Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Morzsa! BOLDOG SZÜLINAPOT!!!
A bromótol az arcbőröm "ragyás" lett, ezt úgy kell érteni, h mintha kamaszkori pattanások lennének, de mégsem azok, csak úgy néznek ki (kis piros pontocskák). Bizti ettől van, mert kozmetikus sem tud tenni vele semmit (hormonális) és tavaly 2 hónapra abbahagytam a bromo szedését és mindenki dicsérte, h milyen "szép, tiszta" lett az arcbőröm. A kamaszkorból egyébként is kinőttem már így 38 évesen :D .
Vérvétel eredménye?

Snufi!
Hajrá inszem!

Picúr!
Üdv. a csapatban!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Krisz,
az tényleg egy rövidke vénás altatás, utána sztem kifejezetten jó érzés, mint egy kis szalonspicc! :D Ha hasfájás nem lenne és nem az őrzőben lennék infúzióra kötve, akkor máris indulhatna a buli! :wink:

Picúr,
üdv itt! :)
angel37
 
 


Snufi, de jó, inszem! Drukkolok! Most már sikerülnie KELL!!

Katica, igen, május.

Még valakinek akartam vmit, de elfelejtettem.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

sziasztok!

lois: mennek a drukkok+++++

morzsa: boldog szülinapot!

picur: üdv köztünk.

baba: hajrá május!

kati
katica30
 
 


Viktu! Mágus nekem azt mondta ez egy igazságszérum,USÁban ezzel vallatják az embert ,ha kérdeznek válaszol :wink: remélem nem kérdezősködnek semmit ,elég ciki lenne :D

LOIS! Drukk :D millió babatapi :D jol vagy?pusza

UJ csajoknak ! A Kaáliba semmitől nem szabad félni,max szomorkodni ha nem sikerül :( de ugye minket is vár egy csoda így csak fel a fejjel :lol:

((((((((((((((((Fanni))))))))))))))))))
(((((((((((((((BABA))))))))))))))))))
(((((((((((((((ANGEL))))))))))))))))
(((((((((((((((HANNA))))))))))))))))

ÜDV DALMI
dalmácia
 
 


Dalmi! Ajajj :lol:

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Szia Dalmácia kicsit én is izgulok mivel közeleg egyre jobban a kozim :oops: :lol: :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Morzsa Boldok Születésnapot Kíván neked Csini :D Kép Boldog Születésnapot Morzsikám

Kép
csinicsilla
 
 


Csini, milyen állatka van az avatarodon? Viziló? :lol:

skrisz72
 
 


Viktu, Dalmi,
jesszus, igazságszérum? :shock: Akkor lehet, hogy jól szórakozik mindenki a műtőben a punkció alatt! :lol:
angel37
 
 


A tiéd nagyon édes SKrisz :D
Kutya baby magzatburoban :lol: :lol: :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


:lol: Bocsi, olyan pici, hogy nem láttam, hogy bébi... :lol: :lol:
Találtam egy oldalt, ahol rengeteg avatar van:
http://www.iconator.com/index.php

skrisz72
 
 


Meg néztem az oldalt faca hely :wink:

Kép
csinicsilla
 
 


Bejelentkeztem a dokimhoz magánrendelésre. Januárban mennem kellett volna kontroll vizsgálatra, de nem volt kedvem, mert kicsit elegem lett, hogy folyton vizsgálgatnak. Mielőtt megcsinálták a lapart, többször voltam vérvételen, laborvizsgálaton, tüdőszűrőn, ekg-n, UH-on, nőgyógyászati vizsgálaton. A lapar meg álmomban se jöjjön elő. Utálatos dolog ez a sok vizsgálat. Hétfőn megnézi, hogy minden rendben van-e a műtét után. Részletesen ki fogom kérdezni, hogy az a pálcikás tágítás az hogy is fog zajlani. Mert ugye azt mondta, hogy az már semmi, nem is kell altatni. Na de vajon kell érzésteleníteni? És ha igen, akkor hogy? Kapok egy epidurált? Nincs itt valaki, akinek volt ilyen beavatkozása? Azt hiszem a méhnyakat kell tágítani. (ha jól emléxem) De mindegy is, hétfőn úgyis kiderül. :?

skrisz72
 
 


Skrisz nem semmi amin átesel hamarosan, drukkolok neked :roll: :o :wink:

Kép
csinicsilla
 
 


Helló lányok!
Na, megyek is visszaolvasni, ismét le vagyok maradva....De mentségemre , ma még adták egymásnak a kilincset a brátok, már hajnal 4 óta fent vagyok, sütögetek....Ilyenkor érzem, mennyi barátom van! :wink: :lol: :lol: Sietek vissza. :lol:

morzsa
morzsa25
 
 


Csini,
bevallom, már szívesebben tartanék ott, hogy a Szmati adja a fogigátlót. Még a hasbaszuri is jobban hangzik, mint a pálcikák. :(

skrisz72
 
 


