Új privát üzeneted érkezett!

Mágnes,
Éljen :lol:
Kép

Reni,
Nekünk is ma lesz szuri. Voltam a bankban, még nem jött meg az utalás, azt mondták szerintük péntekre. Én azt hittem, ha utalok valamit, fél óra múlva már ott is lesz :oops: Most már legalább ezt is tudom. Holnap reggel megint megyünk a bankba, és utána megveszem, feladom.

Ilona,
A ház eladó, több is van belőle, azzal nincs gond csak... Majd egyszer leírom.


Zel,
Mi lesz ezen a tanfolyamon?
Vendég
 


Pandácska!

Köszönöm a Fáradozást :lol: NAgyon édi vagy!
Kérjetek sms értesítőt a banktól!Nekünk olyan van,és ha megérkezik a pénz a számlára ,küldenek sms-t
m. reni
 
 


mágnes, éljen, éljen éljen :D Irígykedem mint a fene, majd megesz a penész. Hogy viseled a másállapotot?

pandácska, majd meséld el! Azért remélem hamar rendben lesz minden és elhárulnak az akadályok!

reni, most kezdjük a teraszbeépítést, és este jön egy asztalos is felmérni az igényeinket.
bbilona
 
 

 
 

Sziasztok!

Mágnes!
Hatalmas gartula! Vigyázz magatokra! Kép Kép
Irigykedem, de nagyon! Látod itt vagy te, az élő példa, hogy valakinek spontán is sikerülhet beavatkozás után a második baba.




Ilona!
Nem költözünk még, mert a lakást még nem adtuk el! Ágota rucijait pakoltam, tudod, elég gyorsan nő a szentem, meghát itt a nyár, most már a melegebb, téli rucikat elcsomagolom.





Voltam babalátogatóba, hát lányok, alig tudtam eljönni. Valami tüneményes ez a kislány, és mekkora haja van, fantasztikus.( Tisztára olyan mint Frédi lánya, Enikő csak fekete hajjal)Kép
Amíg mentem Ágotáért az oviba, azon járt az agyam vajon mikor is lesz kistesó. A gyerköc nagyon nyúz mostanában ezzel a kérdéssel, de a költözés, meg a munkahely jól közbeszólt a dolgokba! Idén tuti nem lesz belőle semmi, én így érzem!

Kép
sapé
 
 


Tiza, Mágnes,
gatulálok nektek újra! hogy vagytok? rosszullétek?

Panda,
tök cuki :lol: és milyen nevetése van :lol:
domo
 
 


Tegnap megkaptuk a 3. oltást. Szegénykém megint belázasodott, csak most nem éjszakára, hanem ma reggelre. Nagyon nyűgös.

Domo,
Köszi :D
Vendég
 


Pandácska!

Jobbulást a gyönyörűségnek!!!!! :lol: :lol:

Mágnes!Tiza!
Tényleg hányinger???
m. reni
 
 



Köszönjük!

Reni,
Most küldtem el Apát a bankba, remélem ma már ott lesz a pénz. Ha Dóri felébredt, elmegyünk megvenni, meg fealadni. Ti még használjátok a mózest? Mi ma átszereltük, mert már nagyon meleg.
Vendég
 


Pandácska!

Jövöhéten is ráér feladni a csomagot!DÓra most a legfontosabb!
Én még használom a mózest :lol: Fentebb szoktam tekerni a fejrészénél.De szerintem mi is nem sokára átszereljük :wink:
m. reni
 
 


domo, vizsgálatok eredménye? Minden rendben?

na sapé én meg már azt hittem, hogy rukk cukk eladtátok a régit, megvettétek az újat.
Ami tény az tény, mi már csak jövőre lehetünk anyukák.
bbilona
 
