Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

köszönöm a sok drukkot, drágák vagytok! :wink:

angel, coca, beu: drukk++++++

snufi, baba: hajrá vizsgálat!

lois: helyes, hogy bejelentkeztél :wink:

buborék: hajrá vizsgálatok!

szmet: üdv itt is. köszönöm :wink:

kata: drukk++++

rólam: holnap ismét telcsiznem kell. még nem tudom, hogy mikor lesz a beülti. péntek, szombat körül.

kati
katica30
 
 


Fanni! Én már most 0,6-ot nyomok, mert hát ugye egy röfi az mégiscsak röfi. Egy hét után kontrollra kell mennem belövés után 3-4 órával, hogy megnézzék elég/sok-e.

Kati! El akarják vinni blasztóig? Fura, 5-öt nem nagyon szoktak, vagy igen?

Kép
zölddisznó
 
 


Coca :P
Szerintem inkább csak moruláig :wink: Bár kétségtelen, hogy nekem 4. napra lett egy blasztom is... de azért a morula a gyakoribb. Nyilván az 5 Katica embrike nagyon szép lehet, azért tervezik így. Ha 4 alá csökken a számuk, akkor teszik őket azonnal vissza.
Nekem is nézik 4 hetente a véralvadásom. Még heparinnal is rosszabb, mint kellene... de elég a kicsiknek 8)
Tudom, hogy 0,6-tal kezdesz, azért az 1. harmadban bizti elég lesz :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

 
 

Jaaa, lehet, hogy szederke lesz belőlük. Nekem 3 naposan is volt már szedrem, bibibííííí!
Neked is Nemes a hemásod?

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!!

Katica!!! :D :D :D :D
Gratula!!!

Angel, Coca!!!!
+++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Coca!!!
Telefonszám!!!Köszi!!
beu9
 
 


Jóvanna :P
Hozzá mentem volna, de kicsúsztam volna az időből. Így Apa intézkedett. De jól jártam, mert nekem más értékem is el volt (van)csúszva, így 4 hetente néz és ismerős és nagyon cuki :D

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok! :lol:

Angel! Megadrukk! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mikor is lesz a még előbb????? :roll:

Cocika: kisröfföknek ezer drukk! :lol: Nagyon drukkolok Nektek!!!!

Beu: drukkok mennek nektek is!!!

Katica: gratu a jó hírhez!!!! HAJRÁ! :lol:

Lois: értelek, akkor TE most igazi HŐS vagy!!!! :lol: :lol:

Tompika: nem tudom, hogy fogynál-e, de, mintha a doki azt említette volna, hogy ez nem csak súlyfüggő. Lafi, merre vagy, Te biztosan tudnád erre a választ!!!!
Vendég
 


Bella,
ha jól értettem, mire gondolsz, akkor 26-a a dátum, azaz 21+5 (nem akartam ennyire direkt lenni :wink: )

Coca, háááát, én inkább bagoly vagyok és reggel szeretnék sokáig aludni...de nem lehet :oops:

Kismamiknak és jelölteknek +++++++++++

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Ja, igen Fanni, már emlékszem, mondtad.

Beu! Privi ment!

Sannah! Cupp!

Kép
zölddisznó
 
 


Alle,
Én 21-re emlékszem. De lehet, hogy neked van igazad! :wink: Majd kiderül.

Angel, Beu, Coca, Katica
++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Szép napot mindenkinek!

Bella, nem veszünk össze :wink:

Ki hogy van ma? Én nagyon nehezen keltem ki az ágyból, tudtam volna még aludni :oops: Fáj a derekam, mintha le akarna szakadni...szóval nyűgös vagyok :?

Katica, telefon mikor lesz?

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Jó reggelt!
Katica!Gratu az Ötösfogathoz :D
Kismamik!Mennek a ragacsok!+++++++++++++++++++++++++++

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Angel, Coca, Beus,
+++++++++++++++++++++++++++++

Katica,
++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Lányok,
egy kis májtisztítás? :)
http://www.hoxa.hu/?p1=cikk&p2=1513

háááááááááát, jó kis kúra :shock: :roll: :wink:

KépKép
tobi
 
 



"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Szép napot mindenkinek!

Drukk++++++++++++++++++++++++mindenkinek :D
Lassan de biztosan közeleg a konzim napja már pár napja tiszta para vagyok :roll: :oops:

Kép
csinicsilla
 
 


Sziasztok lányok!!

Fanni köszönöm a tegnapi kérdésemre a részelets infótmegint képbe vagyok!:)
Coca nekem is 5 kis embrikém volt amiből ugye az 5 nap 2 őt visszakaptam.
A többiért telefonálnom kellet hogy mizus de sajnos azt mondták hogy nem lettek fagyaszthatók.
Igazából nem értettem mert még a 4 nap is azt mondták hogy nagyon szépek. :roll:
raniko
 
 


Uff!

