Új privát üzeneted érkezett!

Zel,
nagyon szorítok!!!! +++++++++++++++++++++++
katata
 
 


Boldog húsvétot kívánok mindannyiótoknak!

Kép
katata
 
 


Sziasztok lányok!!!!!


Bocsi,hogy nem jöttem mostanában.Antóniám hasfájos és nyügös a drágám.

Jucmuc!

Nagyon szép Davide :lol:


Zel!
Drága nekem is van egy megérzésem :lol:

Minenkinek Kellemes Húsvéti ünnepeket kívánok!!!!!!! Kép
m. reni
 
 

 
 

Kellemes húsvétot!

Kép
athiz
 
 


Köszi Reni! :D Sajnalom a pici lanyt, hogy hasfajos, neha Davide is küzd a pocijaval..

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jó reggelt lányok!

Remélem mindenkinek jól telt az ünnep.

Nekem sajnos nincsenek túl jó érzéseim. Vasárnap nagyon görcsöltem, de nem jött meg. Ma hajnalban is görcsöltem, de még mindig nem jött meg. Reggel megmértem a nőmérsékletemet és 37,2. Szóval nem kéne ma megjönnie, de lehet, hogy csak az utrogestan miatt vacakol.
:roll: Teszteljek vagy ne teszteljek? Ez itt a kérdés. :) Mindig akkor jön meg amikor tesztelek, bár egyáltalán nem vagyok babonás.

Jóóóóóóóó, nem voltam túl pozitív a siker tekintetében, viszont most elég rossz. ááááááááááá....

Kicsiboris!
Csodaszép Borsikának igaz vöröses a haja? Megkérdezhetem, hogy nektek milyen hajszínetek van? Csak azért mert én is vöröshajú babát álmodtam magamnak. :) Szőkéből és feketéből még talán össze is jöhet. Na nem mintha ez olyan sokat számítana.

KépKép
trinky
 
 


Trinky!
Ha megnyugtatna a teszt eredménye, akkor inkább tesztelj! Annak nincs sok értelme, hogy még esetleg napokig parázol, hogy mi lehet. Persze ez csak egy lehetőség. Én pl. soha nem teszteltem az inszemeknél, mert előre figyelmeztettek, hogy a hormontartalmú gyógyszerek miatt bizony adhat hamis pozitív eredményt, azt meg senkinek nem kívánom, hogy otthon beleéli magát, a vérvételből kiderül, hogy mégsem sikerült.
Tudom, ilyenkor nagyon lassan vánszorog az idő. Mikor kell vérvételre menned?
tücsökbogár
 
 


Szegény Trinky, elhiszem, h tré, de ez van, sajnos ez a várakozás benne van a pakliban! Szerintem simán görcsölhetsz a baba miatt, vagy az Utrotól, én pl. görcsölgettem attól, de még mindig jobb volt, mint mielőtt szedtem.
A hőd is arra mutat, h ott a baba, szóval az lenne a legjobb, ha nyugodt tudnál maradni. Persze ez rettentő nehéz, én sem bírtam soha magammal, de azért kifizetődő.
Tücsinek igaza van, tesztelhetsz, ha ettől nyugisabb leszel, de bármi is lesz az eredmény, még ne vedd 100%-osnak! Akkor tuti, ha már volt vérvétel, és doki is megerősítette, oksi?
Nagyon drukkolok!
athiz
 
 


Amúgy kinek hogy telt az ünnep? Remélem, mindenki jól van, és volt locsolda is! :wink:
athiz
 
 


Athiz!
A húsvét szülő- és anyóslátogatós része jól tellt, de a legjobb a hétfői pihi volt otthon, ketteskén. Én bevallom, hogy a kaputelefont már vasárnap este kihúztam, hogy ne is tudjam, hányan akarnának locsolni. Mint hagyomány tetszik nekem a locsolás (az a vödör vizes fajta-bár most kicsit hűvös volt hozzá), de a vadidegen fiúk pénzgyűjtő akciója már nagyon nem jön be, így inkább nem veszek részt benne.
tücsökbogár
 
