Új privát üzeneted érkezett!


Trinky,
Eredmény ?????????????????????????????????
katata
 
 


Engem is Trinky érdekelne, de látom még semmi...

Köszi lányok, megvagyok, most éppen émelygősen, mert bezabáltam egy csomó palacsintát... :? Na és rettentően álmos vagyok! Nekem már van uh képem, de még nagyon kicsi rajta :)

Gyöngyi:
Szuper, hogy belevágtok! Kívánom, hogy gyorsan sikerüljön! :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

 
 

Úgy látszik nekem a május nem hoz babát. :( :( :(

Most nagyon fáj, de hihetetlen módon valamiért erősnek érzem magam. Nem tudom miért nem sikerült, és félek, hogy sosem fog........
trinky
 
 


Trinky:
A fene vigye el!Nagyon sajnálom!
Az jó, ha erősnek érzed magad! Ilyet ne mondj, hogy nem fog sikerülni! Dehogynem fog! Hányan vagyunk itt, akik, akik ezt megcáfolták! Kitartás!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Trinky,
:cry: :cry: Pedig olyan pozitív voltál én annyira bíztam a sikerben...
A következő sikerülni fog, nem szabad feladni!!! Van fagyibabátok?
katata
 
 


Trinky!

Nagyon sajnálom! Igen, erősnek kell lenni és nem feladni, akkor a következő sikerülni fog!!! Olyan nincs, hogy sosem.... Legalábbis nekünk, akik még küzdünk a babáért, el kell higyjük, hogy előbb-utóbb sikerülni fog!!!

tücsökbogár
 
 


trin. ezt nem is hiszem el..olyan szomorú lettem mert olyan tutinak éreztem én is mint a lányok....de sok-sok erőt küldök neked a folytatáshoz, most egy kicsit próbáljatok ellazulni, talán az segít mi minden sikertelen inszemnél jól kirúgtunk a hámból, boroztunk, grilleztünk, együtt voltunk éjjel-nappal.

reni nekem quinny van, használtan vettem, próbáld meg a vatera.hu-n, express.hu-n, tesz-veszen

Kép
kicsiboris
 
 


Trincky, nagyon szomorú vagyok :cry:

én annyira bízok a lombikban, de most mást nem is tehetek...

Panda, Gonal-F-et kaptam, meg egy csomó minden mást. Eddig mindig Puregon volt, és az remekül hatott.
Szerintetek ezeket reggel, vagy este kell szúrni? vagy mindegy? (van még Luveris, Cetrotide is). lehet, hogy majd le lesz írva, csak még nem váltottuk ki, a biztonság kedvéért megvárjuk a mensit...

Gyöngyi,nektek sok sikert a tesóhoz :lol:
domo
 
 


Trinky!

SAjnálom,de sok erőt!!!!!!!!!++++++ a következő sikeres lombikhoz :lol:
m. reni
 
 


Kicsiboris!

Nem egyszerű ez ugye a peg peregom mózessel majdnem 100.00ft volt :roll: A párom hallani sem akar róla :roll:
m. reni
 
 


Trinky,
Annyira sajnálom, pedig úgy éreztem, hogy babás leszel :( Sikerülni fog. Persze azt nem tudhatjuk, hogy mikor, de azért nagyon nagyon ritka, hogy valakinek ne sikerüljön. Nekem a dokim azt mondta, hogy az első egy próba, szóval ha nem sikerül, nem kell elkeseredni. Akinek elsőre sikerül az mázlista. Drukkolunk neked tovább. Mikor lehet megint elkezdeni?

Domo,
Én is Gonalt szúrtam. Mindegy mikor szúrod, bár úgy tudom, reggel a legjobb, én mindig reggel böktem meg magam.
Vendég
 


Köszi lányok az együtt érzést. Nem vagyok még jobban, de hagyom magam gyászolni, nem akarok elfojtani semmit, hogy azután meg később jöjjön elő. Tegnap este piknikeztünk a parkban és megbeszéltük, hogy mogalmasabbá tesszük kis életünket. Arra jöttem rá, hogy 4 éve minden döntésem a gyerek körül forgott. A nyaralások tervezése, a szabadságok kivétele, stb. Azt hiszem ennek véget kell vetnem mert beleőrülök.

Kata, igen van 4 fagyibabánk. Ez tartja bennem a lelket. Azt mondta a doki, hogy júliusban mehetünk értük, vagyis kettőért. Én még vacillálok, a férjem szerint menjünk. Azt hiszem ezt ráérek még 3 hét múlva is eldönteni. Előbb jöjjön meg.

