Új privát üzeneted érkezett!

Kép
zel
 
 


Ő a kis keresztlányom, Julcsa:


Kép
zel
 
 


Kép
zel
 
 

 
 

Panna , a rosszcsont:


Kép
zel
 
 


Trinky! Köszi a gólyát! Nézd csak, ő szokott a kertben sétálni nálunk:
Kép
zel
 
 


Egész belejöttem. Gondolom, azért nem fogtok megszidni! :lol:

Trin! Küldöm neked a gólyás képet!

És mára ennyi, jó éjt!
zel
 
 


Köszi, most már biztosan babások leszünk :D

Ez az arborétum a ti kertetek? Gyönyörű :D

A lányok nagyon édesek, Zsóka sapija olyan minta a Váratlan utazásban Sarah Stanleynek :D . (Bár lehet, hogy ti nem láttátok)

jó éjt.
trinky
 
 


Trinky:
Hát igen, lehet, hogy ez nem válna be Pannánál... Még, ha kivitelezhető lenne is, egy éves:) N akkor lányom most egy percig ülni fogsz :lol:
Abban bízom, hogy ezen át kell esnünk, és ha látja, hogy nem vagyunk vevők a hisztire, csak abbahagyja előbb utóbb.. Inkább utóbb..

Zel:
A csajok édesek :) Na és Zsóka micsoda kis husimusi :)
A kutya pedig.. dögönyözni való :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


trinky, jó hogy előkerültél. A péntek még esélyes, majd jelentkezem ha biztos lesz.
Jó nagyra sikerült az a tüsző, nagyon szorítok a jó ágyikóért, hogy tetszen az eszkimóitoknak!
Gólyacsalád szenzációs :D
Az abortuszt én sem támogattam soha, de mióta ilyen nyomorultak vagyunk ordítani (ölni) tudnék érte.

zel, a lányok :D A keresztlányod nagy csibész lehet, az csak úgy süt róla. Zsóka meg olyan kis dögönyözni való husika. Eszem a szívüket :D .

mágnes, alig nőtt ki a földből máris hordozza valszeg ösztönből a női tulajdonságokat. Milyen alkalomból vásároltatok így be?
Ugye a gyerekjátékoknak nem lehet ellenállni?

sapé????
tücsike?
bbilona
 
 


Sziasztok!

Köszike a csajok nevében! Zsóka tényleg puszilni, dögönyözni való, Juli pedig kis csibészke, akit szintén puszilni és dögönyözni kell.

Trinky! Hát az arborétum még kicsit sok, de tényleg kezd alakulni. Két éve nem paradicsom stb terem benne, hanem parkosítottuk. Már kezd látszani, milyen lesz, egész szépen nőnek a kis bokrocskáink! Fényképezgetek, aztán hozom. Csak süssön végre a nap.
zel
 
 


Annababa, gyöngyike és a topik (egyik:o) büszkesége:
Kép Kép

Kép
kicsiboris
 
 


gyöngyike, édi annababa :lol: úgy bírom a a huncut szemlesütését :wink:

zel ezek a kiscsajok nagyon helyesek és a Julcsi név nagyon tetszik nekem :P
jajj én izgulok a péntek miatt!!! tarts ki mami!!!!!!!! úgy de úgy szorítok neked, hogy már nem is tudom elképzelni a rossz hírt...bocs hogy leírtam...
na a pannakutya az meg nagy szám! jajj nagyon édes, iiiimádom az ilyen falat babakuttyokat!!
amúgy hogy érzed magad? fencsid fáj még?

trin nem akármi a tüszőcske!!!! :shock:

mágnes szupi a tricikli, tutira lesz majd borkának is egy :lol:

többiek?

tücsi megőrjítesz... :oops: :wink: :D

Kép
kicsiboris
 
 


csajok, borka tegnap azt mondta reggel melletünk az ágyiban, hogy lapa...lehet, hogy apát akart mondani?

Kép
kicsiboris
 
 


Zel,
Nagyon szép baba Zsóka :wink: Kerek pofi, szőke haj... :lol: Panna meg édes, jól megdögönyözném :lol:

Gyöngyi,
Látom nem csak én szenvedek rózsaszín mániában :wink: :lol: Mondjuk Anna gyönyörű benne, én imádom a kislányokat rózsaszínben :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Kép
zel
 
 


Zel!

Mi nem ismerjük egymást, nagyon ritkán ide is írtam annak idején, viszont nyomonkövetem az eseményeket és: Szívből gratulálok neked! Vigyázz magadra, illetve magatokra! :wink:

Kép

Kép
gröni
 
 


Zel,
Na szia :lol: :lol: nem tudod elképzelni mennyire örülök neked, illetve nektek :lol: :lol: gyönyörű erős pozitív teszt :wink: :lol:
Vendég
 


Zel,
Gratulálok :D
Kép
Vendég
 


Köszönöm!

