Új privát üzeneted érkezett!

Bocsánat, hogy megint csak "beesek", csak szeretnék én is gratulálni Nektek Tiza és Mágnes. Szuper, szuper és meg egyszer szuper!

Szerintem ez a tavasz igen jó hatással van a babásodásra, úgyhogy
Kata tuti, hogy kis eszkimóid már jól betakaróztak a pocidban. :D
Ilona hidd el, Neked sem várat már sokára az a baba.

Amúgy olvaslak Titeket, csak nem akarok zavarni, meg csendben készülök az első lombikra :)
Pandácska sokat gondolok a te esetedre, mert sokat segít a pozitív gondolkodásban. Majd kérdezhetek még tőled?

Jó éjt mindenkinek: T.
trinky
 
 


Domo,
Itt a fülcsis Dóri :lol: Ez még nem a végleges, 2-3 hét múlva kicserélhetjük.

Kép
Kép

Trinky,
Persze, várom a kérdéseket :wink:

Kata,
Hogy vagy?

Reni, Boris,
????
Vendég
 


Kibírtam még eddig teszt nélkül. 8)

Domo,
és mikor is lesz az az ismételt vizsgálat? Ezen a héten?

Trinky,
ugyan már, miért zavarnál, légyszi gyere és meséld a részleteket, hogy akkor mikor is és mivel kezdődik a lombikod? :D

Pandus,
jól vagyok, csak nagyon izgulok. Nem érzek semmit. :?

Zel,
neked akkor most mikor lesz Eszkimótranszfer? 8)
katata
 
 

 
 

Pandus,
kész hölgy a csajszi a fülbevalóval!!! :wink:
katata
 
 


Pandus!

Köszi kérdésed!!!!!

Jól vagyunk,kicsit nyűgi volt a hétvégén :roll: poci

Megzabálom Dórit!!!!!!!! :lol:

Fülbelövés?Hogy ment?

KAtata!

Sikerülnie kell!!
m. reni
 
 


Nem is indulhatna szebben a hét!

mágnes, nem találok szavakat. Apukád nem tétlenkedik, meg kell hagyni, nagyon gyorsan kijárta ezt nektek a Jóistennél (biztosan valahol a közelében kapott helyet :wink: )
Nagyon örülök! Ne izéljetek itt, mi lenne itt velünk a pozitív tesztek nélkül! Bárcsak lenne hamar még több!

tiza, az áldóját, hát ez gyorsan ment! Még emlékszem az első várandósságodra, mikor mesélted, hogy hazamentél pár napos rendzvény után, és a párod rácsodálkozott a mellbőségedre! Bocsi, ez jutott eszembe :D !

trinky, hűha lombik? Mikor? Gyere csak sűrűbben, szeretettel várunk!

domo, na ezeket a nyavalyás vizsgálatokat nem irigylem, de nehogy lemaradjunk itt valamiről! Látod velünk sem történik semmi, mégis belelocsogok mindenbe, szerintem gyere bátran, sűrűbben :wink:

zel, jó gyorsan haladtok az ügyintézéssel :shock: . Lehet tudni, mikor lesz a tanfolyam? A tesó vállalásért meg le a kalappal!
Genetikai eredmény ok, akkor újabb kő esett le, hála..!

katata, három a magyar igazság, beszéld meg a büdös kölkökkel, hátha nem ismerik ezt a mondást, hogy most nagy a nyomás, teljesíteni kell! Nagyon szurkolok, olyan jó lenne!+++++++

tücsökbogár?
bbilona
 
 


pandácska, eddig is gyönyörű volt Dóri, most meg már nincs is rá szó!
bbilona
 
 


Domo :)
Naná, hogy Neked is lesz szép pozitív teszted. Anno én is azt hittem, hogy soha nem látok ilyet, csak a neten másokét.

Trinky :)
Köszi a gratulációt.

Panda :)
Dórinak nagyon jól áll a fülbevalcsi. Most még csajosabb.

Ilona :)
Már én is várom azt a mellméretet, mert ahogy abbahagytam a szoptatást atomjaira zsugorodott a mellem. Még kisebb, mint terhesség előtt. (Szerencsére ez pár hete volt, szóval egyelőre úgy tűnik nem kell sokát kismellűnek lennem. Legalábbis egy ideig.) Talán azért is, mert 2 kilóval könnyebb vagyok. Most nem bánnám, ha többet híznék a terhességgel, mert ha megint ennyit fogyok, már nem marad belőlem semmi.

