Új privát üzeneted érkezett!

sonny gratula! Mi is novemberben kezdtük el, azóta már történt egy s más, akkor most már nekünk is aktuális lesz egy zebrás teszt, nemigaz? :lol:

Lányok!

Telik ám nálam az idő rendesen, ahogy megjósoltam! :wink: Már mindjárt ovu, aztán meg a várakozás. :roll: Ki mit csinál húsvétkor? Mentem valahova, vagy csak otthoni pihi lesz?

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Hátha tudtok segíteni. Már többször láttam itt LH teszteket és hát ma én is csináltam egyet.
Kép Kép

Ez pozitívnak számít?

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Csucsu!

Akkor neked is van már egy nagyobbacska! :wink: Ez nagyon szép tőletek, hogy így eltudjátok fogadni az első házasságból született gyerekeket! :wink:

Timi!

Szerintem ez pozitív! :wink:

Sonny!

Gratulálok! :wink:
Vendég
 

 
 

Timi: ez bizony pozitív lh teszt :D
Ma és/vagy holnap tessék akciózni :D

Mi húsvétkor rokonoknál leszünk. Én azért sajnálom ezt nagyon, mert nagyon szeretek ünnepekre készülődni, sütni , főzni feldíszítni a lakás úgy, hogy "érződjön" hogy ünnep van! :)
Sajnos, ahova most megyünk tudom, hogy nem lesz ilyen légkör. Panaszkodás lesz főleg. Ha hazértünk szabályosan fel kell töltődnöm majd valahogy pozitív energiával, mert engem ez nagyon ki tud ütni :(

Ráadásul amikor ott leszünk már el kellene kezdenem csinálni az lh tesztet és ez olyan kényelmetlen idegen helyen!
Vendég
 


Sonny: gratulálok!
Timi: szerintem is pozitív!
Gröni, Lyndee: nagyon szeretném, ha igazatok lenne abban a 20.napban, bár orvosnál egy héttel előtte voltam és akkor mondogatott szép tüszőket. Szerintetek attól még lehetett később? Meg nagyon idegesít ez a fertőzés is, teljesen be vagyok parázva. Holnap du. megyek orvoshoz.
Tabati: kitartás eljön nemsokára a te időd is!

Kép
németh
 
 


Kinga!

Csak egy példa. Én kedden voltam uhun, akkor 17 milis volt a tüszőm, doki szerint csütörtökön repednie kellett, de nekem szombaton esett le e hőm és azóta van szép magasan, tehát tuti, hogy akkor volt! Általában 2mm-t nőnek naponta tüszők és ha 30 alatt reped az jó! Nem tudod véletlenül, hogy mekkora volt? Asszem 15 mm-től számít érésben lévőnek! :roll: Lehet azért mondta, hogy szép, mert akörül volt! :roll:
Vendég
 


Csucsu!Du-án küldöm a mailt!!!!!!

Sony!Gratulálok!Verának már a babatervezők oldalán gratuláltam!A többieknek meg hajrá!

Gröni!De rég hallottam felőled, és úgy jössz újra, hogy egyből lehet érted izgulni!Akkor csuri! :wink:

ritt
 
 


Köszi a gratulációkat, de azért még nagyon izgulok a szívhangig.
Majd írok a fejleményekről :)

Lányok, nektek is sok sikert kívánok a babaprojekthez :)

Judit
Kép
sonny
 
 


Tabati: de még mennyire hogy aktuális a zebrás teszt :)) Már egyenesen dukál!! :D
Dolgozz sokat, nekem az volt a titkom :) Nincs idő annyit agyalni, megijednek attól a babucik.

Judit
Kép
sonny
 
 


Bocsanat,hogy csak ugy berontok de amit lattam nem tok szo nelkul hagyni :lol: Sonny csak nem :?: :!: :shock: :P juheeee......es nekem ezt igy kell megtudni :wink: kivanom a legjobbakat es a hetfoi beszamolot kerem am 8) Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Már a másik fórumba is írtam :oops:
De köszi, nagyon aranyos vagy :)

Judit
Kép
sonny
 
 


Bridget: Szia ebbena topicban:)

Kép
csucsu05
 
 


Sonny
Tenyleeeeg :shock: :o melyikben :?: ugy latszik vak vgyok...pedig olvastam 8) :? 1000bocs :oops:

