Új privát üzeneted érkezett!

Magnes,
jó nagy babó lesz, nyugi, ki fog férni!! :lol:

Dita,
jó kis kávária van körületted. Remélem mára letisztulnak a dolgok és végre kiderül mi újság odabent.

Ilonkám,
akkor ma is maratoni vérvétel + uh. Majd mesélj, mekkorák és hányan vannak a tüszőcskéid!

Zel,
ez jó hír, mert majd még többen mennek a boltocskába. 8)
Érezted azóta újból Lukácsot?
katata
 
 


katata, zel drágáim, megjöttem. Balra 4, jobbra 3 tüsző úgy 12-16mm-es méretig, 9-es nyálkahártya. Talán kedden leszívás. Úgy izgulok!

katata, te hogy vagy? Idegeskedés? Párod mikor jön haza? Mondjuk a nagy hírre?

zel, hú a nemjóját, lesz ám nálatok szombat délelőttönként nyüzsi! Látszik, hogy nem férsz a bugyidba!
Mozog a szentem, :) , hú de irígy lettem!

dita, +++++
bbilona
 
 


Ilonka,
nagyon jók a hírek. :D Elhiszem, hogy izgulsz, hisz olyan izgalmas az egész! Szerintem nagyon jók a paraméterek, a tüszők száma is tökéletes, tuti nem vagy túlstimulálva 7 tüszővel és ez is nagyon fontos. Változtatott menet közben már a dokid a szurik dózisán?
Nem akarok negázni, de tutira érzem, hogy nem sikerült nekünk. Ez olyan megérzés sajnos, ami ellen nem lehet semmit tenni és amik sajnos be is szoktak jönni. Holnap de. kiderül pontosan is.
katata
 
 

 
 

katata, te csak érezz amit akarsz, azért én nagyon szorítok, hogy sikerüljön már végre és örömtáncot járhassunk holnap! Érdekes én péntekre emlékeztem. Szerinted kellene érezni valamit?

Igen változtatott a Gonal F-et megemelte, és a Merionalt is visszatette, mert 1-el indultunk, lett fél, majd most újra 1. Elkezdtek feszülni a melleim, így a 8. napon ez igen szokatlan. :?
bbilona
 
 


katata, te sumákolsz! De rajtakaptalak! Mi volt tegnap azon az állásinterjún? :D :wink:
bbilona
 
 


Ilonka,
nem tudom mit kéne érezni, de én nem külső jelekre gondolok. Egszerűen érzem, hogy nincs baba...

A stimukor nekem is szép kis cicijeim voltak, a végére vagy 2 számmal nagyobbak. :lol: Hát az injekciók már csak ilyenek.

Nem sumákoltam ám én az állásinterjúval csak gyorsan túl is voltam rajta. Nem sikerült egyébként. Az első körön túljutottam, a teszt baromi nehéz volt, mindenki ki volt akadva, mert nem rendszergazdát kerestek hanem helpdesk-es telefonos ügyintézőket. Na mindegy. A tesztem azért még sikerült, de utána szórtak ki. De egyébként olyan nagyon nem bánom, mert mikor az eredményre vártunk ott tépelődtem, hogy biztosan akarom én ezt a folyamatos munkarendet. Mert ugye reggel 6-tól 22-ig bármikor beoszthatják a napi 8 órát és ugye hétvége, ünnepnapok is benne vannak. Meg közben megtudtam, hogy ehhez mérten nem megfelelő a fizetés sem. Hétvégi, délutáni pótlékokkal együtt kb.80eFt. Hááááát, hogy karácsonykor ott szívjak a munkahelyemen ennyi pénzért? Meg kiderült a pesti call centerüket leépítik, mert vidéken olcsóbb a helyiségbérlés, meg a munkaerő is. Ezért jöttek ide is. Nem túl szimpatikus a multik térhódítása... :?
Szóval keresgélek tovább.
katata
 
 


katata, :( szomorú lettem. Még kicsit azért reménykedek, mert mi lesz ha tényleg nincs prüntyőke a pocakodban. Mihez kezd az orvosod? :roll:
80e? :shock: Bevállalja ennyiért valaki? Hiszen a telefonos ügyintéző munkája nem könnyű. Szerintem csinálják maguk!
Lesz ennél sokkal jobb lehetőség is, francia nyelvtudással, tuti!
Puszillak!
bbilona
 
 


Ilonkám,
az orvosom megy tovább, a következő stimulációra és a friss embriós beültetésre. Hiszen az sikeres volt.

