Új privát üzeneted érkezett!

Tücsköcske,
2x pillantasz és már ott is vagyunk! :)
Köszi a kérdést, egész jól, és csodálkoztam is ezért magamon, mert a "nem sikerült" momentumot magamhoz képest igen hamar feldolgoztam! :) Elvégre nincs idő keseregni kérem, elindult a következő ciklus! :)
(Most "varázsolok": málnalevél+ cickafark teát szürcsizek egész nap :)
Kisfiókámat épp az ány felé próbálom terelni, látni kéne a dühös ábrázatát :lol:


Lányok, pusszantás,
mentem, még dógni kell ma...
Till

tillidian
 
 


Tücsköcske,
2x pillantasz és már ott is vagyunk! :)
Köszi a kérdést, egész jól, és csodálkoztam is ezért magamon, mert a "nem sikerült" momentumot magamhoz képest igen hamar feldolgoztam! :) Elvégre nincs idő keseregni kérem, elindult a következő ciklus! :)
(Most "varázsolok": málnalevél+ cickafark teát szürcsizek egész nap :)
Kisfiókámat épp az ány felé próbálom terelni, látni kéne a dühös ábrázatát :lol:

Csillus, megint jó a vers :)

Lányok, pusszantás,
mentem, még dógni kell ma...
Till

tillidian
 
 


Tücsköcske,
2x pillantasz és már ott is vagyunk! :)
Köszi a kérdést, egész jól, és csodálkoztam is ezért magamon, mert a "nem sikerült" momentumot magamhoz képest igen hamar feldolgoztam! :) Elvégre nincs idő keseregni kérem, elindult a következő ciklus! :)
(Most "varázsolok": málnalevél+ cickafark teát szürcsizek egész nap :)
Kisfiókámat épp az ány felé próbálom terelni, látni kéne a dühös ábrázatát :lol:

Csillus, megint jó a vers :)

Lányok, pusszantás,
mentem, még dógni kell ma...
Till

tillidian
 
 

 
 

Amúgy magyarul is tudok :lol: -ágy felé -
Till

tillidian
 
 


Till:Örülök h jól vagytok!Igazad van,nem szabad keseregni megyünk tovább és sikerül. :P Gondolom még játszana a kisfiad.nehezen fárad el?Ezek a mai gyerekek alig fáradnak el. :wink: Málnalevél+cickafark mire jó,hova hat?Menyél csak,akkor holnap itt talizunk!Jó éjt! :P

Kép
tücsök26
 
 


Tücsök!
a "melléklet feltöltésére" kell kattintani, majd kiválasztani a gépedről, amit akarsz nekünk mutatni, majd feltöltés gombra katt..És már meg is jelenik....

morzsa
morzsa25
 
 


Ja, azt nem írtam, hoyg ugyanúgy küldöd el, mint egy hozzászólást...De bocsi, gondolom, ezt tudod.

morzsa
morzsa25
 
 


Morzsa:Nagyon szépen köszönöm a segitséget!Holnap milyen tordád lesz? :P

Kép
tücsök26
 
 


Most néztem csak, hogy megkavarodott a gépem és 3x küldözgette ugyanazt (még a végén a csapból is én folyok, nem lesz jó :lol: ) bocsi! :)
Még 1 és mentem:
ciklus 1. fele: málnalevél + cickafark (napi 3 csésze): peteérés, tüszőrepedés segítésére
ciklusban végig: méhpempő, E-vitamin, B12, Folsav: méhny.hártya felépítésére
ciklus 2. fele: palástfű : méhny.hártya erősítés, megtapadásra
Most próbálom először, majd beszámolok! :)

Pusz, Till

tillidian
 
 


Nem szeretem a tortát.....Max sütök egy gyümölcstortát, az nem krémes, még párom is megeszi.Ajándéknak általában virágot kapok, azt megszárítom.De most nagyon spórolunk az esküvőre, és a babára, így ajándékot sem kérek.De sejtem mit kapok, egy kis apróság..... :wink:
De nem mondom, hogy nem lesz torta, attól függ, párom nem e akar valamivel meglepni....Elvégre szép kerek szám.... :lol: :lol:

morzsa
morzsa25
 
 


Till:Méhpepőt kilehet hagyni?Én allergiás vagyok a virágporra.Sztem én is beindulok hisz nem sokára piri is jönn.De várom a beszámolót!Ezzel van esély a spontán babához?De jó!! :lol: :lol: :lol:

Kép
tücsök26
 
 


Tücsök neked hogy zajlik a menzid?
Hány napig tart??

