Új privát üzeneted érkezett!

Viktu, ezt, hogy sikerült összehozni?
Vendég
 


Angel,
babaragi szállítmány+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Viktu,
Jó pihizést! :P

KépKép
tobi
 
 


Szépestét mindenkinek csak bekukkantottam,mert hamarosam itt a konzultáció,már írógatom a kérdéseket amit a dokinak szeretnék fel tenni :wink:
Hamarosan meg lesz a rákszűrésem eredménye, biztosam nem lesz semmi bajom :)
Angel küldök energiat+++++++++++++++szurkolok neked és a petikéidnek is :wink: :arrow: :arrow: :arrow:

Kép
csinicsilla
 
 

 
 

sziasztok!

angel: drukkolok++++

snufi: drukk+++++

sannah: gyógyulást! nekem a házidokim a medveszőlő teát javasolta ilyenkor.

viktu: jó pihizést!

lányok:köszi a drukkokat.

rólam: jó lett a véreredményem. prolaktinom is jó alacsony, így csak negyed szem bromot kell ennem. egyik oldalon 4, másik oldalon 7 tüsző. de még picik. mennek kettesével a szurik tovább. szerdán uh.

kati
katica30
 
 


Katica mennek a drukokk csak gy tovább :D

Kép
csinicsilla
 
 


Harcika, küldtem egy fontos e-mailt.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel, nagyon-nagyon drukkolok neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hajrá kicsi angyalok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel,
+++++++++++++++
nagyon szorítok
Vendég
 


Snufi, Angel
babaragi++++++++++++++++++++++++++++++++++

Katica,
tüszőknek++++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Angel: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kati: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


sziasztok!

csilla, tobi, snufi: köszönöm :wink:

angel: drukkolok+++++

snufi: drukk+++++

kati
katica30
 
 


Sziasztok lányok!!!


Angel!! :D :D :D

Nagyon, nagyon drukkolok nektek!!!Babatapik ezerrel!!!+++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Coca!!! :D
Vasárnap 9-kor voltam Kovács dokinál, két blasztonk :D van lefagyasztva!!
És te mikor voltál?
Remélem hétfőn talákozunk :D !



Snufi!!
++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++

Katica!!
Hajrá tüszők!!!
beu9
 
 


Sziasztok!Rég voltam jó sokat irtatok.
Angel:Nagy drukk most sikerül++++++++++++++++++++++++ :P
CSillám:Végre h vagy.Hajrá konzi.Drukk+++++++++++++++++++ :D
Katica:Hajrá tüszők,drukk szerda uh-hoz++++++++++++++++++ :P
Snufi:+++++++++++++++++++++++++++++++ :lol:
Till:Hogy vagy?Teát iszod még? :roll:
Magamról:Ismét köhögök.Gyógyteától van peteérésem és most próbálkozunk,hátha befut 1 versenyző. :lol: :wink:
Mindenkinek drukk,és vigyázatok magatokra.
Szép napot! :P

Kép
tücsök26
 
 


Beu! Mi fél 10-re értünk oda. Kb 10 perc múlva be is hívott Mágus. Szerintem pont elkerültük egymást. Nekünk is 2 van, de nem tudom, hány sejtesek. 3 naposak, az tuti, és szépek, mint mi! :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Mennek a drukkok mindenkinek!
Mi pénteken megyünk uh-ra akkor már tudni fogom azt is , hogy mikortól szúrok.
Útálom ezeket a hülye vírusokat tegnap nagyon carul voltam gyengeség, egész nap majd meg fagytam. Reggelre megfájdult a torkom ugyhogy irány dokinéni mert nem lehetek most beteg. Szabit csak holnaptól kaptam ma még meló valahogy csak kibírom. :(
nikó
 
 


Nikó: jobbulást!

Angel: +++++++++++++++++++++++++++

Kati: ++++++++++++++++++++++++++++

Coca: ++++++++++++++++++++++++++++

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sziasztok!
Én is eltüntem, sok a munka....(már nem sokáíg!) :lol: :lol:

Betegeknek jobbulást!Nem nehéz elkapni manapság semmit, ismét van jelen egy kis vírusunk....

