Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Coca,
14-e már mindjárt itt van! :wink:

Alle,
Ha tehetem én mindig délután járok Krizsa doktorhoz, általában 1/26 fele szoktam kérni időpontot, tényleg sokkal nyugisabb.

Lányok nagyon sok az IR-es, mitől lehet ez?
Vendég
 


[quote]M írta:ost hívott Mókuska, hogy nem is 14., hanem 21. Hihihihihi. Akkor leszek 7+0. Kirrrrály!


...hihihi!

Kép
zölddisznó
 
 


Bella! Fél huszonhat az éjfél után másfél órával van? :lol:

Kép
zölddisznó
 
 

 
 

Coca,
ja értem...
Röfi annál szebb és nagyobb lesz, mikor majd meglesitek! :D

Bella,
mondasz valamit, lehet, hogy inkább így fogom én is szervezni, ha épp délutános!
:wink:
angel37
 
 


Cocám
jól látod igen! :wink:
De mondhatjuk úgyis, hogy 17.30.
Vendég
 


Kérdeztétek, fogizok-e, nem ez most hosszú protokoll, hogy újítsunk valamit az előzőhöz képest. Suprefact indult nálam kb. másfél hete és 1 hónap szurkálást saccolok. A dokim Dr. Kr., ha jól gondolom, őt nevezik Mágusnak? De lehet, hogy tévedek.....
szöcske
 
 


Sziasztok!

Bocsi a betolakodásért, de mi is a kaáliba járunk! A doki nekem egy olyan gyógyszert írt fel, amiről eddig a fórumban még nem hallottam! Úgyhogy lenne egy kérdésem, hogy ismeri valaki a MENOPUR INJEKCIÓT?!

válaszokat előre is köszönöm!

üdv.!
kjaja
 
 


Szöcske
Krizsa doktor = Mágus :wink:
Vendég
 


Bella, ez a modern betegség a lustálkodás, stressz miatt és egészségtelen életmód, környezetszennyezés miatt van...Emiatt sokunkat érint...sajnos.

Fablia, az én dokim 10 fölötti éhomi és 30 fölötti 120 percesnél felírja a metet....CSak nem akartam, akarom mondani, mert én nem vagyok szakértő...
Vendég
 


Lafi,
Igen ezek nekem is megfordultak a fejemben.
Vendég
 


A lustálkodást stb-t olvasva kész csoda, hogy nem érint az IR :oops: :wink: :)

Kjaja,
hallottam már róla, hogy van ilyen, de sose kaptam.
Keresőbe, ha beírod?
angel37
 
 


Sziasztok

Fablia, nekünk 1 lombik volt januárban. Megnézem első körben a Biovitalt a Mammutban, és az Istenhegyit, hol mit mennyiért, aztán döntünk. A kromoszómára nekem azt mondta Sz. hogy leveszik a Kaáliban,de mivel azt is az istenhegyiben értékeltetik ki vagy mit csinálnak vele, szóval onnan van eredmény, ha egy kicsit bővebb vizsgálatot lehet kérni az Istenhegyin, akkor inkább direktben oda megyek majd.

Megírom, miket találtam.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Elnézést az OFF-ért, hátha valkit érdekel:

Sheila Kitzinger (1929), a szüléssel foglalkozó, világhírű kultúrantropológus, aki 1992-ben a magyar szülő nők, születő gyerekek és a bábák szülés körüli helyzetének humanizálására első lépésként megrendezett, Nemzetközi konferencia a születésről című konferencia egyik díszvendége volt, most ismét Magyarországra látogat.

Két előadást tart, egy könyve jelenik meg, amelynek bemutatóján részt vesz, dedikál. Az előadások szinkrontolmácsolással zajlanak. Az április 7-i konferencia akkreditálása folyamatban van szülésznők, bábák, védőnők számára. A belépőjegyek a helyszínen válthatók meg.

2008. április 5. 18 00:
Sheila Kitzinger: A szülés árnyékában. Katarzis vagy krízis? Könyvbemutató és dedikálás Libri Mammut Könyváruház, 1024 Budapest, Margit krt. 87-89.

