Új privát üzeneted érkezett!

katata, vicces? Inkább érthetetlen, DE jó munkához idő kell :D
Holnapra szorítok, menni fog, nanáááá!
Igen köv. csütörtökön.
bbilona
 
 


Sziasztok!
Ezek a pici lánykák és fiucska nagyon kis édik!!
Lányok szavaznátok Annára? Előre is köszike!!
Puszi
bgyöngyi
 
 


Gyöngyike,
én próbálom, de nem működik nekem a www.pampers.hu. :? Vagy más a cím?
katata
 
 

 
 

http://www.pampers.hu/ pedig katata ez jó, nekem csak az a bajom, hogy nem kapom meg a kódot amivel befejezhetem a szavazást.
bbilona
 
 


Sziasztok!
Köszi, hogy megpróbáljátok. A cim jó.
A párom emil cimére sem jön vissza kód. Nem tudom, hogy miért. Én is szavaztam és nekem rögtön visszajött.
bgyöngyi
 
 


nem tudok szavazni, nem engedi...

Kép
kicsiboris
 
 


RENI DE ÉDDDDDIIIIII :wink: nagyon csodacukorfalat ez a Tóncsika!!!!

zelem iszonyúan szorítom a kezeimet érted...hétfőre............................

Kép
kicsiboris
 
 


zombiborka hihihi................
Kép

Kép
kicsiboris
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk. Nagyon fáradt vagyok.

Kicsibé! Ez csúcs! Nagyon fincsa lehetett az a piros... Egyébként meg te kented össze. Ezt hogy' gondolod?! Aztán a szép kis maszatos pofit lezombizod?!

Bbilonám, félreértetted, de teljesen mindegy. valószínűleg jobban érezném magam 4 tüszővel. Mára összesen tíz fut! De azok nagyon. Szép egyformák, a picik elmaradtak. Szerencsére. Még így is kicsit túlstimum lett. Holnap megyek még a Nyírőbe, véremet veszik, és annak az eredményétől függ minden. De minden rendben lesz. Tudom. Csak feszítenek a fészkecskéim.

Katám! Ja, sosem késő a vizsga, de elfelejtettem nagyon sokat. ICSI lesz hétfőn, ha a természet is úgy akarja, nem ugat bele a hormonom. Így a nász majdnem biztos. A randi tutti.

Puszika mindenkinek. Szerintem keddig nem jövök...
Legyetek jók!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Zel, nagyon szorítok értetek. Rendben lesz minden meglátod, a tíz tüsző nagyon tuti, el is hiszem, hogy fájnak a fészkeid. Pihenj sokat.

Reni, Boris, Pandi olyan drágák a lányok. Zabálni való pofijuk van :D

Domo, mi a helyzet??????

Kata, biztosan sikerült ne izgulj. Amikor németből vizsgáztam, csak nyomtam a szöveget (persze sokszor hibásan) és úgy látom ez kellett, hogy folyamatosan tudjak beszélni. Azért nem semmi, hogy Svájcban gázabb az ügyintézés mint kis hazánkban. :shock: Ezt sosem gondoltam volna.
trinky
 
 


Helyzet semmi...Izgalom nagy...

Ilona, én is féltettem a szervezetem, akkor nyugodtam meg egy kicsit, amikor mindennap mennem kellett UHra és vérvételre(5 nap), akkor úgy éreztem, hogy legalább odafigyelnek arra, amit velem tesznek.

Kata, írásbeli hogy sikerült?

Zel, hogy kerülsz a Nyírőbe? ott még működik a meddőségi?
szorítok holnapra :lol:

Trincky, mész a fagyibabákért?
domo
 
 


Domo, megyek :) :) :)

Neked mikor lesz eredményed? Holnap???????? Melletted vagyok, ha csak virtuálisan is.
trinky
 
 


Jó reggelt!

Domo,
Drukk és drukk!!

Zel,
Neked is rengeteg drukk!!!!!

Boris,
Nagyon jó ez a kép, olyan szép pofija Borkának :wink: és már megint szép éles a képed :wink: :lol:

Reni,
Ó már olvas is? Nem semmi :D Tüneményes kislány, a mosolya meg... lesz még vele bajotok :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Zel! Szorítok ezerrel!!!

