Új privát üzeneted érkezett!

laptető :D Ti itt figyelitek? Remélem jó jel...
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky,
egyszer nekem is volt egy sima stimum,camikor túl sok nagy tüszőm lett és a dokim nekem sem merte adni a tüszőrepit. Nem lett cisztám meg semmi bajom tőle. Szóval nyugi és legyetek együtt!!! 8)
65 napos ciklus??? :shock: Húúúú!! Nem kéne ezt előbb rendbe tenni???
katata
 
 


Sziasz!

Olvasok, vagyok, csak nem nagyon tudtam a babakocsi-etetőszék témához kapcsolódni. Pedig annnnnnnnyira szeretnék!

Nos, elkezdtük a programot. Mivel a decapeptyles protokollt csináljuk, így minden kicsit lassabban működik. Van tüszőm bőven, de nem olyan gyorsan nőnek, mint a másik stimunál szoktak. De ezt is akarta a dokim. Sikerült lilát is böknöm. Vagyis belilult a pockom... Leszívás még nem t'om mikor lesz. Vagy péntek, vagy hétfő a várható. Tiszta dinka vagyok már.

Ilonám, még nincs határozat, mert a tanfolyam még nem indult el. Amit most nem is bánok, mert tutti nem tudok így menni. Sőt, beültetés után meg biztosan nem fogok 3 napot végig ücsörögni. Majd meglátjuk, mi lesz. Vagy kivárjuk a következő okítást, vagy keresünk egy civil szervezetest. Egyelőre annak is örülök, hogy párom is benne van az öribabában. Ha....

Vicky! Egy normális ovulációt némi tojásfehérje szerű váladék kísér. Neked most biztosan több lesz. Mekkorák voltak a tüszők? Abból is kb rá lehetne közelíteni, mikor fognak elpattogni. DE biztosan érzed majd, ha sok és nagy már.

Anyucikák, csak tegyétek fel a manóképeket! Annyira szeretm őket látni! Ja, uh-sat is!!!!!

Dicsekedtem az én kis kincsemmel??? Kaptam egy kiskutyát a házassági évfordulónkra! Bullterrier, mint Egér volt. Tigriscsíkos kis vadállat. Panna.

Puszóka!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 

 
 

Boriskam draga vagy! :D Igerem teszek hamarosan, masik topikban is igertem kepeket.
Nem, Davide meg csak cicizik, julius vegere tervezzük, hogy elkezdjük a gyümikkel. Es a Te kis Boriskad hogy van? Miket eszik mar? Milyen gyümiket evett szivesen Boriska? Pusza

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jaj, álmok....

Nem nevettem Ilonám. Én is ébredtem mosolyogva, és az egész napomnak jól esett ha eszembe jutott. Az úgy volt, hogy mentem egy ruházati boltban, amikor egy ruháskosárnak ketten, kétoldalról toltuk neki a babakocsit a sógornőm húgával. Nagyon mosolygott és annyit mondott, nem is tudtam, hogy megszültél. Mire én lenéztem és egy pici baba mosolygott a babakocsiból rám és mondtam Jessinek, hogy látod, megszültem és kislányunk lett. A babakocsi piros skótkockás volt.

Egyébként meg sűrűn jár a kertünkben a gólya. Mondtam is neki, hogy ha megint félrehord, akkor utolérem, kitekerem a nyakát és pörköltet főzök belőle...

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Zel!

Gólyapörkölt...... :roll: Hmmmmm....... Hát ettől a lehetőségtől biztosan pontosan fog célozni most a gólya. Biztos csak azért jár oda olyan sűrűn, hogy biztos legyen az időpontban.
Én is decapeptyles protokollt csinálok. Még csak azt nyomom, aztán pár napon belül meg kell jönnie a mensimnek és akkor kell mennem a többi hormonért. Kb. két hét múlva lesz majd a leszívás.
Szurkolok a leszíváshoz, hogy sok-sok embrikéd legyen!

És gratulálok a család legújabb tagjához, Pannához! (róla is jöhet pár kép :wink: )

Vicky!

Sajnálom, hogy most elmarad az inszem, de spontán még van esélyetek. Az sajna mindig csak stimuláció közben derül ki, hogy a szervezet hogyan reagál a hormonokra. Ha véletlenül nem jön össze a spontán baba, akkor a következőnél már lesz viszonyítási alapja a dokinak és akkor biztosan sikerülni is fog.

