Új privát üzeneted érkezett!

a legfontosabb, hogy nagyon jól van a Pici odabent, minden tökéletes, és korának megfelelő. Ugyan nem mozgott túl sokat, de az nagyon cuki volt :lol: és az arcát sem mutogatta mindig berakta a kis kezét elé :lol:
és KISLÁNY :lol: :lol: :lol: olyan boldog vagyok :lol:

Ilona, nagyon szurkolok neked holnap, minden rendben lesz: egy kis hőemelkedés nem árthat, csak lázad ne legyen. Remélem tudsz majd utána jönni és beszámolni.

Trinky, milyen furcsa, hogy te ilyen későn hányós vagy :? a mozgással még várhatsz pár hetet.

Zel, köszi a tanácsokat, én egy napos gyengeséggel, torokkaparással túl vagyok rajta. A cégnél valaki mindig beteg, de én egész jól megúsztam.

majd rakok képet is, de most mennem kell...

Kép
domo
 
 


Zel, te még mindig Dévai intézetbe jársz? meddig kell még, vagy ott lehet szülni is?

Kép
domo
 
 


Domo!

Kis puncikás! De jó! Gratula! Alig egy héttel vagyunk lemaradva! Majd összehozzuk őt Lukáccsal egy randira! :lol:

Egyelőre igen, oda járok, de fájó szívvel a félidőben elköszönök. Félek a téli hideges-jeges-havas autózástól.

Én még hordom a taknyom.. Szívesen elhagytam volna valahol már, de ragaszkodik a piszok hozzám..

Kép
Kép
Kép
zel
 
 

 
 

DOMO

Kép

Fúúúúúúúú de irigy vok! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

ILONA

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ és jobbulást!

KATATA

Hogy vagy??? Állásügy???

Előző oldal már nem rémlik :roll: :oops:

dita75
 
 


Ilonkám,
NAGYON SZORÍTOK HOLNAPRA!!!!!



Reni,
nem vagyok túl jól. Sokkal jobban érezném magam, ha egy olyan kis Tündér mosolyogna rám nap, mint nap, mint a Te kis Manócskád!

Domo,
nagyon örülök a jó híreknek!! Akkor Saliból Lilla lesz? 8)

Dita,
semmi nincs állás ügyben. Nem értem én ezt az egészet. Az a legnagyobb gáz, hogy nincs egy munkaközvetítő iroda sem Szegeden. Már azon hezitálok, hogy nyitok egy ilyen irodát, mert óriási szükség lenne rá!!! Persze ehhez sok pénz na meg szakértelem is kellene,de tényleg tarthatatlan, hogy csak a helyi napilapot lehet bújni és kész. Ott meg nagyon ritkán van valami használható álláslehetőség. :roll:
katata
 
 


Sziasztok!

Nemsokára indulunk a doktorbácsinkhoz. Jaaaj, kicsit izgulok.

Ilonám! Nagyon szorítok!

Kata! Biztos, hogy sok pénz kellene? Járj utána, még van egy kis időd a köv. lombikig, aztán ezt simán végezheted otthon is. Hm? Az ötlet tényleg tök jó! Indítsd el, majd én megyek hozzád képzésre, mert felénk sincsenek ilyen irodák. Ha melót akarsz, marad az apróhirdetés, a valakinek a valakije, aki benyom valahova, és ciki is, vagy a munkaügyi központ, ahol természetesen targoncakezelőket keresnek.

A dádhámat megfejelte egy kis köhögés, meg rekedtség. Juhhéj! Ma sem tudok énekelni. ( jelzem eddig is jobb volt, ha inkább táncoltam, a port jobban lehet bírni)

Lukács kopogtat kicsit nektek is!!!!
Most.

Azt hiszem, csak holnap jövök, ha későn érünk haza!
Puszó!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Sziasztok!

KATA
Én Domonál Lilire emlékszem! Még meg is jósoltam, hogy lány lesz!
Nyertem - nyertem!!!!!!!!!!!!! Bibibibiiiiiiiiiiiii! :lol: :lol: :lol:

Sajnálom, én is vidéki vagyok, de éltem pesten és ott hamar találtam munkát, de itt nagyon nehéz! De hát nem élhet mindenki pesten! :shock: :roll:

ZEL
Drukk a dokkerhez és továbbra is jobbulást kívánok!

dita75
 
 


zel, no mi volt a doktor bácsinál?

domo, szenzációs! Kislány a szentem, nagyon örülök. Apucika olvadozik már?

