Új privát üzeneted érkezett!

K. boris :)
Köszi a hiányolást. Olvasok, de nem sok erőm van írni. Még mindig tartanak a rosszullétek. Néha vannak jobb napjaim, de az általános közérzetem nagyon rossz. Ez megmérgezi a napomat. Sajnos egyelőre a babának sem tudok annyira örülni. Majdnem hogy depi vagyok. Utálom a reggelt, mert minden azzal kezdődik és alig várom az estét, hogy elaludjak. Se sportolni, de kimozdulni nincs erőm. Csak a házimunka, amit meg utálok.
Gratulálok a házikóhoz! Én nem javasolnám a hűtő-fűtő klímát, sztem baromira sokat eszik és általában a kombi dolgok nem igazán jók. Járd körbe nagyon és több szakembert is kérdezz meg, mert az ár néha ugyanazért a duplája is lehet! Ezt tapasztalatból tudom.
Sőt, volt olyan asztalos, aki nálunk a lépcsőket 750.000 ft-ért akarta megcsinálni (az anyagot mi adtuk), végül egy másik 150.000-ért elvállalta ugyanazt a munkát. Egyesek nagyon pofátlanok tudnak lenni.

Tücsi :)
Ez nagyon jó hír. Hajrá!

Domo :)
Azért pihengessél. Gratula az 5 szépséges petécskéhez!

Kép
Kép
tiza
 
 


Tücsi!

Jajj,de jó!!!!! :lol:
Na hát, nagyon izgin alakul ez a nyár akkor. Nagyon szorítok!! ++++++++++++++++++++++++++
Ha minden igaz július közepén hazaköltözünk, de még elhinni sem merem. Sőt már beindult bennem egy félelem, hogy biztos jó döntés lesz?? :roll:
katata
 
 


Kata!

Hát persze hogy jó döntés! Itt leszel a közelünkben! :lol: Már a társaság miatt is megéri! :wink:

(aztán ha meg már itthon érzitek magatokat, akkor irány a kaáli!)

tücsökbogár
 
 

 
 

na tücsökbogár, akkor ripsz ropsz beindult a gépezet. Csak lesz nekünk még idén kismamánk, azáldojátneki!

kicsiboris, szerintem ami áramról műkszik az alapból nem a jövő zenéje, nem a faházikó ára, de a gatyátok is rá fog menni. A fabrikett meg nem fa, sokkal tisztább, és és és...., talán tényleg megéri szakember tanácsát kérni.
Hú de milyen okosakat modnok! Bocsi, nem akarok az agyadra menni :? .

katata, miért lenne rossz döntés? És most akkor építkezés?
Anyukádnak gyors gyógyulást!

tiza, kitartás mindjárt túl vagy a nehezén! Kiskrapek hogyan viseli a nyűgös anyucit?
bbilona
 
 


Sziasztok!

Szoktalak titeket olvasgatni, de most aktuálissá vált, hogy az inszemről kérdezzek.

Most vagyok a stinuláció fázisában. Az inszemináció után mit érdemes tenni szerintetek, hogy növeljem a sikerességet. Otthon maradni sajnos nem tudok, de ha van valami, akkor szivesen veszem a tanácsokat. Pl. nemi élet: legyen vagy ne legyen, sok folyadék: mikortól kell, ha kell és mennyit.

Előre is köszönöm a válaszokat: Vicky
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


mindenkinek nagyon köszönöm a bztatást, szorítást!
már kezdek kicsit izgulni a holnap miatt...