Kata! Hát a te türelmedet is rendesen próbára teszik... :roll:

Egyébként szombat este mi is belevágtunk a tüszőnövesztésbe. Csütörtökön kontroll és ha minden jól alakul, akkor valamikor a jövő héten leszívás. Hát nagyon szeretném ha jól alakulna.
Mi apával közösen szúrúnk, méghozzá úgy hogy a tűt én bököm - mert azt nem bírja - de a fecsiből ő nyomja ki az anyagot. Lehet, hogy durván hangzik, de így hogy ő is kiveszi belőle a részét, sokkal meghittebb az egész cécó.

Reni, Boris! Tündérek a csajok!!! :lol: :lol: :lol:

szép napot mindenkinek!

tücsökbogár
 
 


Domo,
mikor lesz eredmény??????
++++++++++++++++++++++
Írásbeli bazi nehéz volt, nem tudom, hogy hogy sikerült én mindent beleadtam, amit csak tudtam.

Boris,
tünemény ez a kiscsajszi!!

Zel,
mennek a drukkok!!

Tücsi,
na ez is jó hír! Pár nap és kismami leszel!!!

Július 12-én költözünk haza!!!!! 8)
katata
 
 


Csajok!

Antónia Mindenkinek köszöni a bókokat :lol: :lol:

Kicsiboris!
Nagyon édi ez a Borka!
Megzabálom :lol: :lol:


Pandácska!
Dóra mint mindig gyönyörű :lol: :lol:
m. reni
 
 


Képzeljétek, tegnap itt is kánikula volt. 34 fok!!!! Az itt minden 3-dik, 4-dik évben fordul elő, hogy 30 fok fölé megy a hőmérő!!! 8)
katata
 
 


Húúúúúú Kata!

Most látom a vonalzódat. :shock: Ez lesz ám a nagy kaland!!! De akkor hamarosan itt leszel a közelünkbe. Most hova költöztök? Házat vettetek, vagy építkezni fogtok?
A vizsga bizti megvan, te mindent megtettél.

tücsökbogár
 
 


boriska, hát jól kimázoltad azt a gyereket :D Költözés?

katata, én sokat gondoltam rád, mert tudom hogy az írásbeli sokkal keményebb a szóbelinél. Majd augusztusban ez is kiderül.
Jó kis ramazuri lesz az a költözés! Kíváncsi vagyok hogyan tetszik majd nektek itthon svájc után.

tücsökbogár, aranyos lehet a párod, ahogyan segédkezik. Honnan veszitek egymáshoz a türelmet? Nálunk ebből olyan kevés van, jó lenne valahonnan betankolni.
Akkor szorítok, jobban mint eddig, nehogy ezen múljon! :wink:

zel,+++++ akárhány tüszővel is bírkóznak ma a dokik++++++.

domo, milyen újra dolgozni? Hogyan tudtál naponta lelépni a munkahelyedről? Betegállományban voltál? Pontosan mikor is lesz meg az a pozitív teszt?
bbilona
 
 


Tücsi,
építkezni fogunk, béreltünk egy lakást és most oda fogunk addig költözni, míg nem lesz kész a házunk. Kb. 1 év szerintem.

Ilonka,
hát én is nagyon kiváncsi vagyok, hogy milyen lesz újra otthon. Már érzem, hogy sokminden hiányozni fog, de itt is hiányzik sokminden. Szóval ez olyan, hogy ha már egyszer élt valaki külföldön, akkor már nem ugyanaz otthon semmi. Mindig hiányozni fog valami onnan, ahol éppen nem él az ember. De megmarad az itteni lakásunk, sőt innen viszünk nekem kocsit otthonra, így svájci rendszámom lesz, szóval viszek egy kis darabot Svájcból.
Most egyébként az az egyik nagy projekt autót találni, mert használtat akarunk és nem könnyű megfelelőt találni.
Mindjárt csütörtök!! :wink:
katata
 
 


bocsi lányok helyesbítek: Svájc nagybetűvel jobban fest.
katata, na autókeresésben már mi is jók vagyunk, bár mi itthon keresünk, és eléggé leszűkült a kör.
Jobb lesz a svájci rendszámú autó?
Úgy gondolom kedves helyre költöztök, ha nehéz is lesz megszokni, azért biztosan szeretni fogjátok. Jó ez a vonalzó, a végén kinyílik a ládika?
Igen 3-at alszunk még. :?
bbilona
 
 


Kata!
Hová fogtok költözni helyileg? (lehet, hogy már mondtad, csak elkerülte a figyelmemet :oops: ) Svájcból hozhatnál egy kicsit a nagy hegyekből is.