katata, nem rossz ötlet fejvadász céget indítani, kapcsolatokat kell szerezni, egy-két neves ügyfelet aztán. Mit veszíthetsz? Max nem sikerül segítened, ha meg beindul, akkor van egy jó munkád. Erre azért kíváncsi vagyok. Mintha azt mondtad volna, hogy hallgatnod kellene a megérzéseidre :wink:

Lányok köszi a drukkokat!
Be voltam rezelve rendesen, az idióta altatós asszisztens úgy elbénázta a vénát, hogy dudorodik rendesen, és szép lila színe is lesz, bár most ez a divat. Azthittem, leszívják őket és hali gali, de még jobban feszül a hasam.
Kata, le a kalappal a 22 tüszővel őrület lehetett. Most már kezdem átérezni.
3 érett tüszőm lett, holnap de. kell telefonálnom, hogy csüt. vagy péntek a beültetés. Jó kis gyógyszereket kaptam, ez megöli a náthámat is azthiszem.

zel, örülök, hogy Lukács a taknyos periódusban is megtapadt, hasonlóan jókat kívánok magamnak is.

Azt hiszem a napokban, elég ego vagyok, bocsi csajok!

Mindenkinek szép estét!
bbilona
 
 


Ilona, gratulálok, a három most pont elég lesz :lol: és mindjárt vissza is kapod őket, nagyon izgalmas :lol:
Apukája odavan, már most szerelmes a pici lányba :lol:

Dita, emlékszem, hogy megjósoltad :lol: és Lilit mondtam, de most, hogy tudjuk, hogy kislány, még átrágjuk a neveket...
neked elindultak a szurik?

Kata, köszi :lol:
neten nem tudsz állást keresni? én mindig ott találtam. De a közvetítő iroda is jó ötlet, Bp-en nagyon sok van...

Zel, mi volt az orvosnál? és ha otthagyod őket, akkor hol fogsz szülni?
Randi? megbeszélhetjük, 1 hét különbség nem számít....

Kép
domo
 
 


ilona, jujj de örülök, hogy már beültetésről beszélhetünk, szupppppper:o))) nagyon szeretném, ha minden ok lenne! pusssz :wink:

domo, most én is iríííííígy vagyok:o) kicsi leánykád lesz és egy tündér :lol:

kata, hát, jó az ötlet, iszonyú sok állásközvetítő iroda vayn pesten és mind iszonyat sokat akaszt...te hogy vagy?

zel, Lukács itt a képernyőn kopogtat 8) :lol: :lol: írj mi vót a dokinál?

babszim? sapé, stb...?

nemtok képet rakni szar a net...

Kép
kicsiboris
 
 


Ilonkám,
jajjj de jó!!! Örülök a 3 kis sejtecskének!!
Nyugi, csak a náthádat fogja megölni a gyógyszer és mire visszakapod a Drágáidat, már minden rendben lesz.
Majd mesélj, ha telefonáltál!

Utána néztem ennek a munkaközvetítő irodának, de nem olyan egyszerű ám. Beszéltem ügyvéddel, de azt mondja, hogy Szeged nem alkalmas rá, mert annyira beltenyészet van, hogy nem lenne kínálat sem, mert szinte minden valamire való állás elmegy fű alatt. Elég bonyolult az alapításának a procedúrája is, kellene szakember is, akinek van megfelelő végzettsége ezen a téren,hogy megkapja az ember az engedélyét. Na és ha a végén még nem is működne??!! :? Szóval ez nem fog menni... Leglábbis is itt Szegeden nem.
Na nem baj, most valami továbbképzés után nézek, hátha találok valamit ami tetszene addig is, míg nem találok valamit.
katata
 
 


Zel,
mi volt a dokinál???

Domo,
neten keresek egyfolytában munkát, de valahogy tényleg én is azt tapasztalom, hogy Szeged nem egy egyszerű eset...
Kíváncsian várom, hogy mi lesz az új név Salinak! 8)

Boris,
pedig nagyon jó lenne, ha tennél Te is fotókat!!
katata
 
 


Domo, de jó :D :D :D Gratulálok a kis nőszemélyhez. Tegnap olyan édes kislány ruhát láttam, de nem mertem megvenni, mert ha nekünk kisfiunk lesz, akkor kicsit ciki lenne ráadni :)

Ilonkám, juhéééééé. Túl vagy a nehezén. Nem beszéltél furcsaságokat altatás után???? Remélem hamar eltűnik a nátha. A pocifeszülés természetes. Engem sem stimuláltak túl, de a leszívás után 2-3 nap kemény volt. Igyál sok vizet!!!!!Remélem ma nagyon jó híreket mondanak. Lehet, hogy mind a hármat visszarakják????? Szuper lenne.

