Új privát üzeneted érkezett!

Farkaska,

köszi az infót! Ez biztos? :D Az tesz jót az inzulinnak, ha ennyit kajcsizunk naponta? :lol: (gáz, mert én délutánik néha semmit, aztán meg rászabadulok a hűtőre :lol: :lol: :lol: )

És hol csinálnak ilyet? A körzetivel utaltassam be magam?

Nani,
dehogy ad le a kinezes, fantasztikus csóka és sztem szépen "fejlődöm" nála, csak én érdeklődtem, nem tud-e vaki, aki auralátásban stb megbízható - sok a sarlatán :? . (Még nem hívtam fel a hölgyet, akit ajánlott, de fogom, és majd beszámolok! Kíváncsi vagyok nagyon!!!)

Üdv, Till

tillidian
 
 


Lafead,

Neked is köszönöm az infót (vtlen Farkaslánynak címeztem :))

A "korkérdés" pedig csak azért jutott eszembe minap, mert mindig azon paráztam, hogy kifutok az időből :? (pedig 29 voltam, mikor elkezdtük a meddőségi tortúrát...és 26 nap múlva 34 leszek :o )
De para megszűnt!!! :D

Till

tillidian
 
 


Tilli, azért nem napi 5 zabaparti, csak ch.mentes diéta, elosztva 5 részre........

hogy államilag hol csinálnak?passz. hogy a körzetid tud-e segíteni?passz, valszeg nem...speckó vizsgálat :cry: endokrinológus kell.

magánban meg 7-10 ezer között mozog.
Vendég
 

 
 

Zöldi – ma egész nap vártalak ám MSN-en :-)

Katica – örülök, h megnézik az IR-t, meg a cukrodat is :-)

Buboskemence – 4-en várják, most épp síelnek, hogy később is jól menjen majd :-)
leo50
 
 


Jó éjt! *


OFF

Képernyőtisztító: http://www.hana-ess.eu.dodea.edu/activi ... _clean.swf

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Húúúú!Hétfőn topik tali????
Még nem tudom hányra kell mennem,holnap mondja meg a doki.

Jó éjt.

Kép
Kép
mereszt
 
 


Bocsi, 2 nappal később tudok reagálni a nekem írtakra :oops:

Vizslás lányok (Lafi +Mereszt) :lol:
Szuper, hogy pajtik a gyerkőcök a kutyusokkal, azért is szimpi nekem a vizsla, mert bírja cérnával a gyerekeket… :D

Mereszt!
Érthető, én sem hagynám kettesben a kutyával, kell a felügyelet….Fanda? Így hívják??
Örülök, hogy beindultak a tüszők, látod-látod!! :wink:

Bella!
Nem mondod, hogy szereted a basseteket??? Ki gondolta volna az avatárból…. :P

Angel!
Hát tündéri ez a sok szunyáló kutyus..hogy tudnak így aludni…. :lol:

Tücsök!:)
Persze nem vagyunk egyformák, én sem vagyok egy üvöltözős típus, de ez nagggyon durva…és az a szomorú, hogy még képesek is lennének ilyen szintű elbaltázásra…:x

Snufi!
Továbbra is drukk++++++++

Leo!
Köszönöm, hogy írtál, válasz megy! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Babaimádó kérdezi: Ki a dokid és hogyhogy belement a 3-ba?

Krizsa dokihoz járunk kb. másfél éve. 8 megtermékenyült blaszto-babánk volt a végén, a Mágus kérdezte, hog mennyit akarok hazahozni, én rögtön mondtam, hogy 3-t. Van egy ismerős házaspár, ők azt mondták, hozhattunk volna 4-t is, mert nekik végülis 4-ből 1 tapadt meg.

12 nap múlva tesztelhetek.
szöcske
 
 


Lányok,

Mindenkinek szép napot mára, mi lemegyünk a Balatonra egy kicsit fejet szellőztetni és fotózgatni. (Annyira, de annyira nincs kedvem tanulni!)
Úgy tűnik, nem leszek jövő januárban anyuka. :-(
Vendég
 


jó reggelt!

Hát aludni nem nagyon bírok. Izgulok nagyon keresem a tüneteket de nem találom. De mostmár 6 óra és kidrül minden. Nem tudom mikor jövök de jelentkezem!
nikó
 
 


Korall, miből gondolod? Még csak 1 hét telt el a beülti óta...

optiMó

 
 


Jó reggelt,
Nikó, drukkok mennek +++++++

Korall, mi történt? Mire alapozod, hogy nem sikerült?

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok,

Mai napi babaragacsok és mindenféle drukkok útnak indítva.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Korall,
biztos ez már?

