Új privát üzeneted érkezett!

Imádnivalók ezek a csajszik!!! Az egyik már olvas, a másik hamarosan világcsúcsot úszik, tüneményesek! Köszi Panda, Reni!

Reni!
Remélem is, hogy használhatók az infok és nem fog fájni a babák pocija ezután.

Ilona!
Akkor reméljük, hogy május a Te hónapod is lesz. A boszinak még igaza lehet, mert hát ugye a májusi petesejtecske már most április végén elkezd növekedni a pocikban és hát ugyebár az számít az ő életkezdetének, szóval még simán bejöhet a jóslat.
tücsökbogár
 
 


Mágnes!
Én is megeném a comját! :lol: Anna baba hogy van?

Pandus!
Köszi :lol: Dorka baba tüneményes :lol: Ez a pofi ennivaló :lol:
Már én is alig várom,hogy jobb idő legyen.Már van rengeteg kisharisnya, kisruha,és ha nő a haja akkor aztán jöhet a pálmafa frizura :lol: MIlyen az etetőszék?Te mikortól kezded a hozzátáplálást?

Tücsi!
Reméljük,hogy segít a homoeós bogyó :wink: Én nagyon hiszek a homeópátiában :lol: igen verseny uszásra készülünk :lol:
m. reni
 
 


reni, azt mondom. Köszi a jókívánságokat!

pandácska, tiszta extázisban vagyok a lányoktól, olyan szépek. Az én első helyezésemet a "zsákos" Dóri kapja.

tücsökbogár, akkor én is benevezek mellétek a májusi zebrára. Ezen ne múljon!
bbilona
 
 

 
 

Reni:
Annának három foga jön egyszerre, 2 szemfog, és egy rágó. Most nagyon szenved vele, kell fájdalomcsillapító is néha. Így önmagához képest keveset eszik(ami azért más babánál jó kis adag lenne. :)
Már csak egyszer alszik napközben, akkor 2 órát, aztán egész du. sétálunk :) Imádom ezt az időszakot, már nem kell folyton az alváshoz igazodni, na meg az evéshez. Az uzsit út közben fogyasztja el, alma, banán, keksz. A parkban járni tanulunk, kutyusokat nézünk, szóval ezerszer könnyebb már egy ilyen nagylánnyal :) Jelzi, ha szomjas, éhes, stb.
Hamarosan ti is megtudjátok, nagyon gyorsan szalad az idő.. :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1208949323.4937.jpg[/img] Legújabb kép [/img][/url]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sapé,
nagyon várjuk az igazán Ágotás fotót! :lol:

Odry,
hát nagyon ügyes ez a kislegény. Fotó??? 8)

Reni,
Törpid nagyon édike, dögönyözni való! :lol:

Pandus,
a te Eszkimó bébid is gyönyörűséges!! :lol:
És igazad van Mágnes, az a szopizós kép valóban művészi!!!!

Mágnes,
Anna legújabb képe is nagyon jó,látszik ám már, hogy milyen nagylány!!! 8)
A fogacskáknak meg drukkolok, hogy mielőbb kibújjanak!
katata
 
 


Mágnes!

CSodaszép minden fotón!!!! :lol: Szegény Anna baba,jól megszenved :roll: Igen minden kornak megvan a maga szépsége,jó lenne néha tudni,hogy mi baja szegénykének.Reméllem hamarosan kinővi a hasfájást.Anyukádéknál szokott játszani a kutyussal?
Te mikor kezted a hozzátáplálást?Gyümi stb......

Leendő Zebrások!! :lol:
Jó lenne sok fiú bébi a sok csajszi közé! :wink:
m. reni
 
 


Reni:
A kutyussal nem tud játszani, bár ő nagyon szeretne. Eb viszont féltékeny Annára, így félek, hogy megkapja. Pedig be is mutattuk őket egymásnak, megszagoltattuk.
Én a hozzátápit 6 hónaposan kezdtem, először almával, aztán alma őszibarackkal, sütőtök, répa

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Köszönjük lányok :D

Reni,
Majd, ha betöltötte a 6. hónapot, jöhetnek a gyümik. Addig csak szoptatni szeretnék, ha sikerül. Etetőszék szupi, már használjuk ledöntve. Imádja Dóri, mert így magasan van :D

Mágnes,
Anna nagyon szép kislány!!