 


Hát azt én is mindig utáltam. Nálunk csak 1 ismerőst látogattak meg a fiúk (persze Endi még nem, csak apa és Szili), ezen kívül pedig csak a rokonság volt megöntözve, stb. Hála az égnek, nem is jött más, igaz, el is bújtam volna. :twisted:
athiz
 
 


gyerek a kézben, majd jövök bővebben. megyek betétet venni...megjött tegnap...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, nem mondod................ :roll: de sajnálom, basszus...és akkor hogyan tovább?

trin, nem vörös ám, csak lehet, hogy a fotó 'csal :wink: egészen sötét barna a hajacskája :wink:


csajok? merre jártok?

Kép
kicsiboris
 
 


Na ez az, megint csak én rontom itt a levegőt. :twisted:
Tessék írni a lányoknak többiek, akik hiányozgattok!

Mágnes, fene vinné MiklósPirit! Sajnálom! A köviben sikerülnie kell, oké?!
athiz
 
 


athiz, na ne izélj mán :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:
dehogy rontod :!: :!: :!:

na én holnap jövök , ma úgy látszik mindenki pihen :roll:

Kép
kicsiboris
 
 


mágnes, a ménkű csapjon bele!
A kisasszony, meg bámulatosan gyorsan cseperedik, olyan jaj nektek fiúk csaj lesz belőle!

athiz, igazán megérte itthon maradni, olyan válogatott locsolóim voltak, hogy csak na. Átlagéletkor 4 év. És volt vers is :wink:

tücsökbogár, harmadik szuri?

kicsiboris, hódolók a kis hercegnőnél?
bbilona
 
 


trinky, rajtad a világ szeme!!!!!!!!+++++++++++
bbilona
 
 


Kicsiboris, köszi! :D

Ilona, az klassz lehetett! Szili is mondott versikét, a szokásosat, de annyira imádnivalóan adta elő! Meg kell zabálni! :oops: :)
Egy anya ilyenkor olvadozik, bocsi!
Ja, és a verset háromszor hallotta, és már tudta! :o Sirály a gyerekek memóriája, nem?
athiz
 
 


Trinky,
no para és még egy kis türelem!! Nagyon szorítok.
+++++++++++++++++++++++

Zel,
neked is!!!!!
+++++++++++++++++++++++

Meg persze a többieknek is,csak most kettőjüknél fokozottabb a dolog.
Építkezés miatt itthon vagyunk, így nem tudok most nagyon jönni.
katata
 
 


sziasztok.
Bocs a befofatlankodasert.
latom tobban beadatatok a gynevac szurit.Erdekelne hogy ahhoz kell recept vagy csak ugy meg lehet venni?vajdasagi vagyok es elgondolkodtam hogy talan rajtam is segitene.
elore koszi a valaszokat.

Kép
monyo83
 
 


katata, építkezés hm, hát akkor most gőzerővel! Passzív ház, hőszivattyűúval, meg napelemekkel? :wink:

athiz, szerintem is zabálnivalóak. Nagyon okos kis manók lehetnek a fiaid.
Akik locsolni jöttek ugye nem az enyémek, de így is büszke vagyok a sok kis okos tökmagra.
bbilona
 
 


szia monyo, az anyukám patikában dolgozik ő megszerezte recept nélkül, de amennyire informálódtam recept kell hozzá. Annyiból szerencsés orvoshoz menni, mert ott papírt is kapsz, hogy beadhatják neked. Ezt mélyizomba kell, így szakember szükségeltetik hozzá.
bbilona
 
 


Ilona!

Én is kérdeznék! :oops: Helyileg hova kell? Mehet karba is? :roll: Nem szívesen teszem ki a hátsómat ilyennek, ha nem muszáj! 8)
Vendég
 


Kezdek elgondolkozni én is a gynevacon...
Nődokik kinek mit szólnak hozzá??

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes!

