Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Én is itthon vagyok már másfél órája, de nem tudtam ide becsekkolni, mert mire beestem az ajtón már majdnem szétszakadt a fejem úgy fájt, és ma még -hátha- alapon :roll: -, nem akartam fejfájáscsillapítót bevenni...De most már aludtam egy kicsit és egy hangyányit jobb.
Én is nagyon jól éreztem magam a talin, igazán örülök, hogy végre megismerhettelek Titeket!!!!
A pöttömök tündériek voltak, Dórika igazán édes-szépséges csajszi, Hunor baba meg fériasan gyönyörű :D

Köszi Morzsa!

Viri, köszi a pocakdörzsit! :wink:

Fanni!
Pedig még a sztrádán is nézegettem magam mögé, hogy látlak e valahol, de én nem láttam a "szellemautódat" :lol: :lol: :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Mi most értünk haza, no nem a taliről, hanem a raklett-partyról...

Én is nagyon jól éreztem magam, sajnálom, hogy nem sikerült mindnekivel beszélgetnem, no de majd legközelebb!!!!

Dórika és Hunor Baba irtó helyesek voltak együtt!!!!!

Lois: +++++++++++++++++++

Fanni: :lol:

Viri és Fanni: a gobleinoldal infőt várom, köszi.


Szép álmokat! *

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sziasztok!
Örülök, hogy jó volt a tali!
Fanni, kismami feledékenység?Tessék jobban vigyázni magatokra!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Sziasztok,
Nagyon jófej csajok vagytok! :P Hálás vagyok a tali megszervezéséért Fanninak! Olyan jó volt dumcsizni! :P

Két szép gyönyörű babának meg szüleinek gratula! Tündibündik a gyerkőcök! :lol:

A pocis mamik is nagyon édesek, vigyázzatok Magatokra meg a pocaklakókra. Köszke a pocakdörzsit Mindkettőtöknek! :D

Lois,
drukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukkdrukk

Angel,
indul a mandula, hajrá szurik :)

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Szuper volt a tali, nagyon jól éreztem magam.

Dórika már nagy csajszi lett és nagyon aranyos. Hunor baba pedig egy tünemény, nyugodt kisbaba.

Lois,
Mire hazaértem nekem is majdnem szétment a fejem, így bedobtam egy vodkanarancsot, de az sem segített még reggel is fejfájásra ébredtem.
Várjuk a vérvételes híreket és nagyon szorítok.++++++++++

Fanni, Viri
köszönjük a pocakdörzsiket.

Mindenkinek szép napot.
Vendég
 


Snufi :P
gobelinwebshop.hu

Csajok :P
Nagyon szívesen a dörzsiket. Fő, hogy hasson én nagyon erősen gondoltam rá... így bízom Bennetek :wink:

Baba
Úgy készültem egy dumcsira Veled. Hiányoztál.
Igen, feledékeny vagyok, ilyet sem csináltam még...

Lois :P
Ez az, hogy nem "szellematutót" kerestél :lol: Különben én is néztelek, de nem láttalak... nade nem is csoda :mrgreen:
Jó híreket akarunk!!!!

Angel :P
Izgulsz már? Jön az első szuri :lol: Azt nem is kérdeztem, hogy progiszuri lesz???

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó volt találkozni Veletek!
Dórika nagyon édes kiscsaj, Hunor pedig gyönyörű!
Fanni!Viri!Köszönöm(jük) a pocakdörzsiket! :)

Lois! nagyon drukkolok a jó hírért!+++++++++++++++++++++++
Snufi!Drukk az uh-hoz!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok!

Fanni! Lámpát fel. :lol:

Lois! Drukkolok a jó hírért!!! ++++++++++++++++++++++++++

Snufi! UH+++++++++++++++++++

Baba! Kár, hogy nem jöttél. :cry:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Kezdek izgulni ,egyre jobban közeleg az idő. Nemsoká kezdhetem a fogigátlót. Kb ez lesz a folyamat: Mensi: március 1, fogigátló 3.-a vagy 4.-e. Kb. 20.-án szedem és kezdődik a nagy hajrá! Kezdek beletörődni a progi szuriba, mondjuk nincs is más választásom. Azt nem tudom, hogy a szurihoz kell feliratnom tűt meg fecskedőt? Mert nem mindig tudok menni a körzetihez és akkor gondolom kéne. Remélem nem kell sokáig kapnom.

Morzsa!

Ti mentek a héten látogatni? Nekem nem jó csak a jövőhét mert du-s vagyok a héten. Délelőtt meg programom van minden nap! Rosszulléteid elmultak?

