Új privát üzeneted érkezett!

Hű, Fanni, ez nem semmi. Két kis fiúcska! Gratulálok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Tobi!
Szép eredmény, ügyi vagy, drukk az megtermékenyüléshez!!!

Fanni!
Juhujjj, két kispasi????????? :lol: :lol: Gratula hozzájuk!!!

Dalmi!
Hát mi mindig elkerüljük egymást.... :roll:

Én úgy tudom a Decapeptyl a Suprefact alternatívája, vagy nem??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Baba :P Lois :P
Köszönjük :D

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

 
 

Fanni!
Jó, én meg iker lányokat szetenék, mondd légyszi, hogy a kispasik küldjenek nekem lányokat, majd én a randi-találkozásokat állom :D
Ma voltam a Kaáliban. Úgy izgultam, mint egy pisis. Várunk egy ciklust legalább, mindenféle hormonokat néznek nálam, Csabi randizik az urológussal, uána megyek vissza a leletekkel. Azt mondta dokibá jó rálátással, hogy addig nem kezdjük, míg lelkileg nem leszek jól.
Olyan sírós vagyok.
pussz
ebba
 
 


Sziasztok!Látom,hála mindenki jól van :lol: Fanni:2kisfiú?Ez nagyon jó :P Gratulálok,jó egészséget kivánok nektek.Neveken már gondolkodtatok? :lol: Mindenkinek drukkolok++++++++++++++++ :lol: :P Katica:örülök h jól vagy.Olvassál,ugy kicsit gyorsabban telik az idő. :P Mindenki vigyázon magára és a babára :lol: :P Jó éjt! :D
tücsök26
 
 


fanni: meglestem a kisfiúkat. nagyon édesek. gratulálok :lol:

ebba: ne sírj, kérlek! haladnak a dolgok.

tücsök: azért nem unatkozom, van mit csinálnom minden nap :wink:

jó éjt, szép álmokat!

katica
katica30
 
 


Fanni: gratula!!! :lol: :lol:

Jó éjt! *

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sziasztok!
Mai napi babaragacs szállítmányok elindítva!

Fanni,
jók a sztárfotók, megnéztem!:)
Vendég
 


Sziasztok,

Fanni, gratulálok a két egészséges ficánka-kisfiúhoz! További boldogságos gömbölyödést neked!
(tényleg, dolgozol még?)

Tobi, grat a 9 petikéhez, randidrukkok mennek +++++++++ Várjuk majd a híreket!

Ebba,ez tulajdonképpen jó :) Örülök, hogy elkezdődik nálatok is egy új korszak, és aminek a végén baba vár rátok is.

Viktu, Snufi ++++++++++++++++++++

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Ebba :P
Egészséges gyermeket "kérj", ne válogass :wink: Különben ha fiad akarna jönni, megsértődik!
Köszi!

Tücsök :P Snufi :P Bella :P
Köszi!

Katica :P
Köszi. Majd a táblába írd be lécci, hogy Márk és Milán. Köszönöm!

Allegro :P
A beültetéstől nem dolgozom. Nem is tudtam volna, mindig van valami... De én amúgy is így terveztem :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Csajok,
6 termékenyült meg, holnap 1/2 11kor telefonálok, hogy vasárnap vagy hétfőn kapjuk vissza őket :P

KépKép
tobi
 
 


Tobi! Drukkolok de nagyon :D :D Igen jol írtad sikerülni fog ,mert sikerülnie kell ,az itélet meghozatott :wink: :wink:

Szuper hírek ! Tudom nem ide tartozik ,de végre egy 2 éves ügyemet az illetékhivatallal lezártak .szinte hihetetlen egy olyan lakás illetéket követelték rajtam ami soha nem volt az Enyém +Páromé :cry: Nem volt vicces ,egyszer már visszatartották az adóvisszatérítésem ,most viszont már a fizetésemből akarták levonni :cry: kevés volt a 2 év ,most viszont elég volt 3 nap ,hogy lezárják :wink: Kicsit megfenyegettük Őket :twisted: :twisted: Nagyon paprikás volt a hangulatunk :evil: Na jó be is fejezem csak lekellett írnom ,milyen kényes ügyeket gördítenek elénk :(

Mindenkit üdvözlök! Dalmi Kép
dalmácia
 
 


Tobi, ez szuper! Drukkok mennek továbbra is.

