Új privát üzeneted érkezett!

Én is csatlakoznék hozzátok az iwiwen a közös helyre, lehetséges ez?
buborék5
 
 


Bubi!

Írjál Harcikának privit!

Harcika! Hogy vagy? Meggyógyultál már???

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Szép estét lányok,

Snufi, akkor hajrá szombat...mondjuk a színház is eléggé extrém helyszín...de mindent a cél érdekében :D

Angel és többiek: nem vagyok öngyilkosjelölt, szeretek élni...szóval Pesten szigorúan NEM biciklizem. Vidéken lakunk, majd itt helyben, meg a környékbeli tavak környékén.
Hozzáteszem, 20 éve nem tekertem, ez ma este meg is látszott, kivoltam, mire hazaértünk a bolttól (mert gyalog oda, bicajjal haza) :oops: Szóval megállapítottam, épp ideje volt elkezdeni valamit.

Tegnap voltam a Mensben, kontrollon, kaptam egy napocskát a doktornénitől, kb. felére lement a 120 perces inzulinom, és a cukor is közelít az éhgyomorihoz. Úgyhogy örültem neki...Meforalt felemeljük 3x850-re. Viszont azt javasolta, hogy amíg nem érjük el az inzulinnal a 30-as határt, addig ne lombikoljunk, kisebb a siker esélye...így májusban nem lombikolunk, de ha őszinte akarok lenni, nem is bánom. Jó kicsit pihenni és másra figyelni (pl. hogy egyenesen menjek a bicajjal :wink: ) Szerintem majd július/augusztus lesz belőle...Szmatival megbeszélem, amikor megyek hozzá

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 

 
 

Harcika, náthád múlóban van már?

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Alle, nekem nem mondták, hogy mennem kell kontrollra. Mennyi volt neked az eredeti 120-as inzulinod?

Gartu a csökkenéshez, a doki néninél mennyi a várakozási idő?
Vendég
 


Alle!
Gratu a csökkenéshez! (hétfőn megyek én is, rábeszéltetek)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Alle: örülök, hogy csökkent az inzulinod. Hajrá Kép ! (én szobabicón nyomok minden nap 3-4 km-t)

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Hahó Lányok!

Katica,
végre!!!!!!!!!!! Megtört a jég, jönnek a Babócák! :):):) Gratula! :D

Morzsa,
hajráááá!!! Hány fagyikát kapsz?

Snufi,
a 3 szerencseszám! :D Örülj neki, más lombikra gyárt össszesen ennyi tüszőt!!!

Mindenkinek drukk!!!

Nálam mintha elindult volna valami, halványodik a 2. csík az LH teszten :) - azért tesztelek ám minden nap (ez a 13. cn.), hogy szoktassam magam a zebrás csíkhoz :D No, majd holnap!!! Ma úgyis álmi vagyok
Till

Till

tillidian
 
 


Katica,
Nagyon szép teszed van! Gratulálok! :-) Én látom a halványkát is. :-)

Új vagyok, meg a talin sem voltam, de van egy elméletem a bumerángra... Talán visszaüt?

Megkuksiztalak Benneteket az iwiw-en, de mivel Harcikán kívül csak egyvalakit ismerek közületek személyesen, nem merek jelölni... előbújt a nyuszi.
Vendég
 


((((((((((((Nani)))))))))))))))

Pihi és jöhet a folytatás!!!!! :)

tillidian
 
 


Alle, mennyi volt az inzulinod és a cukrod?És mennyi lett?

