Új privát üzeneted érkezett!

Ilonám:
Köszönöm szépen!
Anyu nehezen viseli, próbáljuk benne tartani a lelket, közben intézzük a hivatalos dolgokat,most nagyon észnél kell lenni, mindent lefoglalhatnak a hagyaték részeként, mentjük, ami menthető.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Magnes!

Fogadd öszinte reszvetem! Sajnalom! :(

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Mágnes,
ó jajj. :( :cry: Pedig annyira reménykedtem...
Őszinte részvétem, sok erőt kívánok mindannyiótoknak!!!
katata
 
 

 
 

oh mágnes, hát még ez is :? . A hiénák mindenből pénzt akarnak :shock:
bbilona
 
 


Mágnes!
Nagyon sajnálom! Őszinte részvétem az egész családnak!
tücsökbogár
 
 


Pandus!
Akkor majd később szurkolunk a tesóhoz! Addig pedig gyönyörködünk Dorkában.
tücsökbogár
 
 


Pandus,
de miért kéne lemondanotok a fagyibabákról? Hiszen akár 1 év múlva is megkaphatod őket, nem???
katata
 
 


Mágnes,
Őszinte részvétem!! :cry: :cry: Sok erőt neked, és a családodnak!!

Kata,
Megkaphatom csak nem biztos, hogy akarom...
Vendég
 


Sziasztok!
Ágnes! Őszinte részvétem apukád miatt! Sok erőt kivánok!
bgyöngyi
 
 


mágnes, nagyon nehéz ez, és szomorú. sok-sok erőt kívánok.

Kép
kicsiboris
 
 


zel??? hogy vagy?

jucmuc? mi van veletek? milyen babázni?

Kép
kicsiboris
 
 


Boriskam,

Jol vagyunk köszi, nagyon jo babazni is imadom a kisfiamat. Vannak nehezebb ejszakak, de igyekszem nappal pihenni amikor Davide alszik.
Mar akartam kerdezni mi törtent miert kell a picidnek tapszer? Biztos atsiklottam felette de nem emlekszem. :oops: Nem volt tejcsi?

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Mágnes!
Sok erőt kívánok Nektek ebben a nehéz és szomorú időszakban.
T.

KépKép
trinky
 
 


Sziasztok!

Mágnes!
Őszinte részvétem!

Kép

Kép
odry
 
 


Sziasztok,
Elnézését kérem mindannyiatoknak amiért nem "méltattam" megköszönni időben az segitő válaszaitokat de el voltam utazva-most ma reggel értem haza....kinn voltam a negyedik inszemre.....majd jövő héten vissza......nagyon fárasztó de remélem sikerrel járok mert most igazán kezdek már beleroskadni, lehet nem is annyira a próbálkozásban mint sem az ezzel járó fáradságos körülményekben.
Mégegyszer köszönöm válaszaitokat és ha megengeditek még néha benézek hozzátok-addig is amig sikerrel járok- utánna már biztosan.
puluildiko
 
 


ildiko, szorítunk, hogy sikeres legyen ez a 4., ezen nem fog múlni!
Nem te vagy véletlenül, aki Aviva füzetet kért? Nem csinálod?

jucmuc, kicsiboris irigykedek.
bbilona
 
 


szió jucmuc :P de jó, jhogy itt vagy :lol: Davide hogy nő!!! képeket akarok :!: :!: :!:
olyan érdekes, szülés előtt az ember el sem tudja képzelni, hogy milyen babázni...nálam legalábbis ez így volt..nekünk is vannak nehezebb napok, de annyira jó baba Borka, már kacag amikor meglát :lol:
olyan rosszul alakultak a dolgok..szülés után egy héttel szétnyílt az egyik varratom..39 fokos lázam lett+antibiotikumot kellett szednem...nem tudtam szoptatni. egy hét aladt elapadt a tejci, nagyon kikészültem, napokig sírtam, hogy milyen rossz anya vagyok én. de aztán túltettem magam rajta.

odry, hogy vagytok?

ildi, szorítok ezerrel :wink:

zelem?

Kép
kicsiboris
 
 


apa és Borka :wink:
Kép

Kép
kicsiboris
 
 


mondd kicsiboris, apa kezdettől fogva ilyen ügyesen tartja a csemetét?
bbilona
 
 


Mágnes!

