Új privát üzeneted érkezett!

Katica30,
2 hét múlva eredmény

Viktu,
Bella tök jól leírta, bármikor mehettek :wink:

Snufi,
+++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Jó reggelt!

Babim: szia!

Kati: végre nem szúrtak szitára!



A méhnyálkahártyám 10 mm, az jó, igaz? :shock:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Snufi :P
A megtapadáshoz éppen elég lesz :wink:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

 
 


Egy meddő nő annyiszor kerül padlóra, ahányszor feláll. Nem marad ott elnyúlva, port nyelve, mert tudja, hogy az út végén a kincse várja.
Egy meddő nő erős, aggódó feleség, mert figyel a férfira, és félti, védi, elé áll, ha úgy érzi, bántás érheti, védi a lelket, kíméletesen tálal, a legjobb időben.
Egy meddő nő tud nagyon gyenge lenni, napokig a kudarc után, kitépik a szívét, de aztán feláll, nem is áll, ugrik, libben-toppan, mozdul, harcol.
Egy meddő nő, nagyon egyedül van, és mégsem, mert a szívében ott él a gyermeke már évekkel előbb.
Egy meddő nő tud bölcs lenni, tud értékelni, tud vigyázni, tud tanulni, de egyet nem tud: feladni.

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Snufi,
ez nagyon szép és tele van igazsággal!

KépKép
tobi
 
 


Snufikám, ez nagyon igaz és megható. :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hello Csajok!
Snufi, nagyon szurkolok neked a következő 2 hétben!!!

Most én is szedem a méhpempőt, meg még vagy 5 másik FLP immunerősítőt. Ezeket szedtem akkor is, amikor Pötyi összejött.

Csajok, mi holnap indulunk síelni (fohászom is fülekre talált, mert havazik kint... :lol: ). Persze így indulás előtt (mikor máskor) jött elő valami viszketős dolog rajtunk (férjecskémen főleg).
Annyi mindent írtatok milyen vizsgálat kell lombik előtt. Ebben benne van a baktériális szűrés? Ugyanis most hirtelenjében 3 olyan lányról is hallottam, ahol nem jött a baba, mentek vizsgálatról vizsgálatra és kiderült csak sima streptococcusa volt, kikezelték őket és jött a baba. Nekem eleve van a szervezetemben, mert szülés előtt is kaptam infúziót, a baba is... szóval én hordozó vagyok. Ha megjöttünk megyek tenyésztésre. A KAáliban csinálnak ilyet????????

Na mentem, pakolni... 8)
Szép 7végét mindenkinek!!!!
Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Sziasztok!

Snufi,
Az autós repesztés se rossz! :) Remélem nem menet közben adta be párod! :wink:
Jó a 10mm-s mnyh! :) Nekem sose volt ennyi!

Katica,
hajrá UH! :)

Tobi,
drukk az eredményhez! :wink:
angel37
 
 


most hallottam, Mágussal készítettek interjút: http://real1.radio.hu/kossuth/

itt a hangtárban vissza kell menni február 14-re és 19.23. perckor kezdődő vendég a házban címre kell rámenni....(én is jártam erre a tornára...)
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap voltam a Kaáliban(Harcikát is láttam!!)és megkaptam a fogigátló receptjét....Márciusban kezdek.
Szmatona dr sziporkázó hangulatban volt.

Kép
Kép
mereszt
 
 


Lafi: nem tudja megnyitni a media player-em. Nem tudnád a torna nevét feltenni és rákeresnék a neten. :wink:

Mereszt: én is márciusban kezdem a fogit. :lol:
Vendég
 


Kép (s.k.) :wink:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sziasztok!
Örülök h jól vagytok. :P
Katica:Drukkolotam,és örülök h nem szurkátak szét.Uh mi volt?
Csillám:Hogy vagy? :P
Snufi:Drukk++++++++++++++++++++++++++++++++++ :P
Tobi:++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :P
Bartika:Jó sielést.Vigyázatok magatokra.
Mindenkinek drukk++++++++++++++++++++++++++++++++++ :P
Kellemes hétvégét!
Jó éjt! :P

Kép
tücsök26
 
 


Sannah!