Akciózóknak, teszt előtt állóknak, beavatkozás előtt állóknak nagy drukk+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Hamarosan én is erősítem ezen tábort, ha minden igaz ma nagylány leszek(igaz még korai) :? , holnap vérvétel, és talán jövőhéten megyek UH-ra......És ha minden jól megy, még e hónap végén visszakapnám őket!
Úgyhogy be vagok zsongva rendesen! :lol: :lol: :lol:
Szép napot mindenkinek!

morzsa
morzsa25
 
 


Sziasztok!

Harcika ment pü! Fontos lenne nagyon.
nikó
 
 


Sziasztok!

Tücsi igen jól vagyok, csak a pirike kicsit meg viselt engem is.:oops: De most már jobban vagyok :wink:
Hamarosan mehetek a konzira én is alig várom már :D
Te hol tartasz baba ügyben?? :roll:
Szedsz valamit vitamint most?? :roll:
Jelen pillanatban multivitamint nyomom nagyon, nekem ajánlották a folsavat is :wink:

Kép
csinicsilla
 
 


sziasztok!

snufi, angel: drukk++++++

tücsök: gyógyulást kívánok!

nikó: gyógyulást! drukk péntekre!

morzsa: hajrá vérvétel!

rólam: van jópár 10 mm körüli tüszőm, és néhány kisebb. valószínűleg hétfő-kedd környékén lesz a punkció. mennek a szurik tovább kettesével. pénteken vérvétel és uh.


kati
katica30
 
 


Szia Katica!

De jó híreket hozztál :D
Mennek a drukokk neked +++++++++++++:)
Hamarosan én is kezedek, már nagyon be vagyok sózva :roll: :wink:

Kép
csinicsilla
 
 


Sziasztok! :lol: :lol: :lol: :lol:

Angel: megadrukk nektek!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Sokat gondolok rád, bízom benne, hogy átér a sok zebrám!!! Elindult a csorda!!!!

Snufi: drukk és sok-sok+++++++++++++++++++++++++!!

Katica, ezek szép eredmények, nagyon drukkolok, ++++!

Tobi: mit kaptál a dokitól?

Nikó: a betegség monnnyon le, sok+++ a pénteki uh-hoz.

Magamról: hónap végétől szurik.
Vendég
 


Sziasztok!Hát, nem volt egyszerű ide jutnom.Remélem,most épp van itt valaki,ne menjen el e kedvem rögtön az egésztől.Sorstársakat keresek,tegnap voltunk az első konzultáción a szegedi Kaáliban.Kéne egy kis erő.Csak az a bajom,hogy teljesen idegenül állok itt a sok ikonocska meg rövidítés között.valószínű sosem fogok hozzászokni... :shock: Dee!
tompika
 


Szia Tompika!

Nem sokára én is megyek konzira, nagyon izgulok miatta :roll: :cry:

Kép
csinicsilla
 
 


Sziasztok! :D
Katica:Nagyon jól haladsz.Drukk péntekre h csak egy szurás legyen+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :wink:
csillám:Örülök h jó vagy.Én még várakozok.Májusba kezdem ha minden igaz. :roll: Vitamint szedek.Gyógyteát iszok.És mégis gödhös vagyok. :( :oops: szoritok a konzihoz. :P Folsavról én is hallottam.
Drukk mindenkinek+++++++++++++++++++++++++++ :P :lol:
Hajrá tavaszi babaeső :P :P
Tompika:Üdv köztünk.Kihez jársz szegeden?Én is szegedre járok.Mikor mész még a dokihoz? :roll:
Szép estét!

Kép
tücsök26
 
 


Tücsikém szia!

