Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok :lol: !

Coca: drukk a röfiknek! :lol: :lol: :lol: :lol:

Angel: megadrukk :lol: :lol: :lol: :lol:

Beu: ragacsok ezerrel! :lol: :lol: :lol:

Morzsa: sajnálom: :cry: :shock:

Katica: szurkolok, hogy jó hírt kapjál!

Kódfejtőnek nem megyek, de ezt a virágnyelvet, lehet, hogy valamicskét értem :roll:
Vendég
 


Coca, vitatkoznék!Szerintem a kígyó a ludas:)))))))))))))))))

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Coca, Beu, Angel, Katica
+++++++++++
Vendég
 

 
 

Kellemes húsvéti ünnepeket!
Kép
Vendég
 


Valamit nem jól csináltam! :cry:
Kép
Vendég
 


Nem tudom, nem sikerült! :cry:
Vendég
 


Coca :P
Apa is azt mondta, hogy nem lehet szerzett, csak örökletes... Állítólag a belgyógyászom el is mesélte neki, mikor és honnan származik ez a betegség... de már nem emlékszik kristály tisztán, úgyhogy nemsokára megyek hozzá és megkérdezem :D Csak mert már kíváncsi vagyok :lol:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!
Igazán nagyon köszönöm a kedves szavakat, bátorítást!!!!!Nagyon jó kis csapat vagytok, ez bebizonyosodott!
Nem érzem, hogy valamit elkövettem volna, azzal, hogy intézményt váltottam.Kitartok az elhatározásom mellett, szeretnék maradni itt, de most egy kicsit elvonulok, rendbe teszem a lelki világom, aztán felhívom a doktorom, és ha lehet folytatom.....Teljesen előlről. :wink:

Addigra lehet lesz más megoldás is.

Nagyon sok sikert mindenkinek, néha azért bekukkantok, hisz a szívembe zártalak benneteket, és ha van valami fejlemény, megírom.

Szép napot mindenkinek, és szép hétvégét!

Valamint Kellemes Nyuszit! :wink: :lol:

morzsa
morzsa25
 
 


sziasztok!

beszéltem a kaálival. a biológus azt mondta, hogy nagyon szépek az embrióink. :lol: kettőt bekészítettek mára nekem, a többit lefagyasztják. fél 12-re kell mennem. még a dokim helyettesével meg kell beszélnem, hogy tényleg ma legyen-e a beülti, de ez csak ott derül ki.

kati
katica30
 
 


Morzsa,
Remélem mihamarabb rendeződnek a dolgok!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat, csajok.
Tegnap elkezdődött a pecsételés, nem vagyok boldog, eddig ez is csak egyféleképpen végződött :(

Beu, Coca,
++++++++++++++++++

Katica,
ügyesek legyetek!

Morzsa,
:(
Ha erre jársz, megírod privi, hogy mi történt? :?
angel37
 
 


Morzsika, remélem, minden rendbejön.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel, affene :( De azért amíg nem piros, ne add fel a reményt!

Katica, drukk a két szépséges embrikének +++++++++++

Morzsa, gondolok rád, gyere, amikor csak tudsz/kedved tartja.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Harcika, írtam e-mailt neked. :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel Drága,
ez jó jel is lehet (most egyenlőre erre koncentrálj, jó)
babatapi+++++++++++++++++++++

Coca, Beu,Katica
+++++++++++++++++++++++++++++++++

Morzsa,
:cry: kívánom, hogy rendeződjenek a dolgok!
írj privit, mi történt?

KépKép
tobi
 
 


Morzsa,
Intézetváltás! Ne szívd mellre! Le kell szimplán kakilni. Ezt egy olyan ember mondja aki volt már Kaális, majd Nyírős és lám ősztől Dévais. Persze nem kellemes amikor ki kell kérni a papírokat mi még embriókat is vittünk át, tehát jócskán kellett szerveznem még szállítást is, persze a férjemet küldtem a papírokért, egy kicsit szívjon ő is, de túléltük és látod most is váltottam.
Ez a Te tested és lelked, azt csinálsz vele amit akarsz, abban az orvosban bízol meg akiben megbízol és ha ez az orvos a 20. akkor a 20. és ehhez senkinek semmi köze. Arról már nem is beszéle, hogy gyakorlatilag majdnem minden meddőségi intézetből ismerek valakit ha nem az egész topikot. Több szem többet lát! És lásd így most kipróbálom a Kaális miatt a Leident, a PCOS miatt az inzulinrezisztenciát és az Arwent. Szóval engem aztán végképp nem érdekel, hogy kinek mi a véleménye 1 cél vezérel, hogy 2-3 gyerkő szuszogjon a gyerekszobában és kész!

Fanni, Coca,
Köszi az infót, látom itt a privi is, tehát nem felejtettek el. Nemes dr hol is rendel, mert akkor odakérem a beutalót.
köszi

Farkasok J
farkasok
 
 


nincs is privim!!! :?