Gröni, emlékszem rád!!!

Az igazság az, hogy a mai napunk az Et+20. nap. Hajnali 5:40-kor készült, mert párom hatkor indul dolgozni. A tesztcsík hamarabb látszott, mint a kontroll. Csak álltunk, néztük, sírtunk, nevettünk. Egyszerre...
Még nem hisszük el, csak nevetgélünk, és telcsizünk hat óta...
Holnap UH. Úúúúúúúúúgy izgulok!

Kéne ennem, de olyan a gyomrom, mint egy kis citrom!
zel
 
 


Zel,
Ez egy varázslatos nap lesz... Extra drukkok a holnapi uh-hoz! Képet hozzál ám :wink:
Vendég
 


zel, jaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjj de jóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!! :D
Micsoda hír!
Megfogtátok már az összes madarat?
Nagyon örülök!
bbilona
 
 


Zel :D :D :D

Szívből gratulálok!!!!!!! Látod, mondtam, hogy nyugi, minden oké. Istenem, de örülök :) :)
trinky
 
 


zel!

drága édes anyukánk,hát itt ülök,és ráz a hideg++Potyognak a könnyeim :oops: szívből gatulálok neked :lol: Csodálatos anyuka leszel!!!
m. reni
 
 


zel!

Úgy meg puszizgatnálak :lol:
m. reni
 
 


Jaj, lányok, mondanám, hogy kicsit még lassítsunk. Várjuk meg a holnapi Uh-t, aztán a szívhangot..... Még egy kicsit csak halkan!

Hihetetlen, hogy tudok zebrát pisilni!

A családból még senki nem tudja! Majd holnap! Baromi nehéz magamban tartani. Anyu épp most ment haza, beszélgettünk és annyiszor fel akartam pattani és a kezébe nyomni a tesztet!

Reni! Érzem a puszikádat! Én is küldök neked!

Ilonám! Madarat? Még a csillagok is itt vannak már!

Trinky! Vedd komolyan a gólyámat!

Jaj, úúúúúúúgy!!!!!! Izé, minden!
zel
 
 


Zel, Hurrá-hurrá!!! :lol: Nagyon örülök nektek, ha ilyen erős, még ikrek is lehetnek :lol:
nagyon szurkolok holnapra, de biztos minden rendben lesz :lol: Higgyél benne, én mindig úgy megyek, hogy nem lehet semmi baj, és mindjárt meglátjátok: ma sem volt! Csodaszép szívhangot láttam, imádom :lol:


Kép Kép

Kép
domo
 
 


domo, oh be szép. Köszönjük.

zel, húha csoda, hogy kibírtad! Hogy csináltad, bevarrtad a szádat és lekötözted a kezeidet?
bbilona
 
 


zel, ja majd elfelejtettem. Ha lehet néhány madár és csillag maradjon nekünk is :D ! Csókollak!
bbilona
 
 


zel!

ide ért a puszi+++++++holnapra,de minden renben lessz :wink:
mennyi babó került a pociba?elfelejtettem :oops:

domo!
gyönyörű az uh-kép :lol: :lol: :lol: :lol:
m. reni
 
 


Sziasztok!
Zel!
Egy egy nagyon szép erős csík! Halkan még, de Gratulálok!!!
Anno nekem is a tesztcsik hamarabb jött előt mint a másik.
Tedd az ami Domo mond: csak arra gondolj, hogy minden rendben lesz.
Nagyon szépek a lányok!
Domo! Neked is nagyon szép babócád van! Gratula a szívhanghoz!!
Lányok! Köszönjük Anna dicséreteit.
Pandi! Igen szeretem a rózsaszint, de vannak sötétebb ruhái is. Gondolni kell arra is hogyha esetleg a következő fiú lesz, hogy neki ne kelljen majd teljesen új ruhatára beszerezni.
Képzeljétek van hogy Annát világos szinű ruhában kisfiúnak nézik. Még a nyaraláskor is egy anyuka állandóan az mondogatta a sajátjának, hogy "add oda a kisfiunak". Harmadjára mondta és már szóltam hogy Kislány!
Ági!
Anna mond már valamiket?
Enyém a nyaralás alatt rámutatott a gyerekekre és mondta, hogy "Baba" később hogy "Mama" és azóta folyton ezeket mondogatja.
Játék: vettünk "Mágneses varázstáblát" amire lehet irogatni és letörölni ehhez van 4 pici kis nyomda (ezt nagyon szereti, állandóan firkálgat rá), Fischer Price telefont (ezt ugyan most megkapta, de elfogom tenni későbbre), 24 db-os mesekockát, nagy táblát (egyik oldalára krétával másikra filccel lehet irni) most erre is firkálgat. Orvosi műszereket, de táskát kéne venni hozzá üresen (amit még nem találtam). Elvan téve szintén: olyan mint a domino csak kemény papirból és ha jól emlékszem Micimackó figurás. Most hirtelen ennyi jutott eszembe.
bgyöngyi
 
