Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, mindenkinek szép vasárnapot kívánok!

Mennek a drukkok és a tapik, akiknek szükséges! :D :D :D

Magunkról: 5. nap az ET után, de olyan keserves lassan mennek ezek a napok! Tüneteim nincsenek, egyedül a melleim feszülnek és fájnak kissé.

Nagyon izgulok, ez baj, de holnaptól dolgozok, ez talán eltereli a gondolataimat.

Apósomat meglátogatták a kórházban a 80 éves nagynénik, mire az egyik felém fordulva: "Látom, ti se gyarapodtok, már biztos nem is fogtok:" Hát így legyen optimista az ember!
szöcske
 
 


Jó reggelt csajok!

Mindenkinek gyönyörűséges napot kívánok! Nekem mára egy kicsit jobb kedvem lett. ;-)
Rájöttem, hogy a ragyák nem olyan ragyák. :-)

Szöcske,
Én biztosan elküldtem volna a banyákat a p...ba.
Vendég
 


Korall, ez az, csak így tovább :)

Szöcske, az ilyen banyák már a hamut is mamunak mondják, nehogymá' befolyásoljon :wink:

Bartika! Neked külön drukkok hétfőre! :wink:

Lányok, van valakinek tapasztalata a nem lakóhelyen végzett műtétekkel kapcsolatban? Jövő hét után Szegeden műtenek, és - ha él még ez a rendelet - nem sok "kedvem" van kifizetni a műtét árának 30%-át, pusztán azért, mert nem ott van az állandó lakhelyem. Ötlet?



Kép

 
 

 
 

Csajok!
Köszönöm a drukkokat holnapra! :lol:
Mi 9-re megyünk és nagyjából végig ott fogok ülni 11-ig. :roll: Rózsaszín hosszú ujjú felső lesz rajtam.
Nikó! EZ nagyon jó hír, szerintem is próbálj kicsit jobban HINNI!!! 8) Én is elfogadnám a 240-es értéket! :lol:

Mó! Engem most Debrecenben műtöttek, de oda vagyok bejelentve, így nem volt gond. Mióta van ez a rendelet? Mert 2005-ben meg itt műtöttek és akkor még nem volt gond belőle.

Korall, milyen ragyák vannak még? :o

Csajok, inszem előtt, (gondolom ovu előtt is, mert még csak tegnap szúrtuk a repiszurit) normális egy pici görcs és barna? Estére elmúlt, de ha nem ovus, akkor mi? Vagy ne foglalkozzak vele? :roll: :oops:

Mi ma is csak aludni jöttünk haza (mármint Pötyi alszik, én nem... :? ) olyan szép az idő! És kérem szépen tegnap estére készlettem a giga mega tavaszi nagytakarítással és lomtalanítással... Most olyan illat van itthon, hogy öröm belépni. :lol:
Na léptem, kellemes vasárnapot mindenkinek!!!
Puszi:
Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Mó!
Nekem tavaly novemberben volt egy hiszteroszkópiám Budapesten és én ugye, nem oda vagyok bejelentkezve. Igaz, hogy a Mágus ajánlotta a profot, akihez elmentem magánba, ott megmondta a műtét napját. Fizetnem csak a vizitdíjat kellett a kórháznak, de én sem hallottam még sehonnan, hogy ki kell fizetni a 30%-ot. Nincs szabad kórházválasztás?!
szöcske
 
 


Bartika! Tudom, hogy Téged most műtöttek :wink: (ez nem beszólás ám, csak próbálom felfedni a kilétemet :wink: )

Szóval én úgy tudom, hogy beutalni csak a területileg illetékes kórházba lehet, indokolt esetben esetleg kivételt lehet tenni (pl. rossz tapasztalatok az illetékes kórházzal), ekkor nem kell a 30%-ot kifizetni. Ja, és a területileg nem illetékes kórház mondhatja, hogy neki nincs kapacitása ellátni a nem odatartozó pácienst.

Link:
http://www.hazipatika.com/articles/A_korhazi_beutalas_rendje_jogasz_szemmel?aid=20070504145520

Szöcske! Ez biztató, remélem, nekem sem lesz gond.



Kép

 
 


Sziasztok!


Fu de szép idő van picit sétiztünk most apa nézi F1-et én meg pihizek.
Ma olyan megjönnek a mensi manók érzése van a hasimnak meg reggel úgy beleszurt lent a hasimban, hogy nagyon. Jó lenne ha fénydrülne a titokra és megtudnám mi is folyik ott bent valójában. Már nem érdekel mi lesz az eredmény csak legyen valami biztos. :) :)
nikó
 
 


Mó!!!!! OK, leesett!!!!!!! :idea: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Helló Lányok!