Jól mondja Reni, húzzatok bele, mert kell sok helyes kispasi, ennyi csaj mellé :lol: Persze csajok is jöhentek még :wink:
Vendég
 


Babszi,
mi van veled? Remélem minden rendben!!

Képzeljétek a barátnőm sajnos elvetélt, akiről meséltem itt, meg írtam mennyi a hcg-je. :( Valóban kevés volt... Szerencsére spontán vetélés volt neki, így ez a hónap után jöhet azonnal a következő inszem.
katata
 
 


Kata,
Sajnálom a barátnődet :(
Vendég
 


PANDÁCSKA!

Jó,hogy neked van elég tejed,nekem sajna nincs pótolni kell. :cry:


Mágnes!

Ne semmi a kutyi :o Inkább tényleg távolabb mint valami baj legyen.Akkor a 4hónaposan korai a hozzátáplálás?
na majd meg látjuk :wink:


Katata!

Én is sajnálom a barátnődet :oops: Drukk neki a következöhöz. :lol:
m. reni
 
 


katata, oh be sajnálom. Remélem érzi, mennyire szurkolunk neki! Hátha könnyebben viseli!
Holnap csütörtök! Én már izgulok!

mágnes, jó választás volt az emelet! Szerencséd van nem nehéz jó fotót készíteni erről a nőciről!

reni, nem lesz gond, hogy a fiaink lesznek a fiatalabbak?
Én nem egyébként nem bánom, az a néhány hónap nem számít.
Még mindig hasfájós a lelkem?

tücsökbogár, milyen volt bevenni az utolsó fél bogyót? :D
bbilona
 
 


Ilona!
Ma reggel nagyon furi volt, hogy a reggelihez nem kellett rózsaszín bogyót ennem. Még szoknom kell, de nagyon örülök neki.

Kata!
:cry: :cry: :cry: Nagyon sajnálom a barátnődet. Vígasztald azzal, hogy így együtt babásodhattok. - Bár ha jól emlékszem, akkor ilyenkor nem nagyon használnak a vígasztaló szavak. Szorítok, hogy gyorsan meggyógyuljon, aztán a következő babó vele maradjon.
Neked meg mennek ám a drukkok holnap-holnaputánra. Mikor tudod meg a pontos időpontot?

Mágnes!
Gyönyörű a csajszid!
tücsökbogár
 
 


Pandus!

Beállították a gépemet, úgyhogy most tudtam megnézni a korábbi kisfilmet meg a naplódat is. Szenzációs!!!

Remélem, hogy már jobban vagytok!
tücsökbogár
 
 


Csajok!

Ma este a 21 h-kor kezdődő hírórában a Duna tévén a Kaáli Intézetről lesz szó és arról, hogy miért kell ilyen sok párnak felkeresni a meddőségi központokat. Ha érdekel nézzétek meg! :wink:
katata
 
 


Reni:
Van, aki elkezdi a hozzátápit 4 hónaposan, én úgy voltam vele, amíg van anyatej (igaz, sosem volt elég), addig nem adok neki mást. Aztán ,amikor éreztem, hogy kezd fogyni a tejem, akkor elkezdtem ,így Anna 6 hónapos koráig szopott.
De egyébként nálunk a dokinéni mondta, hogy mivel Anna tápszer pótláson volt, kapunk egy kis engedményt, és elkezdhetjük 4 hónaposan. Hát nem fogadtam meg a tanácsát... :)
Ha csak szoptatsz, szerintem ráérsz még vele.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


katata, erről lemaradtam :( Megnézted? Milyen volt?
Hírek?
Depresszió? Ugye már rég elmúlt!?

mágnes, mi van a költözéssel?

kicsiboris, és nálatok?
bbilona
 
 


Én is lemaradtam a műsorról.

Lehet hogy Katának most van a beültije???
tücsökbogár
 
 


Ja, nem. Ma még csak csütörtök van. Ez elég lehangoló felismerés volt most. :?
tücsökbogár
 
 


szia tücsökbogár, most van lehet az uh-ja.
Te hogy állsz a ciklusoddal, mikor kell menned elindítani a kismamaságot?
bbilona
 
 


Ilona, benned mindig lehet bízni, hogy ha más nincs itt a közelben, te biztosan bekukkantasz ide. :wink:
Nagyon tetszik ahogy feltetted a kérdést! :lol:
Ha rám is igaz az, hogy a gynevac rendbeteszi a ciklusomat, akkor szombaton kell megjönnie, hétfőn kell felhívnom Tapolcát és valószínűleg kedden megyek vizsgálatra. - persze csak ha a ciklusom is úgy akarja.
Egyébként ma kapom az utolsó szurit.

