Új privát üzeneted érkezett!

Lois :P
Egy halom "rövid" szeszesital van itthon, mindig kapjuk, de csak a sört meg a bort szeretjük :lol: Mézespálinkánk még nincs. Pedig az alapból sem hangzik rosszul :wink: Azért 1-2 kortyit terhesen is ihat az ember, sőt, az 1 dl vörösbor naponta szinte előírás :wink:

Lányok :P
Meggyógyultam :lol: Legalábbis láz ügyileg. Krákogok, de az már nem veszélyes a babáimra. Megyek is inhalálni, mert holnapra már teljesen meg akarok gyógyulni 8)
Szóval lassan jöhet a dörzsi :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
örülök, hogy jobban vagy :P

Allegro,
babatapi indítva+++++++++++++++


Voltam tegnap UH-n. Jelentem a létszám 12 és még vannak kicsik is, akik nagyok akarnak lenni, hétfőn újra UH :wink: és a hét második felében punkció :)

KépKép
tobi
 
 


Halihó!

Angel! Van olyan fertőzés, ami nem okoz tüneteket, de egy enyhe gyulladást tart fenn, ami irritálja a "rendszert" és nem tud megfoganni a bébi, illetve vetélést okoz. Ezért (is) vesznek kenetet a várandósoktól akkor is, ha nincs panaszuk.

Fanni! Gyógyulj meg! De szerintem inkább hideget kívánj, mert ez az enyhe idő kedvez a baciknak. Ami a múlt héten volt, az nem normális! Úgyhogy havat és mínuszokat nekem ide azonnal! ...és most el is tűnök, mert félek, hogy virtuálisan az életemre törtök! :lol:

Hajrá Allebabyk!

Kép
zölddisznó
 
 

 
 

Alle!
Drukkdrukkdrukk!!!!!!!

Kedves zöldike!
Na gyorsan üss a szádra a hide miatt!!!! :)

Tobi!
Nagyon ügyi vagy:) illetve a babóid :)
ebba
 
 


hideg miatt
ebba
 
 


Sziasztok!
Fanni!
Örülök, hogy "meggyógyultál"!!!!! :lol:

Csilla!
Milyen kis kreatív versikeíró vagy...... :lol: :lol: De nagyon tetszett!!! :wink:

Tobi!
Hajrá hétfő!Lesz ott még petike! :wink:

Én 30.-ára bejelentkeztem dokihoz(de sajnos elnéztem, és nem tudok elmenni, így átírattam magam 4.-ére)De már ma alíg volt időpont, így is, azt mondta a nővérke, lehet várnom kell....Sokat!:) Csak egy sima UH-m lesz, és megnézi a doktor a laborjaim, valamint felírja a gyogyit, ha szükséges.....
MIndenkinek további szép napot!

morzsa
morzsa25
 
 


Ebba! A "hide" azt is jelenti, hogy "elver". :lol: Kedzek félni :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok,

ragacsokat köszönöm.

Coca,
én melegpárti vagyok, de igazad van, a nedves-esős meleg kedvez a nyavalyáknak, úgyhogy le velük. Február végéig még lehet hideg, de utána TAVASZt akarok :D

Nálunk ramaty az idő, így aztán a teljes család (a férjemmel mi ketten és a házőrző véreb) bent punnyadunk :wink:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Ő a "véreb" Kép

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


... sokáig gondolkodtam, milyen is lehet az a házőrző veréb... :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Ugye :lol: :lol: :lol: De csak addig véreb, amíg nem vagy birtokon belül...illetve ilyenkor szava nincs, alszik egész nap az előszobában :lol: Lophatják a házat

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


sziasztok!

tücsök: sajnálom :cry:

fanni: gyógyulást kívánok!

morzsa: sajnálom a magas prolaktint. de a gyógyszer gyorsan le tudja húzni. :wink:

alle: drukk+++++ tetszik a véreb.

lois: mit tanulsz?

tobi: örülök a jó híreknek. drukk tovább++++

csilla: egy költő veszett el benned. :lol:

rólam: ma este színházba megyek. A windsori víg nőket hallgatom meg.

katica
katica30
 
 


Sziasztok!Katica:Milyen volt a szinház?Alle:Drukkolok++++++++++++ :P Tobi:Drukk hétföre,h a kicsik is nöljenek++++++++++ :lol: Morzsa:Drukk az uh-hoz és h minden rendben legyen++++++++++ :DFanni:Jobbulást nektek :P Csillukám:Nagyon ügyi vagy.Egy költő veszett el benned :P Nekem nagyon tetszik :lol:Hétfőn pihend ki magad,végre :D :shock: Magamról:Holnap már én is kezdem a melót.Talán igy gyorsabban eltelik a 3 hónap :) :roll: Mindenkinek jó pihenést!Szép napot! :lol:
tücsök26
 