Tücsi, egyezzünk meg, hogy minden jól fog alakulni oké??? :D
Júliusban kismamik leszünk.Ilonka, csatlakozz te is. Na meg persze Zel és Kata, ti is gyertek. Tényleg Zel, mi a helyzet?

Lányok, ma befejeztem az egyetemi vizsgákat, bár még az államvizsga hátra van, de akkor is legalább ezt letudtam. :D
trinky
 
 


Trinky,
gratula!! Piszok jó érzés sikeres vizsga után lenni. :)
Szegedre költözünk. Mindketten szegediek vagyunk egyébként is, szóval Szeged nagyon jó hely!!! 8)
katata
 
 


Ilonka,
azért viszünk innen autót, mert olcsóbb, és azért marad svájci rendszám, mert drága lenne magyar rendszámra cserélni (VÁM-ot kéne fizetni, mivel Svájc nem EU). :?
katata
 
 


SIKERÜLT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nem teszteltem, vérvétel volt, a doki szerint remek HCG eredménnyel, bár 1 babára utal :lol: :lol: :lol:

Lányok, elkezdtem most ti jöttök :lol:

még fel sem fogta, és már elkiabálom....
domo
 
 


továbbra sincs semmi tünetem, ami ne lenne mensi előtt (ezt azért írom, mert engem ez mindig úgy izgatott, és most is azt gondoltam, hogy muszáj lenne valamit érezni...) Elég negatívan mentem ma reggel, az orvoshoz is visszamentünk délre: biztos voltam, hogy azt mondja, amit már 3 éve mindig, de nem :lol:

Ilona, csütörtök mindjárt itt van :lol: Nem kellett lógnom a munkahelyről, rugalmas munkaidőben dolgozom, 9-10 között mindig beértem.

Kata, akkor már tuti a költözés? Mikor mentek vissza a Kaáliba?

Tücsi, de jó, hogy ti is! Nálunk böki is a párom, a popsiba adandó progreszteronnál nem is tudnám másképp(még 2 hónapig adni kell :lol: )

Zel, remélem minden OK volt ma, szurkolok, hogy szépen osztódjanak :lol:

Köszönöm nagyon a drukkokat, én olyan boldog vagyok :lol:
domo
 
 


Ja, és Tricnky, örülök, hogy újra belevágtok :lol: Most sikerülni fog :lol:
domo
 
 


Domo,
hurrrrááááááááá!!!! Jaj de örülök!!!! Végre, már nagyon hiányzott ide egy pozitív teszt!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Fantasztikus, hogy egyből sikerült, milyen jó is, hogy lombikra mentetek!!!! 8)
Pihizz sokat és nagyon vigyázz magatokra!!!!

Még nem tudom a Kaáliba mikor megyünk, majd ha otthon leszünk bemegyek és megkérdezem hogy áll a doki a szabira menésével, meg számogatunk kicsit és meglátjuk mikor tudjuk kezdeni.
katata
 
 


Domo,
Gratulálok, nagyon ügyesek voltatok :D És hogy érzed magad? Felfogtad már? Ilyenkor még nekem se volt egy picike tünetem se, de majdnem 5 hét közepén beköszönt a hányás, és jól megmutatta, milyen is terhesnek lenni :lol:
Kép

Trinky,
Neked is gratula a vizsgákhoz :D

Kata,
1 év? Akkor kb. egyszerre fogjuk átélni a dobozolás örömeit :wink: :D
Vendég
 


domo, várjál kifújom az orromat, megtörlöm az arcom, mert bőgni kell az örömtől! Azt a mindenit neki, de ügyesek vagytok! Jó lett volna egyszerre letudni a két gyerkőcöt, kicsit csalódottnak tűnsz?
Ki is a te orvosod?
És mondd hányra mentél, hogy 9-10-re végeztél azokkal a vizsgálatokkal? Szeretném ha nem kellene folyamatosan a km-s sorokat végigállni, ha nem muszály!
Kezdek magamhoz térni, ó milyen jó érzés lehet, de jó nektek! Akkor most 9 hónapig lehet aggódni, örömködni, készülődni, babaszobát tervezni. Jaj nem győzök betelni a hírrel :D .

