Új privát üzeneted érkezett!

Angel!
Hasonlóan érzek. Csak azért mert nem volt vetélésem, lévén sose voltam terhes még nem ülhetek a hátsómon...Persze megkönnyítené az orvos dolgát egy tünet (azaz maga a vetélés :? ), de csak azért már ne kelljen ilyesmit produkálnom, hogy ők is szükségét érezzék az alaposabb vizsgálódásnak.... :evil:

Hanna!
:oops: :oops: Én nem találtam, hogy ott hol kellene néznem, hova dugtad?? :roll:

Mereszt!
Nekem annyira tetszik, mikor a Kaáliba hozzák a totyogós "nagy" tesót....és minden párocska olvatag tekintettel nézegeti a kis manót... :roll:

Tobi!
Még nincs, de már rajta vagyok!! De azért nagyjából tudom anélkül is :D :oops:

Coca!
Khöm... :oops: A kanapé merész darab, szerintem inkább olyan ciklámenes beütésű nem??

Szia Kata!

Katica!
Irgum-burgum 9.-ik napon tesztelni.... :shock: Megérdemled a szankciókat rossz kislány!!! :twisted:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Katica,
ne keseredj el, ez lehetett még simán korai!

Sannah,
az Istenhegyin megnézetjük a kromoszómáinkat, megcsináltatom az APC rezisztenciát, és csináltatok egy hysterot, ha a nődokim is úgy akarja, jövő utáni héten megyek hozzá amúgy is, rá fogok kérdezni erre is.

Lois,
ugye? :roll: Most már az utolsó TB-s menetnek nem szeretnék további vizsgálatok nélkül nekimenni!
Legalább hasznosan telik a hosszú várakozás is! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok !

Katica !
Nekünk kb. egyszerre kell tesztelnünk. Nekem is megfordult már a fejemben, hogy megcsinálom, hátha úgy járok mint Coca
De hát nyuszi vagyok mert félek, hogy nekem is negativ lesz közben pedit a 14. napon már lehet, hoyg pozitiv.
Ezt a pár napot már fél lábon is ki kell bírni valahogy, Ne keseredj el biztos pozitiv lesz csak türelmesnek kell lenni.

Kata
kata0411
 
 

 
 

Sziasztok lányok!!!


Köszi Mindenkinek!!!

Fanni! :D


Április 16.-án megyek konzultációra, igazából már a fagyis előtt be voltam írva lombikra júniusra, de most kicsit elvagyok bizonytalanodva!!!!


Snufi!!! :D :D
Nagyon örülök, hogy találkoztunk!!Drukkolok az inszemhez!!!

Angel!!! :D

Az IR teljesen jó lett, és a trombofilia is!!!
Igen nagyon bizakodó voltam, hogy nem jött meg a mensim hamarabb.....de legalább most a progeszteron szint jó volt!!!!



Katica, Kata!!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Coca!!
Nekem bejön a kanapé!!!!
Apa nagyon ügyi!!!!
beu9
 
 


Beu,
mi a bánat lehet nálad is, hogy ennyire nem megy mégse... :?

Jól hangzik ez a június, van még időd gondolkodni, az áprilisi konzira már biztos leszel a folytatásban! :)
angel37
 
 


Angel!

Megértelek, nekem ennyi erőm nem lenne, szerintem én a hamarabb feladnám ha nem sikerül2-3. alkalomra. :lol: A hysterot is mély altatásban csinálják?
Vendég
 


Hahó Lányok!

Annyi itt a történés, simán fél óra, mire átfutom :)

Kati!
Anno, mikor Bánkkal terhes lettem (lassan 8 éve...), félreolvastam a teszt használati útmutatót, és az "akció" utáni 10. napon teszteltem. Negatív lett...Bőgtem, mint a záporeső. Ennek örömére egy munkahelyi kiránduláson földig boroztam magam... :? , másnap másnap volt, de nagyon! Osztán 3 nap múlva sem lettem jobban a másnaptól, így poénból csináltam még egy tesztet, és két csíkos lett!!! - akkor láttam először - és azóta se - ilyet. Szóval VÁRJ még egy kicsit!!!