Kép
Kép
tiza
 
 


tiza, egész életedben lehetsz nagy cicis. Az én üknagymamám 24 gyereket szült, az jó sokáig kitart. És még a plasztikai műtétet is megúszod :wink:
bbilona
 
 


Juhéjjjjjj! Négy napig nem vagyok, aztán itt a babaeső!!! :lol: :lol: :lol:
Tiza, Mágnes hatalmas gratula!!! Annyira hiányzott már, hogy a tábla zebrás részébe is legyen valaki!

Aztán szerdán már remélem, hogy Kata is bekerül, és így folytatjuk szépen a sort.

Pandi! Én is nagyon remélem, hogy a május 5. nekem is szerencsét hoz majd. A mai uh-n azt mondta a doki, hogy nagyon szépen alakul a nyálkahártyám, (12mm). A következő lépésben pénteken reggel kell telefonálnom, hogy felébredtek-e az eszkimókáink, és ha igen, akkor már tépünk is értük Tapolcára. Jujjj nagyon izgi! Szorítsatok a mi kis fagyibabáinkért!

tücsökbogár
 
 


katata!

Mikor tesztelsz?

Képzeljétek,apukámat megműtöték kizárodott hasi sérvvel.
Életmentő műtét volt,szegénynek a belei is össze voltak csavarodva :roll: 50-cmes vágás van rajta :roll:


Tiza!

Futni szoktál?


Bbilona!
Hogy telt a hétvége?
m. reni
 
 


Kép


Drága szerelmem!!!
m. reni
 
 


Imádom ezt a sok csodaszép angyalkát! :lol: :lol: :lol:
Nem lesz könnyű Marcinak választani közülük! :wink:

tücsökbogár
 
 


Gyors bekukk, Apa munkahelyén vagyok.
Voltam ma dokinál, van egy 5.3 mm-es petezsákom, jövő héten megyek megint uh-ra, addigra lehet, már szívhang is lesz . :)
Nem kell semmilyen progipótlás, azt mondta a doki, mivel spontán terhesség ,nem kell rásegítés. :)
Remélem minden okés lesz!

Csajok gyönyörűek!!! Rengeteget változnak pár nap alatt is!

Kata:
Neked nagyon drukkolok!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


reni, ezek a nagy szemek! Tényleg bajban lesznek a srácok!
Hétvége köszi, szuper volt, majdnem felétek. Sárospatak, Sátoraljaújhely és környéke. Nagyon szép része Magyarországnak, és szinte minden faluban van valami nevezetesség, látnivaló.

mágnes, így kell ezt csinálni. Nem is értem mi mit szara..dunk ennyit, mikor így is lehet, vagy nem :roll: ?

tücsökbogár, naná hogy szorítunk. Te leszel a ráadás. (3 a magyar igazság meg egy a ráadás, aztán kezdünk egy új magyar igazságot, amibe mi is beleférünk).
bbilona
 
 


Tücsi,
nagyon szorítok a kis eszkimóidnak!! Húúúú, de beindultak a dolgok. :lol: Péntek mindjárt itt van!!!! 8)

Reni,
asszem inkább nem tesztelek, már fél lábon is kibírom holnapig. A vérvétel reggel lesz, eredmény csak 14h után.

Mágnes,
Juhéééééjj!!! De jó!!! Nagy gratula a kis Zsákocskádhoz!!!!!

Ilonka,
hát ne is sza..kodjunk tovább!!! :lol: Ha ezen múlna.... :?
katata
 
 


Kata,
Holnap reggelre mennek a drukkok, jó magas hcg-t kérünk :wink:

Mágnes,
Gratula a pici petezsákodhoz :D

Reni,
Zabálnivaló és nagyon csinos :wink: Nekünk még nincs ilyen rucink, de lehet beszerzek én is. Fülbelövés megviselte, nagyon sírt, de már nem emlékszik rá... szerintem...

Tücsi,
Péntekre mennek neked a drukkok, pontosabban a babáknak, hogy szép ébredésük legyek!!

Ilona,
Nagyon aranyos vagy, ezt elmondtam Dórinak :wink:
Vendég
 


Tücsi :)
Köszi. Akkor nem sokára nagy nap. A 12 mm szupi. Marcinál csak 7 mm-es volt a nyálkahártyám inszem előtt 2-3 nappal, de úgy tűnik ez is elég volt. Tapolcán a Török dokihoz jártok?

