki felügyelne... Előre aggódom, mert sosem töltöttünk még 2-3 óránál többet egymás nélkül.. :? Nem tudom azt a 4 napot is hogy bírom ki nélküle..

Boriska:
Látom Borka is nagy hinta mániás..:) Nekünk úgy kell mostmár elsuhannunk a játszótér előtt, mert, ha meglátja, jön a balhé, hogy hintázzunk... Itthoni hintája is van, de szerencsére azt nem szerti annyira. A relaxfotel viszont kiváló átmeneti elterelő megoldás.. :) Mindig énekel benne, hogy: hinta, pajinta, hintázik Panna :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

 
 

csajok mi lehet mágnessel? csütörtökön volt utoljára....
piciboris
 
 


gyöngyi:
vannak már számításba jöhető neveitek?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


basszus mágnes...nézd meg az időpontot! egyszerre írtunk :wink:
de jó, hogy még itt vagy :lol: :lol: :lol:
milyen édes lehet Anna amikor énekelget :P már úgy várom, hogy Borka is dumcsizzon..
azért nehogy megerőltesd magad! csúnya lány!!!
piciboris
 
 


boriska:
ez a telepátia? :wink: Ha szülhetnékem támad, valakinek dobok sms-t, csak adjon nekem valaki egy telószámot :)

Na megyek, leviszem a lányomat megsétáltani , addig, amíg nem sötétedik be, és én is tudok mozogni...:)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


okkés mágnes, megy a privi :lol:

gyöngyibaba Annácskája:
Kép Kép
piciboris
 
 


boriskám: küldd a privit,hogy menthessek
telszámot :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Köszike lányok a nyugtatgatásokat.
Amikor párom hazajött kiborultam és sirtam. Erre fogta magát és felhivta a dokit, hogy mi legyen. Azt mondta, hogy mivel holnap megyünk hozzá és ha nem lesz változás akkor kitalálunk valamit (UH). De azt is mondta, hogy van olyan időszak amikor nem igazán aktivak.
Beleültem egy kád vizbe és akkor párat rugdosott a baba és utána később is. Ez picit megnyugtató, csakhát Annával sosem volt ilyen időszak.
Boriska! Köszi hogy felraktad a képeket.
Ági! Neveket én mondok a páromnak és Ő rábolint, hogy tetszik neki vagy sem.
És inkább lányneveink vannak. Ami tetszik: Nikoletta, Adrienn,
Fiú igazán nincs.
De ha megtudjuk, hogy mi lesz akkor kitaláljuk véglegesre.
Ági te meg óvatosan azzal a takaritással.
Ági ti a Genesisbe voltatok UH-on Igaz?
Mennyibe kerül és mit adnak érte? Este és/vagy hétvégén is lehet menni hozzájuk?
bgyöngyi
 
 


Ilonka,
na, akkor tessék csak tovább gyakorolni, hogy mire a porontyok sílécet kapnak tudjál velük menni, mert a kiskölykök sielés helyett/mellett sokszor orrot fújnak, éhesek, pisilniuk kell és ez az anyuci dolga lesz! :) Valószínű lesz Svájci síelés februárban nekem is. :) Egyéb hétvégeken a párom, mikor ottl esz, tuti síelni fog. Egyébként ő is síőrült. :lol:

Gyöngyi,
ezek a babahájak!!! :lol: Imádni és harapdálnivaló!!! 8)
Sajnálom, hogy ilyen izgalmak vannak, de alényeg,hogyérezted megint, hogy mozgott. Biztos érzi,hogy jön a hideg és inkább szundikál. Remélem a doki holnap megnyugtat éscsak jó híreket mond.

