Új privát üzeneted érkezett!

Angel! Igen azon kacarásztak ,de még az esti vizintnél az ápolónéninek is megmutatta ,mennyire vicces :twisted: kérdeztem is tőle ezzel voltak elfoglalva ? Igen ezen röhögtek ,nagyon dühitett 80 ezerért :twisted: igaz aki közölte velem nem az orvosom volt ( biztos Ő is jót mulatott ) mivel semmit sem találtak ezért elfoglalták magukat :!:

LOis ! Nagyon drukkolok ++++++++++++++++++++++++

Puszi mindenkinek! Dalmi
dalmácia
 
 


Angel :P
Nem nyomják tovább. De hová nyomnák tovább? :shock: A lényeg a méh, ott kell megtapadjon a picike :wink:

Till :P
Bizony van. Vannak ritka betegségek, amelyeket csak sokadik lombik után vizsgálnak...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni: és ezt a vizsgáaltot kérni kell vagy megvárni míg felajánlja a dokim?
Vendég
 

 
 

Fanni: tudok ám én írni. Szóval vizsgálatot.

A hsg-nél is allergiás rohamot kaptam, a fizsó mit tartalmaz, bocsi a bugyuta kérdésemért, de ebben nem vagyok jártas.
Vendég
 


Fanni73 :P
Ez irigylésre méltó, hogy így kitartottatok!
Nálunk a 2. lombik volt, és bár az 1. után eltelt 2 év - azt gondoltam, ott egye meg a fene a hókuszpókuszt, majdcsak összejön odahaza, de nem jött -, megint ugyanazt élem át.
Ugyanaz a bizonytalanság, hogy meddig lesz erőm a tortúrákat kibírni??? Aztán, mikor ilyet olvas az ember, hogy valakinek 5-vagy többedjére sikerül, elgondolkodik, vajon min mehetett keresztül egy-egy sikertelen beavatkozás után???
Mindig van egy halvány reménysugár, egy szalmaszál, amibe bele lehet kapaszkodni és hinni kell, hogy sikerül...

Mindenkinek szívből drukkolok, Till
tillidian
 
 


Fanni :P
a petevezetőkbe, mint a hsg-nél! :wink: Abból gondoltam, hogy írtad, hogy ahol "elakad v. feszül" ott van vmi - és nem tudom elképzelni, hogy hol tud ilyet csinálni a méhben :oops:
Ja, és hülyeséget írtam ez előző hsz-emben, mert az okés, hogy nem néznek be hüvelyen keresztül, de UH-val nézik v. azzal sem? :oops:
Na jó, nem értetlenkedem tovább, vagy kipróbálom a lombik után, és megtudom, mi ez, vagy úgyis tárgytalan lesz! :D

Sannah,
valszeg a jódra voltál allergiás, nem? A hsg-s kontrasztanyagban jód van, ezért ha arra érzékeny vagy, akkor sajnos ez előfordul... :? Ha erről volt szó nálad, a fizsóban sztem ilyen nincs!

Dalma,
úgy látszik vmit nagyon akartak találni :roll: Elég ronda dolog. Ráadásul tök normális a lábujjad, Loisnak (is) elhisszük! :wink:
angel37
 
 


Angel szia , hogy vagy?? :wink:

Kép
csinicsilla
 
 


Sziasztok!

Angel!
IR- M.mentis
APC rezisztencia -Biovital Mammut II. -írtam privit.

Lois, nem ijedtem meg :) Szorítok holnapra++++++++++++++++++

Ahogy látom előbb utóbb mindenki át esik rajta, akkor meg már jobb előbb :wink:

Most csak ennyit, holnap rendesen visszaolvasok, jó éjt lánykák!

Snufi!Tobi!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Angel: igen arra, amikor rájöttek a dokik leszidtak, hogy miért nem szóltam, mondtam, hogy mert nem tudtam. Szegény férjem a műtő előtt várt és nem tudta eldönteni, hogy mi a bajom. Kiadtak, úgy, hogy minden dolgom magam alá végeztem ( bocsi) egyfolytában hánytam és alig bírtam megmozdulni, nemhogy menni. A férjem kezébe nyomták az eredményt, hogy semmi gond, majd elköszöntek. 5 óra után tudtunk elindulni a kórházból addig abban feküdtem amiben kitoltak, iszonyat volt. Ezután váltottunk a Kaálira. Nem kivánom senkinek sem azt a napot.
Vendég
 