 


hogy milyen nyüzsgés van kis topikunkban :D nem semmi :lol: :lol: :lol:

pandi-reni, az sem semmi ahogy az etetőszéket intézitek, le a kalappal!
pandi, ez a csajszi milyen egy csajos-egy tündér!!! nagyon szép lány lesz! és mi van a héázzal?
mi már lefoglalóztuk a házikónkat, de zártkerti, úgyhogy nem tudom meg kapjuk-e a házszámot, hétfőn derül ki...
jajjj az oltások...én útálom vinni, pedig jövő szerdán lesz meningitec...megint sírni fog, úgy sajnálom... :cry: :cry: :cry:

mágnes, tizu, de rohadt iríííígy is vagyok én!!!! :P nekünk most a költözés miatt várnunk 'kell a tesóval, de utána..... :wink:

sapé, azért bízzál! biztosan lesz tesó!!!

zelem, nem csodállom, hogy izgulsz.....de úgy látom azért nagyon pozitív vagy és ez nagyon szupi :!: :!:

domo? te hogy vagy? vizsik?

Kép
kicsiboris
 
 


Reni,
Egy Ruby szék boldog tulajdonosa vagy :lol: Pontosabban most még a posta, de szerintem hétfőtől már te :wink:

Boris,
Várom, hogy a csaj küldje a terveket és, ha sikerül lakást választani, akkor mehetünk foglalózni rögtön. Szóval most várunk, várunk... Merre fogtok lakni? Mit jelent az, hogy zártkerti? :oops:
Vendég
 


húú pandi izgisek az ilyen napok, mi?? mi is várunk...hétfőig, akkor derül ki, kaphatunk-e a zártkerte házszámot (a zártkert gyümölcsös, amire egy gazdasági épület épült, de mi lakni fogunk benne:o):?: :roll: :shock: tárnokon van.
ilyen:
Kép



felraksz képet majd a tietekről? milyen a ház? mekkora lekásotok lesz? hol? jól kifaggatlak ám :wink:

Kép
kicsiboris
 
 


Pandácska!

Hurrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
kÖSZÖNÖM MÉGEGYSZER!!!!!!!!!!!!!!!!

IMÁDLAK ÉRTE!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:


kICSIBORIS!

TÖK SZUPI A HÁZ!!!!!!!!!
m. reni
 
 


Pandácska!

Dorka hogy van?
m. reni
 
 


Boris,
Szép ház, itt lesz hely bőven kistesónak is :wink: :lol: Szép helyen is van!!! Elvileg ha az lesz amit én kinéztem , meg amit csajjal megbeszéltem, az olyan, hogy földszinten van egy dolgozó szoba, nappali, konyha, wc. Emeleten van 3 háló meg egy fürdő. 95nm plusz terasz, plusz kert. 18 ker széle, erdő, mező mellett, meg van egy jó nagy adag birka is ott :lol: Majd elkapjuk őket vacsira :lol:

Reni,
Nincs mit :D Dóri szundizik 25 perce, nagyon nyűgös szegénykém.
Vendég
 


kicsiboris, akkor nem menekülsz! Tuti meglátogatlak, a keresztlányomék és tárnokiak. Aranyos kis házikó. Telek akkor jó nagy? Ez nagyon gyorsan ment, apa találta?
bbilona
 
 


Ilona, Kicsiboris,
ha lenne eredmény, írtam volna, de csúszik egy hetet az orvoshoz menés, így csak csütörtökön leszek okosabb!
nekem is megfordult a fejemben, már csak 2009-ben szülhetünk! de akkor már biztos :lol:

Ilona, te hogy vagy? nálatok az orvososdi újból szóba se kerül?

Kicsiboris, szép ház :lol: remélem kaptok rá számot!
tehetnél képeket, már olyan rég raktál! és Reni te is!

Dorkának jobbulást,
és jó hétvégét mindenkinek!
domo
 
 


PAndácska!