Coca,
még nem "találkoztunk", de soket olvastalak: nagyon-nagyon GRATULA!!! :D

Angel, Beu,
kitartás!!! Ez egy jócskán kavicsos út, piszok nehéz rajta járni, de ÉRDEMES!!!

A párom letöltötte a Netről (psssz4 :lol: ) a Sejtjeink c. filmet, ma megnéztem, és végigríttam rendesen. Viszont meggyőző, folytatni kell és punktum!

Rólam: még 2 hónap a konziig.
Annyian írtatok erről az IR-ről, Leiden-ről, hogy lehet ezt kivizsgáltatni? A körzeti utal be? (Már a 3. lombik lesz augusztusban, jó lenne, ha sikerülne!!!)
Puszi,
Till

tillidian
 
 


Sannah,
nem biztos az, hogy feladnád! Ez ember lánya néha meg tud ám lepődni, mennyi erő van benne! :wink: De nem fogsz idáig eljutni, nemsoká mész a másik a topicba! :wink:

A hystero kisműtétnek számít, nem mélyaltatásos.

Tillidian,
köszi! :)
Ja, és még meredek is... nagyon remélem, hogy tényleg érdemes végigkúszni rajta! :?

Nekem már nem tiszta, háziorvos hova utalhat be, én az IR-t az Istenhegyi Magánkilinkán csináltattam, oda kell telefonálni, és adnak időpontot beutaló nélkül (15ezer ft). A trombózishajlam előszűrőjét még nem csináltattam én sem, csak fogom.
angel37
 
 


Angel,
köszi az infót! (Ezek szerint magamat kell beutalnom :lol: :? )

Eygszer kérdeztelek már Titeket arról, kinek mennyire van beavatva a családja.
Nálunk mindenki tudja (barátok, néhány munkatárs és Anyósék), csak az én családom nem - az első sikertelen stimu után az én mélyen vallásos Anyukám közölte, hogy ez a Jóisten akarata, és ne akarjam a Jóistentől kierőszakolni, amit nem akar adni - no, ezek után nem avattam be. De elég nehéz titkolózva stimukat végigcsinálni, még így is, hogy 200 km választ el tőlük...
És ma - talán - megértette jóanyám, hogy ez az életem (egyik) értelme, márminthogy még egyszer szülhessek. Ő ugyanis mindig attól rettegett, hogy terhes lesz (no, ezt az érzést nem ismerem.)
P. Till

tillidian
 
 


Sziasztok!

Zöldi!

Nagyon örülök, szívből gratulálok!

Katica!

További nagy drukkok!

Beu :cry: :cry:

Snufi, Baba!

Sajnálom a rossz eredményt, nekem is elég kaka lett :cry: :cry:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Till! Őszinte leszek! Nem semmi az anyukád hozzáállása, de nem lepődök meg. Én aKarácsonykor kaptam hasonlót a párom mostohamamájától. Azért lett méhenkívüli, mert nem járok templomba. Na, erre nekem ez a válaszom:
A templomba járástól senki nem lesz jó ember, mint ahogyan a garázsban állástól sem lesz senki Cadillac.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna: :lol: :lol: :lol:

Till: én az IR-t a Mensmentisben csináltattam meg (Babim és Hanna is), ott 7250 Ft.

Kati: ejnye! :twisted: ++++++++++++++++++++++++++++++++

Kata0411: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Lois: emailt küldtem.

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Snufi!
Köszikösziköszi :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel!

Örülnék ha igazad lenne, de nem tudom, majd májusban kiderül utána pedig.....

Till: az én anyukám kijelentette, hogy felesleges pénzkidobás az egész és csak a Kaálinak adok pénzt a tb által és úgysem lesz eredmény, a hormonok pedig rám nézve hatnak károsan és rákban fogok meghalni korábban , mint kellene! Szóval fel a fejjel és csak előre, :wink:
Vendég
 


Uff! Köszönöm a gratulációkat.