Lois,
:lol:
Vendég
 


[quote="korall1"]L írta:korall1ányok,

Mindenkinek szép napot mára, mi lemegyünk a Balatonra egy kicsit fejet szellőztetni és fotózgatni. (Annyira, de annyira nincs kedvem tanulni!)
Úgy tűnik, nem leszek jövő januárban anyuka. :-(


Mi történt? :shock:
fablia
 
 


Sziasztok!
Nikó, Snufi HCG növelő drukkjaim szállnak felétek!:-)

Szöcske, Koral, neketek meg a ragacsok!;-)

lola, asszem' kicsit félre értettél: mi konkrétan 11 éve küzdünk azért, hogy babánk legyen (és 1991 dec-óta vagyunk együt), de végülis ez már teljesen lényegtelen, hogy hány éve mert előre kell nézni!;-) Jobban vagy egy picit lelkileg?

Hétfői topic tali miatt irigy-irigy!
Vendég
 


Jó reggelt!

Korall???? (már bizti elutaztatok... :( )

Snufi! HOgy vagy???? Barnázás nuku??? Drukk!
Nikó! Várunk az eredménnyel!!!!! +++++++++++++++++

Én egészen sokat ott leszek hétfőn, mert férjecskémmel megyek, neki 9-re kell menni, aztán elmegy dolgozni, én pedig maradok 11-ig. Kovács dokim szerint 11 és 12 között lesz az inszem.
Szóval mindjárt kitalálom mit veszek fel és közé teszem. :)

SÜT A NAP kint!!!!! 8)

Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Sziasztok,
Mindenkinek mennek a drukkok és a pozitív energiák :D

KépKép
tobi
 
 


Barti: :D baran nuku, kopp-kopp.

Nikó: nekem sincs tünetem, semmilyen. :wink:

Korall: :?:

Lafi: itt is köszi. :oops:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Helló! Tegnap eltűntem barátnőzni, és mi i sleugrottunk a Balatonra. Gyönyörű, mint mindig.
Este 9 óta alszom, egy órája ébredtem fel. :lol:

Sok-sok drukk mindenkinek!

Leo! Ma ia csak 5-ig vagyok, aztán csak holnap.

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Ma voltam vérvételen ,nagyon büszke vagyok magamra :D :D Megcsináltattam a 4 alaphormon vizsgálatot is :lol: Biovital-ba mentem
mert a mensbe már nem tudtak vállalni :( de itt nagyon ügyes lányka vette le a vérem :D (ZIZI)Nagyon fincsi volt a cukros szlötyi :roll:

Üdv Dalmi
dalmácia
 
 


Dalma, ügyi voltál!

Topiktali hurrá!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Dalmi! Egészségedre! Mikor lesz eredmény?

Kép
zölddisznó
 
 


Dalmi!

Örülök, hogy ízlett a szirup :) Mikor lesz eredmény?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Dalmi: Kép

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Mindenkinek köszi :D :D Keddre mondták kész az eredmény [img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1209136164.6729
.gif[/img]

Azóta Hannával beszéltem ,ujra buti voltam a leident nem vetettem le,így újra mehetek ,de nem gond mert nagyon szuper kényeztetések vannak ott 150 perc tömény kényeztetés :wink: :wink: szét masszíroztatom magam :wink: :wink:

Dalmi
dalmácia
 
 


Sziasztok!

Az ösztrogén szintem már 8OOO felett van. :P Hétfőn 14-kor lesz a punkció,hacsak nem ragad magával addig az éhhalál. :? 13-ra kell mennünk,remélem azért még fogok valakivel találkozni. :?:
A doktor bácsim ma is hiányolta Dórikát :oops: ."A kis tündér Dórababa nincs itt?Biztosan ő a család szeme fénye és mindenki imádja,sokat van kényeztetve."Mondtam,hogy a mindenki túlzás,de mi imádjuk.Ekkor rám nézett az ártatlan tekintetével és megkérdezte,hogy ki nem szereti és miért,hiszen olyan gyönyörü nagy szemei vannak.Mondtam,hogy az örökbefogadást nem mindenki tudja elfogadni,majd azt mondta,hogy ezt akkor sem érti,mert ő és itt mindenki szeretettel fogadja,és szereti és örülnek ha magammal viszem. :oops: :oops: :oops: Majdnem leolvadtam a székről.Kár,hogy nem a Szmatona doki a sógorom.

Kép
Kép
mereszt
 
 


Sziasztok!

HCG: 240 Kedden kell mennem újra vv-re remélem tovább emelkedik!
Ja ma vagyok a 15.napon.
nikó
 
 


Niko: szupeeeer!!!!!! :D

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Nikó!