Akkor valószínűleg hamarosan megtudhatjuk, hogy Kata pontosan mikor babásodik.

Kata!
Te ilyenkor kapsz valami gyógyszert, hogy a méhnyálkahártyát előkészítsék?
tücsökbogár
 
 


tudod tücsökbogár ez azért lehet, mert egész nap amikor éppen nincs értekezlet a gép előtt ülök, és állandóan a babanetet lesem. Remélem jó hatással lesz a ciklusodra, meg minden másra!
Mi is ma kapjuk az utolsót :D
Különben meg megbeszéltük a májusi zebrát, úgyhogy igyekezni kell mindannyiunknak!
bbilona
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek! Délelőtt találkoztam az egyik volt kolléganőmmel ( Kicsit fiatalabb mint én), majd hanyat vágtam magam, amikor elkezdtünk beszélgetni. Kiderült, hogy 3 hete műtötték P4-es cytológiával, ő is rendszeresen évente járt, soha nem volt gondja, és tessék. Sűrgősséggel műtötték meg. A dokija szerint valószínű, hogy a méhnyakcsatornából származtak a rosszindulatú sejtek!
A másik amit mondott, hogy olyan volt kolléganők vár babát aki nem is akart 2. gyereket. Szép mi? Aki meg évek óta várja a csodát annak meg nem jön!
Köszönöm az érdeklődéseteket, apukám már jobban van. Annyira nem bír magával, hogy tegnap befáslizott lábbal már a kertben tevékenykedett! Szegénykémet jól le is szúrtam érte, de kibírhatná ezt a kis időt még!
Ágota egyre nehezebben tűri apuci távollétét, az oviból reggelente alig akar elengedni, de amikor megyek érte meg nem akar hazajönni! Jó mi? Mit is szeretne az én drágám? Még maga sem tudja!

Panda!
Hát valami csodásan szép a lányod! És az a csatt, bele kell halni abba a képbe! Gartulálok!

Reni!
Hát nálatok is cseperedik Antónia! Gratula nektek is, csak így tovább! Én a Zebrás csapatban pályázok egy tökösre, hogy az arány jó legyen. Jó? Csak erre várni kell még! Igaz most van akinél hamarosan bejöhet! De az egészség a legfontosabb!

Mágnes!
Anna olyan nagylányos ezen a képen, igazi kis nőci lett belőle!

KépKép

Kép
sapé
 
 


sapé, szurkolok, hogy nálad rendeződjenek a dolgok hamarosan, és a P4 legyen P2!
Azért hétvégente otthon van apa ugye?
bbilona
 
 


Csajok,
csak gyorsan jelentkezem. Holnap 11-kor lesz a beültetés, egyelőre nem tudok többet. Szóval nem tudom mennyit engedtek ki és azt sem, hogy mennyi van és mekkorák, csak a titkárságról telefonált valaki a férjemnek, hogy holnap kell menni, ő meg nem kérdezett többet. :? Hiába, pasiból van! :)
Na mindegy, a lényeg, hogy holnap 11-kor már velem lesz(nek)! 8)

Puszi!
katata
 
 


Gyors bekukk fürdetés elött

Kata,
Holnap 11-től mennek neked a drukkok!!!!!!
Kép
Vendég
 


Kata, nagyon-nagyon szorítok!!!!
domo
 
 


Ilona!
Én is remélem, hogy a P2 marad, és már a metapláziás sejtek eltűnek örökre! Igen a párom hétvégente jár haza, pénteken este felé jön, és vasárnap indul vissza!

Kata!
Holnap nagyon szoríatok értetek! Csak ügyesen ám!
Ezt mind neked küldöm! ++++++++++++++++++++++++++++ Kép Kép Kép

Kép
sapé
 
 


Kép

Kép
sapé
 
 


Kata:
Nagyon drukkolok! Egy barátnőmnek is holnap lesz beülti, szóval duplán megy a drukk!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Kata!
Nagyon szorítok! Képzeld csak milyen mókás, mostantól - a szorítástól - egy csomó kékre színeződött csaj ül a képernyő előtt. Remélem hatásos lesz a kékülésünk.

Ilona!
Igazán nem szeretnék kihúzó lenni, úgyhogy hajrá május! Amúgy is olyan nagyon szép hónap, nem?