Zel, tücsökbogár, trinky gatyát tessék felkötni, sort folytatni! Ez olyan parancs (féle)!

trinky, gratula a vizsgáidhoz, hiszen az államvizsga is akkor hamarosan meglesz! Mit tanulsz? Hiszen akkor te még nagyon fiatalka lehetsz, már látod erre sem emlékszem.

katata, és milyen autód lesz? Kicsi, nagy, német, japán, amerikai? Beindult a dobozolás? Hogyan hozzátok haza a sok cókmókot, autóval, repülővel? Készülj itthon is nagyon meleg van!
Azért már ami engem illet, igen kíváncsi vagyok mit is mondanak neked a Káliban itthon.

zel, ugye minden a legnagyobb rendben?

sapé, hm?

babszi, ti meg már megjártátok Klagenfurtot stb. és nem is jelentkezel :evil:

kicsiboris, nem maszatos kép is van?

Jól indult a nap, szép folytatást!
bbilona
 
 


pandácska, nagyon jó a blogotok, és klassz lesz a házikó. A "Parasztok" rovatba mi kerülhet?
bbilona
 
 


Domo!

Gratulálok!!!!!! Juhéjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Ilona!
Igenis! Vettem a parancsot! (rajtam nem fog múlni)

Trinky!
Gratula a vizsgákhoz, most legalább ennyivel is kevesebb teher lesz rajtad, ha újra belekezdtek a babaprojektbe.

Zel!!!! :?:
Mi volt tegnap? Olyan nagyon kíváncsiak vagyunk!

tücsökbogár
 
 


Ilona,
Oda írtam egy bejegyzést, de véletlenül kitörtöltem. Utána nem volt kedvem újra begépelni. A lényeg az volt, hogy babakocsival szálltunk le a buszról, és az embereknek annyira sietős volt, hogy apát jól meglökték, kiesett a kezéből a kocsi, és eldőlt oldalra. Benne pedig a 2 hónapos Dóri. Szerencsénk volt, hogy nem történt nagyobb baj, hála a jó mózeskosárnak. Nem várták meg, hogy leszálljunk a parasztok, gyorsan felszálltak, minket lökdösve. :evil: Apa elkezdett ordibálni, hogy azonnal szálljon le aki meglökte, de persze senki nem jelentkezett. Egy nő volt az tuti, csak nem láttam pontosan, hogy ki. Apa pont háttal ment le a lépcsőn, így ő se látta. Persze jobb is , mert rosszul járt volna. Én még nem láttam a páromat ilyen idegesnek, ő a türelem szobra, de úgy látszik, ha a lányáról van szó, ez nem igaz. Hihetetlenek az emberek, nincsenek tekintettel a babákra se.
Vendég
 


Domooooooooooooooooo :D :D :D
Atya Ég!!!!! Gratulálok, nagyon örülök :D :D
Tudtam, hogy sikerül. Olyan szuper. Most mi a teendő? Otthon kell maradni pihizni három hónapig, vagy folytathatod eddigi életed?

Megígérem megyünk utánad. Igaz lányok?

Zel, mi a helyzet????

Ilonka, nem vagyok fiatal :oops: (29, majdnem 30) ez a második suli. Szociológiát tanulok, de rájöttem, hogy asztalosnak vagy burkolónak kellett volna mennem.

Pandi, amikor ilyet látok vagy átélek, olyan ingerem van, hogy egy hatalmasat verjek az illetőre. Nem is szeretek buszozni, mert itt halmozottan vannak jelen az ilyen lények. (embereknek és állatoknak sem nevezném őket.)