Tóncsi is nagyon nyűgi volt :roll: Nagyon szupi lessz a házikótok :lol: Anyós pajtással mi a helyzet?
Tényleg milyen megnevezésen jön a csomag?
Úgy ahogy tiza írta?Egyedileg kezelt csomagként?már nagyon várom,mint egy óvis :lol:
m. reni
 
 


Reni,
Hát a nevezését nem tudom, úgy adtuk fel, hogy vállaljanak felelőséget érte. Nem tudom ennek mi a neve :roll: 13 kg lesz, szóval ne te menjél érte :wink:
Vendég
 


pandi, akkor a tietek szép nagy!! a miénk kicsi, 60nm de két szinten (30m2földszint+30m2emelet), most erre van lóvén mert hitelt nem akarunk...eddig volt és nyögtük.......
Dorka remélem már nyugisabb ma :lol:

domo, akkor csütörtökön többet tudunk majd :wink:

reni, én is mindig várom amikor vehetünk valami jó dolgot Borkának :lol:

ilonkám akkor jöhetsz meggyet szüretelni :lol: és jó hely tárnok?
interneten találtam a házikót, de még belül nincs kész...
veled mi úcccsi?

íme a nagylány:
Kép
Kép

Kép
kicsiboris
 
 


Boris,
Igen mi is azért költözünk ide, és nem a családomhoz, mert akkor hitelt kellene felvenni, és azt nem akarjuk. Gyönyörűek vagytok :D
Vendég
 


Sziasztok lányok,

csütörtökön beköltözött két lurkó a pocimba. :D Megnézhettük őket, szép szabályos 8 sejtesek. A doki nagyon meg van elégedve velük, mert gyorsan fejlődnek és a méhnyh is 16-os. Sajnos beülti után rámjött a röhögőgörcs. Annyira kellett nevetnem, de a méhem meg annyira fájt :oops: :oops: Mondta is a nővér, hogy ne nevessek, mert kiugranak. Remélem azért nem okoztam nekik bajt.

Azóta sokat fekszem, sőt szinte mindig, csak az ügyeletre megyünk el a progeszteron injekciót beadatni, mert azt sajnos már nem vállaltam magamnak beszúrni. Az aggaszt, hogy a pulzusom 100 felett van, ami egyáltalán nem normális. Idegesít, hogy ilyen szapora, és persze az idegesség szintén nem tesz jót.
Ma emellett egész nap olyan görcseim voltak, mintha megjönne. Nem tudom, hogy ez most jó vagy rossz. Lehet, hogy most fészkelik be magukat? Pandácska, Reni nektek mi volt beülti után?

Remélem nem rontottam el semmit, és 8,5 hónap múlva nekem is olyan tüneményeim lesznek mint nektek.
trinky
 
 


Trinky,
Nyugiiii. Most azonnal kapcsolj ki!!! Semmi idegeskedés, görcsölés, tilos a jeleket figyelgetni, magadat elemezni, és gondolkodni :lol: Beülti után feküdtem, sokat ettem, ittam, szenvedtem a hasammal, naponta egyszer sétáltam. Nekem is májusi lombik volt és Reninek is, ez csak szerencsés lehet :wink:
Vendég
 


Pandácska,
köszi a nyugtatást. Ma már sokkal jobb. Nem görcsöl a hasam, jobban érzem magam. Még most sokat fekszem, de délután már sétálni is fogok.
Próbálok nem odafigyelni a tünetekre, de olyan nehéz. Több mint 4 éve várok már az "igazira".
Igazad van, szerintem is a májusi lombik a nyerő!!!!!

Boris!
Nagyon édi ez a lány, az a pofi hihetetlen aranyos.

Szép délutánt mindenkinek.
trinky
 
 


Trinky!

PAndácskából a próféta szólt! :lol: Nekem is májusi beülti volt :lol:
Próbálj meg kikapcsolni! :lol:


Kicsiboris!
Nagyon szép ki ház!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én is szeretnék kertesbe menni :lol:
A párod biztosan szépen berendezi :lol:
m. reni
 
 


Kicsiboris!

Borka csodaszép!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:
m. reni
 
 


Trinky!