 


Tobi, tüszőnövesztő drukkok mennek! 12 az szép teljesítmény :D

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Fanni!
Örülök, hogy jobban vagytok!! :lol:

Tobi!
Gratu a látszámhoz, csak ügyesen továbbra is!! :D

Katica!
Bűntetőjogot :? és már annnnnnyira elegem van belőle.............. :x Jó mulatást a színházhoz :wink:

Alle!
Jó punnyadást, énnálam is csak ennyire futja ma..... :? Szép kutyu, én tuti nem mennék be tőle :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Veletek is előfordult már, hogy írtatok valamit, majd láttátok is és legközelebb mégsem szerepelt, mint hozzászólás? Mert velem az utóbbi 1 héten másodszor történik :(

Tobi :P
Köszi! További drukkok a tüszőcskéknek!

Coca :P
Köszönöm.
Nem meleget kívántam, hanem tavaszt :wink: Egyetértek, télen legyen hideg és no bacilus!

Morzsa :P
Köszi

Katica :P
Köszi! Tudnál dobni egy táblát?
Mennyit jársz színházba :shock: Ez nagyon jó!

Lois :P
Köszi!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


fanni: este rakok táblát. azért tűnik, hogy sokszor járok színházba, mert bérletem van, és a lombik alatt nem mentem, azokat a jegyeket elcseréltem mostanra.

katica
katica30
 
 


[quote]T írta:avaszt és meleget akarooooooook!


...szóval a akismamik szenilisek is :lol: :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Allegro - nagy gratula a harom gyerkocnek, kapaszkodjatok szepen!!!!!!!!!!!!!!

Mindenkinek drukkolok nagyon!!!!!
leo50
 
 


Szép estét lányoik meg jöttem a munkából olyan egy mocsók idő van kint pfujjjjjjjjj :evil:

Köszönöm mindenkinek a dicséretét, akkor jó úton haladok a fejlődés, rögös útján........??? :roll: :lol: :lol:

Minden nőnek egy az álma, teljesüljőn babás vágya :wink: :lol: :lol:

Akinek pedig teljesült már, arra vár nagy boldogság :D :lol: :lol:

Száz szónak is egy a vége, itt van vége a mesémnek.....fólyt.köv.... :wink: :lol: :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Coca :P
Egyébként igen :lol: De tényleg! Minden könyv írja :wink:
Jó-jó, de én úgy értettem, hogy tavaszt, tehát meleget! Együtt!

Katica :P
A bérlet nagyon jó, mert ha az megvan, akkor az ember már csak elmegy! Ügyi vagy, hogy elcserélted!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Coca :P
Mondd csak, vége a vizsgálatoknak? Találtak valami kezelhetőt?

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok Lányok!

Szoktalak ám benneteket olvasgatni! :wink: Mindenkinek mennek a drukkjaim, babaragacs, tüszőnövesztök, türelem, meg minden!

Lányok!
Van egy meghívom az iwiwre, ha valaki szeretné, szóljon, szívesen elküldöm neki! :)

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Szia Fanni !

Hogy vagy te és a babák??? :roll: :D

Kép
csinicsilla
 
 


Alle, mennek feléd a drukkok!!!!

Lois, miért tanulsz büntit?Jogász vagy te is?
Vendég
 


Köszi Csilla, én már jobban vagyok, a Kicsik pedig remélem, jól vannak és voltak is. 2 hete láttam őket... s nem tudom pontosan, legközelebb mikor fogom. De sokáig úgysem bírom bekukucska nélkül :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! A hét közepén lesz kromoszóma-eredmény, márc. elején meg a 13 kémcsöves haematológusos.

Kép
zölddisznó
 
 


Fanni képzeld meg vannak a régebbi leletink, azt is visszem magammal amikor megyünk a páromal a konzira, hát ha az is képet ad a dokinak?? :roll:
Szerintem biztosan jól érzik magukat oda bent a mama védőszárnyai alatt a kis lurkoid :D :lol:
Amugy én 2-petéjü ikertehességből születtem :wink: :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


sziasztok!

hazaértem. jó volt az opera, bár nem lesz a kedvenc. vígoperák kevésbé tetszenek.

mindjárt rakok táblákat.

katica
katica30
 
 


szóljatok, ha vmit javítsak a táblákban. köszi :wink:

Kép

Kép
Kép


katica
katica30
 
 


Lafi! :)
Még nem vagyok...de egyszer majd tán az leszek.... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Alle,
+++++++++++++

Tobi,
tüszőnövesztőket küldöm

Fanni,
Remélem mára már teljesen jól vagy! Vigyázz magatokra!