Kata, Szeged tényleg szuper hely. Mi is elköltözünk innen, csak még nem tudjuk, hogy Szeged, vagy Pécs lesz a telephelyünk. :D

De jól indul a nap :D :D
trinky
 
 


Ilonka,
most Renault Scénic-ünk van, nagyon szeretjük, úgyhogy ilyet szeretnénk otthonra is. Ezt nem visszük haza, mert már elég öregecske, sűrűn kell szervizelni, meg itt fog kelleni férjemnek, mikor itt lesz.
Kisteherautóval meg a Scénic-kel fogunk hazaköltözni, de még nem dobozolok, ráér az utolsó héten.
Már csak kettőt kell aludnod!! :wink: :lol:
Öribaba ügyben van valami hír?

Tücsi,
te most hol is tartasz? Nemsokára leszívás? Mikor mész uh-ra?

Pandácska,
ez nagyon durva lehetett. Kirázott a hideg, hogy eldőlt a babakocsi. Milyen egy "paraszt" emberek vannak tényleg!!! :evil:
katata
 
 


Trinky,
szeretem Pécset is, voltam ott is már, szép város, gyönyörű környékkel. De mi szegediek vagyunk és így nincs kétség, hogy odamegyünk. Egyébként szerintem Szeged és Pécs eléggé hasonló méretben, lehetőségekben, szépségben. Gyertek Szegedre, ott van egy szép folyó és a folyópart pótolhatatlan! 8)
katata
 
 


tücsökbogár, akkor lássuk a medvét!

trinky, akkor olyan középfiatalka vagy. Szó mi szó a jó szakembert megbecsülik, megfizetik, én asztalosnak mennék ha fiú lennék.

tücsökbogár, na ez a sztori tényleg odavaló. Olyan énközpontú világban élünk, hogy az embert a hideg rázza az emberektől. De azért sok kedves ember is van, szerencsére.

katata, igen kettőt :D . Öribaba üggyel most nem foglalkozom, minek hiszen pár hónap és lesz saját, tudod Manci és Mancika (ehhez most már ragaszkodom). Bár a határozatban a korrigálható hibát módosíttatnom kellene, egészségesre úgy érzem.
bbilona
 
 


DOOOMMMOOOOO
ÉLJENÉLJENÉLJEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nagyon-nagyon örülök neked!!!!!!! pihizz, örülj ez csúcsszuper, megint van egy kismamánk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
kicsiboris
 
 


Sziasztok!

Domo! Óriási gartula! Azért ha nem túl nagy kérés, csinálhatnál egy tesztet, feltehetnéd nekünk is, hadd gyönyörködjünk! Mennyi lett a hcg?

( na végre, remélem, megtörik a jég!)


Tegnap megtörtént a punkció. 10 petesejtet szívtak le és ICSI-vel meg is termékenyítették őket. Mára mind a tíz picurkánk szabályosan megtermékyenyült, fejlődésnek indult. Holnap is kel telefonálnom, hogy áll a csipet-csapat. Remélem, pénteken lesz a beültetés, maradnak annyian, hogy mehet a továbbtenyésztés.

Ilonám, biztosan figyelmetlen vagyok, de mi is lesz két nap múlva? Konzultáció?

Trinky! Te vénség... Én is voltam régebben 30... Nahát, még egy ezermester a topicban? Fogjunk össze, és mutassuk meg a pasiknak, hogyan kell dolgozni!

Tücsökbogi! Tök jó, hogy elkezdtétek ti is. Nem semmi a szurizásotok!

Kata! De jó, hogy nemsokára "itthon" leszel! Majd csinálunk egy topictalit? Csajok???

Jaj, Ilonám! Jelentem, gatya felkötve, cél a cél, parancs értve, teljesítésén dolgozunk!

Pusszanat!

És én most lógok. Családom együttes hangerővel kijelentette, hogy ne is álmodjak arról, hogy a héten még dolgozogatok boltocskánkban. Azt mondták, a picikéink egy pihent mamikára várnak!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Domo!

Nagyon gratulálok :lol: :lol:
Sokat pihenj és vigyázz magadra!