Dalmi, örülök, hogy végre rendeződött ez az ügyetek! Egy stresszel kevesebb :wink:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Fanni,
biztosan írtad korábban, csak elkerülte a figyelmem :oops:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Allegro :P
Lehet, hogy nem írtam, mert talán még nem kérdezte senki.

Tobi :P
A 6-ból bizosan lesz befutó :D Gratulálok!

Dalmi :P
Cuki ez a kacsintós kép!
Gratulálok a lezáráshoz, biztosan nagy teher volt!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Tobi,
gratulációóóóóó! :) Drukk a további szép osztódásokhoz!

Fanni :P
jó nevek, ez egyik nálunk is esélyes második névként! :wink:

Dalma,
agyrém ez az illetékes dolog! :evil:

Bella,
jövő hét elején mehetsz te is randizni a mágussal! :)

Allegro, Snufi, Viktu,
ragasztók mára is! +++++++++++++++++
angel37
 
 


Fanni! Nincs olyan kép ahol két ilyen cukipofi volt ,mert 2 fiuhoz nem küldhetek egy babát :D Nekem is nagyon tetszik :wink:

Angel! Igen ez igazi agyrém volt ,de most már sinen vagyunk :D Letelefonáltam az APEH-ba is ma ,majd utána gyors fax! így már nem vonják a fizumból,de azt mondta az végrehajtó ne idegeskedjek nem egyedül vagyok ilyen problémával (Megnyugtató volt ) :?

Allegro! Ragacs indul ++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++
Snufi!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Viktu!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Pusza Dalmi
dalmácia
 
 


Fanni! Nincs olyan kép ahol két ilyen cukipofi volt ,mert 2 fiuhoz nem küldhetek egy babát :D Nekem is nagyon tetszik :wink:

Angel! Igen ez igazi agyrém volt ,de most már sinen vagyunk :D Letelefonáltam az APEH-ba is ma ,majd utána gyors fax! így már nem vonják a fizumból,de azt mondta az végrehajtó ne idegeskedjek nem egyedül vagyok ilyen problémával (Megnyugtató volt ) :?

Allegro! Ragacs indul ++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++
Snufi!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Viktu!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Pusza Dalmi
dalmácia
 
 


Jajaj bocsika ! :oops: :oops:
dalmácia
 
 


sziasztok!

fanni: beírtam :wink: szép nevek :wink:

tobi: nagyon drukkolok+++++

dalmi: örülök, hogy túl vagytok ezen a nehéz ügyön :D

alle, viktu, snufi: drukk+++++

katica
katica30
 
 


Angel :P
Biztosan a Márk. Az a kurrensebb név :D Meg is néztem, a Kaális babásoknál is van már 2 is :D

Dalmi :P
Ez az egy is nagyon cuki :D

Katica :P
Köszönöm!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok Lányok!!

Ezer és egy éve nem jártam erre. :roll:
ÚÚÚ Fanni nagyon gratulálok a két kis kukachoz!!!! :wink: :lol:
Ahogy látom rendbe mennek a dolgok és mindenki halad!
Én a héten voltam elösször dokinál a novemberi műtét óta.
Minden ok és kb áprilisra tettük a következő próbát bár még ez is változhat.
Uj munkám van hála és most jól érzem magam.
Lehet hogy még lelekileg nem készültem fel ujra (még mindíg élnek a rossz emlélek) és szeretnék ujra kicsit visszarázódni a "normális" életbe ahol nem csak a baba körül forog minden perc.
Kívánom hogy mindenkinek meghozza ez az év amit a legjobban szeretne!!! :wink:
raniko
 
 


Fanni :P
aha :D
Mondjuk második névnek szántuk amikor beszéltünk róla, de nekem azóta lett egy tuti ötletem első névnek, és a régi első számú nevet adnám másodiknak... de hát tervek, tervek... :roll: No, majd páromat is beavatom, ha aktuális lesz! :wink:

Dalma,
jó, hogy rendeződött! :) De azért nem semmi, hogy ez tömeges probléma! :shock:

Ranikó,
köszönjük! :) Az jó, hogy találtál állást, és majd ha úgy érzed, jöhet a következő menet! :wink:
angel37
 
 


Dalmi: :twisted:

Tobi: gratula és drukkkkk!!!!!!!