Jó estét!Rég nem voltam most is csak bekukkantok! :lol: Bögyörö:Drukk+++++++++++++++ :lol: Ki csinálta az inszemet?Snufi:Sok boldog szülinapot! :lol: Csillám:Végre 3 nap pihike.Látom te ugy eselbe az ajtón.Akkor jó elfáradsz minden nap a melóba.Szegénykém.Birod még? :( Katica:Jobban vagy?Mikor mész vérvételre? :oops: Till:Üdv köztünk.Ne izgulj sikerülni fog a kis tesóka.De neked már van kisgyereked,igy 1 fokkal jobb. :P Laparról csak annyit h nekem is volt,és sajna a lukakon kivül mást is kaptam.Mai napig se tudtam feldolgozni.Sajna én voltam az 1%.Mindenkinek drukkolok+++++++++++++++++++++++++ :lol: :P Vigyázatok magatokra és a babákra :lol: Jó éjt! :D
tücsök26
 
 


Sannah!
Te jó ég tiszta Balkán..... és hol művelték ezt veled???? :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Tücsök tücsök hegedűlj, ez a világ össze dűlllll :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Szia Csillám:Nagyo ari vagy.Tényleg egy költö veszett el benned.Hogy vagy? :lol:
tücsök26
 
 


Tücsök tücsök ciripell , a kis csilla meg remeg

Kép
csinicsilla
 
 


Tücsök jól vagyok nézz a vonalzomra a legalsóra éppen az utolsó elötti napon járok menzike ügyben :D
Ma voltam melózni 10-18-ig , a vezetőm egy idíóta volt ma :evil:
De vígasztal , hogy a párom szeret engem és a tenyerén hordozz :D
A te párocskád is egy angyal tücsim?? :lol:
Nem sokára itt az én időm, és megyünk az apucimal konzira, izgulunk naon :oops: :cry: :wink:

Kép
csinicsilla
 
 


Anya apa szomizik, a kis baba szopizik :D :lol: :lol: :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Lois: SOTE , Szabolcs u.
Vendég
 


Sannah!
Tényleg??? Pedig oda visznek át a Kaáliból is, ha valami gond van a punkciónál, nem?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Csillám:HUHA drukkolok nagyon-nagyon++++++++++++++ :lol: Ne remegj minden rendben lesz.A vezetőd általában rendi v mindig idióta?Az ilyen miért nem megy hentesnek? :lol: Az a lényeg h rendi a párocskád.Hála az én párocskám is a tenyerén hordozz és megértő.Az most nagyon kell,hisz szegényt kiakasztom mikor sikertelen a próbálkozás. :oops: :( Remélem mostmár hamarosan a kezedben szopizik a kisbabád,és Apa,Anya nem sir tovább. :P
tücsök26
 
 


Lois: nem tudom, de engem biztos nem, mert Mágusnak elmeséltem és mondtam neki, hogy oda soha többet nem megyek, még ha visznek sem. Inkább meghalok. Apa is be van "oltva", hogy hova vigyenek.
Vendég
 


Én csak a tájékoztatóban olvastam, hogy odavisznek ha valami gáz van ( amit aláíratnak velünk), meg talán a Krizsa is mondta...én még sosem jártam ott, azt se tudom hol van :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Tücsköm nem sírunk ha nem csillogó szemekkel nevetünk, amikor már a hasunkban érezzűk a kisbabákat :lol: :lol: :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Drága Lois ! már aludni sem tudok ,lázban égek mintha az enyém lenne :wink: drukkolok

Sannah! Ez borzasztó élmény lehetett :(

Snufi! Boldog szülinapot kívánok :D

Katica ! A táblába átjavítod Novemberre kb akkor lesz ,tudom így utolsó helyen leszek de nem gond :wink: Köszönöm Dalmi
dalmácia
 
 


Snufi,
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Boldog Szülinapot! :P

Lois,
mai napra ezer drukk és babaragi++++++++++++++++++++

Dalma,
utolsókból lesznek az elsők :wink:

KépKép
tobi
 
 


Sannah :P
Nekem a dokim javasolta anno... de biztosan rá lehet kérdezni, hogy ez inkább, vagy a hisztero?