Akkor egyszerre megyünk!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P

Kép
Kép
mereszt
 
 


sziasztok!

bocsi, hogy csak ilyen sokára jövök. :oops:

vérvétel eredménye jó lett, szép alacsony a prolaktinom. így a gyógyszeradag is csökkentve lett.
uhn megnézett a doktornő, nagyon tetszett neki a nyálkahártyám, volt még kenetvétel.
ha megjön a mensim, hívnom kell a kaálit, és a ciklus 2. vagy 3.napján kezdünk.


kati
katica30
 
 


Mereszt: :lol: :lol: :lol:

Snufi: most olvastam el amit írtál, milyen igaz......

Bartika: a Kaáliban nem, de magán doki csinál, ismerek olyat akinek van ilyenkéje, sajna....., azt mondták neki, hogy sohasem fog belőle kigyógyulni és amíg él benne lesz ez a csúnyaság a szervezetében.
Vendég
 


Sannah, Mágus az Arwen torna előnyeiről beszélt meg egy csomó mindent a pcos-ról, ir-ről...meg beszélt Tünde, az Arwen torna vezetője. Én erre jártam fél évig, olyan jógásésnemugribugristorna, elég jó volt...sokan a lombikkal vagy a meddőségi bajokkal, endometriozis vagy pcos miatt csinálják...
Vendég
 


Lafi: nem tudnád nekem elküldeni e-mailben a már megnyitott riportot? Az ir érdekelne, a tornát néztem, de olyan messze van tőlünk a helyszín.....nincs valami gyakorlat sor erről vagy valami?
Vendég
 


tyűűű aztat nem tudom hogyan kell..... :oops: mert megnyílik és én hallgatom, de hogy azt elküldeni....nem tudom, hogyan kell, inkább meghallgatom mégegyszer, a Mágus-rész kb 5-8 perc, és leírom, mit mondott, jó????
Asszem van valami dvd, annó Tünde, aki csinálja, csinált egyet, nekem nincs meg, de majd írok neki, lehet-e kérni....
Vendég
 


Jó Reggelt! Kép

Snufi!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Csajok, az interjút amiről Lafi írt...le kell tölteni hozzá egy lejátszót, -ram file-t nem ismeri fel sem a winamp,sem a w. m.player.-legalábbis nálam ez volt a bibi-
Katica!Tök jó hírek! :)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 



Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


sziasztok!

snufi: drukk+++++++

tobi: drukk az eredményhez++++

mereszt, sannah: hajrá kezdés!

tücsök: de hosszú a ciklusod! :roll:

kati
katica30
 
 


Helló!

10.45kor meginszeminált az új doki. Megnézettem magam utána uh-al, a múltkori elmaradt tüszőrepedés miatt szerettem volna megnyugodni. Most megrepedt időre, :D Duphastont kaptam megint.

Köszi a drukkokat! :wink:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Lois: azt már néztem, de ott nincsen fenn komplett tornagyakorlat és rendelhető dvd sem.

Snufi: drukkkkkkkkk+++++++++++++++

Katica: köszi, neked is drukk+++++++
Vendég
 


Sannah!
Igen én is néztem, de fenn van az elérhetősége az oktatónak, gondolom lehet vele egyezkedni :)
(mert hát ugye, hogy van Bp.-n 2 helyen, meg Debrecenben.... az elég kevés... :? )

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Snufi!
+++++++++++++

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nyuszi írt:2008. március 1-jén 6 óra 15 perckor megszületett Krisztiánka, 3 kg 15 dkg és 55 cm!!!!!!!!!!
Vendég
 


Nyuzsika: óriási gratula NEKTEK! Sok boldogságot, egészséget és hosszú életet kivánunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Lafi: kaptam választ, márciusban jelenik meg a dvd :lol: :lol: :lol: :lol: !!!!!!!!! Rendelek is!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Snufi:++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :lol:
Nyuszinak:Nagy gratula.Jó egészséget,boldogságott. :P
Tobi:++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :D
Katicám:Nem hosszú.24-én megjött,már el is múlt.
Mindenkinek nagy drukk+++++++++++++++++++++++++++++ :P és vigyázatok magatokra.kellemes 7végét! :P

Kép
tücsök26
 
 


Sziasztok!