Reni :)
Most nem futok. Mióta Marci megszületett nem tudtam eljárni. A férjem egyébként is ellenezte. Viszont vett nekem egy profi elliptikus trénert, azon szoktam edzeni egy félórát heti 3-4-szer. Most átmenetileg felfüggesztettem, de azért majd valamit szeretnék csinálni, de Marci mellett egyébként sem könnyű. A fél óra alatt legalább hatszor kell leszállnom, hogy arrébb tegyem, vagy visszahozzam.

Kata :)
Hát Te egy hős vagy. Én biztos nem bírnám ki teszt nélkül. Habár most először csak egyet vettem. Meg is kérdezte a férjme, hogy miért nem vettem legalább kettőt és visszaküldött a boltba. Vasárnap meg is csináltam. Szép kétcsíkos lett az is. Most már nem veszek többet. (Vagy mégis?)

Mágnes :)
Gratula a petezsákhoz! Én jövő kedden megyek dokihoz. Utrot nekem sem kell használni, mivel spontán a dolog.

Kép
Kép
tiza
 
 


Köszi a gratukat :)
olyan jót röhögtem, párom kollégája felhívta a barátnőjét, hoy te az Ági már megint terhes!
Belegondoltam, hogy jó 3 éve, ha valaki ezt mondja, hogy rólam ilyet fognak állítani, hülyének nézem.. :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


tiza:hogy a fenében van ez, hogy te a 4 heteddel hamarabb szülsz, mint én???? :shock:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


katata, :wink: .++++++++ Tényleg hős vagy, Milyen lett az új frizu?

mágnes, szerintem legyen szkanderverseny! Aki nyer az szül előbb! Csak hülyéskedek, nehogy félreérts! :D
Csak az öröm beszél belőlem. Szinte felfoghatatlan, hogy csak így hirtelen hipp hopp lett két kismamink!

babszi, nem menekülsz hamarosan te is csatlakozol. Csak 1 hónap, az nem hangzik rosszul!
bbilona
 
 


Tiza, igen a Török dokihoz járunk! Ti is hozzá jártatok Pécsen? Vagy összekeverek valamit? :oops:

Kata! Holnap délután négyig tövig fogom rágni a körmeimet!

Ilona írta azt az előző oldal tetején, hogy ha egy sikerszéria beindul, akkor nincs megállás, jön a babaeső. Hát remélem beindult és meg sem áll, amíg mindannyian babások nem leszünk!

tücsökbogár
 
 


tücsökbogár, a próféta beszéljen belőled!
bbilona
 
 


Ilonkám,
jó lett a hajam, de nagyon izgultam,mert vágás közben a fodrász többször a másik fodrászt kérdezte, hogy most akkor hogyan tovább. :? Gondolhatod... De az eredmény végül nagyon jó lett, ugyes volt a csajszi, csak gondolom megerősítésként kérdezgette a másikat.

Hát már nagyon szeretném tudni mi újság odabent és csatlakozni végre Mágneshez és Tizához!!!
katata
 
 


Mágnes :)
Úgy volt lehetséges a 4 hét eltérés, hogy elcsesztem a vonalzót. Athiz szólt és kijavította nekem. Most már azt hiszem jó. Így 10 nappal előttem jársz, ami reális.
Ez a megint terhes sztori tetszett. Én még a férjemen és persze rajtatok kívül senkinek nem mondtam. A családnak sem. Pedig alig bírom magamban tartani. Marcival a szívhangig vártunk. Nem bírtam volna ki a 12. hétig, ahogy mások szokták.

Kata :)
Már úgy izgulok. Tényleg sikerszériának kell lenni.

Tücsi :)
Én nem a Török dokihoz jártam, de tudom, hogy most Tapolcán van. Nagyon jó nevű orvos, jó kezekben vagytok.

Kép
Kép
tiza
 
 


Mágnes, gratula a petezsákhoz :lol: olyan jó lehet...

Kata, holnap reggel megyünk a vizsgálarta (én csak kísérőként). Úgy fogok érted izgulni egész nap, és csak este érek haza, de első dolgom lesz a gépet bekapcsolni!

Panda, köszi a fotókat, nagyon édes! Dóri nagyon szép baba :lol:

Reni, ez a ruha! Nagyon helyes :lol:

Ilona, jövök én sűrűbben is, csak van, hogy napokig nincs időm a gépre nézni ( a munkahelyemen nem akarok, itthon meg már nincs kedvem). Lélekben nagyon készülök a lombikra, nagyon szeretném még nyáron.
vége a gynevac kúrának? van bármi észlelhető változás?