Mi is hamarabb megyünk szerintem, hogy mire bejutunk a dokihoz, meg legyen az eredmény. (gondolom lesz vérvétel megint)
Mensisen fáj a hasam, és megint elkezdtem barnázni,... :cry:


Szép napot Mindenkinek!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


nos akkor: A MENSIS ÉRZÉS NEM JELENTI FELTÉTLENÜL AZT HOGY MEG FOG JÖNNI!!!!!!!!!!!!!!!A BABA FÉSZKELŐDIK, A MÉH MEG NEM ÉRTI MI ÚJSÁG, MINEK KELL NŐNIE, AMIKOR AZ KICSIN IS MEGVOLT, DE MIVEL A MÉHNEK NŐNIE KELL, A SZALAGOK HÚZÓDNAK, A BABÁSOK MEG EZT MENSIS FÁJDALOMNAK ÉRZIK....EZ TELJESEN NORMÁLIS ÉRZÉS.
MEGNYUGTATÁSUL, LESZ EZ MÉG ÍGY SEM....MERT A SZALAGOK HÚZÁSA NEM LESZ KELLEMES MINÉL NAGYOBB LESZ A MAGZAT....TEHÁT KÉRETIK AKKOR SEM MEGIJEDNI, NORMÁLIS!
Vendég
 


Lafi: köszi. :oops:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Lafi!

Köszike, hu szerintem már teljesen mindenki agyára megyek. :oops:
Lehet hanyagolnom kéne a netezést egy kis időre? :roll:
nikó
 
 


Sziasztok, csak bekukk.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

gyors bekukk!

Mindenkinek ezer drukk, holnapra sok k...t. :lol: :lol: :lol: :lol:

Snufi:a barnázás lehet jó jel is, nagyon várunk a hírekkel, de minden rendben lesz, nyugi!!!!!!
Vendég
 


sziasztok!

mindenkinek mennek a drukkok++++++

jó éjt, szép álmokat!

kati
katica30
 
 


Sziasztok!

Mennek a drukkok, Lányok!!! +++++++++++++++++++++++++++

-ritkán jövök ugyan,... de nagyon szorítok MINDENKINEK- :wink:

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok!

Snufi!!


Nagyon sokat gondolok rád drukkolok nagyon nagyon!!!
nikó
 
 


Sziasztok!

Ma van a topictali a kaáliban? :wink:

Snufi,
+++++++++++++++++
hallgass Lafira! :wink:

Korall,
+++++++++++++++++ :)

Szöcske,
micsoda banyák! :shock: Tuti én sem tudtam volna visszaszólás nélkül hagyni...
Cáfolj rájuk! :) ++++++++++++++++

Mereszt,
drukkok a petécskéknek!

Viktu,
hajrá! :wink:
angel37
 
 


Jó reggelt!

Hajnalban teszteltem, és van egy aprócska,indurka-pindurka alig látszó 2. csíkom.( ilyet még sose produkáltam!) Nekem ezidáig mindig holtfehér egycsíkos maradt a tesztem. Bár a hasam picit görcsizik, de kivárok 2-3 napot az újratesztig. ( ma a ciklus 27. napja van) Szóval izgatott vagyok!

Minden sorstársamnak drukkhegyek!
nani72
 
 


Nani!

Hajrá drukkolok nagyon!!!!
nikó
 
 


Nani ez szuper!!!!!Még ha halkan is!!szeded a metet ugye????Abba ne hagyd!!!!!!!!!Segít megtartani is...(én végig szedtem...)

Talisoknak drukk!
Vendég
 


Nani!
Keresztben van a mutató és középső ujjam, drukkolok nagyon!
szöcske
 
 


Nani! Hajrááá!
Korall Neked is!
Meg Snufinak,
meg Mindenkinek!!!!!

Tudnátok segíteni?
Ki foglalkozik az APC rezisztenciával? Ma kaptam az eredményt. Pozitív. :( Most teljesen be vagyok t..jva. Mit lehet ilyenkor tenni?
fablia
 
 


Sziasztok Lányok!

Ha már erre jártam...., gondoltam bekukkantok, írok néhány sort.
Bár nagyon sok "új" arcot látok, azért van ebben jó is (remélem a régiek mind-mind babáznak). :) És az "újak" is fognak nemsoká! :)

Mindenkit puszilok!! Jó ide benézni, sugárzik a pozitív hozzá állás, ez a lényeg!! Hajrá, hajrá!! :)

Szépséges napot és hetet mindenkinek!!!

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagy drukk ezerrel!!!

Nani! Hurrá! Drukkolok nagyon!!!!

Fablia! Zöldi és Fanni segít. Hematológushoz kell menni.

Ma este kezdem a szurikat.