Mágnes,
na, akkor kezdődnek az izgalmak. Húúú, hihetetlen, hogy már itt tartasz!! :shock:
katata
 
 


Ditus,
Veled mizu?
Otthoni problémák?
Inszem?
katata
 
 


KATATA
Olvaslak titeket, de tegnap is nagyon pörögtetek, és mire elolvastam mindent már nem volt erőm írni!
Nálunk semmi! Tartanak a vizsgálatok, jövő héten kétszer is kell mennem vv-re! Fáradt vagyok nagyon, mert egész évben dolgoztam, ha épp nem akkor meg vagy uh-on vagy inszemen voltam. Másra - mondjuk pihenésre - nem vettem ki szabit.
Tegnap már elmentem egy órás masszázsra hátha jobb lesz, de mára meg iszonyatosan fáj a fejem, a hátam ugyanúgy fáj .... halálomon vagyok. Alig várom, hogy jöjjön a két hét karácsonyi szünet, és le fogom szögezni, hogy abból min. egy hetet szeretnék pihenni. (már mint gyerekmentesen)

GYÖNGYI
Remélem minden rendben a picurral, és csak lustizik mostanában!

ILONKA
Síelés??? Tyűha! Én nem bírom az ilyen téli sportokat, de irigylem azokat akik igen. Nálam a szánkózásnál megáll a tudomány. :roll:

MÁGNES
Elküldtem a számomat, ha gondolod nekem is üzenhetsz ha idő van, általában gép mellett vagyok! 24 órából 22-t! :?

ZEL, TRINKY ??????????

dita75
 
 


Halihóóó!

Nem vesztem el, csak nagyon kész vagyok.. Elfáradok, és ez a lakásizélés teljesen kicsinál... Pedig aktívan tényleg nem veszek benne részt! Csak a körülmények húzzák szét az idegeimet.

Ilonám, Kata!
Csíkok lassan készülnek, állvány még várat magára, mert anyukám valami bacit összeszedett, naná, hogy apu is megkapta tőle. Így csak telefonon értekezünk, nem szeretnék beteg lenni.

Gyöngyi! Ezt Lukcsom is megcsinálta kn egy-másfél hete. Én is jól megijedtem, aztán apa simogatta a pockot, és akor szépen rugdosott neki. Na nem sokat, de mocorgott. Nyugi, bepótolja!

Borcsám! Köszike, jól vagyunk. Elfáradunk, lusták is lettünk talán, vagy kényelmesek. Kisfiam át-átépítíti a lakosztályát. Rendez olyan bulikat, hogy csak nevetni tudok rajta.
Édes a kis hinta-palintás csajod!

Mágnes! Általában itthon vagyok! Ha szülni támad kedved, a számom megvan! Akkor rohanjak én is segíteni, fogni a kezed, vagy elég, ha a csajoknak szólok itt, a könnyítő drukkokért? :lol:

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Jaj, majdnem elfelejtettem.

Jövő héten kedden találkozunk az új doktorbácsinkkal, szerdán meg uh-ra megyünk. A szerdát várom a legjobban. :lol:

Domo???Trinky???

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Gyöngyi:
Édes Annád van :wink: Nagyot nőtt már ő is, milyen kis mosolygós! :)
A Genesisben voltunk uh-n, hétközben 8-ig rendelnek, és hétvégén is lehet menni. Nagyon kedves a csaj, és időpontok közül is választhatsz. 11 ft volt, ezért kaptunk egy órás dvd anyagot, kis mappát, egy 10*15-ös fotopapírra nyomtatott képet, a leletet. Mi még kértük, hogy írja ki a képeket is cd-re, ez 60 db kép, plusz ezresbe került.

Zel:
tényleg megvan a számod! El is felejtettem! Na akkor akinek megvan a száma(Dita, zel), annak küldöm az sms-t aztán majd versenyezhettek,ki tud előbb szólni:)
Azért ne rohanj, te pihenj, amíg lehet :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, én ezt nem is értem, hiszen még van 6,5 heted. Neked lesz nehéz a lánykád nélkül ugye? Hiszen van neki egy apukája is aki biztosan szívesen átveszi a dada szerepet tőled :D
Drukkolok, hogy még kicsit növekedjen odabent a fiatalember, és aztán minden menjen mint a karikacsapás!