Domo!
Azt hiszem ugyanaz a dokink. Először én is puregont kaptam, de mostanában mindig Gonalt írt fel. Én mondtam neki, hogy szerintem erre nem reagál úgy a szervezetem mint a puregonra, erre azt mondta, ha gondolom puregont ír fel. Végül maradtunk a gonalban mert ő jobban pártolja, és meg rábíztam magam. Azután ha olvastad ez is bevállt, bár a végén még vennem kellett gonalt is meg luverist is. Szerintem is várd meg a mensid a gyógyszerekkel, mert pl. a nyomorult cetrotide-nak húzós az ára, és elég sok kell belőlle. A Déli Gyógyszertárban mindig van minden, úgyhogy szerintem érdemes ott venni. És még valami. Bízz abban, hogy az első lombik sikerülni fog. Nekem is azt mondták, hogy az első nagyon kevés embernek sikerült. Ám itt vannak a példák: Padácska és Reni, meg még sokan mások. Az, hogy nekem nem sikerült, nem jelent semmit. Atttól még Neked fog. Sosem szabad a statisztikákat nézni, mert mi nem százalékok vagyunk. Úgyhogy előre a lombik útján!!! Ha van kérdésed írj nyugodtan, mert tudom, hogy K. dokinál mi a dörgés.

Én még mindig a spontán babában bízok. Lehet, hogy el kéne mennem egy stresszkezelő tréningre és egyből babás lennék.

Bocs a litániáért.
Szép napot Nektek.
trinky
 
 


Ja és Domo! Én reggel szúrtam mindent, de ha menned kell vérvételre meg uh-ra akkor úgyis csak az eredmény után szúrhatsz újra.
trinky
 
 


Trinky,
Nálatok mi pontosan a probléma? Miért nem jön a baba?
Vendég
 


Pandi,
az egyik petevezetőm el van záródva. (De lehet, hogy azóta már nincs) igazából ennyi.
A múltkori PCOs beszólását a dokinak nem veszem figyelembe, mert tudom, hogy nincs PCOm, csak a stimuktól tűnt úgy.

Szerintem az agyammal van baj. :? Mindent a lelkemre veszek.
trinky
 
 


trin, nekünk a 3. inszem sikerült és érdekes módon pont ez előtt döntöttünk, hogy nem idegeskedünk, ha a 6. sem sikerül még 3-mat bevállalunk (inszemet). úgy érzem ez a fajta 'lazaság tett jót, szóval lehet abban valami ha az ember lánya nagyon akar akkor nehezen jön...de te szuperül csinálod, pont így gondoltam, lazítsatok-egyetek-igyatok!!! hajrá!!!

reni, megértem, a párom már erre a használt quinnyre is fújt pedig 120 helyett 50-be került+45 helett 20-ba a mózes... de arra gondoltam a neten tényleg vannak olcsó, használtak az talán belefér...úgyis fog kelleni a tesónak is kocsi :wink:

csajok, Borka megevett ma 1/3 üveg répát!!!nem semmi, azt hittem nehéz lesz a hozzátáplálást elkezdeni, de mint a karikacsapás úgy megy :lol: viszont nem tud ebben a melegben alukálni......most alszik 10 perce...

Kép
kicsiboris
 
 


zel? tamar? sapé? jucmuc? odry? babszim???????????????????????????????????????? merre jártok, hiányolunk benneteket

Kép
kicsiboris
 
 


Trinky,
Akkor tényleg van esély a spontán babára is :wink: Azért ez jó, mert két lombik között is lehet próbálkozni.

Boris,
Hol találtál használtan babakocsit? Köszi

Nagyon leégtem. Fááááj :? Pedig csak egy kicsit sétáltunk a napon.
Vendég
 


pandi vigyázzatok a nappal, én ki sem viszem Borkát, nagyon erős az uv :cry:
itt vettem a quinnyt, először regisztrálsz aztán licitálsz:
http://www.vatera.hu/baba_mama_babakocs ... _c898.html

de itt is vannak:
http://www.expressz.hu/baba/babakocsi/

meg itten:

http://www.teszvesz.hu/12000_babakocsi_babahordozo.html

Kép
kicsiboris
 
 


Boris,
Neked quinnyből melyik fajta van? Elégedett vagy vele?
Vendég
 


Sziasztok!