Hát igen, nekem is voltak komoly aggályaim ezzel a munkával,ennyi pénzért. De képzeld, tanári diplomával voltak ott pályázni, nem is egy. Ami mutatja, hogy milyen nehéz munkát találni. :? :roll:
katata
 
 


Dita ?????????
katata
 
 


Ne haragudjatok, hogy csak most jövök, de eléggé le vagyok törve, és itthon is voltak teendők a ház körül.

NEGATIV, NINCS BABA

Éreztem a lelkem mélyén, de azért valahol meg bíztam!
Nagyon a padlón vagyok, holnap a BMC is ugrott.
Totál ki vagyok égve, fáradt vagyok!
Odafent nem akarják, hogy babám legyen, direkt most szúrtak ki velem, hogy ne jöjjön a piri, hogy még véletlenül se tudjak a BMC-be eljutni!
Se szabit nem vettünk ki, se beutalót nem kértünk, apácska és én is annyira bíztunk a sikerben, hisz eddig mindig megjött utro mellett, most meg semmi!
Megyünk vacsizni, aztán lefekszünk, remélem megszeretget picit apa, mert idáig még nem volt rá lehetőségünk, hisz itt voltak a festők befejezni a házat!

KATA
Remélem holnap elkápráztatsz bennünket a vv eredményeddel, és nem lesz olyan mint az enyém! Nagyon szurkolok! +++++++++++++++++++++++++++

Jó éjt mindenkinek!

dita75
 
 


Dita,
szomorú, de menjetek a BMC-be, én is ott lettem babás.

Ilona, szép eredmények :lol: Jövő héten már babás is leszel :lol:
Hát, lehet nekem mázlim volt: Konc doki mindig rendelt egyet 9 körül, és utána mehettem is. Pedig naponta jártam hozzá, mondjuk a túlstimu veszélye miatt...

Trinky, szép pocakod van kívül - belül :lol: neked kell még menned Konc dokihoz?

Kata, holnapra nagyon szorítok neked, és tudom, hogy semmit nem ér, de azért leírom: én biztos voltam benne, hogy nem sikerült, mert semmit nem éreztem (vagyis azt, hogy mindjárt elönt a vér...)

Ma voltam a leleteimért: AFP eredményem teljesen OK, és a vérvétel, rákszűrés is :lol: Hétfőn megyünk az Istenhegyire UHra, ahol már lehet, hogy kiderül ki lakik odabent: csak közben elbizonytalanodtam, hogy szeretném-e tudni. Így sokkal izgalmasabb :lol:

Zel, biztos Lukács volt a furcsa dolog a pocakodban :lol: az elején én is bizonytalan voltam, de más nem lehetett :lol:

Kép
domo
 
 


Sziasz!

Ilonám! nagyon szépek az eredmények. Örülök neked! Jaj, de izgi! Csak nyugiban mindent, vigyázz a tüszőidre! A nyh szuppppi!

Kata! Még én is nagyon reménykedem! Remélem, téged is jól átvág a megérzésed!

Dita! Mmmm. Fel a fejjel, folyt köv! Erős csaj vagy te! Ölellek!

Domo! Örülök, hogy jók az eredmények.
Ma nem emlékszem, hogy éreztem volna Lukácsomat. Az normális még az elején ugye?

Ma is okítottak. Jaj, olyan nyafi vagyok. Elfáradtam...
Pénteken vizsga...

Ilonám! Nemcsak szombatra kell majd a gatyát a lottó miatt felkötni. A héten párom édesanyja dolgozik. Meséli, hogy minden nap sokan kérdezik, hogy mikor lesz végre itt a terminál.

Na, puszóka, neki kell állnom tanulni..,

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1222885329.7271.jpg[/img]

[/img] Kép

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Dita,
tuti nem tudtok holnap elmenni a BMC-be? Szerintem el kéne mennetek, mert ki tudja, mikorra kaptok megint időpontot.

Domo,
örülök a jó eredményeknek.
Hát ezen már én is elgondolkodtam, hogy ha oda jutnék végre, akarnám-e tudni, hogy lány vagy fiú. Olyan izgi, hogy nem tudja az ember, nem? 8)
Hétfőre mennek a drukkok.