Tücsökbogár, nagyon szurkolok az eszkimóknak :lol:

Trincky, gyere sűrűbben, én nagyon kiváncsi vagyok, mi történik veled így lombik előtt...

2-3 hete iszonyatosan néz ki a bőröm. Nem igazán pattanások, hanem piros "puklil" jelentek meg (mint éretlen pattanások), és elég sok, és mindig. Szörnyen idegesít. Azért írom, hátha történt veletek ilyesmi, vagy van valami jó tanács :?
pedig most semmit nem is szedek
domo
 
 


Domo!

Én akkor néztem ki így, amikor lombik előtt nagy adagban adtam magamnak a hormonokat. Ja, meg a terhesség elején is. Ki tudja, lehet, hogy csak nagyon jól beindult nálad a hormontermelés. Remélhetőleg ennek köszönhetően hamarosan szép, piros puklis kismami leszel majd! :wink:

Kata!
Nagyon izgi ez a nap! Kékből már belilultam, úgy szorítok!

tücsökbogár
 
 


Sziasztok lányok! >Bocsi,hogy így bepofátlankodok ide.Megszeretném kérdezni,hogy nektek inszem után volt barna folyásotok?Ez normális dolog?Ugyanis tegnap volt az első inszeminációm és fogalmam sincs,hogy ez jó vagy rossz.Megköszönném ha válaszolnátok.

Kép
keti25
 
 


csajok, bocsi, hogy eltűntem, de a párom dógzott a gépen...14 órákat...nem jutottam ide, és annyira hiányoztatok!!!

mágnes és tiza :lol:
hát nagyon-nagyon örültem, már rég néztem be és annyira jó volt olvasni benneteket :P meg kell mondanom, hogy annyira irigy lettem....aztán majdnem elsírtam magam :oops: :lol: olyan klassz, hogy ilyen 'simán jönnek a tesók, sok-sok boldogságot kívánok a kismamasághoz.pusssssssssssssssssz

pandi, annyira cuki ez a fülbevalós kép!!!!! anyóssal hogy vagy?
az enyém teljesen beindult, hogy Bp.-re költözünk..

reni édi vagy, hogy hiányoltál!!! nagyon gyönyörű ez a jány!! és a rózsás ruhácska....nem semmi!!

kata, akkor kettő körül benézek és ................nagyon izgulok....

ilonkám azért neked is annyira szorítok ebben a 'babaesőben :wink: az örökbefogival mi az állás? úgy lemaradtam ..

tücsi a török az egyik legjobb doki magyarországon, meddőségben csúcs!!! nagyon jó, hogy sikerül hozzá tartoznotok, mert már nagyon sokan járnak hozzá és ritkán fogad újakat, szóval hajrá tücsi!!

domo, nekem a tüszőrepi környékén és mesi előtt szoktak ilyenek előjönni :shock:

zel? veled mi úccság?

odry?

jucmuc?

babszi?

sapé?

Kép
kicsiboris
 
 


Helló!

Kata, őrülten drukkolok, hogy boldogan távozhass a laboreredményeddel! :wink:

Keti, bár nekem nem volt inszemem, de szerintem tök normális a barnázás utána. Ha mégsem, a többiek biztosan kijavítanak, ők értenek hozzá!

Többieknek pusz
athiz
 
 


Keti!
Nekem sem volt inszem után barnázás, de hallottam másoktól, hogy volt akinél volt és teljesen normális. Valószínűleg picit megsértették a nyálkahártyát a katéterrel, de ez nem fogja befolyásolni az eredményt. Ha pár napon belül nem múli el, akkor azért kérdezz rá a dokinál!

Lányok!
Most miután minden jót megírtatok a Török dokiról és igazából én is bízok benne, de azt is látom, hogy nagyon leterhelt, szóval akkora lecseszést kaptam az angiológustól, hogy alig álltam meg a lábamon. Szóval a trombózisom miatt nálam fokozottan figyelni kell a véralvadásra. Én mindkét kontrollvizsgálaton külön rákérdeztem a Török dokira, hogy biztos, hogy nem kell még heparin szurit feliratnom? És mindig az volt a válasz, hogy szerinte még nem. Azért egy kicsit bennem volt a félsz és ma felhívtam az angiológusomat, és úgy lecseszett, hogy ez nem játék, meg különben is az a másik doki miért nem veszi komolyan stb.... Hát most tényleg nem tudom, hogy melyik ujjamat harapjam. :roll:

tücsökbogár
 
 


Lányok!