Neke is fájt a pocim,meg minden bajom volt!
Nekem egy kis vérzésem is volt késöbb,azt hittem hogy nem vagyok babás ,de mégis!!!!!!!!! :lol:
m. reni
 
 


trinky, ++++++++ ezerrel drukkolok nektek. Kellene a jó minta itt nekünk.

domo, na jóvanakkó, majd írsz ha történik valami. Egy "minden ok" elég lesz.
Orvososdit újra? Kellene tudom, de alapból annyira türelmetlen és idegbeteg vagyok, hogy félek nem bírná a kapcsolatunk. Lehet inkább pszichológusra lenne szükségem :roll: ?

kicsiboris, hú de bátrak vagytok! Vesz az ember interneten házat? Meg sem néztétek, hogy van ez?
60m2 szerintem kezdetnek nem rossz, lehet majd hozzáépíteni később ha kicsi lesz.
A csaj szenzációs, látszik, hogy jól tartjátok :wink:
Szerintem Tárnok nem rossz, közel van Budához, de majd meglátod.
A meggyet nagyon szeretem (főleg sütibe), számíthatsz rám!

Szép hetet lányok!
bbilona
 
 


csajok, segítsetek picit :lol: köszi!!!
tudtok olyan bankot ahol gyedre is felvehető hitel?
ja és, szerintetek intézhetem már, hogy ne tgyásos legyek hanem gyedes?
ilonkám a humorod a régi :wink: hozol létrát? hihihi :lol:
tényleg jó tárnok? úgy néztük 10-15perc pest..elmegy..
jajjj nem interneten vettük :shock: csak ott találtam meg és oszt mögnéztük oszt tetszett :P :P :P hát igen...borka annyit eszik mint egy vombat...

pandi, köszi a dícséretet!!! anyósod? változott? az enyém amióta tudja, hogy a közelükbe költözünk azóta irtó kedves :roll: :? 8)

reni, köszi, ari vagy mint mindig...a párom már ki is találta, ügyi nagyon, alul lesz a nappali konyha +slozi, emeleten borka szobája, háló+fürdő és egy kicsike gardróbszoba...de minden nagyon pici, ez van erre van lóvé...

többiek?
tamarról semmi hír..., tizu és mágnes hogy vagytok?

sapé és babszim....???

Kép
kicsiboris
 
 


kicsiboriska, mi az a vombat?
Na így azért mindjárt más, megnyugodtam, ha láttátok is. Naná ha kell viszek létrát is! Amúgy meg igen bátor, négykézzelkapaszkodós fáramászó parasztlány vagyok.
Jó lesz hidd el, a mi alapterületünk is 25m2, fent 2 kis szoba, plusz az előtér számítógépsarok, lent meg étkező konyhácska, fürdő. Persze folyamatosan bővülünk.
Pikk pakk kitakarítod majd!
bbilona
 
 


Pandácska!

Megjött a székecske!!!!
NAgyon boldogok vagyunk!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:
Köszönjük mégegyszer :lol:
Tóncsi extra nyűgös :roll:
Dóri,hogy van????


Kicsiboris!
Szabadfelhasználású jelzáloghitel,elvileg jövedelem igazolás nélkül :shock: Az ingatlan értékét veszik alapul.
Raiffesen portálon nézzél szét!
Éljen a minimalizmus!!!!!!!!!!!! :lol:
Biztos szép lessz a kéró :lol:
Borka miket eszik????
m. reni
 
 



Lányok! Volt valakinek petefészek gyuszija? Mivel kezelték? Mi volt a tünet?
Vendég
 


Pandácska!
Nem vagy jól?
m. reni
 
 


Reni,
Nem :? Hányingerem van, nagyon szúr, görcsöl a méhem, főleg a bal petefészek környéke, fáj a gyomrom, és lázas is vagyok. Dórit is alig tudom megemelni :?
Vendég
 


és a a derekam is fáj
Vendég
 


Boriska:
Nálunk egy helyen számított be a gyed kölcsönnél, az OTP -nél..

Pandus:
Nem jól hangzik! Nem volt még ilyenem, de el kéne menned orvoshoz...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


pandi, hívd fel a dokidat!!!! ne hogy baj legyen :(
ő tudni fogja, hogy mi a baj szerintem..
ráadásul ha 38 felé megy a lázad akkor a szpopiztatást sem javasolják...

trin :P nagyon vigyázz most magadra, no para no stressz!!!!
nagyon szurkolok!!