 


Domo,
Gyönyörű :D
Vendég
 


Ilonám! Igen, olyan erősen koncentráltam, hogy nehogy eláruljam magam, hogy sikerült. Felért a kötözéssel és bevarrással. Egész délután együtt voltunk anyuval megint. Főzött nekünk vacsit, feltakarított a konyhában. Na, nem volt egyszerű. Főzős, meg lakásátalakítós műsorokat néztünk és arról beszélgettünk. Jó is volt, mert én sem végig magunkra gondoltam, mert ha eszembe jut, egy pillanat alatt elönt a könny, ráadásul teli szájjal vigyorgok mellé. Bár szerintem ő is érezhet valamit, mert nem kérdezett, csak egy csomószor fogtuk egymás kezét. Ne aggódj, maradt csillag és madár is! Sőt! Küldöm a gólyámat is! Hajrá augusztus! Millió puszóka!

Reni! Két gyönyörű blasztobabó került a pocimba, annyi különbséggel, hogy egyik manó AHA-s.

Gyöngyi! Teljesen le voltam nyűgözve a teszt készítése közben. Eddig egy pozitív tesztet láttam "élőben" az unokahúgom jöttét jelzőt. Ahogy a pohárba tettem a tesztet, vártam, ment a nedvesség felfelé és nem a megszokott dolgot csinálta, hanem rögtön a tesztnél lett csík. Aztán jelent meg a kontrollé is. Kiabáltam is apának, aki pár lépésre volt, futott, de aztán csak ölelkeztünk, sírtunk, nevettünk.

Domo! Tudom, már minden rendben lesz. Az az igazság, hogy valahol már tudtam ám, hogy most sikerült. Csak nagyon féltem, hogy átvágom magam. Vagyis, na, a szívem mélyén éreztem, hogy most minden más! Nagyon szép babszemed van!
zel
 
 


Zel:
Nagyon örülök nektek! Már délelőtt jöttem volna, hogy mi újság van, de nem engedett a net.. Azóa te jártál a fejemben! :) Gyönyörű teszt, jó erős! :) Esetleg ikrek??? :)

Ilonám:
Anna nap lesz, és erre vásároltunk. Igazából mi a triciklit vettük, de Dédik küldtek pénzt, (jó sokat), hoy vegyünk a csajnak valamit.Így vettünk neki több dolgot. Sosem kapott még egyszerre ennyi mindent, nem vagyok az elhalmozás híve, de most nagyon kellett, a régi játékaihoz már nagy :)

domo:
Gyönyörű képek! Ugye milyen megható a szívhangot hallgatni :)

Gyöngyi:
Mekkora már a csajszikád :)
Szavak: nálunk a repertoár:
Anya, Apa, Mama, Baba, séta, hinta, keksz, kérsz, nem, vauvau, brumbrum, csi (alvóscsacsija), bé (bébiőr), pa (lámpa), dilidili (gyeregyere), kocsi, kulcs, kacsa,ká(kád), guriguri golyás (kölesgolyó) ,labda , pipi,kukiku :)
Anna igazából mozgás ügyileg kissé le volt maradva, nálunk talán a beszéd fejlődik gyorsabban

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, a gyeregyere a legjobb, azt szerintem csak ti értitek, de szenzációs.

zel, remélem tudsz jönni hamar! Most mindenért Pestre kell futkosni?
Anyukád csúcs!

gyöngyi, nem akarom mindig leírni, de mostmár csak én maradok ki a sorból. Szóval Anna tündérbogár, imádom a kis százfeléálló haját.

mágnes, aha gondoltam, hogy névnapja lehet, mi teljesen máskor ünnepeljük, valahogy év elején. Megszoktatok az új helyen? Ugye nagyon más? Hogy viseled a frontokat, pontosabban zsebi?

trinky, +++
bbilona
 
 


Ilona, vonalzód alapján ma nem mész UH-ra, ugye? hátha nem is kell...

Trincky, szorítok nagyon mára+++++

Zel, gyere, amint hazaérkeztek.