gyöngyi, milyen bájos tud lenni, hogy puszilgatnám a kis pofiját ha az én kölyköm lenne. Ne félj más gyermekénél ezt meg sem próbálom! Azt hiszem nem szeretném ha az enyémet más puszilgatná.

zel? Csíkokra koncentráltok? Vag yolyan jó lett a tv-állvány, hogy le sem bírod venni róla a szemedet? Na most látom, hogy már írtál is. csak örülök, hogy jól vagy. Milyen jó, hogy a szüleid ilyen figyelmesek, és nem mennek a közeledbe betegen!

katata, szerinted nekem kell majd velük siklani? Apa nem lesz alkalmas erre? Ebbe jobb előre bele sem gondolni!
Ilyen szempontból Mo. hátrányos helyzetű, itt nem tudsz a hétvégén kiszaladni valamelyik hegyre csúszni egyet. Biztosan szomorkodsz is emiatt. És mindjárt itt van december, hihetetlen gyorsan repül az idő.

Szép napot!
bbilona
 
 


ilonkám, hát igen, itt se hegy se tenger a rossebbe!!! te komolyan! a tendóger nekem nagyon hiányzik :lol:

gyöngyi, ma mész dokihoz? írjál mihamarabb!!!!!!!puszi a hasadra!!!

mágnes, na akkor versenzünk majd a hírekért itt a csajokkal, de ne felejsd el, még ráérünk mi arra :wink: :wink:

zel, hú akkor no látogatók! szülők otthon, zelecske meg pihizik legalább kicsikét! nehogy túlidegeskedd a fészekrakást :roll: :lol:
na majd képeket is kérünk ám :lol:

reni? Nia hogy van? sokat izeg-mozog a csaj?

pandi, úgy eltűntél!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

trin? tücsi?

juci! Davide? miket csinál? forog-pörög, talán már jár is :?: :twisted: :lol:

odry?

sapé? Ágotádról sem tudunk semmit!
piciboris
 
 


Ilonám:
igazság szerint 5 hetem van, csak én az első uh-hoz igazítottam a vonalzómat. Azt viszont mondták, hogy előbb lesz meg, mint 40 hét, mivel nagy a baba, ráadásul ugye második is, amihez jön még a gyakroi emelgetés..:) Szóval ha 2-3 hetet kibírunk még, akkor már nyugodt leszek:) De érzem, hogy egyre lassabban mozgok, nehéz a hasam, kirügyeztem,mindenem fáj...:)
Atelószám elmentés azért fordult meg a fejemben, mert Annával kapásból az első CTG után bent tartottak egy hétig, és filóztak, hogy indítsák-e a szülést vagy sem...:) Így, ha ilyen adódna, tudok üzenni... CTG bármikor lehet rossz, és akkor haza sem engednek... :?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes , na szépen vagyunk! Milyen az a rossz CTG? Olyan neked nem lesz.
Nem marad más, mint hogy hétfőn szorítunk értetek!
bbilona
 
 


persze, hogy nem lesz rossz CTG-m ,mert a fiamnál tudom a titkát annak, hogyan tudom mozgásra bírni :wink: A nagy favorit, ami mindig beválik: sárgabaracklekvár :lol: úgyhogy viszek magammal egy kis tálban, és nem csoki, meg cola, meg mittomén még mit akarnak etetni, hanem lekvár !
Annát nehezen lehetett rávenni, mert akkor már cukros voltam, így az édesség kilőve...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


rég voltam, de sokat dolgozok. Ma végre szabin vagyok, és még két napig :lol:
munka után meg rohangálok, pl. kismamajógára is. Azt nagyon szeretjük :lol:
de egyébként minden rendben, a kicsi lány mindent bír, és este a legaktívabb, nagyokat rugdoss, ficánkol. Jártunk orvosnál is, minden OK volt, még a vérképem is :lol: egy hét múlva pedig terheléses cukorvizsgálat...

Mágnes, már itt tartasz! pár hétig azért még biztos egyben maradtok.