Zel,
pihengess is azért!!!

Mágnes,
ez a pocak!!!! :lol: Bizti egy baba van benne???? 8)
katata
 
 


mágnes, aranyosak a képek, jó nagyra megnőttetek már!

katata, ühüm, értem.
Vágj fejbe, ha hülye a kérdés, de nem hagy nyugodni, mert számomra érthetetlen, hogy miért is nem sikerül végre már. Próbáltál már kineziológust vagy valami hasonlót pl. agyturkászt? Mintha már beszéltünk volna róla.

zel, akkor gatyát felkötni!

domo, én is bentvagyok a dokinál 9-kor, de addigra még nincs meg a vérvétel eredménye, az kb. 2 óra. Szóval jó esetben 11 körül végzek. Na mindegy, eszi fene ennek meg kell lennie, csak kellene valami jó könyvet szerezni!

dita, sajnálom, ez nem fer.
Október 2-a lett volna a konzultáció időpontja? Vagy már valami vért is vettek volna? Miért nem mentetek ma? Jaj már megint olyan értetlen vagyok :roll: !
bbilona
 
 


Lányok,

köszi a drukkokat, de sajnos jók voltak a megérzéseim és nincs baba. Csont negatív a vértesztem. :(
katata
 
 


óóóóóóóóóó Kata, hogy van ez???? Mit mondott a doki? Mentek második lombikra? Valami mégis elindult a múltkor. Én már semmit se értek.

Dita, te meg nehogy feladd!!!! Megjött már a piri nénje? Hidd el fent nem akarnak neked rosszat. Lesz Nektek babátok, nem is egy.

Ilonkám, mindjárt itt a kedd. Remélem betankoltál nyugalomból. tök jók a tüszőid. Ígéretes a számuk.

Domo, nem kell feltétlenül mennem Konchoz többet. Megvolt a tarkó redő, és most már találtam szülész dokit is, úgyhogy lehet, hogy nem megyek vissza.

KépKép
trinky
 
 


katata, ohhh be nagyon sajnálom. Máskor is így bejön amit megérzel?

trinky, :D
Már neked is mocorog?
bbilona
 
 


Trinky,
dokim azt mondta, pihi jön.


Ilonkám,
hát igen,elég jól bejönnek a megérzéseim, csak nem hallgatok mindig rájuk. Most már asszem komolyabban kell vennem a megérzéseimet.
katata
 
 


Kata,

Nagyon sajnalom, hogy nem sikerült, szoritok tovabbra is! :D


Köszönöm Ilonkam! :D

teszek par kepet a 'nagyfiamrol'. :D

forma 1
Kép

hinta
Kép

ebed elott
Kép

ebed utan
Kép

jatek kozben
Kép

Kép

Kép

seta otthon
Kép

parkban
Kép

bocsi ha sok voltam! puszi mindenkinek!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Kata:
Tényleg nem tudok mit mondani... :cry:

Olyan hülye kedvem van ma, semmihez sincs energiám, legszívesebben csak feküdnék egész nap, de az is olyan unalmas.. :?

jucmuc:
rettentő nagyot nőtt Davide :) Édes pofa!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


jucmuc, dehogy voltál sok. Én személy szerint nagyon szeretem a képeket (pocak, uh, kisgyerek, ja lakás). Milyen furi, hogy nincs az utcán egy autó sem, meg semmi sem.
Amúgy meg meg kell zabálni a nagyszeműt, tényleg jó nagy már. A hinta című a kedvencem :wink:
bbilona
 
 


KATA

Kép :cry: :cry: :cry:

Kép :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
dita75
 
 


Agi, Ilona, köszönöm szepen! :D Ja, az utca az belvaros setaloutca de mondjuk igy is furcsa tenyleg, hogy senki nem jött pont arra.
Agi, most lattam a ket kepet delutan nem hozta be. Nagyon szep a pocak, a masodik kep pedig meghato!
:P
Jo ejt mindenkinek megyek zuhanyozni hosszu volt ez a nap is.

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Katata!

Millió ölelés neked,nagyon sajnálom.Akkor is sikerülnie kell!!!!!!!!!!!!!


Jucmuc!

