Új privát üzeneted érkezett!

Bögyörös ez igaz, de itt mostanában leginkább másról volt szó.
Javaslatom. hogy csináljatok egy Kaális egyéb, vagy off topikot.
Köszönöm
Vendég
 


Bocsánat
Bögyörös=Bögyörö
Vendég
 


Oké, majd átmegyünk privibe, ha a lecsóról akarunk beszélgetni. :wink:
Bocsi, ha zavartunk.

skrisz72
 
 

 
 

Én is Belláékkal értek egyet! Általában már olvasni sincs kedvem! Ne haragudjatok, de tényleg így van. A régiek már nem is írnak!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Mondom részemről ok, asszem én ált-ban a lombikos dolgokhoz szóltam hozzá.
Egyébként nekem még igy is nehéz megjegyezni ki hol tart...

Kép
bögyörö
 
 


Bögyörö
Ha Katica beteszi az aktuális táblát érdemes lementeni és akkor lehet követni. Egy idő után tábla nélkül is.
Vendég
 


Baba,
sajna ezt én is észrevettem :?

KépKép
tobi
 
 


Igen, a múltkori táblát kinyomtattam már, ez megvan. De nem mindenki szerepel még benne, pl. az újak se. Nyilván ez önkéntes alapon megy. :lol:

Kép
bögyörö
 
 


Az van benne a táblába, aki be akar kerülni és megküldi az adatokat Katicának.

Baba,
igen ezért is mertem szóvá tenni, mert nekem is feltűnt, hogy eltűntek a régiek, illetve nekem sem volt kedvem már írni.
Vendég
 


Maximálisan egyetértek az előttem szólókkal.

Mivel én itt újonc vagyok, lehet, hogy utálni fogtok emiatt, de muszáj megjegyeznem: Legyünk annyira igényesek, és tiszteljük meg anyanyelvünket azzal, hogy próbálunk helyesen írni. Engem személy szerint irritál az írásjelek nélküli, hibákkal teli hozzászólás. :-( Remélem, nem vagyok ezzel egyedül.
Tudom, nem kell itt lennem, ha nem tetszik...
Vendég
 


Én csak annyit írok, bocsi, ha valakit megsértettem a hsz-eimmel(mert nem idevalók.)Nem ez volt a szándékom.....Ugye nincs harag?Majd jobban figyelek. :wink:

Korall!
Nekem is vannak néha hibáim,(elírások), mert gyorsan írok, és nem olvasom el.... :oops: :oops: :wink:

Na, részemről ez lezárva, figyelek majd a továbbiakban!
Régiek! Ti pedig gyertek vissza!!!Bár nem tudom személy szerint kik, ugyanis én is elég új vagyok. :roll:

morzsa
morzsa25
 
 


Morzsa szerint Korall nem rád gondolt, tudod akinek nem inge ne vegye magára!:)
Vendég
 


Bella!
Ment privi! :roll:

morzsa
morzsa25
 
 


Válaszoltam! :wink:
Vendég
 


Sziasztok oksa én is benne vagyok abban a más nyugalma érdekében, hogy csak is lombikról beszélgessünk, bár akkor én nem tok mit hozzászólni hiszen én még nem vagyok benne még ennyi, legfeljebb ritkában jövők addig ameddig az én időm el nem jött ennyi.cupp :roll: :wink: :shock:

Kép
csinicsilla
 
 


Csilla,
Ez egy babás lombikos topik itt ez a téma, ezért járnak ide az emberek.
Annak idején én sem szóltam addig hozzá még túl nem voltam az első konzin, mivel nem nagyon tudtam, hacsak kérdésem nem volt.