Gyöngyi, nagyon jó képek, Anna nagyon édes :lol:
biztos csak nyugisabb babád van, mint Anna volt a pocakban. De remélem az orvos is megnyugtatott.

Boris, hatalmasat nőtt a lányod, nagyon aranyos :lol: ti mikor tervezitek a tesót?

Odry, nagyon gratulálok :lol: hányadik hétnél tartasz most?

Ilona, te csak ne tervezgesd a sielést, mindjárt itt a január és a következő lombik (ugye mentek?), és babával inkább maradj otthon pihenni :lol:

Zel, az influenzától, náthától félek én is, de egylégtérben dolgozok (kb.20 emberrel), mindig valaki beteg, de szerencsére nekem még semmit nem sikerült elkapnom...
pihenj amennyit csak tudsz, lassan a lakás is elkészül :lol:

Kép
domo
 
 


domo, de jó neked, csak íirígykedek a hosszú , elkövetkező szabi miatt :D Lesz mit elintézni, befejezni, felkészülni a nagy érkezésre hozzátok. Unatkozni biztosan nem fogsz, gondolom.
Örülünk a jó híreknek, azt hiszem ezt nyugodtan mindenki nevében írhatom. Klassz vagy az egész terhesség alatt, profin csinálod és még a prüszkölést sem kaptad el, igazán szerencsés vagy. :D

A kineziológus szerint nem jutok el a januári lombikig, mert addig megfoganok, én is erősen szugerálom magamat, hogy így legyen :D


dita, az egész írásodból az jött le nekem, hogy nagyon fáradt vagy. Remélem hamarosan kipihenheted magad és nem kell az otthoni elkényeztetett pasikkal foglalkoznod, hanem majd ők kényeztetnek téged, és minden úgy lesz ahogyan te szeretnéd!
Csak kitartás, bár te jó messziről jársz a kórházba, de ha a vizsgálatok megvannak, akkor mégjobban felpörögnek az események és hamarosan szurkolhatunk értetek.
bbilona
 
 


ilona már érted is úgy szorítok :lol: legyen mááán ebben az évben valami :lol: na! kineziológus,jósnő vagy csodagömb, nekem mindegy, csak azt nézhessem már, hogy teszteket szórsz, kétcsíkosokat :!: :!: :!: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: pusssssz

dita, amit ilonkám írt az valahogy nekem is ilyen. nagyon-nagyon lemerült lehetsz, ideje lenne egy töltésnek :!: :?: :!: :P

domo neked minden szépet jót és főleg pihentetőt erre a pár napra, a gépet is kapcsold ki... :wink: a kicsikédet is kényeztesd kicsit :lol: nagyon jól bírod a babavárást :lol: csak így tovább :lol:
köszi a dícséreteket! tesó....:hát az az igazság, hogy szeretnénk, de még előbb be kéne fejezni a házikót aztán meg kéne munka a páromnak...
piciboris
 
 


mágnes, ...sárgabarackleki? döbbenet :wink: és amikor leér a lekvár, akkor icuri-oicuri szambázni kezd?

zelem, nagyon helyes, hogy Lukács néha leint a fenekedre, különben nem is tudom....szerintem még egy triatlonra is beneveznél :P :P jövő szerdán kérjük a sztárfotókat ám!!!
piciboris
 
 


Boriska:
Ahogy mondod :) Ahogy lenyelem, jön a nagy rúgás :) Imádom! :lol:

Ilonám:
ismerősöm is kineziológusnál járt lombik előtt, előtte 6 inszeme volt. A kineziológus közölte, hogy febr. márciusban terhes lesz. A kisfia novemberben született meg, teljesen spontán baba :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, ez nagyon cuki!!!
piciboris
 
 


Sziasztok!
Olvaslak ám benneteket, csak olyan aktívak vagytok, hogy mire a végére érek, általában már szólít a kispasim.
Mi jól vagyunk, bár Csabi egy hete pöttyös. Már minden lehetőséget kilőttünk, hogy mitől lehet, de nem jöttünk rá az okára. Ma másodszor is elmaradt a pöttyök miatt az oltás, kapott még egy hetet pöttymentesedni. De ma vettem neki borostyánnyakláncot, állítólag csodákra képes és a bőrnek is jót tesz. Majd meglátjuk. Amúgy hatalmas léptekkel haladunk a beszédfejlődésben, egy kis fecsegőgép lesz a Csabi. Be nem áll a szája, gügyög, rikogat, vigyorog, szóval egy csoda. Imádom!!!!!!