Angel :P
Csak a méhet töltik fel. Mondjuk a hsg-nél nekem nem "akadt" semmi, csak úgy szimplán nagyon fájt, itt egyszer volt egy kis elakadás, éreztem, ahogy feszít a hasam, de az már nagyon fent volt, arra azt mondta Kovács doki, hogy ott már nem számít. Igazából nem tudom, hogy van-e értelme, ha utána a hiszterora is csak elküldött? Annyi a különbség, hogy ez 10 perc és nincs altatás, kórház, ez is ad egy képet a méh állapotáról, hiszen ha többször is elakadtunk volna, akkor valószínűleg laparra küldött volna. Így azt megúsztam :wink: Neked meg ne kelljen sem ez, sem az. (Itt nincs is szükség az UH-ra, nem is lenne értelme, nem látnának semmit. Nincs kontrasztanyag, csak a fizsó, viszont egyáltalán nem is fáj!)

Till :P
Egyáltalán nem könnyű továbblépni senkinek sem. Nekem mindig fél év kellett a lombikok között, addigra megint nagyon akartam menni 8)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Snufi,
Boldog szülinapot!
+ Babaragacsokat!!! :D
Csilla megtalált?

Tobi, Lois
++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++

Jelentem én már nagyon várom a pocakdörzsis talit!:)

Angel,
Kutyuk?

Fanni,
Mi újság a hátaddal?
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy belekotyogok!
Nekem csináltak a Kaáliban ilyen fiziológiássóoldatos feltöltést és közben nézik ultrahanggal!
Képet is kaptam róla! Így látszódik a méh alakja, a folyadék "szétfeszíti" kicsit, látszódna ha nem lenne szimmetrikus vagy összenövés lenne benne. Pár perc volt az egész.

Lona (aki réges-rég írt ide)
lona1
 
 


Szia Lona!!
Emlékszem ám rád :) Mi újság veled??

Tobi!
Egy kérdés!
Mekkora tűvel szúrod a progit?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Nekem is csináltak sóoldatos feltöltést a Kaáliban, kb 10 perc volt az egész nem fájt csak egy kicsit kellemetlen volt, nekem is nézték UH-n, h mi van belül.
leo50
 
 


Lois,
Harcika ajánlotta, hogy csak sárga színű tűvel szúrassam a progit, különben minden nap a Kaáliban adják be a lányok :wink:

KépKép
tobi
 
 


Tobi...na ettől nem lettem okosabb :oops: :oops: :oops: Nem tudod a számát? Nekem most zöld van, 21-es, a tiéd ennél vajon nagyobb v. kisebb??
(köszönöm szépen a gyors választ, tündér vagy!!)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntéseket!

Bella: Csilla? Nem. Mikor/milyen formában keresett?

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Lois,
aszem a zöldtől 1el nagyobb. Szerintem kérdezd meg Harcikát :wink: drukkolok nagyon neked :P

KépKép
tobi
 
 


Snufi,
Azt mondta keresni fog, illetve tőlem kérte a telefonszámodat, de ugyebár én nem tudom, mondtam írjon neked a wiw-en, de ezek szerint be van havazva. Ez kb. csütörtök késő este volt.
Vendég
 


Szia Loislane!

Figyelek ám a háttérbôl! :D
Lassan egy éve, hogy kiderült az inzulinrezisztenciám, azóta azzal foglalkozom. Most január végén orvosi engedélyt kaptam rá, hogy újra csatarendbe álljak. Még emésztem a dolgot.
Ha lesznek események majd írok.
Addig is mindenkinek a legjobbakat kívánom!

Lona
lona1
 
 


Lona!
Legalább tudod, hogy mi a bibi, ez jó nem?? És már listán vagy, vagy még húzod a dolgot??

Tobi!
Hát akkor nem értem...én kaptam egy topiktárstól egy kis maradékot és voltak mellette tűk is, szerintem ő ezzel szúrta.... hát szívesebben választanám a kisebb tűt :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Csibe!
Írtam privit!

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!

Reményeim szerint inszem lesz, eddig is az volt. Szóval nincs lista.
Még kicsit húzom a dolgot...

Te pedig ügyesen!
lona1
 
 


Köszi Lona!
Na, indulok a kölkeimért a táborba!! :lol:

Csibe, írtam választ! :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Lois,
ügyesek legyetek! :D Gyere beszámolni!

