Új privát üzeneted érkezett!

Krisz, nekem teljesen normális 28-29 napos ciklusaim vannak, peteérésem is van, csak van amikor nem reped meg és ciszta lesz belőle! Sőt túlsúlyos sem vagyok, hanem inkább sovány, szóval nem vagyok egy tipikus pcos! De egyébként jól tudod, a többségnek nincs spontán mensije és PÉ-je!:-)

Angel! Edi (Edward a becsületes neve) 1 évvel ezelőtt még olyan kis rosszcsont volt, hogy a létező összes! cipőmet megcsócsálta mire hazamentünk, amíg nem köveztük le a konyhát a linóleum padlót is felszedte, a virágokat tövestől egyesével kihuzigálta a földből meg még sorolhatnám, de most márciusban betöltötte a 2. évét és egy tünemény lett! igaz még most is nagyon akaratos, és ki nem állhatja a postást és a szórólaposokat de most már egyáltalán nem tesz tönkre semmit! Egyedül a tuják pusztultak ki, de az azért mert lepisilte őket! :oops: (Ha rákattintasz a hozzászólásom végén a www-s ikonra láthatsz róla képet!;-)

Bella, neked is köszi az üdvözlést!:-)
Vendég
 


Snufi,
Tudtam én, hogy nem véletlenek azok a csíkok. ;-) Gratulálok!
(Azt hittem, hogy a mai napomból kimarad a pityergés, erre itt ez a hír. :-) )

Nikó,
Nem rossz ez a hCG, péntekre már jó magas lesz. :-)
Vendég
 


nikó: drukk tovább++++

lois: jó tanulást. nekem is kéne tanulni, de még el sem kezdtem
:oops:


korall: írok privit.

kati
katica30
 
 

 
 

Házitücsi,
akkor ez jó, szerintem együtt örülünk majd júniusban. :D Úgy tudom, a fogigátló jó hatással van a cisztaképződésre. Mármint akadályozza. Kíváncsi vagyok long vagy short lesz neked. :?:

skrisz72
 
 


Nikó,
ezt találtam neked egy oldalon:

3 napos transzfer esetén már a 9. napon általában mérhetõ a HCG termelõdése:

HCG szintek:

9. nap min. 17- max.119
10.nap min. 17- max. 147
11.nap min. 33- max. 220
12.nap min. 33- max. 429
13.nap min. 70- max. 750
14.nap min. 111- max. 1690

Ha több babád van, ezek az értékek sokkal magasabbak általában.

skrisz72
 
 


Angel! :lol:
Azért azt milyen fajtát akarok, azért tudom :roll: Csak ezen a kérdésen túl semmi mást nem :oops: Nézegetem a neten, de én csak a cuki kiskutyákat látom, a sok Cacib nekem kínai..meg nem is nagyon érdekel... :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Kati!
te is rosssz kislány! :D Pedig most nem foghatjuk az éjszakai trécselésekre :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Na hát én idáig csavarogtam.
Röfike 1,4 cm, láttuk a végtagbimbóit és buksiját az agykamrákkal és vert ezerrel a szíve. Jelenleg fejenáll. Apa ordított egyet a kocsiban. Az ő szíve is ver, de bent egy pillanatra megállt, olyan boldog volt. még sosem látott ilyet! Édes kis paca ez a kis Bucinudli!

Snufival is találkoztam. Tovább szurkolok nagyon!!!

Nekó! Neked is!!!