Boris!
Örülök, hogy hiányolsz! Olvasgatlak benneteket, így nem maradtam le semmiről! Legalább is remélem!
Nagy menetelésben vagyok, papírokat intézek, mivel jun. végén Erdélybe megyünk a barátnőm esküvőjére. Közben a gyereknek évzárója volt, illetve a nagyok ballagása amire készülnünk kellett. A lánykám jun. 12-ig jár oviba, legközelebb szeptemberben fog menni majd.

Trinky!
Szívből sajnálom, hogy nem jött össze! De ne add fel, pihizzél, kapcsolódj ki, és meglásd sikerülni fog!

Panda!
A nappal tényleg vigyázzni kell, védő krémet használjatok mindannyian! Én is a gyerköcöt bekenem, és úgy engedem az oviba! Csak óvatosan állítólag forró nyarunk lesz!

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!

Boriskam,

Köszi a hianyolast jol vagyunk. :D Davide szepen fejlödik, mar 6.5 kilo. Vasarnap volt a keresztelöje.
Minden idömet lefoglalja a kis tökim azert nem jövök. A babaprojektesbe szoktam irni de oda is ritkan. Sokat vagyunk kint is most, hogy itt a nyar.
Junius 7-14-ig megyünk a tengerhez mar nagyon varom. Azutan hozzank jönnek majd magyar baratok, augusztusban pedig mi megyünk vegre haza! :D
Olvastam, hogy Borka babanak milyen jo etvagya van örülök neki! Julius vege fele mi is elkezdjük majd a hozzatapit.

Most mennem kell, sok puszi mindenkinek! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc!

NAgyon szép a kisfiad továbra is nagyon tetszik :lol:
Éjszakák hogy telnek?

Kicsiboris!

Tudom,hogy jót akarsz én is vennék egy másikat,de most nem lehet ,ebben a hónapbban kiköltekeztem,kanapé,eteőszék ,porszívó stb...
Nekem az eperszínű quinny tetszik :lol: Fótozzd le Borkát a babakocsiban :lol:
Én nagy teszveszező és veterázó vagyok,sok mindent vettem már onnan :lol: Ennek persze a párom nem örűl :roll:
m. reni
 
 


Kép

Pandácska,Boris!

Nekem ezt tetszik :lol:
NAgyon összevesztünk a párommal a babakocsi miatt,azt mondta mérgébe,ha majd megkersem a rávalót megvehetem :oops:
m. reni
 
 


Megvettük. Végül Apa beszélt rá :lol: Dóri most benne alszik. Sírt egy picit, de kapott cumit ,és végül nézelődve elaludt. Remélem ez majd tetszik neki!!

Kép

Reni,
Picit még beszélj Apának, hátha megenyhül :wink: az elején nálunk se akarta, de azt hiszem nagyon jól érveltem. Reggel már én nem akartam, de ő mondta, hogy vegyük meg. Megígértem, hogy soha többet nem beszélek egy babakocsiról sem.
Vendég
 


Pandácska!

Ezt nem hiszem el!!!!++++++Pont most hívtam a páromat,és mondtam neki,hogy beleszerettem a kocsiba!
Írigy vagyok :cry:
Csak vicc :lol:
m. reni
 
 


Trincky, olyan kedves vagy, hogy belém erőt öntesz :lol:
Én tényleg nagyon bízok benne, remélem minden Ok lesz. Tényleg ugyanaz az orvosunk, te meg vagy vele elégedve?
Kiváncsian várom, hogy fogok minderre reagálni, mármint a sok szurira. Már nem tudtam tovább várni, ma reggel megjött, most voltam a Déli patikában, és hagytam ott 120 e FT, és még meg sincs minden. Holnap bemegyek, beadják ott az elsőt! A Luverissal vagyok gondban, ahhoz külön fecskendőt kell venni? Senki nem mondta...
Tényleg az első lombiknál kisebb az esély, mint később?

