Új privát üzeneted érkezett!

Sannah! Mi lett a schöllereiddel? Nem jól olvadtak? Vagy még tartalékoljátok?
Mikor lesz szabin Mágus? Nekem azt mondta, hogy a jövő héten utazik, és csak 20-a körül lesz megint ha jól emlékszem. Nekem nem ő fogja csinálni, mert vénségem miatt nem "vesztegethetünk" egy hónapot sem!

Kép
zölddisznó
 
 


Köszi, Csajok, minden drukkot! :) :)

Fanni :P
9-kor kell majd csörögni! :wink:
Az aspirinre azt mondta a doki, hogy "isten őrizz", így nem fogok szedni.

Zölddisznyó,
akkor megvan a gond! Hajrá!
angel37
 
 


Nem lesz a Mágus jövő héten? :? Nekem nem mondta, hogy nem ő fog beültetni... :oops:
Bella mintha áprilisi szabadságot írt volna nemrég...
angel37
 
 

 
 

Angel! Neked még igen, csak a hét 2. felében indul, ha jól emlékszem.

Kép
zölddisznó
 
 


...és remélem, ez volt a gond :lol: tényleg.

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!!!


Angel!!! :D :D

Nagy gratula!!!Én is nagyon drukkolok!!!!++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Harcika!!! :D :D

Nagyon sok boldog szülinapot kívánok!!!


Coca!!!! :D :D

Nekem is 17.én lesz a fagyis beülti ha a picurkák felébrednek!!
Én is ma voltam a Kaáliba ...csak nekem kicsit bonyibb a tüszőérés !/kaptam 5 merional szurit/

Jó, hogy kiderült a leidenm. !!!Erre rátudnak segíteni!!
beu9
 
 


Sziasztok!

Már régen nem írtam, próbáltam egy kicsit kikapcsolódni.

Harcika - nagyon BOLDOG SZÜLINAPOT! remélem hamar meggyógyulsz!

Többieknek nagyon drukkolok, remélem hamarosan megindul a babaeső!

Magamról: voltam haematoloógusnál, 6 hét az eredmény :-(-, holnap megyek IR-re, és még nem jött meg a műszeres bef. után, úgyhogy ebből inkább május eleje lesz a fagyibabákkal - Katica kérlek írd át a táblában.
leo50
 
 


Szijjjjja Coca!!

Gratulálok a Leidenhez!! (már ha lehet ilyet mondani :oops: ), tök jó, hogy megvan a bibi!!! Drukk a fagyis randihoz!!! :D :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Harcika,
Átment a válaszom? Küldés közben kivágott ez a vaczak, most meg nem látom a kimenő fiókban.
Vendég
 


Zöldi,
akkor OK! :)
Szerintem elég gyanús, hogy valóban a Leiden volt az OK, épp azt a problémát szokta okozni, ami nálad már kétszer előfordult... :( Úgyhogy fagyiröfi bátran jöhet! :wink:

Beu,
köszi és óriásdrukk neked is a fagyikákhoz! :D
angel37
 
 


Beu! Hánykor voltál? Kinél? Hány fagyitok van?

Hellllóóóóóó Lois!

Angel! Leht, hogy a tizensok évvel ezelőtti vetélésemet is ez a hülye Leiden okozta. De most már bekaphassssa!

Kép
zölddisznó
 
 


Coca, gratulálok a kgknak!Már hiányoztál...valamelyik nap gondoltam rád,hogy már annyi ideje nem jelentkezel, hogy lassan ideje lesz!!!!Leident sajnálom, de legalább megtudtátok, mi lehetettt a gond!
Vendég
 


Cocika: X, azt mondta Mágus, hogy lombik. Jaj, nagyon drukkolok, de hát a siker tuti, kicsi röfik mindjárt ott röfiznek a pocidban!!!!
Bella azt írta, hogy áprilisban nem lesz, de jó lenne ha neked lenne igazad, nem akarom másra bízni magam, én is öreg vagyok má nagyon, lassan bottal fogok járni a Kaáliba, de akkor is megyek, mert nekem kölök kell!!!!!

Angel: nagyon nagy drukk!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Köszi Lafi! Nagyon aranyos a kis pockotok! :lol:

Sannah! Ezt nem értem. Van fagyitok, de Mágus lombikoltat? Nem szokott ilyet tenni, meg nem is lenne logikus.
Abban biztos igazam van, hogy 17-én nem lesz, meg előtte pár napot és utána pár napot, hiszen nekem Sz. csinálja a visszaültetést, nem Ő.

Kép
zölddisznó
 
 


Nem tudom mennyire emlékszel, de én nagyon tiltakoztam először a fagyik ellen, aztán gondolom Ő is úgy volt vele, hogy jó akkor lombik, de nem vetettük el véglegesen a gondolatot. 2 fagyink van összesen, lehet, hogy most gyűjtünk hozzá :roll: :oops: :lol: !!!