Kati! Asszem én vagyok az egyetlen, aki nem fog leszúrni a "korai" tesztért. Én sosem értettem, hogy miért jobb később tesztelni, hisz mindannyian tudjuk, hogy van olyan is, akinek a vérvétel napján mutatja csak ki a teszt. (vagy akkor sem). Szerintem az izgalom, a bizonytalanság sem jobb, mint egy "korai", esetleg még semmit nem mutató teszt. Főleg, ha a későbbi gyógyszerelés beállítása miatt is jobb, hogy minél előbb megtudja az ember, van-e baba a pocijában.
Kitartás!

Kép
zölddisznó
 
 


Till!

Ma már egyszer leirtam az én anyukám hozzáállását a lombikhoz a babavárós topikba,úgyhogy nem ismétlem önmagam,de ne foglalkozz senki véleményével.Csak a párod és a te véleményed számit. :P :P

Hanna!
Tetszik a hasonlatod. :wink:

Kép
Kép
mereszt
 
 


Lois!

Nem szoktuk vinni Dórikát,mert tudom milyen rossz gyermeket látni azoknak akiknek még nincs,viszont most tényleg nem tudom senkire sem rábizni.Csak azokra a családtagokra bizhatnám akik nem szeretik,mert örökbefogadott.Szóval inkább viszem magammal.Remélve,hogy senki szivét sem fogom fájditani.

Kép
Kép
mereszt
 
 


Mereszt! Én meg azokról a "családtagokról"???????? mondtam el neked a véleményemet! :twisted: :twisted: :twisted:
Dórika meg egy tündér!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


lányok: tudom, hogy korán teszteltem. de most egy ideig nem fogok, hisz apánál vannak a tesztjeim :wink: még nem vagyok elkeseredve, tudom, hogy bármi lehet. én inkább a végső teszttől tartok. de messze van, van még 5 napom addig. köszönöm a drukkokat, drágák vagytok. mindenkinek egy extra nagy ölelést küldök.

mereszt: én nem értem a családod, dórika nagyon aranyos, nem lehet nem szeretni.

hanna: nagyon jó a hasonlatod :wink:

kati
katica30
 
 


No, látom, nemcsak nálunk ilyen "rózsás" a helyzet családilag!
Csak azért gondoltam, hogy felhozom, mert épp az járt a fejemben mostanság, hogy több biztatást kap (ad) az ember itt a fórumon, mint a saját családjában...Szóval akkor nem vagyok egyedül :?
(Jóanyámnak egyébként továbbra sem mondom el a lombikot, épp elég, hogy felfogta: lehet küzdelem (gyötrelem) -sőt! - az is, ha valaki gyereket szeretne - eddig lesemmizte az én kínjaimat).

Mereszt!
Ez a legrémesebb, mikor a család nem fogadja be az örökbebabát!!! Sok erőt kívánok Nektek! (Az én szüleim ettől is elhatárolták magukat - nem mintha minket ez befolyásolna, de rosszul esik...)
Szép estét,
Till

tillidian
 
 


A rokonokkal egyáltalán nem könnyű!!!!!!!!!!!

Katica, irgumburgum! Türelem hcg-t terem :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok,

Coca,
Mégegyszer gratula! A kanapét már én sem tudom megnézni, de reménykedem, hogy talán egyszer láthatom... :lol:

Beu
:cry:

Kata, Katica
++++++++++++++++++

Snufi,
++++++++++++++++++
Vendég
 


Szép reggelt mindenkinek!

Lányok, azért a családok hozzáállása nem semmi....a lombikkal szerencsére nincse gond nálunk, de pl. az örökbefogadás ellen nagyon tiltakoznak...pedig ez is egy lehetőség, amivel egyelőre nem számolunk aktívan, emrt úgyis sikerül, de....

Mereszt, engem sosem zavartak a gyerekek a Kaáliban, inkább jó volt látni, hogy van, akinek sikerül és általában helyesek voltak a gyerkőcök, még ha elevenek is. Szóval emiatt ne stresszeld magad.

Évi, az IR lett rossz? Vagy a pajzsmirigy?

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Jó reggelt!