Köszi a dícsérteteket :lol:

Pandácska!

A bordós chicco etetőszék milyen élőben?Nem láttad élőben?


Kicsiboris!

De jó,hogy jöttél!!
Borkával mi ujság???
Hogy vagytok??

bbilona!

Jó lehetett a kirándulás!fotók?
Debrecenbe nem jártok?

Katata!

Mi ujság?


TücsökbogáR!

Mindjárt itt a május 9. :wink:
m. reni
 
 


keti, ne aggódj, sajna előfordul. Ha holnapra nem múlik, jelentkezz az orvosodnál!

domo, valóban ha a munkahelyen nem lehetne netezni, én sem jönnék ilyen sűrűn. Otthon nem nagyon van idő ilyesmire.
A lombikról valami közelebbit lehet tudni? Ha megvannak a vizsgálatok kezdhetitek is?
Gynevac vége.
Újabban rajtam is ilyen nagy piros dudorok vannak, szerencsére a többség pár óra alatt elmúlik. Na igen van egy -kettő amelyik nem. Lehet a tavaszi hormonváltozás.

katata, sokan figyelünk rátok, és szurkolunk minden erőnkből. :wink:

reni, még a Hegyközt sem tudtuk igazán bevenni, így minden más elmaradt.

kicsiboris, nem maradtál le semmiről, ha lesz valami újdonság arról tuti nem fogsz lemaradni.
Hogy áll a lakáskeresés?

mágnes, átköltöztetek?
bbilona
 
 


Halihó!
Szóval már a lombik stimunál tartok. Ma vagyok a 9. napon. Sajnos a helyzetem nem túl rózsás, mivel a tegnapi uh alkalmával megállapították, hogy nem nagyon nőnek a tüszőim. A legnagyobb 16-os volt, a többi 15-10 között. Most már lóadagot kapok.
225 gonalF, 2 ampulla Luveris + a jó öreg Cetrotid
Ha holnapra nem nőnek meg, akkor leállítják. :( Ennek viszont nagyon nem örülnék.
Most viszont újabb probléma akadt, mivel hasonló nyákos cuccom van, mint amikor peteéréskor, csak nem színtelen, hanem narancssárgás :shock: :shock: . Szóval be vagyok tojva rendesen, hogy nem hatott a cetrotid és megrepedt a legnagyobb tüszőm.
Lombikos lányok, nektek volt ilyen??????? Az örület határán állok :roll:
T.
trinky
 
 


Domo,
nekem a stimukor volt ilyen a bőröm és még utána a ciklusom közepén vagy fél évig. Szerintem nekem a túlstimu miatt, akkorra ürült ki belőlem és azóta nincs ilyen gondom.

Keti,
nekem sem volt ilyen inszemekkor, de barátnőmnek meg igen. Szóval nyugi, biztos kicsit felsértették, mint ahogy Tücsi is írta.

Tücsi,
most akkor ez mit jelent? :shock:

Trinky,
szerintem a 9-dik napon ezek a tüszőméretek nem kicsik, nekem sem voltak nagyobbak és a végén 26-ot szívtak le... Nem értem a dokinak miért nem elég ez a méret ebben a fázisban. :shock:
A narancssárgás izére nem tudok mit mondani,nekem nem volt ilyen. De a doki mit mondott rá? Szerintem,ha megrepedt volna a tüsződ,akkor nem lenne ilyen, ezen kívül 16 mm-esen nem nagyon szoktak megrepedni, csak 20 mm felett.

Csajok,
reggel megvolt a vérvételem, 15 óra körül kell érdeklődnöm. Ha lesz merszem... :roll:
katata
 
 


Kata,
Kép
Kép Kép
Remélem ennyi elég lesz :D

Trinky,
Nyákkal ne törődj, ilyenkor a sok hormontól bármi lehet... A tüszők miatt meg nem kell aggódni, szépen megnőnek nyugi, tudod csak pozitívan, amit már írtam :wink:

Reni,
Nem láttam, a zöldet akartuk megvenni, így csak azt néztük. Más látta, azt mondta, hogy az összes szép.

