Új privát üzeneted érkezett!

Snufi,
Nagyon sajnálom! :-(
Szerintem jól döntesz, ha vársz, míg az inzulinod helyrebillen. Én az inszemmel is várnék. Aztán ki tudja, ha rendbejön az IR-ed, hátha spontán is sikerül. :wink:

Angel,
birhabőr = juhhéj :lol:

Nálam: Tegnap este beadtam a tüszőrepesztőt, a hasam egy óra alatt hatalmasra nőtt. Viszont ma reggelre elmúlt minden feszülés, a bal oldalon, ahol többen és nagyobbak vannak/voltak egyáltalán nem érzek semmit, a jobb oldalon is alig.
Ez normális? Én azt hittem, hogy most lesz ám igazi lufi-érzés! Erre semmi.
Vendég
 


Jó reggelt!

[quote]O írta:lyan türelmetlen vagyok! Ha csütörtökön volt az ET. Mikor mutátná ki a teszt ha sikerült?


Nikó! Nekem a 7. napon látszott először, de ez nagyonnagyon ritka! (Múltkor a 8-on)

Bella! Édes dága Bella! Köszi!

Szurok Nani!

Snuf! :cry:

Kép
zölddisznó
 
 


[quote="korall1"][ írta:korall1b]Snufi,
Nagyon sajnálom! :-(
Szerintem jól döntesz, ha vársz, míg az inzulinod helyrebillen. Én az inszemmel is várnék. Aztán ki tudja, ha rendbejön az IR-ed, hátha spontán is sikerül. :wink:


egyetértek teljesen minden szóval....(és endokrinológushoz menj el feltétlenül!)
Vendég
 

 
 

Cocamami :)
Éljen-éljen :D

Drukk és pusz mindenkinek
Buboskemence
buboskemence
 
 


Bubi! :lol:

Korall! Ez is normális. Nálam mindegyiknél így volt.

Kép
zölddisznó
 
 


Ritkán írok, de figyelek!

Zöldi! Gratulálok a kis dobogószívű picurkához!!! Biztos nagyon jó érzés lehetett!! Jó pocakosodást!

Snufi! Ne keseredj el. Most a következő feladat, felkészülni a következőre. És sikerül!

Korall! Neked pedig +++++++++++++++++++ :wink:

És a hamarosan tesztelőknek is ++++++++++++++++++
fablia
 
 


Fablia! Köszönöm!

Kép
zölddisznó
 
 


Korall,
jaaajj :roll: :lol:

Igyál soksok vizet + sok fehérje!!!
angel37
 
 


Korall!
Nekem mindig ET után kezdett fájni a hasam. Tudod, talán emlékszel, panaszkodtam is amiatt, hogy nem érzem Őket. És mindig voltak bőven! (17, meg 13)
Most örülj inkább, hogy nem fáj. Ez a jobb!
fablia
 
 


Sziasztok!

Akkor nyugiba maradok még jó pár napig.

Zöldi!

Gratulálok
nikó
 
 


Snufi!
:cry: :cry: :cry:
(Én is kivárnék a helyedben még tutira...nem rohannék bele a lombikba :) )
Nagy ölelést küldök!! :roll:


Angel, énisésnis!! muti!!!!! :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Korall! Holnapra drukk ezerrel!

Niko! Én sem bírom ám teszt nélkül. :) De még egy pici türelmet.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


HARCIKA!
Gondolom, te küldhettél nekem privit az enyémre válaszolva, de nem kaptam meg. Jött egy e-mail a szerkesztőtől, hogy privát üzim jött, de itt meg nincs üzenetem!! :cry:
Elküldenéd újra?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Voltam a Kaáliban. Találkoztam Harcival és megismertem SKriszt. :)
Más lesz a stimu most. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna! Mesélj, hogy fogsz stimulálódni?

Kép
zölddisznó
 
 


sziasztok!

snufi: nagyon sajnálom :cry: ölelést küldök ((((((((((snufi))))))))))

nikó: drukk++++

korall: drukk holnapra+++++

rólam: ma megbeszéltem a dokival a hiszterot, május 15.-én lesz. akkor csúszik júniusra az időpont, ha nem lesz akkora kész a pajzsmirigy vizsgálat.

kati
katica30
 
 


Hanna,
hajráhajrá! :)

Katica,
csak meglesz addigra! Drukk, jó volna, ha nem csúszna!
angel37
 
 


Én is megjöttem a Kaáliból. :lol: Randiztunk Hannával.
Jó fej vagy Hanna, tetszel nekem. Lehet szó második randiról. :lol: :lol: :lol: Legközelebb hozz virágot! Én hozom a bort. 8) Na jó, viccet félretéve. Április 22-én kezdhetem szedni a Marvelont. Napi egy. Aztán rá két hétre UH. Végre történik valami. Még csináltatnom kell egy EKG-t, és vinnem kell a februári rákszűrés eredményt is. Ennyike. Vizsgálat most nem volt.

skrisz72
 
 


Katica! Hipp hipp hurráááá!