Mennek a drukkok mindenkinek!++++++++ energiák!
nikó
 
 


Sziasztok!
Örülök h jól telt a hétvégétek. :P Látom jó volt a tali. :P
Lois:++++++++++++++++++++++++++++++++++ :lol:
Niko:Ne izgulj minden jó lesz.Bár én is most kezdhetnék. :oops:
Snufi:+++++++++++++++++++++++++++++++++ :P
Katica:Örülök h jól vagy. :P
Magamról:Még mindig köhögök. :( Na most 24-én megjött piri.Pedig 27-re vártam. :? De legalább közeledik az én kezdésem is Április 24 körül hivom a dokit...Május kezdés.Nagyon várom már. :P
Mindenkinek szép napot! :lol:

Kép
tücsök26
 
 


sziasztok!

viktu: hajrá diéta!

harcika: gyógyulást kívánok!

katica, lois: drukk+++++

tücsök: gyógyulást!

kati
katica30
 
 


tábla:

Kép
Kép


kati
katica30
 
 


Lányok,

örülk, hogy jól sikerült a tali! :) A legközelebbire mindenképp megyek!!!

Katica30,
jól felduzzadt a tábla! :) /Ez jó, de még jobb lesz, ha apadni fog! :D /

Rettentő migrénre ébredtem ma én is, biztos a front... :oops:
Egyébiránt 11 napon vagyok, szorgalmasan nyalogatom a mikroszkópot és LH-t tesztelek, de egyik sem akar nekem pé-t mutatni :cry:

Mindenkinek szép napot,
Till

tillidian
 
 


lányok: lenne egy kérésem, bár múltkor már írtam. mivel két katica van most a topicban, így arra kérnélek titeket, hogy engem kati néven szólítsatok, és így katica75-öt tudjátok katica néven hívni. ez alapján nem fogjuk összekeverni, hogy melyik hozzászólás kinek is szól. köszönöm mindenkinek.

kati
katica30
 
 


Lois???

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna kérdéséhez csatlakozom,
Lois?????????????

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Till: hajrá peteérés!!!! +++++++++++++++++ :wink:

Lois: ????????????????????????????????

Babim: sajnálom, hogy nem jöttél tegnap, jó lett volna beszélgetni kicsit.



Délután megyek uh-ra, este jelntkezem.

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Jól van jövök már... :)

Hát tessék engem visszapottyantani a táblázat aljába.... :?
De lévén szombaton már kidepiztem magamat, simán visszaaludtam, miután beszéltem Krizsa dokival :oops: :oops:

Most akkor a az inszemes lányokon a a topik szeme és oda koncentrálni és tornyozni a drukkokat!!! :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois :?

Nikó, fecskendőt és tűt adnak a Kaáli recepción, csak kérj, ingyen. (és még tanácsot is tudnak adni, mihez milyen tűt ajánlanak, Suprefacthoz inzulinos fecsi, máshoz vékonyabb/vastagabb tű...stb)
Ha venni akarsz, a gyógyszertárban kb. 5-12 Ft között van egy fecskendő, illetve a tű, recept nélkül kapható.

Fejfájósoknak jobbulást kívánok, kopp-kopp, engem most (még) elkerült.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


(((((((((((((((((((((((((((Lois))))))))))))))))))))))))))))

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Lois :(

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok!
Bella!
Vodaka narancs??? :roll: Tudsz élni! :lol: :lol: Én most minden nap 1 deci bort iszom...Állítólag ajánlott(tehát orvosi utasításra leszek alkoholista :lol: :lol: :lol: )

NIkó!
Nem megyünk, úgy néz ki, beleesek a náthába.Ma reggel nekem is fájt a fejem, és a torkom.Nem szeretnék fertőzni. :( Majd megírom neki, hogy nem megyek(legalábbis én, de gondolom, Téged is megvárunk) :roll:

Tücsök!
Neked is jobbulást!

Lois!
Nagyon sajnálom!:cry: Bíztam benne, és nagyon drukkoltam.Tudom, édeskevés. :(

LÁnyok!
Szeretnék véleményeket kérni, kicist offolok.(De témába vágó)
Ugye mi készülünk a nagy napunkra.DE!MI van ha pocakosan feküdnöm kell, vagy nagyon kell vigyáznom,és nem fogom élvezni????Olyan dögnek érzem magam, hogy erre várok már évek óta, hogy babám legyen, és most meg ki akarom tolni a beültit nyárra....(Lehet az ellenkezője lesz, és semmi bajom nem lenne, de nem tudhatjuk) :roll: Szivem szerint most rohannék a dokihoz, hogy azonnal tegye vissza őket, de félek is.(de a józan eszem azt mondja, ne legyen nagy lagzi, inkább a baba!!!!) :roll:
Tudom, nekem, nekünk kell eldönteni, de volt már valaki ilyen helyzetben?

morzsa
morzsa25
 
 


Lois,
:(
na de majd a következő :wink:

Snufi,
uh-hoz +++++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Lois,
Nagyon-nagyon sajnálom! :-( Azt hittem, hogy jó hírekkel jössz.

