Új privát üzeneted érkezett!

Lois: +++++++++++++++++++++++!!!!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Jó reggelt!

Lois tesztelj egyet! ++++++++++++

-köszi az infót-

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Jó reggelt!

Lois! ++++++++++ Tesztelj. :wink:
Snufi!++++++++++

Áginak gratula a 3 babához!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

 
 

Lo-is pi-silj! Lo-is pi-silj! ++++++++++++++++++++3

Kép
zölddisznó
 
 


Lois?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois!Pipilj már :D Nagyon várjuk :D :D

Puszi Dalmi
dalmácia
 
 


Lois!
a "lepisilni" az viccesen íródott ugye? Ha szó szerint valóban lepisilni akarod a tesztet az eleve nega lesz, mert úgy nem mutat semmit, lógatni kell a vizeletbe, de hát ti ebben már gyakorlottak vagytok.
Mindenképpen lógass!!!!!!!! :D :D :wink: Nagyon várjuk az eredményt! :wink:

Lányok!
mi lesz velünk holnap?? :oops: csomóan nem tudnak bejönni dolgozni, már a taxivállalatok sem fogadnak rendeléseket. Regeteg műtétes és follis van, akik biztos jönnek /kocsival/ , mert muszáj jönniük!! Alig leszünk benn páran, és mennyi telefon is lesz...ahhhh
a doktorok pedig nem a türelmükről híresek :cry:
harcimokus
 
 


Harcika, pont gondoltam rátok, hogy most ott mi lesz?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Harcika ! Drukk a holnapi hajtáshoz ,nem lesz egyszerű nap :( Üdv Dalmi
dalmácia
 
 


Dalmi, te hogy vagy?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


...és arról nem is beszélve, hogy az is autóba ül, aki amúgy BKV-zni szokott. Atyám mi lesz itt!

Kép
zölddisznó
 
 


és mi van azzal akinek nincs autója????
Vendég
 


Sziasztok!

Harcika! Az tuti, hogy holnap nem semmi napotok lesz. :(

Zöldi! Hát, szerintem, holnap sajna sok baleset lesz.

Lafi! Akinek nincs, annak marad a taxi, otthon marad, vagy SÉTA. :?

Dalmi! Gyere már msn-re. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk, anyósnál voltunk 7végén és végre kialudtam magam :D Kezdem azt hinni,túl vagyok az óraátállításon :oops:

Lois, teszt??????

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Bocs lányok a lustaságom (és hitetlenségem) győzött, nem mentem el tesztet venni... :oops:
Már leszoktam róla, hogy minden kis késésre tesztet pisiljek, így fordulhatott elő eme szomorú eset, hogy nem van itthon :roll:

Ja és Harcika, a lepisilést szó szerint értettem, én mindig a "lepisilős" fajtát szoktam venni, nem a "belemártogatósat"... :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Bubi, novemberben voltam először, akkor derült ki, akkor 3x500 meforalt kaptam, ezt emeltük februárban 3x850-re. Februárban már a fele volt a 120 perces inzulin, de még így is nagyon sok. Júniusban újabb kontroll.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


[quote="loislane"]B írta:loislaneocs lányok a lustaságom (és hitetlenségem) győzött, nem mentem el tesztet venni... :oops:
Már leszoktam róla, hogy minden kis késésre tesztet pisiljek, így fordulhatott elő eme szomorú eset, hogy nem van itthon :roll:


Pedig csodák mindig vannak....és azért 2 hét már nem kevés...

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Harcika! Kitartás holnapra!

Lois, azért a 2 hét indokolná... :wink:

-nekem is késik, -pedig már úúúgy szedném a fogit,- de befenyegettem egy reggeli teszttel,így tutira megjön :? -

[quote]A írta:kinek nincs, annak marad a taxi, otthon marad, vagy SÉTA.


..vaaaagy, cangával...bár sanszos, hogy mindenki síkideg lesz és jól elütnek :shock:
viktu
 
 


Sziasztok!


Túl vagyok a stimun és már randiznak a kicsikék. Eddig 9 termékenyült meg, ma telizek, hogy a lustikkal mi van.
Kapott valaki progiszurit? Mi a teendő vele hogy ne fájjon a helye és ne gyulladjonbe? Van valakinek valami ötlete? :oops: :oops:
nikó
 
 


Sziasztok!

Lois,
na mit pisiltél??? :wink:
+++++++++++++++
Hú de jó lenne...