Csucsu
Egyenlore ez meg nem az en topikom de talan 8nap mulva en is visszanezek :lol: :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sonny:Én emlékszem rád még régebbről és nagyon örülök hogy pozitív lett a teszted!!!!!!Várjuk hogy mit mond a doki!Minden rendben lesz meglátod!++++++ :wink:


Tabati:Igen nagyon telik az idő!ügyesek legyetek ám :wink:
Mi valószínű most nem megyünk sehova húsvétkor.Tavaly elmentünk kirándulni de most idén nem volt még róla szó.nekünk nem olyan nagy a rokonság,nem várok sok locsolkodót,de már a kert szépen tündököl.Tegnap vettünk bele szép kis virágzó fákat. :D

timocska:igen ez egy szép pozitív teszt! :D Most legyetek nagyon ügyesek :wink:

Kinga:kitartás!!!!nincs sok hátra hogy megtudd mi is a helyzet odabent :wink: Szerintem simán megtörténhetett az hogy pár nap múlva repedt csak meg a tüszid.

Szilvi:tetszik a vonalzód!Szeded most a barátcserjét?vajon együtt ovulálunk?Én elöször nem akartam de most újra iszom a málnalevelet majd a palástot is.ha már megvettem....


Bridget:Szívesen látunk ebben a topicban is és mielőbbi babásodást kívánunk neked!!!!!

KépKép
lyndee
 
 


Gröni: elfelejtettem írni az előbbibe, hogy nem tudom mekkora volt, csak a méhnyh. kérdeztem meg (én állat) az 7 mm volt ha jól emlékszem.
Bridget: szia, sok sikert neked!
Lyndee: igen, már nagyon várom a holnapot bármi is lesz. Majd megírom.
Kinga

Kép
németh
 
 


Szerintetek holnap csináljak tesztet?

Kép
németh
 
 


lyndee
Koszonom es kivanom neked is :wink:

En asszem viszont mara elteszem magam mert mar ngyon kesore jar :roll: pusszancs minden topik lakonak :wink:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kinga:Várnék még úgy szerdáig.ha nem jön meg akkor tesztelj.Persze ha nagyon kíváncsi vagy csinálhatsz egyet holnap is :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: lehet, hogy kibírom, majd reggel eldől. Gondoltam hátha a dokinak már konkrét hírekkel szolgálhatnék. Bár a negatív is hír. Meg majd biztos megnéz uh.-on is.

Kép
németh
 
 



Vera: De nem véletlenül csikos az a sok teszt. Egy tévedhet de ilyen sok??

Kép
csucsu05
 
 


Vera: hát ezek után szerintem nem fog! :wink:

Kép
németh
 
 


Vera:Tuti nem fog megjönni!Érzel valami tünetet?
Csak nem akkor volt Péd amikor nekem?

KépKép
lyndee
 
 


Kinga:Ha elég bátor vagy csinálj egy tesztet holnap,elvileg ki kellene mutatnia már a 15.dpo-n!

KépKép
lyndee
 
 


lyndee: nem szedem már a barátcserjét, mert írtam Leonak és ő azt mondta, hogy teljesen felesleges, mert a ciklusom teljesen normális, a hőgörbét elnézve.
A málnalevelet iszom és majd pé után a palástfű teát is.
És amin erősen gondolkozom az az Aviva torna. Ha másra nem, legalább arra jó lenne, hogy megszűnnének azok a szörnyű fájdalmak a mensi első napján.
Vendég
 


Leó ajánlotta a málnalevelet+palástfüvet?
nekem az első ilyen teás ciklusom nem sikerült :cry:

KépKép
lyndee
 
 


a honlapján olvastam, de megírtam neki is, hogy miket iszok+ a barátcserje és ezekből csak a barátcserje elhagyását javasolta.
Vendég
 


Vera!

Asszem neked már nem jön meg szerdán! :wink:

Kinga!

Elvileg már kimutatja, de ha úgy érzed, akkor várj egy napot. Vera tesztjein is látszik, hogy mennyit tud erősödni egy nap alatt! A mnyh nagyon jó! :wink:

Jól esik csajok, hogy hiányoltatok! :wink:
Vendég
 


Grönland: Mi az hogy hiányoltunk én még az iwiwen is írtam neked:)

Kép
csucsu05
 
 


persze hogy hiányoltunk!!!én már azt hittem babás vagy azért nem jöttél :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Szilvi!