Tényleg nagyon szép Davide :!: Miket csinál?
Nia fel akar állni,már majdnem sikerült neki :lol:
Nagyon jó a neves elöke is :lol:

Mágnes!
Csodaszép pocid van :lol:


BBilona!
Nagyon szépen alakulnak a dolgaid :lol:
m. reni
 
 


koszi szepen reni! gondolom koran keltel ha reggel hetkor mar irsz! :lol: :lol:
nagyon ugyes nia, hogy mar majdnem felall! davide porog-forog kuszik-tolat es tegnap este eloszor felemelte a kis sejhajat es negykezlab hintaztatta magat. gondolom hamarosan maszni fog.

szep napot mindenkinek! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


reni, :D

jucmuc, szenzációsak, amikor így hintázva becsúsznak háttal az ágy alá! :D
bbilona
 
 


Sziasztok!
Kata, Dita! Nagyon sajnálom!
Ági! Nagyon szép pocakod van!
Jucmuc! Aranyos nagyfiad van már!
Lányok! Most egy darabig majd nem jövök (nem mintha eddig sűrűn jöttem volna), mert lemondtuk az internetet más szolgáltatóhoz megyünk át. Az valószinű 2-3 hét lesz mire bekötik.
Addig is mindenki vigyázzon magára és a babócákra. Remélem mire visszajövök lesz új kismamánk!!!
bgyöngyi
 
 


Hahó!
november 6-ra kaptunk új időpontot. Addig meg lesz még egy inszemem fehérváron.

Piri is már kezd jönni, néhány csepp van, hasam kiszakad, derekam leszakad, de hétfőn kezdem a stimut a 4. -hez!

Hú nagyon szép ösztönző pocakok és babákról találtam fentebb képeket! :wink: Gratulálok mindenkinek! (Mágnes poci, Davide ....) Igyekszem követni a példát!
A BMC-ben csak tudnak majd jobban segíteni ha az inszem most sem fog sikerülni!
dita75
 
 


Ilona, így már értem: nekem úgy volt, hogy a vizsgálat után leléptem dolgozni, és dél körül telefonáltam a vérvétel miatt, és akkor a doki elmondta az aznapi adagomat a telefonba :lol: és ez ment minden nap...
akkor kedden leszívás?nagyon szorítok

Kata, sajnálom hogy bejött a megérzésed (inkább az enyém jött vola be :? )
egy hónap pihi, és utána újra stimus hónap?

Zel, nekem is maradnak ki napok, ez normális. Tegnap volt először, hogy párom is megérezte a rugdosását, pont akkor kezdett el mocorogni. Persze, még alig észrevehető, de azért nagyon élvezte :lol:

Jucmuc, nagyon jók a képek, nagyon édes Davide :lol:

Mágnes, szép pocak :lol: olyan aranyos a 2. kép :lol:

Dita, újra inszem? szurkolok továbbra is :lol:

Trinky, és hol találtál jó orvost? hol fogsz szülni? bírod azóta a munkát?

Kép
domo
 
 


helló csajszik, na megvagyok. :lol: :lol:

először is:
kata tarts még ki egy kicsit, tudom, nehéz ez neked nagyon, de szerintem te olyan ember vagy aki tud mindig új erőket mozgósítani, veled vagyok!

dita, hát neked sem egyszerű most ez a pár nap, ne is tudom...talán annyit írok neked, hogy próbálj meg előre, de csak előre tekinteni. puszi

zelem neked iszonyatosan-nagyon-nagyon gratulálok és persze
párodnak is, Lukácshoz, nekem is ez a fiúnév a nyerő...persze koránt sem biztos, hogy lesz tesó nálunk...
sok-sok örömöt kívánok neked és érik egy újabb fotó is :lol: :lol:
jajj és a rugdolódás, annyira csodás lehet most neked, úgy rátenném a pocidra a kezem :wink: :lol: :D

mágnes, nem semmi a pocid!!! és milyen édik vagytok, minden szépet neked!

gyöngyike, de gyere ahogy tudsz!!! és képeket is kérünk!!!


ilonkám, te most hol tartasz, bocsi, nem vagyok képben, DE, szurkolok!!!

reni, ari vagy, tegyéé máá képet

jucmuc!! gyönyörűűűű ez a tündérdavide :lol: cukiiiiii!! te hogy vagy? hogy bírod az anyaságot? bevallom, nekem vannak nehéz napjaim....


babsziról tudtok valamit?


tamar is eltűnt...