Snufi,
tapi +++++++++++++++

Viktu,
neked akkor most vérzés húzzon bele!
Vagy mégse? :wink:

Sannah,
jól van no, tudom! :wink:
Jó konzizást, hátha megjön a kedved!

Harcika,
jó kis napotok lesz :roll: Kitartást hozzá!!!


Én már 7 előtt benn voltam, iszonyú hamar elindultunk, ilyen se volt még :roll:


Ja, Coca,
fél levél Duphastonnal mész vmire? Vagy lehet, hogy csak pár szem...
angel37
 
 


Sziasztok,

Lois,
Pisilés???

Snufi
++++++++++

Nikó
hajrá!

Harcika,
el tudom képzelni mi lehet nálatok.

Én be is értem másfél óra alatt dolgozni, persze autóval.
Vendég
 


Helló!!!!!

Lois: :?:

Bella: nálatok mi újság? :wink:

Harcika: kitartást mára!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Szia Snufikám.
Jobb már a kezed? Az enyém már kezd szép lenni.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Harcika!azt hiszem alig várod hogy a mai napon hazamehess,és becsukd magad után az ajtót.......
Gondolok rád,és megy majd privi
Puszillak


Lois!Nagyon megy a drukk,ezzzzzzzzzzerrrrrrrrrrrrrrrrrelllllllllllllllllllllll

Viktu!
Nálam is így volt,késett,pedig nagyon akartam már enni a fogit,és egy tündérke érkezett.
Na csak pislogtam ám :roll: :lol:
nagyon drukkolok.

nikó:nagyon ügyesen tudnak ám randizni,szerintem már buliznak is.


Mindenkinek mennek a drukkok tőlem is.

Kép
csiperke
 
 


Off: végre lehet megint szavazni....plíííz, aki gondolja, szavazzon...örök hála!
Vendég
 


Jó napot!

Monyó! Mitől van az urad beparázva?

Puszi Zsigának!

Bettike! Egye fene, megbocsátok. ...amúgy boszi vagy! Kaptam ajándékba egy UH-t! ...asszem ma el is lövöm :lol:
Jól látod, babakocsi bejön :wink:

Monyó! Szeintem van különbség. Mi értelme lenne átverni?

Ha kipróbálnád pár nap múlva, lehet, hogy a 25-ös már nem mutatná, a tizes meg még igen.

Hajrá Babadiéta!

Kép
zölddisznó
 
 


Szurok Nikó! 9 az nagyon szép szám! Még tesó is lesz belőle.

Angel! Dufi ha kidobnád jöhet, ha te is azt fogod nyelni, akkor tartsd meg, mert már annyit kapok, hogy bőven kihúzzuk vele UH-s dokirandiig. Amúgy cupp érte!

Na, az előzőt nem ide szántam! :oops: :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Babim: igen, az én kezem is javulgat. Épp ideje már!!! :twisted:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Coca,
ha ilyen jól el vagy látva bogyókkal, akkor inkább nem adom postára ezt a pár szemet! :oops:
Gyanítom el fog az még fogyni nálam :roll:

Snufi, Baba,
nem mondom, jól szétcseszték a kezeiteket, ha még mindig nem jött helyre! :shock:

Nikó,
++++++++++
A progiszuri helyén beadás után lehet masszírozni, ha már rosszabb a helyzet, akkor lehet jegelni!
angel37
 
 


Oké Angyal, szerintem is elfogy Nálad! De azért drága vagy, hogy gondoltál ránk :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Köszi a drukkokat midenkinek! A jó tanácsokat is a szurihoz, majdcsak túlélem más is kibírta valahogy. :)

Mennek a drukkok és a ragacsok mindenkinek!!!!
nikó
 
 


Természetesen negatívat teszteltem, de bárki, aki itt "együttérezni" vagy szomorkodni akar "sosemvolt" terhességem felett, vagy csak egy síró fejecskét küld, na azt istibizi megharapom!!! :twisted:
(mert én nem hittem egy percig sem benne, de komolyan...csak idegesít, hogy miért nem jön meg...de ez továbbra is fennáll :D )

Coca!
Bocsi, ma nem jutottam el a postára, pedig cipeltem magammal, de még a héten megkapod, belefér?? (csak mert mert láttam a babáson, hogy kaptál már mástól is, ezért gondolom, már nem olyan égető)

Nikó!
Szerintem sokat nem tudsz az ellen hogy ne fájjon a progi, szerintem egyáltalán nem gázos annyira. Olyat meg még nem is hallottam, hogy valakinek begyulladt volna :shock: Csak megfelelő méretű tűt használj, és akkor maga a szúrás nem fáj. :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois! Ráér.