Mágnes!
Hú ez már nagyon a célegyenes!

Ilona, akkor mindent bele november-decemberben. Kívánom, hogy téged már ne látogasson meg idén a Mikulás! :wink:

tücsökbogár
 
 


Sziasztok!

Gyors leszek, mert indulunk haza.Eladtuk a lakást, fáj is a szívem rendesen érte. Párommal sajan elég sokat vitázunk, a kapcsolatunk megromlott. Ágota bárányhimlős lett, az új oviból hozta haza. Most már a vége felé haladunk, így jövő héten szeretném vinni közösségbe ha lehet. A munkahelyem jó. Tömören ennyi, legközelebb kép is lesz!
Remélem mindenki jól van!


Puszika mindenkinek!

Kép
sapé
 
 


sapé, szó mi szó ez tényleg nagyon zanzásítva jött le nekünk.
Biztosan a költözés, a sok távollét és a rengeteg változás ami most nálatok zajlik oka a sok feszültségnek. Remélem hamarosan találtok gyógyírt a problémáitokra és elássátok a csatabárdot! Nagyon jó lenne!
Várunk!

tücsökbogár, tán nem már most allergiás valamire a nagyfiú?
Aranymaszat, méghogy cserfes :wink: , de meghallgatnám!
Tündérek mikor mosolyognak és reklamálnak, Csabi is biztosan zabálnivaló. :D
Mikulás jöhet 6-án, de csak hogy tudjam tartani a súlyom, Piroska nem, vele nem beszéltem meg randit! :wink:

mágnes, ahová én "járok" az a kineziológus is azt mondta a szervezet meg tudná mondani mikor leszek várandós, de ő nem kérdezi meg, úgy gondolja nem helyes. Mindenesetre annyit mondott, hogy akiket ilyen problémával kezelt, ott mindenhol gyorsan elérték a kívánt eredményt.
Ez a lekváros dolog még akár jól is jöhet.
Mindjárt CTG! :D Szurkolok!

boriska, aranyos vagy, köszi!
bbilona
 
 


Sziasztok!

Meg kaptam a kis könyvemet!

Mágnes!
HÚúúúúú nagyon telik az idő..... azt mondod, hogy Bence hamarabb jön? Anna hanyadik hétre jött? Én mondtam mindig, hogy fiam be kell tölteni a a38. hetet és jöhetsz. Folyamatosan riogatott engem is a doki, hogy lesz baba 2-3 napon belül, de nem lett igaza. Átléptük a 38 hetet és 2 napra rá született meg.
Most is 17re vagyok kiírva, mint a Dáviddal és már most mondom picurkának, hogy 5. től jöhet :wink: Kíváncsi leszek rátok!

Gyöngyi!
Tudod már, hogy fiú, vagy lány? A Dávid is csinált ilyet egyszer.... 34 hetesen és hideg front volt. Én is kétségbe estem és mennem is kellett ctgre, de jót aludt. Azóta is jót alszik ha hideg front van és én is arra vagyok érzékeny. A nő fogta a hasam két oldalát és mintha a rongyot rázta volna ki, úgy elkezdte a hasamat is..... ja mondom ezt így kell??? Én meg otthon simiztem és mondtam - Dávidkám csak egyet moccanj :lol:
Nevek: Az Adrienn tuti... ( Én is az vagyok )

Domo!
Tessék pihenni, ne terheld magatokat! Most szerdán töltöttük a 10 hetet. Köszi a jó kívánságot!

Kata!
Majd lennél kedves a táblázatba beírni, hogy a 10 hétben vagyunk!? Köszike!!!
Veled mi van?