Coca,
Húzzál bele!
farkasok
 
 


Kati: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Beu: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Coca: +++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Mi az az Arwen? :oops: :shock:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Köszi, Tobikám,
se sajnos nemigen tudok már ebben a ciklusban hinni. :(

Allegro,
neked is köszi!
angel37
 
 


Jajj, de sok szomorú hír! :cry: Szurkolok tovább, mert tudom, hogy itt mindenki fa..a csaj, és kitartóan megy tovább az úton! Csak ez a fontos!!!

Farkarengeteg! Volt Honvéd, most ÁEK. 465-18-00 ez a kp. szám, a haemophilia központot kell kérni. A beutalót habituális vetélés miatti kivizsgálásra kérd (3 vetélés - lehet köztül biokém is - után már simán megcsinálják, 2 után még nem szívesen, mert azt nem támogatja az OEP) papírokat nem kérnek :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


sziasztok! :D
Katica:örülök az eredményedhez drukkolok h visszakapd ma öket.+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :P
Angel:Barna cucc a hormonok miatt is lehet,ne idegeskedj.Én drukkolok tovább+++++++++++++++++++++++++++++++++++ :wink:
Coca:++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :P
Beu++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :lol:
Drukk mindenkinek+++++++++++++++++++++++++++++++ :D
Morzsa:Ne törödj mással,csak magaddal.Azzal ami CSAK neked jó.Sajnálom h igy alakult.Fel a fejjel! :oops: :wink:
Szép napot! :P

Kép
tücsök26
 
 


Angel! Majd mi hiszünk, te csak élvezd a Húsvétolást!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok !

Tegnap "túlestem" az első inszeminációmon. Nagyon izgultam, hogy mi hogy lesz, de mindenki nagyon aranyos volt.
Sajgó dokivan nagyon meg vagyok elégedve. agyonra áttanulmányozta a papírjaimat , kedves mosolygós ember. A műtőben is beszélgetett velem, hogy elterelje a figyelmemet, bár alig éreztem valamit. A pihenőben pedig még teát is kaptunk.
Szóval most következik 2 hosszú hét ( már egy nap el is telt)
Próbálom szóval ösztönözni a bennt lévőket , hogy mindenki jól járna , ha úgy isten igazából összemelegednének.
Ma itthon maradtam, úgyis nagypéntek van, ilyenkor már a fű se nől, amúgy is jól jön egy kis pihi, arról nem is beszélve, hogy a vizsgáimra sem ártana egy kicsit készülni
Most pedig megyek és készítek egy kis túrós-tejfölös sztrapacskát, mert tegnap mindent elpusztítottunk, ami itthon volt.

Kata
kata0411
 
 


Szasz Kata! Júúúúúújjjj! Ez olyan izgi! Olyan, mintha nekem is most lett volna az első inszemem...pedig már ......
Akkor mától Nektek is szurkolunk!

Kép
zölddisznó
 
 


Coca,
na ez a változat még nem jutott eszembe, csak a Farkasokkk, DE nagyon jópofa!
már leadtam az infót a házi dokimnak hogy mit véssen fel a beutalóra!
köszi tanácsot
Farkarensok
farkasok
 
 


Szivi!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Angel! Beu! Katica! ++++++++++++++

Ma voltam a Mensben. Májusi lombiknak annyi. Szmatit ma nem értem el. :cry: 3 hónap múlva megyek vissza. Addig meg megy a spontán.

Lafi! Írtam privit!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Zöldi! bocsi.. :oops: Nagyon drukkolok!!!!

Morzsa! Nagy ölelés.

Csajok! Már csak 5. :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna :( Nem lett jobb? Gyógyszert kaptál?

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Kata: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Hanna: :?:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Hanna! basszus

Kép
zölddisznó
 
 


Kati hírek: 2 szép embrió van a pocakjában, a 3 kistesót lefagyasztották. Ma pihen, holnap jelentkezik.

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Alle! Ja, kaptam gyógyszert. Kedden hívom a Kaálit és átadom valakinek a stafétát, én meg kérek egy nyári időpontot (ha van).

Snufi! Köszi a jó hírt! Katica! ++++++++

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Katica hajrá babák!!!!!!!!!!+++++++++++

Kellemes Húsvétot mindenkinek!
Vendég
 


Katica,
drukk a 2 kicsidnek!

Hanna,
sajánlom a csúszást :( Biztos lesz nyárra időpont!

Kata, drukk!

Tücsök, Coca, Hanna,
köszi!

Teljesen azért még nem adtam fel! :wink:
angel37
 
 


Hanna! Ez most a legjobb hír!

Kép
zölddisznó
 
 


katica:Nagyon örülök h 2 babót kaptál.Nagyon drukkolok te csak pihikéz. :D
Angel:Na azért.Nem is szabad. :wink: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :lol:
Mindenkinek drukkolok++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :D
Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek! Kép

Kép
tücsök26
 
 


Kellemes húsvéti ünnepeket! Kép

Kép Snufi

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Lányok, az Istenhegyi Géndiagnosztikába be kell jelentkezni előre??? :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Igen. De ne oda menj, a Kaáliban is leveszik a véredet, és ott csak 8500, az Istenek hegyén meg 10000. (Pedig a Kaáli is ott csináltatja :lol: ) .....éééééééssssssss Hm-nél jobban senki nem szúr!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok lányok!!!