Kép
kicsiboris
 
 


na......csajok??????????????????????? jövök erre eltűntök...

Kép
kicsiboris
 
 


Kicsiboris!

Magadról nem írtál,meg Borkáról!Hogy vagytok?Lakás?Képeket!!!!!!!!!!!!!

Domo!

Te,hogy vagy?

Gyöngyi!
gyere hamar

:wink:

Pár kép Niáról! Kép Kép Kép Kép
m. reni
 
 


Sziasztok!

Kata! Nagyon sajnálom! Annyira bíztam... Most ki kell várnod azt a fránya 90 napot. DE már úgyis hamar eltelik ám!

Kicsibé! Nem miattad tűnünk el drága! Hanem a hétvége mindig ilyen csendes.
Mikor lesz otthon netetek? Csak, azért mert akkor te is sűrűbben tdsz jönni!

Ilonám! Má semmi erőlködés! Vigyázz a tüszőkre! Gondolom,már feszítenek a fészkeid rendesen!

REni! Nia nagyon édes! Ez a punk séró?!

Domo! Már többször éreztem Lukácsot. Mindig csak picit, keveset. Apának még várnia kell a szerencséjére, amivel épp pocin lesz a keze!

Jucmuc! Nagyon vagány Davide a póló-melegítőgatyis rucikban. A kaja szemmel láthatóan bejött neki!

Ditus! Na, jól van. konziig hamar elmegy az idő a köv. inszemmel. Remélhetőleg szükség se lesz már a novemberi megbeszélésre.

Én levizsgáztam. Bármennyire hihetetlen nem volt könnyű, vagy egyszerű. Vagyis az, ha valaki kicsit foglalkozik vele. Volt aki nem ment át. Az alkalmazottunk sem. Persze a vizsgáztató volt a szemét. Az írásbeli előtt még beszégettünk a többiekkel, egy-két csavartabb dologróll. Valamire visszakérdeztem, hogy mi is a lényeg, foglaljuk össze. Erre a saját alkalmazott szinte leüvöltött, hogy mit nem értek ezen. Olyan szarul esett, hogy csak na. Nem tudom, mit fog csinálni most, mivel a gép kezeléséhez szüksége van a bizire. De hogy én nem fogok megint 5 napig 160 km-ereket vezetni miatta, az biztos. Vagyis, ha dolgozni akar, le kell vizsgáznia.

Ja, Dita! A tanfolyin volt egy csaj, akinek a kisfia két éves! Negyedik inszemmel jött össze!

Megfáztam, náthás vagyok, kicsit köhögök, meg a torkom is fáj. Voltam tegnap az ügyeleten, hogy mit használhatok, nehogy ártsak valamivel Lukácsnak.

Lustizunk ma egész nap. Tegnap főztem anyit este, hogy ma ne kelljen. Gyógyulnk pihenünk. Hosszú volt a hét.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Zel, és mit mondtak, hogy mit használhatsz? nekem is kapargat a torkom, jól jönne egy kis tanács...

Reni, köszi a kérdést: mi nagyon jól vagyunk. Ma folyamatos volt a mocorgás odabent, úgy szeretem :lol: holnap pedig megyünk a 18 hetes genetekikai UHra, végre megint láthatom :lol:
Nia nagyon szép, és olyan kis huncut mosolya van :lol:

Kicsiboris, te is rakhatnál már fotókat, rég láttuk Borkát

Kép
domo
 
 


Domo!
Orrspray-t használhatok a náthámra, módjával. Azt mondta a doktornéni, hogy ha nagyon fáj valamim fél fájdalomcsillapító sem fog ártani, közben a hüvelykenetemben kicsit elszaporodott egy baktérium, erre kaptam augmentint, így másik gyógyszer nem kell. Javasolta a torokfertőtlenítős szopogatós tablit, de a legjobb ötlet ez volt, mert az orrmnak is jó, meg a torkom sem szárad úgy ki, nem ég, fáj. Neoangit vettem, mert az finom.