Kata!

Mennek a drukkok a vizsgához!

tücsökbogár
 
 


Zel,
na akkor nagyon drukkolok.++++++++++++++++++
Mit jelent az, hogy dinka vagy? 8)
Én is decapeptylt kaptam, nekem rettenetesen fájt tőle a fejem, de amikor elkezdtem nyomni a másik hormont is, akkor enyhült.
Kérünk Pannafotót!!!!!

Tücsi,
köszi a drukkokat!
Neked nincs panaszod a Decapeptylre?
katata
 
 


Domo Drága,
hogy vagy????
katata
 
 


Kisbabás Anyukák!!
Kaphatnánk babafotókat???? :lol: :lol:
katata
 
 


Kata!
Nekem egyenlőre nincs bajom. Nekem később, a stimu végén illetve a terhesség elején fájt sokat a fejem.

tücsökbogár
 
 


Kata, köszi jól vagyok :lol: nem tudok mit tenni, izgulok...
semmi tünet, csak a pocakom morog néha, és fájogat (de inkább, mint hasmenés előtt :? )
drukolok a myelvvizsgádhoz :lol:

Trincky, döntöttél már? megint eltűntél...

Ilona, táppénzen vagyok, de nem tudják a munkahelyemen. A leszívás még 1 nap szabi volt, utána dolgoztam, majd hirtelen beteg lettem...
A Manci nagyon aranyos név :lol:
domo
 
 


Kata,
Francia? Irigy, irigy :D Olyan szép nyelv, és nem is könnyű :wink: Drukk!!

Zel,
Kaphatnánk képet a kutyusról? Drukkok mennek neked is! Én is böktem néha lilát, de akkor baromira fájt is.

Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 



katata: Nem igazán tudjuk. Gyógyszer nélkül csak kéthavonta jön meg. Szedem a pcos-re a metet és várom, hogy tegyen még valamit. A többi tünetre hatott, csak erre nem. Megpróbálok majd emelni rajta, mert már megbeszéltem a dokimmal, csak meg akarom várni ennek a ciklusnak a végét. (vagy az eredményét :) )

zel: Sajna nem mondta, hogy pontosan mekkorák és én meg nem igazán tudtam megállapítani a méretüket, csak annyit, hogy nagyobbak az átlagos cisztáimnál.

tücsökbogár: Köszi, én is ebben bízom.

Szerintetek ha most ilyen sok tüszőt csinált a merional, akkor legközelebb is ezt fogom kapni, csak kevesebbet? Az ára miatt nem mindegy.

Pandácska: Ez a lány gyönyörűűűűűűű!!!
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Tücsök,
Köszöjük :D

Vicky,
Clostit nem kaptál még? Azért az gyengébb stimuláló. Mondjuk ez nagyon kizsámíthatatlan, mert nekem az utolsó inszemnél majdnem 900NE Gonal-F csinált egy tüszőt, és lombiknál meg kereken 900NE Gonalt kaptam, és 22 petesejtet szívtak le! Nincs két egyforma stimu, lehet legközelebb nem lenne ennyi tüsződ. Biztos kevesebb adaggal fogod kezdeni. Köszönjük :D
Vendég
 


zel, ne aggódj most a tanfolyam miatt, majd lesz másik. Mi is a talán a 4-re tudtunk elmenni, na mondjuk jó sokára is lett meg a határozat.
Milyen jó is lenne néha egy "kocsi összeütközésből" gyermekünk lehetne. Mennyivel egyszerűbb, nem?
Na akkor lehet vigyázni kutyakisasszonyra, hogy válogassa meg mit is eszik! Szobakutya?

tücsökbogár, jé, hát ilyen kezelés is van. Decap..hormon, megjön és folyt köv. Ez miért?
Rendbe teszi már az előző hónapban a hormonháztartást :roll: ?

domo, erősen szurkolok nektek, hogy a következő betegállomány már ne hirtelen megbetegedéstől legyen!

pandácska, Dóri továbbra is vezeti a toplistát, persze karöltve a többi gyönyörűséggel.

gyöngyike, a te lánykád is jól megnőtt már, azt hiszem mindjárt szavazok is egyet. :wink:

sapé, drága veletek mi újság? Munka, költözés?

vicky, nektek sem túl egyszerű. De milyen jó is lenne a nagy nyaralásban egy spontán gyerkőc, vagy kettő. :wink:

jucmuc, várjuk a sztárfotókat!