Kata, és francia korrepetálással nem foglalkoznál? Elkeserítő, hogy ennyire rossza a helyzet Szegeden, mert 2-3 éven belül oda szeretnénk költözni. Így viszont nagyon nehéz lesz.

Dita és Kata hogy vagytok? Erről nem is írtatok.

Lányok, én megőrültem. Azt figyelem, hogy nem lett-e kisebb a pocakom. Kész.......... Alig várom a jövő heti UH-t. Igazad volt Zel, az ember lánya nem nyugszik.

Ja Domo, az előző Uh-n Motyókám sem mozgott sokat, sőt úgy begubózott, hogy a képen egy denevérre hasonlít. Szerintem ilyenkor elegük van a piszkálásból, és azért állnak le a kalimpálással. Na mindegy jövő héten már hasi uh lesz, és hátha aktivizálja magát a drágám.

Szép napot csajok!

KépKép
trinky
 
 


Halihóóóóóóó!

Ilonám! Nagyon örülök! A pocifeszkó tök természetes. Azért csak átszúrják a tűvel a hüvelyboltozatot, meg a petefészket is. Az vérzik is kicsit, meg gondolom valamennyi folyadék is bekerül, ami a tüszőben volt.
Tényleg segít a sok folyadék, meg emeld a fehérjeadagodat. Az is fontos és akkor hamar elmúlik...

Kata! Én azért még filózok ezen a munkaközvetítős fejvadász dolgon. Hmm, nagyon beült a bogara a fülembe. Meg a barátnőm miatt az ingatlanközvetítés is nagyon tetszik. De ő tényleg tuttin csinálja.

Trinky! Lukács uh alatt egy pillanatog nem marad békén. Folyamatosan izeg-mozog. Sajtkukacos, mint az apja! Egyébként nem szeretik, mert az uh állítólag pezsgeti a magzatvizet, mintha bubis lenne. Csak bztosan másképp reagálnak rá a gyerkőcök!

Kicsibé! Veletek mi van? Jól vagytok? Berendezkedtetek már? Hogy álltok úgy átlag mindennel?

Nos! Tegnap a doktorbácsi egy sima vizsgálattal, meg kenettel indított. Minden okés, méhszáj zárt. Kenet eredmény majd legközelebb. A baktériumom miatt kellett a kontroll, hogy elmúlt-e a fránya izé. Aztán mentem a szomszéd helységbe uh-ra. Volt hasi és hüvely is. Párom meg a doki nézték a monitort és csak nevettek. Mondta mindegyik, hogy tényleg nem áll meg egy pillanatra sem a keze meg a lába.
Minden rendben, Lukács nagyon szép! Olyan édes kis formás a feje! Jó nagyokat rúgott, doki is mondta , hogy jól megrugdossa ez a srác anyát. Naná, hogy mondtam neki, hogy az még hagyján, de érzem is már! Na ennek is örült a doktorunk.
Láttuk a kis fütyikéjét, meg a zacsikát is, így teljes a fiús csomag.

Ilonám!!! Mikor telcsizel? Kezem lábam ixbe, szorítok!!!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Domo! Mesélj, milyen nevek jönnek még Lilinek számításba?

Hááát, Kaposváron fogok szülni szerintem, de egyre szarabbul érzem magam amiatt, hogy el kéne jönnöm Pestről. MÉg van kb 3 hetem, hogy döntsünk, mert akkor megyünk megyünk megint. De a szívem nagyon odahúz! Csak ne lenne ez a rohadt ésszerűség...

Oksi, egy hét nem hét a gyerekeknek!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Jaj, Trinky!
Ezen is átmentem. Fogj egy centit és mérd meg a pocidat körbe, de mindig ugyanott, néhány naponta. Meglátod, olyan gyorsan nő fél-egy centiket, hogy csak na. Össze már nem megy!

Este fürdés után mindig testápolózom egy jó kis krémmel, mert nagyon viszket a bőröm. Olyankor szoktam néha megmérni. Most 87 cm-nél tartunk. Amikor 9-10 hetes volt Lukács 82-t mértem...

És most eldugulok, mert velem lesz tele az oldal..