Ha csak beszélgetni szeretnél - amíg eljön a Te időd is - szerintem csinálj egy Kaális off topikot.
Vendég
 


Köszi Bella az ötletett, de inkább nem élek vele inkább vissza megyek a kedvenc helyemre chatezgetni ott minden témában lehet dumcsizni, és ezt nem sértésnek szántam, hannem nektek is igy lesz a jobb, meg persze nekem is, köszönök szépen minden infót amit eddig kaptam, most inkább el megyek, ha majd kezedk vissza nézek ide.cupp
:lol: :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Ok, akkor várunk szeretettel.
Jó chatelést.
Vendég
 


Bella neked meg sok sok szerencsét 8)
Jah és minden itt fórumozonak mielöbbi be babásodást kíván Csilla 8) :D

Kép
csinicsilla
 
 


Csilla neked is viszont! :wink:
Vendég
 


Lányok,
Elnézést kérek mindenkitől, ezért a kis "incidensért", de ....
Remélem azért megértitek!
Köszönöm
Vendég
 


Bella nincs miért elnézést kérni , hiszen ez a lombikozos csajok helye, ennyi 8) :lol: :wink:

Kép
csinicsilla
 
 


Lányok ! Pandácska egy igazi szépséges videót tett fel ,Dórika valóban egy CSODA :D Nagyon szép kislány :D

Angel! Mágus mondta :wink:

SANNAH! Kérhetem a telefonszámot? Nekem még kromoszóma vizsgálatra is mennem kell !!!oda nem tudsz segíteni? Köszönöm előre is :wink:

Fannit kerestem ,amikor rábukkantam Dórikára ,nagyon hiányzott már de biztos beleunt az állandó keresgetésbe Ő is :? :( Gyere vissza hozzánk :!: :!: :!:

LOIS! MIllió drukk +babatapi

Üdv DALMI
dalmácia
 
 


Sziasztok!

Lois,
megadrukk! +++++++++++++++++++ :D
Most küldök iszony sokat, mert nem leszek pár napig.

Bella,
bennem is érett már egy ilyen hozzászólás!
Szal remélem visszaalakulunk! :)

Dalma,
ő már csak tudja! :lol: Ki tudja, miket hallgatott már végig! :roll:


Elköszönök, csajok, kedden jövök legközelebb!
A talin természetesen ott leszek! :D
angel37
 
 


Én már inkább a babavárósba írogatok, de továbbra is a szemem a topikon és személy szerint engem is nagyon zavart, hogy lényegében nem volt mit olvasni... de nem akartam "beleszólni" a dolgokba. Csak ezt az oldalt olvastam vissza, így nem is tudom, ki hozta fel, de szerintem sokak hálája érte...
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok,

akkor ezt megbeszéltük :D Úgy látszik, csak a kezdő "lökés" kellett ahhoz, hogy sokan egyetértsünk, visszasírjuk a régi topikhangulatot.

Ez ne riassza ez az újonnan jövőket, szerintem mondhatom, hogy mindenkit várunk szeretettel, csak épp szeretjük azokat a hozzászólásokat, amiknek valódi tartalma van :wink:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Alle!
Engem nem sikerült elriasztani! :wink: :lol:

Lois!
Továbbra is mennek a drukkhegyek+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Márcsak 3 nap! :wink:

Snufi!
Neked is++++++++++++++++++++++++++

morzsa
morzsa25
 
 


Morzsa, ennek őszintén örülök :D

Lois, neked zebrát vasárnapra +++++++++

Snufi, neked meg sok-sok ++++ gondolatot kívánok!!! Drukkolok, hogy most sikerüljön!

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


sziasztok!

lois: drukk++++

leo: párodnak jobbulást!

bella: egyetértek veled :wink:

csilla: majd várunk vissza, ha túl vagy az első konzin.

krisz: benne vagy a táblában te is. :wink:

fanni: mindjárt írok privit.

új lányok:aki megküldi az adatait nekem, a táblába beírom. bár ezt minap is írtam :roll:

rólam: ma végre egészségessé nyilvánított a házidokim :lol: így a talin is ott tudok lenni. :wink: végre jövőhéttől intézhetem a papírokat, amelyek az altatáshoz szükségesek.

kati
katica30
 
 


Szia Katica,
ez csupa jó hír :) Végre meggyógyultál és még a talira is jössz...szuper!