Sapé!
Remélem, hogy a következő vizsgálatig eltűnnek azok a rossz eredmények és ez az időszak csak egy rossz emlék marad. Ki tudja, talán a környezetváltozás is segíthet a gyógyulásban.
Szegény Ágota, biztosan nehéz neki is ez az időszak, de tudja, hogy rád mindig és minden nap számíthat. Gondolom hétvégén hatalmas az öröm, mikor apa hazaér.
tücsökbogár
 
 


Katata! :lol:

NAgyon szorítok++++++++++++++++

Mágnes! :lol:
Nekem sincs elég tejcsim,ezért kell kiegészíteni tépszerrel :roll:
Ez van sajna,de még mindig jobb mintha a csajszi éhezne :lol:


sapé! :lol:

A lényeg,hogy egészséges legyen a bébi,más nem számít :lol:
m. reni
 
 


Lányok,
olyan aranyosak vagytok!! Nagyon köszönöm a drukkokat a kéküléseket! Nem soká indulok! :wink: Úgy izgulok, mintha legalábbis az elsőre vagy a másodikra mennék. :)

Tücsi,
Nem kapok ilyenkor semmit a mlhnyálkahártya előkészítésére. Uh-án nézték,megfelelő vastagságú, szóval minden ok.
Szorítok neked, hogy megjöjjön szombaton! :wink:

Sapé,
hamarosan a te eredményeid is rendben lesznek, ebben biztos vagyok! :wink:

Babszi,
mi van veled? Egy hete volt az uh-ád és azóta eltűntél. Ugye ez csak azt jelenti, hogy feküdnöd kell, de amúgy minden rendben veled, veletek? Gyere ha tudsz és mesélj nekünk!!

Na megyek és ha visszaértem jelentkezem, hogy mi újság. 8)
katata
 
 


kata, nagyon sok szerencsét és minden sikerüljön neked :!: :!: :!: :!: :!:

Kép
kicsiboris
 
 


Kicsiboris!

Hogy vagytok??beszámolót kérek!!!!!!!!!!! :lol:
m. reni
 
 


Kicsiboris!

A Hozzátáplálást mikortól kezditek?
m. reni
 
 


katata, igaza volt tücsökbogárnak törpillaként gondolok rátok!

tücsökbogár, nekem már az április is tetszik, de a május is jó még! Bizony ki ne lógjunk a sorból!

sapé, kitartás, akkor apa ma megy haza! Persze ha holnap nem dolgozik... :? Metapláziás sejteket meg elvarázsoljuk neked, kell a fenének!
bbilona
 
 


Kata!

Eljött a Te időd!!!!! :lol: :lol: :lol:
tücsökbogár
 
 


Sziasztok! Megjöttünk! :lol:

Nagyon ügyesen szorítottak,kékültetek csajszikáim!! :lol:
Képzeljétek, 4 kis Eszkimóbébi lett kiolvasztva, és ebből mára, a beültire 1 blasztó lett és 2 a balsztó előtti állapotban. :) Azt mondta a doki, hogy ez fantasztikus eredmény!! 8) Nagyon örültem,de ott álltam a biológus és doki között és kérdezték, hogy mi legyen, jöhet-ea mind a három? A férjem nem volt velem, egyedül kellett döntenem, de bevallom 1 másodpercig gondolkodtam kb. 8) És mondtam, hogy mind a 3-at kérem!!! A doki is egyetértett,végülis 6-dik beültetésnél már merte vállalni a 3 babót. Tudjátok meséltem, hogy itt nagyon ellene vannak, hogy 2 babánál többet tegyenek vissza. Képtelen lettem volna azt mondani, hogy egyet dobjanak ki. :? Így most egész gyereksereg lubickol a hasamban! :lol:
És ami még újdonság, hogy kaptam utrot, amit eddig ellenzett a doki,mert hogy ha minden rendben a ciklusommal, akkor ők bizony nem adnak. Most meg kérdezés nélkül lazán felírta a receptet. Talán a 6-dik beültetésnél már jobb, ha ez is van?? :? Nem tudom, a lényeg, hogy most végre kaptam. Nagyon bizakodom, mert mi mást is tehetnék.Minden kis eszkimómnak joga van hogy bízzam bennük,nem? 8)
katata
 
 


Sziasztok!