Fanni :P
na most már végképp megzavarodtam :lol: Azt továbbra se értem, hogy honnan tudják, hol akad meg...csak érzésből? :oops: Csajok UH-t is írnak... van vmi echowist nevű vizsgálat, az is hasonló sztem! Na jó, befejeztem! :wink:
Lefoglaltad a talit? :D

Lona,
de rég jártál erre! Jó, hogy benéztél! :) Azért gyere, ha történés van! :wink:

Sannah,
durva, amit írtál! :shock: Meg hát honnan tudtad volna?

Tobi,
a múltkor nekem is sárga tűvel ment a progiszuri, az a szövetbarát tű! :) Bár sokkal rosszabbul tűrtem, mint azelőtt a zölddel, sztem az kisebb volt... :oops:
Tapidrukkok mennek! Mostanra már biztos eldőlt odabent a dolog! :wink:

Bella,
háááát, ha minden igaz, akkor megvolt múlt héten az akció! 8) Beszéltünk a tenyésztővel, vitte leendő anyucit leendő apucihoz! Úgyhogy várjuk a kétcsíkos híreket! :lol:

Viktu,
köszi! :)
angel37
 
 


Angel,
most már fel sem tűnik a progiszuri, hála az égenk jól fogom bírni a 12 hétig (húúúú, milyen optimista vagyok)
Nekem nincs összehasonlítási alapom, hogy a zöld vagy a sárga a jobb. Nekem ez tuti bejött (mégis jók azok a párnácskák a fenekemen :) )

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Nani!

Drukk az inszemhez! Minden rendben volt, és kezdtek, ugye?

Fanni!

Igyekszem én is ott lenni a talin :)

Bögyörö!

Gratulálok a tesztedhez, problémamentes pocakosságot kívánok!

Lois!

Akkor ma kapod vissza a bébikéidet? Drukkhegyek+++++++++

Morzsa!

Remélem hamar összeszoktok a Bromoval, és már nem leszel rosszul tőle. Én nem szedtem még, de sokatól hallottam, hogy eleinte eléggé megviseli az embert :roll:

Harcika!

Jobban vagy?

Snufi!

Nagyon boldog szülinapot kívánok!

Allegro!

Sajnálom... :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Angel :P
Kérésedre máris lefoglaltam a pocidörzsi helyét :lol:
Hááát, most Lona elbizonytalanított, még az is lehet, hogy nézték UH-val, de a lényeg, hogy onnan tudják, hogy van-e elzáródás, hogy nem tudnak több folyadékot benyomni, elakad! És Te is érzed, mert feszít a hasad!
De hogy ezt Te miért is kérded? :shock: Úgysem fog kelleni :wink:

Lona :P
Hogy vagy???????????????????

Évi :P
Beírtalak!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :P
szuper! :lol:
Jól van, megígértem, leszállok a méhfeltöltés témáról! :wink:

Tobi,
ha ennyire bejön a dolog, akkor további kellemes folytatást a 12. hétig! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok,
ma már dolgoztam :oops: Nem esett jól...ennyi sz@rt összehalmozni 2 hét alatt!!!! Pedig úgy jöttem el táppénzre, hogy mindent elrendeztem. Na mindegy, lapátolok kicsit...
Ráadásul tegnap délben megjött Mikibácsi is :oops:

Tobi, tényleg, lettek fagyibabáid? Nem emlékszem, hogy írtad volna...


Lois, majd gyere, mesélj, mi volt, hányan lettek végül a kicsinyeid?

Drukkok mennek mindenkinek ++++++++++

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!

Snufi! Boldog szülinapot!!!! ++++++++

Tobi! +++++

Mindenkinek drukkolok!

Harcika! Remélem már jobban vagy!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Lois! ++++++++++++ :oops:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Még 5-öt kell aludni a vérvételig...:( :) :( :)

Sokan írtátok, hogy a mensi-szerű érzés még jót is jelenthet lombik után, és nem értettem. Ma egy barátnőm (2 gyerekes anyuka, hírből sem ismeri a lombikot) azt mondta, neki mindkét terhessége úgy kezdődött, hogy úgy érezte, bármelyik pillanatban megjöhet...a másodiknál már sejtette a "turpisságot" :)

Mindenkinek nagy kalappal :)
Üdv: Till
tillidian
 
 


Babaesőt Mindannyiunknak!!!!!!!

Kép


(Jó kép nagyon, igaz?)

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Snufi, szívesen zuhanyoznék, ha ezen múlik :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?