Dalmi, tényleg, tali ügyben mi újság? Tudod már, hogy tudsz-e jönni?
Ha nem túl indiszkrét, miért kell kromoszómavizsgálat nektek? Van esetleg valami gyanú? Ha gondolod, akár pü. is lehet.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


sziasztok, örülök, hogy megbeszéltétek a dolgokat, mert már én sem bírtam követni a dolgokat, így titeket már alig-alig olvastalak, csak max átpörögtem az oldalakat....

Sannah, talira jössz??????????
Vendég
 


Jó ötlet, hogy lombikról dumcsizzunk, mert én nemrég csatlakoztam, de képtelen voltam elolvasni a napi hozzászólásdömpinget. Így inkább nem is jöttem.
Nem is tudtam még képbe kerülni... :oops:
Most már igyekszem!! :wink:
katata
 
 


Sziasztok!!!!!!!



Húúúúú, de a szívemből beszéltetek. Csak az előttem szólokhoz tudnék csatlakozni, nekem sem tetszett, hogy oldalak szóltak a nagy büdös semmiről :oops: . (Ezt tegnap meg is beszéltem egy kedves régi taggal ;-) )

Lois: +++++++++++++++

Kati: hurrá!!!!!!!!!!!!!!!



Köszi a tüszőnövelőket, édesek vagytok! :D

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Lombik mellett az inszemről is beszélgethetünk ám! :lol: :lol: :lol:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Snufi!
Én inszemhez nem tudok hozzászólni, de a drukkjaimra számíthatsz...Már csak 1 hét! :wink:

morzsa
morzsa25
 
 


Morzsa: megegyeztünk! :wink:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Én is drukkolok ám nagyon kedves inszemes Snufi:-)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lányok,
van valakinek tapasztalata egy Ovaria Comp nevű homeopátiás petesejt-növelővel kapcsolatban? Hallotta, még az Agnus Castus D4 (barátcserje) tüszőrepedés segítőről is a www.babatervezok.otthona.net-en. Állítólag Németországból kell rendelni...
Mivel sok még az időnk az augusztusi újabb akcióig, gondoltam, beszerzek néhány infót - és megfelelő természetes cuccot, hátha... :D (Mini-mikroszkópom már van). Ha bárki hallott már ezekről, szívesen vennék tapasztalatot - akár priviben is!
További minden jót Mindenkinek:
Till

tillidian
 
 


Sziasztok!

Fanni: Bellának az óriási gratula, mert ki merte mondani!!!!!!!

Én sem jöttem már szívesen.... de majd most!!!

Dalmi: mire gondolsz az Istenhegyire? A www.biovital.hu, ez egy egészségcentrum itt is mindenféle vizsgálatot csinálnak és vérből azt is megállapítják, hogy mire vagy hajlamos ( örökletteség szempontjából) , cukortól kezdve tényleg minden van, és nem is húzos, a Fanni betegségét is szűrik mindenféle beutaló nélkül 2.500 ft-ért. Ha belegondolsz abba, hogy mennyit kell utazgatni orvostól-orvosig, hogy valaki jogosult legyen beutalót adni, akkor könnyebb ha ide vagy az Istenhegyibe mész. ( ennek teleonszámát holnapra megnézem)

Lafika: sajna nem tudok, mert dolgozom.

Lois: csak, hogy el ne felejtsd: ++++++++++++++++++ drukkok ezerrel!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Fanni: Bellának az óriási gratula, mert ki merte mondani!!!!!!!

Én sem jöttem már szívesen.... de majd most!!!

Dalmi: mire gondolsz az Istenhegyire? A www.biovital.hu, ez egy egészségcentrum itt is mindenféle vizsgálatot csinálnak és vérből azt is megállapítják, hogy mire vagy hajlamos ( örökletteség szempontjából) , cukortól kezdve tényleg minden van, és nem is húzos, a Fanni betegségét is szűrik mindenféle beutaló nélkül 2.500 ft-ért. Ha belegondolsz abba, hogy mennyit kell utazgatni orvostól-orvosig, hogy valaki jogosult legyen beutalót adni, akkor könnyebb ha ide vagy az Istenhegyibe mész. ( ennek teleonszámát holnapra megnézem)

Lafika: sajna nem tudok, mert dolgozom.