Fanni: szépek a nevek!!!

Kati: már nincs 1 hónap, hurrá!

Coca: ?

Raniko: Neked is ezt kívánom!

Viktu: hogy vagy?

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sziasztok!

Végre minden rendben velem, véget ért egy maratoni kétnapos kerítésszaggató migrén. Nagyon durva volt :(

Fanni!

Gratulálok a kis fütyisekhez! Nagyon tetszenek a nevek is :) A képeket is megnéztem a szomszédban, formás pasik :)
Meggyógyultatok apával?

Tobi!

Hú, de jó, gratulálok! Olyan szépen alakul minden, drukkolok, hogy a folytatás is ilyen klassz legyen!

Ebba!

Neked is drukkolok, méghozzá nagyon! :) Már nagyon közel a te időd is!

Allegro!

Hogy vagy? Sokszor eszembe jutsz :)

Dalmi!

Az ilyen ügyek engem is úgy tudnak nyomasztani, olyan jó, hogy megoldódott!

Raniko!

Nagyon örülök, hogy jól érzed magad a munkahelyeden! Április meg mindjárt itt van :wink:

Viktu!

Hogy vagy?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok,

Évi, köszi, ma nem a legjobban. Szédülök egész nap, szerintem a vérnyomásom eshetett le, ittam már egy 3 in 1-t, most kicsit jobb. Amúgy semmi tünetem, de hát még csak 1 hete laknak a pocakomban. azt le sem merem írni, tegnap olyan világvége hangulatom volt, hogy úgysem sikerüt...aztán a Nászok ászán (!) sikerült bőgnöm egyet, úgyhogy kicsit megnyugodtam, dolgoznak a hormonok :wink:

Migrént sajnálom, két nap...te jó ég!

Ranikó,
üdv újra itt. Akkor is, ha nem minden a babáról szól most még :)

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Allegro :P
Én mikor a 10. napi tesztet csináltam, teljesen nyugodtan ültem. Egészen biztos voltam benne, hogy nem sikerült :lol:

Évi :P
Szegény :? Régen én is migrénes voltam, aztán 10 éve már semmi és most a terhesség alatt jött 1. De már a tüneteket ismerem, így gyorsan bevettem a segítséget!
Köszönjük a dícséretet.
Nagyjából meggyógyultunk, Apa mondjuk a sok köhögéstől úgy beszél szegény, mint amikor mobilon szakadozik a vétel, de noha férfiből van, mostmár megmarad :lol:

Snufi :P
Köszönjük! Volt időnk kitalálni :oops:

Angel :P
Megöl a kíváncsiság a tuti név miatt... de várok márciusig :wink: Olvastam ám, hogy az elején lesz a buli! Addig a pocidörzsit valahogy beiktatjuk :wink:

Raniko :P
Sokszor eszembe jutottál. Ha még nem vagy kipihent, akkor talán még várnod kellene. Pláne ha most ilyen jól vagy. Csak azért ne ugorj neki, mert be vagy írva. Valaki bizti nagyon örül, ha hátrébbsoroltatod magad. Előbb a lelked gyógyítsd be. Tudom, hogy nem könnyű! Sok sikert és gyere gyakrabban!
Köszönöm a gratut!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!
Tobi!Szorítok az embrikéknek, osztódjanak ügyesen!!!
Alle!Snufi!++++++++++++++++++++++++++++++++

Fanni!Szép neveket választottatok-(nekünk is "M" betűs a fiú nevünk :) )

Évi!Szegényem... :? Nekem is nagyon fájt a fejem az elmúlt napokban-sőt bevérzett a szemem, úgy néztem ki, mint egy nyuszi, de -Petnek van egy fejmasszírkája, olyan , mint egy habverő :shock:
-és elmúlt, pedig nem nagyon hittem benne, hogy hat-...Szóval, ha migrénes vagy, próbáld ki...