Szép hétvégét!

Ha tudok még jövök ma.

Kép

Kép
odry
 
 


Odry,
kérésed teljesítve!!! :D



Kép
katata
 
 


Kata!

Köszönöm, Te egy Angyal vagy!
Pár sort írnál, hogy mi van Veled? Munkát találtál már? Kaáliba mentek?
Olvasom, hogy most spontán hónapotok van, de azt nem tudom hogyan tovább....
JAAA a korom..... 33 at töltöttem, légy kedves átírni. A hetek automatikusan váltanak, vagy Neked kell azt is írni?

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Sziasztok!
Vagyok!! Nincs semmi gond.
Szerdán voltunk dokinál este, megvizsgált. A méhnyak már csak 2000, de ez Annánál is hamar rövidült. És meghallgattuk a babóca szivhangját is.
Szerdán megyek genetikai UH-ra megint.
Odry! Még nem tudjuk hogy fiú vagy lány, de bizom benne, hogy szerdán esetleg megmutatja magát. És a doki is hajlandó lesz megnézni ha megkérem.
Ági! Köszike az infót a Genesisről. Tényleg 1 órás a DVD? A párom csodálkozott rajta.
Valószinű majd mi is odamegyünk.
Tegnap Anna megkapta a Pneumococus elleni oltást is. Már amikor csak vetkőztetni akartam orditott, de aztán a legvégére má el sem akart onnan jönni. Játszani akart.
Ági! Ti beadattátok Annának?
bgyöngyi
 
 


Odry,
hát munkát még nem találtam,nem gondoltam, hogy ilyen nehéz lesz, pedig nem is nagyon válogatok. Sokszor lehet,hogy az is baj, hogy túlképzett vagyok, vagy,hogy nem pályakezdő. De ezeket csak tippelem, mikor nem jön válasz a pályázatomra.
Decemberben megyünk a Kaáliba, ha megjön a 2-dik nap mennem kell vérvételre és ha a doki mindent rendben talál, akkor indulhat a lombik azonnal.
Találtál valaki jó fodrászt a klienseidnek? Ugye most már nem dolgozol?
katata
 
 


Dita,
mikor lesznek eredményeitek? Mikor derül ki, hogy mikor kezdhetitek a lombikot?
katata
 
 


Gyöngyi:
örülök, hogy minden rendben, kicsit aggódtam, hogy nem jöttél, de megnyugtattál :)
Bizony egy órás dvd-t adtak, és nagyon jó minőségű. Ami még mellettük szól, hogy ott van egy kosár tele finom csokikkal, és azt eheted, hogy mocorogjon, plusz kaptam rostos narancslevet is, mert Beni nem akarta a zarcát mutatni. :)
A Pneumo elleni első adagot megkapta Anna, háromszor szúrtak.. Kitépte a tűt a cpmbjából, beledöfte a saját kezébe, aztán így a másik combba kapta újból... :?
Dec. 17-én kell vinni a következőre, előre rettegek, Apa fogja vinni....

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ilonkám,
megjött? Vagy csak a számlálód ugrott át?
katata
 
 


KATATA
Jó a táblicsek szeretem látni a tetejét!
Hétfőn megyünk vizsgálatokra, nagyon sok mindent megcsinálnak egyszerre!
Hát én a Gynevacos topictól ájulok el mostanában!
Csak úgy potyognak a babák, pl. 4 sikertelen lombik után spontán babó! :)

Eddig az LH tesztesben babásodott be mindenki, egy kivétellel rajtam kívül, most meg a Gynevacban! Egyre jobban kezdem magam egyedülérezni! :roll:

Viszont reménykedem, hogy idén nekünk is sikerül, ha nem is most novemberben, de mondjuk karácsony környékén, mert akkor leállás van a cégünknél! Az új évet már babásan kezdném, mert mindig hónap utolsó napján szoktam tesztelni! Ezt fogom kívánni a Jézuskától! :wink:

dita75
 
 


