Új privát üzeneted érkezett!

Szia Búboska!
Rég jártál erre! De jó, hogy te is jössz a talira! :)

Hú, most, hogy így mondod, egyszer szedtem Forever Royal Jellyt, asszem rágótablatta volt, és ilyesmi íze volt, sztem normál!
Vagy méhésztől vett méhpempőd van? Abba állítólag nem szabad fémmel belenyúlni, esetleg még ez jutott eszembe...
angel37
 
 


Bögyörö:Átküldtem elvileg.Át is ment?

Kép
tücsök26
 
 


Tücsök: ok, ügyes vagy te, biztos sikerülni fog!

Lányok, én is búcsúzom.

Kép
bögyörö
 
 

 
 

tücsök: még nem jött át, ezt még várom.

Kép
bögyörö
 
 


Bögyörö:Köszi h bizol bennem. :lol: Hová sietsz?

Kép
tücsök26
 
 


még van egy kis időm, de megyek a városba a baránőmmel cukrászdázni :lol: :lol:

Kép
bögyörö
 
 


Bögyörő,
melyik cuki? A Capella?? Virág??
Én is én is én is!!! :lol:
katata
 
 


Bögyörö:Akkor menny csak érez jól magad.Majd máskor megcsináljuk.Aztán lehet h valamit elrontottam és nem is küldi át.Mindegy.Mondta h béna vagyok. :P :wink: :roll:

Kép
tücsök26
 
 


Virág lesz v. Hatos Rétes

talán egy ilyen :lol: :lol:
[img]http://domesticgoddess.freeblog.hu/files/csokistejszinesfankocskak.jpg[/url]

Kép
bögyörö
 
 


na mégegyszer
Kép

Kép
bögyörö
 
 


Tücsök: hát ottan van a képecske, sikerült!!! Ügyi vagy te!
:shock: :lol: (az e-mail tényleg nem jött át)

Kép
bögyörö
 
 


Húúúú Bögyörő, ez nyami!!!! Hmmmmm,de éhes lettem egy sütire....
katata
 
 


Sziasztok, én is lépek.
Holnap ugyanitt. :wink:

skrisz72
 
 


pusz-nyusz mindenkinek!

Kép
bögyörö
 
 


Bartika :P
A "nem figyelem a dátumot" dolgot már nagyon várom, mert most minden nap tudom, mekkora terhes vagyok és hihetetlenül várom, hogy már ott tartsak, hogy biztonságosan megszülethessenek a kicsik :oops:

Viktu :P
Csak mert imádok szervezkedni :lol: És úgy szeretnék sok babához hozzájárulni a dörzsivel :wink: Nagyon büszke lennék magamra :D

Katata :P
2 héten belül volt szó arról, hogy milyen vizsgálatokat érdemes elvégeztetni, keresd vissza. Én írtam le... Mert Nálad tényleg nagyon indokolt az alapos kivizsgálás, mielőtt megint nekiállnál egy újabb próbálkozásnak...

Morzsa :P
4 hónapja volt az utolsó tali, s most megint lesz, úgyhogy nem maradsz le semmiről, max. erre most nem tudsz jönni :wink:

Lois :P
Jaaaaa! Akkor én már pénteken mennék :oops:

Búboskemence :P
Jó, hogy előkerültél. Persze hogy beírlak a tali tábliba :D

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Bögyörö:Na csak sikerült képet rakni.HM ez a süti.Összeszaladt a nyál a számba.Küld légyszi egy falatót posta galambbal.Jó?Nyami-nyami.Oda Tücsök fogyia. :P :lol:

Kép
tücsök26
 
 


Skrisz meg mutizom az én kutyikámat neked figyi ide :wink: :lol:


Kép :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Búboskemence :P
Azt kifelejtettem, hogy a méhpempő minden formájában iszonyúan rossz ízű! Már-már undorító! Magában és ginzenggel együtt, ivólé formájában próbáltam, de pocsék! (Vélhetően mézben egy fokkal élvezhetőbb...)

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Bögyörö,Skrisz.Jó estét!Holnap itt talizunk.pá.