Utána itthon maradok(ha nem is végig), sokat fogok pihenni :lol:

holnap már hárman leszek :lol:
domo
 
 


Sziasztok!
Kicsiboris! Köszönöm a hiányolást.
Gratula a házikóhoz! Nekünk van hűtő-fűtő klima a hálóban, de csak nyáron használjuk. És akkor eléggé látszik a villanyszámlán hogy használjuk.
Nagyon szépek vagytok a képen!
Domo! Drukk holnapra és pihenj amennyit tudsz!!
Vicky!
Üdv itt!
Sokat igyál (ciklus elejétől, vagy amikor a gyógyszereket el kezded szedni) attól vastagodik a m.nyálkahártya. Inszem napján és utána még 2 napig legyetek együtt a pároddal. És mindent
csinálhatsz ugyanugy mint általában csak lightosabban.
Kata! Gyors gyógyulást anyukádnak!
Reni! Boldog 4. hónapot Antóniának! Ti is szépek vagytok!
Babszi! Hogy vagy? ORvost felhivtad akit ajánlottam?
bgyöngyi
 
 


gyönygyike!

Köszi édi vagy :lol: Anna hogy van?


domo??


Kicsiboris!

QUINNY Bababkocsit ,hogy kell kinyitni?elmondod :lol:
A tied mennyi idős volt :shock:
m. reni
 
 


Kicsiboris!


A babakocsidhoz van tájékoztató?Ha szükséges lemásolnád majd nekem?
m. reni
 
 


Kicsiboris! :lol: PAndácska!

HA nem túl nagy kérés valamelyikötöktöl lemásolná nekem a Quinny használatiját?és elküldené postán? :roll:
m. reni
 
 


Reni,
Na megszerezted? :lol: Én kidobtam a tájékoztatót :oops: :?
Vendég
 


Reni :)
Nekem nincs meg magyarul. Ha jó valamelyik világnyelven, akkor én elküldöm szívesen.

Kép
Kép
tiza
 
 


Tiza!

Köszönöm szépen !!!!Azt megköszönöm ha elküldöd :lol:

Pandácska!
Igen egy nő mindig eléri amit akar :lol:
eper színű!!!Jövöhéten lessz itt!! :lol:
m. reni
 
 


Tiza!

Hogy vagy?
Mágnes?

Jucmuc?
m. reni
 
 


domo-drága, nagyon-nagyon sok sikert neked!!!!!

reni, nekem használt és nem adtak hozzá semmit, bocsi, hogy nem írtam nem tudtam gép elé ülni Édesapémat kórházba vitték a szívável, ma egy kicsit jobban van..
az enyémet úgy nyitom ki, hoyg a földrerakom és meghúzom felfelé a fogóját (ahol tolni lehet) és magától a hidraulikától nyílik ki.

ilonkám köszi a tippeket, szívesen veszem őket!!!!

gyöngyi, jó hogy jösssssssssssssssssz :lol: hogy vagytok? Annácska? képet kérünk!!! küldd el felteszem! köszi, a klímainfót, nektek inverteres a klímátok vagy egy alap készülék? mert az inverteres 40-50%-al kevesebbet fogyaszt.

tizu, köszi neked is!! hát akkor nehezen mennek a hetek most neked :roll: de reménykedjünk, hogy gyorsan elmúlik ez a fáradékonyság meg rosszullét...tényleg nem nehéz így marcival?

viki, szerintem is inszem után min. két nap minél több együttlét, fok-fok husi/gyümi, ásványvíz literszámra :wink: és ami még fontos, no stressz no para :wink:

Kép
kicsiboris
 
 


Reni,
Ügyes vagy :lol: hihi hol találtad?

Boris,
Apukádnak jobbulást!!!!
Vendég
 


Reni :)
Elég pocsékul vagyok továbbra is. Most jutott eszembe, hogy a www.quinny.com-on le lehet tölteni a használati utasítást. A főoldalon válaszd azt az országot, amelyiknek a nyelve megfelel, utána kattints a Buzz-ra és az alsó sorban letölthető pdf file-ként. Ha nem megy, akkor írd meg, hogy melyik nyelven lenne jó és kimásolom.

K.boris :)
Nagyon nehéz Marcival. Szegénykém menne egész nap és fogja a kezemet és nem érti, hogy miért fekszem le állandóan. Persze ő nyer, mert nem bírom hallgatni a sírást.

Kép
Kép
tiza
 
 


Köszi az infókat. Stresszelni biztos nem fogok, mert 24-én megyünk nyaralni. Ott minden adott, hogy növögessen a drágám.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


kicsiboris!