Morzsa!! :cry:
Nagyon sajnálom!!!

Hanna!!!
:(
Biztos kapsz még időpontot Nyárra!!!

Angel!!!
Nagyon drukkolok neked!!!Ne add fel444

Coca, Kata, Katica,Angel
Babatapik!!!+++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Coca!!!
Köszi a privit!!!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok Mindenkinek!!!
beu9
 
 


Sziasztok,
Hanna, a csúszás nem jó, de ha ez az ára, hogy következőre sikerüljön, szerintem megéri. Mikor kell kontrollra menned? én június végén megyek, úgyhogy abban, hogy májusban nem lombikolunk, biztos vagyok

Katica, babaragacsok útnak indítva ++++++++++++++

Kata, hajrá srácok :D

Aki nem jönne hétvégén, mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kívánok, pont annyi locsolóval, amennyit még elvisel :wink:
Kép

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Coca!
Jééé, ez így megy..... :shock:
És leveszik a vérünket egyszer, azt átküldik és abból megnéznek mindent amit kell???

"Hm"....engem már szadizott meg rendesen.....de nem az ő sara, én vagyok nehéz eset "érileg" :oops: :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nem mindent, ez csak kromoszómavizsgálat.

Kép
zölddisznó
 
 


Ühüm, értem.
És a többi? Azzal menjek a másikba, ahova, -visszakanyarodva az előző kérdésemhez :) -, be kell jelentkezni. De ebben a formában már ez mindegy, mert azt akartam tudni, hogy a legközelebb, mikor megyek van e értelme elráncigálnom magammal Clark-ot. De akkor viszem, ha a Kaáliban rögvest leveszik mindkettőnk vérét. :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Kati, drukk a 2 babának és babaragi

Coca+++++++++++++

(((((((((((((((((Hanna))))))))))))))))))

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Angel!Pár csepp nem csepp.Nagyon szorítok!+++++++++++

Hanna! ...akkor hogyan fogunk kézenfogva együtt haladni :( , májusra szépen rendeződnek az értékeid, és HAJRÁ!!!!
Coca!Beu!Katica!+++++++++++++++++++++++++++++++

Baba! Nekünk is a Kaáliban vették le, bár nem kérdeztem meg K.P.-t pontosan mit néznek meg-még-, (az árkülönbözet azért van, mert több mindent néznek az Istenhegyin?)
Tobi?Nálatok lassan meg lesz az eredmény.

Már csak 5. (nem esett le sokáig, de aztán.... :D )

Most hogy nagyobb napközben pörgés, dolgozom... (de jóóóó, mert érnek "ingerek"-és kimozdulok :) )

Jó hétvégét, pihenést, Ünnepet Mindenkinek!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok! :lol:

Angel: mega drukk, tessék optimistának lenni!!!!!! :lol: Én hiszek Fanninak, ha még sosem volt ilyen érzésed akkor biztosan azért mert a kislakóknak kiadtad az albérletedet!!!!! :lol:

Katica: gratu és magadrukk Nektek is !!!

Coci: pocisimi a kisröfföknek és küldjed nekik a tápanyagot!!!!!

Beu: babaragika!!!!!!!!!

Hanna: drukk, hogy spontán sikerüljön!!!!!

Morzsa: köszönöm a bizalmat!!!!!! Drukkolok Nektek!!!!
Vendég
 


Lányok,

Én mostanság csak olvasó üzemmódban vagyok, közben azért mindenkinek drukkolok, de most azért írok, mert látom, h sokat beszéltetek a Leiden mutációról.....

Fanni tanácsára én is elmentem az Istenhegyire és az ÁÉK-ba is (Nemes doki) megcsináltatni a tesztet és kiderült, h MTHFR Homozigóta vagyok, ami hasonló a Leidenhez, ápr 22-én megyek a dokihoz konzultációra.

Nekünk a családban senkinek nem volt trombózisra utaló jele sem!!!!

Úgyhgy javaslom, h 1 vetélés után menjetek el ezt megnézetni....a papíron az Istenhegyiről az áll, h a népesség 10-12%-ánál fordul ez elő...

Ha majd megvan a konzultáció megírom mit mondott a doki, addig is mindenkinek drukkhegyek!
leo50
 
 


Viktu! Az árkülönbözet nem azért van, ugyanaz a vizsgálat. Sőt, a biológus is ugyanaz volt nekem, aki a Kaáliban is dolgozik. Egyszerűen csak az Istenhegyi GD drágább.

[quote]M írta:THFR Homozigóta vagyok

Leó! Ennek semmi köze nincs ám a véralvadáshoz. Egyszerű folsav adásával teljesen kiküszöbölhető a negatív hatása.

Köszönöm a mai napi drukkokat!

Kép
zölddisznó
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?