Tücsök,
Ez tényleg nem játék(trombózis)

Keti,
Normális :wink:

Boris,
Most éppen elvagyunk állapot van...
Vendég
 


Keti:
Én is barnáztam inszem után kicsit. Sőt tegnap is a rákszűréstől, rám is jött a frász :)

Ilonám:
Még mindig nem költöztünk! :evil: Na de mostmár csak azért nem, mert nem fejeztük be a pakolást :D A hétvégén folytatja Apa, a gond csak az, hogy egyedül tudja csinálni, és max. dirigálni tudok. Így viszont lassan haladunk.. Na de előbb utóbb csak bent leszünk!

Kata:
Nagyon szorítok!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Jaj lányok köszi a nyugtatást. Igazad van Pandácska, pozitívan kell gondolkozni. Reggel egész úton munkába menet azt mondogattam magamnak, hogy: meg fogtok nőni, meg fogtok nőni.... :)

Nem hagyhatom, hogy állandóan pánikba essek, hiszen csodák bizony történnek.

Kata! Feltétlenül hívd fel őket 3-kor. Az már csak másfél óra. Addig próbáld meg elfogalni magad. Nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!

Keti, nyugi nekem is volt egy kis vérzésem az egyik inszem után, de utána gyorsan el is múlt. Igaza van a lányoknak, ha nem múlik el irány a doki.
trinky
 
 


katata,
Kép , ilyen lettem a szorítástól!
És ilyen szeretnék lenni 1 óra múlva:
Kép

trinky, én is küldök egy kis nyugtató, tüszőnövesztő energiát, hogy minden rendben legyen!

mágnes, akkor inkább lassan haladjatok a költözéssel, minthogy valami baj legyen a tesóval. Mire megszületik gondolom már az új helyen lesztek! :wink:
bbilona
 
 


Trinky!

Először is nyugi! Egyébként szerintem sem rosszak a tüszőméreteid! Szorítok holnapra, hogy szép nagyot nőjenek és a dokinak is tetszen a dolog. Amúgy nekem volt ilyen nyákos izém a stimu alatt, én is meg voltam ijedve, hogy biztosan megrepedtek, de mégis megvolt a leszívás, bár nálam csak 8-at tudtak leszívni, de abból 7 szépen el is kezdett osztódni.

Kata!

Hát persze hogy lesz bátorságod felhívni őket! Annyira szorítunk, remélem érzed és ez erőt ad neked. Én is csatlakozni akarok Ilona szívcitromjához!!!
Nálam csak annyi fog változni - remélhetőleg - hogy csütörtöktől elkezdem adni magamnak a heparin szurikat. Kicsit bánom, hogy nem hallgattam a férjemre és nem hívtam fel előbb az angiológust, de hát olyan jó volt elhinni a nőgyógyásznak, hogy nincs rá szükségem. Már megint túlságosan hiszékeny vagyok, pedig megfogadtam, hogy nem leszek az, de még gyakorolnom kell.

tücsökbogár
 
 


Hát az égiek nem akarják, hogy édesanya legyek... :cry: :cry:
katata
 
 



ohhhhhhhhhhhhhhhh h h :cry:
bbilona
 
 


Kata,
nem már.... :( :(

Hidd el akarják az égiek, hogy anya legyél, és az is leszel. Ez biztos. Kérlek bizakodj még egy kicsit, bár tudom, hogy hihetetlenül nehéz.

Mikor költöztök haza? Szerintem Neked ez lesz a megoldás.
trinky
 
 


Kata, le vagyok törve, igazságtalan a sors! :cry: :cry:
athiz
 
 


Kata,
Erre már nem lehet mit írni... annyira sajnálom :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


katata!

Sajnálom!
m. reni
 
 


:cry: :cry:
m. reni
 
 


Kata:
én annyira bíztam!! :cry:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


katám,
ne hogy lemondj az anyaságról, mert ez neked is megadatik és így is fog történni. nagyon nagyon átérzem ami most benned zajlik kata, amikor a második inszemnél elkezdtem tesztelni az első tesztnél láttuk a párommal a 2. csíkot....aztán két nap múlva megjött...szóval tudom mit érzel DE NAGYON SZERETNÉM HA TOVÁBB MENNÉL.
most kapcsolódj ki, menjetek társaságba, és próbáljatok meg teljesen kikapcsolni, tudom, nagyon nehéz, de meg kellene próbálni. szorítok nagyon.

Kép
kicsiboris
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?