Panda, a Gonal F-en kívül te is ennyi mindent kaptál???
nagyon szép a babakocsi :lol:

szerintetek, ha mondjuk hétfőn lesz a leszívás, akkor mikor lesz a beültetés: szerdán vagy csütrötökön? vagy mindenkinek más?
és a leszívás utáni nap képes az ember dolgozni menni, vagy erre ne is gondojak?
domo
 
 


sapé, naná, hogy hiányollak, elvégre neked köszönhetem hogy ebben a topikban levelezhetek kedves klassz anyukákkal és leendő kismamikkal!!!!! ez a te és odry és babszi érdeme, ha jól emlékszem :lol: húú neked már nagyon zajlik a nyárelő, sok puszi a kiscsajnak, és milyen hogy ovis? nem furcsa ez egy szülőnek? el sem tudom képzelni, hogy Borkát nem látom egész nap...

jucmucc, hurrrrá itt vagy :lol: na végre látjuk Davidet!!! nagyon skaccos, igazi legény a srác, édilli-bédilli!! hú már ilyen nagy, nem semmi. irigyellek a tenger miatt, persze pozitívan:o) de jó is lesz nektek :lol: tesóprojekt?

pandi, bocsi, pont ezt javasoltam volna neked :lol: ez a világ legjobb kocsija, nekünk is ilyen van, a sport része vörös a mózes zöld, imádom és nagyon praktikus, jó ízlésetek van!!!
jó kocsikázást Dorkának :lol: :lol: :lol: :lol:

reni, szerintem is jó érvek kellenek és 'bedőlnek a párok :lol: persze nálunk ez pénz függvénye is.., ezért vettük használtan :lol: de megértelek én is csak ezt akartam, és összejött...kicsit még ügyeskedj :wink:

domo, jól felgyorsultak az események nálad, annyira sok jót kívánok neked, én a beültiben nem vagyok jártas, de itt sokan tudnak neked bizti segíteni, minden esetre sok-sok sikert kívánok!!! hajjjrá domo!!

babszim, mi a csuda van veled?

Kép
kicsiboris
 
 


Kicsiboris, hát igen, egy hete még azt hittem, hogy előttem 2 inszem! Holnap meg már...Tényleg nagyon gyors!
köszönöm a biztatást, úgy izgulok.
domo
 
 


Domo,
Ez a babáktól függ. Ha sokan vannak és szépek, tovább viszik őket, és késöbb lesz a beültetés. Ezt így nem lehet pontosan megmondani. Leszívás után én pihennék a helyedben. Nekem a Gonal mellett, még Suprefact volt. Nem, minden lombiknál egyenlő esélyed van. Sok nőnek az első sikerül!! :wink: Általában nem bíznak benne, pedig az első is sikerülhet!

Boris,
Köszi :wink:

Reni,
Drukkolok, hogy végül beadja Apa a derekát :wink:
Vendég
 


hú csajok Borka hisztis, sír nem alszik, hallgatom a bébiőrt és 'tökideg vagyok..
most úgy gondolom várhatunk simán a tesóval....

Kép
kicsiboris
 
 


Boris:
Ismerős érzés..:) Annánál már tudatos hisztik vannak, és próbálom azt az elvet követni, hogy nem veszek róla tudomást .ugyanakkor ilyenkor úúgy felmegy benne a pumpa! :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes de jó a kis vonalzód, azért jó látni :lol: :lol: :lol:
már 2 hónap is elmúlt!!! tyűha:o) hogy vagy?

húúúúúúú akkor felköthetem a gatyómat..
néha az az érzésem kevés vagyok ehhez...Borka sírt, aztán simán beraktam a járókába, és el is hallgatott, de tartok tőle ez nem lesz mindig így..és Annával még mit tudsz kezdeni amikor hisztizik?
szeretnék tanulni, mert látom nem egyszerű.....

Kép
kicsiboris
 
 


Domo,

a dokival meg vagyok elégedve, de azért elég morózus. A szakértelme viszont megnyugtató. A luverishez külön fecskendő kell. Kell egy szürke végű, ami a cucc felszívásához kell, és egy subcutan tű a szurihoz. Lehet, hogy majd a finisben már kettőt is kell egyszerre szúrni, akkor viszont egy oldószerrel fel tudod oldani a két port és nem kell csak egy szúrás. szóval érted :oops:
Ne félj az önszuritól, csak mindig kb. 45 fokban add be.
Én a cetrotide-dal bénáztam, szerintem kérd meg az egyik nővért, hogy mutassa meg hogyan kell.
A progesteront megrendelted már? Azt fenékbe kell, és vagy olyan rendes a háziorvosod asszisztense, hogy kimegy hozzád minden nap beadni, vagy el kell zarándokolni az ügyeletre (természetesen öregasszony tempóban, lehetőleg kocsival)
Nekem is hétfőn volt a leszívás, és csütörtökön a beülti. Álítólag szuper embrióink voltak, nem tudom miért nem vitték őket tovább. Esetleg kérdezd meg a biológust, hogy lehet-e tovább növelni őket.