Kép
csinicsilla
 
 


Morzsa:Jó neked ha nem szereted a tortákat,én imádom.Nem az ajándék értéke számit,hanem h ki és hogyan adja! :lol: Előre is SOK BOLDOG SZÜLETÉS NAPOT,és KIVÁNOM H LEGYEN MÉG SOK ILYEN SZÉP NAPOD!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
tücsök26
 
 


Tücsi,
Isten éltessen sokááááig! :)
Persze, kihagyható a méhpempő, a palástfű tea (3 csésze/nap) is a méhny.hártyát növeszti.
A "receptet" sorstársak írták, köztük egy olyan leányzó, aki évekig várt és így sikerült a bab. Eygszóval: hajrá kísérlet!!! :lol:
No, tényleg mentem! :)

tillidian
 
 


Csillám:Hála semmi nagy fájdalom,csak ici-pici,5-6 napig tanyázik nálam a fránya piri. :lol: És neked? :lol:

Kép
tücsök26
 
 


Till:Köszi a tanácsot megfogadom és kipróbálom.Meddig itta a leányzó?Szép álmokat!

Kép
tücsök26
 
 


Tücsök!
Ez így igaz!Az a fontos, ki adja, és milyen szívvel...A legeslegjobb pasi, akit a legjobban imádom(öcsémen kívűl). Így bármi lesz, örülni fogok neki!
Na, lépek, mert szegénykém ismét 4-kor kel......Puszi, és szép éjszakát mindenkinek!

morzsa
morzsa25
 
 


Tücsi nekem menzi elött 2-héttel kinszenvedés minden nap, pokoli minde egyes nap míg meg nem jön :oops: :cry:

Kép
csinicsilla
 
 


Bejelentkeztem 10. napi uhra, hétfőn délután megyek. Inszemezünk!!! :D Jön valaki hétfőn?????????? :?:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Csillám:szegénykém igy megszenvedtet ez a csúnya piri?ÓÓÓ :cry:
Snufi:Hajrá hétfő inszem!+++++++++++++++ :P
Na én is lépek,mert már leragad a szemem.Jó éjt mindenkinek!Puszi! :D

Kép
tücsök26
 
 


Tücsi: az inszem nem hétfőn lesz, akkor csak tüszőnéző uh. Inszem szerda/csütörtök, szerintem...


Kép Jó éjt Lányok!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


snufi, hajrá inszem! ++++++++++++++

Csajok, szedem az utro-t ,inszem után vagyok 1 héttel. Rengeteg kis vizenyős pattanásom lett. Ez lehet az utrótól??
nani72
 
 


sziasztok!

ma csak egy rövid bejelentkezésre futja. bocsi.

lois: drukk++++

holnap bővebben írok.

jó éjt!

kati
katica30
 
 


Sziasztok!

Én is csak benézek.....iszonyú sok a munkám, de legalább telik az idő:-)

Mindenkinek mennek a drukkok!!!!!!!!!!!+++++++++++++++++++++++++
leo50
 
 


baba: mikor kezdtek? május?

dalmi, bögyörö: köszi, én igyekszem :wink:

fanni: köszi a taliszervezést.

tücsök, csilla: gyógyulást!

lois: drukk+++ szerintem hétfőn menj vérvételre. kérlek légy optimista, ott vannak a babák a pocakodban :wink:

krisz: légy türelmes, a lombikhoz sok türelem kell.

katata: üdv köztünk. én a doktornőhöz járok szegeden.

morzsa: drukk a holnapi vérvételre++++ és boldog szülinapot!

kemence: örülök, hogy előkerültél. gyere gyakrabban!

snufi: hajrá inszem! drukk az uh-hoz++++

nani: drukk+++

rólam: még köhögök kicsit, de lassan múlik. még mindig bizonytalan a vasárnap :?
na most már tényleg megyek aludni.

jó éjt, szép álmokat!

kati
katica30
 
 


Nani!

Nekem az Utrótól végre szép (szebb :roll: ) lett a képem.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Lois ! Drukk ezerrel ++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Morzsa ! Boldog születésnapot kívánok (az én páromat cicamorzsának hívom :wink: )

pusza Dalmi
dalmácia
 
 


Jó reggelt! Ti aztán tényleg tudtok írni Lányok!!!! :lol:

Tilli, köszi a gyógykúrát, most én is ki fogom próbálni. Egyelőre a műtétig nem akarok semmi babagyártós dologra gondolni (nehéz is lenne, mert sajnos fáj mindenem). De utána mindent bevetek... :P
Jövő héten szombattól egy hetet síelünk és utána már csak március 20. lesz és műtenek végre. :roll: :?