Morzsa,
Remélem, elfogadod a privát véleményem: Sajnos előre nem lehet megmondani, hogy mi lesz majd akkor legjobb. Lehet, hogy a fekvést javasolják majd, lehet, hogy az aktív életet. Olyan lagzit szervezzetek, amire Ti vágytok. Az a ti napotok lesz (bármennyire is másoknak szervezed), csak arra gondolj, hogy Ti jól érezzétek magatokat! :-) A pici azt fogja szeretni, amit Te. Örülni fog, ha érzi anyukája boldogságát.

(Egyébként ugyanezt élem meg mostanában: Adriai vitorlázást szervezek májusra, de mi van, ha akkor már lesz pocaklakóm? Itthon fogok maradni? Egy frászt! Inkább azon leszek, hogy ő is érezze magát jól a túra alatt, ott bent. :-) )
Vendég
 


Lois! :( A következőre hajrá!

Snufi! Várjuk a jó híreket! :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Morzsa,
szerintem nem kell feküdnöd. Egy másik oldalon lehet ilyen jellegű kérdéseket feltenni, és többek között Szmatona is azt válaszolta az egyik kismamának, hogy normális életet éljen, picit kímélőbben, de pl. sétáljon, mert a mozgás jót tesz a "belső" részeknek, mert a vérkeringést serkenti. Persze nem a hasizom gyakorlatok ajánlottak.
Én inkább a cigifüsttől óvnám a picit.

skrisz72
 
 


Korall!
Írtam privit!

Nikó!
Agyon csaplak, ha veszel tűt...Mire valók a barátok???? :lol: :lol: :roll:

morzsa
morzsa25
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy jól sikerült a tali! Remélem jól összefertőztétek a bandát babásodási vírussal :)

Lois!

Nagyon sajnálom... :cry: :cry: :cry:

Fejfájósoknak jobbulást!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


((((((((((((((((((((Lois))))

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


(((((((((((((((((((Louis)))))))))))))))))))))))))

Fel a fejjel, jön a következő lehetőség!!!!!

Hajrá Mindenki!!!!!

Morzsa,
akkor vágj bele, amikor ott legbelül úgy érzed, hogy itt az ideje!

No, szűnik a fránya fejfájás... :?

Sziasztok,
Till

tillidian
 
 


Lois :cry: :cry: Nehéz ilyenkor mit írni...

Morzsa:
Hallgass a belső megérzéseidre. Sokáig én is a babaprojekthez igazítottam a programjaimat és nem mentem el sok helyre, h. mi lesz ha?... hát ennek semmi értelme. Éld az életed, hagyd, h. történjenek a dolgok és minden ok lesz.
:lol: :lol: Ez csak egy vélemény...

Kép
bögyörö
 
 


Sziasztok! Gyors beugrás! :)

Lois,
:cry: :cry: :cry:

Örülök, hogy vasárnap talákoztam veletek, akivel még nem annak azért, akivel már igen, annak azért! :D :D

A többiek kár, hogy nem tudtak jönni :?
Harcika, remélem jobban érzed magad! :)

Fanni, Viri,
köszönöm a dörzsiket! :D :D
Stimu 0. napja ezzel megvolt! :wink:

Alle,
köszi! Mit is? :wink: Próbálom! :wink:

Fanni :P
progipótlásról még nem beszéltünk, de a múltkor valahogy annyira rosszul tűrtem, hogy most nem akarok :oops: A múltkor is a doki Utrot+Duphastont akart, de mondtam, hogy mért nem szuri, van még egy csomó, így az lett...

Ma indulás előtt megittam egy ivóampullát! Mindjárt megyek haza szúrni! :roll:
angel37
 
 


Lois :(

Angel :P
Akkor indul a mandula :wink:
Az ampullában ott a remény-szérum, a pocid pedig már úgyis elő van készítve :lol:

Kati :P
Köszi a táblit a másik oldalon!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Lois, sajnálom :cry:

Örülök hogy jól sikerült a találkozótok! Kérhetek egy kis virtuális pocakdörzsit én is?