Sannah, igen , 3 havonta kontroll cukoroldat és lehetőség szerint 3 cn hormonok!Amúgy tök mindegy, kihez mész, mindegyik jó, bár én T drhoz járok, nekem ő jött be, ő hozzá járok már több mint egy éve,és ő kezelte a terhsségi cukromat is!Oda menj, ha menni akarsz, ahol először adnak időpontot! :wink:
Vendég
 


Lafi, nekem ez már nem "fér" be, mert hétfőtől fogizok vagy keddtől és akkor már nem érdemes elmennem a 3. napi vérvételre, de beiktatok egy inzulinszint ellenőrzést, arra van időm bőven.
Nekem nem mondták, hogy mennem kell ellenőrzésre, ja és én 3*1000-et szedek, még többet, mint Alle.
Vendég
 


Tudom-tudom, de hátha bekönyörögheted magad péntekre....ha elmondod miért lenne sürgős...kérhetnél egy hormonsort, nem ártana....és azzal együtt terheléses cukor és inzulint is...szerintem engedik....
Vendég
 


Lafi akkor már szedem a fogit az nem lenne baj a hormonok miatt????? Az inzulint mindenképpen megcsináltatom.
Vendég
 


Tilli!
2 szalmám van, egy 3-as, és egy 2-es...
De mikor kérdeztem a dokit, 3-at visszaültetnek e, azt válaszolta, kockázatos, a többesterhesség miatt, de visszatérünk rá.... :wink: Én szeretném, ha a 3-ast kapnám vissza, abból 1 tuti befutó lesz, úgy érzem!!!!! :lol: :lol:

Na, ma éjszaka lesz időm, én is bemegyek az iwiw-re..... :roll:

Jó éjt mindenkinek!

morzsa
morzsa25
 
 


Jó reggelt!

Látom volt azért tegnap este is történés!:)

Nani,
Mindig csak előre és magasan tartsd a zászlót, másképp nem lehet.

Alle,
El tudom képzelni a bicajos történetet az üzlettől hazafelé. Mi 2 éve vettünk nekem bringát és rögtön eltekertünk Szentendréig, ami tőlünk nincs messze, mondhatni gyakorlott bringásoknak max. 15 perc ha kényelmesen mennek nagyon. Na már most nekem az oda-vissza út 3 órába tellett. Szóval ennyi. Nem beszélve arról, hogy utána napokig nem tudtam ülni, így kaptam egy zselés üléshuzatot, ami nagyon jó, ajánlom neked is. Szuper, hogy a cukrod ilyen jól alakul!

Snufi,
Jó buli lesz a színházban repeszteni! Úgy látom követed Angel példáját, hol étteremben, hol a dokinál a mosdóban ...:)
+++++++++

Hanna,
Ha ma minden igaz emberi időben érek haza, így teljesülhet ígéretem:) Örülök, hogy sikerült téged rábeszélnünk... :wink:


Korall
Legyél légyszí oroszlán, bár én a nyuszikat is szeretem!

Sannah,
Akkor nálatok is indul a buli:)

Lafi,
mégegyszer köszönöm, hogy nekem is megnézted a leletemet vasárnap. Szépséges Hunor babát puszilgasd meg helyettem.

Angel,
jó szurizást!

Tobi
???

Harcika remélem már meggyógyultál!

Morzsa,
szorítok +++++++++

Till,
még a végén egy zebracsordát kell örökbe fogadnod, olyan sok csíkod lesz.

Mindenkinek szép napot.
Vendég
 


Snufi,
+++++++++++++++++++++++++++

Alle,
tavaly mi is beszereztünk két bringát csak éppen bringázni nem bringáztunk szinte semmit :? na de majd az idén

Lányok,
help, ma megyünk genetikai vérvételre az Istenhegyre. Miután a páromnak volt herebiopsziája így neki már csináltak genetikai vizsgálatot, amikor is nézték:
-mikrodeléciók kimutatása az Y kromoszómán
-cisztás fibrózis genetikai panel férfi infertilitásban
-nemi kromoszómák számbeli rendellenességeinek kimutatása
Szerintetek neki is meg kell csináltatni ezt az Istenhegyis genetikát? vagy itt tök mást néznek?

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Snufi,
jó repisztést! :wink: Művészetkedvelő gyerek(ek) lesz(nek)! :)

Nani,
:( :(

Sannah,
köszi! És jövő héttől hajrá fogi! :D

Morzsa,
vonaton mások előtt adtad be? Nyertél! :lol: :lol:

Viktu,
hétfőn! :wink:
A gyogyót megvettem ám már! Biztos, ami biztos! :D

Alle,
OK, értem! :)
Gratuláció a javuló eredményekhez, csak így tovább! :wink:
angel37
 
 


Ja, Tobi,
szerintem nem késő, ha ott vérvétel előtt kérdezitek meg! :)
Ügyesek legyetek! :wink:
angel37
 
 


Angel,
én is erre tippeltem :wink:

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!