Jajj, Alle, hát miért nem aludtál tovább? :wink: én 11.30-kor ébredtem másodszor

Köszi csajok, a mai technokolok ideértek!

Én is küldöm a csirizt! Jé, de fura leírni, kb 25 éve ki sem ejtettem a számon.

Kati! Bébik?

Kép
zölddisznó
 
 


Kedves Fanni és Coca,
Most próbálok dűlőre jutni a házi dokival a Leidennel kapcsolatosan, látom nektek fix dokitok, ez privát vagy sima rendelés? Utánanéztem, hogy milyen tünetek vannak, de nekm úgy tűnik, hogy gyakorlatilag a tünet maga a trombózis vagy az embólia. Tényleg?
köszi Farkasok J
farkasok
 
 


Sziasztok!
Lányok!
El kell búcsúzzak Tőletek!Sajnálom. Kis gond adódott, amin csak a Jó Isten tud segíteni! De az hosszú idő.
Mélységesen megdöbbentem, azon, amit "ellenem/ellenünk követtek el".Nem Ti, nem a Kaális dokik, nővérek!:(
Puszi nektek, és drukkolok nagyon mindenkinek!

morzsa
morzsa25
 
 


Morzsa! :cry: :cry: :cry: Ha tudok segíteni (bárhogy) szólj!

Farkasok! Fanni a profi, de szívesen leírom én is, amit tudok. Nincs MSN-ed? Úgy könnyebb lenne.

Kép
zölddisznó
 
 


Morzsa :(
kívánom, hogy rendeződjön mihamarabb az életetek, és újra kisüssön a Nap felelettetek.
Ha tudok bármiben segíteni, írj privit.

Coca, hát én aludtam volna, de a vekker kolompolt, a kutya nyüszített...így hát kénytelen-kelletlen fel kellett kelnem.
Igazságtalan a Sors, holnap páromék nem dolgoznak, én meg igen...brühühühü

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Tényleg, akartam tőletek kérdezni, hogy szerintetek ha nagymamám testvérének volt trombózia, de rajta kívül senkinek a családban, akkor esélyes lehetek a Leidenre?

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Morzsa, mi a baj? Tudunk segíteni?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lányok!
Nagyon köszönöm, írok is privit, de sajna segíteni senki nem tud..... :cry: Még én sem magamon. :cry:

morzsa
morzsa25
 
 


Baba, szia!
Túl vagy a vérvételeken? Mikorra lesz eredmény?

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Alle! Igazából akkor szokták szűrni, ha halmozódik a családban, vagy fiatal korban fordult elő. Amúgy az európai lakosság 5,7% esélyes (majd minden 20. ember)

Kép
zölddisznó
 
 


Coca,
MSN nincs, de email van: judit.magyar@hu.bureauveritas.com

vagy felhívlak?!
köszi Farkasok
farkasok
 
 


Morzsa!

Nagyon sajnálom a problémát és remélem mielöbb minden rendeződni fog!!!!!
Ha tudunk valamibe segíteni szólj!!!!!!!

Puszi
raniko
 
 


Morzsa,
Ilyen kedves, barátságos névvel és valószínű emberrel nem is tudom mi történhetett Veletek!
A topik azért van hogy a nehéz pillanatokban is segítsünk egymásnak, tök mindegy milyen problémáról van szó.
Kitartás!!!
farkasok
 
 


Morzs ha gondolod én is "meg hallgatom" mi bánt!!HÁTHA.....
Ha gondolod írj privit vagy az arozsa@budainvest.com-ra.
raniko
 
 


Farkasok!

Most sajna nem érek rá, de este leírom neked priviben, ha addig Fanni nem tud segíteni!(Csak figyelmeztess!) Nem lerázni akarlak, csak vendégem van!

Kép
zölddisznó
 
 


Huuu, hogy összeraktam ezt a virágnyelven folyt számolgatást.....
Hjjja, nincs mese én is rosszmájú lennék :roll: :lol: :lol:

Kati(ca)!
Gratu az 5 babóhoz!!! :lol: :lol:

Morzsa!
Mi történt veletek?? Nagyon sajnálom bármi is az.... :(

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


sziasztok!

angel, beu, coca: drukk+++++

morzsa: mi a baj? ölelést küldök neked ((((((((((morzsa)))))))))))

lányok: köszi a mai adag drukkot is.

rólam: ma telcsiztem. 2-4 sejtesek. holnap újra kell telefonálnom. a doki szeretné elvinni szombatig az embrikéket. ha nem fejlődnek rendesen, akkor kapom csak vissza holnap.

kati
katica30
 
 