Őszinte részvétem :cry:


Kicsiboris!
NAgyon cuki ez a Borka!!! :lol: :lol:
Én is éretem ilyet,néha hogy ettől vagy attól nem vagyopk jó anya.Például, hogyha fáj a hasa nem tudtam mindig rögtön megvigasztalni :roll: Nekem meg egy kicsit pótolni kell a tejcsit mert nem elég :shock:


Jucmuc!
Olyan édes kisfiad van :lol: Majd jöhettek Antóniához udvarolni :lol:

Pandácska!
Hogy vagytok?? Kép Kép Kép

Zel?????????????????????,
m. reni
 
 


Imádom a babaképeket! :lol: :lol: :lol: Olyan szépek!!! Persze így apa kezében azért kisebbnek látszanak mint az önálló sztárfotókon. Nagggggyon édesek!!!

Ildikó!
Én is csatlakozom Ilonához! Soha nem feladni!!!! Előbb utóbb sikerülnie kellllllllllll.
tücsökbogár
 
 


Boris,
Borka szereti az apukáját, látszik rajta ahogy nézi :lol: te meg a rossz anyaság... ne ne vicceljünk :wink: Ti most spontán fogtok próbálkozni, vagy újra inszem?

Reni,
Mennyit eszik a kiscsaj? Nagyon jó ez a ruci rajta, kiemeli a csajos pofiját :D

Mi ma kaptuk meg a 2 hós oltást, Dóra azóta aszik mint a bunda...

Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Ilonka :D

Nem is tudod mennyire szeretnem ha mar Te is babaznal vegre! :D Nagyon remelem most mar nem kell sokat varnotok!

Boriska :D

Jaj-jaj...ezt nem tudtam. Nagyon sajnalom! :( De miert lennel Te rossz anya? Felejtsd el ezt a butasagot! Nagyon is jo anya vagy, es a kislanyod egy tünderke! :D Igen, igaz, hogy minden egy kicsit mas a valosagban mint, ahogy azt elkepzeltük elötte...Ma ejjel pl. tök jol aludtunk, es most 10 ora ota (!!!) alszik...de mar hallom, hogy mozgolodik nagyon... :lol:

Renikem :D

Köszi, aranyos vagy amint felebred rendesen megbeszelem a fiammal ezt az udvarlasos dolgot... :lol: :lol:
Amugy nagyon edes a kislanyod, egy kis hercegnö. :D

Ildiko :D

En is szoritok Neked nagyon, hogy sikerüljön az inszem! :D

Pandacska :D

Nagyon edes Dora baba is! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Kepek:

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Köszi anyucik!
Nagyon jó nézegetni a babákat!
tücsökbogár
 
 


Minden kívánságom így teljesüljön, pont reggel gondoltam rá, hogy milyen jó lenne néhány "vidámító" fotó a mi kis topikunkba.
Olyan szépségesek a gyerekeitek, hogy csak na!
Számomra megdöbbentő, hogy egyhónaposan milyen nagy már egy gyerek :shock: :D , a 2 hónapos meg már kész felnőtt!

Reggel eszembe jutott még kamilla, tiza és sapé, na a memóriám nem túl éles, tudom sokkal többen eltűntek, de vajon hová lettek, mi lehet velük?
bbilona
 
 


ja igen jucmuc, köszi :lol:
bbilona
 
 


Pandácska!

OLyan 100-120ml körül eszik.Napközebn ven tejcsi,de estére fogyik.olyan szép ez a Dorka mint egy Tündérke :lol: Nevettük a párommal,hogy nállatok is van minden,akár csak nálunk :lol: Játszószőnyeg,pihenőszék stb.Lassan a lakást kinőjük. :lol:
Hogy reagált DOrka az oltás után?Mi is voltunk csípőszürése és minden rendben :lol:

Jucumc!
köszi a bókot!DAvide olyan igazi pasis arca van :lol: varjuk majd a legényt :wink:

Bbilona!

Hogy vagytok?

Kicsiboris!
A Csajszi,hogy betöltötte a 3.hónapot látsz a változást a pocija már nem fáj?
m. reni
 
 


Reni,
Igen, mi már nemférünk el, mert itt van a játszószőnyeg, pihenőszék, hinta, játékok. A hintát már megbántam, de mindegy. Éjszaka volt láz, de napközben nagyon nyugodt volt és sokat aludt. Mi is 100-120 között eszünk.

Jucmcu,
Nagyon édes Davide :D
Vendég
 


pandácska!