:P :P :P :P :P :P :P

Kép
Kép
mereszt
 
 


Nikó, ez nagyon klassz! Örülök neki :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Nikó!
Ez szuper! Gratulálok!

Mereszt,
Neked meg drukk hétfőre!

Bartika,
Neked is ugyanezt!

Én:
Tegnap reggel elkezdett picit fájni a cicim, és picit görcsölni a hasam. Ma reggelre mindez bedurvult, annyira görcsölt a hasam, hogy majdnem vettem be gyógyszert. A melleimhez meg alig tudok hozzáérni. Ráadásul tele lettem ragyákkal is. Ez a három együtt nálam a banya legbiztosabb előjele (még van 3-4 napom).
Ma vagyok az ET utáni 7. napon, a kapott choragon még látszik a tesztemen, de már csak úgy, mint a lepkefing. :-(
Vendég
 


Nikó! :D

Mindenkinek mennek a drukkok!+++++++++++++++++++++++++

Kedden nem jön senki?

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Lányok,

jelentem: erőt vettem mérhetetlen lustaságomon és vettem kondibérletet! Sőt: haszáltam is ma!!! :D

Lafi,
ez a ch-mentes diéta rémes!!! (Utánanéztem! - a napi 5 kaja még megoldható :lol: )

Nikó, Snufi,
hajrá!!! :D

Koral:
még ne írd le a dolgot!!! (nézd meg Snufit, ő is leírta :wink: )

Szép hétvégét Mindenkinek (remélem, szép idő lesz, mert lagziba megyünk :)

Üdv: Till

tillidian
 
 


Sziasztok!

Snufi!
Drukkolok nagyon!+++++++++++++++++++++++

Nikó!
Szuper! További drukkok!+++++++++++++++++

Korall!
Nekem a beülti után 2szer 3 napig úgy görcsölt a hasam, hogy azt hittem menten megjön és megszakad a szívem! Ekkor Harcika öntött belém lelket, hogy ez jót jelent, mert dolgoznak a sárgatestek és a méhem is! Én ekkor megnyugodtam, a 2.nál már féltem, hogy nem sikerült és beülti után 11 nappal pozitív lett a tesztem!!!! Nem feladni :twisted: , bizni a babában/babákban, hogy kapaszkodnak és ezért görcsölsz!!!

Mindenkinek mennek a drukkok, ragacsok, tüszőnövelők!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
kisfóka
 
 


sziasztok!

sajnos, ma nem értem ide, hogy bővebben írjak.

mindenkinek mennek a drukkok+++++++++

jó éjt!

kati
katica30
 
 


Niko, Snufi
%%%%%%% :D

Mereszt,
drukk hétfőre++++++++

Korall,
+++++++++++++++++++++

Mindenkinek drukk!

Till,
jó lagzizást :)

KépKép
tobi
 
 


Jó reggelt mindenkinek,

ma is munka van :( igaz, csak 10.30-ig :D

Nikó, ez jó, ugye? Lesz még kontroll vagy már kismamának vagy nyilvánítva?

Korall, nekem az jutott eszembe, hogy ez simán lehet jó tünet is, mert azért ez nem a normális, megszokott állapot, ilyenkor máshogyan működik a szervezet.
Úgyhogy szerintem se temesd még ezt a próbálkozást. Inkább kapcsolódj ki hétvégén, aztán úgyis kiderül néhány nap múlva, hogy mi a helyzet.

Mereszt, drukk hétfőre (nekem Szmatona nem kért egyszer sem vérvételt a stimu alatt :oops: )

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!

Allegro!

Nem tudom csak remélek! Nagyon pozitív próbálok lenni, remélem nem csak a hormonok játszadoznak velem. Meg azt is, hogy nem méhenkívüli terhességről van szó. Nem nagy tudom mi a jó érték a hcg-nél de ha jó lenne akkor biztos nem kérnének ismétlést.
Ma főzök valami fincsit majd később megyek sétizni kersztlányomnak ma van sportverseny itt a városban megkuksizom na meg szurkolok is neki.

Harciak!

Szerinted???? 12.napon 80 a hcg 15. napon pedig 240 ez nagyon gáz???? Jajj nekem, de parázok. Gondolom, hogy a progiszuri nem tud nagyon bekavarni.
nikó
 
 


Nikó, komolyan mit parázol????15. napon 240 tökéletes! nekem 19. napon volt alig 300 felett!!!!!!!!!!!!!!Meg nem kéne méhenkívülire gondolni.........