Megnyugtattál, akkor lesz áprilisban.
Vendég
 


Angel ! Nagyon várom a holnapot :wink: szorítok érted :D

COCA! Hipijahóóóóóóóóó nagyon örülök neked , :D :wink: izgi a dolog :wink:

Üdv Dalmi
dalmácia
 
 


Értem Sanyi!

Dalmi! Ujjjjjéééééé! Szerintem is izgi lesz!

Kép
zölddisznó
 
 


Szép estét mindenkinek!

Angel, ez szuper!!!!! Nagyon drukkolok továbbra is, de hát a dupla pocidörzsi nem lehet hatástalan :wink:

Coca, üdv ismét közöttünk, hiányoztál (a talin emlegettünk is). Az tulajdonképpen jó, hogy kiderült, van valami bibi, ami kezelhető és így sokkal nagyobb az esélyetek egy helyes Kisröfire, aki egy életre veletek marad :D Hajrá fagyibaba

Harcika,
boldog születésnapot kívánok neked! És mihamarabbi teljes gyógyulást, nem jó ez a sok betegség :oops:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


:twisted: Hát én nem tudtam mi hiányzik nekem, felfáztam és állandóan pisilni járok, kellemetlen érzéseim is vannak odalent, szedtem már mindeféle bogyót, de semmi, nincs valakinek valami tippje gyógyszerileg ? Ülőfürdő sem jött be. :cry: :cry:
Vendég
 


Sannah, felfázás mondjon le :evil: :evil: :evil: Antibiotikum, asszem. Holnap menj urológiára, vagy a házidokidhoz.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sannah,
Néhány javaslat, ha felfáztál:
- Urogin csepp, gyógyszertárban kapható gyógynövényes kivonat, 3x naponta (jó cucc!)
- 1 kiló citrom leve kifacsarva, egyszerre meginni, utána ameddig csak bírod, tartani a pisilést (jó savas, nem bírják a bacik)
- nekem van egy jó kis teakeverékem: zsurló+borsmenta+csalán 1:1:1 arányban. Napi 1-2 liter, de vigyázni kell, maximum 1 hétig mehet. 1-3 púpos evőkanállal 1 liter forró, de nem forrásban lévő vízbe, 10-15 percig állni hagyni, leszűrni, és szépen, kortyolgatva elfogyasztani. Mézet rakhatsz bele, de citromot tilos! Ha bírod a kicsit keserűbb löttyöket, akkor még 1 kanál medveszőlőt is tehetsz bele.
- Ezen kívül még sok-sok folyadék, jó sok húsleves - ez pótolja az elvesztett ásványi anyagokat.

Ha nem javul 2-3 napon belül, esetleg rosszabbodik, irány az urológia! (Nekem másfél éve amiatt lett vesemedence-gyulladásom, mert nem mentem időben orvoshoz. )

Jobbulást!
Vendég
 


Coca :P Sannah :P
Köszi. Azért remélem, hogy már bőven túl vagyok a félidőn, 35-36. hétre tervezem a szülést 8)

Coca :P
Te is heterozygota pozitív vagy, ugye?

Sannah :P
Felfázásra Nitrofurantorin. Pár nap alatt meggyógyulsz!

Angel :P
Izgi! Egyből írd meg az eredményt, vagyis az állást, mert szerintem keddi transzfer lesz!!! Mágus biztos lesz még akkor, nem adna másnak, ne aggódj :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! Hetero. És képzeld, hogy anyai ágon mindkét nagybácsim vérzékeny.
...és akkor egyezzünk meg 21/36-od időben, jó? :lol:

Alle! Pusz! Aztán remélem, csak jókat mondtatok rólam a talin :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Köszönöm szépen!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sannah! Még egy kis grapefruitmag cseppek is jól jöhet. Meg ezüstkolloid.

Kép
zölddisznó
 
 


Angel,
nagyon várom, hogy mizujs a prüntyikkel :P drukk ezerrel++++++

Snufi,
+++++++++++++++++++++++++++

Katica,
tüszőcskéknek+++++++++++++++++++++++++++++

Beu, Coca,
hajrá fagyibabák :wink: :) +++++++++++++++++++++++

Sannah,
sikerült nekem is összeszedni vmit a francba (nagyon hasonló a Te tüneteidhez), ma megyek a házidokihoz

KépKép
tobi
 
 


jó reggelt mindenkinek! lányok mi az a vizsgálat amit elvégeznek általában?
erzsebet0312
 
 


Sannah, Dalma, Allegro, Fanni, Tobi, mindenki,
Köszi a drukkokat! :)

Nagyon izgulok :shock:
Na még kb fél óra, és megtudom!