2008. április 6. 16 30-tól 18 00:
Sheila Kitzinger: A szülés helyzete különböző kultúrákban Előadás és beszélgetés
Országos Széchényi Könyvtár, Budavári Palota „F" épület Belépődíj: 1500 Ft

2008. április 7. 9 00-tól 16 30:
A háborítatlan szülésről – kultúrák közötti megközelítés A szülés árnyékában. Katarzis vagy krízis? Konferencia
Országos Széchényi Könyvtár, Budavári Palota „F" épület Belépődíj: 2500 Ft, illetve annak, aki pontszámot gyűjt, plusz 3000 Ft
További részletek a www.szules.hu oldalon.
judittka
 
 


Lányok, Doktornők,
Egy kérdés az IR-rel kapcsolatban. Mindig az éhomi és 120 perces értékeket említitek. Kell foglalkozni a 60 perces inzulinnal is? Ha mondjuk az éhomi alacsony, a 60 perces határérték feletti, de a 120 perces megint beleesik a határértékbe, viszont nem megy vissza a kinduló állapot közelébe, az gond?

Konkrétabban:
inzulin
0 perces: <2
60 perces: 29,6
120 perces: 17,1
(a cukor mindhárom méréskor 4,4 alatti volt)
Vendég
 


Sziasztok!

Véééééégre péntek!!!

Katica!+++++++++
Snufi!+++++++++

Csajok! Tényleg menjünk el az eredménnyel dokihoz. Nem túl jó, ha egymást diagnosztizáljuk, illetve a saját dokinkat is tájékoztassuk az eredményről.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


[quote="hanna30"]
írta:
hanna30
Véééééégre péntek!!!

Csajok! Tényleg menjünk el az eredménnyel dokihoz. Nem túl jó, ha egymást diagnosztizáljuk, illetve a saját dokinkat is tájékoztassuk az eredményről.


Mindkét megállapítással egyetértek!!!!Kiegészítem:Holnap aludhatunk sokáig, mert szombat! :lol:
Vendég
 


sziasztok!

rövid leszek, nincs jó kedvem. rosszul alakulnak a dolgok pár napja. holnap még megpróbálkozok egy teszttel. de egyre jobban azt érzem, hogy nálam is van vmi probléma. a dokimat kérni fogom, hogy küldjön el még vizsgálatokra.

kati
katica30
 
 


((((((((((((((((((KATI)))))))))))))))))))))))

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Lafi: nem enged belépni a szavazós oldal. :shock:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Hanna,
Vettem.
Vendég
 


Korall,remélem,nem értetted félre sem Hannát,sem engem...csak mi ehhez nem értünk, ha esetleg nem jót mondunk, akkor az a mi,én lelkemen szárad...ha azt írom,sztem jó és az endokrinológus szerint meg nem jó...de pl nem kérded meg dokitól, mert mi,én azt mondtam,hogy jó a lelet....szóval érted...a véleményünket ki lehet kérni, de mi nem vagyunk drok...
mellesleg véleményem szt, jó az eredményed de én nem vagyok dr!!!!!!!!!!!!!!!

Snufi, ha a www-re kattintasz...nekemm onnan engedi....kipróbáltam...mármint a profil,pü és mellette www...
Vendég
 


Tényleg nem enged regisztrálni.... :evil: írok nekik, marha fair így, az eddigieknek ment, ezen a héten meg nem...
Vendég
 


Lafi,
Nyugi, nem sértődtem meg!
Én nem kiértékelést és diagnózist kértem, hanem ha van, akkor véleményt. Illetve arra szerettem volna válasz kapni csak, hogy le kell-e sz..ni a 60 perces eredményt...
Azzal meg szerintem mindenki tisztában van - én biztosan -, hogy amit a topikon olvasunk/hallunk nem vehetjük készpénznek, az esetek 99%-ában laikusok eszmecseréje (jó, azért vannak "profi laikusok" is köztetek :-) ). Én pl. soha nem hibáztatnálak Téged azért, mert mást mondasz, mint a doki. Úgyis annak hiszek, akinek akarok. Aki meg "diagnózisnak" tekinti az itt elhangzottakat... hm, az vessen magára.
Vendég
 


Cocamami :D
Milyen jó, hogy ilyen kis kiváncsiak és feledékenyek vagyunk :) :) :)

Fablia :)
Mondott valami extrát a dokid a magas cukorra? Vagy a Metformin és a diéta azt is leviszi?