Snufi! +++++++++++++++++

Nyuszi! Gratula és jó egészséget Nektek!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok,

Snufi +++++++++

Mereszt, drukk nektek is! Szuper, hogy kezdetek!

Mi tegnap voltunk andrológusnál, és megállapíttatott, hogy a férjemnél minden rendben :D Katonák is megszaporodtak, 65-70 millió, és 70 %-uk virgoncan mocorog. UH-n is megnézték, erek is rendben vannak, szóval hajrá (doki azt mondta, szerinte 2-3 hónap stesszmentes élet és kész a spontán baba...majdnem megkérdeztem, hogy fizeti? :wink:
A nagy örömre elmentünk moziba, a Michael Clayton-t néztük meg.

Katica-30, örülök, hogy csökkentettétek a gyógyszeradagot, ez kifejezetten jó hír :D

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!

A szomszédból szoktalak ám benneteket olvasgatni és mindenkinek mennek a drukokk!

Snufi!
Ragacsok!++++++++++++++++++++++++++++++

Ha valakit érdekel az a torna, amiről az interjúban szó volt, szóljon, email címet írjon és elküldöm neki a könyvet! 3 mailben tudom küldeni, mert nagy fájlok!

Én akkor kaptam meg, amikor endometriózisom volt!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Sziasztok!
Kati!
Húúú, d ejó, remélem nekem is csökken az adagom, mert tripla hisztis vagyok...(Vagy mindig is ilyen voltam, és most szóvá is tették?) :lol: :lol:

Snufi!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++Milliósszor!!!!

Gratula Nyuszinak, bár én Őt már nem ismertem!

Alle!
MIt etetsz a pároddal?????:roll: :lol: :lol: :lol: Én is,én is, én is akarom!!!!!!:D:D:D:DMi álmodni sme merünk ilyen eredményről!:(

Kisfóka!
Írok privit, engem is érdekel.......

morzsa
morzsa25
 
 


Morzsa,
most éppen semmit :D Korábban E-vitamin+cink+szelén + Maca Vibe. Ez utóbbira mondta a doki, hogy ha hiszünk benne, segíthet...de a vitaminokat jó ötletnek tartotta.
És heti 2x járunk reflexológushoz is, meg lúgosítani próbáljuk a szervezetünket, sok zöldség, minimál hús.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Alle!
Köszi!
Vitamint be fogja venni, 8 hónapíg szedte az E és C vitamint napi 1000 mg-ot...De a reflexológushoz nem tudom elcsalni.... :( És mellette dohányzik is...Így ne csodálkozzunk a rossz eredményen!

morzsa
morzsa25
 
 


Alle! Gratula a Párod jó eredményéhez!

Kisfóka! Átküldöd nekem? Boldog babavárást! :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Kisfóka!
Köszönöm, én megkaptam! :)

morzsa
morzsa25
 
 


Sannah, Morzsa!

küldtem, elvileg 3 mailt kellett kapnotok, ha gond van szóljatok, küldöm még 1szer!

Hanna!
Küldöm máris!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Hanna!

Elküldtem! :wink: Remélem mindenkinek sikert hoz!!!!!!!! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kisfóka!

Nagyon szépen köszönöm! Megkaptam!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Kisfóka, nagyon köszi megkaptam, de ez az aviva torna, nem az awern torna. Az más, legalábbis az van a honlapon. :roll: :oops:
Vendég
 


Sannah!

Én úgy tudtam, hogy az ugyanaz, akkor bocsi! :oops:

Snufi!
Elküldtem!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Megnéztem a honlapot és a leírás alapján én ugyanannak találom, igaz ebben az étkezésről nincs szó!

Endometriózisban szenvedőknek bejön! Azért remélem segítettem valamit! :wink:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Snufi!
Megkaptad? Mert visszajött valami hiba üzenet, most elküldtem még egyszer egyesével, ha nem sikerült írj légyszi!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kisfóka: köszi.

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Alle: hurrá! :lol:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


akkor megkaptad! Oké! Nincs mit! :wink:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kép

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Kisfóka: köszike, én ezt nem tudtam, nagyon köszi!!!!!!!

Alle: hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kisfóka!!
Én is, én is, légyszi!! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?