Kép
zölddisznó
 
 


lois: kati is rossz kutya :oops: bár a vizsgaidőszak kezdetéig még van majdnem egy hónapom.

coca: gratulálok :lol: :lol: :lol:

kati
katica30
 
 


Coca!
Bucinudli?? :lol:
Jó ordibálást a Fődisznónak!! :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jól van Coci, örülök, hogy minden rendben. Puszi Bucinudlinak! :D
Nőjjön nagyra a pocakodban!

skrisz72
 
 


Tücsök,
megnéztem! Édi nagyon Edi! :D Olyan fiús, tényleg!
Akkor van vmi ebben a 2 évben... a cipőket - többek között - Dorka is imádja! A lánykutya talán nem dögleszti ki a nővényeket a pisivel, az ásást valszeg nem ússzuk meg... :roll:
Beleolvastam a blogodba is, jujj, azt sterilizálást ijesztő lehetett hallani! :shock:

Lois,
és milyet? :wink:
Érdemes jobb tenyészetből, az előző 3 kutyánkból tapasztalat. Azt én se tudom, melyik díj, micsoda... ez igazán annak fontos, aki kiállítani akar. Jó ha van törzskönyve, bár mostanában sokat hallom, hogy elvileg törzskönyves lenne, de ha nem adnak mellé elvihető a kutyus olcsóbban.
angel37
 
 


Kati!
Nekem sincs már annyi :? De valahogy mindig van jobb dolgom... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nudli Bucinudli kérdezi, ki ez a sok aranyos néni?! :lol: :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Coca,
gratula az 1,4centis Bucinudli Röffencshez! :)
angel37
 
 


Cocácska, nagy-nagy gratula neked is! Tecc az elnevezés! :lol:

Krissz, hát most én is nagyon pozitív vagyok, remélem ki is tart az optimizmusom júniusig!

Angel, ásni nem ásott csak ha mi eldugtunk neki valamit a földbe és mondtuk, hogy keresd! Az viszont nagyon mókás volt, mert bedugta az orrát a lukba és hangosan beleszuszogott! (a virágokat a fogával huzigálta ki tövestől, szóval nem ásta őket!) A sterilizálás annyira kiborított, hogy hetekig nem aludtam, végül a pcos lányok tanácsára kikértem a műtéti jegyzőkönyvet és akkor nyugodtam meg!
Vendég
 


Tücsök,
:lol: :lol: elképzeltem a lukba szuszogást! :lol: Aha, húzogatja a növényeket a fogával, de egyelőre erősebbek nála!

Képzelem :roll: Micsoda hülye doki, hogy ilyet mond!
angel37
 
 


Coca,
Gratulálok a legapróbbhoz! Aranyos ez a Bucinudli :-) A Buci Bigyó jut róla eszembe (Családom és egyéb állatfajták), az is nagyon jópofa. :-)

Lois, Kati,
Én sem vagyok jobb. Ráadásul nekem már május 9-én kezdődnek a vizsgák, de még egy szót nem tanultam, pedig van 10 tárgyam.
Vendég
 


Korall! :D
Akkor te győztél, te vagy a megarossssz!!

Angel!
Vizslakutyu lesz az tuti, a részletek még kérdésesek...na versenyeztetni biztos nem fogjuk :shock:

Tücsök!
Na én is elolvastalak, te jó ég.. :? Nagyon békésen viselted, én tuti leüvöltöttem volna haját, pedig nem vagyok heves vérmérsékletű... :x

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
vizsla is cuki! :D
Lógófülűek előnyben! :wink:
angel37
 
 


Angel!
Még szép!! :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Skrisz!

Köszike :D
nikó
 
 


Sziasztok!



Köszönöm a szép szavakat, de egyenlőre még csak a drukkokat fogadom el, mert a gratuhoz még alacsony az értékem... :(

Nikó: a te értéked szuper! Drukkkkk!!!!!!!

Coca: itt is gratu!

Lois: jó tanulást!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sziasztok!

Snufi: drukk-drukk-drkk!!!!!!!! De ezek már jó jelek nem???!!!!

Nikó: nektek is!!!!!

Coca: nagyon jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!! Micsoda név a kis cocinak??? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Angel: akkor én tudok gyakorolni bőven, nekem most 7 babakutyám van és annyira édesek.
Vendég
 


Nikó, szép ez az érték!Gratula!

Coca :lol: szupppper!

Lois, Jimbóka vagy Jimmy vagy Jipsy kutya is vizsla :lol: drótszőrű magyar!
Vendég
 


Snufi!