Ne törödj a második lombikkal, hiszen az első sikerülni fog, csak hangolódj rá már a leszívás előtt és legyél nagyon-nagyon nyugodt. Sajnos én nem voltam.
Jelekre ne figyelj, nekem minden jel meg volt és nem jött be.
Tankolj be jó könyvekkel, és egy csomó DVD-vel, ha nem akarsz rákkattanni a sorozatokra :)
trinky
 
 


Ilonkánk, Kata hol vagytok?
trinky
 
 


Boriska:
Hát azt nehéz megállni, hogy amiért hisztizik, azt akkor semmiképpen se érhesse el, kaphassa meg. Mert akkor ugye elérte a célját, ergo arra a következtetésre jut: a hiszti HASZNOS.
Szóval ez a legnehezebb, ilyenkor átlépem, merthogy földhöz is vágja magát, és ha nagyon nem akar lenyugodni, akkor elterelem a figyelmét. Ez általában beválik. :) Aztán amikor lenyugszik, és elfelejti, miért volt a hiszti, akkor kimegyünk az udvarra.. Merthogy általában ez a hiszti tárgya...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Trincky, akkor még kell fecskendőt is vennem a Luverishez. Abból van több fajta is?
Progresteron is szuri? holnap rendeljük meg, remélem megjön addigra! fél órára lakunk a BMCtől, akkor majd oda beugrok, biztos ott is beadják! Ma is tőlük kaptam az első szurimat :lol:

Ilona, Kata, Zel? mindenki úgy eltűnt :cry:
domo
 
 


Csókolok mindenkit!

Olvaslak benneteket, reggelente egyszer. Megpróbálok kicsit leszakadni a témáról... :roll: Ne haragudjatok ha nem írok, a háttérben azért mindenkinek nagyon szurkolok.
trinky, nagyon sajnálom, kitartást nektek!
domo, neked is szurkolok, klassz ez a tempó.

Szép hétvégét!
bbilona
 
 


bbilona!

Nem hargszunk,de azért gyere mert nekem máris hiányzol :roll:


Anyukák!
Nem tudjátok ,hogy a Libero nyuszit hová kell küldeni?Sehol nem találok róla infót :roll: A libero honlapot is néztem,de nem írnak róla konkrét dolgot :roll:
Mert ha jól tudom ajándék játékok vannak bizonyos számú nyusziért!
Segítsen valaki!!!!
m. reni
 
 


domo???
Tiza?
Máges?
Pandácska?
Hol vagytok?
m. reni
 
 


Reni :)
Köszi a hiányolást. Olvasó üzemmód. Két napig nem voltunk itthon, tegnap pedig annyira rosszul voltam, hogy létezni is alig tudtam. Ma sokkal jobb.
A kocsi kérdésben átérzem a helyzeted, mert Marci születése előtt nálunk is ez a cirkusz ment. A férjem nem volt hajlandó 150.000 ft-ot adni egy babakocsiért. Végül vettem egy használtat, de nem tetszett, így amikor Marcika kinőtte a mózest eladtam (jobban, mint vettem) és kezembe vettem az eseményeket. Nekem is Quinny van. Most már nem szól bele a férjem, igaz a saját pénzemet költöm és nem nagyon erőlteti meg magát, hogy beszállljon, de legalább nem pampog.

Trinky :)
Nagyon sajnálom. Én is úgy voltam velem, mint a többiek, hogy bizotos voltam a sikerben. De még van jónéhány lehetőség, ezért ne keseredj el!

K.boris :)
A hisztik szerintem még csak most kezdődnek. Legalábbis nálunk Marci ahogy idősödik, úgy próbálgatja a türelmemet. Én is igyekszem nem venni róla tudomást, de néha nehéz. Ha már végképp nem tudok vele mit kezdeni, lerakom aludni, olyankor álomba sírja magát. Persze ez csak olyankor van, amikor tudom, hogy fáradt.

Mágnes :)
Hogy vagy? Én ma kivételesen jól, de sokszor még éjjel is rosszul vagyok. Már nagyon várom, hogy elmúljon, mert megmérgezi a napomat. Tegnap már öklendeztem is, de nem jött semmi. Általában akkor vagyok jól, ha egész nap eszem és lehetőleg jó nehéz ételeket. Most biztos többet fogok hízni, mint Marcinál, de nem baj, legalább lesz miből lefogyni szopi alatt.