Nem vagyok top most csajok. :(

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Nani,
ez biztató! :wink:

Hanna,
nagyon jó, hogy kezdesz! :)
Miért nem vagy top? :( Ma nekem is fos kedvem van... :roll:

Kiscsillag,
jó, hogy adtál magadról jelet! :) Szép napot neked is!
angel37
 
 


Kiscsillag!!!!!!!Dejó hogy írtál!!!!!!!!Sokat gondoltam Rád!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Puszillak+
Vendég
 


Sziasztok!

Mennek a drukkok Mindenkinek!

Kedvem nekem is a béka feneke alatt van.
Vendég
 


Snufi!!!


Már nagyon várlak remélem örömködtök és még nem értetek haza azért nem írsz. DRUKK DRUKK.
Én úgy nézki csúsztatom a vv-telet mert holnap sok a program. Ha még Pestre is kell mennem na az már sok lenne.
nikó
 
 


Sziasztok!

Nani, ez szuper! Drukkolok nagyon!

Sajnos senkivel nem találkoztam ma a Kaáliban, de nem is voltam ott sokáig. TSH-m rendben, következő ciklusban inszem!

Drukk mindenkinek, kinek mihez kell!+++++++++++++++++

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


sziasztok lányok!

Snufi :)
Drukkhegyek +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nikó :)
Neked is további drukkok :) +++++++++++++++++++++++++++++++

Nani :)
Drukk-drukk-drukk :) nagyon bíztató Babaragacs +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Szöcske :)
Babaragacs +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Korall :)
Babaragacs +++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Évi :)
Hajrá inszem :) +++++++++++++++++++++++++++++++++++

Pénteken voltam endokrinológusnál a mens-ben. Egyenlőre nem akart felírni gyógyszert, elküldött pajzsmirigy vizsgálatra (ma reggel el is mentem vérvételre, délután vagy holnap délután lesz eredmény). 2 hónap múlva csinálunk egy kontroll vércukor és insulin vizsgálatot, s ha a diétával nem csökkent kellően az inzulin és a cukor, akkor fog csak gyógyszert felírni.

Pusz
Buboskemence
buboskemence
 
 


Sziasztok!


Ez a Baba nem akart erre a világra megszületni. :cry: Biokémiai terhesség, hcg 11re visszament.
Harcika, Bartika, Baba, köszönök mindent!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sunfi!

A francba! Ez mitől lehet vajon? Barnázol is? Mit mondott dokibácsi? Jujj én mostmár megint parázok. Teszteltél tegnap vagy már nem? Mikor kezdtek megint, vagy most pihi van? Én csak szerdán megyek.
nikó
 
 


Jaj, Snufi,
:( :( :(
Ez így még rosszabb lehet, mintha el sem indul...

Évi,
gratu a TSH-hoz, hajrá inszem!

Búbos,
drukk az eredményekhez!
angel37
 
 


Snufi :(
buboskemence
 
 


Köszi Angel :)
buboskemence
 
 


Snufi :cry: :cry: :cry:

Búbos, drukk a jó eredményekhez!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Snufi! Sajnálom. :(
De legalább valami elindult. Ez azért a következőre egy kis bíztató jel.
fablia
 
 


Snufi,
Nagyon sajnálom! :-(
Vendég
 


Snufi,
:cry: nagy ölelés!

Mindenkinek mennek a drukkok!

KépKép
tobi
 
 


Snufi - sajnálom, nagy ölelést küldök :?
leo50
 
 


Snufi,
nagy ölelés neked!
Vendég
 


Snufi sajnálom, pedig azt hittem.... :cry:
Vendég
 


Snufi!
:cry: pedig csak miattad jöttem most.... :cry: :cry: :cry:
Annyira sajnálom, pedig olyan szépnek tűnt az egész.... :cry:


Bocsi lányok, próbálok visszaolvasni este :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


sziasztok!

snufi: nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry:

szöcske, nikó, korall, nani, mereszt: drukk++++++

évi: hajrá inszem!

hanna: drukk a szurikhoz!

hanna, bella: a rosszkedvűek csapatába én is jelentkezhetek.

kati
katica30
 
 


(((Snufi!)))

A biokémiai jó jel!!! Azt jelzi, hogy a következő sikerül!!! :) :) :)
A megpróbáltatások által pedig alaposan megedződünk!!! Hajrá, tervezni a továbblépést! :)

Mindenkinek drukk és puszi:
Till

tillidian
 
 


Snufi!

:(
Most nagyon bet..tam.
Tillinek igaza van. A nehézségek által leszünk erősek és kitartóak.

Puszi
szöcske
 
 


Snufi! Itt is :cry: ...és csatlakozom Tiillhez!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Snufika: nem akarok mondani semmit, úgyis tudod: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: .

Angel: kuttyok?

Cocika: hogy vagytok? A BMI-m 25 alá ment, ha jól emlékszem Te kérdezted anno, hogy mennyi ugye? Szóval kiszámoltam.

Nani: drukk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sanyika! Nagyon ügyes vagy!

Kép
zölddisznó
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?