Kép
tücsök26
 
 


Tücsikém itt vagy még életem ? :roll: :D

Kép
csinicsilla
 
 


Csillám:Édes a kutyusod.Meg volt a nagy séta?Ki fáradt el?Ti v a kutya? :P
Fanni:Elhiszem h várod már h a kezedbe tarthasd a picurkákat,hisz annál jobb érzés nincs a földön sztem.Nem félsz a szüléstől? :shock:
Azt hallottam h amig nem várandós 1 nő addig fél a szüléstől,de mikor már végre a pociába van a a babóca utána már nem fél a szüléstől.Igaz ez?Én még nem tudom elképzelni h nem félek majd a szülésnél.Mikor mész uh-ra?

Kép
tücsök26
 
 


Tücsök,
én nem félek a szüléstől, már most sem. :wink: Bár már ott tartanék!!
katata
 
 


Csilla,
a kutyusod is csini! :lol:
katata
 
 


lányok képzeljétek ki hívot az elöbb a telefonon? :o :shock:

Kép
csinicsilla
 
 


Igen lányok meg volt a mai séta apucimal és a Maxikával, élveztük a sétát mind a hárman :P

Kép
csinicsilla
 
 


Lányok remélem nem hariztok meg majd a kép miatt :wink: :lol:

Kép Őfelsége I.Maximilian :lol: :lol: :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Csillám:Ki hivot?Áruld el!Nem harizunk a kép miatt.
:P

Kép
tücsök26
 
 


Megint lemaradtam...Írtok ám.....:-D

Csillám!
Ne csigázz bennünket!!!!!!!!!!!!!!

morzsa
morzsa25
 
 


Lányok képzeljétek mot, hogy itthon vagyok betegácsiban, csörgöt a mobilom, belszolok és köszönök. :roll:
Erre egy női hang megszólal, én vagyok a munkahelydről a vevőszolgálati igazgató, és afelől érdeklődnék , mikor tudsz munkába jönni? :shock:
Erre én, már pénteken menetre készen mehetek dolgozni, erre az igazgató akkor jó, és lenne még egy kérdésem nem tudsz valamelyik napon a héten túlórázni, mire én de lehet róla szó, erre ő amikor nekem jó lenne, mire én jó akkor pénteken 9-óra helyet 8-ra mennék, erre ő az jó lenne, mire én rendben de akkor nekem nem pénzbe legyen az egy óra túlórám hanem csúsziba, erre ő jó rendben van.
Na mit szóltok milyen kis furfangos csaj vagyok, egy igazgatót letudtam hengerelni a párom de még én is ledöbentem
:roll: :D :lol: :shock:

Kép
csinicsilla
 
 


Csillám:Ügyi csaj vagy! :lol: :wink: Mindent kikell használni h neked jó legyen.
Morzsa:Hol voltál eddig? :D

Kép
tücsök26
 
 


Csilla!
Nagyon ügyi vagy!Jól jön majd a kis csúszó óra...Ki is kell használni az ilyet.

Tücsök!
itt vagyok ám, próbálkozom a sütéssel.Maholnap :wink: 30 éves vagyok, és még ilyen nem volt.Nem sikerült a töpörtős pogim.. :cry: EZ volt a második próbálkozásom, már 3 órája a konyhában voltam, és mégsem.Nem is csinálok többet. :( Eddig akármihez hozzáfogtam, sikerült.Most kissé elszomorodtam.De jó a kedvem, mert holnap vérvétel, és bízom benne, hogy jó lesz az eredmény. :wink:

Fanni!
A következő tali, ha ismét 4 hónap múlva lesz, akkor már remélhetőleg én is pocakosan megyek :wink: :wink:

morzsa
morzsa25
 
 


Sziasztok,

jó sokat írtatok ma...hirtelenjében nem is tudom, mit írjak :roll:
Napközben sajna nem nagyon tudok jönni, rengeteg a munka :oops: Bár talán ezért munkahely :wink:

Morzsa, mi lett a helyszínetek? Nincs linked? Menyasszonyi ruha kép???? Imádtam anno az esküvőt szervezni :D

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


És ha nem tudok holnap jönni, akkor Morzsa, Boldog szülinapot neked :D

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Lombik ügyben úgy döntöttem, hogy elmegyek Szmatonához a márciusi menzesz után, és megbeszélem vele, mi legyen illetve mikorra lehetne feliratkozni, ha mégsem májusban lombikolunk, hanem később.
Addig megy a reflexológia, + gondolatok és rákészülés. A többi meg majd alakul.

