Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Korall,
csatlakozom a csakazértishez! :)
De hogy miért mond ilyet a dokid?

Snufi,
aha, egyértelműen erősödik! :wink:

Mereszt,
mennyi az annyi? :wink:
DRUKK!

Szöcske, Nani, Nikó,
+++++++++++++++++
angel37
 
 


Sziasztok!

Snufi: óhahahha, ez nagyon jóóó!!!!!!!! Drukk megy ezerrel, de szeintem ebből lesz valaki!!! Csak így tovább, mikor kell menned legközelebb dokihoz?

Lafi: írtam privit.

Korall: babaragik+++++++++++!!

Mindenkinek ezerrel drukkolok!

Cocika: kiscocikának ma mi lesz a menüje?
Vendég
 


Sannah: kedden reggel megyek Krizsa dr.hoz. (Bernard doki szabin lesz).

Köszönöm a drukkokat, még nagy szükségem van rá.

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 

 
 

Sannah!
Reggeli/tízórai: erdei gyümikeverék (fagyis :wink: mint Röfim anno) + kaukázusi kefír + méz = turmix
Ebéd: 2 szelet fekete kenyér téliszalámis és 2 paradicsom
Most: répalé

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!
Drukk mindenkinek!++++++++++++++++++++

Magunkról:
Pénteken volt 10 tüsző, 12petesejt (ezt nem nagyon értettem, lehet, hogy matekból gyenge vagyok).
Krizsa doki olyan rendes volt, hogy bejött szabiról és "megkezelt".
Ma kaptuk a hírt, hogy 6 sejt megtermékenyült, így nagyon szép napunk lett. Talán szerdán lesz a beülti. Sikerülnie kell, már szabit is intéztem egy hetet, hogy tudjak pihenni.
Még egyszer mindenkinek szurkolok!!!
szöcske
 
 


Szöcske! Akkor jó ugrándozást! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi, Te olyan kedves vagy!
Szeretnék a nyomdokaidba lépni!
szöcske
 
 


Cocika: hajrá kiscoci!!!!! Ez elég lájtosnak tünik :shock: !!!!

Snufi: akkor keddig mega drukk!!!! utána pedig..... majd akkor!!!
Vendég
 


Szöcske! :oops: ...és várunk sokan a nyomdokainkban :lol: :wink:

Sanyi! Én mindig este romlok el - most is vettem egy zacsi - kicsizacsi!!! - gumicukrot :oops: :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Snufi,
sok-sok +++++++++++++++++++++++++ :)

Szöcske,
gratu a 6-hoz! ++++++++++ a továbbiakhoz! :)
Ha a punkció napján volt 10 tüsző, akkor én sem értem, hogy lett 12 pete belőle, de lett szép számmal, az a lényeg!

Sannah,
lassan most már te is jössz, mindjárt május! :wink:

Zöldi,
ettől én éhenhalnék :shock: Bár a vacsorát nem írtad, gondolom a gumicukor nem az :wink:
angel37
 
 


Cocika: ügye nem az iciripiciri zacsi gumicukor a vacsika?

Angel: az a május, az 26a, addig még van időm. Több, mint egy hónap. Írok privit.
Vendég
 


Jajj, de aggódtok! :lol:
Jelentem van még egy kis pujkacici kínaisan köret nélkül. Az mehet?

Kép
zölddisznó
 
 


Korall,
hajrá, hajrá, egy teherautónyi babaragacs

Szöcske
nagyon drukkolok nektek

Snufi,
hát egyértelműen erősödik a csík, mennek a további drukkok
Vendég
 


Cocika: persze, hogy aggódunk, vigyázz a kiscoccra!!! Etesd rendes étellel is, ne csak szembejövő sütivel, guruló fagyigombócokkal, iciripicira gumicukorral!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


Kiscoci ha csak belőlem táplálkozna sem halna éhen egy jó ideig :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Snufi!
++++++++++++++++++++ :P :P :P