Tudsz valamit a folsavról? :o
Májusban kezdesz de örülök neki :D
Milyen teákat iszól , na mesélj .... :lol: :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Tücsi/Csinicsilla:A Zádorinál voltunk.Bár edzettek vagyunk,mert már letudtunk 5 inszeminációt,de tegnap nagyon izgultam.2és fél órát vártunk rá,bár tény,mindenki kedves volt.Azt mondta,elég jó eséllyel indulunk.Ha minden igaz,május végén lesz a beültetés.
tompika
 


Tücsi/Csinicsilla:A Zádorinál voltunk.Bár edzettek vagyunk,mert már letudtunk 5 inszeminációt,de tegnap nagyon izgultam.2és fél órát vártunk rá,bár tény,mindenki kedves volt.Azt mondta,elég jó eséllyel indulunk.Ha minden igaz,május végén lesz a beültetés.
tompika
 


Sannah,
orvos felírt: Nitrofurantoin (aszem ezt a gyógyit Fanni is említette) és min. 3l folyadék (banyek ez nem mindig megy). Szaladgálok a kétbetűsre 1/4 óránként.
Te voltál dokinál? S hogy vagy?

Snufi, Angel
babaragi++++++++++++++++++++++++++

Katica,
hajrátüszők+++++++++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Tobi :P
Ne aggódj, ez a gyógyszer 2-3 nap alatt elfújja a felfázást :wink:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
köszi :lol: és úgy legyen :P

KépKép
tobi
 
 


tompika akkor most nagyon izgatott lehetsz, májusban kezdesz de jó , nekem egy sor vizsgálatom lesz még lombik elött :oops: :roll: :wink:

Kép
csinicsilla
 
 


Szép estét mindenkinek!

Betegeknek gyors gyógyulást, kopp-kopp, én a telet egészen jól megúsztam eddig...most meg már tavasz van :wink:

Tompika, üdv közöttünk! Ne izgulj, minden rendben lesz. Kérdezz csak nyugodtan. Ha gondolod, van speciálisan egy szegedi Kaális topik is, ott is nézz körül.

Sannah, az már csak két hét :D

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Tobika: elmentem a dokihoz, mire mondta, hogy nem mer adni semmit, mert oda járok ahová. Mágus cickafark fürdőt és tejsavas kúpot ajánlott, mert nem kell sűrűn járnom wc-re, és nem érzek különösebb dolgot...de nem ellenezte ha szedek valamit. Lehet, hogy veszek én is olyan nitrot.

Alle: igen, mivel Mágus valóban nem lesz április 12-től és én mindenképpen ragszkodtam hozzá, hogy ő csinálja, nagyon hisztis vagyok ( ugye Fanni? :wink: ) és nem engedek másnak hozzám nyúlni. Jaj, bozasztó a természetem, de ez van.
Vendég
 


Allegrobarbaro:Ott már voltam,de nem találtam senkit...
csinicsilla:Milyen vizsgálataid vannak már meg?nekünk az inszeminációk miatt sok megvolt+előre szóltak,miket vigyünk,így tegnap csak megnézett ultrahanggal.Igen,izgulok,és iszonyat türelmetlen vagyok,nagyon soká lesz május vége.
tompika
 


tompika nekem még nincsenek vizsgálatok, még csak most lesznek konzi után :wink:
De remélhetőleg hamar kész leszek a vizsgálatok :P

Kép
csinicsilla
 
 


Sannah :P
Igen, emlékeim szerint elég hisztis vagy :lol: de oda se neki, lesz ez még rosszabb is :wink:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


lányok: köszi a drukkokat :wink: aranyosak vagytok!

sannah: hajrá szurik!

tompika üdv itt. én is a szegedi kaáliba járok, a doktornőhöz.

tobi: gyógyulást kívánok!

jó éjt!

kati
katica30
 
 


Sziasztok!

Angel, Snufi
+++++++++++++++

Tobi,
Jobbulást.

Katica,
Hajrá tüszőcskék!

Tompika,
Üdv itt.

CsCsilla,
Tanácsolom neked, hogy ha valamelyik gyógyszerről, vitaminról nem tudsz valamit érdemes rákeresni a google-ben. Talán egyszerűbb is és sokkal többet is olvashatsz róla, mintha itt kezdenénk leírni.

Alle,
Szia, ritkán látlak téged is itt.