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Ilonka,
mi hír az apróságokról??????
katata
 
 


Zel,
a vonatkozó jogszabályok:

A kölcsönbeadó és a magán-munkaközvetítő nyilvántartásba vétele
4. § (1) A kölcsönbeadót és a magán-munkaközvetítőt (a továbbiakban együtt: kérelmező) a székhelye szerinti munkaügyi központ akkor veszi nyilvántartásba, ha
a) a cégjegyzékbe vagy - ha a működés feltétele más bírósági vagy hatósági nyilvántartásba vétel - az előírt nyilvántartásba bejegyezték, és társasági szerződése, alapító okirata, alapszabálya a kölcsönzési, illetve a magán-munkaközvetítői tevékenység folytatását tartalmazza, illetve az egyéni vállalkozó magán-munkaközvetítésre jogosító vállalkozói igazolvánnyal,
b) a kérelmező vagy az általa foglalkoztatott legalább egy személy a rendelet 1. számú mellékletében meghatározott szakmai képesítéssel, gyakorlattal,
c) a tevékenység gyakorlásához megfelelő irodahelyiséggel
rendelkezik, továbbá
d) a rendelet által előírt esetekben a vagyoni biztosíték letétbe helyezését igazolja.
(2) Ha a kérelmező a tevékenységét több telephelyen folytatja, az (1) bekezdés b)-c) pontjában foglalt feltétellel valamennyi telephelyén rendelkeznie kell.
5. § (1) A nyilvántartásba vételre irányuló kérelmet a rendelet 2-3. számú mellékletében meghatározott formanyomtatványon kell benyújtani, melyhez a 4. § (1) bekezdésében foglaltak igazolására az alábbi okmányokat kell csatolni:
a) három hónapnál nem régebbi cégkivonatot, illetve bírósági nyilvántartásba vételről szóló jogerős bírósági határozatot, egyéni vállalkozói igazolvány hiteles másolatát,
b) a 4. § (1) bekezdés b) pontjában meghatározott képesítést igazoló oklevél hiteles másolatát, illetve a rendelet által meghatározott szakterületen eltöltött gyakorlati időre vonatkozó igazolást, így különösen a munkáltató által kiállított működési bizonyítványt,
c) a 4. § (1) bekezdés d) pontjában foglaltak szerint a pénzügyi intézménnyel kötött eredeti letéti szerződést.
(2) A 4. § (1) bekezdés c) pontjában meghatározott irodahelyiség akkor tekinthető megfelelőnek, ha a kérelemben feltüntetett módon van berendezve, vezetékes telefonvonallal rendelkezik, és a kérelmező az irodahelyiség használati jogát igazolni tudja.
118/2001. (VI. 30.) Korm. rendelet
a munkaerő-kölcsönzési és a magán-munkaközvetítői tevékenység nyilvántartásba vételéről és folytatásának feltételeiről
katata
 
 


Kata!
Milyen képesítés kell ehhez? A többi elég egyértelmű, egyéninek meg szerintem nem is tűnik húzósnak. Csak konkrétan elképzelésem nincs, mi az a szakképesítés, ami ehhez a munkához kell...

De nagyon köszi!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Zel,
hát gondolom valami HR-es végzettség és gyakorlat.
katata
 
 


katata, na te nem vacakolsz. Kérdezd meg a hátha a munkaügyi hivatal is indít ehhez valami OKJ-s tanf-ot! Mindenhez spéci végzettség kell, ez sajna nem újdonság.

zel, azt mondod olyan mint az apukája? Nem inkább az anyukája? Mert az a sajtkukac ott van a te fenekedben is, ha jól érzem :lol: ! Nem jó a kaposvári kórház, hogy így huzakodsz?
Értettem belehúzok iszom, eszem máris!

Taraaa, mind a 3 tojás kakasos lett. 2-őt kapunk vissza, pénteken 12-re kell menjünk. 1-et lefagyasztanak. Hohó, merre is jár most rókakoma, aki látja szóljon már neki várom szeretettel! :D

trinky, ez vicces, kisebb lett a hasad? Ne aggódj minden rendben!

kicsiboris, hát neked is ott van az a gyönyörű hercegnő, ne legyél féltékeny!
bbilona
 
 


Ilonám! Biztosan jó a kórház Kaposváron, de nem ismerem. Nem huzakodok, hanem nehéz attól az embertől eljönni, akinek a kezébe tettem már párszor az életem, meg a kisfiunk életében is naaaagy szerepet kapott!

Egyet lefagyasztanak?! Hű, ez ám a tök jó. Lesz kistesó is az ikreknek!
Az én rókám elindult. Remélem, már a kertetek alatt kavar. A kutyátok még ott lakik? Beszélj vele a várva várt rókákról!!!!!
Péntekre ezer drukk, utána meg még több!

Holnap megyünk a pszichológushoz az öritesóka miatt!!!!!