Sannah,
Jobbulást a felfázásból, látom tippet már adtak a lányok! A sok folyadékot tudnám mondani én is, ill. ha nem javul, akkor doki.
Tetszett a botos mondásod! :wink:

Azon én is csodálkoztam, hogy lombik, miközben van fagyi, de aztán leszálltam a témáról! :lol: Ha lombik, akkor lombik! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok! :lol:

Angel: drukk a telohoz, csupa jó híreket kivánok! :lol: Nagyon várlak, hogy mit fognak mondani.
2 maradt fagyira, amik nem voltak tökélyek, így arra gondolok, hogy gyűjtünk még, de lehet, hogy tévedek?
Vendég
 


Sannah,
:lol:
Elképzelhető, bár nem hallottam még, hogy lehet gyűjtögetni... de nem is lesz már szükség a fagyijaidra, na jó majd a tesóhoz! :wink:
angel37
 
 


Angel,
hamarosan kapod a jó híreket :P :wink: júj de izgi

KépKép
tobi
 
 


Ma kell mennem 1 órára! :)

Minden rendben, állítólag mindegyikük eljutott a 4. napig... :lol:
angel37
 
 


Ez Szuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
annyira örülök!!!!!!!! :P

KépKép
tobi
 
 


Snufi, nemsokára teszt!+++++++++++++++++++++

Angel, nagyon szorítok!+++++++++++++++++

Katica, mindjárt Te is ++++++++++++++++++++

Cocikám, hiányoltalak. drukkolok nagyon, most tuti a siker (több okből is).+++++++++++++++++++

Beu, köszi megvagyok. Várom a májust.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


AAAAAAANGEL: ezer drukk, ma van a big day, költözködés!!!! Nagyon drukkolok!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Angel,
nagyon szorítok!

Harcika,
Boldog, boldog, boldog születésnapot és gyógyulj meg!

Coca,
na végre előkerültél! Hajrá sítáborosok!

Snufi?

Mágus nekem azt mondta a múlt héten, hogy ápr12-20 között lesz szabin.
Vendég
 


Angel! Kép
dalmácia
 
 


Tobi :D Baba :D Sannah :D Bella :D

kösziiiii! :wink:

Dalma,
nagggyon jók ezek a virágok! :lol:
angel37
 
 


Angel!Szuper hírek!!!!!++++++++++
Vendég
 


Angel: hurrá!!!! ++++++++++++++++++ Kép

Bella: vagyok. Mizujs?

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Angel :P
Fő, hogy mind megvan. Drukk-drukk-drukk!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Angel!
++++++++++++ :lol: :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Angel!

Drukkok milliószám! Hány pöttyöt kapsz vissza? Vagy írtad már, csak elkerülte a figyelmem?

Harcika!

Boldog szülinapot kívánok én is, és gyógyulj meg mielőbb!

Szerdán megyek vérvételre, hogy kiderüljön, helyreállt-e a TSH-m, és ha igen, akkor indul az 5. inszem.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Szia Coca!Hajrá sítáborosok! :D :D :D
Angel!Drukkolok nagyon! Megy a ragacs!+++++++++++++++++++(3 babót kaptál végül?-naggyon jól értesült vagyok :wink: )
Snufi!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Harcika, Gyógyulj meg!

-és minden most akciózónak drukk!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
-egy hétig nem leszek, kicsit elmegyünk pihenni, remélem jó hírekre jövök vissza (Snufi :wink: ), persze, ha tudok bekukkantok :)

Voltam ma konzin, teljesen más lesz a stimu, hogy a dokit idézzem -más miliőt teremtünk- (fogigátló, progiszuri stb), + hystero lesz.Izgi.

Cupp Lányok!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok!
továbbra is köszönöm jókívánságokat. És a náthám is múlik, lassan csak meggyógyulok, ha nem figyelek :D

Angel megbízásából írok, mert ő egy hétig nem lesz. Otthon pihenget a héten. /nincs net, olvasni sem fog/
3 gyönyörűséges babácskát kapott vissza, nagyon örül. A többiek is mind mentek tovább. Fagyikról még nem tudok semmit.
Lehet drukkolni. :wink:
harcimokus
 
 


Angel: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Viktu: jó pihenést! És köszi!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Szép estét!

Harcika!!!!!

Jobbulást neked, köszünjük a híreket Angelről. Mikor kezdesz dolgozni? Vagy már dolgozol?

Viktu: jó pihenést!!!!


[color=red]Angel[/color nagyon-nagyon drukkolok, sokat gondolok rád, tuti sikerül, összedrukkoljuk a fiúkat!!!!!]
Vendég
 


Jaj, de béna lett, nem így akartam, bocsi....
Vendég
 


Angyal! +++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++

Kép
zölddisznó
 
 


Angel, drukk és babaragi indul +++++++++++++++++++

Viktu, hátha ez lesz a megfelelő környezet :wink:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?