Mereszt++++++++++

Korall++++++++++

Hanna mingyá kezdesz!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nikó, szerintem ez nem méhenkívüli, de kérdezd meg Harcikát. Én azt mondom:szú-szá és nyugi! Drukk++++++++++++
Snugfi++++++++++++++++++, remélem, megnyugodtál kicsit!Ölellek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nikó!
Ez nagyon szép hcg!!! Itt van egy tábla a hcg szintekről. Valahol a neten fent van. És nézd meg a Tiédet. Nagyon szép! Semmi izgalom! Gratulálok!!! :)
Én itt tartanék, lehoznám a csillagokat az égről!

ET utáni napok HcG szintje
9. napon magas: 119 átlag: 48 alacsony: 17
10. napon magas: 147 átlag: 59 alacsony: 17
11. napon magas: 223 átlag: 95 alacsony: 33
12. napon magas: 429 átlag: 132 alacsony: 17
13. napon magas: 758 átlag: 292 alacsony: 70
14. napon magas: 514 átlag: 303 alacsony: 111
15. napon magas: 1690 átlag: 522 alacsony: 135
16. napon magas: 4130 átlag: 1061 alacsony: 324
17. napon magas: 3279 átlag: 1287 alacsony: 185
18. Napon magas: 4660 átlag: 2034 alacsony: 506
19. napon magas: 10, 000 átlag: 2637 alacsony:540
fablia
 
 


Ja és láttam alacsony hcg értékkel is kismamát!
fablia
 
 


Mereszt! Drukk a hétfői inszemhez!

Alle! Nem mindig kér Szmati vérvételt, csak ha úgy látja, hogy érdemes lenne megnézni! Engem is mindig de. hívott be uh-ra, ha kellene esetlegesen egy vérvétel meg tudják csinálni. Ezt azért tudom, mert egyszer du. akartam menni, és Ő kérte, hogy de. legyen ezen okok miatt. De nekem sem vettek még stimu alatt vért.
fablia
 
 


Bartika! Neked is nagy drukkok hétfőre!!!
fablia
 
 


Fablia, köszi :) Akkor megnyugodtam. Mondjuk igaz, én is többnyire reggel voltam UH-n.

Nikó, Fablia táblája alapján szerintem jó az értéked. Ha kétnaponta duplázódik, akkor ha a 12.napon 80, a 14-en 160 kell lennie, a 16.napon 320, és most a 15.napon pont a felénél jár a növekedésed. Szerintem babát vársz :)

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!

Mereszt,
hajráhajrá tüszők/peték! :wink:

Snufi,
+++++++++++++++

Nikó,
nyugi! Eddig minden okés, paráznivaló meg mindig lesz! Mi lesz később? :wink:

Korall,
sajnálom, hogy így érzed..., de fel ne add még, a tünetek disznómód kétesélyesek! Az se biztos, hogy a hcg szuri miatt van az a kis csík!

Dalma,
ügyes voltál! :) Drukk az eredményhez!

Szöcske,
+++++++++++++++
angel37
 
 


Sziasztok!

Végre megint szép idő van és süt a nap!!!!!!

Nikó: nyugi, minden a legjobb úton halad. Drukk:++++++ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Snufi: drukkolok nagyon, minden rendben lesz és nemsokára költözhetsz a másik topicba!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Mereszt: super, szurok-szurok a babiért!

Korall: ne add fel, tessék bizakodni, még lehet valaki odabent!!!!!!
Vendég
 


Allegro!

Az 1 lombiknál nekem sem vettek vért,de tavaly a merionaltól túl sok tüszőm lett és emiatt kezdte nézni az ösztrogén szintemet.Valami olyasmit mondott,hogy túl magas értéknél nem szabad a punkciot megcsinálni,hanem meg kell várni amig lemegy.Idén pedig nem nőttek a tüszőim,tehát hiába nem akart merionalt adni muszáj volt és emiatt rögtön elkezdte nézni az ösztrogén szintemet.Gondolom óvatosságból.Ennek most már örülök,mert igy kiderült,hogy később kezdek reagálni a szurikra,mint kellene.

Nikó!
Szerintem is nyugi!!!!!!Tudom,hogy mondani könnyü. :wink:

Kép
Kép
mereszt
 
 


Korall!

Nem vagyok egy nagy szakértő,de szerintem ez akár a babásodás tünete is lehet....

Kép
Kép
mereszt
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm mindenkinek, megígérem nem parázok.
Képzeljétek olyan büszke vagyok keresztlányomra. Nagyon ügyes volt a versenyen váltót futottak a 3. helyen állt a csapata és ő volt az utolsó futó a csaptba és első helyre felhozta a csapatát!!!! Egyéni versenyben aranyérmes lett!!!!!! Hátmajdnem sírtam amikor mondták a nevét alig bírtam sírás nélkül. :D :D
Most megyünk sétálni egyet azt itthon pihi.

Mégegyszer köszi lányok!!!!!!!!!
nikó
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?