Én nem vagyok sajtkukacos!!! Kikkkkkkérem magamnak.
(el is felejtettem, hogy én sem bírok megállni egy helyben. Pedig Apa mondta tegnap többször, hogy nem csak ő izeg-mozog folyton)


Fincsi gombalevest főztem, meg paprikáskrumplit , amibe nokedlit szoktam szaggatni. ja, meg isteni káposztasalit csináltam hozzá zöldparival. Ki jön? Van sok! Nem tudok kis adagot főzni!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Ilonka,
nagyon örülök! :lol: Ezek szuper eredmények! Pénteken is minden rendben lesz. De azért még holnap telcsizel, hogy minden rendben van-e velük, ugye?
Itt nálunk 1-et nem fagyasztanak,így szerencsések vagytok a tesóval is! :D

Zel,
Gombaleves kivételével jöhet minden. Biztos nagyon fincsi!!
Nálunk túros csusza volt, jó ki töpörtyűvel!!! 8) Nyami volt.
katata
 
 


Ilona, de jó :lol: nem is tudtam, hogy egyet is lefagyasztanak.
pénteken már odabent fognak kapaszkodni :lol:
róka nálam nem járt, de Zel rókája már biztos megérkezett :lol:

Kata, Trinky ötlete tényleg jó?adjál otthon magánórákat franciából, közben még tudsz állást is keresni.

Zel, biztos rád ütött Lukács, ennyit mozogni :lol: örülök, hogy minden rendben.
én a súlyomat mérem minden héten, és akkor készül mindig egy pocakfotó is (ma vagyunk 19 hetesek, így ma is készül :lol: ) Eddig 4 kilót híztunk...

Trinky, jövő héten megint UH? nem most voltál, vagy így megy az idő? és még ez BMC-s lesz?
a pocakod csak egyre nagyobb lesz :lol:

Kicsiboris, köszi :lol: de hát neked is van már egy tündérkéd :lol:

még most gondoljuk át a lányneveket, persze a Lili is esélyes, csak nem akarom elkapkodni...

Kép
domo
 
 


Ilonkám,
nagyon izgi, nagyon izgulok értetek!!!! Mindjárt itt a holnap, juhééééé!!! :D :D
katata
 
 


katata, :D Nem telefonálok ma már. Tegnapra kaptunk egy egyszer hívható un titkos számot, ezen kellett érdeklődni, nekem ez elég.
Én is meglepődtem, hogy lefagyasztják, de jó lesz majd kísérletekhez szerintem, mert most vagy ketten lesznek rögtön , vagy a tesó már spontán érkezik. Én így tervezem, nem szeretnék több lombikot.
Katám, telekegyesítés? Mennyi ideig van pihi? Találtál valami neked való sulit?

zel, na bocsi ha nincs kukac hát nincs, pedig... :D Reméljük Kaposváron is találsz valami lelkes, lelkiismeretes orvost, azért mégiscsak közelebb van :D Na mi lett a munka, és vizsgák hősével, lesz lottózó?
Ohhhhhh a kutya már a második napon ránkunt, kikapart a kerítés alatt, pont úgy ahogy érkezett. Nekünk meg világcsavargó nem kell, abból csak a kellemetlenség van. Úgyhogy :roll: rókának jó kis erdő van a házunk előtt, mintha mam találkoztam volna vele, szédülök és rosszul voltam a mozarellától. Tökéletes a képzelőerőm. :roll:

dom, hihetetlen hogy már félidős vagy! és csak 4 kiló, biztosan nagyon szép kismami vagy!

Pusza csajok, holnap nem, nemtudom, majd jövök!
bbilona
 
 


Domo!

Gratulálok a kislányodhoz. :lol:
Nekem is tetszik a Lili név,csak ne lenne ennyire gyakori :roll:
A családba hárman is Lilik,és a játszótéren minden 2.kislányát,Lilinek hívnak.Persze mindenki saját maga dönti el,hogy hívják a babáját :lol: :lol:

Bbilona!

Örülök,hogy jól alakulnak a dolgok,mindjárt a pocidban a bébik :lol:


Katata!

Niával nagyon drukkolunk neked :lol:
Neked is lessz nemsokára nevetős kis törpéd :lol:
m. reni
 
 


Zel, mi volt a pszichológusnál? Most hol áll az ügy, hanyadik helyen álltok? Előfordulhat olyan, hogy a Lukács mellé kaptok egy másik kisbébit? Akkor majdnem ikres anyuka lennél :D :D (lehet, hogy túl élénk a fantáziám :oops: )

Domo, akkor nagyon jól állsz gyarapodás téren. Szerintem én most fogytam, mert nem igazán csúszik le semmi. Dolgozol még?
Nem megyek vissza K. dokihoz, mert jövő héten már a választottammal lesz találkám. Neked mondott valami különöset amikor eljöttél tőle?