Jobbulást apudnak :lol: Az én apum 1hónapig volt a kórházban.
Borka hogy van??köszi a kocsi felvilágosítást :lol:


Tiza!
Meg is Találtam?Van róla videó is :lol: Én átérzem a rosszullétet,én 12hétig minenhova zacsóval jártam ,mert napi töbször is rókáztam.
Marci drága meg gondolom nem érti anya miért van rosszul :shock:

PAndácska!
HAsználtan találatam,de nem sokat használták :lol: Látszi is rajta mert olyan mintha új lenne :lol: Csak nincs meg a papírja,de már megtaláltam amit kerestem :lol: Ma kölcsönkapunk jövöhétig egy babakocsit :lol: mert az nincs :shock: A kengurut nem szereti a drágám :shock:
m. reni
 
 


tegnap minden rendben volt, megnézhettük őket beülti előtt. Mind a kettő szépen fejlődött, és 8 sejtesen kaptam őket vissza. Megint infúzióra kötöttek ,még mindig a túl sok tüsző miatt.
De teljesen jól vagyok, és négy napig feküdnöm kell.

még egyszer köszi a drukkokat, de most megyek vissza az ágyba...

Kicsiboris, Kata: apukádnak, anyukádnak jobbulást!
domo
 
 


domo, majd gyere mesélj :!: :!:

tizu, pont ezen gondolkodtunk a párommal, hogy mikor jöjjön a tesó, én arra jutottam, hogy ha bölcsis lesz Borkánk, talán akkor, bár az is igaz, hogy azért a 40. szülinapomat nem kellene bevárni... :cry: Marci mikor ült fel először? gagyog már? csacsog?
neked kitartást! még eszembe jutott, hogy néha nem tudja valaki kicsit elvinni marcit, hogy tudjál pihenni? anyukád? anyósod?

pandi, reni, köszi, apumat ma katéterezik, izgulok..

reni, akkor minden ok a kocsival?

Kép
kicsiboris
 
 


többiek?

Kép
kicsiboris
 
 


Gyöngyike, nagyon megnőtt Anna!! nem semmi, kész hölgy :P
már gondolom beszél, és örökmozgó? nehezebb így mint amikor kicsibaba volt?
Kép Kép

Kép
kicsiboris
 
 


Domo,
nagyon örülök, hogy már 3-an vagytok! :) Tessék akkor pihengetni sokat, hogy ügyesen be tudják fészkelni magukat!! Nagyon szorítok Nektek!!!

Gyöngyi,
ez a leányzó tényleg sokat változott, egyre csajosabb!!!! :wink:
katata
 
 


Mágnes,
te nem voltál uh-nmostanában? Mintha az rémelene... Jól van a pocaklakód? Minden oké vele?
katata
 
 


helló kata, és te hogy vagy?

Kép
kicsiboris
 
 


Kicsiboris,
el vagyok havazva, készülök a nyelvvizsgámra. :?
katata
 
 


kata, hát nem irigyellek, vagyis DE mégis :lol: :lol: :lol: nekem asszem sosem lesz nyelvvizsim... :twisted: :cry: akkor kitartást!!

csajok, kéne vennünk autósülést, melyik márkát javasoljátok?

Kép
kicsiboris
 
 


Sziasztok!
Kicsiboris! Köszönöm, hogy felraktad a képeket!
És köszönjük a dicséretet!
Anna még nem beszél, csak a saját baba nyelvén halandzsázik. De néha mondja, hogy "anya" és "Anna" ezek kivehetők.
Folyton menne, hisztizni is tud és szót azt nem fogad (tudom még kicsi). Ha ledob valamit és rászólok, hogy vegye fel csak azért sem veszi fel. És képzeljétek mostanában az a mániája, hogy a cipőit előszedi és veszi fel. És olyan ügyi, hogy mondjuk 5 alkalomból 4-szer jó lábra húzza a cipőt.
Úgyhogy Kicsiboris nehezebb mint amikor kicsibaba volt.
Autósülés: nekünk a babakocsihoz (Peg Perego) egy tartozéka volt amit most cseréltünk le Römer-re már.
Domo! Pihengess sokat!!
Tiza! Sajnálom, hogy ilyen rosszul vagy. Én is ettől félek, hogy ha terhes leszek megint akkor rosszul leszek. Annával 1 percig semmi bajom nem volt.
bgyöngyi
 