Ilona :)
Megértelek, de azért jelentkezz néha. Főleg, ha esemény van.

Kép
Kép
tiza
 
 


Reni:
A nyuszit csak úgy tudod elküldeni, ha a liberótól kaptál levelet, abban van egy válaszboríték és egy rövid kérdőív. Ezzel együtt lehet nyuszit küldeni, és jönnek az ajándékok. Először Lamaze virág, aztán textilkönyv, aztán nyuszibáb. Nem kaptál ilyet?

tiza:
Köszi kérdésed, én egészen jól vagyok :) Elmúlt a hányingerem, rengeteget jövünk, megyünk, csodálkozom is rajta, hogy bírom, Annámmal nem tudtam volna egész napos Városligetes túrát betervezni, tuti a klinikán kötöttem volna ki. :) Júni 9-én megyek uh-ra ,nagyon várom, alig bírom ki addig :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Reni! :D

Köszi! :D Ejszakak jol telnek, egyszer-ketszer szokott enni attol függ, hogy mikor alszik el. Ma megrendeltük az utazoagyat a nyaralashoz. Keresztelöjere kapott tök jo kis kengurut, most mindenhova abban hordozom.. :D Antonia hasfajos meg? Remelem elmult mar neki!

Boriskam! :D

Köszike kedves vagy! :D Tesoprojekt... :shock: hat majd jövöre.. :lol: :lol: Egyelöre meg Davide is nagyon pici, ugy tervezzük kb. jövö ilyenkor kezdenenk ujra. Kicsiboriskam is remelem jol van! :D

Ilona! :D

Megertelek, es tisztellek! Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


A francba Írtam egy csomót és elszállt :twisted:

Tiza!
A baba kocsi egyenlőre marad :shock: Beérem a peg peregoval aztán majd meglátjuk :lol: Reméllem nem sokáig leszel rosszul :lol:
Marci,hogy van?

Mágnes!
Köszi az infót,de szerintem véletlenül kidobtam a papírt :roll: Nem a kórházi csomaghoz adták?Te hogy érzed magad?

Szülés után ,aki menstruált annak rendszeres volt a mensije?
Mert tudom,hogy sokan a szopi maitt nem is menstruálnak.
nekem eddig egyszer volt meg.


Jucmuc!
Olyan éd ez a fiú!
Tóncsi két hónapos kóra óta átalussza az éjszakát :lol:
A kenguru,és az utazó ágy is nagyon praktikus :lol: Nekem is van mindkettő :lol: Mikor jöttök haza?
Már elmúlt a pocifájás :lol:


Csajok létezne,hogy már most hisztiznek a bébik :shock:
Antóniám nagyon akartos ha nem sikerül neki valami akkor mérgesen nyafog :roll: pl.Mindent bele töm a szájába,és ha nem sikerül egyszerre betömni akkor mérges :lol: ha nem éri el a játékot akkor is mérges!De amúgy édi bédi mindenkire mosolyog :lol:
m. reni
 
 


Katata!Bbilona!Zel!
Én is tiszteletben tartom,hogy min mentek keresztül de nekem nagyon hiányoztok!!!! :(
m. reni
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, olvasgatok néha, csak kicsit fáj közben a szívem. Nehéz..... Olyan jó látni, hogy babakocsikról beszéltek, meg a rókacsaládról. Közben meg baromi nagyokat szúr a szívembe. Pihentetem agyilag magam. Mint Ilonánk. Annyi kis különbséggel, hogy hamarosan belevágunk ismét. Most leginkább Apa kedvéért. Ha csak tőlem függne, nem biztos, hogy vállaltam volna!

Maradnék a háttérben. Drukkjaim mennek mindenkinek, amire csak kell!!!

Puszilok mindenkit, vigyázzatok magatokra!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


zel!

Ennek nagyon örűlök,hogy ismét belevágtok+++++++++
NAgyon sok puszika neked :wink:
A genetikai eredmény megjött?
Én biztos lemaradtam! :shock:
m. reni
 
 


Reni :D

Ket honapos kora ota? :shock: :shock: De jo nektek! :lol: :lol:
Augusztusban megyünk haza.

Zel :D

Teljesen megertelek!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc!
Igen két honapos kora óta.Sokáig küzdöttünk a hasfájással,de attól még éjszaka, hála aludt. 21-00 .től 6-30ig alszik :lol:
Akkor már biztos várod az Augusztust :lol:
Davide amúgy milyen baba?
m. reni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?