Ilonkám, nem kérheted, hogy rakják vissza mind a hármat? Vagy nem akarod?

Lányok, nálam a Lotti név a nyerő, bár eddig úgy éreztem fiú lesz, de mostanában egy kislány volt az álmaimban. :) :) Na szerdán kiderül.

KépKép
trinky
 
 


Domo:
naaagy gratula a csajszihoz :)

Ilonám: drukkolok holnapra, aztán nem győzöl majd rohangálni 2 gyerek után :)

trinky:
Valahogy én is kislányt tudok neked elképzelni... A Lotti név nagyon szép!

Megrendeltem a szopipárnát juhhé! Annával nem volt ilyenem, és már úúgy vágytam rá!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes, köszi :D én is lányos anyukának képzelem magam. Hogy vagy mostanság?
A szopipárna szuper!!! Én a tesómét használom, nagyon kényelmes, jól kitámasztom magam amikor olvasok. Néha alszok is vele. Sőt olyan jó, hogy apinak is kell vennünk :oops: :oops:

KépKép
trinky
 
 


trinky:
megvagyok, aludni nehezen tudok, Beni gondoskodik a fentlétemről..:)
Tegnap szoborjátékot játszottam atescoban, a zöldséges részlegnél úgy elkezdte fejelni a hólyagomat, hogy tudtam, ha egy lépést is teszek, összepisilem magam... Így jó 2 percig mereven álltam... :lol:
Néha szoktam keményedni is, dehát egy 21 hónapos utáni rohangálástól ne is várjak mást.. Nyomom a Magnéziumot...

szopiárna:én 3500-ért vettem :) pótgyöngy is van hozzá utántöltéshez!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Ilonám! Hááát ez a pszicho-teszt?!?! Kééész. Még a szipológus is csak nevetett rajta. Főleg, amikor észrevette Lukácsot is.
Holnapra naaaagy drukk! Légy laza, és akkor a beülti semmiség. Kb mint egy inszem.. A terv tetszik első lombikkal, következő spontán. Így is kell!

A hónap végén lesz a tanfolyam, ami jó, mert eddig csak az anyagi vonzatáról nem tudtunk. Ja, meg Apa 30-án vizsgázik, így lehet, hogy nem is tudunk menni, mert ő egy napról hiányozna.

Nincs sorszámunk egyelőre, de azt mondta a pszivho-bácsi, hogy nincsenek a megyében sokan.

Hm, nekünk is eszünkbe jutott, hogy mi lesz, ha gyorsan jön a második gyerkőc is! De nem ijedtünk meg!

Mágnes! Szobrozás? Jót derültem. Bocs. De emlékszem, amikor anya Mesivel volt babás, állt a kerítést fogva az utcán, mert Emesi kifeszítette magát.
Nekem is kell szopipárna. Azt hallottam, már ilyenkor is jó alváshoz a pocika környékét megtámasztani.

Trinky! Jövő szerdán uhu? De jó! Nagyon kíváncsi vagyok, Lotti van-a pockodban. A név nagyon szép, ari.

Katám! Mennyi idő van még a köv. lombikig? Már csak egy-két hét ugye?

A tegnapi főzésemet egy adag káposztás tésztával fejeztem be. Apa jót nevetett, hogy miket csináltam. Már megbeszéltük, hogy talán a főzős csatornát kellene kiköttetnünk..

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


zel:
www.szopiparna.hu

de teszveszen is árul egy csaj, ott olcsóbb! :)

Én is ár alig várom, hogy megérkezzen, végre kitámasztom a pocakomat alvásnál..:)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Zel,
legkorábban novemberben lehetne a lombik, de asszem idén nem akarok többet. Nem birom lelkileg.... :?

Megnéztem ezt a szopi párnát, tök jó!!! :lol:
katata
 
 


Tücsökbogár?
Ti nem kezditek már????
katata
 
 


Köszi Mágnes! Ráfordulok! :lol:

Szeretem a teszveszt is. Onnét van az egyik kedvenc kismaminacim!

Kata! Teljesen megértelek.. Én sem akartam idén többre menni. Ha párom nem mondja, hogy de most megyünk, nem lenne Lukács a pocimban... Gondolkodj egy kicsit, novemberig van még sok időd.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Ilonkám,
sokat gondolok rád és nagyon szorítok!!! Minden rendben lesz ám én tudom!!!! 8)
katata
 
 


Ilonám!
Nagyon szorítok! Te csak légy laza!
Kérlek szépen, a hétvégén csak kicsit mozgolódj, pihizz sokat, hogy minél jobban fe tudják a picikék mérni a terepet és megtalálják a legjobb helyet a kapaszkodásra. Ígérd meg, hogy kicsit otthon maradsz a jövő hét elején is!!!! Léccike!
Ölellek!