 


gyöngyike, szívesen máskor is!
húúú jó ha összeszedem az energiáimat, Borka már most olyan temperamentumos mint egy kis ördögfióka etetéskor képzeld felrakja a lábát a tálcára, én lerakom erre újból felrakja és néz rám, hogy most mi lesz?
köszi a tippet az üléssel kapcs.-ban, de leírnád, hogy milyen a jó?
pl. jó ha dönthető az ülés, dupla héjú a váz stb...?
meg milyet vegyek, ami 0-18hónaposig jó,vagy az is jó már ami 9-36kg-ig jó, csak megdöntöm a háttámlát?

zelem? sapé? jucmuc Davide nagyot nőtt már?odry, Dávid babáról mik a hírek?

Kép
kicsiboris
 
 


vicky? hogy vagy?

kihal a topik?

Kép
kicsiboris
 
 


Sziasztok!
Élek még, csak elköltöztünk, és nincs még netünk.

Gyors életjel, visszaolvasni nincs időm, talán holnap.

Voltunk uh-n, minden rendben van, 3 cm-es Zsebiknék van, szülés ideje: jan. 5 :)

27-én megyek az Istenhegyire, remélem ott is mindent rendben találnak..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1213541539.009.jpg[/img] Zsebikénk henyél :)

Mellesleg ma meglátogatott a róka... Először.. Ebédre csináltam az ubisalit, és a csirkepöri ,sali, leves illata úgy felkavarta a gyomrom, hogy rohantam a nagy fehérhez...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok lányok,

bocs, hogy kissé eltűntem, csak még mindig a júliusi beültin vacillálok.

Domo, veled vagyok, nagyon drukkolok neked. Remélem minden oké, mostanában ágyazódnak be a kis drágák. Pihenj sokat, és ne figyelj semmi tünetre, csak nyugi és sikerülni fog. A progesteron szurit hogyan tudod megoldani?

Mágnes, nagyon édes a kis pöttömke, hogy ott csücsül. Mintha várna valamire. :D Biztos nagyon jó neki ott bent.

Kata, sok sikert a nyelvvizsgádhoz. Miből fogod letenni?
trinky
 
 


kicsiboris: Köszönöm kérdésed, megvagyok. Holnap még lesz egy uh, mert péntrktől még kellett 3*1/2 merional. Remélem holnap már elég jó tüszőket lát a dokim és szerdán vagy csütörtökön meg lesz az inszem. Majd holnap jövök és beszámolok.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Mágnes!

GYönyörű Zsebike :lol: :lol:

Pandácska!
Te miket szoktál használni a homeopátiában?
VAn -erre valami szabály,hogy mennyi idős babáknál szabad alkamazni?Mindegyik termékét lehet kicsiknél alkalmazni?
Stodalra,és az Occilo coscilumra gondolatam.
De amúgy az összes termékük érdekelne :lol:
m. reni
 
 


Domo!

Gratula a 3 in 1-ben állapothoz. Remélem, hogy jó sokáig így is marad ez.

Trinky!
Szurkolok azoknak a tüszőknek, remélem jól felturbózódtak a hétvégén.

Mágnes!
Nagyon édi a zsebikéd és már milyen nagy...... :lol:

Annának meg lassan megkérik a kezét. :wink:

tücsökbogár
 
 


Trincky, három napig ki se mozdultam, csak pihentem. Még 3 napot vagyok itthon. Tünetekre nem figyelek, mert semmi nincs. A progreszteron szurit párom beadja minden este :lol:
még nem döntöttél júliussal kapcsolatban? mikor kellene visszamennetek?