Mennek a ragacsok! :) ++++++++++++++++++++++++++++++++

Mereszt, én kifejezetten örülök, ha látom, hogy már kistesóért jönnek vissza-
Család, barátok- azt hiszem, akkor mi nagyon szerencsések vagyunk, mindenki támogat, és drukkol, nagyon vacak lehet, ...hm... ha nem beszélhetsz róla...

Angel, a Biovitalban meg tudod nézetni az APC-t (azt hiszem már írtam , Neked... :roll: ) , + a kaáliban leveszik a vért a genetikához.

Évi! Mi lett rossz?

Este jövök.Szép Napot Nektek! :)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


öööö..Családos rész-Tillnek szólt- bocsi :oops:

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok!

Cocamami!
Hatalmas gratuláció! Drukk továbbra is +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :) :) :)

Legyekmami! (Mamivagyok) :)
Most látom, hogy milyen ügyesek voltatok! Gratulálok és drukkok nektek is +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lafi
Csütörtökön én is voltam IR vizsgálaton, megvannak az eredményeim, elküldhetem neked véleményezésre?

Sok-sok drukk mindenkinek

Pusz
Buboskemence
buboskemence
 
 


Jó reggelt!
Mereszt! Rokonokhoz kitartás! Hatalmas probléma ez, nem is tudunk balagondolni, hogy mennyi fájdalmat, őrlődést okoz, dühöt és reményvesztettséget indukál, És olyan érthetetlen!!! :twisted: :lol: Minden tiszteletem a Tiétek!
Szerintem is motiváló egy gyerkőc a Kaáliban! Emiatt ne parázz!

Bella és mindenki! Mielőtt kétségbe esne az, aki nem látta remekbeszabott kanapémat...már nem kell sokat várni, és mindenki vendégünk egy nyári hétvégén egy Balatoni kanapénézős sütögetős tapétázós festős hétvégére! :wink:

Bubi! Köszi!

Örökbefogadás témában szívesen beszélgetnék priviben bárkivel, akinek megfordult a fejében a gondolat.

Kép
zölddisznó
 
 


Köszi a biztatást,azt hiszem nyugodtabban viszem holnap Dórikát. :wink:

A család már egyáltalán nem érdekel.Rájöttem,hogy ez nem is család.Eleinte tényleg rossz volt és sokat sírtam,nem értettem,hogy az én kicsi lányomat aki a szememben természetesen gyönyörű,okos,kedves...stb. hogy nem lehet szeretni,de már leperegnek rólam a dolgok.Csak az számít,hogy mi hárman megértsük,szeressük egymást.Aki pedig nem tud minket elfogadni azt kizártuk az életünkből.Ők többet veszítettek azzal,hogy nem ismerik Dórikát,mint mi.

Holnap nem jön véletlenül valaki 13:30-ra a Kaáliba?

Kép
Kép
mereszt
 
 


Sziasztok!


Mától nyomom a détát, .... egyenlőre azt érzem, nem lesz könnyű, de a babákért mindent!!!!!

Évi: neked mennyire lett magas az értéked?

Kati: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Nekünk Anyukámék tudják, szerintük spontán is jönne, ha nem görcsölnék, de nem ellenzik a beavatkozásokat.... Anyósék nem tudják.

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Mereszt: én 10.30ra megyek inszemre, lehet még ott leszek, ha elcsúszik,...

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Snufi! Én nagyon szurkolok a diétához! Nem is olyan nehéz ám, csak bele kell jönni! Mondjuk apa nem tudom, hogy áll hozzá, neki lehet, hogy kölön kell főznöd.

Kép
zölddisznó
 
 


Coca: dehogy!!!!! Snufiú is diétázik velem, ő meg fogyni akar, meg amúgy sem finnyás. :D

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Akkor szuper!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Tegnap jól bejelentkeztem aztán meg eltűntem, de szép volt az idő!
Nálunk sajnos igen rossz a helyzet, amiért a Kaáliba megyünk! :( Sajnos közös babánk nem lehet. De fel nem adjuk az álmunkat, azért is lesz babánk!

Én ma voltam terheléses cukor+ inzulin vizsgálaton, és lenne egy kérdésem, volt valaki rosszul a löttytől? Vagy ez természetes dolog?