Szöcskének,Nikónak és Korallnak is mennek a drukkok.
++++++++++++++++++++

Nálam semmi jó hir. :cry: Nem nőnek a tüszőim. :cry: :cry: Most kapok még merionalt is a gonal mellé,de azt eredetileg nem akart adni a doki,mert tavaly attól stimulálódtam túl.Megint közölte,hogy mennyire a végletek embere vagyok :shock: .1 lombik merional nélkül 1 petesejt,2. lombik merionallal 15 petesejt,úgyhogy most kiváncsian várom mi lesz.Hétfőn 9-re megyek,mert vért is vesznek,nézik az ösztrogén szintet,tavaly ugye az is megemelkedett.A hab a tortán pedig,hogy ma véreztem egy kicsit.
Most igy hirtelen nem tudok több rossz hirt mondani. :wink:
Még reménykedem,hogy be tudjuk fejezni ezt a lombikot,nagyon rossz lenne ha a punkcioig sem jutnánk el.

Kellemes hétvégét mindenkinek!

Kép
Kép
mereszt
 
 


sziasztok!

snufi, szöcske, nikó, korall, nani: nagyon drukkolok+++++

mereszt: tüszőnövesztőt küldök neked +++++++++

kati
katica30
 
 


Mereszt! Hát tényleg nem jó hírek :cry: De talán most a kettő között meg tudják csípni a petéidet. Mennyi gonalt nyomsz?

Kép
zölddisznó
 
 


Mereszt,
Gondolom, azért vannak ott tüszők, csak még aprók. Mennyit látott a doki?
Fel a fejjel! Lesz ez még jobb is! :wink: Én hiszek a gondolatok erejében, higgy Te is, és minden nap gondolj arra, hogy szépen növekszenek (de csak erre szabad gondolni, negatívra nem). Működni fog. ;-)

Harcika,
A pénteki transzfer után kapott 2500 NE Choragon mikorra ürül ki teljesen a szervezetből?
Vendég
 


Mereszt,
:?
tényleg hátha így most egy kis plusz szurival lesz 6-8!
Drukk a tüszőcskéidnek, Dórikának puszi! :)
angel37
 
 


A tüszők számával nincs baj.Azt mondta a doki,hogy a jobb petefészekben 4 van a balban pedig sok.az a baj,hogy nem nőnek.
15O gonal megy.

Korall!
Tudom,hogy a gondolat sokat segit,de kápzeld el,hogy nemrég tudtam meg,hogy van 2 testvérem anyukám részéről és ma keresett meg a nővérem,úgyhogy teljesen zaklatott vagyok,nehéz a lombikra koncentrálnom. :oops:

Kép
Kép
mereszt
 
 


Tilli!
nem konkrétan Rád gondoltam, éppenséggel Lola29-re. Ő nagyon-nagyon rég járt erre. A sikertelenség után el is tünt :cry: . Talán még van aki emlékszik rá. De mint a példa mutatja több ilyen eset is van, és ennek azért örülök, mert legalább jobban elhiszitek, hogy nem az számít igazából. Ugyanez vonatkozik a nyh-ra is. Nem baj , ha vastag, de vékonnyal is teherbe lehet esni. /ugye petevezetőben nincs is nyh, mégis megtapad a méhenkívüli/
Hm..mikor visszaolvastam párhuzamvonás után, ez akár vonatkozhat a péniszre is, igaz? :oops: :D :D :oops:

Korall!
egy hét -10 nap, attól függ kinek milyen az anyagcseréje. Általában egy hét. Azért egy hét múlva még ne csinálj tesztet


Lehet fizetni kártyával is , van leolvasónk tegnaptól!

Aranyköpések: vizsgálat után Harcika kedvesen: "készen vagyunk, fel lehet fordulni ":oops: :shock: /öltözni helyett/
Telefonközpont:" Kaáli Intézet. Mikor találkozunk?" / miben segíthetek helyett/ :D :D
harcimokus
 
 


Szöcske! :)
Ügyik vagytok nagyon!!