Tücsökbogár, köszi :lol: te is hamarosan követni fogsz :lol: Mikor is pontosan?

Mágnes, tündéri Zsebi :lol:

Vicky, mi volt az orvosnál?
domo
 
 


domo, ezerrel szurkolok neked. Tudják a munkahelyeden, vagy szabira megy? Tudom végül is mindegy, mert hamarosan szülni mész, akkor meg már kit érdekel, hogy elfogyott a szabi.

zel drága, megvan a határozat?

katata, egy kalappal!

mágnes, akkor végre átköltöztetek. Gyönyörűséges az uh kép.

tücsökbogár képzeld, megint meghülyült a mensim, megvettem az újabb adag Gynevacot, de azt hiszem elkezdek újra kutakodni, mert úgy érzem ez nem normális.
És valóban mindjárt itt a várva várt július, teljes erőmből drukkolok értetek!

reni,a gyerekeknek hogyan adják a homeopátiás cuccokat? Kanalas?

vicky, sok sikert az inszemhez!

trinky, miért hezitálsz a beültetésen?

Képzeljétek olyan csodálatos álmom volt pénteken. csak kicsit ér nevetni! :wink:
Egy kínai kislányt fogadtunk örökbe, ott csimpaszkodott rajtam (kimondhatatlanul jó érzés volt), és annyit mondtam neki Manci, Mancikám. Azon felül, hogy ez a rövidke álom olyan fantasztikusan jó érzés volt, azóta is azon nevetek hogy honnan jött ez a Manci név, pláne egy kínai kislányhoz, mikor azt sem tudom milyen névből eredhet. De ha egyszer kislányom lesz.. :D
bbilona
 
 


Reni,
Én most fogzásra használok homeost. Amúgy ez nincs korhoz kötve, ez benne a jó :D Szeretjük, mi is(Anya meg Apa) homeost használunk, ha valami bajunk van.
Vendég
 


Ilona!

Ez igazán szép álom lehetett, még ha Mancinak hívtad is a kislányt!!! :wink: :wink: :wink:

Domo!

Remélem, hogy két hét múlva követlek!!!

tücsökbogár
 
 


Ilona,
Ezek az álmok annyira jó érzéssel töltik el az embert, csak rossz, hogy a végén felébredünk. Én régen mindig azt álmodtam, hogy szoptatom a kisbabámat meg terhes vagyok. Nagyon jó érzés volt, csak utána felébredni már nem annyira.

Mágnes,
Nagyon édes Zsebike :D
Vendég
 


Sziasztok!
Ági! Nagyon szép Zsebi babátok van!
Lányok kérhetek valamit?
Feltettem Anna képét a Pampers.hu oldalra "Minden baba csodaszép" játékra "Bíró Anna Elizabet" néven van szavazzatok légyszíves rá minél többször ha tudtok. Most raktam fel és azt irták, hogy 48 óra mulva jelenik meg. Egy pampers csomagon ül barna pulóverbe, hogy be lehessen azonositani.

Köszike előre is.
bgyöngyi
 
 


Ilonka,
ez édes álom lehetett!!! :D Én is álmondtam már hasonlókat, hogy kisbabám volt és utána egész nap olyan jó érzés volt, annyira éreztem milyen jó érzés is az, még ha ugye nem is volt valós, de annyira benne volt még.
Manci azt hiszem Mária beceneve. :wink:

Domo,
továbbra is nagyon szorítok!!! ++++++++++++++++

Tücsi,
hol állsz most? Mi lesz a következő dolog? mikor?

Gyöngyike,
akkor ez azt jelenti, hogy 2 nap múlva tudunk szavazni? Vagy félreértettem valamit?