Hát csajok ez csúcs... Kaptunk drágám édesanyjától, akit én "csak"Anyácskának, anyukámnak hívok egy cserépkályhát. Meséltem már, gyönyörű. Sötétbarna, virágmintás, tényleg nagyon szép. A hét elején volt a kályhás, hogy megnézze miből mennyi kell még hozzá és a jövő héten rakja is. Nahát itt a buli, mert a kályha viszonylag pici... Szóval a felső szintre kb kétszer akkora kellene, hogy érdemes legyen begyújtani. Hurrá. A mester elirányított minket egy cserépkereskedőhöz, hogy nézzük meg, mi mennyi ott, látunk-e nagyobb kályhát, ami a keretbe belefér, és szép is. Mentünk. Naná, hogy láttunk. De hát itt van a kifizetett cserép is, amihez nem lehet már másik csempét venni, mert egy régi gyártmány. Gondoltuk, egye fene. lesz a kicsi kályha, ami gyönyörűséges, mert mi nem tudunk anyagilag beavatkozni, anyácskát meg nem szeretnénk még nagyobb költségbe verni. Erre ő ma délelőt felhívta a cserepest, hogy a hétvégén megyünk a nagy kályháért, mert a jövő héten össze kell rakni... Csak utána hívott minket, hogy kályha lebeszélve, nem érdekli, mit mondunk, de azt nem szeretné, hogy egy alig használható cserépkályhát nézegessünk a nappaliban. Akkor inkább tegyünk hozzá még és lehessen a központi fűtésre rásegíteni legaláb a felső szinten, ahol az unokája is lesz! Én meg csak kapkodom a fejem..

Emellé jövő héten párom ismét suliban lesz, ami csak annyiból gáz, hogy már a parkettásnál megmondtam neki, hogy soha töbé itt iparos nem dolgozik, ha ő nincs itthon, mert én nem akarok senkivel jópofizni...

Dita! Te nagy átalakítós vagy! MI lenne, ha a jövő hétre beugranék helyetted, te meg átvennéd az én dolgomat?!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


ZEL
Én benne vagyok! De készülj fel mert ezen a héten is totál bolondokháza volt itt, már téptem a hajam!
Ezért is vagyok csak olvasó üzemmódba kapcsolva, mert egyszerűen alig van valamire időm!
Tegnap kitalálták, hogy minden pénteken jöjjek vissza estefelé amikor megjönnek az emberek a munkából, szedjem be a tankolókártyákat, tankoljam meg a kocsikat, szedjem be a gépeket tőlük..... meg van ez húzatva.... eleve nincs is jogsim, húzzam fel az autókat kötélen a kútra??? Meg eleve nem jönnék vissza munkaidőn kívül.... ha fizetne érte sem, de ingyen és bérmentve meg főleg!
Ma meg elküldte a férjemet reggel, pedig tudta, hogy jön anyag a telepre amig targoncás. Én oldjam meg a raklapok levételét. Nem tudok targoncázni, de ha tudnék akkor se ülnék rá arra a fosköpőre!
500 ft-ba meg negyed órás könyörgésembe telt mire a szomszéd tüzépről szereztem egy targoncást, na szóval tudnék mesélni.... gondold meg jól a cserét........

ILONA ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Babaragacsok mennek!!!

Többre most nem emlékszem, bocsi!
:oops:

dita75
 
 


zel:
Iszonyat jófej Anyósod van! :) Gondolom mennyire várják az unokát! :)
szopipárna:szívesen elhoznám neked teszveszen rendelttől, csak azt nem tudom hogy és hol tudnánk összefutni. Ha meg feladom, ugyanannyi a postaköltség...

teszvesz:
én babarucikat izzítottam be, teljesen beparáztam, hogy Annáról nem tudok semmit Benire adni. Na hát úgy összevásároltam magam, hogy mostmár több is van a kelleténél.. :)

összeállítottam a "szülőscd-met" :lol:

Ilonám:
Nagynagy drukk!!!! :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Dita! Nekem van jogsim... Csak nem tudok tankolni. No nem atehetség hányzik, hanem most nem bírom a benzin szagát! A fosköpőről én is lemondanék, de van egy 500-asom a tüzépesnek. Jó a rábeszélőm is. Meg kinyomnám a pockom! :lol: A bolobnokháza nálunk is rendszeres. Bár felénk Sanyi a papagáj kezdi az egészet.