Üljetek le!
Képzeljétek, hosszú fáradtságos munkával apa ráállt a lombikra Kép
Jövő csütörtökön konzultáció a BMC-ben!
Ugye jó lesz akkor a Manci, mostmár ha fiú lesz ha lány..., na majd meglátjuk :D

Szép hetet lányok!
bbilona
 
 


Pandus,
gyönyörű kis hercegnőtök van!!! 8)

Ilonka,
a Decapeptylt azért adják már előző ciklus második felében, hogy a tüszőket visszatartsák. Ez valahogy nagyon fura, mert végig megy ez az injekció, majd pluszban jön a másik is, ami meg tüszőnövelő, stimuláló. Valahogy a kettő ellentétes dolog együtt hozza ki a legjobbat, a legöbb tüszőt. Aztán mindkettőt abbahagyni és jöhet a repesztő szuri. Szerintem nekem ez a visszatartás volt, ami okozta a fejfájást. Tiszta mensis tüneteket produlkáltam.
Izgis a konzultáció, remélem akkor hamarosan tudjátok kezdeni a lombikot!
Egyébként nekem volt egy Péter nevű ismerősöm, akit Manciként is becéztek a barátai. :lol:
katata
 
 


katata, akkor már csak azt nem értem, hogyan lehet közben menstruáció.
A fejfájás simán lehet hormonális eredetű, sajna.
Péter-Manci :wink: Na ugye, jó lesz az a fiamnak is :D
Zabszem elhelyezkedett már?
bbilona
 
 


Bbilona!

Ennél jobb hírt nem ért mostanság!!! :lol:
NAgyon szorítok neked!!!!!!!!+++++++++


KAtata!

Drukk a vizsgához!!!!!!++++++++
m. reni
 
 


Ilona,
Tényleg? Éljen :D Akkor nektek is lesz egy gyönyörűséges lombikbabátok :wink: vagy kettő :lol: :lol:

Kata,
Köszönjük :D
Vendég
 


katata, reni, pandácska köszönöm a "velemörülést"!
bbilona
 
 


Ja, zabszem a helyén van, aludni már nehéz.

Ilonka, jó lett az avatarod. Hajrá nyár!!! :wink: Csak le ne égj!!! 8)
katata
 
 


Ilona, végre! Úgy örülök :lol:
Szerintem nem is olyan vészes, nekem semmi tünetet nem okozott. Ja , de mégis: sokkal szebb a bőröm :lol:
csak ez a várakozás ne lenne...

Panda, Dóri csodaszép :lol:
domo
 
 


Ilona!

Juhéjjjjj, hamarosan te is megtudod, hogy mire kellenek ezek a szurik! :wink:

Nekem a doki úgy magyarázta, hogy ez a szuri azért kell, hogy a szervezet rendes hormontermelését leállítsák és így sokkal könnyebben szabályozható hogy a ciklus alatt kívülről kapom azokat a hormonokat, amiket máskor a szervezet termel. És közben is azért adják tovább ezt a szurit, hogy a doki elképzeléseibe ne köhögjön bele a szervezet.

Nekem is tetszik a nyugágyban napozás!!!!! :wink:

tücsökbogár
 
 


Hát így visszaolvasva, nem valami értelmesen fogalmaztam, de talán ki lehet hámozni a lényeget belőle. :oops:

Kata!

Holnapra sok-sok kalappal!!!!
Mindjárt túl leszel rajta!

tücsökbogár
 
 


domo, mikor kell menned ellenőrzésre?

tücsökbogár, elég brutálisan hangzik, a férjem szerint ez a természet megerőszakolása, azt hiszem van benne valami. Amúgy jól viseled?

katata, zabszem holnap kicsusszanik, aztán lehet pezsgőzni a nagy eredményre!
bbilona
 
 


Ilona, majd csak jövő héten. És már péntektől dolgozom is...
A férjednek is igaza van, de én inkább úgy fogom fel, hogy nagyszerű lehetőség sok-sok embernek, akiknek így lehetett babájuk :lol: Egészen fura érzés, hogy a telefonomban van két fotó két 8 sejtes kis pocokról, és ők mi vagyunk. Az elején felfoghatatlan volt, de ma már szinte így normális...
domo
 
 


Ilonkam!