Snufi :)
drukk hegyek +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Katica :(
Sajnálom. A további vizsgálatok csak jók lehetnek, vagy kiderül valami, s azt kezelik, vagy megnyugtat egy kicsit.

Lafimami :)
Többször is lehet szavazni Hunor babára? Akkor meglátogatom Őt újra :)

Alle :)
Hajrá vizsgálatok! Az IR-edet mióta kezelik? Volt már azóta kontroll vizsgálat?

Szöcske :)
Szia! Hajrá lombik!

Barti :)
Ne keseredj el, nálad az előny, szépen kikezelnek, aztán jöhet a kistesó. :)

Fannimami :D
Megnéztem a fiúcskákat a babavárósban, nagyon szépek :) Ha jól láttam, még barátnő jelöltek is vannak ugyanott. :wink:

Pusz Mindenkinek
Buboskemence
buboskemence
 
 


Lafi: privi ment. (és még mindig nem müxik a "szavazó")

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Buboskemence :P
Köszönjük :) Igen, Viri kislányai 8 nappal járnak előttünk, s ráadásul egy helyen is lakunk 8)

Katica :cry:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Snufi, igen, még nem mükszik :evil: pedig írtam emilt nekik....
Vendég
 


Megjöttem barátnős babakocsi nézésből.

Kép
zölddisznó
 
 


Ha van valakinek maradék Duphaston, szívesen átveszem!

Kép
zölddisznó
 
 


[quote="buboskemence"]F írta:buboskemenceablia :)
Mondott valami extrát a dokid a magas cukorra? Vagy a Metformin és a diéta azt is leviszi?
Buboskemence
[quote]
írta:

Elméletileg összefügg a kettő. Jelenleg az inzulinom nem aktív, nem indítja be a cukor feldolgozását, csak termelődik-termelődik. Egy idő után ez inzulin-kimerüléshez vezethet, ami inzulin-pótlást igényelne. (hát a szurkálást nem szeretném megélni). Most az a cél, hogy a szervezetem reagáljon a cukorra, a termelt inzulin fel tudja dolgozni.
Ezt most úgy írtam, hogy nem ORVOSI, lehet, hogy nem is helyes.

Elméletileg elég a diéta és gyógyszer. Nagyon remélem.

Ha van kedvetek, nézzétek meg ezt: ebből is a metformin bébi-mozit. :)
http://www.pco-szindroma.hu
fablia
 
 


FAblia, a 2008-as metformin bébi moziban már mi is benne vagyun, tavaly, amikor néztem a mozit azon a talin, akkor azon görcsöltem miért késik már megint amikor végre 35 naponta mensiztem....azóta tudom.
Vendég
 


Jó estét!

Csatlakozom Hannához, végre péntek!!!- végre hazaestem:)

-visszaolvasok-

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Szia Viktu! Rég jártál erre,... :(

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Snufi!Szörnyen restellem :oops: ....

Szia itt,Szöcske!

Kati , várom a holnapi tesztet, ne add még fel...++++
Alle! Hajrá július! :) -addigra szépen rendeződik az IR.

Lányok! Reggel (hétköznap) mikor lehet menni legkorábban vérvételre? Úgy rémlik változott a nyitás...

Jó éjszakát, Szép Álmokat!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Hahó Lányok!


Remélem, Mindenki jól van és kibírható hete volt :)
Tényleg, Milyen sok IR-es lett! Gyógyulást!!!!!

Én most lúgosításban utazom :) - a gyógyteáimat szabadságoltam :D - Valami érdekes port iszom, amit vízben kell feloldani - olyan instant féle. Állítólag az elsavasodás sem tesz jót a beágyazódásnak...