Kép
domo
 
 


zelem.....jellemző, tegnap pont nem voltunk itthon, most reggel kell látnom ezt az eszméletlen hírt :!: :!: :!: :!: :!: :!: annyira megszeppentem itt sírdogáltam magamban a gép előtt!!!! annyira jó, hogy végigkövethetem a kismamaságodat!!!
két gyönyörűűű anygyalkát kívánok, mennek a drukkok mára is, gyere mesélj!!!

Kép

Kép
kicsiboris
 
 


jesszusom, annyira izgulok értetek :shock: :D :lol: :lol:
siess haza!!!

Kép
kicsiboris
 
 


domo, oh neked ilyenkor kellett menned uh-ra?? :shock:
Nekem a 3. napon lesz egy vérvétel és a 21. napon a mindent eldöntő uh.
Ma kellene megjönnie +/- 2 nap.
Szóval én ma nem uh-ra, hanem Fertőszentmiklósra megyek, uracskám Fertő tó kerül bicajjal.
bbilona
 
 


domo, nagyon édi a picikéd!! olyan jó ilyeneket nézni, uh képek zebratesztek...... :lol:

ilonkám jó kirándulást :wink:

Kép
kicsiboris
 
 


boriska, :D 3 olyan könyvvel megyek, halálra fogom magam olvasni :D
bbilona
 
 


ilonkám, remélem már elolvastál egyet... 8) :wink:

zel? merre jársz? várunk!

kata, hát gondolatban veled vagyok, nem lehet most egyszerű nektek, de hamarosan minden okés lesz és jössz mindent elmondani nekünk :lol: :lol: :lol:

Kép
kicsiboris
 
 


Sziasztok!

Annyira jöttem már, hogy csak na.

Szóval, 10-kor odaértünk, jó sokan voltak, vártunk közel két órát. Aztán mi következtünk! A csúcs, hogy figyeltem a monitort és tudtam a kis fekete pötyiről, hogy ott van a mi Kincsünk!
Vagyis egy 10 mm-es petezsákocska csücsül a pocimban, sejtető szikhólyaggal. Tök jó helyen, mondta a doki és korához tökéletes méretű.
El sem hiszem, hogy van már picurkánkról sztárfotó!
Az egész hihetetlen!

No, két hét múlva megyünk ismét. Akkor már szívhangra számítunk! Jaj, nagyon izgulok, hogy tényleg legyen! De ugye, minden rendben lesz már?

Képet holnap teszek jó?

Puszika, jó éjt! Köszönöm a sok szorítást!
zel
 
 


Zel,
Persze, hogy minden rendben lesz!!! Képet meg várjuk :wink:
Vendég
 


zel!

Szuper Hírek :lol: :lol: Hát persze,hogy minden rendben lessz :wink: Várom a képeket! :lol:
m. reni
 
 


zelem, te drága-drága :!: annyira de annyira boldog vagyok..................................szavakat sem találok, annyi idegeskedés, sok-sok idő és most végre nálatok is jön a baba :lol:
hidd el, hogy ott van bent a ti pici babátok a pocidban, növöget és cseperedik, napról-napra egyre formásabb lesz és te csak szép nyugodtan, a kismamaság rózsaszín felhőcskéjében csücsülve érezd jól magad :D :D :D mert minden sínen van :wink: nem lesz semmi gond :D de jó de jó de jó!!!!
na kezdhetitek a vásárlást :twisted:

Kép
kicsiboris
 
 


Zel!

Látod kicsiboris már vásárolni küld :wink: Nekem vannak baba dolgaim akiket érdekel :lol:
m. reni
 
 


Zel:
Nagyon nagyon örülök nektek!!!!! :)
A képet pedig nagyon várjuk ám :)
Megint hogy beindult a babaeső, várjuk a még csatlakozni akarókat :wink:

Ilonám:
Kezdjük megszokni az új lakást, én nagyon élvezem, Anna pedig folyton úton van :) Olyan jó, hogy nyugi van végre! :)
Frontokat meg sem érezzük Zsebivel, az álmosság nem múlt el a 12. héttel, úgy látszik ilyen mormota leszek a terhességem végéig:)
Készítettünk pocifotót, mindjárt teszek fel nektek egyet :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1216457940.2579.jpg[/img] Zsebilak :) [/img]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes,
Nagyon csini Zsebilak :wink: Így poci alapján, nem lesz picuri babátok :lol:
Vendég
 


húúú mágnes, nem semmi, hogy a 15. héten ekkora a pocid :lol: :shock: nekem talán a 20. környékén volt ekkora :shock: :shock: :shock: nagyon irígylésreméltó kismami pockó!! de leközelebb a fejecskéd sem maradjon le lécciléccilécci :lol:

Kép
kicsiboris
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?