Nem is tudod mennyire örülök a jo hirednek! Hajra!!! :D

Gyorsan dobok par kepet mar megint mire ideülök felebred hisztizik stb... :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


pandácska: De kaptam 3 hónapig clostyt, de akkor csak azt nézte a mások doki, hogy nem lettem-e túlstimulálva.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


jucmuc, apám mekkora ez a gyerek. Óuraságának jó sora van nálatok. Asszem a csajok apukái felköthetik a gatyát :D

domo, egész elérzékenyültem. Munka közben gyorsabban telik majd az idő, aztán már csak élvezni kell az állapotot!
bbilona
 
 


Jucmuc!
Pusszantás a kislegény husi pofikájára!!!!! Látszik, hogy jól érzi magát!

Ilona!
Hát persze, hogy a természet megerőszakolása, különben természetesen is menne.
Egyébként köszönöm, jól vagyok, egyenlőre a hasamon lévő pár lila pöttyön kívül semmi változást nem érzek magamon. Majd valószínűleg az igazi stimuláció része lesz az, amikor érzem hogy valami más történik bennem, mint a normál hónapokban. A korábbi lombikom teljesen elviselhető volt, remélem ez sem lesz rosszabb.

tücsökbogár
 
 


Ilonkám Juhéééééjjjjj!
Szerintem meg nem a természet megerőszakolása a lombik, mivel ha a jó Isten nem akarja, akkor sajnos nem tapadnak meg a picik.
Amúgy meg ez a világ annyira nem természetes, mert ha az lenne akkor nem szívnák rossz levegőt, nem lennénk stresszesek, nem dolgoznánk naponta 10 órát. Egymás szemébe nézve beszélgetnénk, és a családunk lenne a legfontosabb, és ha egy ismeretlen tüsszent mellettünk azt mondanánk neki: egészségedre. (még akkor is ha nem ismerjük)
Szóval lombikra fel!!!!!
Komolyan mondom teljesen felpörgettél. Lehet, hogy nekem is mennem kellene júliusban a fagyikáimért. Le az apátiával és előre a pocaknövesztés útján!!
(Bocs, ha őrültnek tűnök)

Pandi, Jucmuc gyönyörűek a babák.

Kata, eredmény???
Domo, mikor kell menned vérvételre? A férjed született géniusz, vagy tanulta a szuribeadást? Az enyémnek csak addig volt nagy a szája, amíg meg nem látta a tűt. :D
trinky
 
 


tücsökbogár, remélem most sem lesz nagyon másképp és jól viseled majd a kezelést, talán egy paraszthajszálnyival még jobban! Jól látom 1. napon vagy? Mikor indul a következő adag szuri?

trinky, nekem tetszik, hogy megőrültél, és ha a lelked bírja hát uzsgyi neki!
"előre a pocaknövesztés útján!! " jó szlogen, hajrá!
bbilona
 
 


sziasztok!
jucmuc csodaszép Davide, és a tenger se kutya..... :shock: :lol:
és már hisztizik is? na ez már azt jelenti, hogy okoska a fiúcska :lol: :lol: :lol: :lol:

ilonkám, nagy hír amit írtál nekünk és őszintén vártam már ezt a pillanatot, nagyon-nagyon örülök, hogy nekivágtok a lombiknak!!!!
ez a hét híre, csúcsszuper!!!!!!!!!!!!!!!

katám egy kalappal....... :lol: :lol: :lol: :lol:

domo csupa izgalom vagyok már......

pandi annyira gyönyörű Dóri hogy csak na!!!

Kép
kicsiboris
 
 


Sziasz!

Bbilonám! Ez a természet megerőszakolása?! Csak visszavágunk, ő kezdte az erőszakot nem?? Egyébként juhéjj! Nem semmi harc lehetett, mire párod is bevállalta!

Nekem is decapeptyles stimum van. De én csak a mensi előtt kaptam egyet. Azt mondta a dokim, ezzel a saját hormonjaimat kapcsoljuk ki, most csak ő dolgozik rajtam. Haladunk, kicsitt lassabban, mert a deca visszafog még, de így állítólag jobb a tüszők, peték minősége is. Csak erősebb progipótlást kíván majd a beültetés után, mert akkor sem biztos, hogy a saját szervezet a kellő menyiséget megtermeli.

Pandus, ez a kiscsaj csodaszép!

Domo! Tetszik, ahogy a kis nyolcsejteseiteket leírtad. Tényleg hihetetlen folyamat ez az egész. Én még sajnos egyszer sem néztem meg őket, de lehet, hogy most megkérdezem, hogy bekukkanthatok -e a gyerkőcökhöz...