Lukácsom is belendült most délután. Itt voltak anyukámék, beszélgettünk, közben sokszor éreztem, de nem szóltam, mert akkor nagy visítozás lett volna.. Csak most mondtam Apának.
( nem rosszból nem szóltam, csak annyira érzékenyek, hogy nem akartam "felzaklatni " őket. )

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Köszi Dita! :D Hamarosan neked is lesz egy ilyen kis manod!

Domo, köszi szepen! :D

Boriskam,

Köszike! En nagyon boldog vagyok igy! Faraszto az igaz, es nehez napjaim nekem is vannak de nagyon megeri! :wink: Es ti hogy vagytok? Boriska draga?

Reni,

Tünderi a kiscsaj! :D

Zel,

Köszi! :D Gratula a vizsgadhoz, az alkalmazott jo fej...leüvölti a fejed utana meg megbukik.... :lol: :lol:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


zel, gratula a vizsgához! Na akkor jól megmutattad neki! :)
Feszít a hasam, de sikerült tegnapra belázasodnom is, ma megyek orvoshoz. Rendesen be vagyok tojva, hogy mi lesz így holnap az altatással, meg egyáltalán...közben kiderült, hogy elszámoltam magam, így szombaton Merional után futkostunk, míg végre sikerült valakit találni akinek megmaradt egy egész dobozzal.
Olyan rossz előjelek, de remélem annál jobb lesz a vége. :roll:

domo, oh hát mennyivel egyszerűbb lett volna, ha az én dokim is így csinálja, na már mindegy!

dita, én is azért szurkolok, hogy ne legyen szükség arra a BMC-s időpontra!+++

reni, a nagy szemek úgy látom szerencsére nem változnak, aranymaszat a kislány!

kicsiboris, jó hogy újra jöttél. Fűtés megszerelve? Mikor költöztök az új lakásba?

Szép hetet csajszik!
bbilona
 
 


Ilonkám, a torkod is fáj, vagy csak úgy belázasodtál valami miatt? Remélem nem dolgozol.

Zel, gratulálok a vizsgádhoz. Az az igazság, hogy én nem biztos, hogy nagyon toleráns lennék az alkalmazottatokhoz a helyedben. Hogy jön ahhoz, hogy leordítson bárkit is? Jó, hogy rosszul esett. Amúgy is érzékeny időszak ez. Gyógyuljál meg hamar. Nálunk is mindenki lebetegedett, csak én tartom a frontot.

Dita, akkor hajrá 4. inszem. Hátha tényleg ez lesz a nyerő.

Reni, Nia nagyon édes a nagy szemeivel.

Mágnes, szép a pocid, a második kép szenzációs.

Domo, a Bajcsyban fogok szülni, Szécsényi doktornál. Jövő héten találkozok vele először. Remélem szimpatikus lesz. Én még nem érzek mozgást, de még szerintem nincs késő. Néha egy kicsit furcsán korog a hasam, de nem tudom eldönteni, hogy mi ez. Viszont tegnap megint meglátogatott róka koma :shock: Remélem többet nem jön, mert ilyenkor a halálomon vagyok. Nesze neked hagymás krumpli :oops: :oops:

Szép napot mindenkinek.
Domo, gyere uh után oké?!

KépKép
trinky
 
 


Csajok!!


Köszi NIA nevében a bókot :wink:

Nem akar valaki venni egy Quinny buzz babakocsit??
Kaptunk egy másikat és erre már nincs szükség :lol:
m. reni
 
 


Reni:
Ne fájdítsd a szívem a babakocsival :) Én olyat szeretnék, de sajnos nagyon drága...

zel:
Én is kaptam antibogyót, mert álltaok költöztek a vizeletembe... 10 napos kúra volt, tegnap hagytam abba, hát nagyon kíváncsi leszek, hogy előjön-e újból,vagy levadászta a Zinnat a vadállatokat...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes!

Én olcsón adom :wink:
m. reni
 
 


reni:privi? kép? :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasz!