És mit Adtál Dorkának a lázára? Miért Bántad meg a hintát?
m. reni
 
 


ZEL???????
katata
 
 


Reni,
Kúpot. Nem használjuk a hintát, nem szeret benne lenni. A pihiszéket viszont szereti. Te egy ciciből szoptatsz?
Vendég
 


Pandácska!

Két ciciből :lol: Etetőszéket néztél már ?Nekem már azon jár az agyam :lol: Ami tetszik 40.00ft :roll:
m. reni
 
 


Reni,
Igen már kinéztem kettőt is. Én eddig egy ciciből szoptattam, de most lecsökkent a tejem, és kettőből kell. Picit megnyugodtam, hogy te is kettőből szoptatsz, és megy nektek...

http://www.jatsszvelem.hu/index.php?lap=92

http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =2&whid=43
Vendég
 


Pandácska!
Kb egy hete mind két cickó kell!Nekem is csökkent a tejem.
Én is ugyan ezeket néztem csak a peg peregot narancssárga színben :lol:
m. reni
 
 


Reni,
Én is néztem a narit is :wink: De mitől csökkent le a tejünk? Én ezt nem értem, csütörtökön még minden rendben volt, nem is történt semmi olyan... Nővéreméknek ilyen Peg Perego etetőszékük van, nagyon jó már 3 éves, de még jól tartja magát. A Fishert láttam most a börzén, de nem néztem meg alaposan, mert a pihenőszékeket szemléltük inkább. Lesz megint börze, majd most megvizsgálom, hogy milyen, de szerintem a Peg Perego lesz a befutó.
Vendég
 


jucmuc, hát ez a Davide egy cukorfalat!! nekem a fütykösös tetszik a legjobban :twisted: hát igen, teljesen más a babázás így, mint amit a magazinokban írnak...nekem most kezd olyan igazi lenni, kellett egy kis idő. puszika :lol:

pandi, most spontán van, de nagyon fájtak az együttlétek, úgyhogy valszeg kihagyunk egy hónapot..így azért nem az igazi még meg is duzzadtam ott egy kicsit.... :cry: ez a rohadt gátseb....
nektek milyenek az éjszakáitok? tényleg, szeret fürödni Dorka?

reni, de édike Antónia, úgy imádom az apukás képeket :wink:
nekem is vannak néha kételyeim..ma nagyon nyűgi volt Borka, most alszik, viszont átaludta (először) az éjszakát, ez szupi és a pocija már nem fáj, de döbbenet mennyit eszik Antónia :shock: :D Borka is ennyit eszik :lol:
nálatok hogy mennek az esték/éjszakák?

ilonka édi vagy! apu nagyon ügyes, amióta megvan Borka ő is mindent megcsinál és én úgy örülök neki!! bár anyós eleinte furcsállotta, hogy miért vonom be mindenbe...pedig ez az igazi :lol: ti hogy álltok most? örifogi?

tücsi, hát köszi!! majd rakosgatom szorgalmasan a képeket :wink: te hogy vagy?


zel????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Kép
kicsiboris
 
 


pandi, nemtom írtam-e már...gyönyörű ez a kislányka :D ezek a nagy kék szemek :lol:

borka annyira nevetős lett: Kép

Kép
kicsiboris
 
 


Sziasztok!

Csudi szépek a lányok!!!!!!!!!!
Dávidom pár múlva biztosan randizna velük. Persze csak 1 el mert lesz-kapsz ha szélhámos pasi lesz a nőkkel.

Jól vagyunk.... jön a fogunk a fenti kettő és ezt már nehezebben veszi a fiú. kicsit nyűgös, de majd csak ki bújnak már.
Sok a dolog, mert építik a kerítést és szigetelünk-vakolunk.... nem baj 2-3 hónap és minden kész lesz.

Mindenkinek Szép napot!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Sziasztok!
Babák gyönyörűek!! Iszonyatosan gyorsan telik az idő, most születtek, most izgultunk!

Annám kézenfogva lépeget! Az őrületbe kerget, mert folyton menne, a derekunk már tropa, de hát ezt vártuk, ezt akartuk! Remélem, még idén el is indul egyedül!