Én nem kötöm az orrára! :oops: Ártani biztos nem fog, nekem most muszáj, hátha ezen múlik most minden! :roll:
Vendég
 


nekem lenne aki beadja,a dokim privat ,kifizetem az inekciobeadast es beadatja az apolonovel.
A ferjnek is kellene kapnia nem?
nem tudja valaki hogyha a dokim ir egy papirt akkor megvehetem magyarorszagon a szurit?vagy csak magyarorszagi dokitol valajak el a receptet?

Kép
monyo83
 
 


Monyo!

Nincs senki aki esetleg felírathatná neked itt? Nem hiszem, hogy külföldi receptet elfoganának! De javítsatok ki, ha rosszul gondolom! :roll:
Vendég
 


groni hat nincs.azert probalkozom meg.hatha.megkerdezem a dokimtol hogy kaphato e nalunk(mar ha egyaltalan mar hallot rola)

Kép
monyo83
 
 


Monyo!
Amikor hiánycikk volt itt nálunk a szuri, akkor én úgy hallottam, hogy ausztriában is ki lehetett váltani a magyar receptre (persze ott még többe került, mint itthon), tehát lehet, hogy mo-n is elfogadják a külföldi receptet.
Nekem a meddőségi kp-ben pl nem ajánlották, sőt nem is vállalták, hogy ott beadják. Itthon viszont a háziorvosom meg a nődokim is csodaszernek tartja és nagyon ajánlották.

Ilona!
Ápr. 1. a harmadik szurim időpontja. Neked megvolt a második?
Hogy vagy? Mi van azzal fránya barnázgatással meg dudorkával?
tücsökbogár
 
 


tucsi koszonom.Uttana nezek.

Kép
monyo83
 
 


Grönland!
Csak nem????? Te is Szombathelyi vagy?
tücsökbogár
 
 


Tücsi!

Miért te is? :wink: Mondjuk nem egészen, de így egyszerűbb, mintha azt írom, hogy világvége után jobbra! :lol:
Vendég
 


Grönland!
Igen, én Szombathelyi vagyok.
A vonalzód azt jelenti, hogy Te már babát vársz?
tücsökbogár
 
 


lanyok es nem tudja valaki kb milyen arban megy a szuri?
ugy is megszerzem ha akarom,mindig van kiskapu :lol:

Kép
monyo83
 
 


Monyo!
Én valamikor jan. végén váltottam ki, akkor 8.200,- Ft volt.
tücsökbogár
 
 


tucsi 1darab vagy a komletban?egyaltalan hayn szuri ez?5darab?

Kép
monyo83
 
 


Az 5 ampulla került ennyibe.
tücsökbogár
 
 


Tücsi!

Egyelőre óvatos vagyok, maradjunk annyiban, hogy pozitív lett a tesztem! :wink:
Vendég
 


Mágnes,
Sajnálom a mensit :( Én a nődokinak nem mondtam a Gynevacot. Lehet már írtad akkor bocsi, de hogy van az apukád?

Boris,
Ez a lány napról napra szebb :wink: Ti most akkor próbálkoztok?

Grönland,
Izomba kell adni, fenékbe szokták, de végülis a karodon is van izom :roll: Bár még nem hallottam, hogy oda is lehetne.

Zel,
Nagyon drukkolok neketek!!! Hogy vagy?


Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Pandácska!
Imádom ezt a kiscsajt is!!!!

Grönland!
Ez már valami! Spontán sikerült vagy inszem, lombik? Mikor kell vérvételre menned?

Boris!
Mi???? Lemaradtam közben valamiről? Indul a tesógyártás????? Juhéjjjj!!!
tücsökbogár
 
 


megvan a szuri :lol: pontosabban penteken kapom kezhez.
szerintetek a ferjemnek is kellene?