Quinny tulajok akinek van a babakocsija,az lefényképezné nekem ,hogy rögzül az alsó kosár a babakocsihoz?Mert szerintem egy pöcök hiányzik :lol:

Pandácska!
Milyen bunkó emberek vannak :twisted:


Katata!
De jó ,hogy haza jöttök :lol:
m. reni
 
 


Zel,
Ez nagyon jó eredmény, ügyesek voltatok :D Drukkolok tovább+++

Reni,
Kosár? Nekem nincs kosaram, csak táskám hozzá :roll:
Vendég
 


Zel,
hurrá!!! Nagyon ügyesek vagytok és tényleg pihenj!! Péntekre meg mennek a drukkok!! ++++++++++++++++++ meg persze most is,hogy ügyesen fejlődjenek a babókáid.

Topictali??? Hmmm én benne vagyok/leszel!!! :lol:

Csajok,
rávettem magam és felhívtam a Kaálit. De jól tettem, mert máris jobban vagyok! :D
Ha megjön el kell mennem, még itt egy 2-dik napi vérvételre (hormonokat nézni). Addig keresnem kell egy magánlabort, mert mégsem mehetek az itteni dokimhoz, hogy kérek hormontükröt, mikor nemrég is kértem. :?
Aztán ettől a 2-dik naptól el kell kezdeni a fogigátlót szedni. és július 22-ére majd időpontot kérni a dokihoz a szegedi Kaáliba egy uh-ra. Júli végén megjön majd és aug. közepefelé lenne a leszívás és pár nap múlva a beülti. 8)
katata
 
 


Zel!!!

Hurrá!!!!!!!!!!!!!


PAndácska!
Köszi azért :lol:
m. reni
 
 


Húúú Kata!
Hát ez megy mint a karikacsapás. Tényleg jó hely Szeged, ha ilyen gyorsan tudnak is fogadni a Kaáliban. Meglátod, a levegőváltozás majd meghozza a várt hatást. :wink:
Jó kocsitok lesz, jó sok gyerkőc belefér.
Csütörtökön megyek uh-ra, remélem hogy jó lesz az eredmény és minden mehet tovább. Ha minden ok, akkor a jövő héten lesz a leszívás.

Zel!
Gratula a nem is csipet csapathoz! Nagyon kis ügyik a srácok-csajok. Hány babót kérsz majd vissza? A többiek mennek sítáborba? A családoddal teljesen egyetértek, pihizz csak és kapcsolódj ki kicsit! Jujj, mindjárt kismami leszel te is..... :lol:

Trinky!
30? Olyan is volt egyszer? Én már nem is emlékszem rá....
Amúgy én is az asztalos melóra szavazok! :wink:

Pandácska!
Döbbenet, hogy ekkora marhákkal vagyunk körülvéve! Én néha kétségbeesek, hogy mennyire kevés normális ember van, ráadásul folyamatosan fogynak.

tücsökbogár
 
 


Katata!

Ez tényleg megy mint a karikakcsapás :wink:
Szerintem egy megérzés súgja,hogy itt sikerülni fog :lol:
m. reni
 
 


Reni,
Milyen kosár? Muti róla képet, mert én még nem láttam Quinneyhez kosarat, de amúgy jó lenne.
Vendég
 


zel, nahát ez ám a mennyiség :D Hirtelen mindenki ripsz ropsz kismama lesz! Naná, hogy pihenni kell, legalább lesz időd a kutyuslányra.
Igen csüt. konzultáció.

Örülök, hogy mindannyian jó kislányok vagytok és komolyan veszitek a parancsot, így garantálhatojuk csak a jó hangulatot a topikunkban.

no katata, látom kedvet kaptál :wink: De így lesz ki a sorozat szépen - domo - zel - tücsökbogár - trinky- katata - és mondjuk én -no meg az eltüntek.
Milyen fogamzásgátló? Ott mindig azzal kezdik?
Nem lehetne egy újabb táblát kérni szépen, ide nekünk? Csak, hogy lássuk milyen szépen fogy az alja.

tücsökbogár, látod máris itt tartotok, csütörtökre pont annyi és akkora tüsződ legyen, amiből szép kis tücskök születhetnek!
bbilona
 
 


Kép

PANDÁCSKA!A fotó a kosárrol :lol: mostmár sejtem,hogy kell feltenni, :shock:
m. reni
 
 


Pandus!

A napernyő mennyi volt?
m. reni
 
 


Ilonka,
igen, úgy tudom mindig azzal kezdik (fogigátló), ez a Decapeptyl helyett van talán. De nemtom, csak tippelek.
katata
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?