Lois: csak, hogy el ne felejtsd: ++++++++++++++++++ drukkok ezerrel!!!!
Vendég
 


Bocsi, nem akartam kétszer elküldeni!!!

Dalmi: Istenhegyi klinika: 06-1-224-54-24, nagyon kedvesek és segítőkészek.

Tilli: nekem a mikroszkóp nem jött be, de a rossmannos lh teszt igen.
Vendég
 


Még 1 kérdés:

tud-e valaki arról, hogy állítólag a stimulációt követő hónapokban rendesen van peteérés akkor is, ha valakinek pé-zavara van? (Én ezt egyébként a closty-s ciklusok után tapasztaltam: legalább fél évig folyamatosan volt pé-m - más kérdés, hogy nem estem teherbe...- most viszont nem kaptam closty-t!)

Info:
fehérjesús táplálkozás (húsevők előnyben) és rengeteg folyadék kötelező s stimus és beültetős időszakban!!! Ezt tudtátok?

Till

tillidian
 
 


A biovitálban én is sokmindent megnézettem, nekem volt/van egy-két bevált magánklinika, összevetem az árakat és az adott szűrés árának tekintetében döntök. Ugye van a mensmentis, istenhegyi meg a biovital. Csomóban mens olcsó, de van hogy a biovital olcsóbb....szóval én szelektáltam és úgy döntöttem, sok dolgot így csináltattam, mert a beutalóra várhattam volna ezer évig. :twisted:

Sannah, káááááááááááár. :cry:
Vendég
 


Till:Köszi az infót a teákról.lassan elkezdem.Igen,tudtam h lehet stimu után peteérés hisz nekem is van érzem is.Sőt mikor kezdtem a 2.lombikot mentem uh-ra és a doki nézet nagyot h nekem van peteérésem ,,segitség nélkül".Igaz,nem lettem terhes.
Lois:Drukk+++++++++++++++++++++++++++++++++++ :P
Snufi:++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :P

Kép
tücsök26
 
 


Tilli!
Nekem kimondottan mondta a régi dokim, hogy beültetés után túrót(napi negyed kilót minimum, )és húsokat egyek,főleg a fehér húsokat..Valamint minimum 3 liter folyadékot.Állítólag segíti a beágyazódást.(Nekem nem jött be:( )

Sannah!
2500???Nem egy nullával több?Olyan kevésnek tűnik.Ezt még én is bevállalom. :roll:

morzsa
morzsa25
 
 


Lafi: én is sajnálom, annyira szeretnélek már megismerni, rengeteget segítettél nekem. Megköszönni sem tudom.

Morzsa: nem, ennyi, a cukor pl 500 ft. Nézz szét a honlapukon.
Vendég
 


Hurrá, ismét a régi topik! Már nagyon hiányzott! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Bella! :wink:
Na, akkor mától gyakrabban jövök. Én nem tudtam volna ilyen finoman ezt megírni.

Most estem haza Csajok. :cry:

Lassan lesz egy csomó Akciózónk!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!
Jó hogy megint hasznos dolgokról olvashatok. :P
Katata
szia, az inszemesben" régen "beszéltünk". Szuper hogy hazai vizeken eveztek!
Katica
visszanéztem vagy 7 oldalt de nem bukkantam a táblára,leírnád hogy milyen adatokra van szükség? (kor 32, 4. inszem 7nap múlva teszt, Dr.Kovács, juniusi lombik előjegyzés, 1pv.átjárható többi ok.)
Drukkolok ám nagyon mindenkinek!!!++++++++++++++++++++++++++++++ (egyenlőre a háttérből, ismerkedek még :oops: )
katica_75
 
 


Sannah, nem kell megköszönni, erre van a topik, nem? :lol: Na majd a köv talin megismerkedünk ok?
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?