Kati
köszönöm a táblicskut, tetszek magamnak benne :lol:

Angel!
szuper! nagyon drukkolok, a kiskutyitok már pociban van??

Morzsa,
fogas kérdés, de sztem is szervezz csak olyan esküvőt amilyet mindíg is szerettél volna. Hány hetes is leszel akkor? :wink:
katica_75
 
 


Sziasztok !

Csak gyors bekukk , holnap megyek rákszűrésre :P

Kép
csinicsilla
 
 


Sziasztok!

Angel! Akkor hajrá!!!!!!!

Fanni! Megkukkoltam a fiúkat. Édesek!!! :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Katica! Drukk!+++++++++

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Angel: eszméletlen nagy drukk Neked!!!!!!! utoljára fanniért izgultam ennyire, és sikerült neki, most Te jössz!!!!! Gyerünk, mutasd meg!!!!!!!!

harcika: nagyon köszönöm!!!

Lois: ne má, :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Angel, törd meg a nega szériát, mert már kezdek aggódni, hogy most senkisem..., be sem fejezem, mert hülyeséget írok. :roll: :shock:
Vendég
 


Köszi lányok!Mindenkinek!
Eldöntöttük, megyünk!Reggel hívom is a dokimat, és ha lehet már a következő ciklusban szeretnénk visszakapni őket! A többi nem érdekel! :roll: :lol: Ha nagyon hányós, rosszullevős leszek, akkor max bukjuk a pénzt, amit addig beleforgattunk!


Katica!
Talán 16...... :roll: :roll:

Angel!
Megvolt a szuri????:)

Csilla!
DRukk, hogy ne találjanak semmit!:)

Tökre izgulok, vajon mit fog mondani a doki holnap!!!!Mintha az elsőre készülnék, úgy érzem magam.Ilyen a másodiknál nem volt.Monoton volt, kötelezően mentem, kedvtelenül.....De most! Olyan feldobott vagyok!!!!!

morzsa
morzsa25
 
 


Lafi: help, help, írtam privit, nagyon el vagyok keseredve!!!!!!!!!
Vendég
 


Lois sajnálom, hogy nem sikerült, fel a fejel :roll: :oops: :cry: :P

Morzsa holnap megyek igen rákszűrésre és el kisér az egyik barinőm, azt mondta ha nem megyek el akkor fenéken billent :roll: :lol: :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Szép estét mindenkinek!

Morzsa, hajrá :D Szokták mondani, hogy tökéletes időpont nincsen, mert mindig van valami, amit épp el kell intézni, be kell rendezni...stb. Nektek lehet, nászajándék lesz a baba. És mi van, ha észre sem veszed, hogy babát vársz?
Élvezd a várakozást, élvezd a szervezkedést, max. a végén kicsit visszafogottabb lesz az esküvő.

Pocakdörzsit én is köszönöm, elraktároztam májusig :wink:

Angel, hajrá a szurikhoz ++++++

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sannah ment pü!nyugi!
Vendég
 


Lois!

Sajnálom! :cry: Tudod:csak előre szabad nézni....(Nekem is mindig ezt mondták a csajok.)

Angel,Snufi!
+++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
mereszt
 
 


Lafika: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok! :D
Lois:Nagyon sajnálom :cry:
Morzsa:Jól döntöttél,csak nyugi. :lol:
Csillám:Holnapra drukk,ne izgulj nem fáj. :P Hiányoltalak... :lol:
Magamról:Jól vagyok örülök a jó időnek.Várom a májust :P
Snufi:Na mi volt az uh?
Mindenkinek drukk :P :P
Jó éjt!

Kép
tücsök26
 
 


Sziasztok!

4 kicsi tüszőm van. Mivel nem elég nagyok, rásegítésképpen holnap Merionalt kell szúrnom, szerdán újra kuksi. Sajgó doki fog megnézni, enyém doki aznap nem lesz. Akkor dől el, melyik nap lesz az inszem: pénteken vagy szombaton. Harcika vett le vért, anna holnap tudom meg az eredményét.


Szép álmokat! *

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Snufi:Tök jó.Sok tüszöd lesz biztos a rásegitséggel.Drukk szerdára+++++++++++++++++++++++++++++++ :P
+++++++++++++++++++++++++++++holnapi eredményre is :P
Jó éjt!

Kép
tücsök26
 
 


Tücsi: köszi, de több tüszőt nem szeretnék, csak, hogy ezek nőjenek. (4 fölötti tüszőnél már nem csináljk meg u.is az inszemet) :wink:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Snufi!Tüszinövelő!+++++++++++++++++++++++++++++++

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?