Fanni,
Hátad hogy van?
Vendég
 


Jó reggelt! :D
Csillám:Bocsi h csak most irok.A folsavról:Nagyon fontos szerepe van a szervezetben,és kiemelten várandós édesanyáknál,mert a terhesség korai szakaszában a fejlődő embrió gerincét(a velőcsövet)lezáró folyamat csak a folsav jelenlétében megy végbe hibátlanul.Édesanyáknak mindenképpen ajánlott a folsav pótlása.Folsav megtalálható:A máj, leves zöldség,(különösen a paraj)a gyümölcsök,és az élesztő.Ha még többet akarsz üsd be a google-ba folsav,utána Vitamin ABC/Kiemelt témák.Én ezt ott találtam. :wink: Igen,én is várom a Májust.Till ajánlotta a gyógyteákat,málnalevél és cicka keverék a ciklus elsö felében,a 2.felében palástfü tea.Nekem bevált hisz van peteéresem érzem,ugyan olyan érzés mindha az inyekciótól nőttek volna meg.Érdekes.Igy próbálkozunk hátha spontán lesz baba. :lol: :oops:
Tombika:Én is a Zádorihoz járok. :P
Katica:++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :P
Snufi:+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :P
Angel+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :P
És mindenkinek nagy drukk+++++++++++++++++++++++++ :D
Szép napot! :lol:

Kép
tücsök26
 
 


Szép jó napot! :lol:

Angel: drukk-drukk-drukk!!!!+++++++++++++++++++++
Vendég
 


Bocsi, egy OFF-ért, de Bella, egy korábbi megjegyezésedre nézve, milyen igazad van, mást is megjósolhatnál. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Snufi, Angel
+++++++++++++++++++++++++++++++++
Katica,
tüszőknek++++++++++++++++++++++++++

Köszi Csajok a jobbulásos kívánságot! :D

Sannah,
próbáld ki ha úgy gondolod :wink: jobbulást! :wink:
remélem Bella babás jóslatai is bejönnek :wink: :lol:

Tompika,
nyugodtam kérdezz ha vmit nem értesz :wink: üdv itt!

KépKép
tobi
 
 


Bella :P
Köszönöm, elviselhető. Nem illendő panaszkodjak, így nem is teszem. Csupán dióhéjban: akkora a hasam, mint egy 1 babát szülő nőnek a 36-37. héten, pont annyi nyűggel és bajjal... De a 2 kis kukis mindent megér, úgyhogy fog összeszorít és tűr :wink: és mosolyog is :roll:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Ja és Sannah :P ! Bella :P babás jóslata nálam bejött! :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szép napot!


Nekem mit jósolsz Fanni? :wink:

Angel: +++++++++++++++++++++++++++++++

Kati: ++++++++++++++++++++++++++++++++

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Fanni,
Én kérdeztem, úgyhogy csak panaszkodjál. Vigyázz magatokra ám nagyon. Láttam a babakocsit, szupi járgány!:)

Sannah,
Sajna igen és még képzeld mi lesz a jövő hét után, ha meglesz a konzi... :roll:

Jóslatok igen Angel két fürtös hajú kiscsajt rendelt, aztán módosított vegyes párosra, aztán azt mondta 1 babóval is megelégedne. Én tartom magam az első megrendeléséhez.

Hát igen Fanninak is ikreket jósoltam, 3-t, ami az elején be is jött, de jobb hogy így alakult, kettő királyfi is elég lesz Fanninak egyszerre. :wink:

Tobi,
én is remélem, önző módon magamra nézve is:)

Kérdésem:
Mi az a legkorábbi időpont, amikor vérvételre lehet menni a Kaáliba, 7 óra?
Vendég
 


[quote="snufi"]
írta:
snufi
Nekem mit jósolsz Fanni? :wink:

helyett Bella :oops: :oops: :oops:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Snufi,
Jóslatok: igény formájában merültek fel és próbáltam teljesíteni, több-kevesebb sikerrel.
:wink:
Vendég
 


Bella :P
Köszi!
Úgy tudom, fél 8-ra lehet menni legkorábban.

Snufi :P
Nagyon jó esélyeid vannak, az biztos. Bellának nagyobb a rutinja a jóslásban :wink: Mikor tesztelsz?

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?