Puszika mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Ilona!

Hát az igaz, hogy a vonalzóm 1. napot mutat, de még nem jött meg. Bár a hasam már eléggé fájdogál. Ha még ma megjön, akkor holnap irány Tapolca, mert akkor valószínűleg vasárnaptól fognak indulni a másik szurik. Ha viszont csak holnap jön meg, akkor csak hétfőn megyünk Tapolcára. Az egészbe csak az a rossz egy kicsit, hogy holnap hivatali kirándulásra mennénk Lendvára és egyenlőre halvány lilám sincs, hogy most el tudok-e menni, vagy sem. (de én azért örülnék ha ma megjönne, végülis ma van itt az ideje)

Zel!

Hogy álltok? Mikorra várható a leszívás?

tücsökbogár
 
 


ma elég hisztis napom van, már alig bírok magammal :? Ideges vagyok, és hát bizonytalan...
még jó, hogy holnap dolgozni megyek :?

Trincky, akkor indul a júliusi lombik? Egy vagy két hónapot kellett kihagynod?
A párom nem tanulta, egyszer megnéztük, hogy adják be a BMC-ben, és utána ő döfi. Persze remeg szegény keze, és utálja, de megteszi, és ez a lényeg (az összes szurit tőle kaptam)
et tényleg jó : előre a pocaknövesztés útján!! :lol:

Kata, ma voltál? hogy sikerült?

Zel, itt mindenkinek megmutatják, és tényleg nagyon jó :lol:

Jucmus, nagyon cuki kisfiad van :lol:
domo
 
 


domo drága, vannak esetek amikor az embernek meg van bocsátva, hogy hisztis. Ez most pontosan egy ilyen eset. Szurkolok, ahogy kell lilán, kéken, nagyon!
A párod pedig csúcs, az enyém mindig fél szemmel lesett a tv elől, amikor beadtam

zel, kívánom, hogy nem tudd meg milyen a gólyapörkölt! Olyan egyszerűnek tűnik ez az egész lombik dolog, de azért megmutatjuk a farnkót a szervezetünknek. Te nem félsz?

tücsökbogár, akkor ezt a kirándulást majd az égiek eldöntik helyetted.

katata, vizsga?
bbilona
 
 


lanyok nagyon szepen koszonom davide dicseretet nagyon kedvesek vagytok! azt uzeni davide, hogy go-go egliiii :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Csajszikáim!
Megvolt a szóbeli, eredményt nem mondanak sajnos, így nem tudom. Én beszéltem, beszéltem, nem mindig helyes nyelvtannal, de igyekeztem mondani,a mi csak eszembe jutott a húzott témával kapcsolatban, hogy minél kevesebb idő maradjon a kérdéseikre, nehogy ne tudjak válaszolni. 8)
Szombaton lesz az írásbeli és majd csak augusztus közepén tudom meg, hogy sikerült-e egyáltalán. :?
katata
 
 


na a fene megeszi, augusztus végéig :shock: Hát addigra a lábaimon sem marad köröm! De meglesz az! Akkor szombaton mégjobban szorítunk!
bbilona
 
 


Hát azért van ez így,mert itt egész Svájcban, több nagyvárosban megy most ez a vizsga.A ztán mindet elküldik Zürichbe és ott fogják kijavítani úgy, hogy figyelembe veszik az összeset és az alapján adják majd a pontokat. Valami nagyon komplex javítási szisztéma ez.
De azért durva ez az augusztus... Addigra el is felejtem, hogy vizsgáztam egyáltalán. :D
katata
 
 


Jucmuc!

Ohhhhh ez a Davide :lol: Gyönyörű!!!!!!

Minden Lombikos lánynak Hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!+++++++++++ :lol: :lol:

Szerintem az ember mindent kibír,hogy Kisbabája legyen!!!
Én nem bántam volna ha Felvágnak kersztbe csak végre teljesüljön az álmom :wink:
Nektek is fog! :lol: :lol:
m. reni
 
 


Hát Reni és is bármit megtennék és amit tudtam eddig is megtettem. Jó lenne már, ha az égiek is értékelnék végre!!
Te is teszel fel képeket? 8)
katata
 
 


"én is" akart lenni. :oops:
katata
 
 


Katata!