Morzsa Drága! Isten éltessen nagyon sokáig szülinapod alkalmából!!! Mennyi az a kerek? Vagy csak nem figyeltem? :oops: 20? :wink: :wink: :wink:

Snufi!!! Hajrá inszem!!!!!!!!!!!!!!!!!! Drukkolok, hogy sok-sok petikét láss az UH-n! :lol:

Évi Drága! Hogy vagytok???? Mit szólsz milyen aktív lettem? Te csábítottál ide... emlékszel? :)

Lois! Még annyit szerettem volna kérdeni, hogy elgondolkodtam az egyik bejegyzéseden. Hogy nem is mensiztél a műtét óta. Ezt hogy tudod mindig megoldani? Vagy a korábbi lombik előtt nem volt műtét? Hányszor műtöttek? Engem először Szendei a SOTE I-en, most meg Debrecenben találtam laparos protkós dokit. Rettenetesen fosok, hogy mi van, ha nem tudnak mindent kiszedni ezúttal és akkor a júliusi lombik késő. :cry:

Na megyek, elvonszolom a gyerekem a Kisvakond elől (napi 20 perc van engedélyezve).

Puszi:
Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Jó reggelt!
Lois!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Snufi hajrá inszem!!! :)
Morzsa!Boldog szülinapot! Kép

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok!

Lois,
drukkDRUKK! :D

Morzsa,
Boldog Szülinapot! :)

Snufi,
hajrá! :wink:
Én 3-án hétfőn megyek arrafelé!
angel37
 
 


Sziasztok!
Új vagyok itt. A Kaáliba járok. Március elején (a ciklus első napján) kezdem szedni a fogamzásgátlót (Marvelon), majd 10-14. napon megyek UH-ra, akkor derül ki melyik hasbaszuriból mennyit kell adnom. A beültetés tervezett időpontja április. Egy kicsit félek az egésztől. Írjatok nekem a leszívásról, a hasbaszurik hatásáról, a visszaültetésről, a sikerességről/sikertelenségről. Minden érdekel. Úgy érzem, ha többet tudok, nyugodtabb leszek.

Köszi
Picúr
picúr
 
 


Morzsi drága, boldog szülinapot! :lol:

Csillu:
úgy látom őfelsége az ágyból kuksizik. Fene jó dolga van! :lol:
Nálunk is tervben van egy kutyi, de valami nagyobb fajta. Elfér a kertben. Bár most nem is tudom, hogy előbb kutya, vagy gyerek. Vagy egyszerre mindkettő... :lol: :lol:

skrisz72
 
 


Szia Picúr!
Én is új vagyok itt. Ugyanazt a procedúrát járom majd végig, mint te, csak májusban. Melyik dokihoz kerültél?
Ha nem vagyok indiszkrét, nálad mi a probléma? (ha kellemetlen, ne válaszolj!)

krisz

skrisz72
 
 


Morzsa: Kép

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Kép
Boldog születés napot!Morzsa. :lol:
Katica:Örülök h javulgatsz. :P
Lois++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :lol: :P
Snufi:Bocsi,most már értem.Drukk hétfőre a sok-sok szép petikéhez.Drukk az inszemhez is++++++++++++++++++++++++ :D
Bartika:JÓ sielést majd nektek.Pötyike is megy? :P
Picur!szia.üdv itt! :lol: Ne félj nem lesz gond.Leszivás(punkció)altatásba végzik,párpec és felébredsz kitolnak a megőrzőbe,ott ébredezel tovább,2 óra múlva felülhetsz a fotelba,ehetsz,ihatsz.Doki néha rádnéz h hogy vagy,és megmondja h még mennyit kell ott ülni,utána felöltözöl,dokihoz bemész,és irány haza.Másnap hivod h mennyi termékenyült meg.3.nap vissza helyezi,az nem fáj olyan mint 1 inszem.Megint pihizel 1-2 órát.és haza.Hasba szuri?Hozzá lehet szokni 1 kicsit.Nekem a párom adja.Hatása?Sztem mindenkinek más.Kicsit nem vész,nekem hőhullámaim voltak,kicsit ingerült voltam.Sikeröl nem tudok irni,de tuti jó érzés.Ha nem sikerül 3 hónap pihi és kezheted a következő lombikot.Remélem mindent leirtam.Ne izgulj nincs mitől. :wink: :D

Kép
tücsök26
 
 


Tücsök:
az altatás után nem volt hányingered? Mert amikor én voltam laparon a kórházban, akkor maszkos mélyaltatás volt, és utána baromi rosszul voltam. Vagy ez attól függ, milyen altatást csinálnak? Nálad vénás injekció volt?

skrisz72
 
 


Sziasztok én is meg érkeztem közben :D
Hogy vagytok lányok? 8)

Kép
csinicsilla
 
 


Szia Csillu, jó az új avatarod! :lol:
A többiek nem tudom hol vannak. Bizti szunyálnak. :lol:

skrisz72
 
 


Skrisz most probálom kipofozni az avataromat és szükségem van a véleményedre?? :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Skrisz hogy vagy ?
Én ma már jobban vagyok ugy látszik az otthon nyugalma meg tette a hatását, bár ma éjjel 1-4-között nem volt valami nyugalmas, az anyámal ékek, és nehezen viselem őt el, ugy szeretnék ebből a világból néha kitörni de nem megy, ugy érzem meg vagy kötve :? :oops: :cry:

Kép
csinicsilla
 
 


Skrisz itt vagy még? :roll:

Kép
csinicsilla
 
 


Bartika!