Alle:máj.7-én lesz eredmény. Még visszavan a jövő hétre az IR is. Kíváncsi leszek az eredményekre.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Farkasok Juditja :P + Allegro is! :P
A Leidennek nem kell, hogy legyen tünete. Pl. hosszú távú fogamzásgátló szedés is hajlamosít rá. Nálunk a családban senkinek nem volt trombózisa... legalábbis nekem és a szüleimnek nincs róla tudomásunk. Majd 35 évig úgy éltem, hogy nem tudtam, hogy ilyenem van és műtéteim is voltak... Szóval egyáltalán nem kell, hogy bármi "tünet" is legyen. Szerintem ha nem akarunk babát és nem próbáljuk meg ezt a vizsgálatot is kétségeesésünkben, akkor az életemet úgy éltem volna le, hogy sejtelmem sem lett volna arról, hogy Leiden mutációm van!
A Kaáliból ha ilyen vizsgálatot kérnek, akkor Nemes dokihoz szokták küldeni a betegeket. Ő nagyon profin tudja, hogy mit kell nézni. A Kaáliból azt küldik, akinek legalább 1 habituális vetélése volt. Ez mondjuk egy konkrét tünet.
Ha még bármi kérdés van, doki ügyben is válaszolok szívesen priviben!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Babim: a nap hőse!!!!! :D

(((((((((((((((((Morzsa)))))))))))))))))))))

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Mi is Nemes dr.nál voltunk.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!
Katica:nagyon jó hir az 5,és drukkolok a továbbiakért+++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :D
Nagy-nagy drukk mindenkinek! :D
Szép estét mindenkinek! :P

Kép
tücsök26
 
 


Katica++++++++++++++drukk a blasztó állapot eléréséhez.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Fanni! Most gonosz leszek, és javítani foglak, mert kötözködős hangulatban vagyok :wink: A fogamzásgátló nem ám a Leidenre hajlamosít, hanem a tombózisra (3-4*-esére növeli a trombózis veszélyét) A másik meg, a habituális vetélés nem ismétlődő vetélést jelent? Én úgy tudom, min 2-3 vetélés után nevezik így.

Kép
zölddisznó
 
 


Coca :P
Mindkettőben igazad van :lol:
Ámbátor a trombózis hajlam, amit a fogigátló okozhat -gondolom- vezethet Leiden mutáció kialakulásához...?
A habituális tényleg legalább 2-t jelent, viszont akinek már 1 is volt, szerintem annak is feltétlenül érdemes megvizsgáltatnia magát... (Lásd én esetem, ahol nem valós vetélés volt, hanem szívleállás...)
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Hihi! Folytatom a kötözést (sok kötözött sonkát láttam ma a Lehelen :lol: ) Leiden mut. nem tud kialakulni, vagy öröklöd, vagy Leiden nélkül kell leélni az életed.
Az esetünkben a magzat elhalás is vetélésnek minősül - még ha nem is indult meg a vetélés spontán. De való igaz, hogy egy "balaset" után is érdemes erre szűrni.
Úgyhogy buzdítsunk együtt mindenkit!!! :roll:

Kép
zölddisznó
 
 


Amit Nemes dr. vizsgál, abból azért több dolog is kiderülhet, nem csupán Leiden. Ezt azért írom, mert külső szemlélőnek úgy tűnhet, hogy leragadtunk a Leiden mutációnál, pedig ez nem így van. Én pl. pont annak örülök, hogy az ő vizsgálata sokféle dologra kiterjed, így kizárható egy csomó dolog, illetve lehet, hogy épp ott bukkanhatunk egy olyan okra, amire nem is gondolnánk.
Úgy éreztem, hogy ezt le kell írnom, remélem nem baj. (Bár itt meg kell jegyezzem:én is dr. Coca rendelésére járok :lol: :lol: )

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


:D Lányok, köszi az információkat. Rá fogok kérdezni 3-án Szmatinál, mi a véleménye, vagy hogy megnyugodnék, ha megnéznénk...(azt csak zárójelben jegyzem meg, hogy ha ismétlődő vetélésnél érdemes megnézni, akkor az unokahúgomnak két vetélés után miért nem nézet a dokija semmit???? Próbálkozzanak... :evil: )

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Katica,
drukk, hogy a babák szombaton kerüljenek vissza a pocakodba!

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


tücsök, baba: köszönöm :wink:

amennyit emlegetítek a leiden mutációt, örülök, hogy annak idején a dokim elküldött minket genetikára, és ezt is megnézték. :wink:

kati
katica30
 
 


Sziasztok!

Morzsa! Nem tudom mi történt Veletek, de ha bármiben tudok segíteni, írj!NAGYÖLELÉS!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Coca :P
Hmmm, ha valakitől örökölhetjük, akkor valahogy csak bekerült a családi történetbe, egyszer csak kialakult valakinél, nem?

Baba :P
Így van. Nem csupán ennél a faktornál lehet a bibi :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! Nekem Ádám és Éva a gyanus.

Kép
zölddisznó
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?