Kép
kata05
 
 


OFF

Coca,
Ha a Jóisten is úgy akarja, csekély 3 éven belül nekünk is lesz örökbebabánk. :-) Ha addig megszületik a vsz gyermekünk is, akkor már ketten (vagy hárman) lesznek. :-)
Még nagyon az elején vagyunk a dolognak, minden építő tanácsot szívesen fogadok ezügyben is.

Mivel a családban már van egy pici manó, akit örökbe fogadtak, bennünket is nagyon támogat mindenki lelkileg. Egy szavunk sem lehet.
A "barátok" nem ennyire támogatók, bár ők a lombikot sem tudják megérteni, tisztelet a kevéske kivételnek.
Vendég
 


sziasztok!

snufi, kata: drukk++++

snufi: kitartást a diétához!

kata05: üdv itt is.

mereszt: drukk holnapra+++++

köszönöm ma is a drukkokat.

kati
katica30
 
 


Sziasztok!
Kati!
Én sem szúrlak le a korai teszt miatt, valszeg én is teszteltem volna már...Én azért még drukkolok!!!!!!++++++++++
Légyszi átírni a táblában, auguzstust beszéltük meg a doktorral, ez lesz a 3. stimum :wink:

Mereszt!
Egy tündér a kislányod!Bár én csak a kép alapján láttam. Igazad van, ne foglalkozz azzal,. mit is mond a "család". Én kimondottan örülök, ha babát látok!

Nálunk az én nevelőanyukám elfogadta a helyzetet, nincs más választása, de nem tud segíteni anyagilag,így beleszólást sem várok el: :wink: :lol:
Anyósék bunkó módon adták elő nem tetszésüket.....Na, az ő véleményük egyáltalán nem érdekel(sztük én vagyok a hibás főként....) :evil:

Katica, Kati!
Mennek a drukkok++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

morzsa
morzsa25
 
 


Bubi ment válasz...

Snufi++++++++++

én nem értem az embereket, pláne egy családon belül... :cry: minket támogattak lelkileg, csak anyós nem értette, mit kell kapkodni,miért iratkoztam be ilyen fiatalon, ráér még, nem értette, hogy sor van, meg ki kell hagyni hónapokat stb...
Vendég
 


http://www.nol.hu/cikk/486819/

pcos-ról szól, de a pcos-t ir is kíséri, így úgy olvasátok,mintha ir-ről írnának....
Vendég
 


Lafi, érdekes volt a cikk, és egy kicsit felháborító is!
Nekem pl. a körzetim tudja mi az a pco, és mivel kezelik. Igaz fiatal és lelkiismeretes.

Kép
kata05
 
 


Lafi: kérlek ha lesz egy kis időd, gyere msnre. Köszönöm.


Bevásároltam ma a bioboltban!!!!!! Nagyon sok mindent vettem, remélem izleni fognak!!!!!!! A mai nasi finom volt nagyon!!!!!!
Holnap inszem!!! :D :D

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Snufi: miket vettél?
Vendég
 


Milyen bionasit vettél?

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Zöldi, Fanni! Ha olvastok, segítséget szeretnék kérni!!!! :(

Sufi! Hajrá inszem! :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna :P
Tudod, hogy bármikor!
Írj privit, vagy kérdezz itt. Olvasok ám 8)

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Köszi szépen! Privi ment is. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Lányok! Lenne egy kérdésem: kiderült, hogy IRem van, diéta és sport van "előírva". Diéta ok, de holnap inszem. Inszem után mit sportoljak? Szobabicó? Vagy vmilyen torna? Milyen? Ami nem árt a babának, ha esetleg sikerül az inszem. Ha Valamelyikőtöknek van ötlete, írja meg legyen kedves! Köszönöm. :D

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Coca: céklalé, parilé, tészta, barnarizs, abonett, rozskenyér, norbis szalámik, light sajtok, gyümik, zöldségek, dzsem, tej, yoghurt, kefír, lepényke tökmaggal, ropogós búzáskex, norbichips,... :lol:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Snufi, ezek nagyon jók. Hasonlókat ettem én is...
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?