Ditus,
nyugi nem vagy egyedül. Én is a táblázat alján vagyok és már sajna jó rég óta. DE egyszer el kell jönnie a mi időnknek is! :D
Remélem a Jézuska meghallja a kérésedet és teljesíti, hisz neki nem nagy dolog!! 8)
katata
 
 


dita és kata :lol:
szóval, amikor 'beérkeztem a topikba annyira szerettem volna babás lenni...és én is alul voltam. de már nem! és ez mindenkivel így van ebben a topikban :!: mindenki a felső sávban ugyanúgy volt mint most ti, de ti már nagyon elől jártok, higgyétek el, hamarosan minden szép lezs, lehet venni a kicsike zoknikat, bodykat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: én nagyon-nagyon szurkolok nektek, hiszen ezért is jövök :lol: :lol: :lol:

mágnes, nagyon durva lehetett ez a szuri-sztori, atyavilág....na akkor apa fogja majd jól le kicsi Annát :wink:
piciboris
 
 


csajok tiszta karácsonyi hangulatom lett...itt esik a hóóóóóóóóóóóóóó
Kép
piciboris
 
 


PICIBORIS
Köszi a bíztató szavakat!
Tudom, hogy nemsokára már én is osztogathatom a még babátlan lányoknak a jótanácsokat - karomban Bébi Bogyóval...... de néha azon gondolkozom, hogy miért pont én vagyok az utolsók között. Ezt dobta a gép..... na majd most mi is összespontánkodunk egyet (remélem), ma reggel is elkaptam apócát. Szerencsére a gyereknek ma van a szülinapja ezért kivételesen nem aludt itt nálunk tegnap este mert az anyjáéknál is külön megünneplik.

Nem csak te égsz karácsonyi lázban, én ma elkezdtem feldíszíteni a kecót, igaz ez már rég el volt döntve, mert gondoltam a szülinap is szebb lesz így díszekkel.
A hó egész nap esett, szállingózott, majd szakadt, valamennyi meg is maradt belőle!

Kép

dita75
 
 


ditám, drága, annyira érzem amit írsz!! ezek a hülye dumák mi, hogy ne félj te is leszel babás, neked is lesz manód stb...ne haragúdj ám, de én igen is bíztatni szeretnélek, nekem endometriózisom volt, három hónapos hormonkúra, lapar stb...szóval én is érzem amiken most átmész, és előre félek kicsit a tesóprojekttől, hogy nálam az is ilyen nehézkes lesz-e...szóval bennem is vannak kérdések és aggodalom, de erősítsük itt egymást igaz :?: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: ű

itt nagyon hideg van és én mlg nem díszítettem semmit... :roll: :cry: :wink: :D
piciboris
 
 


én meg...bocs
piciboris
 
 


BORISKA
Én nagyra értékelem a bíztatást, és azt is tudom, sőt látom, hogy vannak csodák is..... csak kicsit elfáradtam ebbe az egészbe..... elég sok év eltelt már eredménytelenül.
De nem baj, mert most pont jól jött ez a pár hónap pihi..... jön a kedvenc ünnepem, hát ezzel együtt mondjuk a szülinapom is sajna, de ez ellen nincs mit tenni! :roll:

Na szép pont most van a tévében a Terry Black-es Danika szüleiről szó. Alig hiszem el, hogy léteznek ilyen emberek. :shock:

dita75
 
 


hozhatok képeket? :oops:
[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1227390005.7685.jpg[/img]

[/img] Kép

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1227390058.4295.jpg[/img] Szóval ilyet akarnak ezek hazahozni...

[/img] Kép Öltözködöm

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1227390105.6321.jpg[/img] rusnya béka!

[/img] Kép Angyalkánk

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Mágnes, ez a csajszi egyre szebb! Épül a magasles?!
Ti is nagyon jól néztek ki a fiacskáddal! Csini a pocakod! Meg a felső is...
Én kezdek kinőni mindent. Mértem a "derékbőségemet".. 92 cm.