Snufika!
Tuti erősödik!! Én látom!!! :P

Mereszt!
Hát nem csodálom, hogy zaklatott vagy, elég megrázó élmény lehetett (én is éltem át hasonlót :? )
Amúgy nálam is szokott ez gond lenne (mármint a "nemnövés", de velem simán szúratta a Doki a 300-at)

Harci!
Igen én emlékszem Lolára, nagggyon szomorú az esete :cry: ...reméltem, hogy csak a fórumról tűnt el, de ezek szerint tőletek is :cry:

És mi volt a reakció, a "fel lehet fordulni-ra"??? :D :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


óhhh... :oops: Tilli!
az "örülök" természetesen idézőjelben értendő. Leginkább annak örülnék, ha mindenki mindentől függetlenül elsőre terhes lenne!!! :wink: 8)
De Ti ezt pontosan tudjátok, hisz' ismertek. :oops:

csak ugye én is /mint ti/ mindig kutattom az összefüggéseket és elemzem az esélyeket.
Mindig arra jutok, hogy nincs sehol összefüggés és ok-okozat. Minden baba akkor jön, amikor akar jönni. :roll:
harcimokus
 
 


Szia Lois!
a "fel lehet fordulni-ra" mindenki röhögött, én égtem...
A másiknál rákérdezett /és ráadásul pasi volt/, hogy biztos jó számot hívott -e?

Még egy volt, ezen is sokat röhögtünk pénteken: pénztárban tanultuk a kártyalehúzó használatát, többen ott voltunk, élesben mutogatta a Barbi a dolgokat, mikor kereste őt telefonon a gazdaságiból egy kolleganő. Pénztárosunk erre: "nem érünk rá, visszahívlak. Most kártyázunk." :D
A válasz:"mit csináltok?????? :shock: :shock: :shock: :D :D
harcimokus
 
 


Szép estét!

Mereszt, megértelek, de csak ++++-an. Érdekes, a gonalra én sem mozdultam, voltak tüszőim, de nem nőttek és leállították a stimut, erre Mágus azt mondta mercedes-sel nem utaznuk váltunk fordra.

Harcika, miért lehet ez, hogy valaki a legtisztább szurira nem reagál???


Mindenkinek mennek a drukkok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Harci!
:lol: :lol: :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Hm..mikor visszaolvastam párhuzamvonás után, ez akár vonatkozhat a péniszre is, igaz?

...a mi esetünkben még jobb is a "vékony" lásd katéter :lol: :lol: :lol:

Naggyon jók az aranyköpések! :lol: :wink:

Én alapból 225-tel kezdtem és 300-zal folytattuk. Volt, hogy 3 * 900-as elfogyott. Ez is baromi egyéni.

Kép
zölddisznó
 
 


Most harmadjára már 300-ast nyomtam kezdésnek A 150 az tök az alap...legalábbis elsőre :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nem tudom mitől függ az adag,bizonyára a hormonjainktól.Nekem semmi bajom,minden horminszint normális.
Remélem hétfőn többet tudok majd és jó hireket kapok.

Kép
Kép
mereszt
 
 


Lois!
amúgy Lola nem "tünt el", én tartom vele a kapcsolatot e-mailben. Az se kizárt, hogy olvasó üzemmódban van, de ezt nem tudom.

Tilli!
igazából rólad még nem is tudom, ki vagy? :oops: :oops: így nem is tudtam, hogy nálad is három blasto volt. De majd pótoljuk az ismerkedést.. :wink:

Sannah!
nem tudom a választ. :cry: Gondolom a hipophysis és a kívülről bevitt hormon együttes hatása és a petefészek-válasz valamilyen öszefüggése, de ez kiszámíthahatlan. Mint látod az orvos se tudja kitalálni nagyon. És van aki jobban reagál egy "gyengébbre".
Például az is érdekes, hogy egy bizonyos héten vagy mindenki jól, vagy mindenki rosszul reagál a stimura. / meg túl jól is!/ Érdekes...ez mitől van?? A következő héten megint ugyanez van valamilyen formában. Ez is rejtélyes megfigyelés. Erre sincs logikus válasz, hiszen más korú, más stimujú, és más lombikszám-kísérletű páciensekről van szó. Kb heti 40 lombik, mind más alany. Érdekes nem?
harcimokus
 
 


Sziasztok!