Lois, neked mennek a drukkok továbbra is ++++++++++

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


allegro szia hogy vagy? :roll: :P

Kép
csinicsilla
 
 


Szia Alle!
Nagyon aranyos vagy! Kép

Helyszínt nem sikerült dönteni, 2 esélyes van.Egy szabadidőpark, ahol a gyerekeknek lenne játszótér is, és egy étterem, a város szívében.Én túl kicsinek találom az utóbbit.Nos, a menya ruhám egyedi, egy néni varrja, és úgy szokta, nézegeti a rucikat, és több kollekcióból varr 1-et...Tudok feltenni kis képeket, 3 részletben, ha nem zavar senkit.Én nem szeretem a szervezkedést, de sajnos nincs annyi pénzünk, hogy megszerveztessük......Így kicsit idegeskedünk.
Drukkolok, hogy minél előbb kezdjetek Ti is, vagyis minden álljon készen arra, hogy el tudjátok kezdeni.

morzsa
morzsa25
 
 


Morzsikám fogad tőlem nagyon sok szeretettel ezt a kis meglepetést :D
Kép

Kép
csinicsilla
 
 


Csilla!
Tündér vagy!KÖszönöm! :oops: :lol:

morzsa
morzsa25
 
 


Sziasztok!

Mennyit irtatok :shock: :shock: :shock: ????

Angel: nagyon izgi, mindjárt kezdesz!!!!

Bubika: üdv,

Alle: reméljük jó híreket mond maj a dokid márciusban.

Fanni: jaj, de izgi, mindenképpen kárénk szépen helyzet jelentést a babikról a továbbiakban is :lol: :lol: .
Vendég
 


Lányok,
Ti aztán termékenyek vagytok! :D Ennyit írni!!! :D Csak kétszeri nekifutásra bírtam végigböngészni :lol:
Mindenkinek szurk-drukk!!! :D

Tücsi,
nyugi, dehogy fogsz Te félni a szülitől! Örülni fogsz, hogy ott lehetsz! :D
Amúgy - megnyugtatlak - hamar túl lehet élni és utána ott az az édes kis "Végeredmény" :D
Bárcsak már ott tartanánk... (fogunk!!!) :roll:

Pusszantás mára:
Till

tillidian
 
 


Tilli nézd meg a kutyimat milyen édes a képen :wink: :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Csilluska,
édi a kutyamutya, hogy hívják? Biztos jól lehet gyomrozni :D
Jön a mai vers??? :lol:
Till

tillidian
 
 


A kiskutyimat kis Maxinak híják,
Ha éppen alszik, be nem csukja száját. :P
Álmában szalad, fut és ugrál , ha dögönyözik hálás kis jószág :lol:
Ha éppen éhes a kis drágám, két lábon ácsorgva kéri a finom harapnivalóját
Nem tudsz nemet mondani, ha ránézel elánálni nem tudsz majd neki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Sziasztok! :D
Morzsa:Ne légy szomorú a sütike miatt,előfordul az ilyen.sajna én is igy jártam a mézes sütivel. :oops: Igen ez az esküvői szervezés izgi.Azon izgulsz h fog sikerülni,és mindenki jól érzi e majd magát.de tök jó lesz minden. :P Drukk a holnapi vérvételhez++++++++++++ :P
Tilli:Ari vagy h nyugtatsz.Jó lenne már ott tartani h mikor is kell rohani a kórházba.De nem sokára indulunk! :lol: :wink: Hogy vagytok?Kisfiad? :D
Katica:Hol vagy? :P
Csillám:Tényleg mi lesz a vers? :lol:

Kép
tücsök26
 
 


Csillám:Nagyon jó versike!Nem akarsz verses kötetet kiadni? :wink: :shock:

Kép
tücsök26
 
 


Helló!



Végigolvastam a termést, huhhhhh :lol: :lol: :lol: :lol:
Sajnos a memóriám nem a legjobb, fárasztó napom volt, és sok az új név is... :oops:

Újaknak üdv.

Lois: +++++++++++++++++++++++++

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


De csak kell nekem egy meneger, és egy könyvkiadó :roll: :lol: 8)

Kép
csinicsilla
 
 


snufi szia hogy vagy? :wink:

Kép
csinicsilla
 
 


Csajok!Hogy tudtok képeket küldeni?Ha megvan a kép hogyan kell ide elküldeni h ti is lássátok? :oops:

Kép
tücsök26
 
 


Csilla: fáradtan...

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?