Tegnap elkezdtem számolgatni és meglepődtem de nagyon. Pont a szülinapomkor lesz meg az eredmény , Április 12.-én lesz a szülim. Hú de izgulok.

Lenne egy-két kérdésem:

Vettem méhpempőt, mikor kezdjem el enni és meddig?
A másik leszívás utánn lehet inni a cickafarkfű teát és ha igen akkor meddig?
Ja igen az utolsó és legfontosabb, apának kevés a szabija ha a leszívás napján jön velem arra tudnak adni neki a Kaáliba igazolást mivel, hogy kell kísérő.

Minden akciózónak ezt kívánom:Kép
nikó
 
 


Morzsa!

Ezek nagyon jó hírek...Hurrá! De nagyon örülök. Megfázásod javul?


Csajok!
Csatlakozhatok én is az iwiwen a közös helyre?
nikó
 
 


Sannah, most péntekre gondoltam....de mikor olvasod, lekéstél róla............
Vendég
 


Sziasztok!


Nikó: írj Harcikának, és csatlakozhatsz!

Tobi: mi még nem voltunk ilyan vizsgálatokon, így én is az előtte megkérdezést javasollnám.

Angel: ez nagggyon jó (művészetkedvelő lesz a gy.) Még most is ezen kacagok!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sziasztok Kedves "Ittlakók"!

Bocsánat, hogy így ismeretlenül betörök!Meg szeretném kérdezni, hogy nincs-e véletlen köztetek, vagy ismerőseitek közt olyan egyén, aki örülne egy golden retriever mamától és egy labrador papától származó kiskutyának? Ugyanis kedvenc háziebünk váratlanul megvemhesült, és nagyon szívesen adnánk ajándékba a kölyköket olyanoknak, akik örülnének egy kedves, jól nevelhető, kifejezetten gyermek-és családbarát kutyának. A kölykök március első vagy második hetében érkeznek, tehát úgy április végén, május elején lehetne őket elvinni. Természetesen az első oltást is beadatjuk nekik, ennek az árát mi álljuk, így a lehendő gazdinak erre sem lesz gondja. Nagyon szeretném, ha ezek a kis tündérek szerető gazdira találhatnának!
Kérlek Titeket, hogy amennyiben tudtok valakit, akit érdekelne a dolog, küldjetek nekem egy privit, és elküldöm a telefonszámom, hogy egyeztetni tudjuk a továbbiakat!
Egy kép, várhatólag így fognak kinézni a kutyuk, ez Anutájuk 3 hósan:
Kép

Előre is köszönöm a segítséget, és mégegyszer bocsánat, hogy így betörtem!
Minden jót Nektek!

porsika
 
 


Sziasztok! :lol:

Lafi: holnap még nem jó, na mindegy ez elment. Ha most sem sikerül akkor majd a következő előtt mindent újra csináltatok.

Angel: bizony, de most valahogy olyan nega kedvem van hozzá, olyan, mintha úgysem fog sikerülni és lehet, hogy kellett volna lapar meg minden....

Bella: Te mikor kezdesz?

Nikó: nekem is a szülinapom körül lesz a nagy nap, én is KOS vagyok, de még mennyire!!!!!
Vendég
 


Sannah,
Még nem tudom! Most március elején megyek vissza megint a Mágushoz.
Vendég
 


Snufi,
örülök, hogy ennyire tetszik :D

Nikó,
cickát sztem ne igyál, nem kell az egy lombikhoz, ráadásul amúgyis ciklus első felében szokták mondani...
Az igazolást nem tudom, esetleg csörögj rájuk!

