Új privát üzeneted érkezett!

Ja, es Reni nagyon köszi, hogy hirt adtal rolunk! Most rajtad a vilag szeme! :D
jucmuc
 
 


Jucmuc!
Gratulálok Davide babához! Nagyon szép és erős legényke!
Jobbulást kívánok!

Mágnes!
Anna baba nemcsak ügyes, de zabálnivaló is!
tücsökbogár
 
 


jucmuc, csak irígykedek, persze szeretetből. Ja és nem a császármetszést :D Minden jót az új jövevénynek!
bbilona
 
 

 
 

Jucmuc,
óriási feketeb szemek!!!! Gyönyörűűűű!!!
Sajnálom a császárt, de hamarosan rendbejössz!
Majd mesélj szülést is, ha lesz több időd!!
katata
 
 


Ilonka,
még van 6 db embrike lefagyasztva, de ma már kiharcoltam egy hóvégi konzultációt a Kaáliba otthon és elmegyünk. Nem mintha csodát várnék, de azért több szem többet lát alapon szeretnék másik dokival is beszélni. Még be is kapcsoltak hozzá, tudtam is vele beszélni, máris szimpi volt, mert azonnal volt egy jó pár kérdése így telefonon is. Mondta, hogy addigra intézzek egy 2. napi hormontükröt,ami holnap lesz ugye, így itt kell,mert azt szeretne frisset látni. Na felhívtam az itteni dokim aszisztensét, hogy szeretném ha holnap nekem ezt megcsinálnák, de nem mondtam, hogy a magyar dokinak kell, hanem, hogy 5 sikertelen beültetés után szeretném látni. Az asszisztens kiakadt, mert hogy minden beültikor néznek hormont is a vérvételekkor és akkor ott magyaráztam neki, hogy a 2. napi és 10-13. napi vérvétel nem ugyan az. Tuti szét volt akadva, hogy okoskodom itt. :roll: Mondta,hogy a dokival meg kell beszélnie, mert ő dönti el. Én meg mondtam, hogy akkor elmegyek egy laborba, ha a doki nem akarja. Majd kb.fél órán belül visszahívott, hogy mehetek hozzá holnap reggel vérvételre. Nagyon erőszakos voltam, de elegem van!! :?
katata
 
 


katata, úgy látszik nem megy velük másképp, furcsa hogy ennyire nem vesznek emberszámba. Sajnálom.
És nagyon örülök, hogy megpróbálod itthon egy intézetben. Szurkolok, hogy a hazai levegő és orvosok, meg minden egyéb siekrt hozzon!
A 6 embrikét még fel is ajánlhatjátok más szülőknek akár.
bbilona
 
 


Sziasztok!
Reni férje, Attila vagyok.
Bocs, hogy csak most írok, de sok szaladgálni való volt az elmúlt napon.
Tehát: Antónia Laura, 3570 gramm, 48 cm, és makkegészséges.
Reni is jól van, az orvos megdícsérte, hogy nagyon ügyes volt.
A részletekről majd Ő ír.
Küldöm a képeket is.
m. reni
 
 


Kép
Kép
m. reni
 
 


Attila!
Köszönjük szépen a híreket! Gratulálok és nagyon sok boldogságot kívánok mindhármótoknak!


Kata!
Örülök, hogy itthon próbálkoztok, már az is fél siker, hogy itthon legalább emberszámba vesznek. Szorítok, hogy csak ezen az apróságon múljon a siker!
tücsökbogár
 
 


hár reni és Attila, nagyon nagy gratula, és úgy örülök, köszi, hogy írtál, mert már annyira aggódtunk raniért!!!! szuperséges, hogy megszületett Antónia, éljen-éljen-éljen!!!!!! hajrá topikunk :P :P :P :P

kata, nagyon jól is tetted, hogy erőszakos voltál és nagyon becsüllek ezért!
és tudod, ezek az asszisztensnők is megérik a pénzüket.....
a doki meg gondoljon amit akar, neked a cél a lényeg :!: :!:
kicsiboris
 
 


Sziasztok!

Mennyi szép baba :D !

Jucmuc!
Gyönyörű Davide és látszik milyen kis nyugodt!?
A császár nem a legszerencsésebb ( mi is azok lettünk ) én még mindig fájlalom néha a hasamat. Tessék pihenni mert aztán nehezen nyered vissza az erődet.

Reni/ Attila!
Gratulálok a kislányotokhoz! Várjuk a további híreket!

Kata!
A dokival beszéltél itt? Mert a másik nő, csak azért kérdem. Állítólag nagyon aranyos és rendes mindkettő. Nekem a barátnőm volt a dokinál, sajnos 4 alkalommal, aztán hála spontán lett lánya. Mikor jöttök haza? Akkor itt is végig csináltok mindent, vagy elfogadják az ottani eredményeket?
Igazad van, hogy kiharcolod a dolgokat!

Ági!
Nagyon szép Anna!!! Annyira tetszik a haja és szép a szeme.
Igazad van, kell még egy szépség !

Mindenkinek szép napot!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Reni és Párja
Óriási gratula nektek, jó egészséget babának és mamának :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Jucmuc!
Gratulálok a gyönyörű kisfiadhoz! Milyen szép nagy szemei vannak!
Hát a császár után nehezebb a felépülés, de ott van most már melletted akire annyira vártál! Jó egészséget nektek!


Kata!
Na ez az, végre lépned kell, és légy csak határozott! Örülök, hogy így állsz hozzá! Szorítok neked!

Odry!
Na hogy álltok az új dolgok bevezetésével?

Reni!
Gratulálok Antónia születéséhez!

Kép
sapé
 
 


Kata,
Most olvastam vissza :cry: :cry: nem lehet már erre mit írni :(
Vendég
 


Reni,
tünci a kislányod!!!!! :lol:

Lányok,
hát ez van. Nem könnyű az biztos. :?
Ma reggel a vérvételen elbőgtem a magam. Na nem a vérvétel miatt... :? Ma du. vagy holnap de. lesz eredményem.
Még csak konzultációra megyek a Kaáliba, nem tudom mi lesz. Az itteni 6 babócámnak is lesz esélye, mert nem hagyom ott a klinikán őket!! Csak most kell egy kis szünet,mert nem bírom lelkileg. :roll:
katata
 
 


kata, nagyon erős vagy és persze én is nagyon-nagyon sajnáltam, hogy ezt kellett olvasnom....de nézzünk inkább előre, oksis? ne sírdogálj mert jön az új lehetőség, vannak babócáid akik rád várnak!!!!

jucmuc, még nem is gratuláltam, annyira szép baba Davide, olyan cukkkkiii :lol: hát a császár az nem éppen egy jó dolog, de te gyosran felépülsz majd, próbálj meg családtagot megbízni pár dologgal, most neked is pihenned kell :wink: barátnőm is császáros lett, gyönyörűen meggyógyult már a sebe, alig látszik és csak néha-néha fájdogál neki...szóval minden rendben lesz :lol:
kicsiboris
 
 


Reni:
Nagy nagy gratula a kislányodhoz!!!

Hogy milyen kisimult arcocskája van! Pedig akkor még csak pár perces!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Csajok!
Lenne egy óriási kérésem!
Megtennétek nekem, hogy nyomtok egy szavazatot ránk a következő oldalon? http://baba.rooom.hu/Bibe80
Van az oladlon 5 csillag, az ötödik csillagra kellene nyomni. Nagyon kellenének a szavazatok....

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes,
szavaztam!!! 8)
katata
 
 


Boriska,
bízom én, bízom, de olyan nehéz... :roll:
De igérem igyekezni fogok!!!
katata
 
 


köszikösziköszi!!! :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes!
Szavaztam én is! Lehet naponta többször is? :lol: :wink:

Kép
sapé
 
 


Én is szavaztam. Olyan édi az a kép, hogy hat csillagot is megérdemelne!
tücsökbogár
 
 


Odry,
elfelejtettem válaszolni neked.
Szóval még csak konzultációra megyünk,nem tudom hogyan is lesz tovább, de nem akarom feladni. A dokival beszéltem, mert a nőről nem hallottam túl sok jót eddig. A dokihoz két ismerősőm is jár, illetve az egyik csak járt,mert sikerült nekik a kisfiuk. A másik ismerősőm még most jár oda, mindkettő a pasihoz és nagyon dícsérték. Majd látjuk,mit fog mondani, egyelőre kérte az eddigi papírjaimat, meg új hormontükröt, amit itt csináltattam. De ha végre hazaköltözünk a nyáron, és addig még nem leszek babás,akkor szeretném otthon folytatni a lombikot. Hátha a honi környezet is segít! :wink:

Már elmúlt 6 hónapos a kislegény! Hihetetlen, milyen gyorsan telik az idő!!!
katata
 
 


Kszi lányok, szerintem egy nap csak egyszer lehet, de ha lennétek olyan drágák, és holnap is nyomnátok, nagyon megköszönném :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, én is klikkeltem a csillagra :wink: holnap is fogok :twisted:
tényleg mágnes, anyósom állandóan csesztet, hogy biztos szomjas borka néha napközben, teáztassam vagy adjak neki bébivizet...én meg erősködöm mindig, hogy elég neki az anyatej...szerinted is így van?? néha tele a hócipőm az okos rokonokkal...

kata, ügyes leszel!!!! és az, hogy elsírtad magad az tök normál :!:
amikor a második inszemünk nem sikerült akkor az estét végigbőgtem aztán pár nappal később összefutottunk a pappal aki összeadott minket és ő azt javasolta menjünk el Keszübe egy vasárnapi misére, már sok fiatal párnak javasolta akik babát szerettek volna..és elmondása szerint azóta mindegyiküknek sikerült is. na mi elmentünk...a 3 inszem sikerült is :!: :!: :!: hinni kell. gyertek el Keszübe egy misére :wink: :wink: :wink: :wink:
kicsiboris
 
 


borkával, kicsi angyalkámmal :lol:
Kép
kicsiboris
 
 


Boris:
Nagyon szépek vagytok a képen!! :)

Amíg a baba döntően anyatejet kap, addig nem kell neki semmilyen folyadék, abban benne van minden, ami kell a szervezetének. Én is kaptam emiatt a családban az én Nagyszüleimtől, de nem érdekelt. Aztán Nagyim nem bírt magával, megkérdezte védőnő ismerősét, és nekem adott igazat :)

Köszönjük a szavazatokat, holnap is várjuk őket bizakodva.. :oops: :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, szavaztam. A képek naná, hogy nagyon jók. Mi lesz a sok szavazásból? Látom mindjárt költöztök, dobozoltok már, vagy egyszerűen kocsiba be kocsiból ki szépen apránként.

katata, remélem jó lesz a hormontükör, és a konzultáción új erőre kaptok. Ritkán emlegetjük az oldalunkon álló pasikat biztosan a te párod is tartja a kemény figurát, pedig neki sem könnyű.
Akkor hajrá Káli, hajrá Magyarország, hajrá új remények, hajrá katata!++
Nyáron költözés :shock: , atyagatya és most kezditek talán az építkezést? Albérlet lesz az elején?

kicsiboris, még most is szép a csaj. :wink:

reni, Attila óriási gratula.

Hogy is állunk?
Babák megszülettek.
:arrow: Folyt köv 9-10 hónap múlva velünk sereghajtókkal :wink: Remélem :D

Jó éjt csajok!
bbilona
 
 


Sziasztok!
Köszike mindenkinek a reagálást. És bocsika érte.
Reni-Attila, Jucmuc, Pandácska! Gratulálok nektek! Nagyon szép babócák!!
Odry! Neked is tündéri a pici fiad.
Kata! Sajnálom.
Kicsiboris! Szépek vagytok! És szerintem sem kell külön inni adni a babának mig szopizik.
Kb.2,5 hete kezdte Anna, hogy napközben ha letettem az ágyába aludni akkor elkezdett orditani mint akit nyúznak és ki kellett vissza venni. Akkor pár nap nem is aludt semmit napközben. Majd pár nap után esti kaja után kezdte, hogy mikor letettem elkezdett megint orditani (előtte csendben szó nélkül elaludt) Este kb. 15 percig kézben kellett altatni és csak utána lehetett lerakni.
Majd 1 hét után megpróbáltam napközben megint altatni, de a földön játszás közben és láss csodát elaludt. azóta is napközben a földön alszik általában napi 2-szer. Ebben az időszakban éjszaka is többször felsirdogál. Valószinű a foga bánthatja. Ma pl. éreztem neki az egyik rágófogát, hogy áttörte az inyét. Remélem most már nem lesz gond.
Ági! Én is szavaztam. Nagyon ügyi a lánykád a felálással. Most már neked sem lesz nyugodt perced mert mindenhol föl fog mostmár állni.
Sapé! nem változtattam semmit a napirendjén.
bgyöngyi
 
 


Beírnám a táblázatba a kis Antóniát, de nem tudom melyik nap is született végül. Tudja valaki?

Boriska,
jól mutattok együtt!!! :lol: :lol:

Mágnes,
ma már nem sikerült szavazni. Nem lehet, hogy IP címet figyel és nem lehet csak egyszer lehet szavazni, egy címről?

Ilonka,
költözést még nem is tudjuk hova lesz. Építkezés nem lesz kész, de nagyon mennénk nyáron, így még nem tudom hogyan is lesz.
Neked nincs híred öribabáról??? Látom spontán baba nem sikerült... :?

Gyöngyi,
édes lehet Anna, ahogy a földön itt-ott elszunyókál!! :lol: Mint egy kiscicus. 8)
katata
 
 


katata, öribabáról hír az nincs. Nem bánom várunk, most jó egy kicsit így ketten. Spontán baba nem sikerült? még van 5-6 napon meglátjuk, de a tünetek a szokásosak.
Akkor ne szaladjunk annyira előre az időben, most szurkolok a 26-ai jó konzultációért! A költözésről, építkezésről meg mesélsz ha lesz valami.
Megvan a hormontükör?
bbilona
 
 


Na jövök ma még, most csak kérnék szépen a mai napra is egy szavazatot! :oops: 20 szavazattól megfosztottak, azt hiszik trükközöm...
Rohanok, gyerek eszik

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Na jövök ma még, most csak kérnék szépen a mai napra is egy szavazatot! :oops: 20 szavazattól megfosztottak, azt hiszik trükközöm...
Rohanok, gyerek eszik

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ilonka,
bocsi, nagyon elnéztem a vonalzódat... :oops: Tiszta béna vagyok. Túl korán volt még.
Hormoneredmény megvan, még csak telefonban mondta az asszisztens, hogy minden a normál értékek között van. Ja és a dokim látni akar! Feltűnt neki, hogy én is létezem... Így hétfőn du. megyek hozzá is.
katata
 
 


Boris,
Jó ez a kép rólatok :D

Mágnes,
Nekem ma már nem engedte hogy szavazzak, csak tegnap:?
Vendég
 


katata, akkor ezek most jó hírek? Miért akar látni? Furi.
No de a lényeg, hogy a hormonjaid rendben.

mágnes én tudtam szavazni, igaz másik gépről (munkahelyről).
bbilona
 
 


Ilonka,
nem tudom miért akar látni, nem tudom mit akar még vizsgálni...Mindegy,hátha mond valami okosat végre... :roll:
katata
 
 


reni, oriasi gratula nektek, sok tejcsit es jo egeszseget kivanok!

kata, nagyon sajnalom, hogy nem sikerult, de orulok nagyon, hogy mentek a kaaliba!

lanyok, mindenkinek nagyo-nagyon koszonom davide dicseretet!
egyelore nagyon lefoglal, amikor vegre elalszi akkor pedig annyi dolgom akad, hogy azt sem tudom hol kezdjem...

sok puszi nektek!
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Mágnes!
Képzeld, délelőtt nem is engedett a gép, hogy szavazzak, most meg egyből sikerült! Dobtam még egy voksot rátok! Azt hiszem ez a lényeg, hogy sikerült. Elképzelhető, hogy valami időkorlát féle van a háttérben vagy mi! Kép



Jucmuc!
De jó, hogy jelentkeztél! Hát természetes, hogy a kisfiad az első, mi tudunk rád várni, nem szaladunk el! Kép




Kata!
Hát ez jó, most meg látni akar a doki! Milyen szuper, hogy felfedezte, hogy létezel! Kép






Boris!
Édik vagytok a képen! Borka tényleg tündéri! Küldök neki egy nap puszit! Kép




Ilona!
Én nagyon szorítok, hogy az öribaba mellé hamarosan kistesó is érkezzen! Nagyon jó helyre érkezne, ez tuti! Én a 9-10 hónapból jócskán ki fogok csúszni, nekem a dupláját számoljátok legalább! Kép





Panda!
Veletek mizújs?Dórival minden rendben? Szopcsi megy? Kép

Kép
sapé
 
 


Kép
Remélem minden gyermek ilyen édesen fog aludni, mint ahogyan csőrike teszi!