Morzsikám nézd meg mit küldtem neked ma remélem tetszik majd? :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Csini,
mit szól Maxi a nyalakodó cicához?? :lol:

skrisz72
 
 


Na, vagyok is.Bocsika, kissé lehet hosszú leszek:)
Tücsök!
A csajok azt mondták, nagyon fini lett a pogi, csak kissé száraz.De narancslével isteni volt..... :lol: Ízlett viszont a gyümitortám, amit hajnalok hajnalán szívvel lélekkel csináltam.... :lol: :lol: Viszont kaptam tortát.Majd felteszem, nem nagy,(mert mondtam, nem esszük)csak a látszat miatt. :lol: :lol:
Micsoda hős párod van!!Az enyém, még a szobából is kimegy, ha tűt lát...Azt meg végképp nem nézi, hoyg magamba szúrom...Pedig volt, hogy a popsiszurit is magamnak adtam(még sovány voltam, és el tudtam jól hajolni :oops: ).....


Snufi!
Hajrá inszem!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kati, Dalma, Bartika, Viktu, Angel, Krisz, Snufi, Tücsök, Bols, Csillám!
Köszönöm a jókívánságokat!!!!!!Édesek vagytok!Puszi Nektek érte!

Dalma!
Nálunk a befutó a csőr,(mert ha duzzogok, csőrt eresztek) a morzsa, a süni.....De a cicamorzsa is aranyos........ :wink: :lol:

Bartika,!
Egy kicsivel több lettem, de csak egy hangya...... :lol: :lol: Egyébként barátnőm megjegyezte, nem is nézek ki annyinak, max 35-nek!Majdnem fejbevágtam! :lol: :lol:

Picur!
Üdv itt!Mielőbbi babásodást!


Bols!
A vérvételnek kb 1 hét, mire eredménye lesz, addig idegeskedem, ugyanis nem helyben csinálják, hanem pestre küldik(vagy nem tudom hova) :roll:

Csillám!
Nagyon szép amit küldtél!Jókedvre derített, egyébként is nagyon jó kedvem van!!!!!!!Puszi Neked is!

Na, eldugulok. :lol:

morzsa
morzsa25
 
 


MORZSA: NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KIVÁNOK!

Kép SZULI

Kép
bögyörö
 
 


Elcsendesedett a fórum. :) Én is hazamegyek.
Mindenkinek kellemes, nyugodt estét!

Krisz

skrisz72
 
 


Sziasztok!
Na megjöttem! :P
Morzsa:Látod-látod jó lett a pogikád.Ügyi vagy.Küldj kis édességet posta galambbal,én édes száju vagyok.Látszik is. :lol: :lol: :lol: Gondolom akkor elfáradtál hajnal 4 óta. :wink:Várjuk a képet,a tortuszról.Nem a méret számit! :lol: :lol: Tudod muszály neki beadni,hisz én nagyon félek a tütől.Ha meglátom kiszaladok a világból.Nem h még magamnak okozzak fájdalmat.
:P :oops:
Csillám:Örülök h jól vagy.Ari a cicád.Nem zsibad el a nyelve? :lol: :lol:
Skrisz:Drukk hétfőre++++++++++++++++++++++++++++++ :P :D

Kép
tücsök26
 
 


Bögyörö!
Nagyon köszönöm!
Majdnem olyan tortát kaptam Tőled, mint a páromtól...
Íme:
Tortám:(háttérben egy kissé látszik a híres pogi)
Kép
Gyümitortám:
Kép
Sajtos tallérom:
Kép


Bocsi az offolásért.

morzsa
morzsa25
 
 


Na, nem tudom, a :( jel hoyg került oda.......

morzsa
morzsa25
 
 


Morzsa:HMMMMMMM.Nyami-nyami.Nagyon guszti a süti,torták.Sztem igy sorba küldhetnél belőle légipotán :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
tücsök26
 
 


Tücsök!
Elküldtem, és mindenkinek, aki szereti!Jó étvágyat hozzá.... :lol:

morzsa
morzsa25
 
 


Morzsa:Köszi.Hmm,nyami jót sütöttél,finom... :lol: :lol:

Kép
tücsök26
 
 


Bögyörö:Hogy vagy?Jó volt a cukrászdában?Sok sütikét ettél? :P
Csillám:Hol vagy?
Katica:Gyógyulgass!Mit csináltál ma?

Kép
tücsök26
 
 


Tücsköm már itt is vagyok , csak meg fürcsitettem a Maximat és belőttem a bozontját Elvsesre hihihi :lol: :lol: :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Csillám:Jól viseli a kutyusod a fürdetést? :P

Kép
tücsök26
 
 


Tücsköm hát nem mondom, hogy odáig van érte a kutyim a fürdetésért, de néha múszály már csak azért is mert penetrás a kutya szaga :roll: :? :lol: :lol: :lol:

Tücsök te ma mit csináltál? :roll:

Kép
csinicsilla
 
 


Hello csajok!