Na megyek, keresek új vonalzót, ez valahogy össze vissza számol...
Na és ahogy látom, éppen csomag készül a pelusba...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


odrym de jó, hogy jössz :D Dávid már ennyit fejlődött? már nőnek a fogai? és éjszaka is megébred a fogzástól?

mágnes ez nem semmi, nemsokára már szalad :wink: jézusom el sem tudom képzelni, hogy mi lesz ha Borka is lépeget majd...tuti nem egyszerű mindig fogni a kezét és kísérgetni :P

zel???

Kép
kicsiboris
 
 


Sziasztok!

Megint nem sikerült. Nagyon kiborultunk.

Kezdi a párom más szögből nézni az öribefogadást.
Bbilonkám! Hogy álljunk neki?

Már sírni sem bírok.

Mágnes! Nagyon sajnálom.


Puszika!
zel
 
 


Ó Zel!
Nagyon-nagyon sajnálom. Próbálj meg megnyugodni, bár tudom, hogy ilyenkor ez megy a legnehezebben.
trinky
 
 


Mágnes, nagyon sajnálom Apukádat, részvétem!

Zel, :( én ezt nem értem...

A babák csodaszépek!

Rég voltam itt, de most újra belevetett magunkat, kipihentem magam, és babát szeretnénk, de nagyon! Bárcsak ez is elég lenne...Még az akupunktúra sem segített.
Megkérdeztem, hogy nem lehetne-e rögtön lombik, de sajna nem, még kell az utolsó két inszem. A következő ciklusban nekivágunk, aztán ősz elején jöhet a lombik. Mindig azt gondoltam, hogy az a tuti siker, de kezdek ettől is megrémülni :?

Trinky te is BMC-be jársz, ugye? Kihez?
domo
 
 


Zel,
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
katata
 
 


Zel:
Nem is tudom mit mondjak..... :cry:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Zel! Sajnálom :(
Ági! Gratula a lépegetéshez! Ne félj pár hét és egyik pillanatról a másikra el fog indulni Anna.
Reni,Pandácska, Kicsiboris, Jucmuc! Ezek a babócák egytől-egyig gyönyörűek!!!
Pandácska! Nekünk is Peg Peregonk van és szupi.
Domo! hajrá újra babaprojekt!! Megkérdezhetem hogy nálatok mi a probléma, mert már nem emlékszem? Volt neked laparoszkópiád?
Mi jól vagyunk. Anna hisztis és akaratos. Egyre többet dumál még a maga kis nyelvén, de néha kivehető, hogy mama, apa, anya. Pár napja ha mondom neki, hogy pakoljon össze kerek-perec megrázza a fejét, hogy NEM. Ha mennénk ki akár sétálni akkor szökik az öltözés elől.
bgyöngyi
 
 


Zel, nagyon sajnálom!
Gyöngyi, nagyon mozgalmas napjaitok lehetnek.
A babák továbbra is gyönyörűek, Borka nevetős sztárfotója szenzációs. Kész fotósok vagytok!
tücsökbogár
 
 


odry, kérhetünk majd képeket, fiatalemberről, házikóról? Jó, hogy benéztél!

zel, drága, a rohadt életbe, hát mi a fene van!
trinky írt a biológiai apaságról pár sort nekem, hasonlít a nyílt örökbefogadáshoz. Ismerned kell valakit aki babát vár, de nem kell neki (erre még nem jöttem rá hogyan is kéne levadászni egy ilyen jelöltet), leendő apuka az önkormányzatnál kitölti az apasági nyilatkozatot mikor megszületik a bébi, és már a tiétek is.
Húúúú örökbefogadás, kezdjétek el a területileg illetékes gyámhivatalnál ők majd eligazítanak benneteket.
Tudod,amikor megnyitottad a boltot, arra gondoltam na ez jó nagy változás, ez majd segít nektek. Most is ezt gondolom, elkezditek az örökbefogadást , megkönnyebbültök és....jön a jóvilág! Egyébként, hogy belevágtok "nem jár semmilyen kötelezettséggel", bármikor mondhatjátok, hogy nem. Itt csak nektek kell közösen jól átbeszélni mindent, hogy egyet akarjatok.
Kitartás nektek!

kicsiboris, nálatok is igazán kékek azok a szemek! Szép gyerek.
bbilona
 
 


zel!

Nincs rá szó! :cry: :cry: :cry:

Kicsiboris!
NAgyon szép Borka :lol: Igen Antóniának jó étvágy van,ezért nem elég a tejcsi.Borka hány kiló?Az éjszaka 3-4óránánként kelünk.
Csak a hasfájás múlna el :roll:
m. reni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?