Skrisz! :oops:

Kép
zölddisznó
 
 


Bocsánat, jó kedvem van... :oops: :oops:

skrisz72
 
 


Megbocsátok!
...nekem meg lelkiismeretfurdalásom...lenyomtam 2 szelet fekete erdő tortát. Pedig nem is terveztem, csak szembejött a boltban. :oops:

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Snufi: :cry: , nekem is volt olyan álmom, hogy szoptattam, mondjuk én a saját babámat, szerintem ez jelenthet valamit nem??? :shock: Én is vármék a helyedben, látod én is tologatom...

Cocika: és kiabáltak, hogy légyszi-légyszi egyél meg!!!! :lol: Mikor lesz uh???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nikó: türelem.

Bubi: előkerültél, mizu veled?

Korall: drukk!!!!!!!!

Angel: talán tudok várni. :wink:
Vendég
 


Sanyi! Hát, az utóbbi negyven évben nekem még esezmbe nem jutott önszántamból tortát venni! Így hát egy kicsit meglepett a dolog. Mindenesetre lelkiismeretfurdalásom hamar elmúlt. ...és csak 200 kcal volt a kettő együtt!

Ja, és 21-én!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Most estem gép elé.

Szóval, toljuk a fogit is, majd bejött még a Merional is a szokásos szurik mellé. Na meg 7 napig szúrok. Szóval röviden ennyi Zöldi. Remélem, hatásos lesz.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!
Ma volt az utolsó hasszuri, holnap pontban éjfélkor kell a tüszőrepesztőt kapnom, csak azt nem tudom, ki adja be. Megpróbáljuk az ügyeletet, bár decemberben egy férfi volt a "nővérke". Nincs hozzá bizalmam, nem tudom, miért... :lol: :lol: :lol:
szöcske
 
 


Szöcske! Ebben nem tudok segíteni, mert magamat szúrom.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Szöcsi! A többit ki adta be? Szerintem ved rá apát! Nem lehet elrontani! Ovitrelle, ugye?

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!!!

Zöldi!!! :D :D :D

Nagyon örülök nektek és boldog babavárós hónapokat kívánok!!!!


Snufi!!!
:cry: :cry: :cry: Nagyon sajnálom!!!

Nikó!!!
Türelem!!

Hanna!!!!
:D Hajrá új stimu!!!
beu9
 
 


Beu! Puszi!

Kép
zölddisznó
 
 


Beu! Köszi szépen!

Őszintén bevallom izgulok...

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Zöldi!!!

:P :P :P Gratulálok!!!!!Akkor most már hivatalosan is kismama vagy????Nagyon klassz lehetett hallani a pici szivét.
(Kicsit irigykedem :oops: )
Dórika nevében is köszi a dicséretet,de a képen nem látszik a 6 kis ördög akik időnként kibújnak belőle.Bár a múltkor a Szmatona dr is azt mondta,hogy egy kis angyal,mert ez látszik rajta.Persze ezt még azelőtt mondta,hogy elkezdett sikongatni a folyosón,majd megigazgatta a képkereteket a dr bácsi szobájában. :shock:

Snufi!
:cry:
De legalább tudod a lehetséges okát a sikertelenségnek.Szerintem ha beáll az inzulinod spontán baba lesz! :wink:

Nikó!
Türelem babát terem.

Holnap jön valaki 1O:3O körül?Megyek uhura.

Hanna!
Hajrá!!!

Én pár napja álmodtam egy újszülöttel.Anyósomék voltak itt nálunk baba nézőben és végig nagyon rosszul éreztem magam,mert Dórikát ugye nem jöttek el megnézni.Aztán rengeteg fekete bogár lepte el a nappalit.Gondolom ez nem jót jelent.?

Kép
Kép
mereszt
 
 


Mereszt! Köszi!
Akkor holnapra drukk a tüszőidnek!
...és a kisördögök is aranyosak ám!
A fekete bogarak anyósodra jött :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Lányok!

Nem bírtam végigolvasni a "termést", de Mindannyiótoknak rengeteg drukk megy tőlem!!! :) :) :)

Coca,
együtt örülünk Veled, de komolyan!!! :)

Snufi,
Fel a fejjel! Új hónap, új remény! - ahogy csillagszemű Kovács doki mondogatja :D

Mereszt,
ez az álom csak a rengeteg ki nem mondott feszültség "kiálmodása", de lehet, hogy Cocának van igaza :lol:

Nálunk várakozás van továbbra is, mármint az augusztusra :)
Jól láttam a Kati - féle táblán, hogy augusztusban egyedül leszek páciens a Kaáliban??? :D Uncsi lenne... :D

Csóközön: Till
(olvaslak ám Titeket mindig!!!)

tillidian
 
 


Till! Drága vagy!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Mereszt! ++++++++++ Ne foglalkozzál az álommal. Dórikának puszi!