Háát..próbálom kiélvezni "kismamaságom" utolsó két napját...úgymint boldogan lebegek, -és babaszobát tervezek...nem teszteltem, nem is fogok, nem akartam "elrontani" az utolsó pár napot...így még reménykedhetek..., de, már fáj a derekam, görcsizek...hm, azt hiszem csatlakozom a májusi
csapathoz. :cry:
-deja-vu-érzésem van...és már megint vasárnap megyünk vv.re.
Öööö..hát ez elég szomorkásra sikerült, de nincs vész! -csak próbálom (fel)készíteni magam a következő "sajnosmegintnemsikerültre".
Tudjátok, B-terv. :roll: :)

Nnno, cupp Mindenkinek, jó hétvégét!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


rani: beírtam a táblába az áprilist, majd szólj, ha esetleg változás van.

évi: migrén rosszul hangzik. :(

viktu: drukkolok nagyon++++++

snufi: köszi.

katica
katica30
 
 


Alle, Viktu
+++++++++++++++++++
nagyon szorítok
Vendég
 


Fanni :P
babonából inkább nem árulom (még) el :oops: - bár tudom, hülyeség... :roll: Annyit mondok, hogy óvodás koromban ez volt a kedvenc fiúnevem, talán fiú is tartozott hozzá... :lol: Mostanában jutott eszembe.
Jaaa, most ahogy belegondoltam, bő egy hónap múlva "buli" :D Pocakdörzsike mikor? :D

Alle,
sajnálom a rosszkedv hullámot, de szerencsére az eredményhez semmi köze! :wink: ++++++++++++++++

Viktu,
hátha nem, hátha most mást jeleznek ezek a tünetek! :wink:
++++++++++++++
angel37
 
 


Fanni,csak vicceltem, mert lehet, hogy ez megint nem jó ómen, de alapvetően fiús vagyok. Balázs lesz :) Nem tudom mit kezdenék egy nyafogós lánnyal. Na, jó, csak már ott tartanánk, nemigaz? :)

Próbálom lelkemet gyógyítgatni, ti hogy csináljátok??? Tanácsok???
puszi, szép péntek estét:)
ebba
 
 


Sziasztok!Tobi:Gratula a 9 petikékhez,és drukkolok hogy mind megtermékenyüljön.Mennyit kapsz majd vissza? :P Alle,Viktu,Snufi drukk és ragacsok+++++++++++++++++++++++++++ :lol: :P Fanni:Jók a nevek :lol: jó éjt mindenkinek! :lol:
tücsök26
 
 


Fanni!
A Milán nálunk is az egyik befutó...mondjuk lánynévvel kevésbé lennék bajban, az több van lezsírozva.....pedig nekem aztán tényleg tökmindegy csajszi vagy kispasi :roll: Egyszer álmomban még kreáltam is a kislányomnak egy új nevet... :oops:

Viktu!
Na és mi a B terv? :) Szorítok azért nagyon..helyetted is!!! :wink:

Alle!
Milyen progit kapsz? Ha szájon át szedős utrót, az tuti szédülés. :?

Rólam :oops:
Őszőkesége (azaz én) megint igazán formában van...
Mindösszesen 2 napja szúrom magam, és sikerült mindkétszer teljesen elfelejtkeznem róla.... :oops: :oops: :oops:
Első nap még felvertem a férjemet éjjel egykor, hogy szúrjon meg, de tegnap éjjel fél háromkor (!!!) már nem volt szívem felkelteni, és most először beadtam magamnak..... Arra jutottam, hogy ráírom a kezemre: Te buta szőke :arrow: GONAL-IDŐ VAN .......megint :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Tobi: :lol: szurkolok és drukkolok nagyon!

Fanni :lol: : szép nevek, a második az nekem is nagyon teccccik.

Képzeljétek azt álmodtam, hogy szoptattam a kisfiam, ez jelent valamit? Nem ismerem az álmoskönyvet, de nem is merem megnézni. Valaki ért ehhez, jó vagy rossz????

Angel :lol: : tuti siker lesz most, ne aggódj, így már a nevet is tudom!!!!!