Köszi a vizsi-gratukat.
Hááát, nem látom alkalmazottunk jövőjét túl fényesen per pillanat. Tőle függ, mikor tudják a terminált kitelepíteni hozzánk. Csak akkor, ha két vizsgázott van az üzletben. Juhéj. Ha megmondom neki, még jobban bestresszel, ha nem mondom meg, lehet megint nem veszi elég komolyan. Na? Hát meg persze, a leüvöltés. Meglátjuk. Ha sikerül, benyomjuk a mostani vizsgára, de ahhoz csütörtökön be kéne meni gyakszira. Én csütörtökön nem viszem, meg pénteken sem sehova. Be vagyok programozva. Ha talál kibúvót, szerintem fájó szívvel, de elbúcsúzunk.
Pedig találni fog, mert a kislányátát holnap műtik. Kisműtét, lágyékban van egy kis bogyó, ami lehet egy kis kizáródott sérv. Gondolom, most mindent rá tud majd erre fogni. Ne higgyétek, hogy érzéketlen vagyok, de a férje otthon van, munkanélküli, a kicsi (5 éves) ápolását ő is el tudja végezni. Vagy bunkó vagyok? Szóljatok rám nyugodtan...

Trinky! Még várj egy picit, csak 3-5 hetet, aztán érzed is, hogyan mocorog a kicsikéd!

Ilonám! Gyógyulj meg. Gyorsan. A beültetés szempontjából kicsit jó is a a megfázásod. Így az immunrendszered figyelmét a gyógyulás köti le. én is köhögtem, taknyos voltam a leszívás előttől. Ki is tartott jó öt hétig a köhögésem, mert nem mertem semmit bevenni.

Mágnes! Vigyázz az állatokkal. Te is gyorsítva gyógyulj meg! Írtam már, hogy szép pocak?! Édesek vagytok Cacával!

Domo! Remélem, téged nem kap el ennyire, mint engem a takonykór. Bár érezhetően jobban vagyok. Vasárnap egész nap lustiztam, amikor épp nem népvándorlás volt nálunk.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Csak gyors jövök, rohannós napom van ma.
Ilonkám, mi volt ma? Ugye jobban vagy és nem lesz semmi bibi a punkcióval a láz miatt???
Mesélj!
katata
 
 


bbilona!!

Jobbulást!Adj életjelet magadról :shock:

kATATA!

Hogy vagy?
m. reni
 
 


katata, megint hőemelkedésem van. Délelőtt még nincs, így remélem holnap minden ok. lesz. Igyekszem hamar összeszedni magam.

zel, és így lett Lukács, taknyosan, köhögősen? Vagy ez egy másik beültetéskor volt? :roll:

reni, köszi!

trinky, köszi az aggódást, a torkommal indult, a héten emiatt nem dolgozom, A jövő héten meg szeretnék a beültetés miatt itthon lenni...

domo, na?
bbilona
 
 


Zel, szerintem ha holnap műtik, akkor nem vagy bunkó, ha csütörtökön mennie kell gyakszira. Ha mondjuk csütörtökön lenne a műtét, az kissé más tészta, mert akkor én is a gyerekkel maradnék. Ám így szerintem ne lelkizz rajta sokat. Gondolom van munkaerő bőven. Meg azért azt mindenképpen látnia kell, hogy bevétel kiesést jelent nektek, ha ő nem képes levizsgázni.

Ilonkám, az jó ha az immunrendszered picit le van gyengülve, mert tényleg jobban elviseli a babát. Azért persze ez nem az jelenti, hogy betegdj le, csak ne izgulj. Főleg ha múlik a láz. A hőmelkedés, meg a sok tüsző miatt is lehet. Termeltél rendesen. :D :D

KépKép
trinky
 
 


Igen Ilonám! Így lett Lukács. Taknyosan kezdtem, az hamar elmúlt, aztán csak köhögtem, köhögtem, hetekig. Őszintén azért nem is bíztam a sikerben, mert néha annyira köhögtem, hogy mondtam, ilyen rázkódás mellett biztosan nem lehet megkapaszkodni. Erre láss csodát.

Trinky! Köszi. Ha csütörtökön műtenék a kislányt, nem is gondolkodnék...

Lukács ma kitett magáért. Tegnap du is, meg ma délelőtt?! Nagyon sokszor éreztem Drágámat. Jóóóó....

Holnap megyünk a dokinkhoz. Alig várom. De megint izgulok kicsit természetesen...

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


No, hol voltatok délután?!

Én csavarogtam, mert kellett, az oké.. De Ti? Igazolás?

Ilonám! Holnapra szép alvást, jó ébredést, gyönyörű érett petesejteket, igazi fickós kiscsávókat kívánok neked!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?