Azért nem menstruáltam a műtét óta, mert már fél évvel ezelőtt pontosan meg lett tervezve a menet. Műtét, rögtön kezelés (3 hónap és eközben nincs ciklus), és az utolsó kezeléses szuritól számítva 17 nap múlva indul a lombik stimulációja. Így teremtettük meg a lehető legoptimálisabb feltételeket.
Sima laparom volt egy még minden előtt, a második a mostani lapar és hystero együtt, +endótlanítás a második sikertelen lombik után. Így beszéltük már meg előre a dokimmal. ja és ő (a kaális dokim) küldött ehhez a dokihoz, aki csinálta, azt mondta, ő a legjobb.

Snufi!
Hajrá inszem!!! :lol: nekem a tesztemtől függ..ha látok rajta valamit a hétvégén akkor lehet, hogy hétfő reggel elmegyek vérvételre.

Üdv Picúr! :)

Srisz!
Szerintem ettől a könnyű vénás altatástól nem jelentkeznek olyan tünetek, mint a mélyaltatástól...én mondjuk nem hányok egyiktől sem, de elég sok időt töltöttem már az őrzőben, még sosem láttam senkit rókázni, egyszer egy lány mikor elindulhatott kifelé kicsit beszédült, ez volt a "legextrémebb" helyzet :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Krisz!
Ezt nem mélyaltatásban végzik.Ha betartod azt, hogy nem eszel előző este már tényleg semmit, ebédre pedig valami könnyűt, akkor nem lehet gáz...(én nagyon émelygős vagyok-és megúsztam) Az altatásnál nekem egy parám van-volt beszélek álmomban- :P

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Szia lois hogy érzed ma magadat?
Ahol laksz ott is süt a lizi?
Már kezdek gyógyúlgatni:-)
Mennek a drukkok++++++++++++:-D

Kép
csinicsilla
 
 


Csillu, itt vagyok, csak belemerültem egy avataros site-ba. Én is keresgélek magamnak valamit. :lol:
Nekem az előző avatar jobban tetszett. Kedvesebb volt. Ez idétlenke. :lol: :lol: Viszont tetszik, hogy mozog.
Szülőkkel élni általában macerás. Nekem szerencsém van anyuval, soha semmilyen problémát nem okoztunk egymásnak, amíg együtt laktunk. Olyan volt, mintha a barátnőm lett volna.
Én is fent voltam éjjel. 2:15-kor ébredtem, hogy a párom iszonyúan horkol. 3-ig bökdöstem, aztán felébresztettem, hogy forduljon meg. Szegénykém, őt sem hagytam aludni. Az a baj, hogy fáj a nyakam, és éberebben alszom, mint szoktam. Ilyenkor baromira idegesít, hogy horkol. Fáradt is vagyok ma.

Lois, viktu:
köszi az infót, azért megnyugodtam. Én eléggé hányós vagyok. :?

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Köszönök minden infót. Reménykedek. Tudom, hogy hinni kell benne.

Krisz!
Én Szmatona doktorúrhoz kerültem. Kedves, megértő volt. Az okot megírom, ha elküldöd az emil címed.

Szia
Picúr
picúr
 
 


Picúr, küldtem neked privit.
Ha a hozzászólások alatt lévő pü ikonra kattintasz, akkor tudsz csak nekem üzit küldeni.

skrisz72
 
 


Krisz!

Válaszoltam!

P.
picúr
 
 


Üdv picur én is Dr sznatonához megyek március 26-án :wink:

Kép
csinicsilla
 
 


Skrisz tudom én is , hogy nem jó ez de lehetőségünk sem volt a páromal, hogy külön költőzünk az anyukámtól :cry:
Néha azt érzem anyumal kapcsolatban annak idején ő nem is akkart engem :cry: :cry: :cry:
Na de mindegy ha nem lesz egyszer kisbabám én foggal és körömel fogok ragaszkodni hozzá, és óvni meg szeretni teljes szivemel :roll: :P :D :lol:

Kép
csinicsilla
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?