Nekem csütörtökön délelőtt lesz a szóbeli nyelvvizsgám (francia), és szombaton du. az írásbeli és a "magno" (Manapság már ugye cd-ről megy).
Rendesen be vagyok már rezelve.... :? :roll:
katata
 
 


Mágnes,
te meg jól elvagy itt. Már éppen el kéne múlnia a rosszulléteknek erre most hánysz. :shock: Na reméljük nem lesz gyakori!
Zsebi nagyon édike!!! 8)
katata
 
 


sziasztok lanyok, koszi szepen az erdeklodest jol vagyunk, egy hetig a tengernel voltunk nagyon jol erztuk magunkat.
davide szepen nodogel minden percemet lefoglalja, mar het kilo...nagyon nagy huncut a dragam...

sok puszi mindenkinek, ha lesz egy kis idom majd teszek kepeket is!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Köszönöm, hogy érdeklődtök, de sajnos nem lesz meg az 1. inszem, mert túl sok nagy tüszőm lett. :( Pedig már beleéltem magam. Most kaptam gyógyszert, amit 2 hétig kell szedni, utána ha megjön, akkor vissza kell mennem. Azt mondta a doki, hogy csináljunk mindent úgy, mint máskor...tehát azt megengedte, hogy itthon próbálkozzunk. De ha nem adott tüszőrepesztőt, akkor honnan tudom, hogy mikor repednek meg? Vettem ugyan LH tesztet, de nekem mindig magasabb az LH szintem (pcos miatt). Javaslatok? Kicsit ttól is tartok, hogy nem lesznek-e nagyobb ciszták ezekből a tüszőkből, ha nem repednek meg. Nem igazán mondta, hogy mekkorák és a nyálkahártyát sem mondta. Azért próbálkozunk a nyaraláson.

Szóval spontán, vagy inszem júliusban.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


vic, nem tudom te hogy vagy vele, de én mindig mindent megkérdeztem ami érdekelt (méhnyálkahártya vastagság, tüszőméret stb..) ha nem kaptam róla a vizsgálaton papírt, mert azt kéne adnia, furcsállom azt is, hogy minden úgy történik mint eddig, de lehet hogy nincs igazam. egy barátnőm is pcos és nála minden inszemnél levonta a doki a következtetés és változtatott, szerintem legyél 'erőszakosabb... végülis rólad van szó :wink:

juci, de örülök neked, és milyen szupi lehetett a tengernél (már 6 éve nem voltam...:o(( )
tegyél nyaralós képeket lécciléccciléccci!!! pusssszi!!
davide eszik szilárdat már?

mágnes nekem soha sem volt ilyen szupi uh képem ilyen picike manókorban, nagyon tetszik!!!!! anniyra látyzik a kicsike formája, gratulálok és csendben irigykedem egy picit :oops: :shock: :P

ilonkám nagyon jó ez az álom, nekem is volt ilyenem a terhességem alatt...csak neeeem??????????????? a manci az Emma név becézése, ari :lol:
és álmodj jó sokszor ilyeneket :wink: meg aztán történjen is meg :lol: :lol: :lol: kívánom neked!!!

domo++++++++++++++++++++++++

zelem drága hol vagy????????????? sapé, odry???????

Kép
kicsiboris
 
 


Sziasztok!
Kata! Igen elvileg 2 nap mulva.
Vicky! Ha tudod, hogy hány naposak a ciklusaid akkor kb. közép időt lőjétek körbe és akkor biztosan nem maradtok le.
bgyöngyi
 
 


kicsiboris: Igazad van, de nekem ez lett volna az első inszemem és még nem tudtam, hogy mit kell látni/érezni. A pcos-ről nekem is tud. Gondolom a következő hónapban (ha addig nem leszek babás :D ) majd a mostani ciklus alapján alakítja a gyógyszeradagolást. Nem kérdeztem meg a méreteket és a darabszámot, mert mutatta a monitoron a nagy tüszőket. Azt meg tudtam állapítani, hogy jó nagyok, mert nekem mindig tele vannak a petefészkeim kicsi cisztákkal és ezek jóval nagyobbak voltak. Meg volt egy pár kisebb mellette és azokhoz képest elég nagyoknak tüntek.

bgyöngyi: Hát a pcos-em miatt olyan 65 naposak, de most a legutóbbi is csak gyógyszerrel jött meg. Úgyhogy ez sajna nem segít.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?