Harcika, jók az aranyköpések :lol:

Ez a ki hogyan reagál is kb.olyasmi, mint amikor sok nő dolgozik együtt, egy idő után igazodik a ciklusuk is egymáshoz, állítólag.

Mereszt, ne keseredj el. Én január 5-én kezdtem el szúrni 150 NE Gonalt, aztán január 14-től plusz napi 1, majd janur 16-tól napi 2 ampulla Merionalt egészen tüszőrepiig, 21-ig, szóval nekem is nehezen indultak meg a tüszőim. Nálam mondjuk nem volt előzmény, de Szmatona nem aggódott, azt mondta, megjön majd a jelzés a hipophysisből és megnőnek. :) Nekem 11 petesejtem lett. Drukkolok neked, hogy jól alakuljanak a dolgok :)

Snufi, alakul ez a konyharuha :) Kedden mész megint? ++++++++++

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Szép jó reggelt! :lol:

Harcika!

Értem, milyen érdekes dolgok vannak kérem szépen. Heti 40 lombik, atya isten, az nagyon sok!!!!!! Én azt gondoltam ez ritkább "betegség". A beköpések pedig nagyon arik.

Snufi: ++++++++++++++++++++++++++++++++

Mereszt: tüszőnövik++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Harcika :lol:

Snufi ++++++++++++++++++++

Mereszt +++++++++++++++++++++

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Mereszt,
küldöm a növesztő drukkokat! :) +++++++++

Snufi,
++++++++++++++++++++

Korall,
tapasztók!

Szöcske,
+++++++++++++++++

Harcika,
:lol: :lol:

Emlékszem Lolára... :(

A kártyás hír tök jó! Köszi az infót!
angel37
 
 


Szépséges maradék hétvégét!

Kép
zölddisznó
 
 


Mereszt,
a harmadik sikertelen lombikom után volt egy leállított stimum. Pont azért, mert nem nőttek a tüszőim. 70 (vagy 75 - már nem emlékszem, hogy van a tollon ) egység gonált kaptam, és ezel kicsit alullőttük a dolgot. Épp azért, mert azelőtt mindig hiperstimus lettem. Mikor újra mentem tüszőnézőbe, K.P. helyettesítette a doktornőt, és Ő közölte a rossz hírt. Egy világ omlott össze bennem, de azt mondta, hogy az ilyen 2 hetes stimuknak nincs értelme, az a tapasztalat, hogy nem sülnek el jól, inkább álljunk le. Megvártuk a mensit, és már szúrtam is a picit emeltebb gonál adagot, úgyhogy semmit nem kellett várni!
Az a stimum lett végül a leggyengébb, "csak" 15 petesejtem lett, és ebből csak 4 lett igazán beültethető, de ebből lett végül Olivér. :D
20140901102739
 
 


Hahó Mindenki! :)

Mereszt,
kitartás!!! Sikerül!!! HA nem most, akkor sincs gáz!!! Akkor köv nekifutásra! (Nálunk is így volt a Schöpfiben, az első stimu (talán már ítram) kapufa lett, ráadásul a doki nem mondta, hogy semmi gond, ez csak egy variáció a sokféle protokollból! Azt hittem, vége a világnak, pedig dehogy :)

Harcika,
köszönöm a sorokat! :) Biza, csak mókából írtam, hogy talán rám gondoltál, hiszen tényleg vsz csak látásból ismerjük egymást (egyenlőre), amúgy tavaly júni 19-től vagyunk Nálatok. Privi megy! :)

Lányok,
Mindenkinek nagyonnagyonnagyon drukk!!! :)
Till

tillidian
 
 


Sziasztok!

Lassan ideje, hogy beköszönjek. Kaáliba járunk mi is, dr. Kovács Péterhez, endometriózis okozta átjárhatatlanság miatt. Augusztusra vagyunk előjegyezve, előtte sor kerül még egy laparoszkópiára, kicsit körülnéznek és kitakarítanak odabent.