Korall! Nagy drukk mára!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Korall,
szorítok

Szöcske,
Ha többi szurit is magadnak adtad be, azt is be tudod adni, hiszen ugyanolyan hasbaszuri.

Hanna,
jól hangzik ez az új stimu, biztosan meghozza az eredményt is! :wink:

Coca,
Feketeerdő torta lábakkal, hm még nem láttam ilyet, de a múltkor én a málnás rizsszelettel jártam így, annak is volt lába, de legközelebb megnézem közelebbről a feketeerdőt is!:)

Mereszt,
Dórika szerintem is egy angyal, csak lehet, hogy időnként kicsit kicsapong az ördögök közé!:)
Mennek neked is a drukkhegyek!

Skrisz,
hajrá!
Vendég
 


Bella! Igen, bemondták a hírekben is, hogy kétlábú torták lepték el az országot :wink: :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Mereszt, én imádom Dórikát!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Mereszt,
Drukkok a tüszőknek! :)
Hülye bogarakkal ne foglalkozz! :wink:

Szöcske,
ha Ovitrelle, szúrd be magadnak, tényleg nem lehet elcseszni! :wink:

Hanna,
hajrá új stimu! Most sikerülnie kell!! :)

Korall,
Várjuk a számot! :wink:

Nikó,
+++++++++++++++
angel37
 
 


Csajok!
Köszönöm a biztatást, az Ovitrelle-t ma megpróbálom beadni magamnak. Eddig a szomszédom adta be a szurikat, aki nyugalmazott főnővér, de szerintem, amikor meghallotta a 0 óra 0 percet, elment a kedve tőlem. Eddig is hálás vagyok neki, mert a férjuram a termetéhez képest elég besz..ri, nem vállalja a tűs macerát. Ja, és én is besz..ri vagyok, állandóan sziszegek, jajgatok, ha tűt látok.
Pénteken jön valaki a pest Kaáliba?
szöcske
 
 


Azt a teremburáját!
[quote]f írta:érjuram a termetéhez képest elég besz..ri, nem vállalja a tűs macerát

...na mindjárt megyek oszt megpofozom! Bezzeg az "újságos szobában" szívesen elücsörög, mi? :wink: :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Az Ovitrelle-t hova kell szúrni? Izomba, vagy csak simán?

skrisz72
 
 


Hasadba bőralá ugyanúgy ahogy a Suprefactot, vagy a Gonalt.
Vendég
 


Sziasztok.

Tegnap reggel 6kor teszteltem negát, majd visszafeküdtem aludni. Amikor felkeltem, volt a teszten 2. csík, iszonyat halvány(gondoltam, lehet, hogy csak "átüt"). Ezért teszteltem újra 10kor, majd 18kor, majd 23kor, meg ma reggel is. Csík mindegyiken megjelent, erősödés egyértelmű, de a ma reggeli (5 órás pisiből) is nagyon halovány volt, ezért bementem vérvételre.
Hcg-m 19, progi 56. Nagyon-nagyon alacsony mindkettő. Doki és Harcika szerint is 50%, hogy nem 15. dpo-n vagyok, hanem 10. körül (mert még 3-5 napig vándoroltak), és ha erősödik, akkor ez esetben lehet ebből baba. A másik 50 %, hogy biokémiai terhességem van, de doki és Harci szerint is ez is jó, hiszen eddig sosem indult el semmi, most meg igen. Na, ez van velem, lehet szorítani. Köszönöm.
Jövő kedden kell újra mennem...

Mereszt: sajnálom, hogy pont elkeültük egymást. :(

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Akkor nagy szorítás Snufinak! ++++++++++++++++++

Kép
zölddisznó
 
 


Snufi! GIGA-MEGA DRUKK!!!!!!!!! :)
viktu
 
 


Snufi,
mennek a drukkok!
++++++++++++++
Vendég
 


Snufi, alakul ez! ++++++++++++

skrisz72
 
 


Snufiii,
+++++++++++++++++
az első variációhoz!

Az egyszeri 8-aska hcg-mmel (ami épphogy nem semmi) én is jobb híján arra gondoltam, hogy na, legalább ennyi, nem 0!
angel37
 
 


Snufi,
drukkdrukkdrukkdrukk++++++++++++++++++++++++++++

Tüszőnövesztőknek, tüszőnövesztő++++++++++++++++++
Randizóknak++++++++++++++++++++++++++++++++++
Babaragi+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Tesztelőknek és váróknak+++++++++++++++++++++++++
Pocakosoknak+++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?