Valaki a múltkor írta, hogy volt IR vizsgálaton és hogy hol és mennyi volt, az lenne a kérdésem.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba,

én voltam a mensben, ott a terhelesés cukorral együtt 11 körül fizettem. időpontot kell kérni. Szerda és péntek a vizsgálat időpontja, de inkább pénteken menjél, mert a szerdai nagyon xarul veszi a vért.
Az Istenhegyiben is van ilyen vizsgálat, ott 15 körül van a vizsgálat.

Angel: a jelek szerint nem......
Vendég
 


Csillám:Föztem+sütöttem,takaritotta,délután anyuékhoz átmentem.Ennyi.És te? :P

Kép
tücsök26
 
 


Én ma mostam, kutyit sétáltattam, be vásáróltam, utána netezgetem veletek. :roll: :P :lol: :o

Kép
csinicsilla
 
 


Baba!
Én is voltam, ha nem értékelteted ki, akkor a MM.-ben 5200+külsős felár, ha kérsz orvoshoz ip-t ,ki is értékelik.
Pénteken megyek vissza, akkor már többet tudok.
Szia!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Jaj Vitku tanácstalanságban szenvedek kérlek segíts nekem létszíves:shock:

Kép
csinicsilla
 
 


Szép estét mindenkinek!

Baba, a Mensben ha csak a vérvételt kéred, az 10 500 Ft, de ha mész dokihoz is,fele ár. Jó előre be kell jelentkezni, sokan vannk...és tényleg a péntek a jobb, nekem be se kékült a kezem (ja és pénteken megyek reggel hatra kontrollra :wink: )
http://www.mensmentis.hu

Picur, nekem is Szmatona a dokim. A stimutól ne félj, rosszabbul hangzik, amikor még előtte van az ember, mint amilyen valójában.Ha még sosem szúrtad magad, az első nap parás, de utána már meg rutinból (szép cél, amiért csináljuk). És nem fáj. Hatása mindenkinél más, ha már szép nagyok a tüszőid, érezhetsz feszülést, de az UH-n úgyis mondják, mekkorák és melyik oldalon hány van. A punckióra nem emlékszel, alszol 10 percet...a visszaültetés meg olyan, mint egy olyan nőgyógy.vizsgálat, ahol kenetet is vesznek.

Csilla, a konzitól ne parázz már, ott még nem vesznek vért és nem fektetnek kínpadra. Beszélgettek a dokival, ismerkedtek, és megnézi, milyen papírjaitok vannak meg, milyen vizsgálatokat kell megcsináltatnotok. Szerintem kb. október-november lesz a lombikotok, ha most is igaz, ami nálunk volt anno. Inkább erre készülj lelkileg is, meg anyagilag is. Nem lesz olcsó menet, még TB támogatás mellett sem.
Baba előtt nem akartok saját lakásba vagy albérletbe menni? ha ennyire nem megy anyuáddal az együttélés, ez megoldás lenne, nem?

Morzsa, ma is nagyon boldog szülinapot neked!!! Nagyom guszták a sütik

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


allegrobarbaro szerinted érdemes meg csináltatni az IR-t és ha igen akkor mikor konzim elött vagy utána? :roll:

Kép
csinicsilla
 
 


Csini!

Nem nagyon értelek.Fejtsd ki kérlek, mire gondolsz.

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Hát az uj lakás elvetve mert 3-éve költöztünk új lakásba, sajnos nem volt más lehetőségünk :oops:

Kép
csinicsilla
 
 


Vitku érdemes nekem az IR-t meg csináltatnom lombikozás elött? :shock:

Kép
csinicsilla
 
 


Viktu: privi ment.

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Alle!
Nagyon köszönöm! :wink: Ma is. :lol:

morzsa
morzsa25
 
 


Csilla, nem vagyok orvos, nem tudom. Szerintem várd meg a konzultációt és kérdezd meg a dokit, mit javasol.

Snufi, neked drukkhegyek, most már illene valakinek kismaminak lennie 2008-ban is :D (Lois, lehetsz te az :wink: )

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Morzsi sya :lol:
Vége a bulinak :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Alle okés én is erre gondoltam, tudod nem szeretnék fejvesztve hozni döntéseket :roll: :wink:

Kép
csinicsilla
 
 


Hát ne is...
Fanni listáját keresd meg, mentsd el és ha kell, arról tudsz kérdezni is, mit kell megnézetni és mit nem érdemes.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Szia Csillám!
Vendégek elmentek, nézem a dr.House-t..Imádom a pasit! :lol: :lol: Aztán alvás, mert reggel 4 nem most volt.Reggel ismét jönnek a kollegák, akik vidékiek, és ma éjszakások.Így reggel is korán kelek :roll: :lol: :lol:
Aztán már pénteken dolgozom, azért kell korán kelnem.Vége a jólétnek. :lol: :lol:

Jó éjt mindenkinek!

morzsa
morzsa25
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?