Coca,
De jó téged is látni! Mostanában ritkánt jössze errefelé! :wink:

Lois,
Minden elismerésem a jogost sohasem bírtam megtanulni.
Vendég
 


Sziasztok,
ne haragujatok, ide pofátlankodok, de szeretném megkérdezni, hogy nincs-e valakinek egy pár szem marvelonja? Lehet, hogy szükségem lenne egy-két szem pótlásra, de ezért nem szeretnék egy egészet megvenni, ha esetleg van valakinek és már nincs rá szüksége szivesen átvenném.
köszönöm
monyo
 
 


Kedves Monyo!
Nekem van. 5 szem és egy teljes levél is. A gond az, hogy a héten biztosan nem megyek sehová, mert influenzás vagyok. De jövő héten járok a városban. (Érden lakom.)
Írt privit, ha gondolod.
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Fanni :P
örülök, hogy jobban vagy(tok)! Apa is?
Én sör meg bor! :D

Lois,
ja, mondasz valamit, topictali nem lenne rossz :wink:

Tobi,
gratulálok, a 12 szép, alakul az eredménye a rengeteg szurinak! :)

Coca,
jaaa, ami kenetben kimutatható én azt nem gondoltam rejtettnek... :?
Drukk a sokkémcsöveshez a kromoszómákhoz!

Allegro, Viktu,
+++++++++++++++++

Monyo,
adnék, de Rigevidont szedek, és hasonló cipőben, mint te, 7 szem miatt fogok kiváltani egy újabb dobozt...
Biztos lesz valakinek!


Holnap jön vki a Kaáliba?
angel37
 
 


Jó reggelt kívánok Mindenkinek!

Bejelentkeztem már néha néha hozzátok, de most már azt remélem teljes jogú tagságért folyamodhatok, ha megengeditek. Utolsó spontán hónapunk tegnap véget ért, ma van 2. cn és már túl vagyok egy szem rigevidonon is.

Holnap reggel 8.30 ra van időpontom Krizsa dokihoz és akkor megbeszéljük a menetet. (tehát én megyek Angel :wink: ). Első lombikom lesz, első komolyabb stimulálásom, túl vagyok ugyan két inszemem, ahol jól reagáltam a Merionalra, remélem a komolyabbakra is jól fogok :lol:

sok kérdésem lesz azt hiszem, nagyon izgatott vagyok, eddig is mindenkinek szurkoltam eztán is fogok!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

SZÉP NAPOT!!!!!!

LM
Vendég
 


hja kérem íme első okos kérdésem: :wink:

Létezik hogy a tegnap este bekapott egy szem fogigátló máris megjuhászította amúgy erős és szadista mensimet??? ma reggelre ippegcsak jön és nem is fáj, pedig ilymkor még javában őrjöngeni szokott.
Vendég
 


Katica!
Nekem tuti nem lesz februárban beülti...Majd csak áprilisban..... :? Köszi a javítást!

morzsa
morzsa25
 
 


Sziasztok lányok!

Végre ma nem dolgozom, nagy lábbal ugrálhatok :lol:
Morzsa szia hogy vagy?

Kép
csinicsilla
 
 


Köszi a tüszőnövesztőket, hatott :)
Csütörtök 3/4 9re kell mennem punkcióra :lol:


Allegro, Viktu
babaragi++++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


köszönöm a válaszokat,

Fanni pü ment.

üdv
monyo
monyo
 
 


Tobi,
hurrá :D

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Tobi,
hajrá!:))))

Alle,
Te hogy vagy?
Vendég
 


Legyekmami,
rég láttalak! :wink: Izgi az első lombik!
Sztem erre nem hat így a fogi.
És sajna holnap akkor nem futunk össze, fél1-re megyek.

Tobi,
akkor holnap este repesztesz! :)
angel37
 
 


Angel,
kedd 22 óra repesztés :P

Köszi csajok! :)

KépKép
tobi
 
 


Lois, hol tanulsz???Én Szegeden végeztem 2004-ben.
Vendég
 


Bella,
jól, köszi :D Kicsit érzem a pocakom, néha feszül, de egyébként semmi extra. Ja, és rengeteget tudok aludni. (gondolom, a tavalyi aligszabadságok hiányát azért érzem, úgyhogy most pótolok mindent)

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Évi, veled mi újság van?????????????????

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Évi, Tobi, Allegro, Viktu: ++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++



Én ma este fél 6ra megyek uh-ra, jön Valamelyikőtök esetleg?

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Tobi,
akkor mindjárt itt van a Te időd!:)
Nagyon szorítok!
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?