Lois: ez sem rossz ötlet, de állítsd be a telcsidet, hogy csörizzen és akkor megoldott a dolog. :lol:

Alle, Viktu: drukk, drukk, drukk.
Viktu :lol: pozítiv hozzáállás!!!!!
Vendég
 


Oh, hát Lányok örömmel olvasom, hogy nevek már vannak :D Ez jó hír, így a babának is hamarosan meg kell érkezni :wink:

Angel :P
Szerintem kitűzhetnénk március első napjait. Az már mégiscsak tavasz :D

Lois :P
Te jó ég! Mi lesz az utroval, napi 3x? :shock: Kérdem én... akinek a telefonja volt beállítva az utro-időkre :lol:

Viktu :P
Látom nem adod fel és ez nagyon jó! Remélem, meglesz a gyümölcse!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sannah :P
Ha élménynek jó volt álmodban, akkor a jelentése sem lehet rossz :wink: Úgy legyen 9 hónap múlva 8)
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sannah, Fanni! :)
Hát igen, de az úgy túl egyszerű lenne......... :wink: Inkább a hasamra rajzolok ikszeket, hogy IDE SZÚRJ.......most!!! :P

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Szép estét mindenkinek!
Most értem haza a munkából kidőltem :oops: :wink:
Fanni nekem is tetszik a két pöcsöskéd neve :lol: :lol:
Nekem a fiú nevek közül ezek jönnek be:
-Marcell
-Milán
-Zalán
-Loránd
-Edvin
-Egon

Lány nevek közül meg ezek tetszenek:
-Maya
-Miranda
-Annabella
-Arabella
-Mirabella
-Dorina
Ennyi :roll: :lol: :lol: :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Sziasztok!
Én ma a dolgozó nő szerepét játszottam...De már csak 1 műszak, ,és majd 3 hét szabi.....Kivettem a fagyis miatt, de nem jött össze..Így pihenek egy jót, vidéken.....:)

Sannah!
Azt hiszem kisgyermekkel álmodni, pletykát jelent....Legalábbis abban a könyvben , ami nekem van. :( De remélem csak jövőbelátó vagy! :wink:

Lois!
Ez édes...Elfelejtessz szúrni??Én mindig lestem az órát előtte már vagy 2 órával, és vártam, mikor szúrhatok.Mint valami drogos :lol: :lol: :lol: :lol:

Fanni!
Nagyon szép neveket választottatok!
Nálunk a párom neve lesz, bár én nem szeretném, ragaszkodik hozzá.Ha lány lesz, Nóra, Lilla vagy Krisztina lesz.Ezek a befutók! :lol:

Viktu!
Küldök egy kis babaragacsot!++++++++++++++++++++++++Bízz benne, hogy ott vannak Veled!!!A gondolatnak teremtő ereje van!!!!!

morzsa
morzsa25
 
 


Sziasztok Lányok!

Ne haragudjatok ,de most csak azt írom meg, h mi van velem. Voltam reggel ultrahangon és megállt a fejlődésben mindkét baba :-( (8-ik hét volt) úgyhogy, most nagyon szomorúak vagyunk.

Kicsit összeszedem magam a hétvégén és majd jövök megint.

Fanni, még egy kicsit várnod kell a babás topicban rám, sajnos.

Mindenkinek megy a drukk.

Jó éjt!
leo50
 
 


Leo!
Annyira sajnálom :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Leo ezt nem mondod komolyan :o :oops: :cry:
Nagyon sajnálom leo, bocsi de én most azt sem tudom mit írjak?? :cry: :cry: :cry:

Kép
csinicsilla
 
 


Morzsa nem mondod, hogy ha kislány lesz lehetséges, hogy Krisztina lesz, nekem is ez a keresztnevem :roll: :wink: :D :lol: 8)

Kép
csinicsilla
 
 


Sannah:

Az álomkép jelentése,Szoptatás:
Pozitív jel, valószínűleg megoldódik egy régebbi problémánk, amelyen már régóta dolgozunk. Ha mi szoptatunk, olyan új lehetőségeket jelez, amelyeket ki kell használnunk, még ha nagy változásokkal is járnak.

Jó éjt! *

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Leo: fel sem bírom fogni, ezt nem akarom elhinni!!!!! Ölellek Drága! :cry:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Leo!
Annyira sajnálom....... :cry: :cry: :cry: Ilyenkor nem lehet semmi okosat mondani! Nagy ölelés neked!

Kép


Csilla!
Druszám! :wink:

morzsa
morzsa25
 
 


Leo!......nagyon sajnálom....nem tudom, mit írjak.... Nagyölelés Nektek!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sufni szia te drága, hol nézted meg az álmodat?????, :roll: :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Csilla: ez nem az én álmom! Neten rákerestem! :lol:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?