Tudom Drágám,Nemsokára teljesül!!!Csak egy nagyothalló készülék kéne az égieknek :twisted:
Kép Kép
m. reni
 
 


Kép
m. reni
 
 


Reni! De édes! Az első képen berreg??

Unokahugim Zsóka börgött az előbb ezerrel. Hívott is öcsém, hogy halljam. Csak kérdezték, Zsóka, hogy berreg a neni autója (neni= nénje) ? Erre ő, be-be brö-brö, azt hittem telefonon keresztül megzabálom. Ja, a hétvégén az én kisautómat használták, innét a nagy berregés. Kiscsaj a napfénytetőt is értékelte. Egész úton felfelé nézett, mire rájöttek, hogy miért... Ő meg csak vigyorgott a fáknak, felhőknek.

Ilonám, de. Félek. A zabszempróbát simán buknám. A szervezetnek tényleg megmutatjuk a frankót, meg ő is nekünk, hogy mit bír. Mákomra, az enyém baromi jól viseli. Még a doki is csodálkozott, hogy túlstimu után is hamar helyreálltam. Egyébként természetes, hogy félünk. Olyat csinálunk, amit előtte sose, ha volt előző, a következő akkor is más. Aztán meg a tét nem kicsi! Van okunk félni.

Domo! Emelem kalapom párod előtt. Az enyém néha már nem vonul ki, de oda sem néz.. Kértem már, hogy bökje belém, mert én nem bírom, erre szokott megrázkódni és otthagyni, mert ő aztán nem... Férfi. Utálja a tűt. Nem mintha én szeretném, de még mindig inkább beadom magamnak, mert ha más teszi, még rosszabb. Hisztizz kicsit, óvatosan, aztán nevess rajta és nyugiiiiiii!!!!! Tünet nincs, ne keress! Sokan, akiknek simán sikerül csak a 8-9 hétben veszik észre, hogy babások! Nekik sincs tünetük...

Kata! De irigyellek a nyelvvizsi miatt. Gimiben én is azt tanultam és nem ment rosszul, vagyis inkább elég jól, abból érettségiztem. Volt, hogy egyedül voltam órán a franciás csoportból és 45 percen át beszélgettünk a tanárnővel. Bármiről, mindenről franciául. Akkor ő mondta, hogy nyelvvizsga, felkészít, meg minden, de én hülye voltam. Már bánom. Szerintem ne aggódj a nyelvtan miatt. Biztosan azt is értékelik, ha látják, hogy érted, akarod mondani. Egyébként meg úgyis a ragozott rész van franciául elnyelve... Szórendre meg nem adunk!

Trinky! Nahát, hajrá a júliusira! Azt mondják a fagyibabák még erősebbek!

Ja, leszívás. Valószínűleg hétfőn lesz. Bal petefészkem négy tüszőt hozott, azok szépek, jobbra meg nőtt vagy tíz, de köztük vannak kisebbek is, amik lehet, nem nőnek meg annyira, hogy érett petesejtet nyerjenek belőlük.

Jó éjt csajszikák!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


zel drága, akkor hétfőn indul a gyerkőcök élete. Nagyon nagyon szorítok. A 4 tüsző meg pont elég lesz, még kettő meg is marad későbbre tesóknak.
Na akkor nem csak az én gatyám van tele, akkor ez így most ok.

katata, mit van tenni, akkor kíváncsian várjuk az eredményt!

reni, szenzációs a kislány, ilyen fotók minden oldalra jöhetnek. Bírom mikor beszélni még nem tudnak, de olvasni már igen, zabálnivaló.

Kellemes, pancsolós hétvégét!
bbilona
 
 


Reni,
hogy bírtad ki, hogy nem faltad fel ezt a lányt? :lol: Tündéri!!! Az a húsos pofikája, meg kell zabálni!!!!

Zel,
nyelvvizsgázni sosem késő!!! 8)
Hétfőre nagyon szorítok, remélem sok kis petesejt fog előbukkani és ügyes lesz a nász is a fiúkkal!! :lol:

Ilonka,
hát igen, várni kell. Sőt, az eredmény megjön aug. közepére, de maga a bizonyítvány majd arra rá fél évre (persze, ha az eredmény ugye sikeres). Nem vicces??? Mit ülnek rajta fél évig?? :shock: Na mindegy, ezen nem idegesítem magam, most elég lesz a holnapi írásbeli.
Ti mikor is mentek? Köv. csütörtökön?
katata
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?