Miért alacsony ez az érték? Én nem merem magam beleélni semmibe egyik szemem sír a ásik nevet. Félek nehogy lefele menjen ez az érték. De azért bízom bennük lehet később ágyazódtakbe. Jajj de jó lenne od belátni.
Nagyon nagyon szorítok nektek!!!!!!!!!
nikó
 
 


NAHÁT, MICSODA TÖRTÉNÉSEK!!!!!!!

Snufi, Nikó, hajrááááááá!!!!! :) :) :)

Snufi,
Te varázsló!!! Ezt hogy csináltad??? Kérjük a receptet!!! :):):)

Korall, Mereszt,
Nálatok mizújs?

Mo, Lola, Házitücsök,
sziasztok!!!

Coca,
DE JÓ NEKEED!!!!! :D

Üdv, Till

tillidian
 
 


Snufi++++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok, becsatlakozom én is megint aktívan, jön valaki holnap fél négy körül a Kaáliba? megyek konzultációra, h mi legyen a fagyibabákkal...
leo50
 
 


Lányok,

Nektek fájt a hasatok az utrotól? Én ma éjjel arra ébredtem, hogy mocskosul görcsöl, és ezt csak az utronak tudom tulajdonítani. Aztán reggelre enyhült, de még most is fáj tompán.

Nem emlékszem, hogy az inszemek idején lett volna ilyen gondom vele.
Vendég
 


Tud valaki priviben ajánlani haematológust Pesten? Nemes dokit már ismerem........valaki más kéne...ha valaki a Nemeshez készül, akkor priviben szivesen elmondom a véleményem......
leo50
 
 


sziasztok!
Korall, nekem inkább pisilni kell, mióta utrózom. :?
niko, snufi++++++++++++drukkhegyek!
coca, örülök az Örömötöknek!
nani72
 
 


Köszi Mindenki!

Helló Leo! Engem érdekelne Nemes-infó!

Kép
zölddisznó
 
 


Coca, örülök, hogy apának volt oka az örömujjongásra :D

Snufi, miért kevés? A táblát nézegetve, ha inszem után 3-5 nappal készült a gyerek, akkor a 14.naphoz kb.jó az érték, nem?

Nikó, drukkolok nektek! Hányadik napon vagy?

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Nikó!

Mennek tovább a drukkok!!!!!!!

Harcika!
Nekem meddig lehet holnap vérvételre mennem?A doki csak annyit mondott,hogy 8-tól ahogy nekem jó.(Dórikát kellene délelőtt orvoshoz vinnem,ha belefér.?)

Loisnak az ölelésért:
Kép

Kép
Kép
mereszt
 
 


Halihó!

:D Micsoda remek hírekre jövök!
Snufi! Akkor "csak" drukk-drukk!DE! Nagyon nagyon örülök Nektek!!! :wink:
Coca!Gratulálok a kis Bucinudlihoz!
Nikó!++++++++++++++++++++++
Merszt!Tüszinövelő!
Korall!Ragacs++++++++++++++++++++++

Szia Mo, Lola, Tücsök!

Remélem nem hagytam kis senkit :oops:

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Lafi!
A te kutyud a drótszőrű?? Amelyik a képeken volt Hunor babával?? Azok is édesek, de én rövid szőrűt szeretnék, a férjem azokba szerelmes. :roll:

Leo! :)
Én is kiváncsi lennék a Nemes dokis tapasztalataidra, mert én is hozzá készülnék :oops:

Mereszt!
Köszönöm a képet, nagyon édesek együtt, én is pont így képzelem a jövőmet, legalább a kutyu már meglesz hozzá, már csak egy prücsök kell, aki simizi :lol: Nagy pajtások ők így ketten?? Hagyja a kutyus hogy nyúzzák?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Coca,
gratula a picicocához :P

Leo,
Nemes dokis tapasztalatok jöhetnek nekem is

Hajrá Mo, Lola, Tücsök :wink:

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Snufi! ######################
Nikó! ######################
Korall!#####################
Mereszt! Tüszőnövelő! ##############

Zöldi! Gratula! :wink:

Angel! Édes a kutyus.