Milyen az az aviva torna? Nekem is iszonyú görcseim vannak az első napon... :roll: Bár inkább most sokáig ne legyen első nap, az jobb, mint a torna! :wink:

Mi eddig is dolgoztunk rendesen, kétnaponta, és sosem adjuk fel! :wink: :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati: az aviva tornáról itt a babaneten is van egy fórum.

http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... 4&start=50

amúgy röviden, amit érdemes róla tudni:

http://www.avivamodszer.hu/f-segithet.html

A torna lényegében 30 perc, van hozzá zene, úgy könnyebb a gyakorlatokat is csinálni. van tanfolyam itt pesten, egyszeri alkalom, azt hiszem 4 óra összesen. 2 könyv is van hozzá. én onnan fogom csinálni.
Vendég
 


tabati: ami igaz az igaz! én is inkább lemondanék az első napról és a tornáról :D
Vendég
 


Csucsu! :oops:

Tényleg? :oops: Nem jártam ott sem mostanában! Megyek megnézem! :wink: Bocsika! :oops:
Vendég
 


Csucsu!

Nagyon meghatott, hogy gondoltál rám! Annyira szégyenlem magam! :oops: Muszáj itt válaszolnom, mert küldés közben mindig kidob a dögje! :twisted: Köszönöm szépen, nagyon kedves vagy! :wink:
Vendég
 


Grönland: ne butáskodj meg ne köszönd. De miért tüntél igy el? Magányra vágytál?

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Csak innen voltam hiánycikk! :lol: Nem olyan fából faragtak engem, hogy csak úgy magányba vonulok! Ha megnézed a ma megint megjöttet, ott azért elég aktív voltam! :wink:
Vendég
 


Grönland: remélem nemsokára a babás topicba fogsz sűrűn írni :wink:

Kép
csucsu05
 
 


És mi is!!!!! :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Igen remélem mi is a babásba runk nemsokára:)

Kép
csucsu05
 
 


Kinga:csináltál tesztet?olyan kíváncsi vagyok!!!!

KépKép
lyndee
 
 


Én is kiváncsi vagyok. Hátha lesz ma egy újabb kismamink:)

Kép
csucsu05
 
 


jajj csucsu:akár hányszor az iwiwen vagyok muszály megnéznem Szabináról a képeket!!!! :oops:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: Néha én is megnézem ha levagyok eresztve mert mindig jó kedvem lesz. Bár élőben is ilyen csak szoktam nézni a képeit kicsit nosztalgiázok:)Most pedig már gagyog is és irtó édesen mondja a szavakat. Kicsit kényeskedve ilynkor megzabálom. Pont tegnap montam a páromnak, hogy tiz gyerek nem kap ennyi puszit mint amennyit én adok neki.És remélem érzi ezt a nagy szeretetett:)

Kép
csucsu05
 
 


Biztosan nagyon édes lehet ahogy gagyog!És gondolom érzi hogy nagyon szertitek és ki is harcol magának mindent :lol:
Szerintem Rád hasonlít Csucsu! :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Tényleg ??? Képzeld mióta megszületett mindenki azt mondja tiszta apja a gyerek. Soha senki nem mondta, hogy rám hasonlit. Pedig én is látom, hogy rám is hasonlit.

Kép
csucsu05
 
 


Így a képeken szerintem inkább Rád hasonlít!De biztos van egy-két olyan mozdulata ami az apukájára emlékeztet mindenkit!
Rám is azt mondták mindig hogy apukámra hasonlítok,pedig tiszta anyukám vagyok! :D

KépKép
lyndee
 
 


Akkor megnyugodtam. De mindegy is kire hasonlit csak jó lenne ha belőlemis lenne valami a kis huncutomban:)

Kép
csucsu05
 
 


Persze hogy van!!!! :wink:
És ha Szabina kistesója fiú lesz,tuti rád fog hasonlítani,mert a fiúk az anyukájukra hasonlítanak! :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Hát a szivemre hallgatok fiút szeretnék. De mindegy amúgy a neme.
Csak kipróbálnám milyen egy fiús anyukának.
BVár amennyi szép ruhája vana szabinának zsákokban jobb lenne egy hugi.
Párom örülne azbiztos. azt mondta ha lány lesz a kistesó is akkor költheti a fizetését tamponokra:)

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: