Új privát üzeneted érkezett!

Jó estét lányok!

Szeretnék újra csatlakozni hozzátok! A régiek közül talán még emlékeznek rám néhányan (Fanni, Angel, Lois?).

2006-ban volt utoljára lombikom, a tavalyi évet kihagytuk családi problémák miatt, de lassan újra csatasorba állunk. Márc. 6-án megyek a Kaáliba, h megbeszéljük a dokival az újabb próbálkozást. Nagyon örültem, h viszonylag hamar kaptam időpontot!

Állandóan olvastalak benneteket, együtt örültem veletek a sikereknek és bánkódtam a sikertelenségeknél.

Megpróbálok sűrűbben jelentkezni!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


snufi: vérvétel nem lesz?

nani: drukk+++++

tücsök: köszi :wink:

katica
katica30
 
 


bols: üdv itt. gyere gyakran! melyik kaáliba jársz?

katica
katica30
 
 

 
 

Snufi,
fel a fejjel!!!!!!!!! A következő siekrül!!!!!! :) :) :)
/Egyszer azt hallottam egy nagyon okos embertől, hogy kudarc márpedig nem létezik! Csak utak vannak, és a mögötted lévők még nem vezettek el a célhoz, Újakat kell tehát keresni!/

Csilla,
Gyógyulj meg gyorsan, "dolgunk van"! :)

Nani,
Nagy kalappal!!!!!!!!! :)

Nekem még 3 alvás a vérvételig...Mindenkinek köszi a rengeteg drukkot, annyira jól esett! :D Ugyanezt szívből viszont!!!!!!!
Till
tillidian
 
 


Bols, szia! :D

Kellemes felkészülést a Nagy Eseményre!!! / Sok vitamin, finom falatok, sok mozgás és élet-élvezet :D /
Én is "most érkeztem", és az előző lombik után 2év 2hónapot hagytunk ki, mire lelkielg megerősödtem a folytatáshoz...
Till
tillidian
 
 


Tilli te honnn írsz én pestről? :roll:
Csilla üzeni mindenkinek, hogy mi hamarabb elindúl a gyógyúlás rögös útján :wink: :lol: :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Szia Bols!

Üdv itt, remélem hamarosan a babás topic-ban végzed! A többiekkel együtt!
leo50
 
 


Szia Katica jobban vagy már aranyom :roll: :wink: :lol: :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Lafi: köszi, írtam, hogy én nem preferálom norbit, de ha úgy tetszik akkor ő magyarosította az atkinst. Ebből gazdagodott meg és lopta be magát az emberek szívébe. Ez van, nem kenyerem nekem a vitatkozás. De ha butaságot írnak akkor az.... . Némely norbi cucc pedig valóban jobb, mint a diabetikus, nem próbáltad még??

Snufi: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Köszönöm a szíves fogadtatást, a budai Kaáliba járok Kovács P. a dokim. Lehet, h fura de nekem két dokim is van ott :D

Az igazság az, h annak idején Miskolcon kezdtem, Sajgó doktorúrnál ő ajánlotta és irányított K.P-hez. Ma már ő is ott dolgozik. Mindkét doki nagyon szimpi nekem, meg voltam velük elégedve. (Igaz Krizsa dokinál is voltam már vizsgálaton, ő is tünemény.

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Csilla,
én is pesti vagyok! :)

Bols,
Nekem is KP a dokim! :)
Szép estét, Till
tillidian
 
 


Lányok,
hogy csináljátok ezeket az ötletes vonalzókat? Nagyon tetszik! :D
Till
tillidian
 
 


Köszönöm a szép szavakat Lányok!



Drukkok, babatapik-ragik, tüszőnövelők mennek!!!!!!!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sziasztok Lányok!
Csak kicsit szöktem ide, és megtörtem az "én+kanapé+ágy" szentháromságot :oops: 3 Napja csak heverek, kezd kicsit az agyamra menni....bár hozzá kell tennem, hogy pocsékul voltam napokig, még most sem vagyok teljesen 100-as. (Hiperstimu, na jó nem a legdurvább fajtából, de eléggé kikészített :? )
3 babó tért vissza az "anyahajóra", remélem sikerült nekik klasszul megágyazni. Ja, nekem a zöld (kisebb) tű tökéletesen bevált, bírom egyelőre a progi-kínzást 8)
Elég felszínesen tudtam csak visszaolvasni..
Snufi!
:cry: :cry: :cry:
Bols Kedves!
De jó hogy újra itt vagy...bár jobban örültem volna, ha a babavárósban bukkansz fel !! :roll:

Na most ennyi voltam, megyek vissza száműzetésembe, legyetek jók, és köszönöm szépen a millió drukkot!!!!!!!!!! :roll: :roll: :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Tilli itt található tök jó vonalzó :wink: :lol:
http://www.noivonal.hu/vonalzo_ovulacio.php

Kép
csinicsilla
 
 


Louis!

Nagy-nagy kalappal Nektek!!! :D

Csinicsilla,
köszi a vonalzó - tippet, próbálok kotorászni! :)

Jó éjt, elteszem magam holnapra, így már csak 2 alvás lesz a szuriig :)
Till
tillidian
 
 


csilla: köszi a kérdést. még mindig nem gyógyultam meg. :cry: holnap megyek újra a házidokimhoz.

lois: pihizz sokat! drukkok mennek+++++

till: két nap gyorsan eltelik :wink: drukk++++

bols: most néztem a táblát. régebben te szerepeltél benne. ha szeretnéd, és elküldöd az adataidat, akkor frissítem a táblában.


jó éjt, szép álmokat!

katica
katica30
 
 


Sziasztok!

Snufi,
:cry:

Tobi, Lois, Till, Nani
++++++++++++++
++++++++++++++
++++++++++++++

Bols,
üdv itt
Vendég
 


Fanni, hogy vagytok?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Lois,
drukk a kis triónak! :)
Egy kis hyperstimu pedig be is segíthet a siker érdekében! :wink:

Tobi, Tilli,
ragik: ++++++++++++++++++++++ :)

Bols,
szia, emlékszem rád! :)
Hajrá!!! Neked is sokadik próbálkozás, igaz? :oops:
Lehet, hogy márc.6-án lesz a punkcióm! :wink:

Nani,
hú, ha apának 120milla van per ml, akkor az nagyon bika! :D
Drukk az inszemedhez!
angel37
 
 


Jó reggelt!
Lois:Megértem h kikészültél a hiperstimutól.Sajna tudom h milyen.Szoritok h elmuljon. :P Nagy drukk a 3 babihoz,biztos benn megtapadnak hisz az a dolguk :lol: ++++++++++++++++++++++ :lol: Ne haragudj h megkérdezem,de hogyhogy a 3-mat megkaptad? :roll: Pihiz és vigyáz magatokra :lol:
Katica:jobbulást!Drukk a háziorvosnál és péntekre++++++++++++ :lol: Csillám:Remélem jobban vagy már.Gyorsan gyógyulj,kikapsz ám,a doki már téged vár. :lol: :wink: Várod már a konzit? :D
Bols:üdv nálunk!Hajrá Március.6. :lol:
Tobi,Till,Nani++++++++++++++++++++++++++++++ :lol:
Mindenkinek szép napot! :D
tücsök26
 
 


Sziasztok!
Snufi!
:cry:

Csillám!
JObbulást!Sok sok folyadék, és finom mézes tea!!!! :wink: Nehogy kidőlj!

Nani!
Sok sikert és drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!120 milla??????????Jézusom!Az nagyon állat eredmény!!!!

Ahogy Tobinak, Loisnak, és Tillinek!
Hogy vagytok lányok?MIvel telnek napjaitok?

Lois!
A hyperstimu tényleg jóljöhet még!:)Drukkolok nagyon!

Tilli!
Micsoda jó kis megfogalmazás....És nagyon igaz! :lol: Ha nem kapsz segítséget vonalzó ügyben, szólj, segítek.MSN-n könnyebb lenne, de végülis priviben leírom.Egy régi kedves topiktársam ugyan leírta nekem, csak töröltem azt a regemet, így az is elveszett.....:(

Bols!
Szia! Akkor hajrá március! :wink: Nekem Sajgó doktor a dokim, és nagyon tünemény! :wink: Imádom, ha lehet ilyet mondani.
Bár én az előző orvosom is nagyon imádtam(más intézményben, ajánlom is bárkinek, csak ott a körülményeket nem imádtam) :lol: :lol:

Na, röviden ennyi, látszik nem voltam 2 napja. Nekem nem megy másképp! :oops: :oops: :lol:

morzsa
morzsa25
 
 


Lois: ++++++++++++++++

Tobi: ++++++++++++++++

Till: +++++++++++++++++

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok. Én is a Kaáliba járok Pesten. Március végén kezdjük a lombikot, újra ez lesz a második. Tegnap voltam Pesten minden vizsgálat megvan ami kellett az újrakezdéshez. A kezelésben annyi fog változni, hogy kapok progi szurit. Kapott valaki ilyet? Nagyon kibírhatatlan? Mennyire fontos, hogy ugyanabban az időben kapjam meg? Ha mondjuk egyik nap 12:00 a másik nap 14:00-kor kapnám meg az gáz? Mert a körzeti dokim egyik nap délelőtt van a másik nap du.
nikó
 
 


sziasztok!

tobi, lois, till, nani: drukk+++++

snufi: hogy vagy? dokival beszéltél?

tücsök: köszi :wink:

nikó: üdv köztünk. hajrá március! :wink:

rólam: holnap megyek vérvételre.

katica
katica30
 
 


Nikó,
üdv :)
Akár 4-5 óra eltérés is lehet!
Kétszer kaptam eddig, ez elsőnél jól tűrtem, a másodiknál vmiért rosszabb volt... Ha 12. hétig szúrni, az utolsó napokban (hetekben) már biztos nem egy leányálom, de bár már ott tartanánk! :wink: Kibírható, na!
angel37
 
 


Sziasztok!

Lois!

Remélem lassan megint a régi leszel :) Drukk a babóknak, kapaszkodjanak, na várjunk csak kiszámolom, 60 körömmel :)

Nani!

Azta, 120 millió/ml?! Apa egy kész tenyészbika :) Drukkhegyek!!!

Nikó!

Szia, üdv itt! :)

Tobi, Till, nektek is drukk!

Rólunk: Megjártuk mi is a Kaálit, és nagyjából azt mondta a doki, amire számítottam. Nem kell megvárnunk a 3 hónapot a pajzsmirigy kontrollig, március közepén már mehetek vérvételre, és ha az rendben, akkor a következő ciklusban belevágunk még egy inszembe. Többet nem javasolt, de ha ragaszkodnánk hozzá, akkor lehetne. Felajánlotta, hogy felír a lombik várólistára, de ezt már előtte itthon elvetettük. Inkább visszamegyek kicsit dolgozni szeptembertől, a Dóri pedig bölcsibe, hogy összeszedjük magunkat kicsit anyagilag, és jövő tavasszal lombikozunk.
Az inszem is másképp fog menni, mint eddig, Merionalt kapok a Closti mellé, és ír Utrót is. Hát, ennyi. Legalább már körvonalazódott a jövő :) Akárhogy is lesz, úgy lesz jó :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Nikó!
Szia!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Bármikor szivesen állok rendelkezésedre! :roll: :lol: Írtam emailt! :wink: Örülök, hogy bejelentkeztél!

morzsa
morzsa25
 
 


Évi: Merionalt? Az mi? Attól nagyobb esély lesz a sikerességre?

Niko: üdv. És Hajrá!!!

Kati: igen, beszéltem a dokival. Inszem lesz megint.



Az lenne a kérdésem, hogy a pesti Kaáliban csináltak valamelyikőtöknek dupla inszemet? (egymás utáni napon) Egy másik topicban gy lánynak csinálják így, de az nem Kaáli Intézet. Köszi.

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


sziasztok!
snufi, én nem tudok olyanról, hogy itt csinálnának 2 inszemet,Harcika ezt biztos jobban tudja, de tavaly egy barátnőm a Szabolcs u-i meddőségibe járt, és ott megcsinálták másnap is.

Jajj Lányok, azért Nem biztos ,hogy páromnak 120mill/ml ,lehet, hogy 120/2ml. :D :D :D A franc tudja pontosan, mert én csak megnéztem inszem után a "kék" lapot, amin az uram kiskatonái szerepelnek, az biztos, hogy 2 ml-t adott le, és a spermaszám 120milla volt. ( Aztán lehet, hogy csak 60mill/ml) Na lényeg, hogy legalább 1 megtalálja az én kis x-ecskémet! :D
Évi, endokrinológus látott téged? vagy cak a nődoki mondja, hogy mehet az inszem? ( én már azért nem mindent hiszek el a nődokiknak) :?
nikó ,szia!
Drukk mindenkinek!!!!!!!!!
nani72
 
 


Nani!

Persze, endokrinológushoz járok. A sima nődoki már nem tud velem mit kezdeni :roll:
Ha 2 ml/120 millió az is több, mint szuper :)

Snufi!

Szó szerint azt mondta a doki, hogy többet szeretne kihozni a petefészkeimből, ezért kicsit variáljuk a stimut. Dórinál ugyanígy ment a kezelés, hogy kis Closti+2 ampulla szuri, hátha most is bejön...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Szép estét lányok!

Ma a Valanetinnapi meglepim az volt, hogy a párom itthon volt ma velem :lol: :D
Holnap megyek dolgozni 11-19-ig, remélem végig tudom majd csinálni a napot, ha nem birom akkor itthon maradok még pár napot. :? :roll: :oops:
Tücsim, Morzsim, Tilim azért gyógyúlgatok , de hőemelkedésem naon makakcskodik ám :roll: :oops: :cry: 37.2-37.5 között ingázik :cry: :(
Niko üdv a csapatban, én is csak márciusban kezdek ám, még hozzá végén :P :wink:

Kép
csinicsilla
 
 


Mindenkinek boldog Valentinnapot kíván Csilla :wink: :lol:

Kép

Kép
csinicsilla
 
 


Mindenkinek boldog Valentinnapot kíván Csilla :wink: :lol:

Kép

Kép
csinicsilla
 
 


Sziasztok!

Húúú, jól lemaradtam, pár oldalt visszaolvastam.
Nekem most nagyon összefolynak a napok és nyomaszt nagyon ez a hideg idő is!

De a jó hir, hogy az első UH szerint 5 hetesnek megfelelö méretű a pöttömke a hasamban és eddig minden ok. :lol: :lol:
Mivel nálam az elsö lombik vetéléssel végzödött, ezért a 8. hétig kell még a Kaáliba járnom.

Szeretném már olvasni, hogy közületek mások is POZITIVAT tesztelnek!!!

Kép
bögyörö
 
 


Niko, Bols: üdv nektek!

Snufi:
Nagyon sajnálom, de hátha mégis van vki a pocakodban...
Azóta volt vérvételed?
Én irtam korábban, h.nekem Szegeden csináltak dupla inszemet, azt mondta a doki, h. igy sokkal eredményesebb!

Tobi: szoritok a sikeres tesztedhez!!!

Évi: köszi a drukkot én pedig egy nagy kalappal :lol: kivánok neked az inszemhez!!

Tücsök: nekem a Sikovanyecz a dokim, ő csinálta a dupla inszemeket. Jobb napokat neked, fel a fejjel!!!

Kép
bögyörö
 
 


Bögyörö gratulálok!
Vendég
 


Hahó Lányok!


Mindenkinek szép estét! :D Jól kidolgoztam magam a hétre, holnap szünnap (megyek és átveszem a 4. diplomámat :? )

Csilla,
Jó Neked! :lol: Sajnos az én párom Valentin alkalmából eltekert Miskolcra dógozni, így vettem én magamnak virágot :?
(Sajna szombaton sem lesz velem a vérvételen, így nem tudom, kinek a vállán sírom ki magam...akár örömömben, akár...)

Nikó,
üdv itt! :D Ki a dokid?

Morzsa,
köszi, elfogadnék 1 kis segítseéget vonalzó ügyben, annyira bénázom, hogy fogalmam sincs, hogy kell ezt ide felvarázsolni... :lol:
Puszi Mindenkinek,
Till
tillidian
 
 


még mindig én, csak próbálom bepótolni a lemaradást :)

Till: én is úgyanúgy voltam lelkileg, ahogy te a két lombik között, mérges és dühös voltam, h. nem igaz, h. normál úton nem jön össze és semmiképp nem akartam 2. ill. több lombikot.
Aztán szép lassan megértettem és elfogadtam a helyzetet és jött egy érzés, h. most kell lombikolni.

Minden kudarcnak van tanulsága, én pl. nem titkolom, h. elmentem agykontroll tanfolyamra és meg vagyok róla győződve,h. ez segitett és segit nekem abban, h. most itt tartok.
Persze mindenkinek meg kell találnia azt, amiben tud hinni és akkor sinen van! :lol: :lol:

Bocsi a sok "okoskodásért" :roll:

Katica: szoritok péntekre, h. jó legyen az eredményed! Gyógyulgass!!!

Kép
bögyörö
 
 


Bögyörö,
:D :D :D !!!!!!!
Hányadikra sikerült?

Lányok,
mennyit célszerű kihagyni 2 lombik-stimu között?
Homorú, de ezen agyalok...

Még 2 alvás a vérvételig..... :roll:
Till
tillidian
 
 


Lafead: köszi szépen!!

Kép
bögyörö
 
 


Till: ez a 2. lombik és 2 lurkót kaptam, remélem ez az egy baba most már 9 hónapra befészkelte magát!

Vonalzó ügyben én is szivesen segitek, ha van skype-od v. priviben?
Melyik weboldalon próbálkoztál?

Kép
bögyörö
 
 


Till: ja még annyi, h. 2 lombik között 3 hónapnak kell eltelnie, különben a TB nem tériti!

Kép
bögyörö
 
 


Bögyörö,
teljesen igazad van! Amúgy ez nehezebb, mint gondoltam - mármint lekileg.
Az előző lombik (2005. nov) után kikészültem, és igyekeztem elengedni a dolgot (jöttek a sok jó tanáccsal, az egyik azt mondta, csak nagyon kell akarni, és sikerül! - minél jobban akartam, annál jobban nem ment- A másik véleménye szerint csak akkor fogok tudni teherbe esni, ha jól kisírom magam - ezt tettem 1 álló hétig - és feladom, mert az illető is így lett babás.). Még egy 4. egyetemet is elkezdtem, hogy eltereljem a gondolataimat. Eltereltem, lediplomáztam - baba sehol.
Most én is a kineziológuson és az agykontrollon gondolkozom...
Nem tudom feladni, mert egyszerűen érzem, hogy lesz majd egy baba, aki hozzánk is beköltözik... :roll:
Till
tillidian
 
 


Szia Bögyörö én is gratulálok neked friss kismaminknak :wink: :D :lol:
Tili sajnálom, hogy egyedül töltöd a valantinnapot, igy nem lehet neked könnyű távol a nagy szerelmedtől :roll: :oops: :cry:

Kép
csinicsilla
 
 


Sziasztok
Jöhetek én is hozzátok? Olvasgatlak már egy ideje és sokatokat ismerek is(1ébként a száni topicban lakom :P ) Ma volt a 4. inszeminációnk, a Kaáliban az első :P Szeretném kérdezni hogy akik inszemeznek közületek, szoktak e kapni progeszteront?Én eddig mindíg kaptam,most viszont semmit.(Persze nem mintha annyira hiányozna)

Nani
én is "kukucskáltam" a kéklapba enyim uramnak 80mill és 6ml volt, ebből arra a következtetésre jutottam hogy az az 1ml-en belüli mennyiség kell hogy legyen :D
katica_75
 
 


Bögyörö,
Köszi, priviben a vonalzót, ha lehet, skype.m nég nincs...
Amúgy Csilla ajánlotta a noivonal.hu-t, onnal kaptam is egy borzasztó hosszú kódot, amit foggalmam sincs, hogy kell érvényesíteni...Pedig olyan cuki kis vonalzót szerkesztettem :D
Till
tillidian
 
 


Szia Katica!

NAgy-nagy kalappal! :)
Ki a dokid?
Amikor még inszemeztünk, én mindig kaptam progit (utro-t), de ez változó! Az egyik leányzó ott raplizott, vitázott KP dokival, hogy márpedig ő kéri, a doki pedig márpedig nem adta. (2 hét múlva találkoztam fent a csajszival, lobogtatta a + tesztjét...)
Till
tillidian
 
 


Jó estét!Csillám.Az a fránya hőemelkedés.igy mész melozni,lehet nem lesz jó,vigyáz magadra. :lol: Katica:Hajrá holnap 7:30. :D
Till:Nekem 3 hónap pihi 2 stimu között.Grt,a diplomádhoz :P Niko:üdv köztünk. :lol: Tobi,Évi,Lois++++++++++++++++++++ :D Bögyörö:Nekem is a Sikovanyecz csinálta,és ha egyszer lesz babám nála szeretnék szülni. :P Anyukám is agykontrolla küld.Már könnyvet is adót.Szóval jó. :P Nem okoskodás segitesz másnak is.Amugy jól vagy?Rosszul lét van?Jó egészséget!
:lol:
Magamról:A párom Valentin napra,gyertyafényes vacsival várt haza. :lol: Meglepődtem. :wink:
mindenkinek drukk+++++++++++ :D
Boldog Valentin napot!
tücsök26
 
 


Nani, Katica,

én úgy hallottam vala, hogy akinek a kiskatona-serege a 20 millát eléri, az már inszemre is elég! Úgyhogy veregessétek meg uraitok vállát! :)
Nálunk a Schöpfiben 2005-ben 2 inszem volt, a másodiknál 3 ml-ben volt 120 milla katona, de csak 20% mozgott (1-2 sebességgel, monhatni csiga módon). Akkor kerültünk lombikra...
Itt a Kaáliban már jobbat mutatott apa, 50 milla/ ml, és virgoncak (de mitől? biztosan kímélem az embert :lol: )
Sajna az inszemekre mégsem volt elég...
Till
tillidian
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?