Üdv! Mo! Tücsök!

Lola! Én még emlékszek rád.

Mindenkinek drukk ezerrel!!! :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Mereszt, jaj dé édes!

Lois, igen, a képeken Jimbóka van a gyerekkel, általában a gyerek tiszta nyál, a kutya állandóan nyalja :lol: meg hát már megtanulta, hogyan kell a kis kezét a kutya szájába tenni :lol: , és igen drótszőrű, én meg azt imádom :lol:
Vendég
 


Lois!

Nagy pajtások,Dórika mindig kinyitja a Fandának a kiskaput,hogy a hátsó udvart is össze tudja ugrálni. :evil: Még nem hagytuk őket kettesben,egyetlen kutyában sem bizom annyira,de mindig lefekszik a Dórika előtt a kutya,hogy simogassa.

Kép
Kép
mereszt
 
 


Mereszt, Dórika annyira édes. Még mindig odáig vagyok érte!!!!!!Puszilom.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Cocamami,
gratulálok a Főcocaapának is, gondolom héthatárban hallhatták azt a nagy röfögést!:)

Snufi, Nikó, Korall
+++++++++++++++++++++++++

Mereszt! Tüszőnöveléshez
+++++++++++++++++++

Jelentem én is kutyabolond vagyok, bassethaundban és boxerben utazom!:)
Vendég
 


Hétfő reggel jön valaki Kaáliba?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

Baba! Én is hétfőn megyek, csak 5.-én. :)

Mindenkinek mennek a drukkjaim!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Snufi,
+++++++++++++++++++++++++

Mereszt,
nagyon aranyosak együtt Dórika & a kuty! :D Persze külön is! :)
Drukk a vérvételhez! Tüszőknek: ++++++++++

Hanna,
köszi! :)
Drukk 5.-re!

Korall,
Hátha nem(csak) az Utrotól volt a görcs! :wink:

Szöcske, Nani,
+++++++++++

Lois,
itt jó kis képek vannak! :wink:
http://fekvovizsla.blog.hu/

Leo,
engem is érdekelne infó, sose tudni, nem kötök-e ki nála... :roll:
angel37
 
 


Sziasztok!

Snufi, Nikó továbbra is mennek a drukkok! Mereszt neked is!;-)

Lois, sajna én olyan vagyok, hogy ha valami nagyon kiborít akkor egy hang nem jön ki a torkomon! Meg egyébként sem vagyok egy veszekedős típus, csak nyelem a dolgokat aztán hetekig emésztem magam...
Vendég
 


Helló!

Sannah: 2 naponta duplázódik, 6 napja volt 19. Ha azt beszorzod, 152nek kellett volna lennie tegnap a hcg-mnek, ehelyett 129. :roll: Gondolom a biokémiai terhességnél nem megyfel 100 fölé az érték,...

Nikó: a tegnapi 129es érték az nekem (ELVILEG) a 21. dpo. Neked a 80 14.nap, nem? Szuper.

Alle: igen, ha spontán béb, akkor jó az érték. Csak erre gondolok! :oops:

Mereszt: Dórika egy tündér! És +++++++++++++++++

Babim: én 10.30ra megyek.

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


helló csajok!
egy hét leforgása alatt 2 barátnőm szült.tök hülyén érzem magam.1,vagy kettő vagy 3 gyerek van már.mi lesz velem?
bocs,kicsit nega vagyok ma...
amúgy szorítok mindenkinek!
lola29
 
 


Lola, ez természetes, mindenkinek vannak ilyen periódusai, az egyik nap én is úgy gondolom, h biztos fog sikerülni, másnap meg úgy érzem, h nekem már sosem..........

Lányok, nem jön ma délután senki a Kaáliba?
leo50
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?