Ma Drágám keveset mocorgott. Kicsit megijesztett. Ugye Gyöngyikém?! De estére már jelzett, hogy okés, anya, itt vagyok, csak esett a hó, hideg is volt, meg biztos valami front is, és kicsit elbújtam..

Ditus! El is hiszem a fáradtságot. Néhányan, néhányszor átéltük. Csoda lenne, ha nem történne mindez. Nehéz, fárasztó, rohadt nagy harc ez az egész. De úgyis folytatjuk! Nem lehet kiszállni, csak egy kis Bébibogyóval a pocakban!!
Nagyon örülök, hogy a karácsonyra tudsz koncentrálni, nem beszélve a szülinapodról. Én tavaly nem nagyon foglalkoztam vele. Az meg az egész ünnepet tönkre is tette, hogy a második lombik sikertelensége pont karácsony első napján derült ki. Nagyin durva volt.

Kicsibém! Még én sem dekoráltam, de van egy fincsi ünnepi illatos sprickolósom, olyan, amit a tv-ben is reklámoznak, hogy hány percenként fújja egyedül az illatot. Szóval ebbe találtam karácsonyos utántöltőt. Isteni! Már egy tök jó kis alapot ad!
Ma a boltban szedtem elő a tavalyi dekort. Még kicsit várok, aztán Apával feldíszítjük azt, majd a lakást is. Már csak keresnem kell néhány fát, amit megszabadíthatok a fagyöngytől. Nagyon jó kis dekort lehet úgy karira alkotni!

Ilonám! Tényleg, csak a vonalzód ugrik automatikusan, vagy muszáj volt átlépnie?! Én sem akarom ám, hogy talizz a Mikulással.

Holnap elkészül a tv állvány lábazata. Már csak 5 sor tégla van vissza. A csíkok is felmásztak a falra. Már csak a javításuk van vissza. Még én is festettem. Nagyon jó lett. Nekünk legalábbis tetszik. Dulux, espresso a sötét, és tejeskávé a világos. Jövő héten vágják az állványra a bútorlapokat. Ha kész lesz, mutatom is! De ez már juhhhhuhhhhúúú, ahol tartunk!!!! Kezdem látni a végét!

Odry! Gratula kiskönyvhöz. Már te is a sima fehéret kaptad? Én olyan szomorú voltam, hogy nem azt a szép színeset. Még az is eszembe jutott, hogy be kéne "kötni", mint suliban a füzeteket.

Mivel kisfiam nem szereti a gép előtt üldöglést, jelez. Bár szeretném azt hinni, sőt inkább tudom, hogy csak nektek integet, meg szórja a jóéjtpuszikat. Szóval per pillanat trambulin a hólyagom...

Így jó éjt kívánok, szép hétvégét, meg egy kis csendes hószállingózást, ami széééép!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


dita, értelek.
figyu, nekem dec 10-én van a szülinapom, Borkának dec 25-én, jó sűrű lesz az idei kari :wink: neked mikor van?

odry, szuper, hogy már van kiskönyved!! én is ratulálok, emlékszm amikor megkaptam olyan boldogság töltött el :P

zelem, képeket mindenképp rakjál!! én is rakok a házikónkról ha készen lesz, remélem 1-2 hét és ott vagyunk :lol:
hát én sajna azt sem tudom hol a karácsonyi díszes doboz, utálom a költözést....na majd jövő vasárnapig előkotrom...
szóval Lukács rajtad hintázik, na jó, én is pusszantom :lol:

mágnes, jó nagy a pockód! és megint lemaradt a fejcsid... :roll: :cry: Anna egy tündér, olyan szép kisleány! a nagy szemei meg az óriás szempillái :lol:

többiek? reni? sapé? babszi? tamar eltűnt...sajnos...tizu is..., trin? tücsi?
piciboris
 
 


Boriskám:ugye nem akarsz rémálmokat? :wink: Na ezért nincs fejem. Az már nem is fej, de tényleg... Teljesen el van torzulva... :?

Na majd jövök még, de most hűtő takarítás, meg teregetés következik..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?