Sannah,
mit hallok! :? Az IR-odat szépen rendezte a gyogyó, tessék optimstának lenni! :wink: :)

Tobi,
na mi volt? :wink:

Porsi,
a kutyu nagyon cuki! :)
Hozzánk "sajnos" érkezik nemsoká egy, kettő sok lenne...
angel37
 
 


Sziasztok!

Alle, ez tök jó, hogy így lement az inzulinod :)
Snufi!Hajrá extrém repesztés!-nekem eddig a legextrémebb a konyhában volt :D -

Tobi!Milyen hamar kaptatok ip.-ot a genetikaira?
Angel!Ok :wink:

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok,

Lafi, első vérvételnél a 120 perces cukor 6,5 körül, az inzulin 220 körül volt. Most a cukor 5,2 körüli, az inzulin 114. (éhgyomori cukrom 4,1 ha jól emlékszem)

Szép napot mindenkinek, visszaolvasni most nem tudok, majd este....holnaptól felügyeleti ellenőrzés lesz, az én területemen :cry:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Viktu,
Simán lehet menni az Istenhegyire a kariotipizálásos genetikai vizsgálatra minden nap 8.30-15.00-ig. Nem kell bejelentkezni!
Vendég
 


Köszi Bella! Akkor jövő héten megejtjük.

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok!

Snufi!

Jó repesztést a színházban :) Hozzon szerencsét az új doki :)

Katica!

Gyönyörű tesztek! Gratulálok!

Nani!

Nagyon sajnálom...

Bubi!

Ha bejön ez a módszer, akkor áruld el az elérhetőséget lécci :wink:

Morzsa!

Te nyertél ezzel a vonatos szurizással :) Sikerült kideríteni, hogy milyen meghatalmazás kell?

Allegro!

Örülök a jó eredményeknek!

Korall!

Engem megjelölhetsz, Gyurcsics Éva a becses nevem :)

Tobi!

Drukk a vizsgálathoz! Mikorra lesz eredmény?

Nikó!

A méhpempőt én csak a ciklus első felében merem enni, de én besz@ri vagyok, biztos nem ártana később sem. A cickáról én is úgy tudom, hogy kifejezettem a ciklus első felében ajánlott.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Az én méhpempőm kapszulás, mellékíze nincsen.... :lol:

Angel: ez van..... :wink:

Alle, ez tényleg magas, de milyen mértékegységben van? Ez oltári magasnak tűnik...
Lafi, szerinted???
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Angel!
Kénytelen voltam mások előtt...Bár volt aki írtózott,és suttogott róla.... :lol: :lol: Munkahelyemen is a csajok kimentek, ha szúrtam. :lol: A kényszer nagy úr!:)

NIkó!
Ha minden eredmény jó lesz, április legelején beülti, és ugye 10 nap múlva eredmény...Kb. 10-12.....(párom névnapja a 12, milyen szép ajándék lenne neki!!!!) :wink:
Kívánom, hogy a legboldogabb szülinapod legyen!!!!
Írok privit.

Sannah!
Te is kos vagy???És akaratos, keményfejű??? De kitartó!(jobban mint én, a kis halacska) :oops: :lol:

Évi!
Egy általános meghatalmazást átfogalmaztam a speciálisan, remélem jó lesz. Ha nem, majd úgyis felhívnak, és újraírom :wink: :lol: Ha valakinek ilyen gondja lesz, szóljon, van egy mintám! :wink: :lol:

Harcika!Írtam privit!

morzsa
morzsa25
 
 


sziasztok!
Allegro, ezek állati magas inzulinértékek voltak! Szóval a 30-ast kell megcélozni?? ajjajj! ( nálam az első inzulinvizsgálatnál a legmagasabb a 60 perces volt 150, míg a 120 perces 110.) Májusban lesz újabb kontrollom a mens-ben, de akkor sem kér T doki csak hormont! Nem nézi az inzulint és cukrot.( vajon miért?) De bízom benne!

Méhpempőhöz nem értek, de már el se merném kezdeni, mert nyakunkon a pollen, nehogy bajt csináljon.