Igyekszem felvenni a fonalat :)



Kép

 
 


Szia Mó!
Üdv itt! :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


sziasztok!

snufi, szöcske,mereszt, nikó, korall, nani: mennek a drukkok+++++

harcika: :lol: :lol: :lol:

mó: üdv köztünk.

kati
katica30
 
 


Na egyszer én leszek a legelső reggel.....vagy most még a legutolsó.....na jó ezen már nem agyalok, ahhoz már kilúgoztam az agyamat :oops:
Itt már ezerrel csicseregnek a madarak, szóval szép tavaszi hétfőt nektek!! :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Engem régóta foglalkoztat a kérdés, hogy mi van, ha valaki a ciklus közepén babás lesz (spontán) és a 21.cn-on elkezdi szúrni a Suprefactot? Lesz baja a babának?
Ti ilyenkor védekeztek?
Nekünk most lehetne hónapok óta először spontánnal próbálkozunk, viszont-ha minden igaz-a 21.cn-tól kezdődik a szuri. Tudom, hogy csoda lenne, de mi van ha mégis?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Mó, üdv itt.

Snufikám, mizu?Vérvétel mikor lesz?Úgy izgulok értetek!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Snufi, Korall, Mereszt, Szöcske, Nani, Nikó
drukkok, mindenkinek, amihez kell! +++++++++++++++++++++++

Mó,
üdv itt! :)

Baba,
én úgy tudom, semmi gond nem lenne! Megúsznád a lombikot! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok,

Mereszt, Snufi
++++++++++++++++++++

Harcika,
:D Jók az aranyköpések.

Baba,
őszintén nem tudok hozzászólni, mert sajnos minket ez nem fenyeget.
Vendég
 


Szép jó reggelt!

Snufi!
Jelentkezz mielőbb az eredménnyel! Mindenem keresztben! ;-)

Mereszt!
Reméljük, beindultak a kicsikék. :-)
(Bocsi, de ha tudtam volna, hogy milyen csapás ért, nem mondtam volna, hogy higgy a gondolatok építő erejében. :oops: )

Nikó!
Te hogy állsz?

Én: a jobb oldali petefészkem annyira fáj pisilés és néhány mozdulat közben, hogy már meggondolom, elmenjek-e wc-re... A bal oldalit is érzem, de az korántsem olyan érzékeny. Remélem, ez nem rossz jel :?
Vendég
 


Sziasztok!

Pfu de izgulok már. Nem teszteltem csütörtök óta ugye akkor volt a halvány csíkos. Egyrészt azért sem mert multkor is halvány csíkos volt mégsem sikerült. Bíztat, hogy nem jött meg a mensim de csak reménykedünk! Utóbbi 2 napba volt 1-1 alkalommal nagyon pici barnázás. Hát majd meglátjuk, lehet most lett volna aktuális a mensi, nem tudom. Nagyon jól telt a hétvége, csodaszép volt az idő tegnap. Keresztgyerekek imádni valók voltak, apát jól lefárasztották engem kíméltek. Séta közben lovakat ettetünk olyan jó volt!
nikó
 
 


Sziasztok Lányok!
Remélem mindenkinek jól telt a hétvége! Sok drukkot és pozitív energiát küldök a "várakozóknak". Mindenki teszteljen, ragadjon, foganjon! Babát ide mindenkinek!!! :D

skrisz72
 
 


Korall,
pár nappal beülti után nekem is így fájt pisiléskor az egyik fészkem! :shock: Azt hittem el se tudom végezni! :oops:
Biztos nyomnak a sárgatestek!

Nikó,
azóta se teszt se vérvétel??
De most mire vársz? Hogy esetleg megjön-e? A progipótlástól nem biztos, hogy megjön!
Mindenesetre drukkolok! +++++++++++ :) És javasolnék egy vérvételt...

Bella,
na ja, hát ez engem se :? :wink:
angel37
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?