Kép
zölddisznó
 
 


Halihó!

Jelentem -nem ütött el senki.

Angel :wink: , Csiperke! Hát nagyon bírnám, ha egy olyan tündérkém lenne, mint a Te Orsi babád, :), de az tényleg csoda lenne.ÍGY.
viktu
 
 


Sziasztok!

Niko! Snufi! +++++++++++++++

Harcika! Nagyon kemény volt a mai nap?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


sziasztok!

ma voltunk a dokinál. ez a lombik sem sikerült :cry: 3 hónap múlva megyünk a fagyasztott babákért, ha minden jól megy. addig nekem és apának is kell menni vizsgálatokra.

kati
katica30
 
 


Kati!Sajnálom.
viktu
 
 


(((((((((((((((Kati)))))))))))))))))
Nagy-nagy drukk a Fagyikákhoz!!!!

(nekem még sosem voltak fagyibabáim /jó, ha annyi van, amennyit épp visszatesznek/, de nagyon érdekel, hogy megy ez - majd utánaolvasok!)

Üdv: Till

tillidian
 
 


Sziasztok csajok!
Szombaton voltunk vérvételen, de olyan szerén'ke vagyok, hogy nem kérdeztem semmilyen eredményt. A doki azt mondta, minden rendben van, indulhat a stimu. Pénteken UH, hát, izgatott vagyok...
Szerencsére a héten annyi a dolgom, hogy kevés időm lesz gondolkodni a jövőn.
Mindenkinek szorítok: Szöcske
szöcske
 
 


Jó reggelt! Hajrá Szöcsi!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Katica,
:(
Miért kell várni 3 hónapot a fagyiig, milyen vizsgálat kell addig?

Lois,
akkor :D :D
És gyerünk miklósbácsi, áprilisban is jönni kell!!!

Szöcske,
hajrá!

Snufi, Nikó,
++++++++++++++++
angel37
 
 


angel: szerintem azért 3 hónap, hogy addigra menjenek ki belőlem a hormonok. ill. lesz időnk még vizsgálatokra. apával holnap megyünk egy másik andrológushoz, az előzőnek már egy ideje megállt a tudománya. nekem lesz pajzsmirigy vizsgálat és hisztero majd.


kati
katica30
 
 


Lois,
nem mondok semmit. azért én egy UH-ra besírnám magam a nőgyógyászhoz

Katica, sajnálom. De 3 hónap nem olyan sok idő, hamar elrepül. Kicsit szomorkodtok most, de újra talpra kell állni, szerintem mi vagyunk a keljfeljancsi prototípusai :wink:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


(((((((((((((Kati))))))))))))))))))))))99

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szétcsesz az ideg!!!!!!!! Már 4.szer telefonáltam a Biovitalba a Leiden szűrésem eredménye miatt, amit 3 hete csináltattam meg. Erre ma közlik, hogy ja bocsi, a kolléganő rossz kémcsőbe vette le a vért, meg kell ismételni!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sziasztok!


Beszéltem a Kaálival 12db megtermékenyült. Szegénykéim most megint megháborgatják őket és 1-1 sejtecskét kivesznek majd átviszik az Istenhegy géndiag.-ra. Most nagyon bátorítom őket innen, hogy kitartás és nem lesz semmi baj csak megvizsgálják őket. Nagyon izgulok mostmár!
nikó
 
 


Snufi,
ne mááár! :evil:

Nikó,
drukk a PGD-hez!

Katica,
értem.
Én egy hót hagytam ki mindig a fagyis előtt, sztem kiürül a hormon addigra, de valóban csináltasd meg előtte a vizsgálatokat, hátha lesz ott vmi, amit rendbe kell tenni!
angel37
 
 


Snufi :(
Durva :evil:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Nikó! Miért kell nektek PGD?

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!
Nikó! Miért kell az Istenhegyis vizsgálat?

Snufi! Ez gáz! Nem mondtad, hogy ezek után térítsék vissza a díjat, és csinálják meg ingyen?! Egyébként ez mennyibe kerül?

Allegrobarbaro! Utánanéztél a vizsgálatoknak? Mész? Mikor?

Lafi! Neked is spontánbabád van IR rendbetétel után? Mennyi idő alatt jött össze? Metformint szedtél? És honnan indult az inzulin?

Bocs a sok kérdésért!
fablia
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?