Látom beindult a bringázás. Én a szobain "nyomom".Tényleg jó, egyre többet bírok. :) és itt ugye minden méter tekeréssel megy,olyan nincs ,hogy gurulunk. :D

hanna, menj csak el a mens-be. Most amikor Szmatidokinak megmutattam az inzulinos leletem, meglepődve mondta: ezek elég magas értékek. Ezért is hagytam ki pár hónapot inszem ügyben.( természetesen megbeszéltük előtte a dolgot)

A tegnapi tesztem inszem utáni 14. nap volt. :( Bár még mensi nem jött, de ezt -gondolom-utróka csinálja.
szép estét mindenkinek!
nani72
 
 


Alle, tátva maradt a szám, amikor olvastam...............Bakker, eddig azt hittem, hogy egy másik topikos viszi a prímet, de te viszed............jesszusz mária, ez rengeteg, ezzel nem is szabad babát vállani!!!!100 alá kell vinni legalább!!!!
(nekem 150 volt, 3 hó múlva 116, majd terhes lettem és terhesen lett 180 és T dr ettől is lehidalt....hátmég szép hogy emeltétek 3*850-re, mert az 500 itt sz@rt sem ér....)

Sannah a mértékegység ugyanaz, hiszen menses adat....optimistán plíz!!!!kívánom ne kelljen 3 cn hormon egy jó ideig !!
(lombik előtt feltétlen nézess inzulint, mert ha nem csökkent, akkor nem szabad a lombik, inkább várj és kérj avandát, de hiszem, hgoy minden okés lesz. Ha babás leszel, ígérd meg, hogy legalább a 12. hétig szeded a metet, ok??? én végig szedtem...és szedem is.)
Vendég
 


méhpempő:én mindig szedtem....első naptól végig, 3 hón át, amíg terhes lettem.
Vendég
 


Morzsa: bizony, :lol: és nem is akármennyire, tipikusan, hajjaj, szegény férjem, minden tiszteletem az övé amiért elvisel. :oops:


Lafi: :lol: leesett időközben,
Nekem 70 volt a 120 perces, Mágus azt mondta végig szednem kell és ne riaszanak el a különböző pletykák, hogy ártalmas a babára, mert nem, sőt állítólag van olyan ország, ahol minden lombikosnak adják. :wink: Dácc rájt.
Vendég
 


helyes!!!!!!!!!!(nekem is Mágus engedte meg, T dr először nem engedte, végül ő is!!!!!!!!!ha szoptatnék is szedném....
Vendég
 


Lafi: írtam emilkét! :lol:
Vendég
 


sziasztok!

nani: sajnálom :cry:

snufi: drukk+++++

alle: örülök, hogy csökken az inzulinod.

tobi: eredmény mikor lesz?

rólam: holnap kaáli. vérvétel és uh.

jó éjt, szép álmokat!

kati
katica30
 
 


Sziasztok!


Szuper volt a színház (a Madáchban voltunk és a "Volt egyszer egy csapat"-ot néztük meg). Szurit végül előadás után a kocsiban adta be a Zuram. :lol: :lol: :lol:

Jó éjt! *

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Snufi
akkor ezek a babók kultúrlények lesznek tutira!:)
Vendég
 


Jó reggelt nektek!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba neked is jó reggelt és szép napot! :D
Vendég
 


Sziasztok!És szép napot!:)
Sannah!
:lol: :lol: :lol: (biztos nem egyszerű a párodnak, ezt csak tapasztalatból írom, párom is kos) :wink:

Én ma egy kedves barátnőmmel eljutattam a meghatalmazást, minél hamarabb ott legyen.Ő ma ment konziba...

morzsa
morzsa25
 
 


Kati!
++++++++++nagyonnagyon!!!!!! :wink: :wink:

Méhpempő én az a ciklus első felére "tudtam" javalltnak, mert ugye az a mnyh vastagodását hivatott elősegíteni.... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jó reggelt!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


sziasztok!

lois: köszi. :wink:

snufi: ügyesek vagytok!

rólam: túl vagyok a vérvételen, kivételesen egy szúrásból megúsztam. :lol: majd fél 11-re kell visszamennem uhra.

kati
katica30
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?