Kép
kicsiboris
 
 


Boris,
Nincs dokim :? Szoptatni lehet lázasan is, ezt már megérdeklődtem a gyerekdokitól, mert voltam már lázas. Vettem be gyógyszert lázra, azóta csak hőemelkedésem van. Van itt egy nődoki, de ő csak csütörtökön rendel, addig ki kell bírnom.
Vendég
 


pAndácska!

Szegénykém!Tényleg nem jól hangzik :cry: Valami doki tényleg nincs?Nővérdenek?
m. reni
 
 


pandi, nem lehet, hogy hólyaghurut? nem csíp amikor pisilsz? mert nekem sokszor volt és nagyon ilyenek voltak a tüneteim...a derékfájás miatt gondolom..és körzeti doki? nem tudna segíteni?
(bocsi, nekem a védőnő mondta a láz dolgot :shock: mindenki mást mond, jó mi??)

mágnes köszi, akkor megnézem gyors..
hogy vagy? tetszik a zsebi név :lol:

Kép
kicsiboris
 
 


Boris, Reni
Pisivel semmi baj. Meg kifejezetten a méhem, petefészkem fáj, minden mozdulatnál. Elvileg holnapra lesz dokim, anyós elintézi.
Vendég
 


na de jó, akkor addig valahogy át kéne vészelned... :wink:

Kép
kicsiboris
 
 


Voltam dokinál. Az egész méhem be van gyulladva :( nem csodálom, hogy ennyire fáj, a vizsgálatnál azt hittem, hogy végem van. Szülni sokkal jobb volt. Kaptam antibiotikumot, de nagyon gyengét, hogy tudjak szoptatni. Ha nem hat csütörtökig, akkor megint mennnem kell, és kapok erősebbet, de akkor nem szoptathatok :( erre nem is gondolok, hatni fog!!!
Vendég
 


Pandácska!

Gyógyulj meg!Jobb,hogy most voltál dokinál. Fog hatni++++++++
Mit mondott a doki,hogy mitől van?
Antónia is sok puszit küld++++++++ Kép Kép Kép
m. reni
 
 


Boris, szerintem próbáld meg az FHB-t, vagy a CIB-et. A szabad felhasználású hiteleknél szerintem magasabb a kamat. Amúgy minden banknál van a honlapon hitelkalkulátor, úgyhogy ott kiszámolhatod melyikkel járnátok a legjobban. (Nekünk FHB-s hitelünk van, és semmi gond nem volt vele, mondjuk már 5 éve fizetjük)
Én a helyetekben megkeresnék egy hiteltanácsadót, mert ők elég jól ismerik a "piacot", és azt hiszem nem is nektek kell fizetni őket. (de lehet, hogy ezt nem jól tudom)

Panda, gyógyulj meg hamar. Mitől lehet ez? Nagyon fájhat :cry: . Nekem csak petefészek gyulladásom volt, de az is elégg megkínzott.

Tücsi, Ilona, igyekszem-igyekszem....., remélem jövő héten hétfőn jó hírekkel tudok szolgálni.
Egyébként ma egész nap álmos voltam, jobban ment a fekvés. Kicsit görcsöl a pocakom, de csak nagyon enyhén.

Ilona, nem csoda, hogy idegbeteg vagy. Annyi mindenen keresztül mentetek, mentünk hogy csoda, hogy nem muszájkabátkában ülünk valamelyik elmeintézetben. Azért ha lesz elég erőd a dokizáshoz, ne habozz, a férjed tutira melletted fog állni. Minket nagyon összehozott ez a tortúra. Igazi egy lélek két legény vagyunk. :) :)

ui: lányok, úgy érzem sikerülni fog.... :D
trinky
 
 


tiszta béna vagyok :oops:
Kétszer ment el,bocsi :oops:
m. reni
 
 


Reni,
úgy látom tetszik a kisasszonynak a trónus. Nagyon tündéri.
trinky
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?