Kép

Kép
sapé
 
 


Mágnes,
na most én is tudtam már szavazni ma is! 8)
katata
 
 


Sapé,
édes ez a Csőrike,én is megyek medobom a szunyát. Éjszakai síelésen voltunk,jó volt,de elálmosodtam most már. Még fürdök egyet gyorsan.
katata
 
 


köszönjük szépen Borkámmal a dícséreteket :!: :!:

gyönygyike, na akkor vár még majd ránk egy-két dolog borkánkkal kapcsolatban... :wink: remélem jó kicsileányka lesz :lol:
köszi a tanácsot, nem is adok neki mást, és komolyan mondom néha mindenkiből elegem van aki beleszól a dolgainkba...

mágnes megint szavaztam :lol:

jucmuc hát igen...már csak ilyen az anyukák csodálatos élete :P én is hasonlóképpen vagyok ezzel..amikor borka alszik, akkor porronggyal az egyik kezemben, másikban felmosóval rohangálok, hogy ne halmozódjanak fel a házimunkák...na kitartást neked....is :wink: :wink:

kata azért elég érdekes a doki...én már nem is tudok kiigazodni rajta.
a lényeg viszont, hogy hétfőn meglesz a szuperséges eredmény és minden okés lesz!!

zelem, téged is alaposan leköt a bóóót :roll: azért gyere sűrűbben anyu :!:

sapé, köszi!! te hogy vagy?

többiek???
kicsiboris
 
 


Sapé,
Minden rendben, szopi megy szerencsére(kopkopkop). Néha fáj a pocakunk akkor van sírás, de amúgy Dorka jó baba :D

Én is tudtam megint szavazni Annára. Akkor gondolom napi egyszer lehet.

Boris,
Én is kapok okos tanácsokat, beszólásokat az anyósomtól. Komolyan mondom, hogy a hajamat tépem olyan baromságokat dumál. Tudod egyik füleden be, a másikon ki :wink:

Cicizés után :D
Kép

Ne fényképezzél :D
Kép

Tappancsom :D
Kép
Vendég
 


pandi, annyira szép baba Dorka, és döbbenet mennyi haja van!!! én úgy szeretném ha már borkánk haja szép hosszú lenne, de egyenlőre kis kopaszka a drágánk :shock:
pandi, téged is okosít anyós :twisted: akkor nem vagyok egyedül legalább :twisted: :twisted: annyira erőszakos, minden nap elmondja legalább egyszer a babavizes hülyeségét...
kicsiboris
 
 


pandi segítenél? basszus szeretnék vonalzót ..bemásolom a HTMl-t és mégsem látszik...

Kép
kicsiboris
 
 


Boris,
Köszönjük :D igazi hajas baba lett tényleg :lol: na igen anyós... nálunk a teáztatást nyomja, csak nem tudom minek ha van tejem. Azzal bíztat hogy még simán elmehet :shock: :evil: meg hogy ne kenjem bele a nunusába a popsikrémet, mert összenő tőle :shock: tiszta nem normális :? amúgy se kenem bele, de szép is lenne ha összenőne egy krémtől. Nem bírom már elviselni folyamatosan hívogat, zaklat, de mindig ilyen okos dolgokkal.
Vendég
 


Boris,
Én látom a vonalzódat :D
Vendég
 


Sziasztok!

Kata!
Szuper lehet az éjszakai síelés! Kép Valahogy így csináltad? Bevallom én nem tudok, sajnos! Nálunk süt a nap, de hideg szél fúj! Kép


Boris!
Köszi szépen megvagyok. Kicsit a szívem fáj, tudod a baba miatt. Itt is nagyon sok szép baba született, annyira jó látni egyik szebb mint a másik. Volt kolléganőim is babát várnak, így még jobban vágyok a tesóra. Tudom, hogy még várnunk kell rá, még most nem lehet. Szedem szorgalmasan a fogmazásgátlót..........
Anyós veled van? És milyen babavizes hülyeséggel etet?



Panda!
Gyönyörűek vagytok!Igazán rágni való! Kép Jaj, Ágotának milyen régen volt ilyen csöpp a lába! Meglátjátok gyorsan elszalad az idő, hamar megnőnek, csak úgy röpülnek a napok a gyerekekkel!

Kép
sapé
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?