Kata!
Örülök, hogy ennyire jól ment minden! Vigyázz ám a gyerekseregre, csak ügyesen. Szerintem az utro csak növeli az esélyeket, nem is értem eddig miért nem kaptál. De mindegy már, az a lényeg, hogy ma visszakaptad őket, és a pocidban lubickolnak! Hajrá!
Kép

Tücsökbogár! Ilona!
Hát igen hatalmas öröm, amikor az oviból hozom haza, és meglátja a ház előtt a kocsinkat. De előfordult már az is, hogy nem vette észre, csak nagyot nézett amikor apucija ajtót nyitott. Éppen nagy főzésben vagyok, hogy a hétvégét ne ezzel töltsem, hanem együtt legyünk minden percben. Küldök nektek is belőle! Kép
Képzeljétek! Családi Istentiszteletre megyünk vasárnap, az egész Óvoda ott lesz. Ágotáék csoportja kis műsorral készülnek, annyira várom már! A gyerek is izgatott e miatt. Tegnap a kádban gyakorolta az éneket, annyira ennivaló volt. Regel az mondta, hogy anya lesz majd egy titkom, de azt nem mondhatom el, majd meglátod!
Készen vannak a képek ma megyek érte, hétvégén valamikor teszek fel belőle!

Addig is jó hétvégét mindenkinek!

Kép
sapé
 
 


katata! :lol:

Pihenj sokaT!Kényeztesd magad+++++++++++++++
Nekem is annak idején 3-at raktak vissza :wink:


Sapé!
De jó lessz neked, :lol: már én is alig árom az ilyen előadásokat
a törpimtől :lol:
m. reni
 
 


katata, :D

sapé, köszönjük a sütit, jól esik így ebéd után kicsivel :D
Aranyos kislányotok lehet.
Várjuk a fotókat!
Majd mesélj az istentiszteletről!
bbilona
 
 


Sapé!
Isteni a szívecskés sütike! Köszi!

Kata!
Remélem társasoznak már a blasztókák a pocakodban. Ezen én is meg vagyok lepődve, hogy eddig nem kaptál utrot. Nálunk lombik és inszem után is mindenki kapott, merthogy az mindenképpen támogatja a terhességet. Reméljük, hogy neked is csak ez hiányzott eddig és most minden rendben lesz és jól beágyazódnak a babóid (persze csak annyi amennyit szeretnél).
Pihenj, kismami!!!
tücsökbogár
 
 


Kata,
Nagyon drukkolok nektek, most sikerülnie kell!! Arra meg nem mondok semmit, hogy eddig nem kaptál utrot... szerintem ez egy vicc, de mindegy, a lényeg, hogy most kaptál!! Kapsz ragasztót :lol:
Kép
Vendég
 


Sapé,
köszi!
Jaj,már én is úgy szeretnék a gyerkőcöm szereplésére menni.Imádom az ilyen dolgokat, zabálnivalóak a kölykök!! Majd mesélj! Ja és várjuk a fotót!!!

Reni,
na akkor gyorsan követni is foglak és nekem is olyan gyönyörűségem lesz,mint a te Angyalkád!!

Tücsi,
hát remélem jól érzik magukat odabent és azon vagyok :) Hamarosan neked is érberezni fognak a kis Eszkimóid! :wink:

Pandus,
köszi a ragasztót!!! :lol:

Valahogy a szám sarka egyfolytában a fülem felé kúszik!!! :D
Pihengetek,párom síelni ment volna még a hétvégén,most van nyitva utoljára a síterep. Nem nagyon tetszik neki, hogy nem akarok menni. :roll: De nekem most a babácskáim a legfontontosabbak!!!!
katata
 
 


Íme az ígért fotók:
Kép Kép

Kata!
Pihenj csak, igazad van, most ez a legfontosabb!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
sapé
 
 


Sapé,
Igazi kiscsaj :D Tündéri :wink:
Vendég
 


sapé, hú de szép kislány. Na azt hiszem jobb lesz ha ti is emeleti lakást választotok, mert a fiúk körbepisilik a házatokat.
Jó nap ez a mai, kaptunk Ágotás sztárfotót és lett egy kismamánk. :D
bbilona
 
 


Sapé:
Nagyon huncut kislányod van! :)

Kata:
Szuper hírek! Nem akarom elkiabálni, de valahogy olyan érzésem van veled kapcsolatban, hogy most minden máshogy lesz.. :wink:
Az utro tényleg csak jó lehet, nem is értem, miért ódzkodnak ennyire tőle. Persze, idegen anyag, dehát a lombik sem a természetességéről híres..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?