Az Aloés cuccok is tényleg zseniálisak, Apa foglalkozik ezekkel, úgyhogy itthon kötelezően esszük - isszuk (nekem a refluxom múlt el, Anyósomnak a vércukor szintje rendeződött, egyszóval csak ajánlani tudom).

Pihizzetek jól a hétvégén, üdv:
Till

tillidian
 
 


Fablia :)
Köszi a mozit és a választ. :)

Lafi :)
Nagyon jól időzített Hunor baba, már a metforin baba mozinál "bejelentkezett" :) Majd megnézem az idei mozit is. :wink:

Szia Viktu :)

Jó éjt!
Buboskemence
buboskemence
 
 


Jó reggelt!!!

Hanna: teljesen igazad van.

Korall: Mágus kimondottan úgy kérte tőlem, hogy 3 pontos legyen a cukor és az inzulin is, ígyy biztosan van jelentősége.

Cocika: hihihihihihihihhihihi tudta-tudtam: :lol: :lol: :lol: :lol:

Angel: nem tudom pontosan, jövő héten kell mennem új időpontért és akkor megbeszéljük. Mondtam neked, hogy lelkileg én nem ...... :wink:

Viktu: azt hiszem 07:30, de kérdezz rá pontosan.
Vendég
 


Sziasztok Jo Reggelt!

Aki esetleg emlekszik Agi28ra szeretnek rola infot kuldeni,remelem nem baj ha meggirom ide Nektek!
Szep NApot Nektek, Mindenkinek NAGYON NAGYON DRUKKOLOK!!!

"Sziasztok!!! Tegnap megtörtént a nagy csoda velünk, küldöm is az eredményeket:
Nikoletta
Elsőként jött erre a szép új világra, 44cm-rel és 1490g-mal született.
És ÓÓÓÓÓriási a hangja!
Viktor
Ő volt a másodikak a sorban kb. 12 mp-cel Niki baba születése után.
40cm-es „magassággal” és 1480g-mal ezüstérmes.
És a legkisebb kisember, akit valaha láttam:
Krisztián
39cm és 1390 g, a cica majdnem felkapja és elszalad vele, de ordítani aaazt viszont tudok én is de nagyon... )
A Babék és a Mama is nagyon jól vannak és remélem, minél hamarabb otthon lesznek.
Szép napot. Tóni"

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Cirkuszka :P
Köszönjük az infot. Ha jársz még erre, azt írd meg légy szíves, hogy hányadik héten születtek, s ha esetleg beszélnél vele, az egész Kaális topik gratulál Ágiéknak!
Köszi!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


+ jó egészséget kívánunk, sok-sok tejcsit és fotót is kérünk szépen, amint lesz :D
Köszi!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jó reggelt! Én így ismeretlenül gratulálok Ági "kissé" kibővült családjához!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok,
en is csak a devais topikban olvastam . ha jol tudom 32dik heten szuletek!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Sziasztok,
en is csak a devais topikban olvastam . ha jol tudom 32dik heten szuletek!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Cirkuszka :P
Köszi, igen, már megnéztem. 32+4-re :wink:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Volna nekem itt az előző körből 25 db Progresteron Streuli 25 mg-os!

Ha esetleg valakit érdekelne nagyon szívesen adom!!!(Ingyééééért!)

Priviben el tud érni az érdeklődő!

Üdv

Kép
anid
 
 


Coca! :)
Nekem van Duphastonom, most nem vagyok otthon, nem tudom mennyi van, de az összeset szívesen rádhagyományozom. Köll még?? :D

Bocsi Mindenkitől, most nem tudok ennél jobban visszaolvasni :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois! Szívesen átveszek minden kidobásra ítélt duphastont!
(Címet és szívhezszólót írom priviben) :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Coca!
Küldtem privit!
..........és hormonpakk iiiindul!!! :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lányok nekem késik 2 hete...tudom hogy csak kicsivel vagyok lombik után, meg zavaros lehet a ciklus ilyenkor, de ez már nekem is sok...most kezdjek el teszteket lepisilni vagy mi???? évek óta nem csináltam ilyet spontán hónapokban :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, elég egy tesztet lepisilni, az ++++++++++++++!
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?