Mágnes! Köszike az ajánlatot! melengeti szívem! Még csak nézegetem őket. Olvastam, hogy a tönköly jobb, mint a mikrogyöngy...
Ne is mondd! Nálunk is csak csajok vannak a családban!!!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Ilonka,
mi újság?????????
katata
 
 


ilona?

zel, milyen ari anyósod van :wink: nem semmi!!! Lukácsotoknak szuperséges birodalma lesz :lol:
barátnőm nagyon dícsérte a szopipárnát, amikor kipróbáltam már főként székben etettem Borkát ezért nem vettem már.
nálatok a kandallóra lesz (van) kötve a központi fűtés? most úgy néz ki nálunk is kandallós fűtés lesz...nem macera folyton rakni?

kata, hát azért tényleg 'rágjátok meg novemberig, mert nehogy aztán megbánjátok utána...de nem szeretnék okoskának tűnni (mert nem is vagyok az..hihihi)

trin, a Lotti nagyon cuki név, nekem is bejön!

mágnes, fúúúúú az éjszakai alvás az nálam is Borkával kissé nehézkes volt...amikor elaludtam ő akkor ébredt általában és nagyon beindult, icergett meg ficergett... :roll: :lol:

reni, Nia miket eszik? mennyit alszik a kicsi lány napközben? borkánk mostanában 1-2 órákat alszik csak összesen, 7-kor lerakjuk és reggel 7-kor már kuruttyol...még úúúgy aludnéééék..

többiek? jucmuc? tiza teljesen eltűnt...babszi is... odry? Dávidról követeljük a képeket!!! sapé? Ágota hogy van? ne tűnjetek el csajok!!!

Kép
kicsiboris
 
 


csajok, zel, mágnes, trin, a www.vatera.hu is szuper, ott licitálni is lehet :wink:

Kép
kicsiboris
 
 


szia lányok!

Tegnap nem boldogultam a nettel.
8 és 12 sejtesek voltak a gyerkőcök, amikor monitoron keresztül megnézhettük őket és bekerültek a pocakomba. Azt hiszem apácska is igen meg volt hatva. Most sürög-forog itthon, aranyos.
3-4 nap erősen kíméletes életmód (dőlök jobbra, dőlök balra kb.), aztán már lehet sétálgatni is. 21-én vérvétel.

katata, jövőre? Látod mi 1 évig emésztgettük a lehetőségeket, neked meg már csupa seb a szíved, tökéletesen megértelek.

kicsiboris, hűha na kíváncsi vagyok, hogy bírjátok, majd ezzel a fűtéssel. Én bizony úgy tudom, a kályhát igen sűrűn rakni kell :roll:

zel, anyósod hozza a formáját, jó kis meglepetést okozott nektek! Ezeket a tanfolyamokat mindig rossz időpontra rakják, de szerencsére nem sürget benneteket az idő.


Nyaralóba nem lehet berakni a kis kályhát?

mágnes, szoborjelenet :roll: :D Így leírva vicces, gondolom élőben nem annyira.

trinky, 3 gyerek? Eszembe sem jutott, de itt 36 éves korig 2-őt javasolnak visszültetni.

Mindenkinek köszönöm a szurkolást!
bbilona
 
 


Ilonka,
annnnnnnyyyyyiiiiiirrrraaaaa szorítok!!!! 8)
Egy bébi le lett végülis akkor fagyasztva?
Fogsz dolgozni köv. héten?
Pihengess, de menj is ki sétálgatni ebben a fantasztikus napos, meleg időben!
katata
 
 


ilonkám, drága
olyan nagyon gondolok rád...rátok :wink: na nem is folytatom......................................pusssz

Kép
kicsiboris
 
 


Jajj Ilonám, úgy örülök nektek!
Vártam már, hogy bejelentkezz! Nagyon drukkolok!!

Ti is drukkoljatok nekem, holnap megyek dokihoz, akkor tudom meg, hogy a cukrommal mi van. Mondani fogom neki akeményedéseket is, remélem megnyugtat... :?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes,
nagyon drukkolok, biztosan minden rendben van!!! 8)
katata
 
 


mágnes, naná, hogy drukkolok! Cacánál gond volt a cukroddal?

lányok, mindjárt bőgök, olyan aranyosak vagytok. Tisztára meg vagyok hatva.

katata, igen azt az egyet lefagyasztották. A héten tuti itthon vagyok, és naná kimegyek az udvarra, nézem ahogy apácska tüsténkedik a kertben :D

Pusza nektek!
bbilona
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?