Kép
monyo83
 
 


csajok van egy kis baj, most jöttünk a gyerekdokitól és borkának kicsit be van állva a csípőizülete :cry: egyenlőre tornáztatnom kell, sokat és sokszor....de aggódom...

pandi, annyira szép-bájos-lányos ez a Dorka!! nagyon büszke lehetsz rá, no meg persze magadra, hogy ilyen jól sikerült :wink:
a 2. kép nagyon szép lett!!!
hát nemtom, hogy bírni fogom-e két kicsivel...athiz amiket írt...szóval ha próbálkozunk akkor a hétvégére esik az akció dús időszak :twisted: .......

tücsi, nem, még nem maradtál le semmiről :lol: még nem döntöttem el, hogy megpróbáljuk-e, a párom olyan édi rámbízza, ő az élvezetre hajt :P

grönlend, üdv itt nálunk :D és akkor most reménykedhetünk? nagyon szupi lenne egy új kismami itt a topikunkban :wink: :oops: :lol:

monyo, helló itt közöttünk, üdv :wink: a lányod a Gabi? 24 éves lenne? :lol:

zel? pihizel?

sapé? gyöngyike? tamar? jucmuc,....és a hiányzó többiek?

Kép
kicsiboris
 
 


Panda, nagyon tünci Dorka!

Monyo, szerintem meg lehet rendelni a gyógyszerfutár szolgálatnál a Gynevacot, s bár így drágább, de legalább meglesz, nem?

Adassátok be lányok, nagyon hasznos kis szer! 5 ampulla, kb. 8500 Ft, heti-2 heti beadatással (10 naponta ideális), házidoki vagy nőgyógyász asszisztens beadja, és legalább félévig hatásos, de inkább tovább. Aki babásodni szeretne, különösen érdemes szuriztatni! Hatásos kiegészítője lehet az inszem és lombik "gyerekgyártó" módszernek. :wink: :lol:
athiz
 
 


Monyo,
Én a páromnak is beadattam biztos ami biztos alapon...

Boris,
Ti voltatok csípővizsgálaton? Ott mit mondtak? Ez most csak úgy kiderült? Ez a be van állva, olyan mint a kötött csípő? Hogy vette észre a doki? Bocsi a sok kérdésért :oops:

Tücsi, Athiz,
Köszönöm :D
Vendég
 


Na, Monyo, örülök, h sikerült intézkedni! Szerintem érdemes beadatni a párunknak is, ha hajlandó rá, a pingpong fertőzések miatt.
athiz
 
 


kicsiboris :oops: en vagyok annyi :oops:
tudom"oh milyen fiatal vagy" :lol: :lol: mar ezerszer hallotam.

athiz,te is kaptad?es a ferjed?nagyon vastag tuvel adjak?mert valszeg azt is meg kellene vennem de nem tudom milyet vegyek.

Kép
monyo83
 
 


athiz.
legnagyobb meglepetesemre most bollintot ra a ferjem. :lol: mostmar szervezkednem kell hogy neki hogy lesz beadva(nincs betegbiztije)muszaly lesza dokimmal meguzletelni. :?

Kép
monyo83
 
 


pandi, voltunk csípővizsin, uh-n és reumatológián is és ott mondta a doki, hogy néha tornáztassam meg, nyitogassam szét a lábát, ennyi. én ezt csinálom is, de nem rendszeresen..mert nem mondták, hogy baj lenne...most viszont nem lehet teljesen lezárni a lábacskáit. úgy félek...most minden pelenkázásnál ezerrel fogom tornáztatni, remélem használ...nektek a duplapelus bejött?

Kép
kicsiboris
 
 


Boris!
Nyugi!!! Ha nagy baj lenne, akkor azt mondták volna!
Így majd egy picit többet tornáztok, aztán minden rendben lesz. Lehet, hogy Borka még élvezni is fogja az átmozgatást pelusozás közben.
tücsökbogár
 
 


tücsi, ari vagy!!! köszi, megnéztem a neten és talán tényleg nincs nagy gond..
még az is eszembe jutott, hogy borka sokat fekszik oldalt, és ez sem jó..

Kép
kicsiboris
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?